Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 378
Najnowszy Użytkownik: monika
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Dzikie serce" odc. 20-30
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 20

Lucía namawia męża na wyciągnięcie Maricruz z więzienia i danie jej pieniędzy na wyjazd ze wsi. Kobieta daje instrukcję dla Eusebia, który ma zmusić do wyjazdu Ramira i Solitę. Mężczyzna podpala chatę Ramira, zamykając starca i Solitę w środku. Miguel wypytuje żonę o jej plan pozbycia się rodziny Maricruz ze wsi. Octavio wysyła list do brata, w którym prosi go, by zaopiekował się Maricruz.

Eusebio podpala chatę Maricruz. Ramiro i Solita budzą się i zauważają ogień. Udaje się im uciec. Ramiro wraca po dokumenty Maricruz. Daje jej Solicie i każe dziewcznie uciekać. Sama wraca jeszcze po broń. Uciekając Solita natyka się na Eusebia. Mężczyzna zamyka Ramira w płonącej chacie. Solita szarpie się z mężczyzną i traci dokumenty. Ramiro ginie. Eusebio każe Ofelii zawiadomić Miguela o pożarze. Mówi też Esther, że Ramiro spłonął w chacie. Esther postanawia wrócić do Meksyku. Nie może uwierzyć, że Lucía była do tego wszystkiego zdolna.

Santa informuje Maríę o pożarze. Lucía przekonuje męża, by wycofał oskarżenie przeciw Maricruz. Tobías zawiadamia Alejandro, że potrzebują pokojówki. Russian przyjeżdża na wieś w poszukiwaniu córki Alejandra. Lucía podejrzewa, że chodzi o Maricruz. Santa informuje Maricruz o pożarze i śmierci Ramira. Lucía wmawia Russianowi, że Ramiro wyjechał z rodziną ze wsi dawno temu.

Odcinek 21

Miguel chce wiedzieć, o czym żona rozmawiała z detektywem. José Antonio wyjaśnia Maricruz, że Solita nie zginęła, ale nie mogą jej nigdzie znaleźć. Lucía przyznaje się, że detektyw wypytywał o Maríę Alejandrę Mendoza i pana Ramiro. Jest przekonany, że to tylko zbieg okoliczności. Miguel uważa, że powinna powiedzieć detektywowi o Maricruz. Tymczasem ona wyznaje José Antonio, że jej miłość do Octavia zamieniła się w nienawiść.

Suárez wypuszcza Maricruz na wolność. Informuje ją, że nie złożono przeciw niej oskarżenia. Oddaje dziewczynie urnę z prochami dziadka, daje pieniądze i prosi, by wyjechała z miasteczka. Maricruz zgadza się i obiecuje, że pewnego dnia wróci, by zemścić się na wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Przyjaciółka zdradza José Antonio, że wyjeżdża do stolicy. Lucía pisze list do Maricruz, podając się za Octavio. Prosi José Antonia, by jej go oddał. Następnie informuje męża, że pieniądze, które Octavio wysłał dla Maricruz, zainwestują w ranczo.

Maricruz czyta list, w którym mąż prosi ją, by o nim zapomniała. Zapowiada, że pewnego dnia zemści się na mężu. Eduardo radzi Octaviowi, by zapomniał o Maricruz, ale ten wyznaje mu, że kocha żonę. Maricruz podejrzewa, gdzie może ukrywać się Solita. Suárez rozmawia z Serafiną (Aurora Clavel) i prosi ją, by zaopiekowała się Maricruz, gdy ta dotrze do stolicy. Maricruz znajduje Solitę. Ofelia daje Maricruz ubranie i pieniądze. Suárez przyznaje Maricruz, że wierzy w jej niewinność, ale radzi, by jak najszybciej opuściła miasteczko.

Odcinek 22

José Antonio informuje Lucíę, że Maricruz jest w drodze do stolicy. Szczęśliwa kobieta przekazuje dobrą wiadomość dla męża. Maricruz zatrzymuje się w tym samym pensjonacie co Octavio. Serafina daje jej adres, gdzie może iść szukać pracy. Dionisia mówi Santcie, że Eusebio interesował się Solitą. Maricruz przychodzi do domu Alejandra prosić o pracę. Brak szacunku okazany przez dziewczynę zniechęca Tobiasa do niej.

Dionisia przyznaje się Santcie, że widziała, jak Eusebio napastował Solitę. Alejandro mówi Tobiasowi, że ma zatrudnić kogoś młodego na miejsce Benity. Solita ma koszmary. Serafina opiekuje się nią. Octavio wylatuje do Acapulco, ale wcześniej powierza Serafinie swoją korespondencję. Santa zarzuca Eusebio, że wykorzystał Solitę. Na koniec policzkuje go. Świadkiem sceny jest Ofelia. Serafina poleca Maricruz agencję zatrudnienia.

Maricruz idzie na rozmowę o posadę niańki. Tobias dzwoni do agencji i prosi o przysłanie młodej kandydatki do pracy. Tymczasem Maricruz nie radzi sobie w pracy z dziećmi. Octavio uprzedza Eduarda, że nigdy nie zwróci uwagi na Sonię. Ofelia dowiaduje się od Dionisii, że Eusebio zdradził ją z Solitą. Maricruz rezygnuje z pracy niańki. Wraca do agencji zatrudnienia. Eusebio broni się i zapewnia Ofelię, że Solita kokietowała go. Pracownik agencji wysyła Maricruz do domu Alejandra.

Odcinek 23

María znajduje szkatułkę, którą Ramiro z dokumentami Maricruz. Tymczasem ona przybywa do domu Alejandro Mendozy. Mężczyzna od samego początku czuje, że ją skądś zna. Maricruz dostaje pracę u Alejandra. Lucía planuje napisać list do szwagra. Miguel zabrania jej informować brata, że Maricruz wyjechała z miasteczka.

Teobaldo uprzedza Raizę, że nie pozwoli, by dokuczała Aracely. Sam pyta dziewczyny, czy jeśli uda mu się zbić dorobić majątku, porzuciłaby pracę w kasynie i wyjechała z nim. Alejandro uczy ostrożnego sprzątania w jego domu. Serafina opowiada Octaviowi o nowych lokatorkach: Maricruz i jej siostrze. Raiza namawia Carolę do wyrzucenia Aracely i Teobaldo z kasyna. Octavio myśli o nowej lokatorce w pensjonacie. Maricruz opowiada Alejandro, że życie nie rozpieszczało jej. Dodaje, że wdzięczna jest losowi za stawianie na jej drodze dobrych ludzi jak on.

María przyjeżdża do stolicy i gubi portfel. Alejandro postanawia zabrać Maricruz na dziewczyny i kupić jej ubrania, ale dziewczyna nie chce przyjąć takiego prezentu. Eduardo namawia Octavia na wyjazd do Isla Dorada. Sprzedawczyni w butiku wmawia Maricruz, że Alejandro robi jej prezenty, bo jest w niej zakochany. Serafina radzi Maricruz, by uważała na Alejandra. Opowiada dziewczynie o Octaviu. Alejandro decyduje się wyedukować Maricruz.

Odcinek 24

Octavio czyta list od Lucíi. Wierzy w to, że żona zaczyna o nim zapominać. Maricruz nie chce poznawać sąsiada o imieniu Octavio. Serafina zauważa, że Maricruz może być w ciąży. María prosi policjantów, by zabrali ją do Maricruz. Tymczasem ona podsłuchuje, że Octavio, o którym opowiadała jej Serafina jest pilotem. Alejandro opowiada Tobíasowi o nowej pracownicy. Maricruz odkrywa, że mieszka w budynku ze swoim Octaviem. Eduardo i Octavio o mały włos nie potrącają Maricruz.

Alejandro zapewnia Tobíasa, że nigdy by nie zainteresowałby się młodą dziewczyną. Zapłakana Maricruz wpada do domu Octavia. Mężczyzna oferuje jej pomoc. Octavio myśli o dziewczynie, która wpadła mu pod samochód. Alejandro przedstawia pracownicę Tobíasowi. Zapowiada, że dziewczyna będzie jadła z nim przy stole. W Kasynie Eduardo zwraca uwagę na Aracely. Teobaldo z daleka obserwuje, jak pilot flirtuje z dziewczyną. Alejandro oświadcza, że znajdzie inną pracownicę, a ona zajmie się edukacją. Eduardo przyznaje się przyjacielowi, że Aracely wpadła w mu w oko.

Tobías informuje Alejandro, że Maricruz może być w ciąży. Mężczyzna prosi dziewczynę, by odwiedziła jego lekarza. Serafina opiekuje się Solitą. Dziewczyna dostaje wysokiej temperatury. Zawiadamia Maricruz. Dziewczyna prosi szefa o pozwolenie na wyjście. Alejandro chce jechać z nią. Lekarz dedukuje, że Solita cierpi na szok posttraumatyczny. Maricruz przeprasza Alejandra, ale informuje, że nie może wrócić do jego domu.

Odcinek 25

Tony uprzedza Tobealdo, że Carola ma dość tego, że traktuje Aracely ma specjalne przywileje. Alejandro proponuje, że zaopiekuje się Maricruz i Solitą. Maricruz zgadza się przeprowadzić do Alejandra. Prosi Serafiinę, by nie informowała nikogo o miejscu jej pobytu i nie podawała telefonu do Alejandra. Kilka godzin później Octavio prosi Serafinę, by przedstawiła mu Maricruz. Alejandro uczy Maricruz schodzenia ze schodów z gracją. W trakcie ćwiczeń dziewczyna spada. Opiekun wzywa lekarza. Ten przekazuje mu, że Maricruz jest w ciąży i musi teraz leżeć, by nie stracić dziecka.

Serafina informuje Octavia, że Maricruz i jej siostra opuściła pensjonat. Chłopak pyta kobiety, czy wie, skąd Maricruz przyjechała. Serafina zdradza mu, że z Tamaulipas. Chce wiedzieć skąd nagłe zainteresowanie lokatora dziewczyną. Octavio wyjaśnia jej, że Maricruz jest jego żoną. Suárez dzwoni do Serafiny i uprzedza ją o pojawieniu się Maríi. Gdy kobieta pojawia się, Seraina podaje jej adres Alejandra. Octavio potwierdza Ricardowi, że dziewczyna, którą o mało nie potrącili była Maricruz. María daje Tobíasowi pudełko z dokumentami Maricruz i oferuje swoje usługi jako służąca. Maricruz wyjaśnia, że w szkatułce znajdują się dokumenty jej mamy, dziadka, jej ojca i Solity.

Octavio zauważa, że Lucía okłamała go, pisząc, że Maricruz jest na wsi. Dzwoni do szwagierki, żądając wyjaśnień. Alejandro prosi Maricruz, by opowiedziała mu o ojcu dziecka, którego oczekuje. Alejandro obiecuje Maricruz, że odnajdzie jej męża, by dziecko miało ojca. Octavio nazywa szwagierkę kłamczuchą i prosi o oddanie słuchawki Miguelowi. Kobieta odmawia. Kiedy Miguel jest bliski rozmowy z bratem, Lucía udaje omdlenie.

Odcinek 26

Tobías radzi Alejandro, by przejrzał dokumenty Maricruz i dowiedział się, z kim ma do czynienia. Mężczyzna odmawia. Maricruz wyznaje Alejandro, że nie zna tożsamości swojego ojca. Opowiada mu swoją historię. Octavio ma zamiar odnaleźć żonę i udzielić jej pomocy, jakiej potrzebuje. Alejandro zapewnia podopieczną, że nigdy jej nie opuści i prosi, by widziała w nim ojca.

Maricruz zaczyna pobierać lekcje dobrego zachowania. Carlota radzi Teobaldo, by odsunął się od Aracely. Tobías przegląda dokumenty Maricruz. Widząc zdjęcie Lupity, domyśla się, że dziewczyna jest córką Alejandra. Dziwi go tylko, że dziewczyna nazywa się Maricruz a nie María Alejandra. Octavio wyznaje Serafinie, że on jest winny cierpienia Maricruz, ale bardzo tego żałuje. Tobías nie wie, jak ma przekazać informację Alejandro, by nie spowodować zawału u niego.

Alejandro kupuje Maricruz i Solicie ubrania. Tobías przyznaje Maricruz, że stała się kimś ważnym w domu. Agent przesłuchuje Teobalda w sprawie morderstw na Isla Dorada. Maricruz wyznaje Tobíasowi, że pała chęcią zemsty na wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Carlota i Raiza obawiają się, że klienci znikną, jeśli policji nie uda się znaleźć złodzieja. Tobías namawia Alejandra, by zanim znajdzie ojca Maricruz, najpierw odszukał jej męża. Justa informuje Maricruz, że Solita może być w ciąży.

Odcinek 27

Alejandro i Tobías są pod wrażeniem, widząc, jak Maricruz zmieniła się w tak krótkim czasie. Justa komentuje, że kobiety nie powinny zachodzić w ciąże, jeśli nie mają męża. Maricruz uświadamia jej, że jest mężatką, ale została oszukana. Elegancka Maricruz wychodzi z Alejandro do opery. Eduardo zachęca przyjaciela, by poszedł z nim do teatru. Octavio jest w szoku, widząc elegancką Maricruz. Dziewczyna udaje, że go nie zna i prosi, by nie chodził za nią. Octavio jest przekonany, że tajemnicza nieznajoma to Maricruz, ale Eduardo nie wierzy w taki zbieg okoliczności. Maricruz obmyśla plan zemsty na mężu.

Serafina rozmawia z Maricruz. Mówi dziewczynie, że Octavio przyznał się jej, że jest jej mężem. Aracely martwi się o Teobaldo. Octavio słyszy, że Serafina rozmawia z Maricruz. Prosi by, pozwoliła mu porozmawiać z żoną. Miguel mówi Lucíi, że Nacho Medina był jego wspólnikiem. Maricruz prosi Serafinę, by odłożyła słuchawkę. Raiza radzi Caroli, by kupiła kasyno. Teobaldo przelicza sporą sumę pieniędzy. Widzi go Tony i pyta, skąd ma taką sumę. Teobaldo mówi mu, że są to jego oszczędności. Alejandro przyznaje Maricruz, że przypomina mu jego córkę.

Miguel dostaje list od Octavia. Brat domaga się, by potwierdził mu, czy Maricruz nadal przebywa na wsi. Nie ukrywa, że nie wierzy szwagierce. Alejandro prosi Maricruz, by pozwoliła mu traktować się jak jego córka, dopóki nie odnajdzie tej prawdziwej. Dziewczyna zgadza się. Wyznaje mu, że ona z kolei nienawidzi swojego ojca za to, że porzucił ją i się nią nie interesował. Maricruz robi Alejadnro szarlotkę i mówi, że ona widzi w nim ojca.

Odcinek 28

Justa zawiadamia Maricruz, że Solita straciła przytomność. Radzi, by dziewczyna poinformowała o zajściu Alejandra. Eduardo nie może zapomnieć o Aracely. Postanawia walczyć o dziewczynę. Alejandro mówi Tobíasowi, że Maricruz będzie u niego mieszkała do czasu pojawienia się Maríi Alejandry. Lucía każe jednej z wieśniaczek napisać list do Octavia w imieniu Maricruz.

Lekarz wypytuje Maricruz o życie uczuciowe Solity. Mówi jej, że dziewczyna jest w ciąży w wyniku gwałtu. Maricruz prosi Solitę, by powiedziała jej, kto ją skrzywdził. Maricruz informuje Alejandra o tragedii Solity. Miguel jest w szoku, widząc bezwzględność żony. Alejandro nie chce, by Maricruz szukała pracy. Obiecuje jej, że zaopiekuje się nią i Solitą. Tobías prosi Maricruz, by obejrzała swoje dokumenty z pudełka. Komentuje, że być może znajdzie coś ciekawego na temat swojego ojca.

Octavio dostaje list od Miguela, w którym brat zapewnia ją, że Maricruz jest nadal na wsi. Maricruz odkrywa, że jest córką Alejandra. Dziewczyna cieszy się, że nie jest sama na tym świecie. Tony ostrzega Teobaldo, by uważał na Raizę, bo ta pragnie rozdzielić go z Aracely. Tobías opowiada Maricruz, że Alejandro nigdy nie ożenił się, bo zawsze kochał Lupitę. Mówi, że dopóki stan zdrowia mężczyzny nie poprawi się, nie mogą wyznać mu prawdy. Teobaldo prosi Carolę, by zwolniła Aracely. Maricruz wyznaje Solitcie, że Alejandro jest jej ojcem.

Odcinek 29

Carola zwalnia Aracely. Chce uniknąć kłopotów z urzędnikiem, który zauważył, że dziewczyna jest za młoda, by pracować w kasynie. Maricruz zleca Juście przygotowanie posiłku dla Alejandra. Kobieta obrusza się. Tobías radzi jej, by słuchała poleceń protegowanej szefa.

Raiza wmawia Aracely, że straciła pracę z powodu zakochanego w niej Teobaldo. Octavio zaczepia Maricruz w centrum handlowym. Dziewczyna przedstawia się jako María Alejandra. Alejandro radzi dziewczynie, by odnalazła ojca swojego dziecka i zmusiła go do wzięcia odpowiedzialności. Raiza radzi Aracely, by udawała przed Teobaldo, że o niczym nie wie i powoli oddalała się od niego. Alejandro ma kryzys zdrowotny. Tobías śpieszy mu z pomocą.

Aracely nie chce przyjąć od Teobaldo pieniędzy i obwinia go o utratę pracy. Alejandro wyznaje Maricruz, że czuje, że zbliża się jego czas. Teobaldo wykrzykuje Raizę, że chce upodobnić Aracely do siebie. Maricruz prosi Alejandra, by pozwolił jej zająć się sprawami kasyna. Eduardo radzi Octavio, by zainteresował się Raizą. Przyjaciel wyznaje mu, że kobieta nie podoba mu się. Tobías wspiera Maricruz i usiłuje przekonać szefa, by zaufał dziewczynie i powierzył jej sprawy kasyna.

Odcinek 30

Na lotnisku Maricruz ponownie natyka się na Octavia. Raiza planuje zemścić się na Teobaldo za jego przykre słowa. Planuje nastawić przeciwko niemu Aracely. Na Isla Dorada Teobaldo proponuje Maricruz wsparcie i pomoc w znalezieniu hotelu. Alejandro nie popiera, że dziewczyna pojechała na Isla Dorada. Raiza informuje Eduarda, że Aracely nie pracuje już w kasynie.

Maricruz poznaje historię Aracely. Jest zdania, że Teobaldo dobrze zrobił, że wyciągnął ją z pracy w kasynie. Teobaldo mierzy Maricruz miarą Raizy. Maricruz oznajmia zaskoczonej Caroli, że będzie pracować w kasynie i dbać o interesy Alejandra. Eduardo przyznaje się przyjacielowi, że zakochał się w Aracely. Octavio jest przekonany, że to jedynie zauroczenie.

Maricruz wyjaśnia Caroli i Raizie, że jest córką Alejandra. Russian jedzie do Alejandra, by przekazać mu wieści o jego córce. Tobías apeluje, by tego nie robił. Carola radzi Raizie, by zaprzyjaźniła się z Maricruz i poznała jej prawdziwe intencje. Alejandro wyznaje Tobíasowi, że jest pod wrażeniem siły i desperacji Maricruz. Octavio prosi Maríę Alejandrę o dowód, że nie jest Maricruz.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 319 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 73-84
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 73

Víctor przypomina sobie o nadajniku wmontowanym do zegarka Reiny. Wykorzystuje go do ustalenia jej miejsca pobytu. Zwołuje swoich ludzi i wyrusza na odsiecz. Asunción zwraca się do Estefaníi o pomoc dla Reiny. Kiedy słyszy odmowę, postanawia podzielić się kolejnym sekretem: ona i Reina mają wspólnego brata.

Nicolás zakrada się do miejsca, w którym przetrzymywana jest Reina i zabija wszystkich porywaczy. Clarita odkrywa, że tak naprawdę to Víctor chce ją wysłać do szkoły z internatem. Víctor strzela do Nicolasa, gdy ten próbuje uciec z Reiną. Następnie zabiera kobietę ze sobą, nie udzieliwszy pomocy rannemu. Jego zemsta na przyrodnim bracie dopełnia się, gdy z pomocą Cristiana zrzuca na niego winę za porwanie Reiny.

Patricio wydaje rozkaz śledzenia najbliższego przyjaciela Nicolasa. Víctor wmawia Reinie, że zawdzięcza mu życie. Clarita prosi matkę o wybaczenie. Lázaro i Greta odbywają szczerą rozmowę: on opowiada jej o wyścigach, a ona o zamiarze poddania się operacji, która może przywrócić jej władzę w nogach, i towarzyszącym jej ryzyku.

Odcinek 74

Minął miesiąc od porwania Reiny i Nicolás nie został odnaleziony. Smith nie przestaje go szukać. Víctor ma dość czekania i grozi Cristianowi. López informuje Estefaníę, że na Nicolasie nie ciąży żadne oskarżenie. Víctor rozkazuje Isidro zabić Cristiana. Jackie i Smith sprzeczają się z powodu zazdrości o Patricio. Greta nie słucha błagań jej bliskich i jest zdecydowana na operację.

Lekarz zawiadamia Víctora, że pacjentka będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, albowiem spodziewa się dziecka. Víctor ignoruje ciążę córki i nalega, żeby chirurg czym prędzej ją zoperował. Lázaro prosi lekarza o pozwolenie na wgląd do wyników badań Grety. Víctor umawia się z prostytutką w swoim mieszkaniu. Estefanía przerywa im zabawę i żąda zwrotu czerwonego diamentu. Reina odbiera dziwny telefon.

Odcinek 75

Prostytutka przyznaje się do sprzedaży diamentu. Víctor natychmiast się jej pozbywa. Connie ostrzega Isidro, że jeśli Cristiana spotka coś niedobrego, osobiście zadba o to, żeby trafił do więzienia. Reina zostaje umówiona na spotkanie w centrum dowodzenia agencji – znaleziono ciało mężczyzny, który był bratem ojca Reiny i prawą ręką jednego z dilerów broni.

Lázaro podejrzewa, że coś jest nie tak z operacją Grety. Prosi Jacky, żeby pomogła mu wydobyć informacje od lekarza. Víctor i Estefanía idą do sklepu jubilerskiego, w którym prostytutka sprzedała czerwony diament. Nie przypuszczają, że zostali wciągnięci w pułapkę zastawioną przez Nicolasa. Oboje zostają uwięzieniu w środku. Reina wyznaje Smith i Patricio, że ona i Estefanía mają wspólnego brata.

Víctor i Estefanía wydostają się z zasadzki. Mężczyzna podejrzewa, że jej organizatorem jest Nicolás. Tymczasem Nicolás dochodzi do wniosku, że Víctor jest zabójcą, który przy pomocy bransoletki zostawia na szyi swoich ofiar odcisk w kształcie diamentu. Isidro wydaje rozkaz zabicia Cristiana. Tuż przed operacją Jackie odkrywa, że Greta spodziewa się dziecka.

Odcinek 76

Cristian jest śledzony przez ludzi Isidro. Patricio przesłuchuje Asunción. Kobieta mówi mu, że Rodolfo Ortiz miał jej wyjawić, gdzie odnajdzie swojego syna – brata Estefaníi i Reiny. Lekarz informuje rodzinę Grety, że operacja zakończyła się sukcesem. Później, na osobności, mówi Víctorowi, że ciąża pacjentki nie została zagrożona. Smith i Patricio aresztują Víctora pod zarzutem dokonania zabójstwa. Estefanía słyszy jak Jackie oznajmia Lázaro, że wkrótce zostanie ojcem.

Aunción wyjawia Reinie, że Delfina jest córką Rodolfo Ortiza. Cristian ma wypadek, ale wychodzi z niego cało. Jest przekonany, że ktoś celowo próbował go zabić i domyśla się, że to sprawka Isidro. Isidro błaga Reinę, żeby nie dopuściła do ślubu Connie. Smith i Patricio przesłuchują Víctora. Tymczasem Nicolás zabiera Reinę do swojej kryjówki, żeby mogli pobyć przez chwilę sam na sam. Isidro próbuje wślizgnąć się do łóżka Connie. Spotyka go niespodzianka, gdy zastaje w nim Cristiana. Víctor przypomina sobie jak Estefanía ostrzegała go przez telefon, że trafi za kratki, jeśli nie zwróci jej korony.

Cristian i Isidro znajdują w mieszkaniu Connie czerwony diament, który ta przechowywała dla Reiny. Estefanía jedzie do rezydencji Rosasów w poszukiwaniu Reiny. Asunción wykorzystuje okazję, żeby z nią porozmawiać. Estefanía przyznaje, że zna miejsce pobytu swojego brata, ale nie wyjawi go, bo on nie chce jej znać. Patricio wyznaje Smith, że kocha ją do szaleństwa.

Odcinek 77

Patricio wyznaje Smith, że nie może mieć dzieci. Greta budzi się ze śpiączki i Lázaro przekazuje jej radosną nowinę – zostaną rodzicami. Connie zostaje zaatakowana w nocy i okradziona z czerwonego diamentu. Złodziejem okazuje się Cristian. Yolanda odkrywa, że Juan José i Susana spędzili ze sobą noc. Okazuje się, że bransoletka, którą miał na sobie Víctor w momencie aresztowania nie była tą, której używa przy zabijaniu.

Jackie podejrzewa, że ktoś z agencji pomaga mu od środka. Podczas przesłuchania Víctor usiłuje jej wmówić, że to Smith. Reina odkrywa, że Nicolás ma w swojej kryjówce pogląd z kamer zainstalowanych w rezydencji Rosasów. Zostaje wyjawiona tożsamość brata Estefaníi i Reiny. Jest nim Patricio Picasso. Patricio czyni wyrzuty Estefaníi, że pomogła Víctorowi, ale ona wszystkiego się wypiera. Przypomina jej, że zawarli pakt o tym, że wspólnie wtrącą Víctora za kratki, żeby zapłacił za wyrządzone zło. Reina zwraca się z pretensjami do Nicolasa o to, że ją szpieguje. On wyjaśnia, że robi to, żeby ją chronić. Patricio mówi Estefaníi, że Nicolás nigdy się od nich nie uwolni.

Isidro zapewnia Connie, że nie ukradł czerwonego diamentu i zrzuca winę na Cristiana. Nicolás odkrywa nadajnik podłożony przez Víctora w zegarku Reiny. Susana zjawia się niespodziewanie w kryjówce Nicolasa. Wyjaśnia jemu i Reinie, że Rodolfo Ortiz wręczył jej przed śmiercią klucze do tego miejsca. Smith mówi Patricio, że Víctor usiłuje zrobić z niej swojego wspólnika. Wkrótce także dla Estefaníi kryjówka Nicolasa przestaje być tajemnicą.

Odcinek 78

Víctor zeznaje Patricio, że Smith jest jego wspólniczką i wykradła ładunek z diamentami jego ojca. Po przesłuchaniu mężczyzna wychodzi na wolność. Wraca do domu i przerywa Lázaro i Susanie świętowanie z powodu ciąży Grety. Estefanía wchodzi do kryjówki Nicolasa.

Víctor nalega, żeby Asunción powiedziała mu, gdzie jest Reina. Ludzie z agencji dowodzą, że Víctor otrzymał wiadomość z telefonu, który jest w mieszkaniu Smith. Estefanía konfrontuje Nicolasa i nazywa go szpiegiem. Żeby ratować własne życie Reina wmawia Borisowi, że tak naprawdę nigdy nie straciła pamięci oraz że jest w posiadaniu dowodów, które mogą pomóc w ucięciu Vícora.

Cristian próbuje przekonać Víctora, że Isidro wykradł czerwony diament, który ukrywała Connie. Estefanía informuje Nicolasa o ciąży Grety. Nicolás dowiaduje się także, że to Boris porwał Reinę, która okazała się szpiegiem wynajętym przez agencję, żeby pogrążyć Octavio de Rosasa, a co najważniejsze, nigdy nie straciła pamięci.

Odcinek 79

Boris zabiera Nicolasa w miejsce, w którym ukrył Reinę, żeby przekonał ją do wydania dowodów, które rzekomo posiada. Lázaro dowiaduje się od lekarza, że ciąża Grety jest zagrożona, tak samo jak życie jego ukochanej. Isidro zapewnia Víctora, że to Cristian wykradł czerwony diament z pokoju Connie. Víctor mu wierzy. Patricio potwierdza Nicolasowi, że Reina współpracuje z agencją.

Jackie przegląda kartotekę Grety i odkrywa przyczynę jej złego stanu. Natychmiast zwraca się z pretensjami do Víctora. Víctor błaga lekarza, żeby ratował życie jego córki bez względu na wszystko. Greta uprzedza ojca, że nigdy nie wybaczy mu tego, że wystawił na ryzyko życie jej nienarodzonego dziecka, zgadzając się na wcześniejszą operację. Nicolás podejrzewa, że Reina okłamała Borisa i niczego nie pamięta. Reina mówi mu, że przed wypadkiem udało jej się zebrać dowody obciążające Octavio i Víctora, lecz nie wie, o się z nimi stało.

Stan zdrowia Grety szybko się pogarsza. Patricio wierzy w niewinność Smith. Reina opowiada Víctorowi o porywaczu i jego żądaniach. Podejrzewa, że on okradł ją z dokumentów, które mogłaby wykorzystać przeciwko niemu. Wkrótce wątpliwości Reiny rozwiewają się. Greta prosi ją o spotkanie i wyznaje, że ukradła jej dowody kompromitujące Víctora i Octavio.

Odcinek 80

Víctor pyta Estefaníę, dlaczego próbuje zaszkodzić Smith. Boris uprzedza Nicolasa, że z rozkazu agencji, Reina musi umrzeć, nawet jeśli wyda im zebrane dowody. Greta zapada w głęboką śpiączkę. Víctor okłamuje wszystkich i mówi, że jego córka poroniła. Później szantażuje lekarza, żeby ukrył przed wszystkim prawdę o ciąży Grety. Lázaro wypomina Víctorowi, że zgodził się na operację.

Lekarz uprzedza Estefaníę, że Greta może już nigdy nie odzyskać przytomności. Nicolás prosi Smith, żeby pomogła mu w zdobyciu dowodów, które obciążą Octavio i Víctora de Rosasów. Lázaro błaga Gretę, żeby się nie poddawała i walczyła o swoje życie. Patricio ostrzega Nicolasa, by nie ufał ślepo Smith, bo według wszystkie przesłani wskazują na to, że rzeczywiście jest wspólniczką Víctora de Rosasa.

Zostaje znalezione ciało prostytutki, która była w posiadaniu czerwonego diamentu. Na jej ciele jest znamię w kształcie diamentu pozostawione przez zabójcę. Reina mówi Víctorowi, że Greta przejęła dowody, których użyje przeciwko niemu. Nicolás wręcza Patricio diament odebrany z rąk prostytutki. Lekarz zostaje porwany przez Lópeza. Patricio przekazuje Reinie dowody zgromadzone przez Nicolasa. Boris odkrywa, że Nicolás jest szpiegiem i chce go zabić.

Odcinek 81

Estefanía rozkazuje Lópezowi zabić lekarza, który przeprowadził operację jej córki. Nicolás próbuje negocjować z Borisem; chce mu zaoferować swoją pomoc, lecz ten jej nie przyjmuje. Isidro porywa Connie, żeby nie dopuścić do jej ślubu z Cristianem. Cristian prosi Víctora o pomoc w odnalezieniu panny młodej.

Estefanía zapewnia Patricio, że już nigdy nikt ich nie rozdzieli. Jackie prosi Smith, żeby pomogła Patricio. Víctor próbuje zabić Reinę, lecz Nicolás ratuje jej życie i strzela do de Rosasa. Patricio domyśla się, że Estefanía jako jedyna mogła zaszkodzić Smith. Nicolás dowiaduje się od Reiny, że to Greta przywłaszczyła sobie dowody, których szukają.

Cristian informuje Víctora, że lekarz, który operował Gretę popełnił samobójstwo. Smith czyni wyrzuty Patricio, że chroni Estefaníę. Nicolás prosi Jackie, żeby pomogła mu w zrobieniu testu na ojcostwo. Chce się przekonać, czy Clara jest jego córką.

Odcinek 82

Jackie mówi Nicolasowi o samobójstwie lekarza, który operował Gretę. Smith podejrzewa, że Patricio i Estefaníę coś ze sobą łączy. Susana próbuje odebrać sobie życie. Estefanía prosi ją, żeby nie zostawiała jej samej z problemami. Reina wyznaje Nicolasowi, że Clara jest jego córką. Wyjaśnia, że bała się powiedzieć mu o tym wcześniej, bo Víctor ją szantażował. Nicolás prosi ukochaną, żeby nikomu nie ufała.

Cristian i Isidro grożą sobie śmiercią. Smith wypytuje Estefaníę o jej relacje z Patricio. Nicolás uprzedza Borisa, że nie pozwoli mu zabić Reiny. Asunción wyjawia Reinie, że jej ojciec pracował dla bardzo wpływowego człowieka. Patricio wyznaje Estefaníi, że zakochał się w Smith. Lázaro ostrzega Nicolasa, by na siebie uważał.

Odcinek 83

Nicolás pyta Smith, czy wiedziała, że Clara jest jego córką. Kiedy słyszy pozytywną odpowiedź, wpada w złość i czyni jej wyrzuty. Susana prosi Gretę o wybaczenie za wszystko, co powinna była dla niej zrobić, lecz nie zrobiła. Cristián wyznaje Reinie, że jest do szaleństwa zakochany w Connie.

Nicolás i Estefanía jadą razem do rezydencji Víctora. Gospodarze domu witają ich z niedowierzaniem. Cristián nakrywa Connie i Isidro razem. Nicolás otrzymuje wyniki badań DNA i mówi o nich Reine. Okazuje się, że ani on, ani Víctor nie są jej rodzicami. Víctor porywa Clarę, żeby manipulować Nicolasem. Estefanía niepokoi się o męża, gdy ten nie przychodzi do sypialni. Postanawia poszukiwać go w pokoju Reiny.

Isidro zostaje zatrzymany pod zarzutem kradzieży czerwonego diamentu. Greta widzi jak Cristián wyjmuje ów kamień z rzeczy Isidro. Oskarżony wyjaśnia Connie, że został wrobiony i prosi, aby mu uwierzyła. Víctor zleca swoim ludziom pobić Nicolasa. Żeby dokuczyć żonie, zaprasza ją, żeby obejrzała z nim, jak Nicolás zostaje torturowany.

Odcinek 84

Reina błaga Víctora o litość dla Nicolasa. Jest gotowa zrobić wszystko, jeśli daruje mu życie. Jackie prosi Lázaro o pomoc w odnalezieniu Nicolasa. Obawia się, że Víctor spróbuje go zabić. Wysyła także wiadomość do Patricio. Smith dowiaduje się, że Isidro został aresztowany przez policję za kradzież czerwonego diamentu. Lázaro i Jackie przybywają na ratunek Nicolasowi.

Reina wypomina Víctorowi, że zawrócił jej w głowie tylko dlatego, że szukał zemsty. Connie prosi Víctora o pomoc dla Isidro. Patricio obiecuje Isidro, że wyciągnie go z więzienia, jeśli w zamian wyda swojego szefa. Nicolás mówi Smith, że Clara nie jest jego córką. Nie płynie w niej również krew Víctora.

Víctor mówi Cristianowi, że już mu nie ufa. Patricio oznajmia Estefaníi, że spełnił jej prośbę i podmienił wyniki badań DNA Nicolasa. Víctor uświadamia Nicolasa, że zawdzięcza życie Reinie. Smith podejrzewa Jackie o sfałszowanie wyników badań DNA. Reina wypytuje Víctora o prawdziwego ojca Clary. Boris radzi Nicolasowi, żeby odsunął się od Reiny. Víctor odkrywa, że ktoś czyha na życie jego żony. Estefanía mówi Javierowi, że Víctor nie może go zabić, nawet jeśli bardzo tego pragnie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 242 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 157-168
Streszczenia odcinków


Odcinek 157

Tristán wyrusza na poszukiwanie Pepy pomimo sprzeciwu matki. Znajduje ją na wpół przytomną obok urwiska i bez namysłu zabiera do swojego domu, gdzie czeka już Gregoria. Pani doktor zaleca podawanie kropelek, które uspokoją umysł akuszerki. Uprzedza, by uważano z ilością, albowiem nadmiar lekarstwa może wywołać niepożądane efekty. Francisca postanawia wykorzystać okazję i zaszkodzić Pepie, aplikując jej znacznie większą dawkę leku.

Sebastián przybywa na czas, żeby przekonać Eulalio o tym, jak wielką krzywdę wyrządzi Emilii, gdy powie jej prawdę. Mężczyzna obiecuje dochować sekretu przynajmniej przez jakiś czas.

Pedro organizuje referendum. Chce się przekonać, czy mieszkańcy miasteczka popierają jego pomysł odrestaurowania placu, by przy okazji postawić na nim swój pomnik. Jego marzenia legną w gruzach, gdy wynik okaże się negatywny.

Dolores opowiada Ramiro o tym, jak Severiano przyprawia rogi Emilii. Juan zostaje aresztowany za bójkę w miasteczku Puebla.

Odcinek 158

Plan Franciski zaczyna przynosić rezultaty – po przebudzeniu się Pepa ma halucynacje, w których słyszy głos Martína. Kobieta postanawia dalej podawać akuszerce zwiększoną dawkę leku, aż ta całkowicie postrada zmysły.

Rosario prosi Franciscę, żeby pomogła jej w uwolnieniu syna. Soledad zgłasza sprzeciw. Uważa, że pobyt w więzieniu wyjdzie Juanowi na dobre. Tymczasem ktoś wpłaca kaucję za wolność chłopaka i zwraca mu wolność. Juan myśli, że to zasługa księdza Anselmo.

Alfonso prosi Hipólito, żeby wyręczył go z niezręcznego obowiązku i powiedział Emilii o niewierności Severiano. Po rozmowie z Hipólito Emilia czuje się w rozsypce. Severiano natychmiast przystępuje do błagania o przebaczenie i wszystko wskazuje na to, że nie będzie musiał długo się kajać.

Rodzina Montenegro przyjmuje w swoim domu Olmo Mesíę. Podczas wizyty Pepa schodzi do salonu w samej koszuli. Jest w trakcie kolejnej halucynacji.

Odcinek 159

Pepa myśli, że ktoś w Casonie próbuje wpędzić ją w chorobę i chce stamtąd odejść, lecz Francisca jej nie pozwala. Mówi, że wpierw powinna skonsultować swoją decyzję z Tristanem. Tak naprawdę chce ją zatrzymać na dłużej, żeby dalej podtruwać kropelkami. Gregoria zaczyna się obawiać, że szaleństwo akuszerki może się nasilać i wkrótce stanie się niebezpieczna dla otoczenia. Francisca wykorzystuje sytuację i proponuje synowi, żeby umieścił Pepę w zakładzie dla psychicznie chorych. Pepa tymczasem kontaktuje się z Emilią i błaga, żeby pomogła jej w opuszczeniu Casony.

Severiano i Juan wracają razem z fiesty i zaprzyjaźniają się. Tymczasem Alfonso próbuje otworzyć oczy Emilii na to, kim faktycznie jest Severiano. Nie przychodzi mu to z łatwością, albowiem Emilia zacięcie broni swojego narzeczonego.

Ksiądz Anselmo przysięga, że to nie on wpłacił kaucję za wolność Juana. Okazuje się, że zrobiła to Soledad, która wymknęła się z domu, opuszczając w ten sposób wizytę Olmo Mesíi we własnym domu. Hipólito prosi Marianę, żeby została jego żoną. Chłopak myśli, że wkrótce nastąpi koniec świata.

Odcinek 160

Emilia zabiera przyjaciółkę z Casony. Pepa jest przekonana, że lekarstwo zapisane przez Gregorię wpływało negatywnie na jej zdrowie. Kiedy dzieli się z Tristanem swoimi podejrzeniami, on staje po stronie pani doktor. Pepa prosi ukochanego, by pozwolił jej pobyć przez jakiś czas samej. Musi pozbierać siły i odnaleźć swoją drogę.

Raimundo próbuje pomóc Pepie pogodzić się ze śmiercią syna. W tym celu opowiada jej o tym, jak poradził sobie po śmierci swojej żony. Komuś zależy jednak, żeby akuszerka nie zapomniała zbyt prędko o bólu po stracie syna. Na placu w miasteczku pojawia się podejrzana kobieta, która opowiada jej o Martínie.

Severiano przysięga Emilii, że ją kocha i żeby udowodnić jej swoją miłość, chce się z nią kochać. Emilia protestuje. Odda mu się dopiero po ślubie. Severiano obiecuje, że będzie na nią czekał. Sebastián dowiaduje się, gdzie zatrzymał się Eulalio. Pragnie złożyć mu wizytę, żeby przekonać go do odstąpienia od zamiaru wyjawienia prawdy Emilii. Tymczasem on wyrusza w przeciwną stronę i wpada do gospody, żeby porozmawiać z jego siostrą. Emilia jest zaintrygowana tym, co ma jej do powiedzenia.

Soledad zamierza zaaranżować spotkanie z Mesíą, które ma wyglądać na przypadkowe. Jest przekonana, że swoją urodą szybko zwróci na siebie jego uwagę. Juan wykrada oszczędności matki na czarną godzinę, żeby zastawić je w grze w karty.

Odcinek 161

Pepa nie wierzy w ani jedno słowo Matilde. Uważa, że kobieta próbuje z niej zadrwić i robi to w najpodlejszy ze sposobów. Coś jednak nie pozwala jej zapomnieć o opowieściach nieznajomej. Do tego zaczyna jej doskwierać samotność, a przyjaźń Tristana i Gregorii potęguje jej smutek.

Szczęśliwa passa nie opuszcza Juana podczas pierwszej gry w karty. Ramiro próbuje powstrzymać brata przed kolejną ryzykowną grą, ale on lekceważy jego przestrogi. Hipólito zamierza zbudować arkę, która ocali go przed przepowiednią o zbliżającym się potopie.

Raimundo wyznaje Emilii, że Eulalio nie skłamał, gdy powiedział jej, że nie łączą ich więzi krwi. Dziewczyna prosi o czas na pogodzenie się z tą informacją. Odnajduje pocieszenie w ramionach Severiano, który wykorzystuje okazję i zaciąga ją do łóżka.

Soledad otrzymuje bukiet kwiatów od Olmo. Jak dotąd wszystko przebiega zgodnie z jej planem. Matilde zostaje zaproszona przez Franciscę do jej domu. W trakcie pogawędki pojawia się temat Pepy.

Odcinek 162

Nie ma już wątpliwości, że Francisca wynajęła Matilde, żeby doprowadzić Pepę do obłędu. Pani Montenegro jest gotowa na wszystko, byle pozbyć się akuszerki. Matilde próbuje zdobyć zaufanie Pepy przy pomocy faktów, które tylko ona i Martín mogliby znać.

Emilia wyznaje Pepie, że oddała się Severiano, lecz nie jest z tego powodu zadowolona. Wkrótce Alfonso także dowiaduje się, że jego ukochana spędziła noc z narzeczonym. Eulalio opowiada Emilii o swojej rodzinie. Raimundo obawia się, że straci córkę.

Soledad umawia się ponownie z Olmo. Francisca uważa, że powinna działać rozważnie i dyskretnie. Pepa i Gregoria sprzeczają się. Kiedy Tristán próbuje je interweniować, Pepa ma do niego żal, że nie stanął po jej stronie. Sebastián sugeruje Tristanowi, że oświadczyny mogłyby uspokoić zazdrość akuszerki. Pepa szuka Matilde. Jest gotowa spełnić każdą jej prośbę, jeśli w zamian pomoże jej odnaleźć syna.

Odcinek 163

Matilde wyciąga od Pepy kameę, którą dostała w prezencie od Flory. Oszustka udaje, że kontaktuje się z Martínem i zapewnia akuszerkę, że chłopiec żyje. Później wręcza jej silny lek halucynogenny, który pomoże poczuć bliskość z synem.

Tristán postanawia iść za radą Sebastiana i oświadczyć się Pepie. Zwraca się do siostry z prośbą o pomoc przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Francisca szuka w Gregorii sojuszniczki przeciwko Pepie – ich wspólnego wroga.

Emilia ma problemy z traktowaniem Raimundo jak ojca, którym dotąd dla niej był. Severiano nie pomaga jej i odwraca się, gdy tylko widzi, że jest smutna. W poszukiwaniu rozrywki udaje się do domu publicznego. Tam spotyka Alfonso, przed którym chełpi się swoją jurnością. Ten policzkuje go na oczach wszystkich. Tristán wybiera się do gospody z zamiarem oświadczenia się Pepie…

Odcinek 164

Pepa traci kontrolę nad sobą po zażyciu środków od Matilde. Tristán znajduje ją leżącą na podłodze. Czeka, aż dojdzie do siebie, po czym zasypuje ją lawiną pretensji. Wytyka jej, że celowo zadaje sobie ból, a do tego przestała dbać o pacjentów, którzy wolą zwrócić się po pomoc do Gregorii. Akuszerka odpowiada, że nie chce już leczyć i rozważa odejście z Puente Viejo.

Severiano opowiada Emilii o tym, jak potraktował go Alfonso. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego jej najlepszy przyjaciel postąpił tak niegodziwie. Severiano zakazuje narzeczonej zbliżać się do niego. I nie robi tego z troski o nią, lecz dla samego siebie – Alfonso mógłby przecież zdradzić jej, że sypia z prostytutkami.

Ksiądz Anselmo udziela reprymendy Hipólito za rozpowiadanie wierutnych historii o apokalipsie. Raimundo jest uradowany, gdy Emilia oznajmia mu, że go nie zostawi i czuje się członkiem rodziny Ulloa. Juan jest już znudzony graniem w karty z tymi samymi przeciwnikami. Szuka większej adrenaliny.

Sebastián odkrywa plany Olmo. Okazuje się, że mężczyzna wykupił wszystkie ziemie dookoła. Udało mu się przeciągnąć na swoją stronę także Mauricio, który rozważa odejście od rodziny Montenegro, żeby służyć przybyszowi.

Odcinek 165

Pepa namawia Matilde, żeby spróbowała odszukać Martína. Kobieta prosi o przyniesienie kurtki chłopca splamionej jego krwią. W tym celu akuszerka musi zakraść się do Casony. Rosario zauważa ją i informuje Tristana.

Raimundo opowiada Emilii prawdę o tym, jak do niego trafiła: był pijany, gdy doprowadził do wypadku, z którego jedynie ona uszła z życiem. Sebastián odkrywa, że Olmo celowo nie zrywa owoców z drzew, mimo iż te zaczynają już gnić, żeby tylko im ich nie sprzedać.

Severiano i Juan przekonują Pardo, żeby pozwolił im wziąć udział w wieczornej grze. Jeśli wygrają, on zabierze ich do siebie na wielką grę, a przy okazji pokaże im, gdzie mają się udać na wypadek przegranej. Pepa po raz pierwszy okłamuje Emilię, gdy ta wypytuje ją o Matilde. Matilde odprawia rytuał i odkrywa coś przerażającego…

Odcinek 166

Matilde ucieka z miejsca rytuału, zostawiając Pepę samą. Emilia próbuje przetłumaczyć przyjaciółce, że słuchanie absurdów Matilde w niczym jej nie pomoże, ale ona uważa inaczej. Rosario wspomina Tristanowi o dziwnym zachowaniu akuszerki. Mężczyzna obawia się, że Pepa nigdy nie pogodzi się ze śmiercią Martína.

Hipólito obiecuje, że zostanie księdzem, jeśli jego przepowiednia o końcu świata się nie sprawdzi. Zaczyna już przymierzać sutannę…

Tristán prosi siostrę, żeby przestała spotykać się z Olmo, lecz Francisca zgłasza sprzeciw. Uważa, że najlepszym sposobem na wygranie wojny z wrogiem to nie odstępować go na krok. Soledad prosi matkę o całkowitą swobodę w pracy. Matilde wmawia Pepie, że jej syn bardzo cierpi.

Odcinek 167

Matilde żąda od akuszerki wysoką zapłatę za swoje usługi. Olmo posługuje się Pepą do rozniesienia w miasteczku plotki o tym, że płaci więcej niż rodzina Montenegro. Zamierza w ten sposób zyskać pracowników dotąd wiernie służących Francisce. Tristán myśli, że Pepa go zdradziła i chce z nią o tym pomówić. Ich rozmowa kończy się kłótnią.

Olmo nie kryje swojego zainteresowania Soledad. Dziewczyna obraca to na swoją korzyść, żeby kontynuować plan. Mauricio rozpoczyna pracę dla rodziny Mesía i poznaje Águedę. Odkrywa, że to ona jest prawdziwą panią i wydaje rozkazy Olmo.

Juan i Severiano przygotowują się na wielką grę. Żeby dobrze się zaprezentować, nabywają eleganckie odpowiednie stroje i dbają o maniery. Olmo składa Sebastianowi propozycję pracy, ale on nie okazuje zainteresowania. Pepa i Tristán ponownie się kłócą. Akuszerka traci cierpliwość i zrywa z ukochanym.

Odcinek 168

Tristán powoli przyjmuje do wiadomości, że on i Pepa nigdy nie będą razem. Akuszerka zmieniła się nie do poznania. Uważa, że nic ich już nie łączy i ignoruje nawet przyjacielskie porady Emilii.

Ksiądz Anselmo wysyła Hipólito na degustację wina do mszy. Chłopak upija się. Emilia dostrzega coś niepokojącego w zachowaniu Severiano, co wytrąca ją z równowagi. Raimundo próbuje jej pomóc, lecz ona traktuje go oschle. Woli wyżalić się w rękaw Alfonso. Ten postanawia wykorzystać moment i powiedzieć dziewczynie prawdę o Severiano. Emilia nie chce mu uwierzyć. Oskarża go, że próbuje zbrukać jej miłość.

Matilde zaczyna obawiać się o zdrowie Pepy. Akuszerka coraz częściej zagląda do niej z prośbą o pomoc jakby naprawdę traciła zmysły. Francisca nie kryje zadowolenia z takiego obrotu sprawy i naciska na Matilde, żeby wykończyła Pepę. Matilde ma wątpliwości. Nie chce dopuścić do najgorszego…

Sebastián konsultuje z ojcem propozycję pracy dla Olmo. Rodzina Montenegro już od jakiegoś czasu przestała zaprzątać sobie głowy przetwórnią, z powodu innych zmartwień, i nie może liczyć na wsparcie, jakiego oczekiwał. Do tego oferta Olmo jest zbyt kusząca, by z niej nie skorzystać. Soledad i Olmo wyznają sobie, że nie są dla siebie obojętni. Pepa okrada Tristana, żeby zdobyć pieniądze dla Matilde. Tristán przyłapuje ją na gorącym uczynku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 209 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Natalia Oreiro "Me Muero De Amor" po rosyjsku
Teledyski


Dziś na piosenkę dnia wybrałam utwór Natalii Oreiro „Me Muero De Amor” w rosyjskiej wersji. Zachęcam do obejrzenia niesamowitego teledysku w którym wystapił razem z Natalią sam Facudno Arana.
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 152 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz przechodzi metamorfozę i odkrywa, że jest córką Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 25-29 w TV4 od wtorek, 7.04.2015, do piątku, 10.04.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 25-29 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 25 - wtorek, 7.04.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz przyjmuje propozycję zamieszkania w domu Alejandra razem z Solitą. Prosi Serafinę, by nie zdradzała nikomu jej nowego miejsca pobytu. Podczas nauki poruszania się z gracją Maricruz spada ze schodów. Zaniepokojony Alejandro wzywa lekarza. Ten mówi dziewczynie, że jest w ciąży. Musi leżeć, by nie stracić dziecka. Octavio wypytuje Serafinę o Maricruz i przyznaje, że jest ona jego żoną. Kobieta podaje mu adres Alejandra. Octavio robi wyrzuty Lucii, że go okłamała.

"Dzikie serce" odcinek 26 - środa, 8.04.2015, o godz. 17 w TV4

Tobias radzi Alejandrowi, by przyjrzał się dokumentom Maricruz i dowiedział się o niej czegoś więcej. Mężczyzna nie zamierza tego robić. Tobias sam przegląda papiery dziewczyny. Znajduje w nich zdjęcie Lupity i domyśla się prawdy. Maricruz opowiada Alejandrowi historię swojego życia. Tymczasem Octavio wciąż próbuje odnaleźć żonę. Wyznaje Serafinie, że jest winny cierpienia Maricruz, ale bardzo tego żałuje. Justa informuje Maricruz, że Solita może być w ciąży.

"Dzikie serce" odcinek 27 - czwartek, 9.04.2015, o godz. 17 w TV4

Elegancka Maricruz wychodzi z Alejandrem do opery. On i Tobías są pod wrażeniem jej przemiany. W operze spotykają Octavia. Widok Maricruz jest dla niego prawdziwym szokiem. Dziewczyna obmyśla plan zemsty na mężu. Alejandro prosi Maricruz, by mógł traktować ją jak córkę. Dziewczyna zgadza się. Wyznaje mu, że ona nienawidzi swojego ojca za to, że ją porzucił i nigdy się nią nie interesował.

"Dzikie serce" odcinek 28 - piątek, 10.04.2015, o godz. 17 w TV4

Lucia każe jednej z wieśniaczek napisać w imieniu Maricruz list do Octavia. Miguel zapewnia brata, że jego żona nadal mieszka w wiosce. Lekarz jest przekonany, że Solita jest w ciąży, gdyż padła ofiarą gwałtu. Maricruz prosi dziewczynę, by zdradziła jej, kto ją skrzywdził. Alejandro nie chce, by Maricruz szukała pracy. Obiecuje jej, że zaopiekuje się nią i Solitą. Tobias radzi dziewczynie, by dobrze przyjrzała się dokumentom, które ma w swoim pudełku. Dzięki temu Maricruz odkrywa, że jest córką Alejandra.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 125 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 28. Maricruz odkrywa, że jest córką Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Maricruz czuje się coraz bardziej swobodnie w domu Alejandra. Wkrótce odkryje tajemnicę, która na zawsze zmieni jej życie.

"DZIKIE SERCE" ODCINEK 28. W PIĄTEK, 10.04.2015 O GODZ. 17:00 W TV4!

Maricruz może liczyć na Alejandro w trudnych chwilach. Gdy okazuje się, że Solita zaszła w ciążę w wyniku gwałtu, mężczyzna zapewnia, że zaopiekuje się zarówno Solitą, jak i Maricruz. Nie chce też, aby dziewczyna szukała pracy.

W 28. odcinku "Dzikiego serca" Tobias sugeruje Maricruz, że powinna przejrzeć dokumenty z pudełka jej zmarłego dziadka Ramira. Okazuje się, że Alejandro jest ojcem dziewczyny.

Mimo, że wcześniej Maricruz mówiła z nienawiścią i żale o swoim ojcu, teraz cieszy się, że tak naprawdę nie jest sama. Na dodatek dowiaduje się od Tobiasa, że Alejandro nigdy się nie ożenił, ponieważ zawsze kochał Lupitę - matkę Maricruz. Prosi, aby Maricruz nie wyjawiała prawdy, dopóki stan zdrowia jej ojca się nie poprawi.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 150 Czytań · Drukuj
 
 
Czy papież ogląda "Violettę"?
Notka
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Jeśli nie jesteś 9-letnią dziewczynką albo rodzicem 9-letniej dziewczynki, istnieje spora szansa, że nie wiesz, kim jest ta cała Violetta, która uśmiecha się do ciebie z billboardów, gdy jedziesz do pracy. Spieszymy więc z wyjaśnieniami, bo "Violetta" to fenomen co się zowie.

Sygnowany szyldem wytwórni Disneya argentyński serial "Violetta" śledzi 40 milionów widzów, z czego cztery miliony w Polsce. Losy wychowującej się bez mamy młodej Violetty, która trafia do szkoły muzycznej w Buenos Aires, bez reszty wciągnęły rzesze dziewczynek w wieku od sześciu do 12 lat.

Violetta, jej nadopiekuńczy ojciec, a także serialowi przyjaciele i wrogowie stali się wielkimi gwiazdami w Ameryce Południowej i w Europie.

Fenómeno

Ale "Violetta" to nie tylko serial. To cała platforma przedsięwzięć, gadżetów i wydarzeń. Obsada "Violetty" dopiero co dała dwa koncerty w Łodzi, a już wiadomo, że w sierpniu Argentyńczycy wrócą na trzy kolejne występy: jeden na Stadionie Narodowym i dwa w Kraków Arenie.

Nie bądźcie zdziwieni, jeśli Violetta okaże się pierwszym artystą, który zapełni Stadion Narodowy. Wejściówki na łódzkie koncerty rozeszły się w kilka godzin. Tak szybko biletów nie sprzedaje u nas nawet Sting. A Sting jest u nas bardzo popularny.

Koncerty "Violetta Live" to dopracowany w najdrobniejszych szczegółach spektakl, oparty na fabule serialu, a przede wszystkim na piosenkach z tej produkcji.

Nie ma żadnych wątpliwości, że największą gwiazdą "Violetty" jest... Violetta. Czyli 18-letnia Martina Stoessel, odtwórczyni głównej roli, przez fanów nazywana pieszczotliwie "Tini".

- Wcześniej nie wiedziałam wiele na temat Polski. Zwiedzaliśmy krótko Łódź, ale najbardziej zaskoczyło nas, ilu fanów zgromadziło się pod hotelem. Wszyscy śpiewali po hiszpańsku! We Włoszech było podobnie, ale przecież włoski i hiszpański są dużo bardziej podobne - zauważyła Martina podczas kameralnego spotkania z polskimi dziennikarzami.

W rozmowie z Interią na lingwistyczny wymiar popularności "Violetty" zwróciła również uwagę Alba Rico, czyli serialowa Naty.

- Podczas koncertu w Polsce widzieliśmy, jak małe dziewczynki idealnym hiszpańskim śpiewały nasze piosenki i krzyczały po hiszpańsku. Takie malusieńkie dziewczynki! To jest dla nasz największy prezent - zachwyca się 26-letnia aktorka.

Gwiazdy "Violetty", z którymi mieliśmy okazję porozmawiać, nie potrafią wyjaśnić, skąd wziął się fenomen tej produkcji. Fenomen, który można opisywać za pomocą najróżniejszych liczb. Choćby takiej: na światowe tournée sprzedano ponad milion biletów. "Violetta" dubbingowana jest w 15 językach. W Belgii, Francji, Włoszech, Polsce i Hiszpanii Violetta to największa gwiazda w grupie wiekowej 6-14 (badanie spontanicznej znajomości).

- To niesamowite. Jesteśmy fenomenem nie tylko komercyjnym, ale również kulturowym - przekonuje Diego Dominguez, serialowy... Diego.

Oddziaływanie "Violetty" na młode dusze zostało dostrzeżone również w Watykanie.

- Miałam szczęście dwukrotnie spotkać się z papieżem Franciszkiem. Zwłaszcza pierwszy raz był dla mnie bardzo emocjonujący. Na prywatnej audiencji byli z nami również argentyńscy piłkarze - relacjonuje Martina Stoessel. - Kiedy miałam powiedzieć coś do papieża, zamarłam w bezruchu, byłam sparaliżowana. I wtedy on powiedział do mnie: "nieś radość światu". Nigdy nie zapomnę tego zdania. Właśnie to staramy się robić. Odwiedzamy dzieci w szpitalach, pomagamy, chcemy dawać radość. Tego oczekiwał od nas papież. To jest jeden z najpiękniejszych aspektów naszej pracy.

Locura

Popularność "Violetty" sprawiła, że serialowi aktorzy i piosenkarze - wszyscy, nie tylko Martina - stali się idolami z, jak to się mówi, całym dobrodziejstwem inwentarza.

- To wydarzyło się w Chile, tuż przed urodzinami Diego - wspomina Jorge Blanco, serialowy Leon. - Chcieliśmy kupić dla niego prezent, a hotel znajdował się tuż przy centrum handlowym. W związku z tym planowaliśmy na chwilę wyjść. Poprosiliśmy ochronę, żeby udała się z nami. Niestety, ochrona była akurat zajęta. Zwróciliśmy się do pracowników hotelu, żeby wyprowadzili nas bocznym wyjściem. Okazało się, że pod tym wyjściem czekało już kilka fanek. Nas były trzy czy cztery osoby. Błagaliśmy fanki, żeby nie krzyczały. "Zrobimy sobie z wami zdjęcia, wszystko podpiszemy, tylko nie krzyczcie, bo zaraz wszyscy się zbiegną". Oczywiście nie wytrzymały. Zrobiło się takie zbiegowisko, że musieliśmy uciekać z powrotem do hotelu. Prezentu nie udało się kupić, ponieważ fanki okupowały wszystkie wyjście z hotelu, były jak oddział SWAT.

- Chile? Pamiętam to! - śmieje się Facundo Gambandé, czyli Maxi z "Violetty". I opowiada analogiczną historię. Co ciekawe, z fanem płci męskiej w roli głównej.

- Zabawna sytuacja przytrafiła mi się w Gwatemali. Siedzę w swoim hotelowym pokoju, odpoczywam i nagle widzę, jak ktoś przez okno próbuje wedrzeć do pokoju. Zasłona się porusza, podchodzę i widzę, że właśnie wchodzi przez okno. Wystraszyłem się, pomyślałem, że ktoś chce mnie okraść. Okazało się, że to mój fan. Przyniósł swoją gitarę i chciał, żebym mu ją podpisał - wspomina Facundo.

Futuro

Gwiazdy "Violetty" zapewniają, że łączą ich przyjacielskie relacje.

- Jak w każdej rodzinie kochamy się, kłócimy, godzimy, znowu się kłócimy i tak w kółko. Jednak zawsze, ale naprawdę zawsze, na koniec potrafimy się ze sobą dogadać. Żyjemy razem, jesteśmy razem na planie, podczas trasy koncertowej, widzimy się codziennie i spędzamy razem wiele godzin, dlatego każdy ma różne humory, ale szanujemy to - podkreśla Diego.

- W trakcie kręcenia serialu spotykamy się wszyscy i gramy w piłkę nożną i w kręgle. Mundial oglądaliśmy z zapartym tchem - dodaje Jorge.

To co dzieli młodych aktorów, to przyszłość. Część widzi siebie w aktorstwie, inni na koncertowych arenach. Do tej drugiej grupy należy Martina Stoessel. Zapytaliśmy Violettę, czy planuje podobną karierę, jaka stała się udziałem innej gwiazdy Disneya - Miley Cyrus.

Miley w pewnym momencie przestała być serialową Hanną Montaną i została Miley Cyrus - piosenkarką. Wydającą płyty pod własnym nazwiskiem. Martina do tego etapu jeszcze nie doszła, bowiem nadal postrzegana jest jako Violetta, i jako Violetta występuje.

- Jestem zupełnie inną osobą niż Miley Cyrus, ale na pewno będę chciała podążać własną ścieżką - zdradza Martina.

- Bardzo chciałabym nagrać płytę we współpracy z moim tatą i z ludźmi, z którymi pracuję w serialu. To zdarzy się dopiero w przyszłym roku, ponieważ ten rok mam zajęty przez "Violettę" i przez trasę. Chciałabym, żeby to była płyta z przesłaniem, żeby trafiła do wszystkich odbiorców. Żeby piosenki miały przekaz związany z zaufaniem, solidarnością, pełen miłości - wylicza 18-latka. Zupełnie inne plany mają przyjaciele z serialu.

- Czujemy się przede wszystkim aktorami. To że śpiewamy i tańczymy, zostało dodane w "Violettcie". Nasza praca polega na tym, że wczuwamy się w role i stajemy się innymi osobami. I to właśnie chcemy robić. Nie chcemy być sobą, tylko chcemy wchodzić w role, które akurat mamy zagrać - zaznacza Alba Rico.

Diego Dominguez również widzi siebie w aktorstwie. I ma wielkie ambicje.

- Jestem aktorem od 13. roku życia. Oczywiście śpiewam, ale granie to moje największe powołanie. Gram po to, żeby pewnego dnia zostać Javierem Bardemem czy Alem Pacino. Do tego mierzę - mówi 23-latek.

Jorge Blanco na myśl o zakończeniu serialu zrobił się wyraźnie melancholijny.

- Przez cztery lata kręcenia "Violetty" wszyscy bardzo się zżyliśmy: aktorzy, producenci, operatorzy... Koniec przygody z "Violettą", który nadchodzi, będzie dla nas bardzo dużym przeżyciem. Ale coś się musi skończyć, żeby zaczął się nowy etap.

Zanim jednak nadejdzie ten nowy etap, trzeba będzie jeszcze uszczęśliwić kilkadziesiąt tysięcy dziewczynek w Warszawie i Krakowie.


ŹRÓDŁO: muzyka.interia.pl
Dodał:  Wiola dnia 02 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 136 Czytań · Drukuj
 
 
Lodovica Comello i Szymon Chodyniecki "Sin Usar Palabras / Bez słów": Włosko-polski duet
Newsy
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Do sieci trafił nakręcony w Polsce teledysk "Sin Usar Palabras / Bez słów", w którym w duecie zaśpiewali włoska wokalistka Lodovica Comello (serial "Violetta") i Szymon Chodyniecki znany do niedawna z grupy South Blunt System.

"Kocham cię Polsko! Dziękuję wam! Mam nadzieję, że podoba wam się teledysk" - napisała na Twitterze Lodovica Comello. Tytuł "Sin Usar Palabras" pojawił się wśród najpopularniejszych trendów w polskim Twitterze.

Niespełna 25-letnia Włoszka młodszej publiczności znana jest przede wszystkim z latynoamerykańskiego serialu "Violetta", w którym gra Francescę, najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki (w tej roli Martina Stoessel).

W 2013 r. Comello wydała debiutancką płytę "Universo". W przerwie na planie trzeciej serii "Violetty" wokalistka i aktorka pracowała nad drugim albumem - "Mariposa" (pol. "Motyl"; premiera w kwietniu). Włoszka zaprosiła do nagrania duetu polskiego wokalistę Szymona Chodynieckiego. Razem nagrali singel "Sin Usar Palabras/ Bez słów", który promuje ten album.

Lodovica i Szymon w połowie lutego w Warszawie nakręcili teledysk do tej piosenki. W planach jest też koncert Lodoviki w Polsce, choć na razie nie ma konkretów w tej sprawie. Z racji tego, że wokalistka planuje skupić się na swojej solowej karierze i promocji nowej płyty, nie bierze udziału w trwającej trasie "Violetta Live" (za nami dwa koncerty Łodzi 29 marca, pod koniec sierpnia kolejne trzy w Warszawie i Krakowie).

Comello mówi biegle po włosku, hiszpańsku i angielsku. Od momentu rozpoczęcia prac przy serialu "Violetta" wokalistka przeprowadziła się do Buenos Aires.

Szymon Chodyniecki to urodzony w 1994 roku, polski wokalista, producent i kompozytor. Jest multiinstrumentalistą - potrafi grać na wiolonczeli, gitarze, fortepianie oraz perkusji. Swoją pierwszą piosenkę "Nikt nie zauważy" napisał w wieku 11 lat. Jako 15-latek stworzył jedne ze swoich najbardziej popularnych utworów: "Miłość" i "Przeważnie".

W latach 2009-2014 Chodyniecki był wokalistą South Blunt System - grupy, która łączy reggae z bitami spokrewnionymi z hip hopem. Obecnie Szymon przygotowuje się do wydania solowej płyty.ŹRÓDŁO: muzyka.interia.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 157 Czytań · Drukuj
 
 
10 największych absurdów Latinowood
Notka


Czasem trudno przymknąć oko na fabularne niedorzeczności, które serwują nam twórcy telenowel. Oto ich zestawienie.

Ekspresowa przemiana

Scenarzyści głównymi bohaterkami telenowel chętnie czynią naiwne i nieco nieokrzesane dziewczęta. Jednak zawsze przychodzi czas, kiedy owe urocze dzikuski muszą nabrać ogłady i nadrobić braki w edukacji. Dla widzów nudne byłoby obserwowanie mozolnego procesu zdobywania wykształcenia, dlatego superzdolne bohaterki dokonują tego w przyspieszonym tempie, jak Maricruz z "Dzikiego serca" czy Gaviota z "Miłości jak tequila". Po co latami uczyć się i studiować, skoro można w kilka tygodni lub miesięcy przyswoić sobie kilka języków obcych, podstawy zarządzania, a przy tym diametralnie zmienić styl i sposób poruszania się, by z prowincjuszki przeistoczyć się w prawdziwą damę, wywołując zachwyt i niedowierzanie w najbliższym otoczeniu?

Skrzela zamiast płuc?

Damian Fabre z "Burzy" był kreowany na superbohatera, dlatego po katastrofie statku mógł spędzić w lodowatej wodzie kilka dni i wrócić do żywych. A może pomogła mu w tym również magia uprawiana przez jego matkę chrzestną?

Błogosławieństwo ducha

W "Virginii" tytułowa bohaterka umiera w połowie telenoweli, a jej miejsce u boku Carlosa Alberta zajmuje jej siostra bliźniaczka Vanessa. W finałowym odcinku duch Virginii zstępuje z obrazu i udziela błogosławieństwa swojemu mężowi i jego nowej żonie, Vanessie.

Lekarz od wszystkiego

Telenowelowi medycy potrafią leczyć wszystkie dolegliwości, co bardzo ułatwia życie ich pacjentom, którzy nie muszą prosić o skierowania do specjalistów. Edmundo z "Otchłani namiętności" był zarówno lekarzem rodzinnym, jak i ginekologiem. Udzielał również konsultacji kardiologicznych oraz uczestniczył w operacjach. Z kolei Juan Miguel z "Nie igraj z aniołem" początkowo był psychologiem. Potem błyskawicznie uzyskał jednak uprawnienia okulistyczne i chirurgiczne, które były mu potrzebne, aby mógł zoperować niewidomą Marichuy.

Poród przez spodnie

We wspomnianym wyżej "Nie igraj z aniołem" widzieliśmy scenę, która przeszła już do historii telenowel. Po ucieczce z płonącego domu Marichuy pomogła Anie Julii wydać na świat dziecko. Sęk w tym, że rodząca kobieta nawet na chwilę nie rozpięła swoich obcisłych dżinsowych spodni. Mimo to już po chwili Ana tuliła w ramionach swoją małą córeczkę. A Marichuy zasłużyła na tytuł położnej roku.

Matka młodsza od córki

Producenci często nie zwracają za bardzo uwagi na wiek aktorów, którzy grają w ich telenowelach. Jednak rekord pobiła w "Białym welonie" Carmen Salinas. Była bowiem o 14 lat starsza od Paquity del Barrio, która wcieliła się w jej matkę!

Sława wyprzedzająca zespół

W młodzieżowym hicie "Zbuntowani" głowni bohaterowie postanawiają założyć zespół. Podczas ich pierwszego wspólnego występu słuchacze nucili wraz z nimi premierowe kawałki. Zanim uzgodnili, jaką nazwę będzie nosiła grupa, na ich instrumentach już widniało logo RBD. A fani mogli słuchać ich debiutanckiej płyty, zanim jeszcze została nagrana i wydana.

Ryzykowne operacje

Dla potrzeb dramaturgii w telenowelach scenarzyści często lekceważą podstawowe zasady medyczne. W "Triumfie miłości" Victoria niedługo po zwalczeniu raka macicy została dawcą nerki dla Marii, chociaż osoby po przebytej chorobie nowotworowej nie mogą oddawać organów, a nawet krwi. Co gorsza, kobieta nie została nawet przebadana na zgodność grupy krwi. W tym samym serialu Maximiliano zostaje dopuszczony przez personel szpitala do Marii chorej na groźną chorobę zakaźną. Oczywiście mężczyzna zaraża się od niej.

Złamane serce

Salvador Mejia bardzo dosłownie zrozumiał powiedzenie, że serce może pęknąć z miłości. Dlatego Jose María, zdrowy i dziarski robotnik, z własnej woli wywołuje u siebie pękniecie serca z powodu nieodwzajemnionej miłości do Marii del Carmen. Pragnie on bowiem, by kobieta mogła być szczęśliwa z Carlosem Manuelem.

Dzieci spadochroniarze

W finałowej scenie "Nie igraj z aniołem" Marichuy i Juan Miguel obserwują, jak ich dzieci - kilkuletnia Mayita i kilkumiesięczny Juanito - lądują na plaży po spadochronowym skoku. O ile dziewczynka jest przypięta do osoby, z którą skakała, o tyle niemowlak nie ma na sobie żadnych zabezpieczeń.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 01 kwiecień 2015         0 Komentarzy · 113 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz rozpoczyna pracę w domu Alejandra mendozy
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 20-24 w TV4 od poniedziałku, 30.03.2015, do piątku, 3.04.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 20-24 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 20 - poniedziałek, 30.03.2015, o godz. 17 w TV4

Lucia namawia męża, by wydostał Maricruz z więzienia i dał jej pieniądze na opuszczenie miasteczka. Eusebiowi każe zmusić Ramira i Solitę, by odeszli razem z nią. Ten podpala chatę dziadka Maricruz. Ramiro i Solita cudem wydostają się z płonącego budynku. Mężczyzna wraca jednak po coś do chaty. Russian przyjeżdża na wieś w poszukiwaniu córki Alejandra. Lucia podejrzewa, że może chodzić o Maricruz. Okłamuje mężczyznę, że Ramiro i jego rodzina dawno opuścili okolicę.

"Dzikie serce" odcinek 21 - wtorek, 31.03.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz dowiaduje się od José Antonia, że Solita ocalała z pożaru, lecz nie wiadomo, gdzie obecnie się znajduje. Dziewczyna zwierza się przyjacielowi, że jej miłość do Octavia zmieniła się w nienawiść. Maricruz zostaje wypuszczona z więzienia. Dostaje urnę z prochami Ramira. Suarez daje jej pieniądze na wyjazd z miasteczka. Maricruz przysięga, że kiedyś wróci, by zemścić się na wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Lucia przekazuje dziewczynie podrobiony list Octavia. Pisze w nim, że mąż chce, by o nim zapomniała. Tymczasem Octavio wyznaje Eduardowi, że wciąż kocha żonę.

"Dzikie serce" odcinek 22 - środa, 1.04.2015, o godz. 17 w TV4

Po przyjeździe do stolicy Maricruz zatrzymuje się w pensjonacie, w którym mieszka Octavio. Ten wylatuje jednak właśnie do Acapulco. Serafina daje dziewczynie adres, pod który ma zgłosić się w sprawie pracy. Maricruz trafia do domu Alejandra. Nie robi jednak dobrego wrażenia naTobiasie. Solita ma koszmary.

"Dzikie serce" odcinek 23 - czwartek, 2.04.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz rozpoczyna pracę w domu Alejandra Mendozy. Dziewczyna wydaje mu się dziwnie znajoma. Miguel zabrania Lucii informować jego brata o wyjeździe Maricruz. Od Serafiny Octavio dowiaduje się o nowych lokatorkach pensjonatu. Eduardo namawia przyjaciela na wyjazd do Isla Dorada. Alejandro zabiera Maricruz na zakupy do eleganckiego sklepu. Serafina radzi dziewczynie, by uważała na pracodawcę. Tymczasem Alejandro postanawia zająć się edukacją Maricruz.

"Dzikie serce" odcinek 24 - piątek, 3.04.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz odkrywa, że sąsiadem, o którym wielokrotnie wspominała jej Serafina, jest jej mąż. Eduardo i Octavio o mały włos nie potrącają Maricruz. Alejandro informuje Tobiasa, że Maricruz zajmie się teraz swoją edukacją, a do jej dotychczasowych obowiązków zostanie zatrudniona nowa pracownica. Dowiaduje się, że dziewczyna może być w ciąży. Prosi ją, by udała się do lekarza. Tymczasem stan Solity pogarsza się.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 31 marzec 2015         0 Komentarzy · 244 Czytań · Drukuj
 
 
"Maria z przedmieścia": Thalía pamięta o korzeniach
Notka


Chociaż Thalía rzuciła telenowele 15 lat temu, w świadomości wielu widzów nadal jest ich królową. Sama również z sentymentem wspomina swoją karierę aktorską.

Thalia w grudniu 2013 roku Thalía odcisnęła swoją dłoń na słynnej hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Uhonorowano ją za dokonania na polu serialowym i muzycznym.

Po sukcesie tzw. trylogii Marii ("Maria Mercedes", "Marimar", "Maria z przedmieścia") oraz "Rosalindy" dobiegająca 30-tki Thalía była u szczytu sławy. Wydawało się wtedy, że przed nią jeszcze wiele głównych ról w telenowelach. Jednak Meksykanka zdecydowała się na nagły zwrot w karierze. Po ślubie ze starszym od niej o 22 lata Tomym Mottolą, ówczesnym właścicielem Sony Music i byłym mężem Mariah Carrey, gwiazda zrezygnowała z kariery aktorskiej.

Muzyczny żywioł
W błędzie byli jednak ci, którzy sądzili, że Thalíi wystarczy rola luksusowej utrzymanki. Artystka postanowiła bowiem skupić się na muzyce, a wpływowy mąż ułatwił jej podbój rynku amerykańskiego. Co 2-3 lata Meksykanka nagrywa nowe krążki, które cieszą się dużą popularnością wśród fanów i zbierają pozytywne recenzje krytyków.

Thalía stara się trafić w gust różnych słuchaczy, dlatego sięga po gatunki takie jak rock, house czy R&B. Jednak nigdy nie zapomina o latynoskiej muzyce, dlatego na jej płytach usłyszymy cumbię, bossa novę czy salsę. Dwa lata temu współpracowała z Robbiem Williamsem i Michaelem Buble. W listopadzie 2014 r. wydała najnowszy krążek "Amore Mío", który okazał się sukcesem i szybko zyskał status złotej płyty w Meksyku. Krążą plotki, że artystka planuje wyruszyć w trasę koncertową z okazji 25-lecia rozpoczęcia swojej kariery muzycznej.

Pod znakiem zapytania
Mimo że Thalía konsekwentnie odmawia powrotu do telenowel, producenci wciąż liczą na to, że w końcu zmieni zdanie. Dlatego widzowie nadal żyją nadzieją, że zobaczą "Królową Telenowel" na szklanym ekranie. Było to najbardziej prawdopodobne w 2012 roku, gdy Roberto Gomez Fernandez zaoferował jej rolę w serialu, którego scenariusz miał być napisany specjalnie dla niej, jednak nie doszło do realizacji tego projektu. Potem Salvador Mejía marzył, że jego aktorka z "Rosalindy" wcieli się w żeńską odpowiedniczkę hrabiego Montecristo. Znowu nic z tego nie wyszło.

Przez jakiś czas krążyły plotki, że Thalía zagra jedynie u boku Williama Levy’ego. Jednak ona stwierdziła, że mimo całej sympatii, jaką darzy seksownego Kubańczyka, szanse na jej powrót do telenowel są raczej mizerne.

- Lubię robić rzeczy po swojemu, mam cygański styl życia. Uwielbiam przebywać z moimi dziećmi. Robię tysiąc rzeczy jednocześnie, a kiedy pracujesz na planie, masz związane ręce. Gdybym miała wrócić, musiałaby to być telenowela w starym stylu, ale takich seriali już się prawie nie kręci - tłumaczyła w jednym z wywiadów

Meksykanka twierdzi, że kocha swojego męża tak mocno, jak w dniu, kiedy się poznali.

Niektórzy złośliwcy twierdzą, że Thalía boi się konfrontacji ze swoją legendą, bo tak naprawdę nie jest zbyt dobrą aktorką, a fenomen telenowel z lat 90-tych tkwił w jej młodości i świeżości. Teraz, gdy przekroczyła już czterdziestkę, brak talentu byłby bardziej zauważalny. Gwiazda podkreśla zawsze jednak, jak ważną rolę odegrały w jej życiu seriale. Bardzo chętnie wrzuca na swój profil na Instagramie memy z "Marią z przedmieścia" lub "Marimar". W ubiegłym roku wzięła udział w jubileuszowym koncercie zorganizowanym przez Televisę, podczas którego wykonała największe przeboje z "Rosalindy", "Marimar" i "Marii z przedmieścia".

Kobieta renesansu
Patrząc na napięty grafik Thalíi, nie ma co się dziwić, że trudno jej wygospodarować czas na granie w telenoweli. Żona Mottoli wciąż sprawdza się bowiem w nowych dziedzinach. Ostatnio wypuściła własną linię damskiej odzieży, których cechą charakterystyczną są zwierzęce printy - cętki, łaty, paski. Koszt sukienki zaprojektowanej przez Thalíę to 300-500 złotych. Jej kolekcja oprawek do okularów sprzedała się na pniu. Od 2007 roku Meksykanka ma własny program radiowy. Wydała już 4 książki, w tym jedną dla dzieci. Trzy lata temu otworzyła w Nowym Jorku własne centrum jogi, której zawdzięcza swoją szczupłą i młodzieńczą sylwetkę. Razem z Rickym Martinem nagrała dubbing do hiszpańskiej wersji najnowszej części przygód Minionków.

Zapisane w scenariuszu
Mimo dużej różnicy wieku, małżeństwo Thalíi jest nad wyraz trwałe i udane. Oboje stronią od romansów, poświęcając się pracy i wychowywaniu 7-letniej Sabriny oraz 3-letniego Matthew. Chociaż gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, nie wstawia tam zdjęć swoich pociech, chcąc im zapewnić prywatność. Lubi natomiast fotografować się z mężem i opowiadać o nim w wywiadach. Niedawno wyjawiła, że podczas pierwszej randki praktycznie nie znała angielskiego. Dlatego próbowała odczytać mowę ciała Tommy’ego i podczas rozmowy posługiwała się kwestiami ze scenariusza amerykańskiego filmu, w którym grała. To wystarczyło, żeby zdobyć jego serce.

Wojna sióstr
Dalsza rodzina serialowej Rosalindy potrafi przyprawić ją o ból głowy. Jej spór z przyrodnią siostrą, Laurą Zapatą, ciągnie się od 2002 roku. Aktorka oskarżyła wtedy żonę Mottoli o to, że ze skąpstwa nie chciała zapłacić okupu, gdy ona i Ernestina Sodi zostały porwane. Kobiety musiały odzyskać wolność na własną rękę. Potem rozpoczęła się wojna o opiekę nad babcią. Laura chciała, żeby Thalía opłacała część kosztów utrzymania sędziwej Evy Mange. Za pośrednictwem mediów zwracała się do młodszej i bogatszej siostry, odwołując się do jej sumienia.

W końcu w kwietniu ubiegłego roku doszło do pojednania i spotkania obu kobiet z babcią. Później pojawiła się plotka, że siostry doszły do porozumienia i umieściły Evę Mange w luksusowym domu spokojnej starości. Aktorki sprostowały, że starsza pani nie zmieniła miejsca zamieszkania, uczęszcza tylko dodatkowo na zajęcia dla osób w jej wieku. W lutym Laura i jej babcia zachorowały na ostre zapalenie płuc. Wtedy Thalía nie stanęła na wysokości zadania i nie zadzwoniła, żeby spytać o ich stan zdrowia. Tak przynajmniej twierdzi Zapata. Czy między siostrami zapanuje kiedyś trwały pokój?


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 31 marzec 2015         0 Komentarzy · 251 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 450 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Telenowele "Niewinna intryga" to Twoim zdaniem:

Hit

Kit

Nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
01.05.2015
Nie wiem ale wydaje mi się że to będzie jej matka. Może Pepa została oddana przy porodzie albo coś takiego.

mercclassic
30.04.2015
czy ktoś wie kim jest Agueda dla Pepy w Sekrecie?

Wiola
10.04.2015
Piękny ten teledysk Natalii smiley

Wiola
31.03.2015
Ja także

Beata
30.03.2015
CZEKAM NA NIA Z NIECIERPLIWOSCIA

Wiola
30.03.2015
Lo imperdonable świetnie się zapowiada. Ciekawa para protagonistów, również Grettel w roli czarnego charteru to strzał w 10 smiley

Beata
09.03.2015
wielkie dzięki, bardzo się ciesze bo wkręciłam się w ten sekret totalniesmiley

dolores
09.03.2015
Na pewno będziesz mogła oglądać bo wszystkie odcinki są dodawane na bieżąco około godziny 21.

dolores
09.03.2015
Beata nie ma za co.

Beata
08.03.2015
ojej dzięki, jest nadzieja ze będę mogła oglądać te odcinki których nie mogę w tv

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

10,593,717 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie