Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,273
Najnowszy Użytkownik: Brentser
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
tips in picking plas...
Just want to say Hello.
Just want to say Hello!
Just wanted to say Hi.
Im glad I now signed up
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Zbuntowany anioł" w TV Puls od 8 maja!
Informację
0229271.jpg

"Zbuntowany anioł" powraca do telewizji! Kultową telenowelę będzie można oglądać od poniedziałku, 8 maja w TV Puls.

"Zbuntowany anioł" odcinek 1. - TV Puls, poniedziałek, 8 maja 2017, godz. 13:50

Wielka miłość, tajemnica z przeszłości i perypetie 18-letniej Milagros. W poniedziałek 8 maja TV Puls rozpocznie emisję kultowej, kochanej przez miliony widzów na całym świecie argentyńskiej telenoweli „Zbuntowany anioł”. W roli głównej – Natalia Oreiro, której rola Milagros przyniosła międzynarodową popularność, a serialowy przebój „Cambio Dolor” w jej wykonaniu nuciły rzesze fanów.

Zakazana miłość Milagros i Ivo, głównych bohaterów telenoweli „Zbuntowany anioł”, od prawie 20 lat gromadzi przed telewizorami całe rodziny. Serial stał się światowym i telewizyjnym fenomenem, gdy miliony widzów z 30 krajów – od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny i Izrael – śledziły z zapartym tchem losy pięknej Milagros i jej ukochanego Ivo di Carlo.

W poniedziałek 8 maja o 13:50 TV Puls rozpocznie emisję tej niepowtarzalnej telenoweli, pokazując codziennie od poniedziałku do piątku po dwa odcinki.

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1808 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 38. David zakochuje się w Olvido! Co będzie z Diegiem?
Z odcinka na odcinek


David nie może oprzeć się urokowi Olvido. Co zrobi, kiedy dowie się, że to jego najlepszy przyjaciel jest ojcem jej dziecka? Sprawdź, co wydarzy się w 38. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 38. - TV4, czwartek, 4 maja 2017, godz. 16:00

Żądna majątku Santanderów Iran (Cecilia Ponce) postanowiła pozbyć się Rodriga (Erick Chapa) i w końcu poślubić Diega (Daniel Elbittar). Kobieta z pomocą matki otruły Rodriga i mężczyzna zmarł!

W 38. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Olvido (Melissa Barrera) dowiaduje się o śmierci Santandera i natychmiast dzwoni z kondolencjami do Esperanzy (Leticia Huijara). Kobieta prosi niedoszłą synową o spotkanie - chciałaby spędzić trochę czasu z wnukiem. Olvido ma pewne wątpliwości, przez fakt, że Diego nie wierzy, że jest ojcem chłopca.

Raquela (Leticia Huijara) chce pozbyć się Olvido ze swojej rezydencji. Kobieta szantażuje Armanda (Alan Alarcón), że jeśli ten nie wyrzuci pokojówki, ona zamieni jej życie w koszmar. Mężczyzna sugeruje żonie, aby sama opuściła dom.

David (Alberto Guerra) natomiast coraz bardziej zakochuje się w Olvido. Mężczyzna nie wie jednak, że ojcem jej dziecka jest jego najlepszy przyajciel. Co zrobi, kiedy pozna prawdę?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1771 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 37. Śmierć Rodriga! Iran go otruła?
Z odcinka na odcinek


Iran za wszelką cenę chciała pozbyć się Rodriga! Mężczyzna w końcu umiera! Sprawdź, co wydarzy się w 37. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 37. - TV4, piątek, 28 kwietnia 2017, godz. 16:00

Sytuacja w rezydencji Santanderów zmieniła się diametralnie. Olvido (Melissa Barrera) wyprowadziła się po tym, jak przyłapała Diega (Daniel Elbittar) w łóżku z Iran (Cecilia Ponce). W międzyczasie okazało się, że Armando (Alan Alarcón) jest ojcem Olvido, ale na razie nie może wyjawić dziewczynie prawdy. Olvido urodziła synka i wprowadziła się do rezydencji Balmanacedów, gdzie dostała pracę pokojówki.

Iran natomiast za wszelką cenę chce pozbyć się Rodriga (Erick Chapa) i poślubić Diega. Kobieta podaje Rodrigowi truciznę, po której zaczyna źle się czuć, ale odmawia odwiezienia do szpitala.

W 37. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Angustias (Aura Cristina Geithner) i Iran chcą upokorzyć Ovido. Podczas spotkania w rezydencji Armanda oskarżają ją o śmierć nienarodzonego dziecka Angustias! Zrozpaczona dziewczyna nie ma siły na konfrontację i ucieka!

Wieczorem Angustias wykorzystuje zły stan Rodriga i podaje mu śmiertelną dawkę trucizny. Rano Iran przybiega z krzykiem, że z Rodrigiem jest naprawdę źle. Diego i Esperanza spieszą mu na ratunek. Niestety Rodrigo umiera!


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1736 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 34. Olvido zatrudnia się u Armanda. Diego odnajdzie ją?
Z odcinka na odcinek


Olvido wychodzi ze szpitala i zatrudnia się w rezydencji Armanda. Ulises zdradza Diegowi, że wie, gdzie jest Olvido. Sprawdź, co wydarzy się w 34. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 34. - TV4, wtorek, 25 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) w drodze powrotnej z Acapulco zaczęła rodzić. Całe szczęście na miejscu był Pancho (Francisco Angelini), który pomógł jej podczas porodu i na świat przyszedł zdrowy chłopiec. Chuy (Luciano Zacharski) przekazał radosną nowinę w rezydencji Santanderów. Armando (Alan Alarcón) niemal od razu chciał iść i poznać wnuka, jednak Ulises (Héctor Soberón) poradził mu powściągliwość.

W 34. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Olvido wychodzi ze szpitala i kieruje się do rezydencji Balmanacedów, gdzie otrzymała pracę pokojówki. Ulises zdradza Diegowi (Daniel Elbittar), że Olvido urodziła jego dziecko i wie, gdzie teraz przebywa, ale nie może mu tego zdradzić. Diego nadal jest przekonany, że chłopiec nie jest jego synem.

Iran (Cecilia Ponce) chce jak najszybciej zaciągnąć Diega do ołtarza i nie daje mu spokoju. Jednocześnie Rodrigo (Erick Chapa) chce, aby kobieta dotrzymała słowa i wyszła za niego. Iran postanawia pozbyć się go.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1636 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 33. Olvido rodzi syna! Czy Diego dowie się o tym?
Z odcinka na odcinek


Podczas drogi powrotnej z Acapulco, Olvido zaczyna rodzić. Pancho pomaga przyjaciółce. Sprawdź, co wydarzy się w 33. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 33. - TV4, poniedziałek, 24 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) przyjechała do Acapulco, aby poinformować Esperanzę (Leticia Huijara) i Diega (Daniel Elbittar) o zbliżającym się terminie porodu. Niestety w rezydencji natknęła się na Angustias (Aura Cristina Geithner), która urządziła dziewczynie karczemną awanturę. Zdenerwowana Olvido wyszła z domu nie zobaczywszy się z Diegiem i jego matką.

W drodze powrotnej Olvido zaczęła rodzić. Przejęty Pancho (Francisco Angelini) stracił panowanie nad kierownicą o doszło do wypadku.

W 33. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Pancho pomaga przyjaciółce i Olvido rodzi zdrowego chłopca!

Następnego dnia Chuy (Luciano Zacharski) chce poinformować Diega, że został ojcem. Mężczyzna wygaduje się także przed Ulisesem (Héctor Soberón) i Armandem (Alan Alarcón). Ten drugi natychmiast chce poznać wnuka. Ulises zaleca mu natomiast rozwagę. Według niego najlepszym pomysłem byłoby zaoferowanie Olvido pracy w rezydencji Armanda.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1718 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 32. Iran jest w ciąży, a Olvido ma poważny wypadek!
Z odcinka na odcinek


Iran informuje wszystkich, że jest w ciąży. Olvido natomiast w drodze z Acapulco do Taxco ma poważny wypadek. Sprawdź, co wydarzy się w 32. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 32. - TV4, piątek, 21 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) po tym jak zobaczyła w łóżku Iran (Cecilia Ponce) i Diega (Daniel Elbittar). Dziewczyna znalazła schronienie u kuzynostwa. W międzyczasie u Santanderów zjawił się prywatny detektyw, który potwierdził wersję wydarzeń Olvido. Diego nie mógł uwierzyć mężczyźnie i bez słowa wyszedł. Detektyw w tym czasie poinformował Ulisesa (Héctor Soberón ), że Olvido jest córką Armanda (Alan Alarcón).

W 32. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Iran informuje Sanatnderów, że spodziewa się dziecka. Cała rodzina jest zszokowana tą informacją. Rodrigo (Erick Chapa) nie może w to uwierzyć i jednocześnie prosi, aby Iran spełniła swoją obietnicę. Kobieta nie ma jednak najmniejszego zamiaru wychodzić za niego.

Diego natomiast cały czas myśli o Olvido. Czy Santander w końcu przypomni sobie, co wydarzyło się w Taxco i jak bardzo ją pokochał?

Olvido postanawia odwiedzić Esperanzę (Leticia Huijara) i poinformować ją i Diega o zbliżającym się terminie porodu. Ponieważ dziewczyna składa niezapowiedzianą wizytę, w domu natyka się na Angustias (Aura Cristina Geithner), która nie szczędzi jej gorzkich słów. Zdenerwowana Olvido wraca z Panchem (Francisco Angelini) do Taxco. Niestety po drodze dochodzi do poważnego wypadku...

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1635 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 31. Armando jest ojcem Olvido!
Z odcinka na odcinek


Do rezydencji przyjeżdża detektyw, który informuje Santanderów czego dowiedział się w Taxco. Sprawdź, co wydarzy się w 31. odcinku serialu "twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 31. - TV4, czwartek, 20 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) przez długi czas ukrywała prawdę o wydarzeniach z Taxco, kiedy jednak sytuacja stawała się napięta opowiedziała o wszystkim Esperanzie (Leticia Huijara), a później Diegowi (Daniel Elbittar). Mężczyzna nie chciał uwierzyć w wersję nowej pokojówki, dlatego Ulises (Héctor Soberón) zatrudnił prywatnego detektywa, aby ten dowiedział się jaka jest prawda.

W 31. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Olvido wyprowadza się z rezydencji Santanderów. Ponieważ nie ma dokąd pójść, szuka schronienia u kuzynostwa. Do Santanderów przyjeżdża detektyw, który informuje rodzinę, że wersja Olvido jest prawdziwa: dziewczyna opiekowała się Diegiem w Taxco, kiedy ten stracił pamięć i wzrok, a para później pobrała się. Diego nie wierzy detektywowi i wściekły wychodzi z pokoju.

To jednak nie wszystkie nowości, jakie ma do przekazania Santanderom. Detektyw dowiedział się także, że Olvido jest córką Armanda (Alan Alarcón). Mężczyzna nie może ukryć radości, ale prosi Ulisesa jeszcza o dyskrecję. Powie Olvido o wszystkim, kiedy będzie na to gotowy.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1581 Czytań · Drukuj
 
 
"Niewolnica Isaura": Do trzech razy sztuka?
Notka


Jako biała niewolnica zyskała sławę na całym świecie. Jednak Lucélia Santos przez wiele lat nie chciała rozmawiać o swojej najgłośniejszej roli.

Już jako 9-letnia dziewczynka marzyła o karierze aktorskiej. Poprosiła wtedy mamę, żeby zabrała ją na przesłuchanie do sztuki dla dzieci, ale ta odmówiła.

Mała Lucélia była jednak uparta i już 5 lat później zadebiutowała na deskach teatru. Żeby spełnić marzenia ojca, zdawała na studia medyczne, ale zdobyła za mało punktów.

Santos rozpoczęła pracę w klinice leczenia nadwagi, w międzyczasie grając niewielkie role w czterech filmach, które nie spodobały się widzom i szybko odeszły w zapomnienie. Wtedy właśnie pojawił się reżyser Herval Rossano, proponując 19-letniej Lucélii główną rolę w telewizyjnej ekranizacji powieści Bernarda Guimarãesa "Niewolnica Isaura"...

Nieoczekiwany sukces

Nikt z ekipy pracującej przy tej telenoweli nie podejrzewał, że zapisze się ona na kartach historii telewizji. Na punkcie Isaury oszaleli nie tylko widzowie w Brazylii, ale również w Polsce, na Wegrzech czy na Kubie. Lucélia była pierwszą zagraniczną aktorką, która otrzymała prestiżową chińską nagrodę.

Jej wielkim fanem był także Fidel Castro. Stacja Rede Globo, idąc za ciosem, zaangażowała gwiazdę do swoich dwóch kolejnych telenowel - "W kamiennym kręgu" (1981 r.) i "Panna dziedziczka" (1986 r.), gdzie Santos znów partnerował Rubens Falco. Obie nie dorównały jednak popularnością "Niewolnicy Isaurze".

Lucélia nie chciała, by widzowie kojarzyli ją z tylko z ról uciśnionych niewiniątek. Dlatego aż dwa razy wzięła udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych do Playboya. Zagrała także w odważnym filmie "Bonitinha mas Ordinária". Ciężko było jednak uwolnić się od łatki Isaury.

Santos denerwowało to, że nadal wszyscy w wywiadach pytają ją o debiutancką rolę, chociaż miała wiele innych dokonań artystycznych na koncie. W 1996 roku stanęła po drugiej stronie kamery i wyreżyserowała miniserial dokumentalny o Chinach.

Cztery lata później razem z synem Pedrem Neschlingiem ("Barwy grzechu", "Na kartach życia") nakręciła film dokumentalny o masakrze w Timorze Wschodnim. W tym okresie aktorka coraz rzadziej przyjmowała propozycje nowych ról. Ostatni raz na małym ekranie pojawiła się w 2012 r. w "Aline", gościnnie wcielając się w Deborę, matkę Pedra, granego przez jej syna.

Na początku br. mówiono o jej powrocie do telewizji w telenoweli "Amor e Morte". Pod koniec marca okazało się jednak, że główną rolę zagra Regina Duarte.

Do trzech razy sztuka?


Santos przez 12 lat była żoną dyrygenta Johna Neschlinga. Niedługo po rozwodzie w 1987 roku związała się z aktorem Raulem Gazollą ("Klon"). W 1990 r. ich małżeństwo należało już do przeszłości. Później był trzyletni związek z aktorem Antôniem Grassim oraz trzeci ślub, tym razem z inżynierem Davim Akkermanem, który także zakończył się rozwodem. Od tego czasu aktorka twierdzi, że jest samotna, chociaż przypisywano jej romanse z Maurem Machado, ojcem piosenkarki Anitty oraz o 14 lat młodszym od niej Ricardem Macchim ("Po prostu miłość").

Wysportowana babcia

60-letnia Lucélia jest znana ze swojego aktywnego trybu życia. W 2014 roku wzięła udział w brazylijskiej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie nie tylko tryskała energią i zadziwiała swoją sprawnością fizyczną, ale także uczestniczyła w układaniu choreografii. Dwa lata temu pojawiła się w pilocie telewizyjnego programu podróżniczego, który, niestety, nie wszedł na antenę.

Niedawno Santos wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie w skąpym bikini, prezentując nienaganną figurę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Pytana o to, jak dba o ciało, aktorka wyznała, że uwielbia biegać. Przez wiele lat codziennie przemierzała przynajmniej 10 km, teraz natomiast stawia na krótsze dystanse. Nadrabia to jednak treningami bardzo dynatomicznej jogi Astanga, której fanką jest także Madonna.

Dopełnieniem regularnych ćwiczeń jest oczywiście dieta - odpowiednio zbilansowana, bez cukru i przetworzonej żywności, z dużą ilością warzyw i owoców. Kiedyś Lucélia była wegetarianką, teraz pozwala sobie od czasu do czasu na rybę. Wbrew modzie panującej wśród gwiazd, aktorka stawia na naturalność, dlatego w jej twarzy na próżno szukać jakichkolwiek śladów ingerencji chirurga.

Co więcej, Santos rzadko się maluje. Powtarza, że nie wstydzi się swojego wieku. Dlatego nie może się już doczekać aż zostanie babcią. Pierwsza wnuczka aktorki, córka Pedra i jego żony Vitórii Frate ("Droga do Indii") przyjdzie na świat w maju.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 01 maj 2017         0 Komentarzy · 1643 Czytań · Drukuj
 
 
Natalia Oreiro była krytykowana za poprawianie urody. Jak wygląda dzisiaj? Ma 39 lat i jest piękna
Notka
0229271.jpg

Natalia Oreiro miała zaledwie 19 lat, kiedy zyskała sławę jako Milagros ze 'Zbuntowanego anioła'. Śliczna dziewczyna podbiła serca milionów fanów na świecie, także w Polsce. Jak wygląda dzisiaj? Mówiono, że majstrowała przy urodzie, potem przestała. Oreiro ma obecnie 39 lat i jest wciąż piękną kobietą. Nie boi się pokazywać także zdjęć bez makijażu. A czy jest podobna do tamtej gwiazdy, którą była prawie 20 lat temu? Oceńcie sami.

Natalia Oreiro ma już 39 lat, a my wciąż pamiętamy ją jako zadziorną, niepokorną, ale przesympatyczną piękność z serialu 'Zbuntowany anioł'. Od tamtego czasu minęło już 19 lat.

Choć potem o aktorce było trochę ciszej, to nie oznacza to, że jej kariera stanęła w miejscu. Oreiro nadal gra w serialach i koncertuje (także w Polsce), a ostatnio wcieliła się w rolę słynnej argentyńskiej piosenkarki Gildy w filmowej historii o jej życiu. Tak Oreiro wygląda obecnie.

Oreiro wciąż jest piękną kobietą, choć - bądźmy szczerzy - nieco tylko przypomina dawną seksbombę. A jak wygląda w wersji saute pokazała sama na Facebooku. Dzięki temu możemy zobaczyć jak wygląda w pełnym makijażu w bez niego.

Część fanów i dziennikarzy krytykowało gwiazdę za zbyt dużą ingerencję w jej naturalną urodę.

Dzisiaj Natalia wygląda już jednak znowu dużo bardziej dziewczęco i naturalnie.

Natalia Oreiro trzykrotnie wizytowała Polskę: w 2000, 2002 i 2013 roku.


ŹRÓDŁO: plotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 1398 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 30. Iran zaciąga Diega do łóżka, a Olvido wyprowadza się z rezydencji
Z odcinka na odcinek


Iran podstępem zaciąga Diega do łóżka i ma nadzieję, że od razu zajdzie w ciążę. Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 30. - TV4, środa, 19 kwietnia 2017, godz. 16:00

Iran (Cecilia Ponce) próbuje zaciągnąć Diega (Daniel Elbittar) do ołtarza. Kobieta coraz bardziej obawia się, że przez Olvido (Melissa Barrera) wejście do bogatej rodziny Santanderów jest zagrożone. Angustias (Aura Cristina Geithner) doradziła córce, aby jak najszybciej zaszła w ciążę wówczas Diego nie będzie miał wyjścia.

W 30. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Diego nadal jest przekonany, że Olvido spodziewa się dziecka Pancha (Francisco Angelini). Kiedy mężczyzna wraca do domu wpada na Iran, która natychmiast proponuje mu drinka. Mężczyzna nie wie, że w napoju znajduje się narkotyk. Iran zaciąga odurzonego Diega do łóżka!

To jednak nie koniec intrygi. Angustias i Nelson (Ramiro Tomasini) zwabiają Olvido do sypialni Iran. Kobieta nakrywa Diega w łóżku z blondynką!

Następnego ranka również Esperanza (Leticia Huijara) widzi syna w łóżku z Iran. Diego wyznaje, że kobieta musiała go czymś odurzyć, bo niewiele pamięta z poprzedniej nocy. Esperanza każe Iran i jej rodzinie wyprowadzić się z rezydencji. Iran ma jednak pomysł, jak może zostać w willi.

Załamana Olvido natomiast postanawia opuścić rezydencję Santanderów. Nie przekonują jej nawet namowy Esperanzy.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 971 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 29. Diego widzi pocałunek Olvido i Pancha!
Z odcinka na odcinek


Pancho wyznaje Olvido miłość i namiętnie ją całuje! Świadkiem tej sytuacji jest Diego. Sprawdź, co wydarzy się w 29. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 29. - TV4, wtorek 18 kwietnia 2017, godz. 16:00

Pojawienie się Pancha (Francisco Angelini) w rezydencji Santanderów rozwścieczyło Diega (Daniel Elbittar). Między mężczyznami doszło do poważnej awantury, a Diego nie chce więcej spotkać Pancha. Nie pomogły nawet tłumaczenia Olvido (Melissa Barrera), że przyjaźni się z Panchem od wielu lat.

W 29. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Marlen (Talia Gómez) wyjawia Diegowi, że Olvido naprawdę go kocha i jest szczera wobec niego. Mężczyzna zaczyna być zazdrosny o Olvido, kiedy widzi ją z Panchem. Wieczorem Pancho odwiedza Olvido w szkole i cieszy się jej sukcesami w edukacji. W pewnym momencie mężczyzna wyznaje jej miłość, a kiedy lvido próbuje odejść, ten chwyta ją za rękę, przyciąga do siebie i namiętnie całuje. W tej chwili do szkoły przychodzi Diego i wpada w szał na widok Olvido całującej się z Panchem. Między mężczyznami znów dochodzi do poważnej wymiany zdań. Pancho wykorzystuje tę sytuację i okłamuje Diega, że Olvido jest z nim w ciąży.

Iran (Cecilia Ponce) desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę Diega. Mężczyzna jednak odtrąca ją! Wściekła kobieta wyładowuje swój gniew na Olvido!

Angustias (Aura Cristina Geithner) ma nowy plan na usidlenie Diega. Kobieta mówi córce, że powinna zajść jak najszybciej w ciążę.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 956 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 489 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Twoja na zawsze"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brentser
30.03.2018
[url=http://www.sofl.in/c
onfuse/double.asp?free=65
4]Viagra Rezeptfrei[/url] There are some situations that your daily life may well be a bit overstressed as a result of insufficient balance


angelte1
16.03.2018
Воз
79;рит&
#1100;ся фот
86; гал
77;реи ора
83;&#


Merlinevego
16.03.2018
[url=http://www.primaryot
hersmusic.com/assets/img/
Preshow.asp?paaa=149-Kama
gra-Apotheke-Deutschland-
Viagra-Gesunder-Mann-Viag
ra-Online-Apotheke/]Kamag
ra Apotheke Deutschland[/u


Mayte
09.12.2017
Na jakich stronach mogę szukać informacji o Maite perroni?

Wiola
06.11.2017
Mayte Esmeralda ma prawie półmilionową widownie, niestety tak dobre wyniki przesądzają raczej o tym, że Czwórka zaserwuje nam jeszcze jakieś starocie

Mayte
30.09.2017
I jaka jest oglądalność esmeralda?

Wiola
08.09.2017
Mnie również, liczyłam na jakąś premierę z Televisy, ale widać, że Czwórka oszczędza na widzach i kupuje starocie za gorsze.

Mayte
03.09.2017
Zdziwiło mnie że puszczają powtórkę w TV4 Esmeraldę . To stare przecież i jest na necie . Czwórka mnie rozczarowuje .

Merlinevego
16.08.2017
[url=http://www.gamick.fr
/new-balance-grise-orange
-787.html]New Balance Grise Orange[/url] When you have children background of all forms of diabetes, be sure to have your blood sugar levels


Wiola
19.06.2017
Barbara po mamie aktorki.

Archiwum
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

23,762,053 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie