Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 379
Najnowszy Użytkownik: klaudiarzew
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Za głosem serca. Ślub Montserrat i Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Za głosem serca" odcinki 11-15 w TV Puls od poniedziałku, 29.06.2015, do piątku, 3.07.2015, o godz. 16.00. Co się wydarzy w telenoweli "Za głosem serca" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Montserrat (Angelique Boyer), Jose Luisa (Luis Roberto Guzman) i Alejandra (Sebastian Rulli)? Kogo wybierze Montserrat? "Za głosem serca" odcinki 11-15 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Za głosem serca"?

Za głosem serca odcinek 11 - poniedziałek, 29.06.2015, o godz. 16 w TV Puls

Zakochany w Montserrat Alejandro prosi dziewczynę o rękę. Graciela wznosi toast za szczęście młodej pary. Tymczasem Lauro dowiaduje się o oszustwie syna i dostaje ataku serca. Alejandro uprzedza Dimitria, że choć niebawem staną się rodziną, szwagier nie dostanie od niego ani grosza.

Za głosem serca odcinek 12 - wtorek, 30.06.2015, o godz. 16 w TV Puls

Victor ostrzega Alejandra przed manipulacjami Montserrat i jej matki. Tymczasem dziewczyna poślubia zakochanego w niej mężczyznę, chociaż w głębi serca czuje do niego jedynie nienawiść. Adolfo wraz z Dimitriem chcą wyłudzić jeszcze więcej pieniędzy od Juventina. Refugio wyrusza na poszukiwania Montserrat, która gdzieś zniknęła. Znajduje ją w ogrodzie, jednak dziewczyna ma towarzystwo.

Za głosem serca odcinek 13 - środa, 1.07.2015, o godz. 16 w TV Puls

Trwa przyjęcie ślubne Montserrat i Alejandra. Uroczystość przerywa pojawienie się Jose Luisa. Mężczyzna proponuje ukochanej wspólną ucieczkę, a ona zgadza się bez wahania. Para nie wie jednak, że ktoś ich obserwuje. W międzyczasie Juventino zabija swojego brata Gaspara. Alejandro poznaje plan żony i zawiedziony odwołuje miesiąc miodowy. Refugio wpada w ręce władz. Udaje mu się jednak uciec dzięki pomocy Esmeraldy.

Za głosem serca odcinek 14 - czwartek, 2.07.2015, o godz. 16 w TV Puls


Graciela nie chce wyjawić Nadii prawdziwego miejsca pobytu swojej córki. Obawia się bowiem, że kobieta spiskuje wraz z Jose Luisem. Przepełniony zazdrością Juventino postanawia odebrać Alejandrowi wszystko, co kocha. Tymczasem Esmeralda stara się odnaleźć Montserrat, by pomóc Jose Luisowi. Wkrótce potem Refugio jest świadkiem sceny, w której dziewczyna całuje się z Dimitriem.

Za głosem serca odcinek 15 - piątek, 3.07.2015, o godz. 16 w TV Puls

W domu Alejandra pojawia się Maria. Tymczasem młodzi małżonkowie mają sobie wiele do wyjaśnienia. Monserrat chce wiedzieć, kim jest Maria, para musi także ustalić wspólną wersję dotyczącą małżeńskich powinności. Kobieta nie próbuje nawet ukrywać, że jej serce należy do innego mężczyzny. Tymczasem Esmeralda odkrywa, że Refugio uciekł bez niej.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz planuje sekretny ślub z gubernatorem
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 84-88 w TV4 od poniedziałku, 29.06.2015, do piątku, 3.07.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 84-88 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 84 - poniedziałek, 29.06.2015, o godz. 17 w TV4

Gubernator podejrzewa, że Maricruz nie traktuje go poważnie. W szpitalu Octavio zwraca się do adwokata Maricruz o umożliwienie mu widzenia z dzieckiem. Maricruz przyprowadza córkę. Doris jest zazdrosna. Octavio chce, by Maricruz mu wybaczyła.

"Dzikie serce" odcinek 85 - wtorek, 30.06.2015, o godz. 17 w TV4

Doris próbuje groźbami zniechęcić Maricruz do kontaktowania się z Octaviem. Ojcu zaś próbuje zabronić poślubienia Maricruz. Miguel telefonuje do Octavia z informacją, że ukazała się zapowiedź ślubu Maricruz i gubernatora. Maricruz zwierza się Raizie, że nigdy nie kochała gubernatora.

"Dzikie serce" odcinek 86 - środa, 1.07.2015, o godz. 17 w TV4

Bartolome radzi Maricruz przełożyć ślub do czasu kiedy formalności rozwodowe ostatecznie się zakończą. Doris prosi Octavia by oskarżył Maricruz o bigamię. Miguel informuje brata, że znalazł się kupiec, który gotów jest zapłacić dobrą cenę za ranczo i wyciągnąć ich z długów.

"Dzikie serce" odcinek 87 - czwartek, 2.07.2015, o godz. 17 w TV4

Sonia namawia Simonę na wizytę w salonie piękności. Maricruz proponuje gubernatorowi, żeby wzięli ślub w tajemnicy. Doris próbuje zniechęcić ojca do małżeństwa, szantażując go samobójstwem. Octavio jest pod ogromnym wrażeniem przemiany Simony.

"Dzikie serce" odcinek 88 - piątek, 26.06.2015, o godz. 17 w TV4

Doris uważa, że to przez ojca Octavio z nią zerwał. Simona wyznaje Octaviowi, że jest w nim zakochana i proponuje mu małżeństwo. Maricruz jest w szoku, widząc Octavia z inną. Ten wyjaśnia jej kim jest dla niego Simona i prosi, by dała mu jeszcze jedną szansę.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
"Gorzka zemsta": Adela Noriega powraca po siedmiu latach!
Notka


Po siedmiu latach nieobecności jedna z najsłynniejszych meksykańskich aktorek wreszcie dała znak życia...

Kiedy Adela zagrała w remaku "Gorzkiej zemsty", czyli "Fuego en la sangre", nikt nie spodziewał się, że porzuci telenowele. Serial był hitem w Meksyku, a producenci Televisy zabiegali o to, by gwiazda wzięła udział w ich nowych projektach. Ta jednak z dnia na dzień postanowiła porzucić show-biznes.

Dziennikarze i fani zaczęli wymyślać teorie wyjaśniające jej niespodziewane zniknięcie. Jedna z nich głosiła, że Adela zaszła w ciążę z kolegą z planu, Eduardem Yañezem, i chciała to ukryć. Plotkę miał potwierdzać fakt, ze aktorka sporo przytyła po zakończeniu zdjęć.

Koniec młodości?

Nieprzychylni Noriedze komentowali, że nie potrafiła pogodzić się z upływającym czasem i wciąż chciała grać młodziutkie dziewczyny. Natomiast producenci proponowali jej role dojrzałych, pewnych siebie kobiet. Do tego doszły problemy z utrzymaniem szczupłej figury. Gdy paparazzi sfotografowali Adelę, pojawiły się opinie, że kobieta cierpi na depresję, dlatego przytyła i nie dba o swój wygląd.

Telenowele czekają

Plotki o niestabilności emocjonalnej Noriegi nie zrażały producentów, którzy wiedzieli, że jej nazwisko jest wabikiem dla widzów. Mówiło się o tym, że aktorka zostawi Televisę i zwiąże się z amerykańskim Telemundo. Miała tam rzekomo zagrać w telenoweli "Doña Diabla". Projekt nie został w końcu zrealizowany. Potem Adela była kandydatką do głównej roli w "Prawdziwym uczuciu".

Nie chciała jednak wcielić się w matkę nastolatki. Salvador Mejía marzył natomiast, że Adela zagra u boku Williama Levy’ego. Nie udało mu się jej zaangażować, ponieważ... nie mógł się do niej dodzwonić. Wątpliwe zresztą, by Noriega zgodziła się zostać serialową ukochaną amanta młodszego od niej aż o 11 lat, ponieważ różnica wieku między nimi rzucałaby się w oczy.

Pokaż swoją twarz!

Adela zadebiutowała jako 15-latka, jednak prawdziwym przełomem w jej karierze była młodzieżowa "Quinceañera" z 1987 roku. Od tego czasu Noriega starała się robić rok przerwy między kolejnymi serialami, żeby jej twarz nie znudziła się widzom. Dlatego po zakończeniu "Fuego en la sangre" wszyscy spodziewali się, że w 2010 roku zagra w nowej telenoweli. Trzeba było jednak długo czekać na jej powrót. W maju br. Adela założyła konto na Instagramie pod pseudonimem adela_noriega. Sugerując się podpisami do zdjęć, można wywnioskować, że aktorka mieszka w Miami.

Nikt nie wie, jak wygląda teraz jej twarz, ponieważ jedyne aktualne przedstawia jej sylwetkę od tyłu. Wszyscy są ciekawi, czy gwiazda korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Wiadomo tylko, że po nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu. Sporo komentarzy wywołały pokazane na profilu zdjęcia pierścionków z brylantami.

Czyżby Adela miała narzeczonego? Pytań jest wiele, a Noriega umiejętnie podsyca ciekawość fanów, unikając paparazzi i nie udzielając wywiadów. Zapowiada tylko, że niedługo weźmie udział w nowym projekcie. Czy będzie to telenowela? Zobaczymy...


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 25 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
Latynoscy tatusiowie na medal
Notka
38U7dX.jpg

W telenowelach zdradzają i porzucają rodziny. W życiu prywatnym dla swoich pociech zrobiliby wszystko. Czasem trudno nam uwierzyć, że seksowni amanci po powrocie do domu przebierają się w wygodne ciuchy i szaleją ze swoimi dziećmi, mudając dla nich rumaki lub klientów gabinetów kosmetycznych. Co więcej, chwalą się tym na portalach społecznościowych.

Facundo Arana długo unikał publicznego pokazywania zdjęć swoich dzieci: Indii
(7 l.) oraz bliźniaków Yaca i Mora (5 l.). Teraz chętnie wstawia ich fotki na portale społecznościowe. W wywiadach przyznaje, że uwielbia chwile, gdy wraca do domu z pracy, a dzieci rzucają się na niego, całują i przytulają.

Chociaż William Levy nieraz wystawiał cierpliwość Elizabeth Gutierrez na próbę, aktorka nie może się z nim rozstać. Podobno ze względu na dzieci. Mimo natłoku obowiązków Kubańczyk jest bowiem bardzo zaangażowany w wychowanie Christophera (9 l.) i Kayley (5 l.). W wolnych chwilach zabiera syna na mecze koszykówki, a nawet na wielkie gale. Zagrali również razem w filmie SF „The Veil”. Natomiast Kayley chętnie testuje na ojcu... cienie do powiek i lakiery do paznokci, a William dumnie prezentuje efekty tych zabiegów na Instagramie.

Gdy Aarón Diaz rozstał się z Kate del Castillo, plotkowano, że przyczyną była niechęć aktorki do powiększenia rodziny. Pogłoski się potwierdziły, bo Lola Ponce, nowa partnerka Diaza, błyskawicznie zaszła w ciążę. W lutym 2013 r. przyszła na świat Erin, a półtora roku później urodziła się Regina.Aarón przepada za swoimi córeczkami i chętnie zabiera je ze sobą na plan zdjęciowy.

Związek Gabriela Soto z Geraldine Bazán przeżywał wzloty i upadki, ale zawsze jednoczyły ich dzieci. Aktor znany z „Ukrytej miłości” układa grafik tak, żeby jak najwięcej czasu spędzać z Elisą Marie (7 l.) i Alexą Mirandą (1 l.). Gdy pierwszy raz zabrał młodszą córkę na basen, od razu pochwalił się tym na Instagramie.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 24 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj
 
 
Danna García w nowym serialu Venevisionu „Ruta 35″
Newsy


Danna García („Zdrada i miłość”) stanęła na czele obsady nowej produkcji Venevisionu „Ruta 35: La válvula de escape”. To złożony z 65 godzinnych odcinków serial opowiadający o „kapusiach”, ludziach współpracujących z wymiarem sprawiedliwości, zrealizowany w całości w Miami pod reżyserskim okiem Cristiny Palacio. Obok Kolumbijki w produkcji wystąpili m.in. Julio Bracho („Cena miłości”), Lucho Velasco („Doña Bárbara”), Miguel Rodarte (film „Granica”), Osvaldo Benavides („Za głosem serca”), Paulo Quevedo („Królowa serc”), Geraldine Galván („Królowa serc”) oraz Isabel Moreno („Kraina namiętności”).ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 44 Czytań · Drukuj
 
 
Daniel Arenas poderwie córkę ogrodnika
Newsy
Daniel_Arenas_12.jpg

Plany Nathalie Lartilleux („Dzikie serce”) pozostają niezmienione. Lubująca się w miałkich historyjkach miłosnych producentka telewizyjna szykuje remake „Córki ogrodnika”. Główną rolę męską zagra trzeci raz pod rząd Daniel Arenas. Tabloidy donoszą, że Nathalie próbuje namówić „odkrytą” przez jej męża Salvadora Mejíę modelkę Ximenę Navarrete („Burza”) do partnerowania Kolumbijczykowi.

Bohaterką historii jest dziewczyna wychowana przez matkę i przybranego ojca, ogrodnika, która zakochuje się w pochodzącym z bogatej rodziny obiecującym lekarzu. Dziewczyna nie wie, że ona i ojczym jej ukochanego są spokrewnieni, albowiem mężczyzna w przeszłości porzucił jej matkę, by ożenić się z bogatą wdową. Wydarzenia sprzed lat mają zostać wywołane przez dziadka dziewczyny, który pragnie przed śmiercią zakopać wojenny topór z córką i poznać wnuczkę, by uczynić ją jedyną spadkobierczynią swojej fortuny.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 46 Czytań · Drukuj
 
 
Gabriela Spanic zawraca do Telemundo
Newsy


Dobiega coraz więcej informacji o transferach aktorów telewizyjnych do Telemundo. Po Ludwice Palecie, Michelu Brownie i domniemanych negocjacjach Williama Levy’ego z amerykańską stacją, tym razem głośno mówi się o powrocie Gabrieli Spanic.

Kilka dni temu Wenezuelka napisała na swoim Twitterze dość tajemniczą wiadomość pożegnalną o treści „Żegnam się , kochani, na jakiś czas!”, a w Internecie pojawiło się zdjęcie aktorki ze siedziby Telemundo w Miami. Czy oba zdarzenia są ze sobą powiązane?

41-letnia Gabriela Spanic zakończyła wieloletnią współpracę z Telemundo w 2007 roku. Po krótkim powrocie do Televisy, zwerbowana przez Nicandro Díaza do udziału w „Kobiecie ze stali”, aktorka podpisała ekskluzywny kontrakt z TV Azteca, dla której nakręciła trzy telenowele „Emperatriz”, „La otra cara del alma” oraz „Siempre tuya Acapulco”. Na początku roku pojawiły się informacje wiążące aktorkę z nową produkcją Azteki „Diamantes para Daniela”. Te jednak nie skonkretyzowały się, a zawrócenie do Telemundo wydaje się bardzo prawdopodobne.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 40 Czytań · Drukuj
 
 
Silvia Navarro zdradza płeć dziecka
Newsy
silvia_navarro.jpg

Płeć dziecka, którego oczekują aktorka Silvia Navarro („Nieposkromiona miłość”) i jej partner Gerardo Casanova nie jest już tajemnicą. Meksykanka podzieliła się tą wiadomością na Twitterze. „To chłopiec” – napisała tuż pod zdjęciami, na których prezentuje swoją nienarodzoną latorośl.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj
 
 
Renata Notni i Mane de la Parra, miłość z meksykańskiego przedmieścia
Newsy
renata-notni-es-marisol-620x345.jpg

Televisa zachęca do oglądania nowego melodramatu. Chociaż premiera „Amor de barrio”, z Renatą Notni i Mane de la Parrą, w Meksyku zapowiedziana jest dopiero na 8 czerwca, producenci, z Roberto Hernándezem na czele, już teraz chwalą zwiastunem zmontowanym z fragmentów pierwszych scen.

Bohaterkami tej historii są dwie młode kobiety, szukające prawdziwej miłości, u boku mężczyzny, który je pokocha i doceni. Obu dane jest odnaleźć swojego księcia z bajki, jednak droga do szczęśliwego zakończenia będzie długa i niełatwa.

Polecamy obejrzeć zwiastun telenoweli oraz wybrane spoty telewizyjne.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 47 Czytań · Drukuj
 
 
Adamari López wraca do gry
Newsy


Adamari López zapowiedziała swój powrót do aktorstwa. Po ponad pięcioletniej separacji z planem zdjęciowym (podczas której realizowała się jako prowadząca program śniadaniowy) meksykańska aktorka zagra epizodyczną rolę w jednej z produkcji Telemundo. „Otrzymałam szansę krótkiego występu w serialu” – zakomunikowała krótko.

Prawdopodobnie López zagości w obsadzie „La querida del centauro” u boku aktorki i przyjaciółki Ludwiki Palety. Byłoby to ich trzecie spotkanie przed kamerami. Grały już fikcyjne przyjaciółki oraz siostry, odpowiednio w telenowelach „Przyjaciółki i rywalki” oraz „Serce z kamienia”.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj
 
 
Carlos Ponce za plecami „Agentki”
Newsy


Portorykański aktor Carlos Ponce znalazł się w obsadzie filmu „Agentka”, według scenariusza i reżyserii Paula Feiga, który wchodzi w piątek 5 czerwca do polskich kin. Nie należy się jednak spodziewać długich sekwencji z jego udziałem. Kojarzony z telenowel „Pieska miłość” i „Podwójne życie Angeliki” czterdziestodwulatek zadowolił się niewielką rolą- tłem do akcji nakręcanej przez Judego Lawa, Jasona Stathama oraz Melissę McCarthy.

Podczas premiery w Stanach Zjednoczonych aktor polecał „Agentkę” zwolennikom nieskomplikowanych komedii. Jego zdaniem film jest wizualnie piękny, w dużej mierze dzięki europejskim plenerom. „Zdjęcia powstały we Włoszech oraz innych częściach Starego Kontynentu. Mnie przypadły w udziale sceny kręcone w Budapeszcie” – wyznał w wywiadzie dla People en Español i dodał: „Każdego dnia wychodziłem z domu z kamerą w dłoni. Zamieniłem siłownię na przechadzki po ulicach miasta”.

Ponce ma za sobą udział w pierwszym i jedynym sezonie amerykańskiego sitcomu „Cristela”. Wcielił się w nim postać Felixa, współlokatora głównej bohaterki, granej przez Cristelę Alonzo. Ponieważ twórcy nie otrzymali zielonego światła do kontynuowania produkcji, aktor musi rozglądać się za nowym projektem. W jego planach jest poprowadzenie programu nocnego dla amerykańskiej telewizji, ale nie odrzuca także propozycji udziału w telenowelach. „To one są moim priorytetem. Lubię w nich grać” – zdradził.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 czerwiec 2015         0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 457 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać telenowelę "Santa Diabla"

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
16.06.2015
wredna i podła.

dolores
16.06.2015
Jak na razie ciężko mi określić , ale zapowiada się fajnie i spotkanie protów było dość szybko , więc dobrze tylko denerwuje mnie ta matka Montserrat i wścibska Maria a do tego jak się później okaże w

Wiola
15.06.2015
A jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku "Za głosem serca"?

dolores
15.06.2015
Dokładnie , te kryminalne są najlepsze.

Wiola
15.06.2015
Ja się cieszę że Puls nie zrezygnował z telek Telemudno szczególnie tych kryminalnych są świetne. Już nie mogę doczekać się tej nowej smiley

dolores
15.06.2015
8 lipca rusza nowa telenowela w TV puls " Santa Diabla" to teraz praktycznie same telenowele w pulsie jak nigdy.

dolores
09.06.2015
Ok dzięki.

Beata
09.06.2015
Dowiedziałam się dziś,że o 10 jest powtarzany odcinek Sekretu a o 11 już nowy, dobrze zrobili. A Sekret można jeszcze oglądać na playpuls sekret, tam nie mam problemusmiley

dolores
08.06.2015
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć "Sekret" bo w telewizji jak leci to nie mam czasu, a na Anyfiles w ogóle nie chcą się odtwarzać żadne filmy.

Beata
29.05.2015
Śliczne sukienki i piękne fryzurysmiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

11,323,426 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie