Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 362
Najnowszy Użytkownik: wiki654321
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Prawdziwe uczucie" odc. 163-183 ost.
Streszczenia odcinków
1RmTsU.jpg

Odcinek 163
Emisja: 6 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 7 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Liliana nie zamierza rezygnować ze spadku po matce. Nelson odkrywa, że Salsero i Kendra byli kochankami. Zaczyna wątpić w to, czy jest ojcem dziecka Kendry i żąda badań DNA. Adriana i Victoria zgadzają się, aby Aníbal uznał oficjalnie Lilianę jako swoją wnuczkę. Kendra ma żal do Nelsona, że nie wierzy w jej uczciwość. Liliana prosi Victorię, żeby zostawiła Arriagę.

Odcinek 164
Emisja: 7 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 8 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga nie zamierza rezygnować z Victorii. Wierzy, że prędzej czy później Liliana pogodzi się z jego decyzją. Adriana nie chce słuchać wyjaśnień Carlosa na temat Bruny. Aníbal podważa decyzję Nelsona. Salsero wraca do pracy i będzie podlegał bezpośrednio pod niego. Roy dowiaduje się, że Liliana należy do rodziny Balvanera. Ma nadzieję, iż ta wiadomość wpłynie na zmianę decyzji jego rodziców, którzy nie akceptowali Liliany ze względu na jej pochodzenie. Carlos ignoruje ostrzeżenie Aníbala, próbującego rozdzielić go z Adrianą. Chwilę później zostaje pobity przez dwójkę zbirów na oczach Victorii.

Odcinek 165
Emisja: 8 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 9 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Ludzie Aníbala grożą Carlosowi, że jeśli nie wyjedzie z Meksyku, następnym razem pozbawią go życia. Nelson wypomina Aníbalowi, że przywrócił Salsero do pracy, a do tego zamierza sprowadzić Lilianę do domu. Aníbal nie przyznaje się córce do wynajęcia zbirów, którzy pobili Carlosa. Arriaga nakazuje Aníbalowi pohamować się w zamiarach otoczenia Liliany luksusami, do jakich nie przywykła. Mężczyzna ignoruje jego żądanie, przekonany, że w ten sposób zrekompensuje wnuczce stracone lata. Guzmán nagrywa rozmowę, w której Aníbal zobowiązuje się do wypłacenia mu miliona dolarów oraz pokrycia kosztów biletu w jedną stronę do Nowego Jorku, w zamian za porzucenie Nikki.

Odcinek 166
Emisja: 9 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 12 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Aníbal oznajmia Nikki, że Guzmán przyjął od niego milion dolarów i wyjeżdża do Nowego Jorku. Arriaga winni Aníbala za rozłąkę z córką. Candelaria próbuje bronić swojego przyszłego męża. Nikki wraca do domu. Jest przerażona, widząc walizkę i myśli, że Guzmán dał się kupić. On szybko wyjaśnia jej, że przystał na propozycję Aníbala, aby przekonać się, do czego jest zdolny. Nikki jest rozczarowana zachowaniem dziadka, który myśli, że wszystko na świecie ma swoją cenę. Felipe jest skłonny wybaczyć Pauli, że zostawiła go dla innego mężczyzny. Nikki oznajmia dziadkowi, że jego plan nie wypalił oraz że zatrzymuje pieniądze, jakimi usiłował przekupić Guzmana. Adriana policzkuje ojca za to, co zrobił Nikki. Guzmán chce zwrócić Aníbalowi pieniądze z łapówki.

Odcinek 167
Emisja: 12 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 13 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nelson ostrzega Aníbala, że jeszcze tego wieczora Adriana pozna prawdę o swojej córce. Guzmán zostaje nowym ochroniarzem Carlosa. Candelaria stawia Aníbalowi warunek – wyjdzie za niego tylko wtedy, gdy przestanie rozpieszczać Lilianę. Aníbal nasyła swoich ludzi, aby pobili Nelsona. Nikki i Guzmán znajdują go rannego. Mężczyzna zostaje przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki i pilnie potrzebuje transfuzji krwi. Bruna uwodzi Carlosa. Salsero z cynizmem mówi Kendrze, że jeśli Nelson umrze, nie tylko straci wszystko, ale będzie musiała wrócić do dawnego zawodu.

Odcinek 168
Emisja: 13 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 14 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Operacja Nelsona kończy się sukcesem, ale jego życie nadal jest zagrożone. Jeśli nowy bajpas się nie sprawdzi, mężczyznę czeka amputacja nogi. Nikki słyszy jak ojciec w swoim delirium nazywa Aníbala mordercą. Bruna czuje się oszukana, tym, że kolejna Balvanera zepchnęła ją na drugi plan. Adriana otrzymuje anonimowy telefon. Ktoś proponuje, że powie jej, gdzie znajdzie córkę, ale musi mu sowicie zapłacić za informację. Arriaga obiecuje Adrianie swoją pomoc. Nelson dowiaduje się o swoim stanie i mówi, że woli umrzeć, niż być inwalidą do końca życia. Kendra składa ukochanemu fałszywą obietnicę, że będzie przy nim, bez względu na wszystko. Nelson prosi ją, aby w razie jego śmierci, oddała Adrianie list od Candelarii. Aníbal wypiera się przed wnuczką, jakoby miał coś wspólnego z napaścią na Nelsona.

Odcinek 169
Emisja: 14 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 15 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Aníbal zobowiązuje się opłacić leczenie Nelsona oraz jego córki za granicą. W zamian oczekuje, że zięć zwróci wolność jego córce. Espanto wmawia Adrianie, że jej córka umarła rok temu na gruźlicę. Kobieta mocno to przeżywa, ale Carlos jest przy niej, by dodać ją pocieszyć. Arriaga zamierza sprawdzić, czy informacja jest prawdziwa. Guzmán zostaje sfotografowany przez dziennikarzy, którzy „polują” na Brunę. Kendra ma nadzieję, że po śmierci męża otrzyma chociaż pieniądze z ubezpieczenia. Arriaga informuje Adrianę, że ktoś podle z niej zadrwił, wymyślając śmierć jej córki. Beatriz dowiaduje się, że jej matka ma raka. Guzmán nakrywa Nikki w objęciach Roya.

Odcinek 170
Emisja: 15 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 16 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki wyjaśnia Guzmanowi, że zaprosiła Roya, żeby porozmawiać z nim o anulowaniu ślubu kościelnego. Adriana odkrywa, że jest w ciąży. Nelson dziękuje Guzmanowi za ocelenie mu życia i obiecuje zaakceptować go jako partnera Nikki. Carlos jest wściekły, ponieważ zdjęcia do jego filmu zostają odwołane. Liliana prosi Roya, żeby nie zgadzał się na propozycję Nikki. Dziewczyna ma nadzieję, że Guzmán znudzi się Nikki i wybierze ją. Roy jest oburzony prośbą Liliany i natychmiast rezygnuje z pracy dla niej. Adriana nie chce mówić Carlosowi o ciąży, aby niepotrzebnie go nie zobowiązywać. Arriaga uważa, że postępuje samolubnie. Nikki znajduje gazetę ze zdjęciem Guzmana i Bruny. Victoria także odkrywa, że jest w ciąży i wraca, aby podzielić się tą wiadomością z Arriagą.

Odcinek 171
Emisja: 16 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 19 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga jest szczęśliwy, że zostanie ponownie ojcem. Adriana dzieli się z Lilianą wiadomości o ciąży. Nelson życzy Victorii szczęścia z Arriagą. Kobieta jest zaskoczona zmianą u męża. Arriaga zarzuca Candelarii, że pozwoliła, żeby Aníbal wyprał jej mózg i teraz zamierzają zrobić to samo z Lilianą. Roy mówi rodzicom, że Liliana okazała się być jedną z Balvanera. Adriana obarcza ojca winą za wyjazd Carlosa. Mówi mu także, że spodziewa się dziecka Carlosa i urodzi je bez względu na wszystko. Kiedy Aníbal sugeruje córce aborcję, ona nazywa go mordercą.

Odcinek 172
Emisja: 19 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 20 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Beatriz organizuje przyjęcie urodzinowe dla matki. Podczas biesiadowania Paula mdleje i umiera. Polita dowiaduje się o ciąży Victorii i dzieli się nowiną z Lilianą. Candelarii jest przykro, że Liliana była jedynym gościem na jej ślubie cywilnym z Aníbalem. Arriaga zarzuca sobie, że był złym ojcem, dlatego córka nie odzywa się do niego od sześciu miesięcy. Kendra jest niezadowolona z życia pozbawionego luksusów. Namawia Nelsona, żeby wyciągnął pieniądze od byłego teścia w zamian za zwrócenie listu Candelarii. Arriaga pragnie pojednać się z córką, ale ona mówi mu, że to niemożliwe, dopóki nie zerwie z Victorią.

Odcinek 173
Emisja: 20 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 21 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nikki spełnia swoje marzenie i otwiera centrum rehabilitacji dla chorych z zaburzeniami odżywania. Guzmán odwiedza Lilianę, żeby przekonać ją do pojednania z ojcem. Dziewczyna przypomina mu, jak sam przez długie lata gniewał się na matkę. Guzmán radzi jej, żeby nie popełniła jego błędu. Espanto w przebraniu przychodzi do sklepiku Liliany i próbuje ją porwać. Dochodzi do bójki. Liliana zostaje ranna w brzuch, ale unika porwania. Kendra jest zła na Espanto, że po raz kolejny ją zawiódł. Francisco zabiera ciężko ranną Lilinę do szpitala. Kendra jedzie tam, aby upewnić się, że skona. Aníbal wygania ją i ostrzega, że jest w posiadaniu dowodów na to, że wspólnie z Odette próbowały wrobić Arriagę i Victorię w romans.

Odcinek 174
Emisja: 21 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 22 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana spotyka w szpitalu Vicente, byłego narzeczonego i ojca jej zaginionej córki. Lekarz mówi jej, że operacja Liliany zakończyła się pomyślnie, ale jej stan jest ciężki i najbliższe 48 godzin będą decydujące. Nikki mówi ojcu, że jest dumna z jego postępów w rehabilitacji oraz że bardzo go kocha. Nelson przeprasza Guzmana za to, że potraktował go z góry, zamiast lepiej mu się przyjrzeć. Vicente opowiada Adrianie o tym, jak jej ojciec podłożył w jego pokoju narkotyki, przez co trafił do więzienia. Wmówił mu także, że ich córka umarła przy porodzie oraz zagroził mu śmiercią, jeśli spróbuje się do niej zbliżyć. Adriana przyznaje mu, że także padła ofiarą intryg ojca i myślała, że zostawił ją z tchórzostwa, a ich córeczka tuż po narodzinach została oddana pod opiekę innej rodziny. Vicente obiecuje Adrianie, że wspólnie ją odnajdą. Carlos wraca z Europy. Adriana wmawia mu, że spodziewa się dziecka Vicente. Victoria składa obietnicę Matce Boskiej, że jeśli Liliana przeżyje, na zawsze zostawi Arriagę.

Odcinek 175
Emisja: 22 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 23 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga nie zgadza się na poświęcenie Victorii i namawia ją, żeby wspólnie modlili się o życie Liliany. Roy wraca z Nowego Jorku, żeby być przy Lilianie. Vicente proponuje Adrianie, że wspólnie wychowają jej dziecko, jeśli Carlos nie jest nim zainteresowany. Liliana odzyskuje przytomność i pragnie rozmawiać z Guzmanem. Przerażona myślą o zbliżającej się śmierci prosi go, żeby zgodził się zostać jej mężem. Nikki zgadza się, żeby Guzmán spełnił ostatnią wolę Liliany. Kendra próbuje uwieść Aníbala, ale on ją odtrąca. Candelaria wyznaje Adrianie, że Liliana jest jej córką. Adriana czyni wyrzuty kobiecie, że tak długo ukrywała przed nią prawdę. Zaczyna zastanawiać się, co się stało z prawdziwą córkę Cristiny i Arriagi. Candelaria zapewnia Adrianę, że dowie się całej prawdy w dniu jej ślubu z Aníbalem.

Odcinek 176
Emisja: 23 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 26 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Adriana prosi Candelarię o dyskrecję. Arriaga uprzedza córkę, że Francisco wcale jej nie kocha, a ich małżeństwo będzie piekłem. Adriana wydaje na świat syna. Arriaga ogłasza wszystkim, że ślubu nie będzie. Carlos odkrywa, że Adriana była z nim w ciąży. Adriana wyznaje Vicente, że Liliana jest ich córką, ale nie mogą jeszcze wyjawić prawdy. Carlos zgłasza pretensje do Adriany, że nie powiedziała mu o ciąży. Ona wypomina mu, że poświęcił ich związek dla kariery.

Odcinek 177
Emisja: 26 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 27 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Liliana musi przejść kolejną operację. Arriaga jest zrozpaczony. Carlos pragnie wrócić do Adriany. Victoria i Arriaga odwiedzają grób Cristiny, aby prosić ją o zdrowie dla Liliany. Adriana odtrąca Carlosa, aby być z Vicente. Odette dowiaduje się, że Estefano zamierza poślubić Jeana Mary. Candelaria namawia Aníbala, żeby powiedzieli prawdę Adrianie i Lilianie. Adriana wyznaje siostrze, że Liliana jest jej córką.Victoria obawia się reakcji Arriagi, gdy odkryje, że Liliana nie jest jego biologiczną córką. Vicente mówi Arriadze, że jest ojcem dziewczynki, którą skradziono Adrianie.

Odcinek 178
Emisja: 27 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 28 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Vicente uprzedza Aníbala, że będzie czuwał nad Adrianą i jej dzieckiem. Liliana przeprasza Arriagę za swój egoizm i akceptuje jego partnerkę. Roy chce czuwać przy Lilianie tak długo, aż nie zostanie wypisana ze szpitala. Liliana cieszy się na myśl, że będzie miała rodzeństwo. Wycofuje się także z zamiaru poślubienia Guzmana. Nikki proponuje jej, żeby zapomniały o dawnych niesnaskach i spróbowały się zaprzyjaźnić. Odette akceptuje wybór syna i przychodzi na jego ślub. Kobieta wyznaje Victorii, że niejednokrotnie posłużyła się nią, aby odegrać się na Aníbalu. Victoria rozumie ją, albowiem sama bardzo zawiodła się na ojcu. Polita namawia Lilianę, żeby zaniosła serenadę Royowi. Chłopak i jego rodzice cieszą się z niespodzianki. Liliana wyznaje Royowi miłość i całuje go.

Odcinek 179
Emisja: 28 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 29 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Nelson i Kendra przygotowują się do opuszczenia kraju. Nelson chce przed wyjazdem pójść na ślub Aníbala, aby wręczyć mu prezent. Kendra rozkazuje Espanto śledzić Nelsona i donosić o wszystkim, co robi. Nelson przerywa ceremonię ślubu, aby ogłosić wszystkim, że biologicznymi rodzicami Liliany są Adriana i Vicente. Następne wręcza Arriadze list, jaki napisała Candelaria. Arriaga żąda wyjaśnień od kobiety. Candelaria zarzeka się, że nie miała pojęcia, kim są rodzice Liliany, albowiem pielęgniarka wmówiła jej, że dziewczynka została porzucona przez rodziców i miała trafić do sierocińca. Arriaga ma żal, że odebrała mu prawo pochowania własnej córki. Victoria nalega, aby ojciec przyznał się do błędu. Liliana mówi Aníbalowi, że wstydzi się takiego dziadka. Nikki także okazuje swoje niezadowolenie. Adriana grozi Aníbalowi, że spotkają się w sądzie.

Odcinek 180
Emisja: 29 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 30 maja 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Arriaga o mały włos nie zostaje potrącony przez samochód. Kendra rozkazuje Espanto, żeby wziął Arriagę jako zakładnika i zażądał okupu od Victorii. Następnie proponuje Salsero, aby wspólnie dokończyli to, co kiedyś zaczęli i podzielili się zyskami. Salsero ulega szantażowi Kendry z obawy, że ta opowie Beatriz o jego wcześniejszych dokonaniach. Guzmán i Nikki uniemożliwiają porwanie Arriagi. Victoria dowiaduje się, gdzie została pochowana córka Arriagi i Cristiny. Vicente i Adriana wnoszą oskarżenie przeciwko Aníbalowi Balvanerze. Aníbal ucieka prywatnym samolotem. Niestety zapomina zabrać ze sobą drogocenną biżuterię z diamentów. Candelaria oddaje się w ręce sprawiedliwości jako współwinna przestępstwa Aníbala. Salsero wyznaje Arriadze, że wspólnie z Kendrą usiłowali go zabić.

Odcinek 181
Emisja: 30 maja 2014, godz. 16:00 w TV6; 2 czerwca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán rozdziela Arriagę i Salsero, lecz chwilę później sam zwraca się z pretensjami do Salsero, że zawrócił w głowie jego siostrze i nazywa go przestępcą. Salsero proponuje im, aby wspólnie zastawili pułapkę na Kendrę oraz powstrzymali ją przed zabiciem Nelsona. Nelson dostaje zawału, po czym spada z drugiego piętra i ginie. Salsero obiecuje Guzmanowi, że opowie o sobie Beatriz, jak tylko usidlą Kendrę. Nikki rozpacza po śmierci ojca. Liliana oferuje jej swoje wparcie. Kendra pojawia się na pogrzebie Nelsona i udaje zrozpaczoną. Salsero uprzedza Arriagę i Guzmana, żeby nie konfrontowali Kendry, bo to może położyć ich plany. Komendant Robles informuje Victorię i Adrianę, że Aníbal uciekł do Nowego Jorku, ale tamtejsza policja już otrzymała od nich list gończy. Victoria dowiaduje się z listu od męża, że jej ojciec nasłał na niego zbirów, kiedy zagroził mu, że wyzna prawdę o jego trzeciej córce. Kendra jest zła, bo Nelson zwrócił swoje akcje w firmie Victorii. Lautaro zostaje zatrzymany przez policję. Victoria wydaje na świat syna. Radość z jego narodzin przywraca wzrok Arriadze. Candelara wychodzi na wolność i zabiera Arriagę na grób jego zmarłej córki.

Odcinek 182
Emisja: 2 czerwca 2014, godz. 16:00 w TV6; 3 czerwca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Salsero wybiera się spotkanie z Kendrą z podłożonym pod ubraniem mikrofonem. Mężczyźnie udaje się zmusić Kendrę do zdradzenia swojego prawdziwego nazwiska oraz przyznania się do popełnionych zbrodni. Kiedy Kendra orientuje się, że wpadła w pułapkę, rzuca się na Salsero. Espanto oddaje strzał w stronę Salsero, ale rani Kendrę. Salsero opowiada Beatriz o swoich występkach. Beatriz zwraca mu pierścionek i, rozczarowana, rezygnuje z małżeństwa. Espanto zabiera Kendrę do groty i obiecuje, że przyprowadzi pomoc. Victoria obwinia Salsero o sprowadzenie cierpienia na jej rodzinę, ale przyznaje, że pomoc w zdemaskowaniu Kendry przemawia na jego korzyść. Policja zatrzymuje Espanto. Mężczyzna prosi policję o pomoc dla Kendry. Salsero, Guzmán i Arriaga znajdują ciało Kendry rozszarpane przez wilki.

Odcinek 183-ost.
Emisja: 3 czerwca 2014, godz. 16:00 w TV6; 4 czerwca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

Guzmán oświadcza się Nikki i zostaje przyjęty. Narzeczeni ogłaszają rodzinie, że za dwa miesiące wezmą ślub. Okazuje się, że Arriaga i Victoria także planują się pobrać w tym terminie. Mijają dwa miesiące i obie pary przysięgają sobie miłość przed ołtarzem. Roy prosi Arriagę, Vicente i Adrianę o rękę Liliany. Komendant Robles informuje Adrianę, że po sześciu latach udało im się odnaleźć Aníbala na Alasce. Mężczyzna ma żal do córek, że w zamian za jego oddanie, upokorzyły jego dobre imię. Mijają kolejne lata. Salsero wychodzi na wolność i pierwszą osobę jaką spotyka jest Guillo. Nastoletni już chłopak mówi mu, że zasługuje na drugą szansę. Beatriz i Salsero godzą się, i planują ślub. Odette składa wizytę Aníbalowi w więzieniu, aby mu dokuczyć. Nikki i Guzmán są szczęśliwi i zakochani, tak samo jak Arriaga i Victoria, seniorzy rodu.

KONIEC


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 czerwiec 2014         0 Komentarzy · 441 Czytań · Drukuj
 
 
Ana Brenda potwierdza informację o rozstaniu
Newsy
k,NDUwMjc2NTUsNDgzNzgwNTY=,f,ana-brenda-547x314.jpg

Ana Brenda potwierdziła rozstanie z Alejandro Amaya: "Poprzez ten komunikat pragnę przekazać smutną wiadomość. Ja i Alejandro Hank Amaya definitywnie zakończyliśmy swój związek. Jest to nasz wspólna decyzja. Zapewniam, że nasze małżeństwo było pełne miłości i szacunku, jednak nadszedł moment, że oboje musimy pójść swoją własną drogą. To moja ostatnia deklaracja w związku z tym tematem."
Dodał:  Wiola dnia 22 maj 2014         0 Komentarzy · 336 Czytań · Drukuj
 
 
Zapowiedz "Talizmanu" na tele5
Multimedia


Zapraszam wszystkich do obejrzenia zapowiedzi telenoweli "Talizman", która zadebiutowała już dziś na kanale tele5.
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2014         0 Komentarzy · 418 Czytań · Drukuj
 
 
"Violetta: Koncert" już DZISIAJ w kinach. Zobaczcie specjalny materiał wideo
Multimedia
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

"Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę! "Violetta: Koncert" tylko w kinach! Zobaczcie specjalny materiał wideo, w którym gwiazdy hitowego serialu odkrywają kulisy życia w trasie.ŹRÓDŁO: kotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 maj 2014         0 Komentarzy · 475 Czytań · Drukuj
 
 
Talizman na Tele5
Informację
bg.jpg

Od 12 maja na kanale Tele5 od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:55 będzie emitowana telenowela "Talizman", którą wcześniej można było oglądać na Novela.tv. W liczącej 101 odcinków koprodukcji Univisionu i Venevision główne role zagrali Blanca Soto („Eva Luna”), Rafael Novoa i Aaron Díaz („Teresa”).
Dodał:  Wiola dnia 10 maj 2014         0 Komentarzy · 460 Czytań · Drukuj
 
 
Televisa i Sony jednoczą siły
Newsy
18-cara.jpg

Sony Pictures Television i Televisa zawarły pięcioletni kontrakt na produkcję 12 seriali telewizyjnych, przeliczanych łącznie na 840 godzin nagrania. Już teraz mówi się o pierwszym wspólnym projekcie potentatów pt. „Señorita Polvora”. W rolach głównych wystąpią Camila Sodi (film „Szkoła uwodzenia”, żona Diego Luny), José María de Tavira (film „Imperialiści są wśród nas”) oraz Hiszpan Iván Sánchez („La tempestad”). Serial ma zostać oficjalnie zapowiedziany podczas planowanego na przyszły tydzień Upfrontu stacji Univision i UniMás.

„Señorita Polvora” to przydomek Valentiny, miss piękności, która przez miłość do niewłaściwego mężczyzny zostaje przedwcześnie pozbawiona życia. Historia jest oparta na faktach. Jej narratorem jest dziennikarz, sekretnie zakochany w pięknej Valentinie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 10 maj 2014         0 Komentarzy · 472 Czytań · Drukuj
 
 
Entrada z "La Gata"
Entrady


Entrada z telenoweli "La Gata", w której główne rolę grają Maite Perroni i Daniel Arenas.
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2014         0 Komentarzy · 512 Czytań · Drukuj
 
 
Nowa Shakira? "Violetta: Koncert" w kinach od 9 maja!
Notka
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg
Ma 17 lat, gorący latynoski temperament, urodę, talent aktorski i świetne umiejętności wokalne.

Martina Stoessel, bo o niej mowa, w Ameryce Łacińskiej skąd pochodzi jest już prawdziwą gwiazdą porównywaną do Shakiry czy Jennifer Lopez. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście to wkrótce na pewno się to zmieni. Młoda Argentynka jest bowiem na najlepszej drodze by dołączyć do grona największych diw współczesnej muzyki. Ostatnio krążą nawet plotki, że Tini jak nazywają ją fani, jest już gotowa na podbój USA!

Martina Stoessel urodziła się 21 marca 1997 roku w Argentynie. Swoją przygodę ze sceną rozpoczęła w wieku ośmiu lat. Niezwykłą popularność przyniósł jej serial Disney Channel „Violetta”, w którym gra tytułowa rolę utalentowanej muzycznie nastolatki. Serial w rekordowo krótkim czasie podbił serca telewizyjnej widowni na całym świecie. Teraz fani Tini będą mogli zobaczyć ją również na wielkim ekranie w filmie „Violetta: Koncert”, który zadebiutuje w polskich kinach już 9 maja.

„Violetta: Koncert” to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel „Violetta”. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! „Violetta: Koncert” to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę!

„Violetta: Koncert” tylko w kinach od 9 maja!


ŹRÓDŁO: kotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2014         0 Komentarzy · 464 Czytań · Drukuj
 
 
Nie igraj z aniołem po Nieposkromionej miłości. Maite Perroni i William Levy gwiazdami nowej telenoweli w TV6
Notka


"Nie igraj z aniołem" (Cuidado con el angel) to nowa telenowela w TV6, która pojawi się zamiast "Nieposkromionej miłości". Fani latynoskich seriali zapewne pamiętaj "Nie igraj z aniołem", bo telenowela z Maite Perroni i Williamem Levy była już emitowana sześć lat temu. Dla wszystkich, których nie widzieli "Nie igraj z aniołem" mamy garść niezbędnych informacji. Kim są bohaterowie "Nie igraj z aniołem"? O czym jest telenowela "Nie igraj z aniołem"?

"Nie igraj z aniołem" od czwartku, 8.05.2014, o godz. 17 w TV6

"Nie igraj z aniołem" to prawdziwa gratka szczególnie dla fanek Williama Levy'ego. Latynoski Brad Pitt właśnie dzięki tej telenoweli stał się sławny na całym świecie. Był to moment przełomowy w jego karierze.

W 2009 zagrał główną rolę w telenoweli Zaklęta miłość (Sortilegio), przy boku Jacqueline Bracamontes, a rok później grał rolę pierwszoplanową w telenoweli Triumf miłości (Triunfo del Amor), po raz drugi u boku Maite Perroni . Wiosną 2011 wystąpił w teledysku do piosenki Jennifer Lopez "I'm Into You", który nagrywano w Meksyku na Riwierze Majów.

Maite Perroni przed występem w "Nie igraj z aniołem" była już znana z młodzieżowego serialu "Zbuntowani" (Rebelde). Międzynarodową sławę zyskała jako członkini latynoskiej grupy pop RBD, która powstała na potrzeby "Zbuntowanych".

Na potrzeby "Nie igraj z aniołem" nagrała piosenki: "Este Soledad", "Separada de ti" i "Contigo". W 2009 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki młodzieżowej "Mejor Actriz Juvenil 2009" za rolę Marichuy w "Nie igraj z aniołem".

"Nie igraj z aniołem" - bohaterowie, obsada, kto jest kim w telenoweli?

Maite Perroni jako Marichuy - mieszka na przedmieściach Meksyku wraz Candelarią, praczką, której pomaga. Marichuy dorastała w przytułku prowadzonym przez siostry, z którego uciekła. Wówczas poznała Candelarię, która ją przygarnęła i zastępowała matkę. Nie zna swoich prawdziwych rodziców i nie interesuje ją, kim oni są, ani co robią. Ma do nich żal, że ją oddali do sierocińca.

Marichuy jest osobą dobrą, sympatyczną, słodką ale trochę zbuntowaną i nieokrzesaną. Jej wybuchowy charakter nieraz sprowadzi na nią kłopoty. Jednak dzięki właśnie tymże kłopotom pozna psychoterapeutę Juana Miguela San Romana, który postanowi jej pomóc, a z czasem ulegnie jej urokowi i zakocha się w niej z wzajemnością. Zawsze może liczyć na wsparcie Księdza Anselmo, którego często odwiedza w kościele. Jest on również powiernikiem jej tajemnic – zna jej sekret z przeszłości, który wprawił ją w traumę. Wie także, kim są jej prawdziwi rodzice.

William Levy jako Juan Miguel

Wykształcony, przystojny mężczyzna, który jest psychoterapeutą. Pochodzi z dobrej rodziny. Żonaty z Vivianą, ma córkę Mayitę, którą bardzo kocha. W przeszłości, gdy był pijany napadł na dziewczynę. Żałował tego i dlatego też postanowił naprawić swój błąd i został psychoterapeutą, aby pomagać innym. Gdy pozna Marichuy to ulegnie jej słodyczy i urokowi. Nawet nie będzie podejrzewać, iż stanie się dla niego tak bardzo ważna.

Helena Rojo jako Cecilia

Prawdziwa matka Marichuy. Dystyngowana i z klasą. Kobieta o złotym sercu, która nie może sobie wybaczyć błędu z przeszłości. Dlatego też jej koleżanka z przeszłości Isabella wykorzysta ten fakt i przekona ją i jej męża, iż Estefania jest ich córką.

Przed mężem skrywa sekret, iż oddała ich córeczkę pod opiekę księdza Anselmo, a ten przekazał dziewczynkę do przytułku. Gdy pozna Marichuy to zacznie traktować ją jak córkę nie wiedząc, iż jest ona nią naprawdę. Nie spodoba się to Isabelli i Estefanii, które będą obawiać się, że ich misterny plan wyjdzie na jaw.

Ana Patricia Rojo jako Estefanía

Piękna, ambitna i egoistyczna. Ma twardy charakter. Z łatwością przystanie na plan ciotki Isabelli, aby udawać córkę Cecilii i Patricia Velarde. W tym planie widzi szansę na lepsze życie i na to by dobrze wyjść za mąż. Zrobi wszystko, aby zniszczyć rodzące się między Marichuy i Juanem Miguelem uczucie, gdyż upatrzyła go sobie na męża. Gdy już odnajdzie się żona Juana Miguela będzie razem z nią spiskować przeciwko Marichuy.

Rene Strickler jako Omar (Leopardo)

Przystojny, dystyngowany, dobry. Kolega ze studiów Juan Miguela. Jest lekarzem, ale nie pracuje od dłuższego czasu w tym zawodzie. Kilka lat temu poznał we Francji pewną kobietę, w której zakochał się do szaleństwa. Jednak ona pewnego dnia porzuciła go znikając bez śladu.

Od tego czasu Leopardo stał się zgorzkniały i niedostępny. Pojawienie się na jego hacjendzie Marichuy odmieni jego życie i tym samym mężczyzna na nowo odkryje miłość. O tą miłość przyjdzie mu jednak zmierzyć się z jego kolegą ze studiów Juan Miguelem. Ale czy to Marichuy tak naprawdę okaże się jego szczęściem?

Sherlyn - Rocio San Roman, siostra Juana Miguela, przyjaciółka Marichuy
Ricardo Blume - Patricio Velarde, ojciec Marichuy
Laura Zapata - Onelia Mayer, teściowa Juana Miguela
Nailea Norvind - Viviana Mayer, żona Juana Miguela
Evita Muñoz "Chachita" - Candelaria Martinez, opiekuna Marichuy
Rocio Banquells - Isabela Rojas, ciotka Estefanii
Héctor Gómez - ksiądz Anselmo, opiekun Marichuy
Sarai - Maria Antonieta San Roman /Mayita, córka Juana Miguela
Michelle Vieth - Ana Julia, przyjaciółka Marichuy, która chce jej odebrać Juana Miguela


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 maj 2014         0 Komentarzy · 498 Czytań · Drukuj
 
 
Za kulisami telenoweli: "Nieposkromiona miłość"
Kulisy telenowel


Koniec Nieposkromionej miłości to dobra okazja, by odsłonić kulisy telenoweli emitowanej w TV6.

1. Wypadek Silvii Navarro na planie "Nieposkromionej miłości"
Serialowa Camila podczas kręcenia sceny ataku byka doznała kontuzji ręki. Chciała upaść tak wiarygodnie, że zbyt szybko wykonała zwrot i przewróciła się tak niefortunnie, że doznała uraz ramienia. Przez jakiś czas aktorka nosiła rękę na temblaku, a lekarze pozwolili jej go zdejmować tylko na czas kręcenia poszczególnych scen.

2. Romans Camili i Daniela w życiu prywatnym?
Jak to zazwyczaj bywa fani "Nieposkromionej miłości" czekali na plotki o romansie głównych aktorów także poza planem. Czułe gesty między Silvią Navarro a Cristianem de la Fuente i przytulanki także przy wyłączonych kamerach nie oznaczały jednak, że serialowi Camilia i Daniel są razem także w życiu prywatnym.

3. Konflikt Cristiana de la Fuente z ekipią "Nieposkromionej miłości"
Media w Meksyku dużo donosiły też o ciężkiej atmosferze panującej na planie zwłaszcza między Cristianem de la Fuente a scenarzystką telenoweli. Aktor ponoć często się spóźniał, przerywał zdjęcia, by nagle wyjść. Producenci serialu już po zakończeniu emisji potwierdzili plotki, że kłótnie na planie się zdarzały.

4. Gwiazdy w "Nieposkromionej miłości"
Podczas emisji 162 odcinku "Nieposkromionej miłości" w obsadzie pojawiały się nowi bohaterowie, a wraz z nim słynne latynoskie gwiazdy. Jedną z nich był pierwszy narzeczony Silvii, którego zagrał Valentino Lanus. W jednym z odcinków, kiedy Daniel zamówił dla Camili występ mariachi gościnnie wystąpił słynny meksykański śpiewak, Vincente Fernandez.

5. Nagrody dla aktorów z "Nieposkromionej miłości"
Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" najwięcej nagród za rolę w telenoweli zdobyła Leticia Calderon. Demoniczna i przebiegła Isadora ma na koncie statuetki: People en Espanol, TVyNovelas, Favoritos de publico i ACE 2013. Jej serialowy syn Alonso, czyli Flavio Medina otrzymał Premio TVyNovelas za drugoplanową rolę. A Cesar Evora, czyli Dionisio z "Nieposkromionej miłości" został wyróżniony przez magazyn People en Espanol jak najlepszy czarny charakter.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 maj 2014         0 Komentarzy · 551 Czytań · Drukuj
 
 
Ninel Conde oczekuje drugiego dziecka
Newsy


Kilka tygodni temu Ninel Conde padła ofiarą dziennikarzy, którzy przypisywali jej aborcję. Aktorka rzekomo usunęła ośmiotygodniową ciążę bez zgody narzeczonego Giovanniego Mediny. Conde nie tylko zdementowała wyssane z palca plotki, ale ogłosiła oficjalnie, że spodziewa się dziecka.

„To błogosławieństwo, jakie spłynęło na moje życie po wielu latach oczekiwania. Potwierdzam, że jestem w ciąży i jestem z tego powodu bardo szczęśliwa. Jeśli zwlekałam tak długo z podaniem tej informacji, to dlatego, że chciałam odczekać trzeci miesiąc” – wyznała w programie Despierta América.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 maj 2014         0 Komentarzy · 474 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 426 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Sesja z której telenoweli ma pojawić się na lipcowym szablonie strony?

Porque el Amor Manda

Quererte Asi

Qué Bonito Amor

Rafaela

Relaciones Peligrosas

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
19.07.2014
Niestety ale natłok spraw osobistych chwilowo uniemożliwia mi tłumaczenie nowych newsów. Będą się pojawiać ale z mniejszą częstotliwością niż dotychczas.

Beata
18.07.2014
no właśnie... trzeba gdzie indziej szukać wiadomości

aj301076
17.07.2014
co się dzieje? nie ma żadnych nowych wiadomości

Natasia128
14.07.2014
Jak Ma Na Imię Córka Natalii Streignard???

Beata
12.07.2014
Ja oglądam La Malqueride. Świetna jestsmiley

lucre
12.07.2014
Jacqueline już urodziła. Mała mierzyła 52 cm i ważyła 3,474 kg. smiley

gaviota
22.06.2014
Jedni się rodzą jak dzieci Maritzy a drudzy jak u Angie mama umierają.Masakra takie to życie jest ...Kondolancje dla biednej Angie i gratulacje dla Maritzy ...

mercclassic
22.06.2014
zmarła mama Angelique Boyer

Wiola
19.06.2014
Mają na imię Akiva i Yehuda. Trochę dziwnie smiley

Natasia128
18.06.2014
Jakie Imiona Mają Dzieci Maritzy Rodriguez??

Archiwum
Elite Site
rbda.jpgegoistki.blogspot.com
Elizabeth Gutierrez
RBD
Top Site
egoistki.blogspot.com MaitePerroniBeorlegui.pl AlfonsoHerrera.pl ChristopherUckermann.net Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2012
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

5,780,632 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie