Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 376
Najnowszy Użytkownik: Ana Wiola
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 19-25
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 19

Víctor i Estefanía dochodzą do porozumienia w kwestiach biznesowych. Nicolás pyta Juana, czy wie, w jaki sposób Reina dowiedziała się o jego zemście. Estefanía przyznaje się Nicolasowi, że wspomniała Reinie o jego planach. Reina pyta Víctora, dlaczego zlecił zabójstwo Nicolasa. On odpowiada, że to był jej pomysł.

Smith złości się na Nicolasa za jego nierozważne zachowanie wobec Estefaníi. Delfina czyni wyrzuty Víctorowi, że wrócił do Reiny. Estefanía dowiaduje się od babci Víctora, że ten ją kochał. Víctor pokazuje Estefaníi koronę, a później się całują. Asunción chwali się Carmen, że wie znacznie więcej niż ona przypuszcza.

Reina nie pamięta Andresa i mówi, że jedynym mężczyzną, na którym jej zależy jest Javier. Nicolás wyznaje Reinie, że kocha ją do szaleństwa. Reina otrzymuje od telefon od kogoś, kto podaje się za Nicolasa Núñeza.

Odcinek 20

Fałszywy Nicolás Núñez dzwoni do Reiny, aby powiedzieć jej, że żyje. Kobieta mdleje. Víctor odkrywa, że Estefanía zastawiła na niego pułapkę i skradła prawdziwą koronę. Smith wypytuje Estefaníę o doktora Stuarta. Dowiaduje się, że był lekarzem jej zmarłego męża, Artemio Hidalgo.

Juanjo mówi Susanie, że wszystkie osoby z nagrania wideo zginęły w wypadkach. Damián wprowadza się do Grety. Babcia Víctora zapewnia go, że Estefanía nie zdradziła go z jego ojcem. Reina mówi Javierowi, że dzwonił do niej Nicolás. Estefanía składa wizytę Grecie. Susana wyjaśnia Damianowi, że Estefanía jest biologiczną matką Grety. Smith informuje Nicolasa, że został odsunięty od sprawy Reiny, zaś osobą, która podaje się za niego jest agent Frank Marino.

Frank idzie do Reiny i przedstawia jej się jako Nicolás Núñez. Nicolasowi nie podoba się nowy plan Smith i szybko wdaje się w konflikt z Frankiem. Estefanía nagrywa wideo, na którym Víctor popełnia morderstwo.

Odcinek 21

Reina prosi Nicolasa, żeby zostawił ją w spokoju. Juanjo pociesza Susanę. Connie jest zdecydowana odbudować przyjaźń z Reiną. Carmen mówi Delfinie, że grozi im niebezpieczeństwo. Estefanía odkrywa, kim są ofiary Víctora. Víctor nakrywa ją w swojej kryjówce. Frank zostaje postrzelony. Nicolás podąża śladem zamachowca.

Víctor mówi Estefaníi, że popełniła błąd, wchodząc do miejsca, w którym nie powinno jej być. Nicolás odkrywa, że Frank upozorował zamach na własne życie. Reina nie chce rozmawiać z Nicolasem i prosi, żeby sobie poszedł. Estefanía prosi Víctora, żeby ją zabił. Nicolás kontaktuje się z Víctorem, aby poinformować go, z kim przebywa jego żona.

Odcinek 22

Javier mówi Víctorowi, że Nicolás żyje. Frank ostrzega Reinę przed Javierem. Nie ufa mu i podejrzewa, że to on rozkazał go zabić. Reina wyznaje Frankowi, że kocha Javiera. Lázaro zabiera Gretę na przejażdżkę motocyklem. Víctor zatrudnia Javiera, żeby śledził Reinę.

Lázaro o mały włos nie zostaje zwolniony z pracy. Víctor oznajmia żonie, że zna już całą prawdę i jest gotowy jej wybaczyć, jeśli do niego wróci. Estefanía symuluje atak serca. Nicolás zapewnia Reinę, że jego uczucia są prawdziwe. López zawiadamia Nicolasa o zniknięciu Estefaníi.

Nicolás odkrywa, że nie ponosi winy za samobójczą śmierć Camili. Asunción ostrzega Reinę, że ktoś czyha na jej życie. Nicolás znajduje miejsce ukrycia zwłok ofiar Víctora. Juanjo mówi Susanie, że był najlepszym przyjacielem Nicolasa. Nicolás zostaje osaczony przez ogień, z którego nie może się wydostać.

Odcinek 23

Estefanía obiecuje Víctorowi, że powie mu, gdzie ukryła koronę, jeśli daruje jej życie. Greta okazuje wdzięczność Lázaro. Andrés zapewnia Smith, że jest niewinny. Smith śpieszy na ratunek Nicolasowi. Szopa eksploduje, ale Nicolás uchodzi z życiem. Delfina przyznaje się Reinie, że jest kochanką jej męża.

Víctor odzyskuje koronę z rąk Estefaníi. Jego radość nie trwa długo. Nicolás pojawia się w mieszkaniu Estefaníi, uderza Víctora i odbiera mu koronę. Víctor zostaje uśpiony, a następnie odstawiony do swojego domu. Kiedy odzyskuje przytomność jest zły, że jego plan skończył się fiaskiem. Estefanía odzyskuje wolność, lecz wciąż boi się o swoje życie. Mówi Nicolasowi, że Víctor zaatakuje ją ponownie, jeśli nie zwróci mu korony. Wspomina także, że Artemio trudnił się przemytem diamentów, a korona, podobnie jak lalka z diamentowymi oczami, były prezentami, jakie od niego otrzymała.

Nicolás dostrzega coś dziwnego w przesłuchaniu Andresa przez agenta Franka. Reina mówi Víctorowi, że choć jest jej zupełnie obcy, pozostaje jej mężem, a powinnością żony jest towarzyszyć małżonkowi.

Odcinek 24

Nicolás wyjawia Andresowi, że jest tajnym agentem. W zamian Andrés uprzedza go, że otrzymał od dilera diamentów polecenie zabicia go. Víctor grozi Reinie, że jeśli nie będzie dla niego przykładną żoną, odbierze jej córkę i zamknie ją w zakładzie dla obłąkanych.

Nicolás dowiaduje się, że Frank jest podwójnym agentem i czyha na życie Andresa. Susana prosi Juanjo, żeby towarzyszył jej, gdy spotka się z człowiekiem, który w zamian za zapłatę zdradzi jej imię osoby, która nagrała wideo. Andrés zostaje zabity. Nicolás jest pewny, że to sprawka Franka. Tymczasem on usiłuje zabić Reinę. Greta proponuje Lázaro, żeby z nią zamieszkał. Cristian wyznaje Susanie, że miał romans z Camilą.

Reina uderza Franka doniczką i ucieka. Później wyznaje Nicolasowi, że zabiła Núñeza. Nicolás mówi jej, że jest w błędzie, bo to on jest prawdziwym Nicolasem Núñezem. Frank porywa Reinę. Nicolás strzela do porywacza, a on oddaje strzał w stronę Reiny.

Odcinek 25

Nicolás osłania Reinę własnym ciałem. Frank ucieka. Susana jest zła na Cristiana i mówi, że nie chce go więcej widzieć. Nicolás oświadcza Reinie, że zawsze stanie w jej obronie. Susana pragnie się zmienić. Smith chce odnaleźć Franka żywego. Reina prosi Juana, żeby wyjaśnił jej, co się dzieje.

Frank dzwoni do Nicolasa i grozi, że wyda go Víctorowi. Miriam wraca do domu Connie. Reina odwiedza Nicolasa w szpitalu. Víctor także się tam wybiera. Nicolás opowiada mu o incydencie. Víctor mówi Reinie, że zatrudnił Bolívara, aby miał ją na oku. Drugi czerwony diament zostaje wystawiony na licytację.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 styczeń 2015         0 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie historie" Almodovara biją rekordy w polskich kinach
Notka
"Dzikie historie" – wybuchowa komedia wyprodukowana przez Pedro Almodovara – trafiła do polskich kin 2 stycznia i w niecałe 2 tygodnie zobaczyło ją prawie 80 tys. widzów.

"Dzikie historie" – wybuchowa komedia wyprodukowana przez Pedro Almodovara – trafiła do polskich kin 2 stycznia i w niecałe 2 tygodnie zobaczyło ją prawie 80 tys. widzów, co jest najlepszym wynikiem filmu hiszpańskojęzycznego w ostatnich latach. Po drugim weekendzie awansowała z 8. na 6. miejsce w polskim boxoffice, a widzowie po wyjściu z kina entuzjastycznie deklarują, ze chętnie film zobaczą raz jeszcze.

Po świetnym przyjęciu na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes oraz ogromnym sukcesie w rodzimej Argentynie "Dzikie historie" Damiana Szifrona nie przestają odnosić sukcesów również w świecie. Film jest na oscarowej shortliście w kategorii "Najlepszy Film Nieanglojęzyczny", został również nominowany w 9 kategoriach do Nagród Goya – najbardziej prestiżowych nagród dla filmów hiszpańskojęzycznych przyznawanych przez Hiszpańską Akademię Filmową – w tym do nagrody za Najlepszy Film, Najlepszy Scenariusz i Najlepszą Reżyserię.

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

„Dzikie historie” ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla („Babel”), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak „Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

"Dzikie historie"
Gatunek: Czarna komedia
Produkcja: Argentyna/Hiszpania 2014
Reżyseria: Damián Szifrón
Scenariusz: Damián Szifrón
Obsada: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia, Erica RivasŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 styczeń 2015         0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj
 
 
Elizabeth Gutiérrez i William Levy: Miarka się przebrała
Notka


Trzy miesiące temu zastanawialiśmy się, kiedy Elizabeth straci cierpliwość i przestanie tolerować wyskoki Levy’ego. Wygląda na to, że ta chwila w końcu nadeszła.

Już w listopadzie w programie "Al rojo vivo" mówiono, że William i Elizabeth nie mieszkają już razem, ponieważ się rozstali. Na początku grudnia w czasopiśmie "People en Español" ukazał się artykuł, potwierdzający te przypuszczenia.

Zerwania i powroty
Znajomy Willy’ego i Eli wyjaśnił, że para postanowiła się rozstać, ale przyczyną nie była zdrada. Gdy dziennikarze poprosili Levy’ego o komentarz, powiedział: Decyzje, które podejmujemy jako para, pozostają między nami. Proszę tylko o okazanie szacunku nam i naszym dzieciom.

Elizabeth natomiast tego samego dnia napisała na Twitterze: Nigdy nie żałuj niczego, zwłaszcza, jeśli zrobiłeś to z miłości. Przypomnijmy, że Levy i Gutiérrez poznali się w 2003 roku podczas nagrywania emitowanego na Zone Romantica reality- show "Droga do sławy". Na oczach tysięcy widzów ich miłość kwitła. W 2006 roku zagrali w serialu "Zemsta, moja miłość" i zostali rodzicami Christophera.

Później jednak na ich związku zaczęły pojawiać się rysy, ponieważ William miał skłonność do zakochiwania się w koleżankach z planu. Kiedy w 2009 roku postanowili się rozstać, okazało się, że Elizabeth po raz drugi zostanie mamą. Levy wrócił do partnerki, ale kilka miesięcy po narodzinach Kayley znowu doszło do zerwania. William wziął udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", a na widowni bardzo często pojawiała się Eli. Wkrótce znów do siebie wrócili. Pojawiły się plotki o planowanym ślubie, podsycane przez Gutiérrez i dementowane przez Levy’ego.

Brak wsparcia
Momentem przełomowym okazała się przygoda Kubańczyka z partnerką z planu "Burzy". Ximena Navarrete zawróciła mu w głowie. Chociaż oboje wypierali się romansu, paparazzi przyłapali ich na czułościach. Elizabeth wciąż upierała się, że William jest jej wierny. Wreszcie miarka się przebrała. Szczególnie, że chciałaby znów rozkręcić swoją karierę, co było trudne, gdy żyła w cieniu Williama.

Niedawno wystąpiła w przedstawieniu "Brujas", które odniosło wielki sukces w Miami. Chociaż była jeszcze wtedy związana z Levym, partner nie pojawił się na premierze sztuki - w tym czasie wolał bawić się na koncercie zespołu Gente de Zona. Niedawno aktor pojawił się na imprezie gwiazdkowej w Televisie, trzymając za rękę Ximenę Navarrete. Wygląda więc na to, że do siebie wrócili.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 09 styczeń 2015         0 Komentarzy · 175 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Wypadek Mariny. Czy Marina straci dziecko Damiana?
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 87-91 w TV4 od poniedziałku, 12.01.2015, do piątku, 16.01.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 87-91 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 87 - poniedziałek, 12.01.2015, o godz. 17 w TV4

Mercedes zastanawia się nad zamknięciem firmy. Claudio namawia ją, by się nie poddawała. Fulgencio odkrywa, że Olinto chce kandydować na burmistrza. Żąda od niego wyjaśnień. Mężczyzna zjawia się też na spotkaniu przestępczej organizacji. Oświadcza, że pozycja lidera należy się jemu jako ojcu wdowy po Contrerasie.

Wściekły Hernan grozi Macariowi śmiercią, a następnie urządza awanturę Esthercicie . W przypływie furii zaczyna walić głową w ścianę. Ursula zabiera rannego kochanka do szpitala. Lekarz radzi jej, by zaprowadziła Hernana do psychiatry. Podczas wieczoru kawalerskiego Lazaro spotyka Abigail, która postanawia go uwieść. Hernan powoduje wypadek, aby wywołać poronienie u Mariny.

"Burza" odcinek 88 - wtorek, 13.01.2015 o godz. 17 w TV4

Damian i jego ludzie ratują grupę porwanych dziewcząt. Porywaczom udaje się jednak uciec. Pozostają nierozpoznani. Nereo zakrada się do domu Fulgencia i ogłusza Delfinę. José zawiadamia Mercedes o wypadku Mariny. Kobieta natychmiast jedzie do Nuestra Senora del Mar. Magdalena zaczyna domagać się od matki, by przyznała, co przed nią ukrywa. Mercedes chce przekupić Hernana, by zapewnić spokój swoim córkom.

"Burza" odcinek 89 - środa, 14.01.2015, o godz. 17 w TV4

Hernan mówi sparaliżowanej Beatriz, że cieszy go jej choroba. Oświadcza kobiecie, że zdobędzie Marinę, nawet wbrew jej woli. Jest jednak niepocieszony, że Marina nie straciła dziecka w wypadku. Magdalena rozmawia o Mercedes z Valentinem. Przyjaciel radzi jej, by zaufała matce i nie wierzyła obcym. Wdzięczna dziewczyna całuje go.

Wyrzucony ze szkoły Lazaro wraca do domu. Okłamuje rodzinę co do przyczyn powrotu, lecz Rosario jest podejrzliwa. Magdalena ubiera się i maluje jak Marina. Żąda od matki wyjaśnień. Mercedes prosi ją, by nie wierzyła kłamstwom Macaria. Esthercita i Damian po raz kolejny kłócą się o dziecko i Marinę.

"Burza" odcinek 90 - czwartek, 15.01.2015, o godz. 17 w TV4

Esthercita dostaje dokumenty rozwodowe. Wyznaje ojcu, że Michel nie jest synem Damiana lecz Ernesta. Rosario informuje Jazmin, że Lazaro został wyrzucony ze szkoły po tym, jak został przyłapany w łóżku z dziewczyną. Ernesto poznaje prawdę o Esthercicie. Postanawia odzyskać to, co do niego należy. Grozi telefonicznie Hernanowi, żonie i Damianowi.

"Burza" odcinek 91 - piątek, 16.01.2015, o godz. 17 w TV4

Magdalena nie wierzy słowom Mercedes. Ostrzega, że wyjedzie, jeśli matka będzie ją nachodzić. Po kłótni z Lazarem Jazmin zatrzymuje się u Candy. Hernan próbuje zbliżyć się do dziewczyny i wyciągnąć od niej informacje na temat Fulgencia i Lazara.

Esthercita oznajmia mężowi, że da mu rozwód i nie będzie wchodzić między niego a Marinę. Zamierza jednak wyjechać z dzieckiem do Hiszpanii, gdzie dostała interesującą propozycję pracy. Jeśli Damian chce mieć kontakt z synem, musi pojechać z nią.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 09 styczeń 2015         0 Komentarzy · 159 Czytań · Drukuj
 
 
Paola Núñez szuka szczęścia w Stanach Zjednoczonych
Newsy


Kolejna meksykańska aktorka zapragnęła skosztować Hollywoodu. Po zakończeniu zdjęć do „Królowej serc”, Paola Núñez spakowała rzeczy i przeprowadziła się do Los Angeles. Częściowo powodem tej decyzji są niesatysfakcjonujące role, jakie otrzymuje od producentów filmowych z Meksyku. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że przez dłuższy czas nie chodziła do kina na seanse rodzimych filmów, gdyż czuła się wodzona za nos. „Stałam się jedną z tych osób, które straciły zaufanie do meksykańskich produkcji. Jeśli w nich występowałam, to dlatego, że potrzebowałam pracy” – oświadczyła.

Powyższa deklaracja zdaje się nie dotyczyć filmu „El más buscado”, najnowszego dzieła z udziałem aktorki, który właśnie wchodzi na ekrany meksykańskich kin. Tytułowym poszukiwanym jest Alfredo Ríos Galeana, autentyczny antybohater, który w latach 80. siał postrach pośród właścicieli banków. Jak możemy usłyszeć w zwiastunie (prezentowanym poniżej) motto tego słynnego rabusia brzmiało: „Prawdziwymi przestępcami są banki”. Paola wciela się w postać Sonii, ofiary męskiego szowinistycznego społeczeństwa. Aktorka wyjawiła, że rola zaciekawiła ją ze względu na jej zainteresowanie „ciemną stroną życia” oraz mentalnością. W postać Ríosa Galeany wcielił się Tenoch Huerta, kojarzony z filmów „Dni łaski” oraz „Ucieczka z piekła”.

Núñez nie planuje w najbliższym czasie powrotu do telenowel. Jej oczy zwrócone są w kierunku amerykańskich seriali telewizyjnych, w których pracuje się sezonami i daje aktorowi większe pole do popisu. Zaistnienie na „obcym” rynku nie należy jednak do najłatwiejszych. „Rywalizacja jest zacięta, a wymagania są bardzo wysokie. Większość aktorów szukających roli wciąż się szkoli, a przy tym rozwijają umiejętności taneczne i muzyczne” – wyjaśnia, po czym dodaje z przekonaniem: „Stawienie im czoła nie jest przeszkodą. Dzięki temu nabieram motywacji do działania. Chcę się uczyć i rozwijać”.

Być może w nadchodzącym roku aktorka zaskoczy nas informacją o ślubie. Jak się okazuje, jej narzeczony, także aktor, Rodolfo Valdés, zdążył się już oświadczyć i został przyjęty. Pierścionek zaręczynowy nie błyszczy na palcu przyszłej panny młodej, lecz jest dobrze schowany. Paola tłumaczy, że to przez jej roztrzepanie i zapominalstwo. Para nie wyznaczyła jeszcze daty ślubu. Marzą o skromnej, rodzinnej ceremonii, gdzieś na hacjendzie.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 226 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 121-130
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 121

Marcos próbuję wytłumaczyć Julianie, że on nigdy by jej nie skrzywdził, lecz Juliana karze mu wyjść Marcos odchodzi ze smutkiem. Barbara karze Romero znaleźć Pedra za nim zrobi coś przeciwko niej, a ona zajmie się Julianą. Luzmila pociesza przyjaciółkę. Juliana mówi jej że Marcos kazał zmienić jej leczenie i to z pewnością za namową Baritzy, ponieważ ją kocha. Marcos przypomina sobie słowa Juliany i pyta się pielęgniarza co jest z Julianą. Marcos daje mu pieniadze, aby bardziej zaopiekował się Juli, Juliana to wszystko widzi i jest pewna, że mężczyzna go przekupuje. Juliana daje Luzmili tabletki, które ukryła i prosi aby przyjaciółka je zbadała. Lekarz mówi Marcosowi że zrobili badania a nic nie świadczy o jej załamaniu, dlatego lekarz stwierdza ,że Juliana kłamie. Morderca w czarnych rękawiczkach wyciąga kamerę którą miał ukrytą w piwnicy firmy Muttich i widzi przemianę Barbary w Maritze. Marcos nie może uwierzyć, ze Juliana wymyśl swoją chorobę, przychodzi do nich Baritza. Kobieta mówi Marcosowi, że słyszała jego rozmowę z lekarzem i zgadza się z nim, bo Juliana kłamie, aby tylko jemu było żal jej. Luzmila nie może uwierzyć, że Marcos takie rzeczy robi, Juli rozpacze i mówi, że to jest prawda. Nachito mówi Javierowi że został porwany na polecenie Pedra. Pedro dzwoni do Romera i mówi mu, że chce zobaczyć Barbare jeszcze tej nocy. Marcosowi ciężko uwierzyć aby Juliana manipulowała nimi wszystkimi ale chyba przystaje mu tylko sie z tym pogodzić, podsłuchuje to wszystko Luzmila. Romero informuję Barbare o spotkaniu z Pedrem. Luzmila zawiadamia Juli, że Barbara jest z Marcosem u lekarza, Luzmi stwierdza, ze lepiej aby uciekały. Czarna rękawiczka ogląda w całości film przemiany Barbary w Maritze. Juliana próbuje uciec, ale napotyka na pielęgniarza, Luzmi przytrzymują mężczyznę ale inni lekarze łapią Julianę. Baritza chce iść razem z Marcosem do Juliany, aby jej wszystko wygarnąć. Marcos jej mówi ,ze lepiej aby poczekała na zewnątrz, kobieta się obraża i karze mu robić co chce. Marcos z lekarzem idą do pokoju Juli, ale jej tam nie zastają, Luzmi przybiega i mówi, że Juliana zniknęła, że pielęgniarz ją zabrał. Juliane umieścili w pomieszczeniu dla wariatów (bez okien) kobieta rozpacza i przypomina sobie słowa ciotki i chce umrzeć. Nino informuje wszystkich w akademii, że Pedro uciekł z więzienia. Luzmila ma pretensję do marcosa za to wszytsko co robi Julianie, Marcos mówi jej, że Juliana nimi manipuluje. Lekarz przychodzi do nich z pielęgniarzem który mówi, że Luzmi pomagała Juliane w ucieczce. Marcos chce się dowiedzieć od Luzmili co się dzieje. Barbara spotyka się z Pedrem na parkingu podziemnym. Barbara mówi mu, że jest jego jedynym ratunkiem i albo chce się na niej zemścić, alb będzie działał z nią. Charli mówi Paco, że Juliana znajduje się w wariatkowie, słyszy to Regina. Luzmi nie wie komu ma wierzyć i pokazuje Marcosowi tabletki, które dała jej Juliana od których wariuje. Alberto przyjeżdża na spotkanie i czarna rękawiczka za nim. Pedro zgadza się współpracować z Barbarą, kobieta dzwoni po ALberta i stwierdza, że muszą się wspierać aby skończyć z wrogami.

Odcinek 122

Ciąg dalszyspotkania na szczycie – Baritza przedstawia pozostałym Alberto. Pedropyta, czy on wie, kim ona jest. Baritza stwierdza, że Alberto zaczynasię przyzwyczajać do tego, że ona jest Barbarą. Szefowa podaje powódtego spotkania – mają odkryć i złapać „Czarną Rękawiczkę”. Nie wiedzą,że są właśnie w tej chwili przez tę osobę obserwowani.W klinice Luzmila i Marcos rozmawiają o pastylkach, które Julianadała przyjaciółce. Marcos nie wierzy w opowieści Juliany i nie rozumiejak Luzmi mogła pomagać Julianie w ucieczce z wariatkowa. Luzmila jużnie wie komu wierzyć. Marcos dla świętego spokoju obiecuje, że jutro zsamego rana zaniosą tabletki do analizy, a kiedy dostaną wynikidowiedzą się jaka jest prawda i jeśli Juliana miała rację on sampostara się ją jak najszybciej zabrać ze szpitala.W akademii Regina nie może się uspokoić, po tym jak usłyszała, żejej córka przebywa w szpitalu dla obłąkanych. Chce ją jak najszybciejzobaczyć.Do pokoju Juliany wchodzi pielęgniarz, przynosi tabletki i siłą zmusza ją do ich połknięcia.Na parkingu wspólnicy Barbary nadal rozmawiają o człowieku wczarnych rękawiczkach. Baritza za złapanie wroga oferuje nagrodę –milion dolarów.Luzmila mówi Marcosowi, że pomimo tego, co sama widziała i copowiedziała jej Juliana, ufa mu. Marcos czeka na przyjazd doktorRodriguez, kiedy dzwoni jego telefon. To Regina, która chce siędowiedzieć gdzie przebywa jej córka. Mężczyzna daje adres Charliemu,żeby przywiózł Reginę.Nachito i Pedrito w rzeczach Nacho znajdują naszyjnik, który Marcos podarował Maritzie.Na parkingu ciąg dalszy wymiany nieistotnych informacji o „CzarnejRękawiczce”. Bandyci dochodzą do wniosku, że znają tę osobę. Albertoprosi Baritzę o rozmowę na osobności, bo nie podoba mu się, że jegostawia na równi z pozostałymi członkami jej spisku. Kiedy Albertozostaje sam zastanawia się kim był chirurg, który zoperował Barbarę ico się stało z prawdziwą Maritzą.Marcos chce zobaczyć się z Julianą, żeby jej powiedzieć o wizycie mamy.Ginger zabiera naszyjnik dzieciom.Marcos idzie do Juliany, ale ona jest zupełnie oderwana odrzeczywistości. Jednak mamrocze, żeby kazał Maritzie przygotowaćrecepturę, wtedy dowie się, że ona nie będzie w stanie tego zrobić, bojest Barbarą. Marcos jest bardzo zmartwiony i przytula Julianę.Baritza znów flirtuje z Gabrielem, który nie wie co ma o tym myśleć.Marcos mówi do Juliany, żeby nie myślała o niczym, co może jąskrzywdzić. Jest załamany jej stanem, płacze i powtarza, że ona niezasługuje na to, co się jej przydarzyło, że spotkali się wnieodpowiednim momencie, ale ona wiele dla niego znaczy.Ginger grozi dzieciom więzieniem za kradzież naszyjnika.
Marcos wychodzi z izolatki i mówi Luzmili, że z Julianą jest bardzoźle. Kiedy przychodzi Regina każe jej się przygotować na to co zobaczy,bo to się jej nie spodoba.Paco przekonuje Nestora, żeby wrócił jutro porozmawiać z Maritzą,bo jest już bardzo późno. Przypadkiem Nelson słyszał rozmowę Tapii zFonsecą i mówi, że widział Julianę w towarzystwie tego łysego faceta iona powiedziała mu, że to ktoś z jej rodziny.Baritza i Gabriel rozmawiają o Barbarze – kobieta pyta, czy nadalkocha żonę. Gabriel odpowiada, że tak bardzo jak kiedyś ją kochał terazjej nienawidzi. Baritza wyraża nadzieję, że papiery, na które Marcosnatknął się u Alberto pomogą mu znaleźć Barbarę.Kiedy Regina wchodzi do Juliany, ta jej nie poznaje.W domu Muttich Gabriel i Baritza nadal rozmawiają – Gabriel podejrzewa, że Barbara mogła skorzystać z pomocy chirurga i terazwygląda zupełnie inaczej. Wtedy przychodzi Javier i dziwi się, żeBaritza nie jest w podróży poślubnej. Informuje ją, że ma dosyć dowodówna potwierdzenie, że to Juliana była żoną Juana Tobíasa. Pyta jądlaczego wszyscy sądzą, że to ona jest wdową. Baritza mówi, że prosiłają o to Juliana. Detektyw ironicznie stwierdza, że dostała niezłązapłatę za taką przysługę – cały majątek Juana Tobíasa. Baritzazaprzecza, mówi, że Juliana przepisała majątek na nią, bo obawiała się,że nie potrafi nim zarządzać. Detektyw chce wiedzieć, czy rodzinaMuttich o tym wie. Baritza twierdzi, że Juliana zabroniła jej mówić otym komukolwiek. Javier nawiązuje do porwania obu przez Barbarę i mówi,że chce je zobaczyć na komisariacie, żeby złożyły zeznania. Kobietazgadza się przyjść, kiedy tylko policjant sobie tego zażyczy, aledodaje też, że Juliana nie będzie mogła tego zrobić, bo jest szpitaludla obłąkanych. Zaniepokojony det. Rosales zamierza porozmawiaćnatychmiast z Julianą i wychodzi. Wściekła Baritza dzwoni do Romero irozkazuje mu wprowadzić Julianę w śpiączkę.Wszyscy odprowadzają Reginę do domu. Marcos oferuje, że zawiezieją następnego dnia do córki, obiecuje też Luzmi, że z samego ranaoddadzą tabletki do analizy.Kiedy pielęgniarz chce dać zastrzyk Julianie przychodzi Javier.Juliana jednak prosi tylko, żeby jej nie skrzywdził i policjantowi nieudaje się nic wyciągnąć z dziewczyny.Baritza całuje w łóżku Marcosa, ale ten nie myśli o amorach – pytao wizytę Rosalesa, przypomina sobie o tym co powiedziała mu Juliana iprosi żonę by jutro pojechali do firmy i razem trochę popracowali wlaboratorium.Rano Luzmila i Marcos zanoszą pastylki do laboratorium – wynikimają być jeszcze tego samego dnia. Spotykają tam Charliego z Giselle,którzy przyszli zrobić test na ojcostwo – Luzmila jest bardzozazdrosna.Tymczasem Xiomara stara się dowiedzieć, gdzie był Alberto zeszłejnocy i ten jej opowiada o spotkaniu na parkingu i planach ujęcia„Czarnej Rękawiczki”. Stwierdza, że tą osobą może być każdy – takżeona, czy Nestor Fonseca albo Navarro.W firmie Marabella Navarro wchodzi do biura Nestora i zauważa czarne rękawiczki. W tym momencie zjawia się Nestor. Charlie jest bardzo przejęty, kiedy podczas badania patrzy na swojedziecko na monitorze i może posłuchać bicia jego serca, natomiastGiselle jest znudzona i zniecierpliwiona. U Juliany pojawia się Camilo (przekupiony pielęgniarz), żeby zrobić jej zastrzyk, ale ona walczy i igła wbija się w nogępielęgniarza.W laboratorium Marcos prosi Baritzę o przygotowanie kremu wg formuły Juliany.

Odcinek 123

Kiedy Marcos prosi Baritzę, żeby w przygotowanie kremu włożyła trochę swojej magii, ona nie wie o czym jej mąż mówi. Marcos dziwi się jej konsternacji. Pielęgniarz po zastrzyku zmienia się w warzywo a Juliana ucieka z izolatki. W laboratorium Charlie jest szczęśliwy i cieszy się, że będzie miał dziecko, w przeciwieństwie do Giselle.Nestor jest zły na Navarro, który wszedł do jego biura. Ten tłumaczy, że przyniósł tylko dokumenty i wychodzi nadal mając w ręku czarne rękawiczki. Wtedy przychodzi Alberto i z zaskoczeniem patrzy na to, co ma w ręku Navarro.W firmie Muttich Marcos nalega na przygotowanie kremu na sposób Maritzy – z recytowaniem formułek. Baritza nie wiedząc o co mu chodzi zamierza odwrócić uwagę męża pocałunkami, ale niezbyt się jej to wychodzi, bo Marcos dostrzega, że jej sposób całowania się zmienił. Kiedy nie ma już więcej wymówek dotyka gorącej kolby i zaczyna lamentować. Juliana błąka się po korytarzach w szpitalu, kiedy trafia do recepcji i spotyka Luzmilę. Opowiada o tym co się stało z pielęgniarzem i Luzmila postanawia pomóc przyjaciółce w ucieczce. Giselle nie może znieść entuzjazmu Charliego i gasi go stwierdzeniem, że odda dziecko do adopcji.Alberto dowiaduje się, że rękawiczki są Nestora i pyta go, czy naprawdę sądzi, że Marabella jest w dobrych rękach.Pielęgniarka znajduje Camilo i podnosi alarm. W Marabelli Nestor kłóci się z Alberto, który zastanawia się, czy Fonseca jest mordercą w czarnych rękawiczkach.Regina mówi Gabrielowi, że jest ojcem Juliany, ale mężczyzna jej nie wierzy. Luzmili i Julianie udaje się uciec ze szpitala. Marcos opatruje Baritzę, kiedy dzwoni doktor Arboleda. Marcos wychodzi a Baritza dzwoni do Romero i każe mu natychmiast przyjechać do firmy.Regina z marnym skutkiem nadal przekonuje Gabriela, że mają dziecko. Wtrąca się PacoMarcos przyjeżdża do szpitala i dowiaduje się, że Juliana uciekła, a pielęgniarz jest na oddziale intensywnej terapii. Wchodzi pielęgniarka i informuje, że jest już analiza zastrzyku, który Camilo przygotował dla Juliany. Doktor jest zaskoczony i mówi, że to śmiertelna dawka silnego narkotyku. Przyjeżdża Charlie i razem z przyjacielem postanawiają poszukać Juliany.Luzmi i Juliana nadal uciekają. Juliana nie wie dokąd ma pójść, martwi się o bezpieczeństwo swoich bliskich.Paco nadal wtrąca się w nie swoje sprawy. Regina ma już dość obu – i Tapii i Muttiego i obu wyrzuca z domu.Marcos i Charlie przeszukują okolice wariatkowa i martwią się co będzie z Julianą, jeśli Camilo nie przeżyje. Marcos zwierza się przyjacielowi, że Maritza się bardzo zmieniła, a Juliana przypomina mu dawną Maritzę, tę w której się zakochał.Juliana dzwoni do matki i informuje o ucieczce ze szpitala.Ginger spotyka się w hotelu z Pedro. Mężczyzna prosi Ginger o pomoc w ujęciu „Czarnej Rękawiczki”.Baritza żąda od Romero przygotowania kremu. Wtedy do laboratorium wchodzi Gabriel, który szuka Marcosa, ale ponieważ Romero stoi tyłem, nie rozpoznaje go. Mutti mówi Baritzie o tym, co zakomunikowała mu Regina.Do Reginy przyjeżdża Javier, ale kobieta właśnie wychodzi z domu i usiłuje pozbyć się towarzystwa ochroniarza. Rosales obserwuje zajście, kiedy dzwoni López z informacją o ucieczce Juliany i stanie pielęgniarza.Marcos i Charlie wracają do szpitala i informują Arboledę, że nie znaleźli Juliany. Lekarz mówi, że zwiadomił policję.Baritza mówi Gabrielowi, że Juliana raczej nie jest jego córką, bo Regina w młodości była puszczalska, a i teraz jest kochanką Tapii, a od niego chce tylko wyciągnąć pieniądze. Gabriel nie może w to uwierzyć i opuszcza laboratorium. Do Baritzy dzwoni Romero, żeby zawiadomić o ucieczce Juliany.Nino przedstawia swoje mieszkanie żonie i przekonuje do zamieszkania w nim. Do Antonii dzwoni ojciec i prosi o rozmowę.Regina przychodzi na spotkanie z córką. Kiedy chce jej wyznać, że Gabriel jest jej ojcem, rozlega się pukanie do drzwi. To det. Rosales, który przyszedł aresztować Julianę.Nestor zastanawia się nad słowami Alberto, bo jemu Maritza też wydaje się jakaś inna.W akademii pojawia się Baritza i szuka Reginy, ale Martín nie wie gdzie ona jest. Wtedy Baritza postanawia porozmawiać z Luzmilą. Przychodzi Marcos, a zaraz potem Ginger w naszyjniku. Marcos pyta Baritzę, czy widzi co dziewczyna ma na sobie, ale ona nie rozpoznaje prezentu zaręczynowego i ku zdziwieniu męża uznaje, że naszyjnik jest w złym guście.Javier zamierza aresztować Julianę i wyjaśnić wszystkie swoje wątpliwości, ale ona mówi, że wszystko mu opowie jeśli zostaną tu, gdzie są.

Odcinek 124

Juliana prosi matkę, żeby zaczekała na zewnątrz i nie komplikowała sytuacji. Kiedy Regina wychodzi z pokoju Juliana mówi Javierowi, że opowie mu wszystko, jeśli będzie chronił jej matkę przed Maritzą Ferrer. Juliana wyznaje detektywowi, że Maritza ją szantażuje i zmusza do kłamstw.W akademii Marcos nadal nie może zrozumieć dlaczego Maritza nie rozpoznaje naszyjnika i wcale o niego nie dba. Mówi Charliemu, że to nie jest kobieta, w której się zakochał.Gabriel mówi Antonii, że Regina powiedziała mu, że Juliana jest jego córką.Juliana opowiada Javierowi o swoim małżeństwie z Juanem Tobíasem i o tym co zaszło potem. Detektyw wierzy Julianie i chce wiedzieć co łączy Barbarę i Maritzę.Marcos jest skonfundowany zachowaniem Maritzy i zastanawia się, kiedy się tak zmieniła. Pyta Ginger skąd ma naszyjnik. Tymczasem Baritza stara się dowiedzieć, gdzie są Juliana, Luzmila i Regina.Luzmila dzwoni do Juliany i mówi, że z Reginą pójdą po wyniki analizy pastylek, które podawano jej w szpitalu. Juliana mówi Rosalesowi, że Barbara i Maritza są wspólniczkami, że wszystkie nieszczęścia są przez nią. Javier uspokaja Julianę i mówi, że rozumie, dlaczego Juan Tobías zakochał się w niej i zapewnia, że wierzy we wszystko co mu opowiedziała. Przekonuje dziewczynę, że musi zadenuncjować Maritzę, ale Juliana boi się o życie swoje i swoich bliskich.Gabriel rozmawia z Antonią o swoich wątpliwościach dotyczących Juliany, kiedy przychodzi Paco.Marcos podsumowuje swoje wątpliwości dotyczące Maritzy w rozmowie z Charlim.W biurze Marabelli Alberto szuka adresu Nestora.Javier proponuje Julianie zastawienie pułapki na Baritzę.Paco urządza Gabrielowi awanturę o brak wiary w słowa Reginy.W laboratorium Luzmila i Regina spotykają Marcosa. Dowiadują się, że Juliana mówiła prawdę o tabletkach.W akademii Nelson mówi Nestorowi, że widział Julianę za dnia. Żeby to wyjaśnić Fonseca dzwoni do Baritzy.W domu Nestora Alberto szuka dowodów na to, że jest on mordercą w czarnych rękawiczkach. Znajduje komodę, w której są czarne rękawiczki.Regina oskarża Marcosa o skrzywdzenia Juliany. Mężczyzna prosi Luzmilę, żeby powiedziała mu, gdzie jest Juliana, bo chce ją przeprosić za brak zaufania, ale Luzmila mówi, że nie wie, gdzie przebywa jej przyjaciółka.Paco kłóci się z Gabrielem i zniecierpliwiony mówi, że kocha Reginę a Juliana jest jego córką. Antonia podsłuchuje.Juliana zgadza się na plan Javiera. Zapewnia go, że Marcos nie współpracuje z Maritzą.Spotkanie Baritzy z Nestorem. Teść żąda wyjaśnień od kobiety. Do Baritzy dzwoni Alberto, żeby poinformować ją o swoim odkryciu. Baritza umawia się z Nestorem na później.Marcos rozmawia o wynikach analiz z Arboledą.Luzmila i Regina przynoszą Julianie wyniki analizy tabletek. Javier mówi, że to ją oczyszcza z zarzutów. Juliana informuje matkę, że Maritza jest ich wrogiem, ale z detektywem zamierzają ją złapać.Antonia przekonuje ojca, że Juliana nie jest jego córką, ale Gabriel pragnie się upewnić.Paco załamany wraca do akademii, Chela stara się go pocieszyć.Marco martwi się o Julianę, kiedy wchodzi Giselle i przekazuje wiadomość od Antonii – ma wracać do domu.Javier wyjaśnia szczegóły planu. Luzmila i Regina wychodzą i Juliana zostaje sama z policjantem.Baritza spotyka się w nocy z Nestorem i mówi, że jest Barbarą. Kiedy dołącza do nich Alberto, zmusza go do strzału do Fonseci.Javier zostawia Julianie policjanta do ochrony.W parku „Czarna Rekaiwczka” zbliża się do leżącego Nestora. Juliana i Marcos jednocześnie podjeżdżają pod dom Muttich. Uszczęśliwiony spotkaniem Marcos mocno obejmuje Julianę i przeprasza. Pojawia się Baritza.

Odcinek 125

Juliana cieszy sie, że Marcos nie myśli już, że ona jest wariatką. Mężczyzna przeprasza ją za to, ze jej nie wierzył i przytulą ją, nagle wysiada Baritza z samochodu i jest oburzona. Mąż karze jej się uspokoić i być szczęśliwą, że Juliana wróciła cała i zdrowa. Juliana prosi aby się nie kłócili z jej powodu i mówi Baritzie, że przyszła z nią porozmawiać oraz oznajmia obydwojgu że nie zamierza się mieszać wiecej w ich związek i że się pomyliła gdy poszła do kościoła. Mówi także Marcosowi przy Maritzy, że wiecej się nie spotkają. Marcos prosi o wybaczenie Juliane, bo to on zawiuzł Juliane do szpitala, gdzie ją faszerowali prochami i mówi, że ma podejrzenia na czyj rozkaz to było. Baritza chce wiedzieć kogo ma na myśli. Marcos oznajmia, że jedyną osobą, która chce ją skrzywdzić jest Barbara Montesinos. Alberto jest przerażony po tym jak strzelał do Nestora, ma przywidzenia i stwierdza, ze nie powinien tego robić, bo teraz jest w rękach Barbary. Marcos zostawia Juliane i Baritze same. Juliana mówi Barbarze, że po uciecze z wariatkowa była na policji. Gabriel oznajmia Marcosowi, że Regina mu powiedziała, że Juliana jest jego córką. Juliana mówi Baritzie, że wytłumaczyła policji, że to był błąd co zrobiła na ślubie i, że cały spadek przepisała na Maritze Ferrer z własnej woli. Baritza stwierdza, że nie wierzy aby Juliana przestała latać za Marcosem, dlatego potrzebuje jakiś dowód. Nawarro wspomina Alberto o pasji jaką ma Nestor Fonseca, czyli zbieranie czarnych rękawiczek. Marcos stwierdza, że Regina jest szalona i z pewnością takie coś wymyśliła. Gabriel zakazuje synowi musi tak o Reginie, bo ona jest dla niego bardzo ważna i ze on musi odkryć prawdę. Baritza chce aby Juliana odebrał prawa do formuły „Juliana na noc” Muttim. Barbara takze informuje JUli o tym,że jej teść dowiedział sie całą prawde, ale już nie będzie musiała się przed nim tłumaczyć i pyta się Juli co wybiera spokój czy koniec jej matki. Marcos rozmawia z ojcem i nagle do gabinetu wchodzi Juliana z Baritzą. Baritza oznajmia, że Juliana ma im coś ważnego do powiedzenia. Luzmila prosi dzieci aby nigdy nie mówili Baritzy co się dzieje u nich w domu. Paco mówi Reginie, że był u Gbariela i ze Maritza powiedziała Muttiemu, ze oni są kochankami i on to potwierdził i powiedział, że Juliana jest jego córką. Juliana ze smutkiem oznajmia Muttim, że odbiera im prawa od jej kremu i że nie mogą go dalej produkować. Marcos stwierdza, że nie moze im tego zrobić i czy wie co to oznacza dla nich. Juliana stwierdza a czy jemu nie było jej szkoda umieszczać w wariatkowie gdzie dawali jej mnóstwo tabletek, bo on oto prosił. Marcos mówi, że on tego nie zrobił, ale Juli mówi, że widziała go jak dawał pielęgniarzowi pieniądze. Marcos stwierdza, że ona to wszystko robi z zemsty. Gbariel chce z nią porozmawiać, lecz Juli nie chce mieć z nimi nic więcej do czynienia i wybiega z domu, Marcos idzie za nią. Marcos karze zatrzymać się taksówce i mówi Julianie, że nigdy jej nie chciał skrzywdzić i prosi o wybaczenie. Juliana nie chce z nim rozmawiać i stwierdza, że zrobił jej wystarczającą krzywdę mówiac, że ona go obchodzi, chociaż to było kłamstwem. Marcos mówi, ze on go interesuje i to bardzo. Taksówka odjeżdża, a Marcos krzyczy, aby mu wybaczyła i mówi, ze ją KOCHA! po czym sam się dziwi, ze to powiedział. Regina jest zła i nie chce znać żadnego z niuch i karze Paco przestać się wtrącać w jej życie. Marcos dziwi się, że Baritza powiedziała jemu ojcu, że Regina i Paco byli kochankami, lecz kobieta stwierdza, że to prawda. Mówi mężowi, że lepiej już o tym niech nie rozmawiają i całuje go, Marcos jednak nie może. Baritza jest wciekła, że Marcos myśli o Julianie, Mężczyzna stwierdza, że musi odpocząć. Juliana mówi Javierowi, że Baritza zabiła Nestora. Policjant mówi, że sprawdzili wszystkie szpitale i nigdzie nie ma Nestora. Javier karze Julianie przystać na warunki Baritzy i żeby się nie martwiła o rodzinę Mutti, a tym samym oddali się od Marcosa. Javier pyta się o Marcosa, lecz Juli mówi,że kocha go z całych sił. Ginger pyta się Pedra skąd wyczasnął naszyjnik, który ma na sobie. Marcos rozmyśla dlaczego powiedział do Juliany, ze ją kocha. Juliana na następny dzień przychodzi do Gabriela po formułę. Mężczyzn pyta się czy to ma coś wspólnego z tym o czym rozmawiał z jej matką i pyta się kto jest jej ojcem. Juliana mówi mu, że nigdy go nie poznała i woli go nie poznać, bo jest bardzo nieodpowiedzialny bo opuścił jej matkę w ciąży i Juliana wychodzi. Modelki zaczepiają Julianę, Marcos staje w kobiety obronie. Marcos mówi Julianie ze nie mógł spać przez całą noc i pyta się czy kobieta słyszała co jej wczoraj powiedział. Juli stwierdza, że tak Marcos oznajmia, że to jest prawda i czuje coś bardzo specjalnego do niej. Juliana myśli, że mężczyzna mówi to dlatego bo przyszła odebrać im formułę, Marcos stwierdza że jak nawet może tak myśleć, Juli nie chce dużej rozmawiać i odchodzi. (bardzo ładna scena). Charli mówi Luzmi, że Marcos ciągle mu mówi o Julianie, kiedy tak było z Maritzą a teraz tak jest z Julianą. Barbara jest u Alberta i dostają wiadomość od czarnej rękawiczki „Nestor Fonseca był niewinny, popełniliście największy błąd w swoim życiu Alberto i Barbara, zapłacicie za to bardzo drogo”. Juliana mówi matce, że była rano u Gabriela za namową Javiera, ale że to nie jest najważniejsze tylko to co jej powiedział, nagle ktoś puka do drzwi. Jest to Gbariel który karze powtórzyć Reginie przy Julianie to co mu wcześniej powiedziała. Regina mówi córce,że Gabriel jest jej ojcem.

Odcinek 126

Regina oznajmia córce, że Gabriel jest jej ojcem. Juliana nie może uwierzyć w to, obydwoje z Gabrielem mają do Reginy pretensję, że tak długo to ukrywała. Baritza chce wiedzieć skąd Alberto wziął to, że Nestor Fonseca był czarną rękawiczką. Regina prosi córkę o wybaczenie i sprzecza się z Muttim. Gabriel mówi, że myślał, że Juliana zna prawdę i dlatego odebrała mu prawda do formuły, ale teraz wie, że to nie prawda. Juliana mu mówi, że teraz cieszy się, ze to zrobiła. Alberto stwierdza, że Navarro mu powiedział o zamiłowaniu Nestora do kolekcjonowania rękawiczek, Barbara jest na niego wściekła i chce go uderzyć, lecz mężczyzna ją powstrzymuje i oznajmia, że nie jest Romerem. Barbara krze Alberto wrócić do parku, aby zobaczyła czy są zwłoki Nestora bo czarna rękawiczka z pewnością ich śledziła i wszystko widziała. Charli mówi Luzmili, ze Baritza nie rozpoznała naszyjnika, który Marcos jej wcześniej podarował i on jest na nią bardzo zły. I nie wiedzą skąd go ma Ginger. Marcos dowiaduje się, ze Juliana jednak zabrała im prawa do kremu, od ochrony dostaje płytę. Juliana mówi ojcu, że czuje ból i żal bo on spędził jedną noc z jej matką a potem wrócił do swojej żony i dzieci i zakpił z jej matki. Regina mówi córce, ze jeśli szuka kogoś winnego to jest nią ona a nie Gabriel. Juliana wychodzi bo chce być sama, Gabriel nazywa Juli córką, lecz ta nie pozwala aby tak do niej mówił bo nie jest jej ojcem i wychowała ją tylko matka. Javier pyta się Navarro o Nestora i kiedy i z kim ostatnio go widział, ten mu mówi, że z Albertem. Baritza jedna karze nie iść ALberto do parku bo to może być pułapka i wyśle kogoś innego Alberto widzi na video, ze Alberto był w firmie, idzie się dowiedzieć co ten mężczyzn robił w firmie. Juliana mówi Luzmili, że dowiedziała się, że Gabriel jest jej ojcem, słyszy to Charli. Juliana prosi aby Charli nikomu nie mówił, mężczyzna mówi aby się nie martwiła i zostawia kobiety same. Juliana mówi przyjaciółce, ze nie chce widzieć Gabriela nigdy więcej w życiu. Regina mówi, że przez swoją dume zniszczyła życie swoje i swojej córki. Marcos zastanawia się po co Romero przyszedł do firmy i jakie miał intencję. Pedro i Romero spotykają się w parku. Javier przychodzi do Alberta i napotyka tam Baritze, pyta ich o Nestora Fonsece. Oby dwoje mówi, ze nie wiedzą gdzie jest Nestor, Javier pyta się Baritzy czemu tak się denerwuje i jeśli będą coś wiedzieli o niem nie dadzą mu znać. Juliana płacze w laboratorium i stwierdza, że Marcos na pewno ją teraz nienawidzi. Luzmi pyta się przyjaciółki czy jest pewna tego co mówi, bo Charli jej powiedział, że Marcos cały czas o niej mówi. Charli nie wie co robić, ale dzwoni do niego Marcos i mężczyzna proponuje, aby przyjechał do akademii porozmawiał z Julianą. Gabrielowi jest przykro za to jak zachował się kiedyś w stosunku do niej i, że nie powiedział jej prawdy, na pogodzenie się całują, ale przerywa im Paco który chce wiedzieć co się dzieje. Alberto podejrzewa, że Javier zna prawdę i pyta sie Barbry czy ona powiedziała komuś co zrobili, kobieta stwierdza, że powiedziała Julianie, ale jeśli ona otworzyła buzię będą musieli wyrównać rachunki. Javier przychodzi do Juliany i mówi jej, że jest jedyną osobą która moze im pomóc poznać prawdę o Nestorze i chce aby kobieta jeszcze raz porozmawiała z Baritzą. Juliana nie chce tego zrobić, Luzmi mówi Javierowi że Juli przed chwilą się dowiedziała, że Gabriel Mutti jest jej ojcem. Paco mówi Gbarielowi, ze to co mu wcześniej powiedział niestety nie jest prawdą i ze mnóstwo by dał, aby Juli była jego córką. Regina oznajmia, ze Juliana nie była by zdolna zrobić nikomu krzywdy i wszystkiemu jest winna Maritza Ferrer. Alberto karze Barbarze zadzwonić do Juliany. Gabriel chce wiedzieć jak Maritza miałaby wpłynać na decyzję Julianyco do odebrania im formuły. Regina stwierdza, że nie może nic więcej powiedzieć, nagle dzwoni Baritza, która chce rozmawiać z Julianą. Regina prosi Gbariela aby nie mówił nikom, że Juliana jest jego córką zwłasza Maritzy Ferrer. Marcos spotyka się z ojcem przed domem Reginy i pyta go czy Juliana jest jego córką. Juliana dzwoni do Baritzy z komórki Javiera i umawia się z nią na spotkanie. Gbariel nie chce rozmawiać z synem o tym i odjeżdża. Baritza zostaje napadnięta w samochodzie przez czarną rękawiczkę. Nestor Fonseca leży nieprzytomny w jakiejś chatce. Juliana i Luzmila są w akademii, Juli zauważa u Ginger kolie którą Marcos dał jej, do akademii wchodzi Marcos i również widzi tą kolię.

Odcinek 127

Juliana mówi, że ten naszyjnik co ma na sobie Ginger jest tym co Marcos jej podarował, Maritzy ale to to samo. Marcos to wszystko podsłuchuje. Luzmila stwierdza, że ona sobie też przypomina ten naszyjnik, Juliana aby się upewnić pyta Ginger skąd ma tą kolię. Baritzy wyzywa czarną rękawiczkę, ale ta się nic nie odzywa tylko zostawia kobiecie kopertę i odchodzi. Ginger kłóci się z Luzmila i kobieta mówi, że naszyjnik dostała od jej byłego męża, Marcos nasłuchuje razem z Charlim wszystkiego uważnie. Juliana chce odkupić od Ginger naszyjnik bo jest dla niej bardzo ważny. Charli mówi Marcosowi, ze Julianie zależy na koli, ale to powinno głównie zależeć Maritzie. W kopercie którą dostała Baritza jest wiadomość o takiej treście: „Mam cię w swoich rękach, wiem, że użyłaś tego lustra magicznego i, że jesteś Barbarą i mam to jak udowodnić. Także wiem co zrobiłaś Nestorowi Fonsece, znam każdy twój krok i udowodnię ci, że jestem lepsza od ciebie, bardziej inteligentna/ym. Skończę z tobą zanim odkryjesz kim jestem „. Baritza zastanawia się kim jest ta osoba. Ginger chce od Juliany 400$ za naszyjnik, Juliana stwierdza, że tyle nie ma ale obiecuje, że zdobędzie tyle pieniędzy. Luzmila jest wściekła na Ginger, ale Juli mówi, że ją to nie obchodzi bo chce mieć ten naszyjnik za wszelką cenę bo przypominają wszystkie ładne chwile jakie przeżyła z Marcosem. Charli mówi Marcosowi, z musi porozmawiać z Julianą bo ona umiera z miłości do niego. Luzmi stwierdza, że Juli musi już iść do tej wiedźmy, aby nic się nie zorientowała, Marcos zastanawia się o jaką wiedźmę chodzi i do kąt idzie Juliana. Luzmila dowiaduje się, ze naszyjnik sprzedała Regina. Baritza spotyka się z Julianą w restauracji, widzi je Marcos. Baritza stwierdza, że Juliana powiedziała policji, że ona zabiła Nestora Fonsece. Policjant mówi Rosalesowi, że Marcos Mutti szpieguje Juliane i Maritze. Regina stwierdza, że Paco jest dla neij bardzo ważny, Tapia oznajmia, że już się z tym pogodził i nie bedzie się więcej wtrącał w jej związek z Gabrielem i przestanie jej zawadzać bo dla niego jest najważniejsze jej szczęście. Luzmi mówi Charliemu, że Regina ukradł kolię Maritzie., Charli stwierdza, że trzeba o wszystkim powiedzieć Marcosowi bo on słyszał o czym rozmawiała Juliana z Ginger. Juliana oznajmia kobiecie, że ona nic nie powiedziała policji i chce wiedzieć gdzie Baritza go zabiła. Baritza mówi, ze nie jest głupia i wie, ze Juliana ma mikrofon, przerywa im Marcos który chce wiedzieć co robią i czemu się kłócą. Baritza karze Julianie powiedzieć Marcosowi to co jej zaproponowała czyli że chce jej sprzedaż krem który odebrała Muttim. Xiomara ma pretensję do Cristiny, że przychodzi tak późno, kłócą się i zaczynają bić. Luzmila pyta się Reginy czy zabrała Julianie naszyjnik, kobieta się przyznaje do tego i wstydzi. Marcos ma pretensje do Juliany za to co zamierzała zrobić, jUli wybiega do ubikacji, idzie za nią Baritza. Armando gratuluje Gabrielowi dziecka, pracownik mówi Muttiemu, ze Romero był w firmie przebrany za posłańca. Juliana mówi Barbarze, że jest potworem zarówno od wewnątrz jaki i od zewnątrz i jak mogła takie coś powiedzieć, teraz wszyscy będą ją uważali za łajdaczkę, a jedyną podłą osobą i morderczynią jest ona. Barbara stwierdza, że kobieta ma na pewno mikrofon i przeszukuje ją, ale nic nie znajduje. Baritza karze wyjść Julianie i powiedzieć Marcosowi, że chciała jej sprzedać formułe, bo chce aby mężczyzna się na niej rozczarował, gdyż nie podoba jej się że ciągle myśli o niej. Juliana jest szczęśliwa, że jej ukochany myśli o niej, lecz Barbara zaraz ją sprowadza na ziemię i karze jej iść do Marcosa i powiedzieć to co jej wcześniej mówiła. Juliana nie chce iść, Barbara karze jej się liczyć z konsekwencjami i wychodzi. Gabriel rozmawia z pracownikami o Romerze i przerywa im Xiomara która ma dosyć Cristiny, kobieta zauważa na video Romera. Juliana dołącza do Marcosa i Baritzy i Marcos karze jej powiedzieć, że to jest nieprawda co Baritza mówi, lecz Juli stwierdza, że zrobiła to. Gabriel nie przyznaje racji Xiomarze i karze jej wyjść. Marcos przypomina sobie słowa Juliany gdy mówiła, że chce ten naszyjnik. Juliana wraca do domu gdiz ena nią czekają, Lumzila, Paco i Regina. Regina nie może zrozumieć, jak Maritza mogła się zjednoczyć z Barbarą Montesinos i dlaczego tak nienawidzi Gabriela. Julia stwierdza, że musi jej wyznać prawdę. Gabriel oglada na spokojnie wideo i dochodzi do wniosku, że Romero był w laboratorium z Baritzą, do jego biura wchodzi Baritza. Marcos postanawia odkupić kolię od Ginger i daje jej 500$. Juliana mówi matce, że ona była Maritzą Ferrer, Paco i Luzmila to potwierdzają. Regina dziwi się, ze skoro Juli jest Maritzą to czemu chce zrobić im krzywdę. Juli jej mówi ,że teraz Maritzą Ferrer teraz jest Barbara Montesionos.

Odcinek 128

Regina nie może uwierzyć w to co jej mówi córka, jednak godzi się z tym i pyta czy Marcos zna prawdę. Juli mówi, że Marcos nie zna prawdy, Regina stwierdza, że gdy mężczyzna zakochał się w Maritzie tak na prawdę zakochał się w niej. Juli mówi jednak że straciła go na zawszę. Marcos odkupuje od Ginger naszyjnik. Gabriel mówi Baritzie, że Regina powiedziała jemu, że Juliana nie jest jego córką i że to było nieporozumienie, za to Baritza oznajmia mu, że Juliana chciała sprzedać jej krem, aby Marbella zaczęła go produkować. Regina obiecuje córce, że przestanie być dla nie zmartwieniem i nie będzie się oddalać od Martina nawet na sekundę. Marcos odwiedza siostrę i mówi, że jest z nim bardzo źle, jest zagubiony i potrzebuje pomocy. Antonia stwierdza, że nigdy nie widziała go w takim stanie i, że jest zamknięta w tym domu i o niczym nie ma pojęcia. Marcos jednak mówi, że ją podziwia bo odważyła się odejść z domu i zostawić wszystko, byle by być z mężczyzną którego kocha. Za to on jest zagubiony i, że jego smutek ma związek z Julianą, Maritzą i ze wszystkim, Antonia karze mu zamknąć oczy i powiedzieć co pierwsze przyjdzie mu na myśl. Marcos mówi, że cała magia jaka łączyła go z Maritzą skończyła się. Gabriel jest zaskoczony, że Juliana zrobiła takie coś, ale puszcze Baritzie video, na którym jest Romero w firmie. Gabriel chce poznać prawdę. Alberto przychodzi do Nelsona i pyta się go czy jest przyjacielem Nestora Fonseci. Refugio opatruje Nestora. Julianie jest przykro, bo myśli że Marcos jej nienawidzi. Antonia dziwi się bratu bo niedawno się ożenił i zawsze myślała, że jest z Baritzą szczęśliwy. Marcos mówi, że już nie czuje tego samego do Maritzy i nie wie czy on się zmienił czy ona i, że jego głowa mówi, że kocha Maritze, a serce jest zmęczone tym ciągłym czekaniem, naleganiem, szukaniem i kiedy stała się jego żoną uświadomił sobie, że nie jest kobietą jaką sądził. Baritza oznajmia Gabrielowi, że Romero był z nią w laboratorium, ale groził jej bronią i przyszedł na polecenie Barbary aby ją szantażować. Pracownik przychodzi do Gbariela z nowiną, że są oblegani ze wszystkich stron, bo nie dostarczyli kremów i że to jest katastrofa. Luzmi mówi przyjaciółce, że Marcos słyszał jak Juli rozmawiała z Ginger jak powiedziała, że chce tą kolie dla siebie. Antonia ogląda naszyjnik, Marcos nie wie co ma z nim zrobić, bo dla Baritzy on nic nie znaczy, a Juliana odebrała to jakby on jej podarował kiedyś tą kolię. Antonia dziwi się, że Marcos mówi o Juli po tym co zrobiła na ślubie i potem od razu odebrała im formułę, jedna Marcos jej broni. Antonia stwierdza, że Juliana powoli zaistniała w jego sercu, lecz Marcos mówi, że kocha Maritze. Antonia stanowczo zaprzecza temu i mówi, że jak on wspomina o Julianie jego spojrzenie się zmienia. Marcos nie wierzy w to co siostra mu mówi, Antonia karze mu iść do swojego mieszkania i na spokojnie wszystko przemyśleć i jego serce mu samo powie co ma zrobić z naszyjnikiem. Gabriel karze Baritzie kupić krem od Juliany, wtedy im pomorze. Marcos żegna się przed domem z siostrą, ze swojego mieszkania wychodzi Juli z Luzmilą, Marcos i Julianą spoglądają na siebie z miłością, Marcos chce iść do kobiety, lecz siostra go powstrzymuje i karze iść wszystko przemyśleć. Charli jest bardzo szczęśliwy, ze zostanie ojcem. Baritza próbuję się jakoś wywinąć, aby nie pomóc Gabrielowi, ale mężczyzna nalega i Baritza obiecuje, ze zobaczy co da się zrobić. Po wyjściu kobiety z biura Gabriel mówi, że jest w niej coś co go nie przekonuje. Juliana jedzie z policjantem na komisariat, ale Alberto ich śledzi, próbują go jakoś zgubić. Marcos rozmyśla w swoim mieszkaniu, dzwoni do niego Baritza, ale ten postanawia nie odbierać. Julianie udaje się zgubić Alberta i opowiada Javierowi o wszystkim co się wydarzyło, detektyw mówi, że może na nim polegać. Giselle karze Luzmili zostawić Charliego w spokoju bo inaczej ona odda dziecko do adopcji, mężczyzna w tym samym czasie przychodzi do Luzmii. Baritza spotyka się z Albertem, Romerem i Pedrem i stwierdza, że któryś z nich jest mordercą w czarnych rękawiczkach. Juliana chce kupić naszyjnik od Ginger, ale kobieta oznajmia, że się spóźniła. Antonia prosi aby Juliana poszła z nią na moment bo ktoś na nią czeka. Marcos wręcza Julianie naszyjnik ponieważ powinien on się znaleźć się u osoby, dla której ma on znaczenie, po czym powoli zbliżają się do siebie i całują.

Odcinek 129

Marcos i Juliana się całują.Juliana chce wiedzieć dlaczego Marcos to zrobił. Marcos ją przeprasza i mówi, że dzieją się z nim dziwne rzeczy, myśli o niej, martwi się o nią. Juliana chce zwrócić mężczyźnie kolię ponieważ ona należy do Baritzy, Marcos stwierdza że powinna być u kobiety, która na nią zasługuję. Marcos zawiesza Julianie naszyjnik, potem delektuje się jej zapachem, lecz Juli ucieka. Charli chce wiedzieć co Giselle mówiła Luzmi, lecz kobieta stwierdza, że tylko powiedziała, ze jest ojcem, Charli jest bardzo szczęśliwy z tego powodu, że będzie miał dziecko. Wspólnicy Barbary tłumaczą się przed nią, ze żaden nie jest czarną rękawiczką, ale nie przekonują jej do końca, kobieta karze zostać Albertowi. Charli mówi Luzmi, ze chce być dobrym ojcem, Luzmila chce aby mężczyzna ją zostawił samą. Do akademii przybiega Juliana i opowiada, że Marcos ją pocałował, Barbara karze się strzec Albertowi, bo Czarna rękawiczka odebrała jej pistolet i tam są jego odciski i jeżeli wyśle go na policję wtedy Alberto pójdzie do więzienia za zabójstwo Nestora Fonseci. Juliana i Luzmila bardzo się cieszą i Juli myśliu, że Marcos powoli się zakochuje w niej. Marcos gratuluje przyjacielowi, że zostanie ojcem oraz mówi mu, że dał Julianie kolie i zaczyna coś czuć co go martwi. Regina rozmyśla, jak to możliwe że ciotka pojawiła się Julianie i pomogła jej się zmienić w inną kobietę, do Reginy przychodzi Barita, kobieta jest przerażona na jej widok Baritza chce wiedzieć czego tak się Regina boi i pyta o Juliane. Juli właśnie wchodzi do domu. Archibaldo informuje, ze ludzie poślą ich do sądu za niedotrzymanie umowy i, że to już jest koniec, Marcos stwierdza ze do tego jeszcze daleko. Barbara karze Julianie podpisać dokument na którym oddaje swój krem firmie Marbella, Baritza zauważa u Juli naszyjnik i chce wiedzieć skąd ona ma tą kolię. Marcos mówi Charliemu, że musi przekonać Juliane aby zwróciła im prawa do formuły. Juli oznajmia, że to jej naszyjnik ale Barbara nie wierzy i stwierdza że Marcos jej dał tą kolie. Juli przyznaje, że ma rację, Baritza chce wiedzieć dlaczego Marcos jej podarował ten naszyjnik. Antonia zastanawia sie dlaczego Marcos podarował naszyjnik Julianie i stwierdza, ze jej brat zakochał się w niej. Juliana opowiada Baritzie jak to było z tym naszyjnikiem, Barbara stwierdza że to należy do niej i zrywa jej kolie z szyi. Morderca w czarnych rękawiczkach chowa pistolet który zabrała Baritzie. Barbara zmusza Julianę aby podpisała dokument i wszystkim mówiła, że nie sprzedała jej formuły. Do Juliany dzwoni Marcos Barbara orientuje się, że to on i karze Juli z nim gadać. Marcos prosi aby kobieta zwróciła im prawa do formuły, bo nie tylko przez to zbankrutują, ale jeszcze jego ojciec może trafić do więzienia, lecz Juliana odmawia i karze mu zostawić ją w spokoju raz na zawszę. Marcos jest wkurzony i mówi Charliemu, że już nie będzie więcej szukać Juliany i firmy upadnie. Baritza zostawia Julianie telefon, który ma mieć zawsze przy sobie zabiera naszyjnik i wychodzi. Paco rozpacza, że stracił Regine na zawsze, Barbara dzwoni do Pedra i mówi, że ma dla niego zlecenie. Luzmila zastanawia się co powiedzieć Charliemu aby zapomniał o niej, napotyka się na Paca ale mężczyzna chce być sam. Alberto dostaje anonim w którym jest napisane „Mam dowody że zabiłeś Nestora Fonsece, jesteś w moich rękach Alberto Gutierez, jeśli nie chcesz abym oddaał/oddała ten pistolet na policję poszukaj mnie za 30 min w tym samym miejscu gdzie strzeliłeś do Nestora Fonseci. Regina mówi córce, że słyszała jej rozmowę z Barbarą, Juliana boi się o matke dlatego chce ją ukryć w jakimś bezpiecznym miejscu. Luzmila mówi Charliemu, że go nie kocha, nigdy go nie kochała i oszukiwała go cały ten czas i chce zerwać ich związek. Alberto jest w parku i myśli, że Barbara jest czarną rękawiczką, śledzi do Javier. Alberto staje oko w oko z czarną rękawiczką. Baritza oznajmia Gabrielowi, że Juliana nie chce im pomóc, Marcos nie może uwierzyć, że ona im to robi. Paco przypomina sobie rozmowy z Reginą i jest załamany, potrąca go Pedro na oczach Juliany i Reginy.

Odcinek 130

Tapia zostaje potrącony przez Pedra, Juliana i Regina biegną mężczyźnie na pomoc, wokoło zbiera się tłum. Gabriel i Marcos nie mogą uwierzyć, że Juliana im to robi, Baritza proponuje, aby Gabriel sprzedał jej firmę. Czarna rękawiczka gdy zauważa Javiera ucieka, detektyw chce wiedzieć co Alberto tu robi. Marcos nie chce aby ojciec na to się zgodził i, że musi być jakieś inne wyjście, Baritza stwierdza że jedynie w taki sposób może im pomóc. Do kobiety dzwoni Pedro i oznajmia, że misja została spełniona. Gabriel przystaje na propozycje Baritzy, lecz Marcos stwierdza, że jedynie pod warunkiem że jego ojciec będzie prezesem. Rosales chce wiedzieć dlaczego Alberto śledził Juliane Soler. Charli nie może się z tym pogodzić co Luzmi mówi i jest pewny, że to sprawka Gissele. Paca zabiera pogotowie, Regina jedzie razem z nim w karetce. Baritza tłumaczy się, że ona nie może sama podjąć takiej decyzji bo nie tylko na jest właścicielką firmy, jest także między innymi Alberto Gutierez. Marcos na to się nie zgadza, lecz Gabriel zgadza się sprzedać Baritzy firmę i ona będzie prezesem. Alberto mówi Rosalesowi, że to jakiś szalony pomysł z tym że śledził Julianę. Marcos ciągle przeciwstawia się decyzji ojca i mówi żonie, że jego ojcem musi być prezesem. Baritza oznajmia, że bardzo ciężko przekonać akcjonariuszy, Gabriel karze synowi pogodzić się z tym. Marcos ostatecznie zgadza się na to, Baritza jest bardzo szczęśliwa. Kobieta zostawia ich bo idzie wszystko naszykować aby Gabriel mógł dzisiaj przepisać firmę. Juliana w szpitalu oznajmia, że Paca potrącił Pedro. Marcos mówi ojcu, że Baritza nie jest tą samą kobietą w której się zakochał i bardzo się zmieniła, Gabriel stwierdza że on też to zauważył i oznajmia synowi, że Romero jak był w firmie rozmawiał z Baritzą. Javier pociesza Juliane w szpitalu i obiecuje jej że wkrótce aresztuje jej wszystkich wrogów aby mogła żyć w spokoju i przytula ją. Luzmila patrzy na nich ze zdziwieniem. Marcos dziwi się, że Baritza nie powiedziała mu prawdy i stwierdza, że nie ufa żonie. Marcos cały kryzys firmy zgania na Juliane, Gabriel mówi synowi że Juliana jest jego córką. Alberto opowiada Barbarze o spotkaniu w parku z czarną rękawiczką i Rosalesem, Barbara za to mu mówi, że jest właścicielką firmy Mutti. Antonia informuje brata, że potrącono Tapie. Javier prawi komplementy Julianie i mówi, że rozumie dlaczego Juan Tobias zakochał się w niej i prosi aby kobieta mu zaufała i prosiła o co chce. Juli chce aby detektyw chronił jej bliskich bo jest gotowa wyznać Marcosowi prawdę. Gabriel chce rozmawić z Cristiną, ale jej nie ma i Xio mówi, że kobieta przychodzi kiedy ma ochotę. Gbariel mówi Xiomarze, że sprzedaje firmę Mutu firmie Marbelli. Juliana się dziwi dlaczego Javier jej wierzy a Marcos nie, mężczyzna ją przytula, nagle pojawia sie Marcos który jest zazdrosny. Marcos nie chce im przeszkadzać i chce odejść, ale Juli go powstrzymuje i pyta się czy przyjechał z Maritzą. Marcos stwierdza, że nie bo kobieta zajmuje się czymś innym aby pomóc firmie Mutti. Charli chce aby Giselle powiedziała mu co mówił Luzmili. Lekarz informuje wszystkich, że Paco prawdo podobnie nie będzie chodził, Regina stwierdza ze to wszystko jej wina, potem zrzuca winę na Gabriela i mdleje. Refugio opiekuje się Nestorem, do domku wchodzi czarna rękawiczka, Refugio pyta się osoby dlaczego się ubrała tak dziwnie, na czarno. Barbara i ALberto świętują, kobieta nie wie jak zareagują akcjonariusze na wieść, ze Gbariel będzie wiceprezesem. Alberto mówi, że on musi być wiceprezesem, nagle pojawia się Xiomara i pyta się jakie jej przydzielą stanowisko. Juliana wyznaje Marcosowi, że wszystko co robiła było pod przymusem i była zmuszana do tego. Juli prosi mężczyznę aby spojrzał w jej oczy i uwierzył w to wszystko co ona mu powie. Marcos stwierdza, że nie wie czemu ale wydaje mu się Juliana jest niezdolna do kłamstwa.
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 203 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 101-110
Streszczenia odcinków


Odcinek 101
Emisja: 30 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 1 października 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy wyznaje Juanowi Miguelowi, że zostawiła go z miłości. Onelia udaje, że jest chora. Rocío odwiedza Cecilię aby dać jej adres Marichuy. Nelson godzi się z Elsą. Przyznaje się do swojego egoistycznego myślenia i przeprasza za to, że odrzucił myśl o dziecku. Blanca, choć sama nie rozumie dlaczego, denerwuje się na widok Leoparda. Mężczyzna dostrzega jej uniki. Juan Miguel i Marichuy toczą zaciętą rozmowę. San Román tłumaczy, że nie powinna była opuszczać go nie wspomniawszy iż jest w ciąży oraz przyznaje, że próbował jej szukać, choć myślał, że ona już go nie kocha. Marichuy mówi mu co czuła, gdy dowiedziała się o ciąży Viviany. Juan Miguel wyjaśnia jej, że to było jedno z oszustw jego byłej żony i wyznaje jej miłość. Marichuy pyta Juana Miguela czy zostawi dla niej Blancę. Juan Miguel zwierza się Eduardowi z trudnej sytuacji, w jakiej się znalazł. Ojciec Anselmo odwiedza Marichuy. Dziewczyna twierdzi, że nie powinien był nic mówić Juanowi Miguelowi oraz oznajmia, że wie już kim są jej rodzice. Opowiada mu również o swojej kłótni z sędzią Velarde. Juan Miguel wspomina Blance o Marichuy i swoim dziecku. Kobieta zwalnia go z danej jej obietnicy o ślubie. Leopardo jeszcze raz próbuje porozmawiać z Lirio. Kiedy jej nie zastaje, natchniony myślą, że ta jest teraz z Amadorem, idzie się upić. Po powrocie do domu Juana Miguela, pijany, zostaje przywitany przez Blancę we wcieleniu Ivette. Ucieka do domu Lirio i prosi by mu pomogła, gdyż ma przywidzenia.

Odcinek 102
Emisja: 1 października 2014, godz. 17:00 w TV4; 2 października 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Omar prosi Marichuy by mu pomogła, gdyż ma omamy, w których widzi Ivette. Omar myśli, że Amador jest byłym mężem Marichuy. Raduje go jednak fakt, że teraz nic ich nie łączy. Podczas gdy Eduardo oświadcza się Beatriz, Elsa martwi się złym stanem Nelsona. Omar mówi Marichuy, że zaczyna doprowadzać go do szaleństwa. Juan Miguel zamierza rozpocząć terapię Blanci. Ta zaś opowiada Rocío o rozpadzie jej związku z San Románem i dziecku Marichuy. Cecilia poznaje swojego wnuka. Omar opowiada Juanowi Miguelowi swoją historię z Ivette, o tym jak z jej winy umarła pewna kobieta i dziecko oraz wspomina jak Marichuy przywróciła mu radość życia. Onelia mówi Isabel o swoim planie zagnieżdżenia się w domu Juana Miguel aby zdawkowo niszczyć zabójczynię jej córki. Podczas terapii, Blanca opowiada Juanowi Miguelowi o samobójczej śmierci swojej siostry, co było dla niej bardzo silnym przeżyciem. Marichuy odwiedza sierociniec. Ku zaskoczeniu Estefaníi, Cecilia mówi Patricio, że są dziadkami. Podczas próby, Marichuy ogarniają złe przeczucia, jednak Amador nie pozwala jej wyjść. Eduardo zawiadamia Francisco i Luisę, że to początek końca życia Nelsona. Candelaria martwi się gorączką synka Marichuy. Wzywa Leoparda na pomoc. Marichuy mówi Oldze jak dużo radości daje jej gra w teatrze. Juan Miguel zjawia się w mieszkaniu Amadora aby zbadać syna. Kontakt z nim bardzo go wzrusza.

Odcinek 103
Emisja: 2 października 2014, godz. 17:00 w TV4; 3 października 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador dowiaduje się o tym, że Juan Miguel zajął się dzieckiem Marichuy podczas gdy ta występowała na scenie. Do Omara dociera informacja o chorobie malca. Juan Miguel i Marichuy opiekują się swoim dzieckiem. Rocío wyznaje Blance, że Marichuy i Lirio to jedna i ta sama osoba. Juan Miguel również odkrywa karty przed Omarem przyznając się do bycia ojcem dziecka tej, którą zna jako Lirio, a która w rzeczywistości ma na imię Marichuy. Cała sytuacja wydaje się bawić Amadora. Omar mówi Juanowi Miguelowi, że teraz Marichuy jest jego. Dziewczyna broni się dodając, że nie należy do żadnego z nich po czym wyrzuca ich z mieszkania. Jak się okazuje, synek Marichuy zwyczajnie przechodzi odrę. Juan Miguel podaje mu lekarstwa, a Omar wzywa znajomego pediatrę by przyszedł na wizytę. Leopardo opuszcza dom San Romána i wynajmuje kwaterę w hotelu. Zapewnia jednak, że nie zrezygnuje z Marichuy. Marichuy ostrzega Amadora by znalazł sobie inną aktorkę, która ją zastąpi, ponieważ musi opiekować się synkiem w chorobie. Amador grozi jej wyrzuceniem z mieszkania. Cecilia odwiedza Marichuy. Dziewczyna mówi matce, że choć dała jej życie, to jest dla niej kimś całkowicie obcym. Clemencia tęskni za swoim synem. Ojciec Anselmo nakładania kobietę by przeprosiła się z Olgą. Marichuy wybacza Cecilii, jednak nie potrafi jej pokochać. Leopardo pyta Marichuy o to, co zrobiłaby gdyby dowiedziała się, że Juan Miguel nadal ją kocha. Patricio przestaje pomagać żonie w sprawach z Marichuy. Ana Julia oferuje się zastąpić Marichuy. Juan Miguel wyznaje Marichuy swoją miłość oraz mówi otwarcie o wielkim uczuciu jakim darzy syna.

Odcinek 104
Emisja: 3 października 2014, godz. 17:00 w TV4; 6 października 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel przyznaje Marichuy, że wciąż ją kocha. Amador odrzuca propozycję Any Julii o zastąpieniu Marichuy. Mariana opowiada Mayicie kolejną bajkę. Ich słodkie chwile przyjemności zostają zakłócone wizytą Onelii, która szuka małej. Rocío informuje ojca Anselmo o swoim ślubie z Vicente, który odbędzie się tuż po wystawie jego obrazów. Marichuy, przekonana, że Juan Miguel nie zostawi Blanci, prosi by odszedł i zapomniał o niej i ich dziecku. Ana Julia odwiedza Marichuy. Mercedes i Tomás proszą Juana Miguela o rękę jego siostry Rocío. Marichuy postanawia wrócić do pracy. Leopardo opowiada Cosme o swojej przychodzie i ten radzi mu by wziął sprawy w swoje ręce. Cecilia prosi Boga by zmiękczył serce Marichuy. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia po tym jak potraktowała matkę. Leopardo spotyka Ivette w restauracji. Wyznaje jej, że kocha teraz inną, po czym ucieka. Rocío i Becky wpadają z wizytą do synka Marichuy przynosząc mu prezenty. Marichuy tłumaczy siostrze San Romána, że ukrywała prawdę przed Juan Miguelem z obawy, że ten odbierze jej syna. Leopardo niespodziewanie zjawia się w mieszkaniu Amadora i nakazuje Marichuy by spakowała swoje rzeczy i wróciła z nim na hacjendę. Mayita prosi ojca, by przebaczył babci Onelii i pozwolił jej zostać. Onelia ma starcie z Blancą. Marichuy nie zgadza się na wyjazd z Omarem. Ten, w akcie desperacji, porywa dziecko i mówi jej, że aby je dostać z powrotem będzie musiała jechać za nim, bo zamierza w tej chwili udać się prosto na hacjendę.

Odcinek 105
Emisja: 6 października 2014, godz. 17:00 w TV4

Leopardo chce zmusić Marichuy, by wróciła z nim na jego hacjendę wywożąc jej synka, podczas gdy Juan Miguel obiecuje Mayicie rozwiązać sytuacje z Onelią. Marichuy sprzeciwia się pomysłowi Omara i żąda, by ten oddał jej dziecko. Onelia wypytuje Blancę o to dokąd wyszła minionego wieczoru. Leopardo oddaje synka Marichuy, a ta wyprasza go za drzwi mówiąc, że nie chce go nigdy więcej widzieć. Mężczyzna jest zły. Nelson namawia Elsę, aby ta po jego śmierci na nowo ułożyła sobie życie i miała dzieci. Blanca prosi o wybaczenie Onelię za to, co stało się Vivianie. Teściowa San Romana żąda, aby ta zniknęła z życia Juana Miguela. Marichuy i Ramón mają próbę w teatrze pod nadzorem Amadora. Juan Miguel zapewnia Blancę, że jej nie opuści. Ona z kolei prosi go, by bez pytania o przyczynę zamknął ją na klucz w jej pokoju. Clemencia przeprasza za wszystko Olgę. Kobieta czuje się też winna temu, że Purita i Adrián zerwali ze sobą. Juan Miguel nalega, by Marichuy porzuciła karierę artystyczną, ponieważ nie wyobraża sobie, aby matka jego dziecka całowała się na scenie z innym mężczyzną. San Román ostrzega ją, że odbierze jej dziecko. Mayita mówi babci Marianie, że nie chce, by Onelia wyprowadzała się z ich domu. Babcia pociesza wnuczkę prosząc, aby bacznie obserwowała to, co niebawem się stanie. Juan Miguel decyduje się oficjalnie uznać Juanita, dając mu swoje nazwisko. Marichuy wyznaje księdzu Anselmo, iż Juan Miguel groził, że obierze jej synka. Blanca słyszy jak Juan Miguel w rozmowie z Rocío przyznaje, iż nadal kocha Marichuy. Ksiądz Anselmo dowiaduje się, że San Roman uznał Juanita za swojego syna.

Odcinek 106
Emisja: 7 października 2014, godz. 17:00 w TV4

Ksiądz Anselmo jest zaniepokojony dowiedziawszy sie, że synek Marichuy nosi nazwisko San Román. Beatriz w rozmowie z Eduardo zdradza, że ksiądz Anselmo ma ochrzcić synka Marichuy. Marichuy otrzymuje kwiaty. Dziewczyna jest przekonana, że przysłał jej je Leopardo. Omar decyduje się pozostać w Meksyku. Mężczyzna chce walczyć o Marichuy. Blanca chce odwiedzić Marichuy, jednak przez swoją transformację odwiedza ją jako Ivette. Juan Miguel mówi Onelii, że może zostać w jego domu tak długo, jak sama zechce. Teściowa bardzo się cieszy z tego powodu, co okazuje dyskretnym uśmiechem. Ivette informuje Marichuy, że Omar jest jej mężczyzną. Kobieta grozi jej, że jeśli nie zostawi go w spokoju, to tego pożałuje. Juan Miguel dowiaduje się o chrzcinach Juanita, w których ma zamiar uczestniczyć bez względu na wszystko. Blanca zdradza Rocío, że boi się, iż Ivette może znowu nią zawładnąć. Przestraszona kobieta nalega, by ta poprosiła brata o pomoc. Omar rozmyśla o Ivette i o tym, że żałuje, iż stracił przyjaźń Juana Miguela. Mayita cieszy się z faktu, iż Onelia nie musi już się wyprowadzać. Nelson w rozmowie z Luisą wyznaje, że wcale nie chce umierać. Blanca odwiedza Marichuy w mieszkaniu Amadora, i mówi, że zostawi Juana Miguela jeśli ta nadal go kocha. Adrián wraca do domu swojej matki, Clemencii, u której ma zamiar ponownie zamieszkać. Marichuy płacze wspominając wspólne chwile u boku Juana Miguela. Dziewczyna jest zdania, że ich miłość należy już do przeszłości. Babcia Mariana opowiada Mayicie bajkę o „Królewnie Śnieżce”. W kościele rozpoczynają się chrzciny synka Marichuy.

Odcinek 107
Emisja: 8 października 2014, godz. 17:00 w TV4

Marichuy prosi Adriána i Anę Julię by zostali rodzicami chrzestnymi jej dziecka. Estefanía dowiaduje się z rozmowy telefonicznej z Amadorem o tym, że Marichuy wróciła do pracy w teatrze. Juan Miguel i Rocío uczestniczą w ceremonii chrztu. Ojciec Anselmo nadaje małemu imię Juan Miguel. Marichuy dowiaduje się o tym, że Juan Miguel nadał synowi dwa nazwiska, San Román i Velarde. Estefanía informuje Patricia, iż Cecilia zapewne poszła zobaczyć się z Marichuy i radzi sędziemu by zabronił żonie sprowadzenia Marichuy i jej dziecka do domu. Juan Miguel wyznaje Marichuy miłość. Para całuje się. Onelia zdradza Isabeli swój plan zemsty na Blance. Isabela oferuje jej swoją pomoc. Juan Miguel prosi Marichuy, by na nowo została jego żoną i towarzyszką życia, lecz ta, przypomniawszy sobie słowa Blanci, odrzuca propozycję mówiąc, że między nimi do niczego już nie dojdzie. Marichuy prosi Juana Miguela by ożenił się z Blancą i zapomniał o niej i o dziecku. Juan Miguel jest prawie pewien, że Marichuy nadal go kocha. Blanca, w rozmowie z San Románem, cytuje słowa Marichuy w których dziewczyna zapewnia, że nigdy nie zwiąże się z nim na nowo. Marichuy opowiada Anie Julii o tym co łączy ją z Juanem Miguelem i wyznaje również, że wciąż go kocha. Blanca mówi Juanowi Miguelowi o tym jak bardzo cieszy się, że może go kochać i dodaje, że nigdy się nie całowali.

Odcinek 108
Emisja: 9 października 2014, godz. 17:00 w TV4

Juan Miguel jest zakłopotany słysząc jak Blanca komentuje, że nigdy się nie całowali. Cecilia, podczas wizyty u Marichuy, dowiaduje się o chrzcinach wnuka. Nelson prosi Luisę by nie wyjawiała Elsie w jak złym był stanie podczas jej nieobecności. Marichuy pozwala Cecilii wziąć na ręce i pocałować syna. Cecilia wyznaje Patricio, że raduje się na myśl, iż jej córka łagodnieje. Olga mówi Adriánowi o tym, ze Purita nadal przebywa z klasztorze. Ten prosi by pomogła mu się z nią zobaczyć. Marichuy zwierza się Candelarii z tego jak bardzo pragnie zabrać syna jak najdalej od ojca. Tymczasem Leopardo ponownie spotyka się z Ivette, która ku zaskoczeniu, oczekuje go w jego pokoju w hotelu. Marichuy przyznaje, że cierpi z miłości do Juana Miguela. Candelaria radzi by wyszła za niego, lecz Ana Julia stanowczo jej tego odradza. Leopardo jest zdumiony słysząc jak Ivette mówi, iż potrzebna mu silna i namiętna kobieta, taka jak ona, a nie Marichuy. Elsa prosi ojca Anselmo, aby towarzyszył Nelsonowi w ostatnich chwilach jego życia. Rocío zauważa, że Blanci nie ma. Onelia potwierdza to dodając, że widziała ją wychodzącą w stroju Francuzki. Ivette całuje Leoparda. Mężczyzna wyrzuca ją z pokoju i prosi by nigdy więcej nie wracała. Nelson ofiarowuje Elsie bukiet wersów i prosi by zabrała go blisko natury. Juan Miguel dowiaduje się o zniknięciu Blanci i zadaje sobie pytanie: dlaczego nie zakończy swojego związku z Blancą, aby odbudować swoje dawne życie z Marichuy.

Odcinek 109
Emisja: 10 października 2014, godz. 16:00 w TV4

Juan Miguel pytam sam siebie o to dlaczego nie poprosić Blancę o wolność by odbudować życie z Marichuy. Tymczasem Omar niespodziewanie zjawia się u Marichuy. Cecilia wyznaje Patricio, że choć cieszy się widokiem wnuka, to jednak martwi ją cierpienie córki. Rocío widzi jak Blanca wraca przez ogród i zawiadamia o tym brata. W tej sytuacji Juan Miguel zmienia zdanie i decyduje się pozostać przy potrzebującej pomocy Blance. Omar błaga Marichuy by mu wybaczyła i wróciła na hacjendę. Opowiada również o wizycie Ivette, która – jak twierdzi, wróciła aby go pogrążyć. Juan Miguel pyta Blancę o to gdzie była, jednak ta nie potrafi mu odpowiedzieć. San Román obiecuje ją wyleczyć. Nelson umiera w ramionach Elsy. Marichuy zjawia się na czuwaniu przy zmarłym w towarzystwie Omara, zaś Juan Miguel przychodzi razem z Blancą, Rocío i Onelią. Mayita opowiada babci o śmierci wujka. Juan Miguel przedstawia Blancę jako swoją narzeczoną. Omar oświadcza się Marichuy i dziewczyna przyjmuje jego zaloty. Elsa jest spokojna o śmierć męża, który odszedł napełniony pokojem i wiarą. Omar mówi Juanowi Miguelowi o tym, że Maruchuy będzie jego żoną. Słysząc to, Blanca jest bliska przeistoczenia się w Ivette. Mariana uspokaja Mayitę mówiąc, że wszyscy po śmierci idą do nieba, gdyż Bóg kocha swoje dzieci. Juan Miguel wdaje się w konflikt z Omarem, po czym rozmawia z ojcem Anselmo. Ksiądz radzi mu, by dał Marichuy wolną rękę, jeśli nie zamierza opuścić Blanci. Blanca prosi Omara aby odwiózł ją do domu gdyż źle się czuje.

Odcinek 110
Emisja: 13 października 2014, godz. 16:00 w TV4

Blanca prosi Omara by zabrał ją do domu. Onelia godzi się z Marichuy mówiąc, że gdyby to ona była w domu, prawdopodobnie Viviana by jeszcze żyła. Amador i Becky widzą jak Omar i Blanca wychodzą razem i zaczynają plotkować. Leopardo odwozi Blancę do jej domu. Gdy chce wyjść, kobieta prosi by nie zostawiał jej samej. Amador podburza Beatriz mówiąc, że teraz zapewne Elsa wróci do Eduarda. Vicente staje w jej obronie. Israel mówi Juanowi Miguelowi, że został lekarzem. Na miejsce docierają również Cecilia, Patrio i Estefanía i natykają się na Marichuy. Marichuy potwierdza Juanowi Miguelowi iż przyjęła oświadczyny Omara. Ich rozmowa kończy się kłótnią. Onelia informuje Juana Miguela o tym, że Omar przebywa w pokoju Blanci. Estefanía spotyka się z Israelem. Kobieta nie widzi już żadnych przeciwwskazań by go poślubić. Ivette grozi, że tej nocy zabije Marichuy. Mayita prosi babcię by dokończyła jej opowiadać bajkę o Królewnie Śnieżce. Marichuy wyznaje Candelarii, że zgodziła się wyjść za Omara. Kobieta jednak nie cieszy się z podjętej decyzji i gani dziewczynę mówiąc, że nie powinna robić tego tylko z wdzięczności. Blanca prosi Balbinę by zamknęła drzwi do tarasu. Juan Miguel zamierza śledzić Blancę jak tylko ta wymknie się z pokoju. Ivette opuszcza dom frontowymi drzwiami i rozwścieczona zmierza prosto by zabić Marichuy. Tymczasem Juan Myśli, że jego podopieczna śpi błogim snem. Ivette szuka Marichuy w teatrze. Omar pyta Marichuy czy poświęciłaby swoją karierę i wróciła z nim na hacjendę.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 203 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.231-240
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 231

Zdruzgotana Mili wychodzi. Rano jest załamana i nie chce wstać z łóżka. Luisa jest w depresji. Aby poprawić jej humor, Ivo i Federico organizują dla niej przyjęcie-niespodziankę w dyskotece. Angelica idzie do biura porozmawiać z Ivem. Zastaje go całującego się z Andreą i stwierdza, że Ivo nie zasługuje na to by być z Mili. Mili dowiaduje się o przyjęciu i zaprasza na nie całą dzielnicę. Vicky i Rocky nie mogą się od siebie oderwać. Ku zaskoczeniu Mili Luisa każe wpuścić biedaków bo to poprawi jej wizerunek. Rosi odwiedza Ripetti’ego w więzieniu i przedstawia mu warunki oczyszczenia go z zarzutów. Angelica, która jest sama w domu, traci przytomność w salonie. Znajduje ją Pablo i powiadamia Iva.

Odcinek 232

Wszyscy jadą do domu i z niepokojem czekają na opinię lekarza. Stwierdza on, że Angelica ma słabe serce i należy jej oszczędzać wzruszeń. Mili i Ivo czuwają całą noc przy babci. Damian żegna się ze wszystkimi i razem z Rosi wyjeżdzają za granicę. Gloria pomaga Ramonowi w zdobyciu Soccoro ale ostatecznie wprowadzają tylko zamieszanie a Soccoro jest wściekła na Ramona. Angelica czuje się lepiej. Mili jest przygnębiona i załamana. Gloria próbuje porozmawiać z Ivem o Mili ale on nie chce jej słuchać. Mili oddaje Ivowi bukiet ślubny Liny i stwierdza, że nigdy nie wyjdzie za mąż. W obecności Mili Ivo oddaje bukiet Andrei. Odcinek 233: Mili stwierdza, że Ivo zasługuje na taką żonę jak Andrea. Marta jest wściekła kiedy dowiaduje się, że Damian wyjechał bez niej. Federico jest wściekły kiedy dowiaduje się, że Damian go okradł na 5 milionów a jeszcze miejsce w parlamencie zostawił Pablowi. Ripetti wychodzi z więzienia i razem z Pablem planują robić interesy. Vicky zachęca Mili aby walczyła o Iva. Ramon i Rocky urządzają w dyskotece wybory dziewczyny końca wieku. Ivo jedzie na spotkanie do Carnelo i zabiera ze sobą Andreę. Mili prosi Fabrizia aby tam ją zawiózł i obydwoje śledzą Iva i Andreę, którzy zwiedzają okolice.

Odcinek 234

Mili i Fabrizio udają, że przypadkowo znaleźli się w tym samym miejscu co Ivo i Andrea. Mili mówi Ivowi, że spędzi noc z Fabriziem w Carnelo i chłopak jest zazdrosny. A Andrea wściekła na Iva, że tak interesuje się Mili. Federico grozi Pablowi bronią, chcąc go zmusić do zrzeczenia się mandatu deputowanego. Jednak Ripetti przekonuje go, że dzięki kompromitującym materiałom, które ma na Pabla, będzie on tylko marionetką w rękach Federica. Fabrizio mówi Mili, że ją kocha i ona nie chce się z nim więcej spotykać. Vicky i Gloria chcą zorganizować wybory chłopaka końca wieku a kiedy Rocky im w tym przeszkadza, biorą udział w wyborach dziewczyny końca wieku. Bernardo mówi Vicky, że Rocky jej nie zdradził a wszystko wymyślił Federico. Vicky i Rocky godzą się. Gloria mówi Ivowi, że Mili nadal go kocha. Kiedy Ivo wchodzi do kuchni widzi jak Mili obejmuje Fabrizia. Nie wie, że postanowili oni być tylko przyjaciółmi i jest wściekły na Glorię. Angelica opowiada Mili jak jej mąż ją zdradzał. Ivo oznajmia przy całej rodzinie, że Andrea będzie z nim mieszkała.

Odcinek 235

Federico i Luisa są przeciwni pomysłowi Iva. Także Angelica wyraża się krytycznie o decyzji Iva. Mili chce się wyprowadzić z rezydencji. Ivo uważa, że to zły pomysł. Andrea usiłuje przekonać Angelicę do swego związku z Ivem ale starsza pani nie chce z nią rozmawiać. Mili postanawia, że zostanie w rezydencji i zemści się na Andreii. Rocky i Ramon szukają sekretarki dla Pabla. Jedną z nich polecają Federicowi. Okrada ona Federica za co każe on aresztować Rocky’ego i Ramona. Federico i Luisa stwierdzają, że Chamuco jest świetnym majordomusem i wysyłają Bernarda na emeryturę. Mili mówi Andrei, że kocha Iva i uratuje go przed taką żoną jak ona, nawet wbrew jego woli.

Odcinek 236

Andrea mówi Ivowi, że Mili chce zawrzeć z nimi pokój. Ivo nie rozumie zachowania Mili i chce wyjaśnień. Andrea mówi Ivowi, że Mili jej groziła i że się jej boi. Ivo chce o tym porozmawiać ale Mili go ignoruje. Mili dowiaduje się o zwolnieniu Bernarda, odnajduje go i namawia by wrócił. Bernardo pokazuje Federicowi kompromitujące go dokumenty i zostaje przyjęty do pracy. Chamuco zostaje dyrektorem dyskoteki na dwa dni. Pablo mówi Andrei, że powinna zajść w ciążę z Ivem aby go do siebie przywiązać. Mili podrzuca Andrei sztucznego pająka. Ivo przyłapuje ją na tym i żąda wyjaśnień. Mili mówi, że walczy jak głupia o mężczyznę, którego kocha.

Odcinek 237

Ivo wścieka się na Mili i każe jej się odczepić od siebie. Rocky i Ramon przeprowadzają wybory dziewczyny końca wieku, oszukując ile się da. Ivo i Mili znowu się kłócą i Mili mówi mu, że ma w rezydencji większe prawa bo jest córką Federica. Ivo jest bardzo zraniony jej słowami i postanawia się wyprowadzić. Mili bardzo żałuje swoich słów i usiłuje przeprosić Iva ale on nie chce jej słuchać. Ripetti i Federico prowadzą wspólnie podejrzane interesy. Pablo jest przejęty zbliżającymi się wyborami. Vicky i Rocky wprowadzają się do sypialni Luisy i Federica, którzy są tym oburzeni. Ivo żegna się z babcią i odchodzi. Mili biegnie za nim i prosi by został On stwierdza, że teraz ona jest Di Carlo i jest bogata.

Odcinek 238

Ivo się wyprowadza a Mili czuje się winna. Vicky dostaje stypendium w Paryżu i jest w rozterce. Ripetti kradnie plany i dostarcza je Federicowi, który prosi Iva aby je przerobił. Andrea jest zła na Iva, że wyprowadził się bez słowa. Ivo ją ignoruje i nie chce by wprowadziła się do mieszkania. Mili psuje spotkanie Luisy z jej znajomą. Fabrizio mówi Mili, że chce być jej przyjacielem. Mili robi sobie ciągle wyrzuty za słowa, które powiedziała do Iva. Ivo przychodzi do Mili i mówi, że są dwa sposoby na poprawę ich stosunków: pocałunek zapomnienia złych rzeczy i pocałunek wspomnienia dobrych chwil, które spędzili razem. Stosują oba sposoby i całują się.

Odcinek 239

Ivo chce zacząć wszystko od początku ale Mili stwierdza, że nie chce przez niego znowu cierpieć. Ojciec Manuel ma urodziny i nie może zrozumieć dlaczego Mili nie przyszła z życzeniami. Niespodziewanie przyjeżdza Lina, która opowiada o cudownym życiu w Hiszpani. Także Ana dostała stypendium w szkole mody i namawia Vicky by wyjechały razem ale Vicky ciągle się waha. Nie wie, że to stypendium to kolejny pomysł Luisy na rozdzielenie jej z Rrocky’m. Rocky jest smutny bo nie rozumie dlaczego Vicky nie chce drugiego ślubu. Angelica i Bernardo zastanawiają się jak pogodzić Mili i Iva. W dyskotece Mili przygotowuje przyjęcie dla ojca Manuela, który jest tym bardzo zaskoczony. Ivo ciągle pracuje i ignoruje Andreę, która postanawia wydać wojnę Milagros. Pablo przegrał wybory i jest z tego zadowolony. Lina przyznaje się Rocky’emu i Ramonowi, że jej małżeństwo z Bobby’m to była katastrofa a jeszcze on ją zdradzał. Angelica i Bernardo wprowadzają w życie plan pogodzenia Mili z Ivem. Obojgu zasłaniają oczy i Angelica prosi nieczego nie świadomą Mili by powiedziała co czuje do Iva.

Odcinek 240

Mili mówi, że kocha Iva ale nie chce być raniona przez niego. Ivo nie wytrzymuje i komentuje jej wyznanie. Mili czuje się oszukana przez Angelicę, która zostawia młodych w pokoju razem z butelką wina. Mimo początkowej niechęci, Mili i Ivo rozmawiają ze sobą, upijają się i dobrze się bawią. Andrea jest wściekła o to na Iva i robi mu awanturę. Lina prosi Federica by przyjął ją znowu do pracy. Vicky postanawia spełnić swoje marzenie i wyjechać na stypendium do Francji. Zarówno ona jak i Rocky cierpią z powodu rozstania. Ivo mówi Federicowi, że odda mu projekt kiedy dostanie całą zapłatę. Mili i Gloria dowiadują się, że małżeństwo Liny było pomyłką. Ivo wymyśla plan długiego przebywania sam na sam z Mili. Zatrudnia aktora w roli lekarza i prosi Bernarda o pomoc. Lekarz-aktor stwierdza, że w rezydencji jest groźny wirus i Mili z Ivem muszą się poddać czterdziestodniowej kwarantannie w sypialni Iva.
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 190 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 12-18
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 12

Susana wręcza Grecie pieniądze. Ta przekazuje je Lázaro, żeby pomógł jej się zabić. Mężczyzna wstrzykuje jej środek usypiający. Connie opowiada Reinie o tym, co wydarzyło się między nimi oraz Nicolasem. Víctor myśli, że Javier jest kochankiem jego żony. Lázaro uprzedza Susanę, że Greta zapłaciła mu w zamian za pomoc w popełnieniu samobójstwa.

Reina próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat Nicolasa. Rozpoczyna od rozmowy z Javierem. Greta odzyskuje przytomność. Delfina wspomina pierwsze spotkanie z Víctorem. Lázaro umieszcza Miriam w klinice. Reina prosi Juana o pomoc w odnalezieniu Nicolasa. Jest zaskoczona, gdy słyszy, że Nicolás zmarł kilka lat temu w więzieniu.

Andrés próbuje zmusić Estefaníę do seksu. Nicolás staje w jej obronie. Asunción radzi Reinie, żeby odsunęła się od Víctora. Víctor otrzymuje zaproszenie od królowej diamentów. Damián oświadcza się Grecie. Susana wyznaje Cristianowi, że jest gotowa dopuścić się morderstwa.

Odcinek 13

Reina zostaje postrzelona w łazience. Sprawca zostawia wiadomość. Víctor udaje się na przyjęcie, aby przekonać się, kim faktycznie jest królowa diamentów. Spotyka Estefaníę, ale nie udaje mu się jej zdemaskować. Postanawia podążać w ślad za nią i tak trafia do miejsca pełnego kobiet ubranych na czerwono.

Nicolás zdaje relację Smith z ostatnich wydarzeń. Myśli, że ona i jej ludzie czyhają na życie Reiny. Víctor zabija pozorantkę, która podszywa się pod królową diamentów. Greta nie wychodzi za mąż. Smith zapewnia Nicolasa, że wcale nie zależy jej na śmierci Reiny.

Víctor wpada w pułapkę zastawioną przez Estefaníę. Reina wyznaje Nicolasowi miłość. Víctor przepada bez wieści. Smith rozkazuje Nicolasowi odnaleźć zaginionego mężczyznę. Estefanía wyznaje Nicolasowi, że jest zabójczynią.

Odcinek 14

Nicolás spotyka Estefaníę w miejscu, w którym przetrzymywany jest Víctor. Kobieta przyznaje, że zaplanowała i porwała Víctora, żeby zemścić się za to, co zrobił jej córce. Cristian zwierza się Susanie, że kocha Reinę, ale ich miłość jest zakazana. Juan objaśnia Reinie plan schwytania osoby, która chce ją zabić. Kobieta akceptuje go.

Andrés bezskutecznie próbuje odnaleźć Reinę. Nicolás ratuje Víctora. Później znajduje Reinę i prosi, żeby mu zaufała. Następnie zabiera ją w miejsce, w którym nikt ich nie odnajedzie. Lázaro i Damián sprzeczają się. Detektyw obwieszcza Víctorowi, że jego żona wyjechała samotnie na kilka dni poza miasto.

Odcinek 15

Nicolás kontaktuje się ze Smith. Reina prosi Nicolasa, żeby opowiedział jej o kobiecie, którą tak bardzo kochał. Juanjo mówi Lázaro, że Susana jest zabójczynią. Víctor odpłaca się Estefaníi i zastawia na nią taką samą pułapkę, w jaką ona wpuściła jego. Tak odkrywa, że jest królową diamentów.

Smith przyjeżdża do Nicolasa i Reiny. Víctor zabija Lópeza. Smith rozkazuje aresztować Nicolasa. Víctor wyciąga Estefaníę ze studni i zakłada jej pas z bombą, aby zmusić ją do oddania czerwonego diamentu. Delfina składa Connie propozycję współpracy. Smith wyznaje Nicolasowi, podczas gdy ten śpi, że go kocha.

Odcinek 16

Andrés próbuje wziąć Estefaníę siłą. Ona ostrzega go, że jeśli ją nie puści, oboje wylecą w powietrze. Víctor otrzymuje z rąk Estefaníi czerwony diament. Reina zapowiada w telewizji następny pokaz jej kolekcji. Estefanía dowiaduje się o śmierci Lópeza z ust Víctora. Juan pomaga Nicolasa wydostać się z agencji.

Susana zabiera Gretę do swojego domu. Nicolás pojawia się na pokazie Reiny i ratuje jej życie, po czym szybko znika. Susana ogląda nagranie wideo swojej córki. Przysięga sobie, że znajdzie winnych jej śmierci. Smith prosi Reinę, żeby opisała mężczyznę, który uratował jej życie. Ona jednak niczego nie pamięta

Nicolás spotyka się z Lázaro i Juanjo, aby poprosić ich o pomoc w przeprowadzeniu zemsty. Smith domyśla się, że to Nicolás był wybawcą Reiny. Reina prosi męża o rozwód. Víctor odmawia spełnienia jej życzenia.

Odcinek 17

Víctor podejrzewa, że Reina ma kochanka. Smith zwraca Nicolasowi wolność. Estefanía nie chce, żeby Nicolás narażał więcej swojego życia. Andrés trafia do więzienia. Susana mówi Víctorowi, że Camila nie popełniła samobójstwa z powodu Nicolasa, lecz dlatego, że została do tego zmuszona. Estefanía dowiaduje się o aresztowaniu Andresa.

Reina wyznaje Nicolasowi, że planuje rozwieść się z Víctorem i być tylko z nim. Connie odkrywa, że Isidro pracuje dla Víctora. Lázaro zostaje nowym pielęgniarzem Grety. Estefanía szuka Nicolasa. Reina sprzecza się z mężem na temat rozwodu. Víctor odmawia spełnienia żądania żony i nalega, żeby wyjawiła mu imię swojego kochanka. Reina nakrywa Nicolasa na pocałunku z Estefaníą.

Estefanía nagrywa wyznanie Nicolasa, w którym ten przyznaje, że zapomniał o zemście. Susana prosi Cristiana, żeby pomógł jej dotrzeć do osób, które pojawiają się na nagraniu Camili. Damián uderza Lázaro. Cristian wspomina wspólne chwile spędzone z Camilą. Estefanía oznajmia Reinie, że Nicolás jest z nią tylko po to, żeby się na niej zemścić.

Odcinek 18

Víctor chce poznać legendę o klątwie czerwonego diamentu. Cristian odmawia pomocy Susanie. Smith jest przekonana, że Andrés próbował zabić Reinę. Estefanía zleca porwanie babci Víctora. Lázaro prosi Susansę, żeby pomogła mu w znalezieniu pracy dla Juanjo. Susana poleca Juanjo odszukać osoby z nagrania wideo.

Reina wmawia Nicolasowi, że zabawiła się jego kosztem i jest zdecydowana poprosić Víctora o drugą szansę. Greta mówi Cristianowi, że wiedziała o jego związku z jej siostrą. Estefanía żąda od Víctora korony w zamian za uwolnienie jego babci.

Reina przyznaje Nicolasowi, że go kocha i nigdy go nie okłamała, a on wykorzystał ją do swojej zemsty. Nicolás opowiada Reinie o wszystkim, przez co przeszedł Nicolás Núñez zanim umarł. Estefanía informuje Víctora, że Andrés został oskarżony o usiłowanie zabicia jego żony. Andrés przysięga, że jest niewinny.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 352 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc. 77-86
Streszczenia odcinków


Odcinek 77

Eduardo nie wierzy, że Victoria jest oszustką. Ona przyznaje, że naprawdę nazywa się Blanca Guerrero. Karina próbuje wstawić się za Blancą u Eduardo, ale on nie chce jej słuchać. Blanca trafia na komisariat w celu złożenia zeznań. Na dodatek zostaje oskarżona o kradzież biżuterii należącej do Raquel. Estrada mówi Blance, że został zawieszony z obowiązków.

Eduardo ma pretensje do brata, że nie powiedział mu prawdy. Jorge wyjaśnia, że Blanca porwała go, żeby go nastraszyć. Karina próbuje porozmawiać z Jorge, lecz on wyrzuca ją z domu i nie chce więcej widzieć. Rozpoczyna się proces przeciwko Blance. Raquel zostaje wezwana na świadka w celu złożenia zeznań. Kobieta oświadcza, że jej rodzina padła ofiarą intrygi Blanki.

Odcinek 78

Eduardo zeznaje w sądzie, że zakochał się w kobiecie, którą nie jest oskarżona. Ramón i Catalina szukają dowodów, żeby pomóc Adriano i Blance. Blanca zostaje uznana za winną i skazana na 30 lat więzienia. Jorge postanawia wrócić do rezydencji. Karina pragnie wyjaśnić mu powody, dla których kryła Blancę, ale on ją ignoruje.

Komendant Estrada mówi Ramonowi, że nie może dłużej pomagać Blance ani Ferrerowi. Raquel świętuje z Ivanem triumf nad Blancą Guerrero. W więzieniu Blanca spotyka Leticię. Kobieta jest przekonana, że także padła ofiarą Raquel. Jorge obejmuje stanowisko PR w rodzinnej firmie.

Adriano opowiada Estradzie o zamiarze ucieczki z więzienia, żeby pomóc Blance. Socorro także trafia do więzienia, tego samego, w którym przebywają Blanca i Leticia. Raquel składa wizytę Blance, by podzielić się z nią swoją tajemnicą – to ona zleciła zabójstwo jej ojca, Memo Guerrero.

Odcinek 79

Ramón odkrywa, że ktoś dokonał zmian w raporcie dotyczącym śmierci Memo. Blanca atakuje Raquel i oskarża strażniczki o korupcję. Eduardo wraca do pracy w rodzinnej firmie. Obiecuje Jorge, że będzie ciężko pracował, żeby przywrócić jej dawną świetność.

Estrada pojawia się w rezydencji Altamirów z zamiarem odbycia rozmowy z Eduardo. Usiłuje przekonać go, że Blanca nie kłamała w sprawie miłości, której do niego czuje. Clemente przyznaje się Catalinie, że grzebał w raporcie dotyczącym śmierci Memo.

Estrada szuka sposobu na rozmowę z Blancą. Kiedy nie otrzymuje zgody na widzenie z nią, prosi o kontakt z Socorro. Socorro wyznaje komendantowi, że Blanca źle znosi pobyt w celi i błaga go, żeby czym prędzej wyciągnął ją z więzienia. Próba ucieczki Adriano zostaje udaremniona przez strażników. Mężczyzna zostaje postrzelony i spada z wysokości więziennego muru.

Odcinek 80

Rafael wyznaje Eduardo, że nie jest synem Adriano Ferrera. Clemente mówi Raquel, że Ramón znalazł dowody, które mogą ich pogrążyć i jest zdecydowany przekazać je w ręce sędziego. Raquel grozi Ramonowi, że go zabije. Ramón informuje Catalinę, że Adriano jest umierający.

Blanca jest bardzo chora, ale nikt w więzieniu nie zwraca na nią uwagi. Estrada grozi Cruzowi, że złoży skargę na złe traktowanie, jakiemu poddana jest Blanca. Eduardo mówi Raquel o potrzebie porozmawiania z Valentiną na temat jej syna z Adriano. Estrada organizuje opiekę lekarską dla chorej Blanki.

Iván zleca Marianie kolejne zadanie. Tym razem na celowniku są Rafael i Sofía. Arnoldo pojawia się w mieszkaniu Cataliny i wymierza z broni do Ramona. Eduardo odwiedza Blancę w więzieniu.

Odcinek 81

Eduardo odwiedza Blancę w więzieniu. Kobieta mówi, że Raquel dowiedziała się o intrydze i była jej wspólniczką. Wspomina także o liście, zaadresowanym do niego, który oddała w jej ręce. Catalina oskarża Raquel o zabicie Memo i dodaje, że ma na to dowody. Ramón rozkazuje Raquel opuścić szpital, gdy ta przychodzi złożyć wizytę Adriano.

Blanca i Socorro próbują zdobyć telefon, aby nagrać Orianę i móc udowodnić, że ta się nad nimi znęca. Sofía zawiadamia Cristóbala, że Mariana wyjeżdża z Rafaelem i że nie chce z nimi jechać. Socorro zostaje śmiertelnie pobita przez inne więźniarki. Blanca wzywa pomoc, ale jest już za późno. Socorro umiera.

Odcinek 82

Mariana i Rafael przejeżdżają przez granicę bez kontroli dzięki pomocy Cristobala. Eduardo prosi Raquel, żeby pomogła mu skontaktować Hugo z Blancą. Blanca awanturuje się z Orianą w sprawie śmierci Socorro. Obiecuje, że nie spocznie, dopóki nie wymierzy jej sprawiedliwości.

Mariana mówi przekonać Cristóbala do kontynuowania drogi, lecz bez Rafaela. Cristóbal nie ma pojęcia, co znajduje się w bagażniku samochodu. Raquel zauważa cierpienia syna z powodu Blanki. Postanawia ulżyć mu, zlecając Orianie zabicie jego niedoszłej żony. Cristóbal odkrywa zawartość bagażnika samochodu. Zarzuca jej, że posłużyła się Sofíą, aby przemycić broń.

Leticia ostrzega Blancę, że ktoś czyha na jej życie. Estrada informuje Eduardo o śmierci Socorro. Mówi mu także, że kolejną śmiertelną ofiarą może być Blanca. Blanca próbuje zmylić Orianę, udając, że postradała zmysły.

Odcinek 83

Mariana mówi Cristobalowi, że jeśli nie dostarczy przesyłki, zabiją ją. Blanca trafia do ambulatorium więziennego. Udaje jej się porozmawiać z Estradą, któremu wyjawia swój plan: będzie udawać chorą, aby trafić do szpitala psychiatrycznego.

Iván jest zły, gdy dowiaduje się, że Rafael zawrócił z drogi. Jego plan pozbycia się jego i Mariany legnie w gruzach. Cristóbal zostaje osaczony przez jednego z ludzi Ivana. Mariana orientuje się na czas i rani napastnika, po czym wyznaje Cristobalowi, że ucieka przed Ivanem, który czyha na jej życie.

Blanca osiąga swój cel i zostaje przeniesiona do szpitala. Iván próbuje zmusić Marianę, by dalej dla niego pracowała. Eduardo i Estrada sprzeczają się. Młody Altamira nie pozwala komendantowi oczerniać dobrego imienia jego matki.

Odcinek 84

Blanca trafia do tego samego szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa Valentina. Cristóbal mówi Raquel, że niepokoi się o Marianę i jej problemy z mafią. Blanca jest przerażona złym stanem zdrowia Valentiny. Raquel ma pretensje do Ivana o to, że naraził życie jej syna i wnuczki.

Eduardo pokazuje Karinie list, jaki otrzymał od Blanki. Chce mieć pewność, czy nie został sfałszowany. Raquel czyni wyrzuty Marianie, że wmieszała Cristóbala i Sofíę w swoje problemy. Mariana proponuje jej, aby wspólnie oszukały Ivana. Karina zapewnia Eduardo, że list nie został napisany przez Blancę.

W szpitalu Blanca jest faszerowana silnymi, odurzającymi lekami. Ramón oświadcza się Catalinie i prosi, żeby wzięła rozwód z Cristobalem. Raquel odwiedza Blancę w szpitalu, aby życzyć jej tego samego finału, jaki spotkał Valentinę.

Odcinek 86

Estrada podaje się za psychiatrę, aby dostać się do Blanki. Hugo jest zaniepokojony wizytą Rafaela i Raquel u Simony. Donosi o tym Karinie, która obiecuje dowiedzieć się czegoś więcej. Eduardo oznajmia Cristobalowi, że rozważa powrót do Mariany. Adriano prosi Ramona o pomoc w odnalezieniu Valentiny.

Estrada i Blanca oszukują doktora Salvatierrę i pielęgniarkę Domingę. Iván wyznaje Raquel miłość. Kobieta mówi, że odwzajemnia jego uczucia i pragnie przedstawić go swoim synom. Eduardo informuje matkę o zamiarze odbudowania więzi z Marianą. Estrada wyznaje Blance, że ją kocha i dlatego ryzykował dla niej własne życie.

Cristóbal ostrzega Marianę, że jeśli wróci do Eduardo, to on powie mu o jej konszachtach z mafią. Iván wręcza Raquel pierścionek zaręczynowi i oficjalnie prosi ją o rękę. Jorge konfrontuje Rafaela. Chce wiedzieć, w jaki sposób zdobył materiał DNA, którym oszukał Adriano. Mariana wyznaje Cristobalowi, że Sofía nie jest córką Eduardo.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 257 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 72-82
Streszczenia odcinków


Odcinek 72

Tristán prosi Pepę, żeby zerwała natychmiast zaręczyny z Alberto. Soledad jest gotowa pracować w polu, by tylko nie wracać do Casony. W przebraniu wieśniaczki oddaje się pod rozkazy Mauricio. Niestety, ciężka praca szybko zaczyna odbijać się na jej zdrowiu.

Ramiro i Alfonso przekonują Hipólito do zwiększenia nakładu publikacji dotyczącej Raimundo, które stawia Franciscę w złym świetle. Pedro czyta artykuł już po opublikowaniu i obawia się, że może przysporzyć mu wiele problemów.

Pepa spowiada się u ojca Anselmo. Ksiądz nalega, żeby wybrała między Alberto a Tristanem. Sebastián wyznaje ojcu, że bardzo za nim tęskni i obiecuje zrobić wszystko, żeby ich relacje się polepszyły.

Odcinek 73

Pepa nie ma odwagi, żeby zostawić Alberto i prosi Tristana o dowód jego miłości. Tristán deklaruje gotowość do spełnienia każdego jej żądania. Alberto przynosi wspaniałą wiadomość dla Emilii – życie Raimundo nie jest już zagrożone.

Mariana opowiada Juanowi o poświęceniu Soledad. Chłopak nie chce słuchać żadnej wzmianki na temat Soledad i jest przekonany, że to co robi zupełnie go nie dotyczy.

Martín i Pepa godzą się. Chłopiec wyznaje matce, jak bardzo ją kocha. Sebastián jest zaskoczony niespodziewaną wizytą Virtudes, jego wielką miłością, która złamała mu serce. Pedro znajduje wszystkie egzemplarze artykułu za wyjątkiem jednego… Jest w rękach Franciski.

Odcinek 74

Tristán obiecuje Pepie, że w dniu jej ślubu pojawi się, żeby porwać ją sprzed ołtarza.

Juan nie może przestać rozmyślać o Soledad, lecz nie zamierza zmieniać swoich planów. Soledad jest bardzo chora, ale ukrywa to przed Marianą. Mariana nie daje się oszukać i prosi Pepę, żeby odwiedziła Soledad.

Sebastián prosi siostrę, żeby ugościła Virtudes. Emilia zgadza się, choć to dodatkowy ciężar na jej barkach. Pepa zawiadamia Juana, że Soledad skona, jeśli nie zmieni trybu życia. On nie chce jej wierzyć, ale akuszerce udaje się otworzyć mu oczy.

Emilia przymierza suknię ślubną Pepy, sprezentowaną przez Alberto. Alberto przyłapuje ją i nie jest zadowolony z jej wybryku. Emilia jest smutna; nie wolno jej nawet marzyć o byciu szczęśliwą.

Odcinek 75

Alberto prosi Emilię o przebaczenie za to, że ją skrzywdził i przyznaje, że jej nie kocha. W złości Emilia odpowiada mu, że Pepa także nie odwzajemnia jego uczuć. Pepa wyznaje księdzu Anselmo, że podczas ślubu wydarzy się coś niespodziewanego. Księdzu nie udaje się wyciągnąć od akuszerki nic więcej. Namawia ją jedynie, by przemyślała dobrze, co zamierza zrobić, zanim zrobi krok naprzód.

Stan zdrowia Soledad pogarsza się. Dziewczyna krwawi i nie może utrzymać się na nogach. Rodzina Castañedów szuka jej, ale znajduje jedynie ślady krwi. Hipólito odrzuca propozycję Franciski dotyczącej wykupienia całej przestrzeni reklamowej w dzienniku. Francisca jest wzburzona, bo nie przywykła słyszeć odmowy, a zwłaszcza gdy robi to syn burmistrza. Mimo wszystko Hipólito twardo upiera się przy swoim.

Sebastián wyznaje Virtudes, że nigdy nie przestał o niej myśleć. Raimundo zdejmuje bandaże z twarzy i odkrywa, że nic nie widzi. Tristán planuje przerwać ślub Pepy. Niestety, w drodze na ceremonię koń płoszy się i zrzuca go na ziemię. Rozpoczyna się ceremonia zaślubin. Pepa nerwowo spogląda za siebie, wyczekując pojawienie się Tristana. W końcu ksiądz pyta ją, czy chce poślubić Alberto Guerrę. Pepa milczy.

Odcinek 76

Pepa traci nadzieję na pojawienie się Tristana. Zgadza się pojąć Alberto za męża i przysięga mu dozgonną wierność.

Soledad zostaje ukryta w domu Castañedów. Juan zabrał ją tam, gdy uwierzył w jej zły stan zdrowia. Dziewczyna ma zapalenie płuc i może umrzeć. Tymczasem Raimundo jest przekonany, że nigdy nie odzyska wzroku. Nie wierzy, że ślepota może być tymczasowym efektem pooperacyjnym. Emilia chce czym prędzej donieść o tym bratu i nie liczy się z wolą ojca, który zakazuje jej rozmowy z Sebastianem. Sebastián nie wie, czy powinien być przy ojcu, czy też zachować dystans.

Tristán jest nieprzytomny po upadku. Tajemniczy mężczyzna otacza go opieką. Nieświadoma tego, co spotkało jej syna, Francisca skupia całą swoją uwagę na Soledad. Rozkazuje Mauricio odnaleźć ją i przyprowadzić z powrotem do Casony.

Kiedy zapada noc nowożeńcy udają się do pokoju Pepy. Muszą znosić głośne zachowanie i przyśpiewki gości gospody, którzy zakłócają ich intymność. Pepa jest gotowa spełnić powinność małżeńską i zaczyna ściągać z siebie ubranie. Alberto przygląda się jej z pożądaniem.

Odcinek 77

Alberto dostrzega z jakim poświęceniem Pepa chce mu się oddać i przerywa noc poślubną. Deklaruje, że nie chce ją do niczego zmuszać.

Francisca jest przybita wiadomością o ślepocie Raimundo. Tymczasem Mauricio nachodzi rodzinę Castañedów w poszukiwaniu Soledad. Dziewczynie udaje się schować przed sługą jej matki, ale wie, że nie może dłużej narażać rodziny ukochanego na takie ryzyko. Alfonso i Ramiro nalegają na Juana, żeby podjął jakąś decyzję. Chłopak przyznaje, że kocha Soledad, ale miłość to za mało. Proponuje Soledad, żeby ułożyła sobie życie po swojemu, jak tylko odzyska siły. Dziewczyna jest rozpaczona.

Dochodzi do konfrontacji Alberto i Tristana. Mężczyźni prowadzą wojnę słów. Tristán daje mu jasno do zrozumienia, że nie udało mu się zatrzymać Pepy z powodu upadku z konia. Alberto chwali się, że to jemu Pepa przysięgła miłość i wierność aż po grób.

Do gospody przybywa sławna śpiewaczka cuplé. Jak się okazuje, kobieta jest dawną znajomą burmistrza. Dolores posądza męża o zdradę. Virtudes próbuje pocieszyć Sebastiana w trudnym momencie jego życia. Ich rozmowa na temat relacji Sebastiana z Raimundo szybko zbacza na inny tor. Oboje pojmują, że nadal łączy ich głębokie uczucie. W końcu ich usta zbliżają się…

Odcinek 78

Alberto wspomina Pepie o swojej rozmowie z Tristanem. Prosi żonę, żeby była z nim szczera i jeśli jest coś, o czym powinien wiedzieć, to chce o tym usłyszeć. Pepa oznajmia, że od teraz są małżeństwem i nic nie stanie im na drodze. Alberto nie potrafi powstrzymać swojej zazdrości i próbuje kontrolować życie żony. Przede wszystkim prosi ją, żeby nie wychodziła sama…

Raimundo nalega, żeby Emilia przestała wtrącać się do jego relacji z Sebastianem. Dziewczyna okłamuje ojca, że Sebastián nie przestaje wypytywać o jego zdrowie i często zagląda do gospody z nadzieją, że w końcu zmkięknie i zechce zakopać topór wojenny. Raimundo wpada w złość, gdy Francisca składa mu niezapowiedzianą wizytę. Gardzi jej współczuciem i nie chce słuchać jak wyśmiewa się z jego bezradności. Francisca rozpacza.

Sytuacja między Virtudes i Sebastianem jest niejasna. Z jednej strony kobieta czuje, że powinna pozostać wierna zmarłemu mężowi. Zaś z drugiej strony, nie potrafi ukryć tego, co czuje do Sebastiana. On także dywaguje nad uczuciem, jakie odżyło wraz z pojawieniem się jego wielkiej miłości.

Tristán prosi Emilię, żeby przekazała Pepie wiadomość. Akuszerka natychmiast drze ją na kawałki; nie życzy sobie słuchać jego wymówek. Wiąże ją przysięga miłości złożona Alberto, która jest dla niej ważniejsza niż głos serca.

Odcinek 79

Tristán zaczepia Pepę, żeby się przed nią wytłumaczyć. Ona nie chce go słuchać. Jest rozczarowana jego niedotrzymanymi obietnicami. Tristán topi swoje smutki w alkoholu.

Emilia dowiaduje się od ojca o jego młodzieńczej miłości do Franciski. Postanawia złożyć wizycie pani Montenegro, aby prosić ją, by nie nachodziła więcej jej ojca. Franscica opowiada jej swoją wersję wydarzeń z przeszłości.

Sebastián i Virtudes postanawiają dać sobie szansę, ale nie chcą się spieszyć. Soledad wraca do chatki. Juan idzie do niej i wyznaje jej miłość. Pepa ma trudności z przywyknięciem do roli żony. Obiecuje Alberto, że zrobi wszystko, aby go zadowolić.

Alberto rezygnuje z posady w Madrycie i wybiera pracę w szpitalu wojskowym, która pomoże mu wpłynąć na ludzi obsadzonych na wysokich stanowiskach. Być może w przyszłości to oni rozstrzygną o tym, czy Pepa odzyska prawa do opieki nad synem. Podczas spaceru Pepa i Alberto mijają Tristana i Martína. Martín puszcza rękę ojca, żeby przywitać się z Pepą. Akuszerka ściska syna z całą siłą.

Odcinek 80

Juan i Soledad spędzają razem noc. Nazajutrz budzą się obok siebie i przyrzekają, że nigdy więcej się nie rozstaną.

Sebastián postanawia odwiedzić ojca. Raimundo nie chce go przyjąć i zarzuca mu, że sprzedał się Francisce oraz niczym sługa zamieszkał pod jej dachem. Mężczyzna akceptuje wolę ojca i opuszcza jego dom. Virtudes pociesza Sebastiana. Emilia jest świadkiem, jak przypieczętowują swoją miłość pocałunkiem.

Rodzina Castañedów wmawia księdzu, że musi udać się z nimi do lasu, aby udzielić sakramentu namaszczenia mężczyźnie rannemu w wypadku. Don Anselmo nie podejrzewa, że w lesie czekają na niego Soledad i Juan, gotowi złożyć sobie i przed Bogiem przysięgę miłości. Francisca jest zdesperowana brakiem informacji o Soledad. Grozi Rosario, że zemści się na niej, jeśli odkryje, że pomaga jej córce.

Bernabé, mąż piosenkarki, która uwodzi Hipólito, przekonana, że jest właścicielem wpływowego czasopisma, przybywa do Puente Viejo, by skończyć z rozpustnym zachowaniem żony. Rodzina Mirañar jest w niebezpieczeństwie. Na placu dochodzi do wielkiego zamieszania. Okazuje się, że zatrzymano tajemniczego mężczyznę. Tristán rozpoznaje w nim swojego brata, Carlosa.

Odcinek 81

Tristán zabiera brata ze sobą i prosi burmistrza o zachowanie dyskrecji. Wiadomość o powrocie ojca Martína i jego bliski kontakt z synem byłyby mocnym ciosem dla akuszerki. Trudno będzie jednak utrzymać w tajemnicy takiego gościa. Szybko okazuje się, że osoba Carlosa w Casonie nie jest mile widziana. Francisca nalega, aby Tristán wyrzucił go z domu z powodu dawnych niesnasek.

Alberto pragnie skonsumować swoje małżeństwo z Pepą, lecz ona dalej mu się opiera. Lekarz obiecuje, że będzie cierpliwy, ale wszystko ma swoje granice. Pepa zauważa, że jej mąż zaczyna zmieniać swoje nastawienie w stosunku do niej.

Don Anselmo próbuje pomóc Raimundo pogodzić się z jego ślepotą. Francisca naciska na księdza, żeby wyznał jej, gdzie ukrywa się Soledad. Kiedy ten się opiera, wysyła na zwiady swojego zaufanego człowieka, Mauricio.

Sebastián i Virtudes otwierają przed sobą swoje serca. Są zdecydowani dać sobie jeszcze jedną szansę.

Odcinek 82

Tristán nie zgadza się spełnić prośbę matki o wyrzuceniu rodzonego brata z domu. Carlos pozostanie w Casonie, bo Tristán ma wobec niego dług. Kiedyś sam był w potrzebie i znalazł schronienie w jego domu, dlatego nie może odmówić mu tego samego.

Sebastián dostrzega dziwne zachowanie Virtudes. Wkrótce odkrywa, że kobieta po raz kolejny go oszukała. Rosario jest wstrząśnięta wiadomością o powrocie Carlosa. Pepa gratuluje Soledad z powodu ślubu. W trakcie rozmowy kobiet zostaje wywołany temat tajemniczego gościa w Casonie. Wszystko wskazuje na to, iż wkrótce Pepa pozna prawdę o tym, że ojciec jej syna żyje.

Carlos cierpi na amnezję. Nie pamięta niczego, co miało miejsce przed tym jak został znaleziony przez Tristana. Raimundo przeżywa kolejny kryzys i wyładowuje całą złość na córce. Emilii zaczyna odczuwać zmęczenie od nadmiaru obowiązków. Raimundo wkrótce okazuje skruchę i rozważa nad swoim zachowaniem. Jeśli nic nie zrobi, życie jego córki zamieni się w istne piekło.

Francisca dostaje zawału serca. W obawie przed śmiercią, każe posłać po księdza, któremu powierzy swoje grzeczhy. Tristán i Mariana wzywają lekarza. Ten jednak jest niedysponowany i jedynie Pepa może udzielić jej pomocy.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 styczeń 2015         0 Komentarzy · 211 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 441 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona protagonista z obecnie emitowanych telenowel to:

Blanca (Niewinna Intryga)

Pepa (Sekrety)

Marina (Burza)

Reina (Królowa serc)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

gaviota
25.01.2015
Ja oglądam Niewinną intrygę,Burzę i Królową sercsmiley

Wiola
24.01.2015
WSZYSTKIM KTÓRYM ŹLE WYŚWIETLA SIĘ STRONA PROPONUJE WEJŚĆ W MENU Z BOK WYSZUKIWARKI I POWIĘKSZYĆ OBRAZ DO 150% WTEDY WSZYSTKO ŁĄDNIE WIDAĆ smiley

kamilsia144
22.01.2015
Ja oglądam Królową serc i Wspaniałe stulecie na TVP1. Bardzo polecam ten drugi mimo , że nie jest latino bardzo ciekawa fabuła smiley

Wiola
21.01.2015
Dolores będzie po jednym odcinku o 23.30 smiley

suzy92
21.01.2015
Mnie czasem udaje się obejrzeć Niewinną intrygę, a tak to tylko Tierra de Reyes na YT smiley

dolores
21.01.2015
Wie ktoś może czy na Puls 2 też będą 2 premierowe odcinki "Sekretu" czy tylko na zwykłym Pulsie?

Wiola
20.01.2015
Sekret, Królową serc i Burzę smiley

dolores
19.01.2015
Ja to Wiolu oglądam "Sekret" "Królową serc'',"Burzę'' i jak starczy czasu to też " Niewinną intrygę". A ty Wiolu co oglądasz?

Beata
19.01.2015
oglądaćsmiley

Beata
19.01.2015
ja obecnie nie oglądam, bo czas nie pozwala. Ale jestem na bieżąco z nowinkami i czekam na odcinki telenowel w internecie z Zurią Vegą Markiem Tacherem i Aną Brendą i Ivanem Sanchezem. Napewno bedę og

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

8,577,475 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie