Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,041
Najnowszy Użytkownik: MichaelRAink
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Post girls in yoga p...
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Twoja na zawsze" odcinek 30. Iran zaciąga Diega do łóżka, a Olvido wyprowadza się z rezydencji
Z odcinka na odcinek


Iran podstępem zaciąga Diega do łóżka i ma nadzieję, że od razu zajdzie w ciążę. Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 30. - TV4, środa, 19 kwietnia 2017, godz. 16:00

Iran (Cecilia Ponce) próbuje zaciągnąć Diega (Daniel Elbittar) do ołtarza. Kobieta coraz bardziej obawia się, że przez Olvido (Melissa Barrera) wejście do bogatej rodziny Santanderów jest zagrożone. Angustias (Aura Cristina Geithner) doradziła córce, aby jak najszybciej zaszła w ciążę wówczas Diego nie będzie miał wyjścia.

W 30. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Diego nadal jest przekonany, że Olvido spodziewa się dziecka Pancha (Francisco Angelini). Kiedy mężczyzna wraca do domu wpada na Iran, która natychmiast proponuje mu drinka. Mężczyzna nie wie, że w napoju znajduje się narkotyk. Iran zaciąga odurzonego Diega do łóżka!

To jednak nie koniec intrygi. Angustias i Nelson (Ramiro Tomasini) zwabiają Olvido do sypialni Iran. Kobieta nakrywa Diega w łóżku z blondynką!

Następnego ranka również Esperanza (Leticia Huijara) widzi syna w łóżku z Iran. Diego wyznaje, że kobieta musiała go czymś odurzyć, bo niewiele pamięta z poprzedniej nocy. Esperanza każe Iran i jej rodzinie wyprowadzić się z rezydencji. Iran ma jednak pomysł, jak może zostać w willi.

Załamana Olvido natomiast postanawia opuścić rezydencję Santanderów. Nie przekonują jej nawet namowy Esperanzy.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 259 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 29. Diego widzi pocałunek Olvido i Pancha!
Z odcinka na odcinek


Pancho wyznaje Olvido miłość i namiętnie ją całuje! Świadkiem tej sytuacji jest Diego. Sprawdź, co wydarzy się w 29. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 29. - TV4, wtorek 18 kwietnia 2017, godz. 16:00

Pojawienie się Pancha (Francisco Angelini) w rezydencji Santanderów rozwścieczyło Diega (Daniel Elbittar). Między mężczyznami doszło do poważnej awantury, a Diego nie chce więcej spotkać Pancha. Nie pomogły nawet tłumaczenia Olvido (Melissa Barrera), że przyjaźni się z Panchem od wielu lat.

W 29. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Marlen (Talia Gómez) wyjawia Diegowi, że Olvido naprawdę go kocha i jest szczera wobec niego. Mężczyzna zaczyna być zazdrosny o Olvido, kiedy widzi ją z Panchem. Wieczorem Pancho odwiedza Olvido w szkole i cieszy się jej sukcesami w edukacji. W pewnym momencie mężczyzna wyznaje jej miłość, a kiedy lvido próbuje odejść, ten chwyta ją za rękę, przyciąga do siebie i namiętnie całuje. W tej chwili do szkoły przychodzi Diego i wpada w szał na widok Olvido całującej się z Panchem. Między mężczyznami znów dochodzi do poważnej wymiany zdań. Pancho wykorzystuje tę sytuację i okłamuje Diega, że Olvido jest z nim w ciąży.

Iran (Cecilia Ponce) desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę Diega. Mężczyzna jednak odtrąca ją! Wściekła kobieta wyładowuje swój gniew na Olvido!

Angustias (Aura Cristina Geithner) ma nowy plan na usidlenie Diega. Kobieta mówi córce, że powinna zajść jak najszybciej w ciążę.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 202 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 28. Bójka Pancha i Diega o Olvido!
Z odcinka na odcinek


Pancho przyjeżdża do Acapulco i odnajduje Olvido w rezydencji Diega. Jak zareaguje na informację o ciąży Olvido? Sprawdź, co wydarzy się w 28. odcinku serialu "Twoja na zawsze"

"Twoja na zawsze" odcinek 28. - TV4, piątek, 14 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) w końcu wyznała wszystkim prawdę o ty, co wydarzyło się w Taxco. Diego (Daniel Elbittar), mimo że czuje z nią ogromną i niezrozumiałą więź, nie jest pewny, czy dziewczyna mówi prawdę. Ulises (Héctor Soberón) postanawia dowiedzieć się, czy wersja Olvido jest prawdziwa i w tym celu zatrudnia prywatnego detektywa. Jedyną osobą, która od razu uwierzyła Olvido jest Esperanza (Leticia Huijara).

W 28. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Pancho (Francisco Angelini) przyjeżdża do Acapulco i w końcu odnajduje Olvido w rezydencji Santanderów. Chłopak jest szczęśliwy na widok przyjaciółki, w której od dawna się podkochuje. Olvido opowiada mu o wszystkim, m.in. o dziecku Diega, którego się spodziewa. W domu niespodziewanie pojawia się Diego i... jest zazdrosny o Pancha! Santander dopytuje się kim jest mężczyzna i dochodzi między nimi do potężnej awantury.

Iran (Cecilia Ponce), która za wszelką cenę chce pozbyć się Olvido z domu, wykorzystuje tę sytuację i wmawia Diegowi, że jego domniemana żona ma romans z Pancho. Sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta, ponieważ Diego słyszy jak jego brat komplementuje Olvido. Rodrigo (Erick Chapa) nie ukrywa, że zauroczył się nową asystentką matki...

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 207 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 26. Diego dowiaduje się o ślubie i dziecku! Co zrobi?
Z odcinka na odcinek


Diego w końcu poznaje prawdę o sobie i o Olvido. Czy mężczyzna uwierzy, że wzięli ślub i będą mieli dziecko? Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 26. - TV4, czwartek, 13 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) zatrudniła się w rezydencji Diega (Daniel Elbittar) i za wszelką cenę chce, żeby ukochany przypomniał sobie wszystko, co wydarzyło się w Taxco. Nowa pracownica przypadła do gustu Esperanzie (Leticia Huijara), która awansowała ją na swoją asystentkę. Zażyłość Olvido z rodziną denerwuje Iran (Cecilia Ponce), która zaczyna obawiać się, że straci Diega. W końcu kobieta wmówiła ukochanemu, że Olvido wykorzystuje jego i jego rodzinę. Zdesperowana Olvido wyjawia Esperanzie prawdę na temat Taxco...

W 26. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" zmanipulowany przez Iran Diego chce pozbyć się Olvido z domu. Oferuje jej nawet duże pieniądze w zamian za odejście, jednak dziewczyna nie przyjmuje ich. Diego przeprowadza poważną rozmowę z Olvido, w której dziewczyna wyjawia mu, że w Taxco wzięli ślub i jest ojcem jej dziecka. Diego początkowo nie wierzy w opowieść Olvido, ale nie ma dowodów na to, że rzeczywiście nie są małżenstwem.

Ulises (Héctor Soberón) wynajmuje prywatnego detektywa, aby ten dowiedział się, czy Olvido mówi prawdę. Ulises uświadamia Diega, że jeśli historia Olvido jest prawdziwa, to mężczyzna musi wziąć za nią odpowiedzialność. Esperanza natomiast uwierzyła OIvido i pomaga jej w przemianie w idealną partnerkę dla jej syna. Kobieta wspiera Olvido w powrocie do szkoły.

Czy Diego zwiążę się z Olvido?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 205 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 25. Olvido wyznaje Esperanzie prawdę o sobie i Diegu!
Z odcinka na odcinek


Diego zmienia nastawienie do Olvido, dlatego dziewczyna decyduje się wyznać Esperanzie prawdę o sobie i Diegu. Jak kobieta zareaguje na tę historię? Sprawdź, co wydarzy się w 25. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 25. - TV4, środa, 12 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) wciąż stara się, aby Diego (Daniel Elbittar) przypomniał sobie, co wydarzyło się w Taxco. Mężczyzna co prawda czuje dziwną więź z nową asystentką matki, ale nie potrafi wyjaśnić, dlaczego. O relację Diega i Olvido zaczyna być zazdrosna Iran (Cecilia Ponce), która obawia się, że pokojówka ukradnie jej narzeczonego.

W 25. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Iran i Angustias (Aura Cristina Geithner) chcą za wszelką cenę rozdzielić Diega i Olvido. Pazerne kobiety najchętniej pozbyłyby się pięknej pokojówki. Iran i jej matka wmawiają Diegowi, że Olvido jest sprytna i wykorzystała go dla własnej korzyści i awansu. Mężczyzna zaczyna wierzyć w to, co słyszy, dlatego zmienia nastawienie do Olvido. Diego jest skory nawet zapłacić jej, żeby tylko odeszła z pracy.

Zdesperowana i zrozpaczona Olvido postanawia szczerze porozmawiać z Esperanzą (Leticia Huijara). Dziewczyna opowiada jej o wszystkich wydarzeniach z Taxco łącznie ze ślubem i dzieckiem, którego się spodziewa.

Jak matka Diega zareaguje na tę historię? Czy uwierzy swojej asystentce? A może Esperanza posądzi ją o kłamstwo i wyrzuci z pracy?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 202 Czytań · Drukuj
 
 
Była Miss Universe Ximena Navarrete wzięła ślub!
Newsy
ximena-navarrete_163369-1920x1200.jpg

Czy można sobie wyobrazić piękniejszą pannę młodą niż była Miss Universe? Meksykańska modelka i aktorka, zwyciężczyni konkursu piękności Miss Universe 2010 - Ximena Navarrete - właśnie wzięła ślub. Ślub odbył się 1 kwietnia. Para zaręczyła się w październiku ubiegłego roku.
Dodał:  Wiola dnia 12 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 298 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 23. Przemiana Olvido! Diego przypomni sobie wszystko?
Z odcinka na odcinek


Olvido zostaje osobistą asystentką Esperanzy i przechodzi przemianę. Czy Diego w końcu przypomni sobie wszystko? Sprawdź, co wydarzy się w 23. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 23. - TV4, piątek, 7 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) za wszelką cenę chce, aby Diego (Daniel Elbittar) przypomniał sobie, co wydarzyło się w Taxco. Dziewczyna wyjechała do Acapulco i zatrudniła się w rezydencji ukochanego jako pokojówka. Tam jednak nie tylko musi znosić okropne traktowanie Iran (Cecilia Ponce), lecz także patrzeć jak Diego całuje inną.

Mimo że Diego wciąż sobie nie przypomniał, co działo się w Taxco, to czuje dziwną relację z nową pokojówką. Para nawet zaprzyjaźnia się i ewidentnie zaczyna między nimi iskrzyć, ale Iran jest czujna i obawia się, że jej ślub z milionerem może być zagrożony.

W 23. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Olvido awansuje na stanowisko osobistej asystentki Esperanzy (Leticia Huijara), która jest pod wrażeniem nowej pokojówki. Dziewczyna przechodzi metamorfozę, która robi ogromne wrażenie na Diegu.

Podczas kolejnej szczerej rozmowy Diego wyznaje Olvido, że po powrocie do Acapulco miał na palcu obrączkę, ale wciąż nie pamięta dlaczego. Olvido chce wykorzystać ten moment i przypomnieć ukochanemu o wszystkim, jednak całą sytuację rujnuje Iran.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 436 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 21. Diego znów zakochuje sięw Olvido?
Z odcinka na odcinek


Sytuacja Diega komplikuje się. Iran próbowała popełnić samobójstwo i teraz szantażuje ukochanego! Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 21. - TV4, środa, 5 kwietnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) po krótkich poszukiwaniach odnalazła Diega (Daniel Elbittar), który odzyskał pamięć sprzed wypadku. Mężczyzna jednocześnie zapomniał o wydarzeniach z Taxco. Olvido za wszelką cenę chce przypomnieć ukochanemu, co działo się między wypadkiem a powrotem do Acapulco.

Olvido zatrudniła się w rezydencji Diega jako pokojówka. Niestety praca sprawia, że widuje ukochanego w objęciach Iran (Cecilia Ponce). Kobieta zaczyna czuć, że powoli traci Diega, dlatego udawała, że chce się zabić i teraz szantażuje ukochanego.

W 21. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" zaostrza się konflikt Diega z Rodrigiem (Erick Chapa). Iran natomiast jest przerażona, że straci Diega dlatego postanawia o niego walczyć za wszelką cenę. Kobieta nie pozwoli, aby taki majątek przeszedł jej koło nosa.

Diego natomiast znów zaczyna coś czuć do Olvido. Mężczyzna uświadamia sobie, że za każdym razem, kiedy ją widzi, czuje dziwne ukłucie w sercu. Czy Diego na nowo zakochuje się w Olvido? Czy mężczyzna przypomni sobie, co wydarzyło się w Taxco?

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 416 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Cristian Castro "Solamente tu"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Cristiana Castro "Solamente tu". Piosenka była tematem przewodnim telenoweli "Po prostu Maria". W teledysku do utworu możemy zobaczyć protagonistów tej produkcji Claudię Alvares i Jose Rona.
Dodał:  Wiola dnia 05 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 531 Czytań · Drukuj
 
 
Twoja na zawsze" odcinek 19. Olvido pokojówką w rezydencji Diega!
Z odcinka na odcinek


Olvido odnalazła Diega, ale mężczyzna jej nie pamięta. Kobieta postanowiła zatrudnić się w jego rezydencji. Sprawdź, co wydarzy się w 19. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze odcinek 19. - TV4, poniedziałek, 3 kwietnia 2017, godz. 16:00

Diego (Daniel Elbittar) i wrócił do Acapulco, gdzie jest przekonany, że czeka na niego narzeczona. Mężczyzna co prawda przypomniał sobie, co działo się w jego życiu przed wypadkiem, ale zapomniał o okresie między katastrofą a powrotem do Acapulco. Zrozpaczona Olvido (Melissa Barrera) postanowiła odnaleźć ukochanego i tak trafiła do Acapulco.

Olvido miała problem z odnalezieniem męża, ponieważ nie znała jego prawdziwego imienia i nazwiska, jednak przypadkiem w gazecie zobaczyła jego zdjęcie. W trakcie dramatycznego poszukiwania ukochanego, kobieta wpadła pod samochód... Diega! Mężczyzna odwiózł ją do szpitala, ale zupełnie jej nie pamiętał. Załamana Olvido poprosila, aby zatrudnił ją u siebie.

W 19. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Olvido rozpoczyna pracę pokojówki w rezydencji Diega. Kobieta ma nadzieję, że swoją ciągłą obecnością przy nim, przypomni mu, kim jest. Zadanie jest tym trudniejsze, że Olvido musi patrzeć na związek Diega i Iran. Już na samym początku swojej pracy, kobieta jest świadkiem pocałunku tej pary.

Diego natomiast czuje dziwną więź z nową pokojówką. Czy mężczyzna przypomni sobie, kim jest Olvido?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 554 Czytań · Drukuj
 
 
"Twoja na zawsze" odcinek 18. Olvido odnajduje Diega!
Z odcinka na odcinek


Olvido dowiaduje się, że jej mąż naprawdę nazywa się Diego Rivas i postanawia go odnaleźć! Sprawdź, co wydarzy się w 18. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 18. - TV4, piatek, 31 marca 2017, godz. 16:00

Po tym jak Diego (Daniel Elbittar) odzyskał pamięć i wrócił do Acapulco, zrozpaczona Olvido (Melissa Barrera) postanawia odnaleźć go. Mężczyzna natomiast nie pamięta, co działo się z nim od wypadku do powrotu do Acapulco i nie rozumie dlaczego na jego palcu jest obrączka.

W 18. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Olvido dowiaduje się z gazety, że jej mąż naprawdę nazywa się Diego Rivas. Kobieta postanawia odnaleźć go.

Olvido niespodziewanie wpada pod samochód. Kierowcą okazuje się... Diego! Mężczyzna odwozi nieprzytomną Olvido do szpitala, a tam dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. Kiedy Olvido odzyskuje przytomność jest załamana, że mąż nie poznaje jej, ale... prosi go o pracę!

W międzyczasie w Taxco, rzeźnik domaga się od Eufrasii (Gabriela Roel) zwrotu pieniędzy za noc z Olvido, do której nie doszło. Kiedy kobieta nie ma zamiaru oddawać pieniędzy, mężczyzna chce, aby spłaciła dług w naturze. Wściekła Eufrasia sięga po broń i zabija napastnika!


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 kwiecień 2017         0 Komentarzy · 498 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 488 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Twoja na zawsze"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

MichaelRAink
22.06.2017
drgkyux http://www.3500gt.nl/821-
nike-tiempo-roze.php http://www.cambiaexpress.
es/zapatos-hermes-barranq
uilla-778.php http://www.postenblankest
ijn.nl/524-nike-air-max-2
016-l


Wiola
19.06.2017
Barbara po mamie aktorki.

Wiola
19.06.2017
Dzieci mają na imię Bárbara i Sebastián

Natasia128
07.06.2017
Jak mają na imię blizniaki Ludwiki Palety?????

Mayte
30.04.2017
Czy mogłabyś napisać o Melissie Bareaa Chętnie się czegoś dowiem

Pesjfrc5
13.04.2017
[url=http://sadistiv.pl/k
ocyk-minky/]http://sadist
iv.pl/kocyk-minky/[/url]  Staged set amongst lavish hill and also spectacular shore, Vancouver can be a great hobby also n


Wiola
10.04.2017
Mayte nie słyszałam na ten temat nic i raczej są to zwykłe plotki jak sama napisałaś.

Mayte
09.04.2017
Co to za osoba rozpuszcza fałszywe plotki o nowej telenoweli zamiast Any o 17 ? Na YouTube podaje się za tv4

Wiola
05.02.2017
Oczywiście postaram się i uwzględnię też Twoje oczekiwania smiley

Mayte
05.02.2017
No rozumiem . No trudno . Mam nadzieję jednak że znajdziesz czas by dalej umieszczać jak najwięcej newsow smiley

Archiwum
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

19,125,282 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie