Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 367
Najnowszy Użytkownik: suzy92
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Talisman" odc.71-78
Streszczenia odcinków
bg.jpg

Odcinek 71
Mariana mówi, że nie chce być z mężczyzną, który jej nie kocha, ale będzie walczyć o miłość Pedro. Armando tłumaczy Fabioli, że Camila nie zechce nigdy zostać żoną Antonio. Dziewczyna powtarza to siostrze. Antonio słyszy ich rozmowę i wpada w szał. Doris odwiedza Pedro pod pretekstem wizyty u córek. Prosi, aby się z nią ożenił, inaczej nigdy jej więcej nie zobaczy. Gregorio oferuje jej pokaźną sumę pieniędzy, ale nie chce się żenić. Doris odrzuca propozycję. Mariana dopytuje Margarito o swoje dziecko. Pedro i Camila odwiedzają pracownicę opieki społecznej w sprawie adopcji Santiago. Kobieta twierdzi, że jest to niemożliwe, ponieważ Pedro i Camila nie są oficjalnie małżeństwem. Pedro zastanawia się, czy nie wykorzystać do tego Mariany. Camila jest zszokowana. Antonio zmusza Lucrecię, aby podpisała papiery, dzięki którym przejmuje kontrolę nad jej częścią rancza.

Odcinek 72
Pedro wycofuje się z pomysłu adoptowania Santiago wraz z Marianą. Manuel pomaga Marianie odzyskać pamięć na wszelkie możliwe sposoby, ale kobieta nie robi postępów. Elvira prosi Marianę o pieniądze, ale ona nie chce podpisać żadnego czeku bez konsultacji z Pedro. Manuel całuje Marię, ale ona odchodzi twierdząc, że nie mogą być razem, ponieważ złożyła obietnicę swojej siostrze. Gregorio źle się czuje, prosi Valentina o wezwanie lekarza. Sara prosi ojca Sebastiana o pomoc, ponieważ Gabriel nie chce się z nią ożenić.

Odcinek 73
Gregorio dowiaduje się, że Lucrecia przekazała swe udziały bratu. Sądzi, że przydałaby mu się teraz Doris. Pedro odwiedza Santiago na posterunku. Prosi chłopaka, aby był cierpliwy. Mariana dzwoni do Pedro i mówi mu, że pewna kobieta chce od niej pieniądze. Pedro wraz z Camilą jadą do niej i wyjaśniają, kim jest Elvira i co się działo z jej spadkiem w czasie jej nieobecności. Antonio wpada w szał i bije swoje córki w obecności Tracy i Alberty. Fabiola postanawia uciec z Armando. Chłopak szuka pracy, ponieważ nie może dopuścić, aby jego ukochana i jego matka mieszkały pod jednym dachem. Lucrecia jest załamana. Pyta brata, w jaki sposób chce rozdzielić Pedro i Camilę. Kobieta grozi, że zabiję Camilę, jeśli brat czegoś nie wymyśli. Antonio odpowiada, że sam zabiję siostrę, jeśli włos spadnie Camili z głowy. Lucas odwiedza Doris w domu Brigitte i proponuje, że przekaże jej wszystkie sekrety Gregorio w zamian za wspólną noc.

Odcinek 74
Lucrecia i Antonio kłócą się. W pewnym momencie mężczyzna bije siostrę, która tarci przytomność. Antonio zabiera ją do El Talisman, zostawia na podłodze, a następnie strzela w powietrze. Zaniepokojony Pedro szuka przyczyny tego zamieszania. Wraz z Margarito znajdują zemdloną kobietę. Lukrecja odzyskuje świadomość, ale nic nie pamięta z ostatnich godzin. Oszołomiona kobieta wznieca pożar. Antonio, który obserwuje sytuację z ukrycia, zabiera siostrę, a zamyka w płonącym pomieszczeniu Pedro. Domownicy nadbiegają, aby ratować Pedro. Przyjeżdża policja i straż pożarna. Pedro jest przekonany, że Lukrecja jest w środku płonącego budynku. Wtedy zjawia się Antonio, który oskarża rywala o celowe podpalenie i zamordowanie Lucrecji. Pedro zostaje zatrzymany. Teraz Antonio zamierza ukryć siostrę, aby toczące się śledztwo trwało jak najdłużej. Gregorio źle sypia, prosi Pancho, aby znalazł Doris. Kochanka przyjeżdża do domu, mając nadzieję, że Gregorio zgodzi się poślubić ją. Fabiola ucieka z domu i prosi Armando, aby jej towarzyszył. Chłopak zgadza się, ale nie ma żadnych pieniędzy, ani pracy. Radzi więc dziewczynie, aby na razie wróciła na ranczo i poczekała na dogodny moment. Wtedy razem uciekną z dala od swoich rodzin.

Odcinek 75
Fabiola zdradza ojcu, że jest z Armando. Antonio postanawia odesłać córkę z dala od domu. Następnego dnia Armando nie może znaleźć ukochanej i dowiaduje się od niej przez telefon całej prawdy. Manuel zabiera Marię do domu i całuje ją. Angel obserwuje tę scenę i nie ma nic przeciwko temu. Antonio mówi ojcu o śmierci Lucrecji. Gregorio bardzo przeżywa tę wiadomość. Tymczasem Antonio od razu przechodzi do interesów. Następnie idzie do domu Elviry. Spotyka tam również Camilę. Grozi, że doniesie na policję, że Elvira próbowała otruć Gregorio. Camila, Ojciec Sebastian i Margarito odwiedzają Pedro na komisariacie.

Odcinek 76
Elvira przyznaje się córce, że próbowała otruć Gregorio, a Antonio ma na to dowody. Camila jedzie do Alcatraz, aby porozmawiać z nim o tym. Antonio powiadamia ją, że zrezygnuje ze swojego planu pod warunkiem, że Camila poślubi go. Niespodziewanie Camila otrzymuje pomoc od Doris, która obiecuje, że pomoże jej uniknąć ślubu z Antonio. Gregorio grozi, że weźmie sprawiedliwość we własne ręce, jeśli Pedro nie zostanie skazany na śmierć. Wykorzystując sytuację, że Mariana jest w tym samym czasie na posterunku, kapitan chce skonfrontować ją z Gregorio. Mężczyzna natychmiast ucieka. Pedro zwalnia prawnika, który radzi mu dobrowolnie przyznać się do winy. Inny adwokat obiecuje, że następnego dnia Pedro wyjdzie na wolność.

Odcinek 77
Camila jest gotowa wyjść za Antonio, aby ratować matkę przed więzieniem. Jej brat jest innego zdania. Uważa, że Elvira powinna ponieść konsekwencje swoich czynów. Pedro wychodzi z więzienia. Dowiaduje się, że pewne małżeństwo chce adoptować Santiago. Idzie pożegnać się z chłopcem. Gregorio z dnia na dzień czuje się coraz gorzej za sprawą trucizny, którą w małych dawkach aplikuje mu Antonio. Antonio grozi Fabioli, że jeśli nie zaakceptuje Camili jako swojej macochy, ojciec wyśle ja do szkoły za granicą. Fabiola godzi się na wyjazd. Mariana ogląda ubranka dziecięce i wtedy przypomina sobie, jak wiele lat wcześniej Gregorio pobił ją, gdy była w ciąży. Kobieta przechodzi silny atak, po którym nic nie pamięta.

Odcinek 78
Pedro spotyka się z Camilą. Ukochana mówi mu, że chce zakończyć ich związek. Pedro chce się dowiedzieć, jaki jest powód rozstania. Elvira wyjaśnia mu, że jej córka zamierza poślubić Antonio. Pedro nic nie rozumie z tej sytuacji, ale podejrzewa, że Camila została zmuszona do takiego kroku. Jest już zmęczony bezustanną walką o to uczucie. Mariana próbuje mu pomóc. Gregorio źle się czuje i prosi o wezwanie lekarza. Valentin, który jest wspólnikiem Antonio, znajduje doktora, który stracił uprawnienia do wykonywania zawodu i chce go wykorzystać. Camila zgadza się zostać żoną Antonio.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 53 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.171-180
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 171

Mili czuwa przy łóżku Angelicy i czeka aż babcia się obudzi. Ivo prosi ojca Manuela aby pomógł mu odzyskać Milagros ale on się nie zgadza. Rosi mówi ojcu Manuelowi, że jest matką Milagros. Bernardo potwierdza, że Angelica rzeczywiściw widziała Rosi i organizuje ich spotkanie. Florencja prosi Mili aby powiedziała Ivowi, że go kocha ale Mili odmawia. Rosi mówi Sergiowi, że chce zniszczyć firmę Di Carlo. Florencja i Ivo kłócą się.

Odcinek 172

Mili prosi Iva aby przestał ranić Florencję i porozmawiał z nią. Sergio proponuje Federicowi odkupienie części akcji firmy. Pepe i Rocky organizują konkurs pośladków aby przyciągnąć do dyskoteki klijentów, Florencja i Ivo przeprowadzają poważną rozmowę i postanawiają się rozstać. Pablo jest zazdrosny o Iva. Mili mówi Rosi, że nie będzie u niej pracować.

Odcinek 173

Pan Pepe i pan Costa walczą o względy Angelicy. Gustawo, przyjaciel Rizzo, pokazuje Pablowi i Marinie dom, który dla nich kupił. Federico i Ivo odrzucają propozycję Pabla, który chciał połączyć firmy. Zgadzają się za to na propozycję Sergia. Florencja przysyła Mili list, w którym informuje ją, że nie wróci już do Iva. Ivo rozpoznaje pismo Florencji, czyta list a potem mówi Mili, że ona jest kobietą jego życia.

Odcinek 174

Marina pyta Pabla czym zajmował się jej ojciec ale on nic jej nie chce powiedzieć. Ivo przysyła Mili bukiet białych róż a ona myśli, że to od Sergia. Pan Costa przysyła kwiaty Angelice i pan Pepe jest zazdrosny. Mili i Socorro pomagają Ramonowi przy otwarciu restauracji „Radosne Niokki”. Damian urządza tam swój pierwszy wiec wyborczy. Mili dowiaduje się, że kwiaty są od Iva i oddaje je Vicky. Andrea namawia Martę by udawała, że jest w ciąży i w ten sposób zemściła się na Damianie. Ivo prosi Mili by dała mu szansę a słyszy to Sergio.

Odcinek 175

Ivo i Sergio znowu się kłócą. Wracają Nestor z Luisą. Luisa jest wściekła kiedy widzi w swoim ogrodzie kalie, które kazała zasadzić Andrea. Andrea namawia Ripettiego aby pomógł jej zniszczyć karierę polityczną Damiana. Nestor mówi Mili, że Ivo ją bardzo kocha i zachęca Iva by walczył o swoją miłość. Ivo postanawia odzyskać Mili i prosi Linę aby mu pomogła zorganizować spotkanie z Mili w jego mieszkaniu. Marta mówi Andrei, że Gloria jest w ciąży i Andrea zwalnia dziewczynę. Niczego nieświadoma Mili idzie do mieszkania, gdzie zastaje Iva.

Odcinek 176

Mili i Ivo rozmawiają szczerze i Mili mówi dlaczego uciekła z kościoła. Do mieszkania przychodzi Sergio i jest zły widząc Mili z Ivem. Cała służba, łącznie z Angelicą, postanawia odejść solidarnie razem z Glorią. W tej sytuacji Federico nie zwalnia Glorii ku niezadowoleniu Andreii. Ivo idzie do Sergia aby mu wszystko wyjaśnić i zastaje u niego Rosi, która mówi, że jest kochanką Sergia. Ivo mówi o tym Glorii a Gloria Mili. Bobby obiecuje Vicky, że zostawi ją w spokoju bo podoba mu się inna. Mili chce porozmawiać z Sergiem a ten przychodzi z Rosi. Rosi wyjaśnia Mili, że okłamała Iva by nie domyślił się, że to ona kupuje akcje firmy Di Carlo. Pyta także Mili czy jest pewna, że jej mama zmarła.

Odcinek 177

Mili policzkuje Andreę. Rocky przyznaje się, że pracował kiedyś w cyrku. Mili postanawia zabrać dzieci z sierocińca do cyrku a Ivo, Rocky i Vicky pomagają jej w tym. Ivo mówi przy całej rodzinie, że Pablo został następcą Rizza w mafi. Rosi spotyka się z Gustvem. Gloria traci dziecko i obydwoje z Chamuco bardzo rozpaczają. Podczas występu klowna, Mili zostaje zaproszona na arenę a klown wręcza jej białą różę.

Odcinek 178

Klown mówi Mili, że chce przywrócić uśmiech w jej oczach. Obiecuje jej, że jeśli wypowie o północy trzy razy jego imię: Ćwirek, to on się zjawi. Damian kręci reklamę polityczną i ma problemy z wymówieniem słowa „nieprzekupny”. W kuchni o północy Mili mówi trzy razy Ćwirek i klown się zjawia. Mili jest zachwycona do momentu kiedy okazuje się, że klown to Ivo. Nestor wyjeżdza na kilka dni w interesach i Ivo pozwala mu się uściskać. Luisa zostaje i Andrea jest z tego bardzo niezadowolona. Rocky zaprasza Vicky na obiad. Gloria przekonuje Mili, że Rosi może być jej matką. Mili idzie więc do klasztoru i pyta ojca Manuela czy jej mama naprawdę zmarła przy porodzie.

Odcinek 179

Ojciec Manuel radzi Mili by porozmawiała z Rosi i dowiedziała się prawdy. Potem spotyka się z Rosario i każe jej powiedzieć Mili, że jest jej matką bo w przeciwnym razie on to zrobi. Rosi grozi mu, że jeżeli to zrobi to ona oskarży Kościół o kradzież córki. Pablo i Marina pobierają się. Przed ślubem Domenico Rizzo spotyka się z Pablem. Okazuje się, że jego śmierć była sfingowana a teraz ukrywa się pod innym nazwiskiem. Każe on Pablowi dbać o Marinę i odjeżdza. Ivo i Sergio zapraszają Mili do galerii sztuki. Aby się nie kłócili, Mili postanawia, że pójdą we trójkę. Ivo rozmawia z Rocky’m. Każe mu zabrać Vicky i odejść gdzieś gdzie będą mogli być szczęśliwi. Ivo całuje Mili.

Odcinek 180

Mili, Sergio i Ivo idą do galerii sztuki. Mili głośno krytykuje obrazy nie zważając na obecność ich autora. Ivo kupuje Mili obraz bo obiecała mu za to nagrodę. Ivo wybiera romantyczną kolację. Ku niezadowoleniu Iva, Mili przychodzi na nią razem z Sergiem. Mili czuje się nieszczęśliwa bo nie wie którego wybrać. Andrea zastaje Federica i Luisę w łóżku. Robi awanturę Federicowi, który każe jej się wynosić. Wściekła Andrea uprzedza Damiana, że Ripetti chce mu zrobić kompromitujące zdjęcia i Damian unika wpadki. Rocky postanawia pślubić Vicky i prosi ojca Manuela o udzielenie ślubu. Pablo i Marina są szczęśliwi po nocy poślubnej. Damian uprzedza Pabla, że zadaje się z mafią i jest śledzony przez tajne służby. Mili spotyka się z Rosi, która mówi jej, że chce jej pomóc zemścić się na ojcu.
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 41-50
Streszczenia odcinków


Odcinek 41
Emisja: 7 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 8 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Lekarz mówi Marichuy, że spodziewa się dziecka. Estefanía daje Mayicie psa, sprawiając radość dziewczynce i Juanowi Miguelowi. Udaje jej się również przekonać Juana Miguela, że Marichuy zeznawała w sądzie na jego niekorzyść. Mężczyzna wspomina o tym Eduardowi, który podejrzewa, iż Marichuy i Onelia działały w zmowie, by go zranić. Viviana przekonuje Leticię do niewierności męża. Nie ma również skrupułów, by zbliżyć się do niego, gdy ten zostaje sam. Patricio zatrudnia Israela jako swojego szofera, co bardzo zaskakuje Estefanię. Kobieta wykorzystuje sytuację, by ten zabrał ją na przejażdżkę, aby się z nim całować. Uprzedza go jednak, że nic poza tym nie zdobędzie, bo ona zasługuje na kogoś z grubszym portfelem. Amador dalej uczy Marichuy sztuki aktorkiej. Rocío z niecierpliwością czeka na zdjęcie bandaży z twarzy. Juan Miguel opowiada jej o swoich przypuszczeniach co do zemsty Marichuy. W rozmowie z ojcem Anselmo, mężczyzna wyznaje, że cieszy się iż Marichuy miała okazję się zemścić, bo dzięki temu nie będzie się już czuł winny tego, że ją zranił. Candelaria i Adrián widzą Marichuy uczącą się swojej roli i ostrzegają ją przed Amadorem, jednak dziewczyna nic sobie z tego nie robi. Eduardo widzi jak Marichuy i Amador kupują ubrania. Mówi o tym Juanowi Miguelowi, który wykorzystuje okazję, aby skrzyczeć Marichuy za to, że spotyka się z innym mężczyzną wiedząc, że jeszcze nie uzyskali rozwodu. Dochodzi do kłótni. Eduardo mówi Juanowi Miguelowi, że jego największym problemem jest zazdrość o Marichuy.

Odcinek 42
Emisja: 8 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 9 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel w rozmowie z Marichuy wyznaje, że ma do niej żal, iż w sądzie zeznawała na jego niekorzyść, by odebrano mu opiekę nad córką. Cecilia pyta Isabelę o wiek Estefanii, jednak ta mówi jej, że trudności z którymi borykała się dziewczyna sprawiły, że zawsze wyglądała na bardziej dorosłą niż jej rówieśnicy. Marichuy w złości mówi Juan Miguelowi, że w sądzie zeznawała na jego niekorzyść. Para kłóci się. Mayita przychodzi do babci Mariany. Babcia opowiada jej kolejną ze swoich bajek. Isabela mówi Estefanii, że Cecilia wypytywała ją o jej wiek. Kobieta mówi, że zaniepokoiły ją te pytania ze strony żony sędziego. Obawia się, że przyjaciółka lada moment może odkryć cały ich plan. Lekarz zdejmuje bandaże z twarzy Rocio. Twarz dziewczyny wygląda lepiej, jednak Rocio nie jest zadowolona z efektów operacji. Lekarz uspokaja dziewczynę tłumacząc, że następna operacja powinna przynieść lepszy rezultat. Marichuy jest podekscytowana pracą w telewizji, ciężko pracuje, by dobrze przygotować się do swojego debiutu. Dziewczyna przyjmuje pseudonim artystyczny Alejandra Robles. Juan Miguel spotyka na szpitalnym korytarzu Beatriz. Mężczyzna zauważa, że dziewczyna jest przygnębiona i proponuje jej wspólną kawę, aby mogli porozmawiać. Leticia ma zamiar porozmawiać z Gustavo. Kobieta chce wyjaśnić całą sytuację i dowiedzieć się od męża czy naprawdę ją zdradza. Viviana przekonuje ją, by jeszcze poczekała z rozmową z nim. Beatriz wyznaje Juan Miguelowi, że jest w ciąży, a ojcem dziecka, którego się spodziewa jest Amador. Po rozmowie z Juan Miguelem, Beatriz idzie do telewizji, aby powiedzieć o ciąży Amadorowi. Amador nie jest zadowolony z wizyty Beatriz. Dziewczyna wyznaje mu, że jest w ciąży. Amador pyta się kto jest ojcem dziecka. Beatriz oznajmia mu, że on. Mężczyzna mówi jej, że nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za dziecko, którego się spodziewa. Mayita oglądając telewizję widzi zapowiedź programu z udziałem Marichuy. Dziewczynka bardzo się cieszy. Juan Miguel i Estefanía są tym zaskoczeni. Viviana przedstawia Leticii swój plan. Kobieta chce śledzić Gustavo, by zobaczyć czy spotka się ze swoją kochanką wieczorem. Przyjaciółka zgadza się, ale chce jej towarzyszyć. Viviana choć niechętnie, to zgadza się. Juan Miguel po zapowiedzi w telewizji rozumie teraz dlaczego Eduardo widział Marichuy i Amadora razem. Olga, Purita, Clemencia i Candelaria cieszą się ze zbliżającego się debiutu Marichuy w telewizji. Jedynie Adrian martwi się tym, czy Marichuy nie zmieni się, gdy stanie się sławna. Elsa, Nelson i Becky przekonują Beatriz, aby zapomniała o Amadorze, gdyż to nie mężczyzna dla niej. Dziewczyna mówi, że nie może zapomnieć o Amadorze szczególnie teraz, gdy spodziewa się jego dziecka. Przyjaciele są zaskoczeni. Przy śniadaniu Cecilia mówi Patricio i Estefanii, że widziała w telewizji zapowiedź programu z udziałem Marichuy. Sędzia i Estefanía uważają, że to absurd i dziewczyna z pewnością tylko się ośmieszy. Ksiądz Anselmo jest zaskoczony tym, że Marichuy zadebiutuje w telewizji. Dziwi się, że dziewczyna o nim czy mu nie powiedziała. Zdziwienie duchownego jest jeszcze większe, gdy dowiaduje się od Candelarii, że to dzięki Amadorowi dziewczyna zadebiutuje w telewizji. Eduardo pyta się Juan Miguela czy ma zamiar oglądać program z udziałem Marichuy w telewizji. Przyjaciel odpowiada mu, że nie wie. Marichuy wieczorem po ciężkiem pracy w telewizji wraca do domu, gdzie czeka na nią Candelaria. Kobieta gratuluje dziewczynie. Marichuy mówi Candelarii, że pomimo swojego debiutu w telewizji nie czuje się szczęśliwa i mocno ją obejmuje.

Odcinek 43
Emisja: 9 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 10 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Wszyscy mieszkańcy z kamienicy, w której mieszka Marichuy czekają na program z jej udziałem. W mieszkaniu Olgi i Purity zjawiają się Marichuy, Candelaria, Adrian, jego matka Clemencia oraz ksiądz Anselmo. Wszyscy oglądają w telewizji debiut dziewczyny. Również w domu sędziego Velarde wszyscy oglądają debiut Marichuy. Patricio i Cecilia dobrze wypowiadają się o grze Marichuy, innego zdania są Estefanía i Isabela. Juan Miguel zjawia się w mieszkaniu Olgi. Marichuy jest zaskoczona jego obecnością. Para wychodzi, aby porozmawiać. Adrian nie jest zachwycony wizytą San Romana. Cecilia oglądając program wzrusza się. Estefanía uważa, że to głupstwo. Beatriz cierpi z powodu odrzucenia przez Amadora i tego, że mężczyzna nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko, którego się spodziewa. Marichuy i Juan Miguel znowu się sprzeczają. Dziewczyna prosi go, by odszedł. Przyjaciele Marichuy gratulują jej udanego debiutu w telewizji. Po chwili cała kamienica świętuje. Patricio i Cecilia są zachwyceni programem i nie szczędzą pochwał w kierunku Marichuy. Estefanía odwiedza Juan Miguela i wypytuje go o program z udziałem Marichuy. Amador odwiedza Marichuy. Mężczyzna informuje ją, że program z jej udziałem został dobrze przyjęty przez krytyków. Chce ją również namówić do wspólnego uczczenia udanego debiutu, ale Marichuy nie ma ochoty. Leticia cały czas rozmyśla nad tym czy Gustavo naprawdę ją zdradza przez co jest w kiepskim nastroju i źle się czuje. Estefanía jest zła, że gazety wypisują o udanym debiucie Marichuy. Nastrój poprawia jej Israel, który przynosi jej w prezencie róże i mały prezencik. Gustavo widząc, że żona źle się czuje chce wezwać lekarza. Kobieta mówi mu, że nie chce, żąda, aby ten odszedł. Gabriel, brat Gustavo próbuje ją uspokoić. Cecilia przerywa wspólną rozmowę Estefanii i Israela. Pani Velarde chce, aby ten zawiózł ją do kościoła, gdyż chce spotkać się z księdzem Anselmo, by omówić kilka spraw dotyczących sierocińca . Estefanía jest przerażona. Amador dostaje informacje, że program z udziałem Marichuy miał dobrą oglądalność. Viviana udaje, że martwi się o Leticię. Juan Miguel odwiedza Amadora. Mężczyzna wypytuje się o jego relację z Marichuy. Estefanía informuje Isabelę, że Cecilia jedzie do kościoła spotkać się z księdzem Anselmo. Kobiety są przerażone, że ich plan może się wydać. Estefanía przed Cecilią zjawia się w kościele. Dziewczyna mówi duchownemu, że Isabela źle poczuła się na ulicy i potrzebuje jego pomocy. Udaje jej się przekonać księdza i oboje wychodzą z kościoła bocznym wyjściem dzięki czemu unikają spotkania z Cecilią. Amador informuje Marichuy o przyjęciu w restauracji z okazji jej udanego debiutu oraz spotkaniu z prasą po czym idą na zakupy, by kupić dla dziewczyny kreację na ten wieczór. Cecilia dowiaduje się, że ksiądz Anselmo wyszedł, aby pomóc pewnej kobiecie. Estefanía sprowadza duchownego do Isabeli. Kobieta udaje przed nim, że źle się czuje. Gabriel zdradza Leticii, że rzekomą kochanką Gustavo jest jej przyjaciółka Viviana. Informuje ją również, że to ona ugania się za jej mężem. Kobieta na wieść o tym traci przytomność.

Odcinek 44
Emisja: 10 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 11 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leticia traci przytomność. Gabriel próbuje ją ocucić i wówczas zjawia się Viviana. Gabriel wyprasza Vivianę , która stwierdza, że chyba powinna opuścić dom przyjaciółki. Marichuy daje Candelarii pieniądze, które zarobiła za występ w telewizji. Dziewczyna daje jej także kilka prezentów, które kupiła. Juan Miguel przedstawia Eduardo Beatriz. Mężczyzna tłumaczy przyjacielowi, że Beatriz spodziewa się dziecka Amadora i prosi go, by poprowadził jej ciążę. Juan Miguel proponuje Beatriz i Eduardo wspólne wyjście do restauracji wieczorem. Informuje ich także, że ma zamiar zaprosić jeszcze Estefanię. Gustavo żąda, by Viviana natychmiast opuściła jego dom. Kobieta mówi, że zrobi to jeśli zapłaci jej tyle ile proponował jej wcześniej. Cecilia mówi Patricio, że była w kościele, by spotkać się z księdzem Anselmo, ale go nie spotkała, gdyż wyszedł. Estefanía i Isabela bardzo się cieszą z tego powodu. Juan Miguel dzwoni do Estefanii, aby ją zaprosić wieczorem na kolację do restauracji. Dziewczyna przyjmuje zaproszenie. Wieczorem Amador zjawia się w mieszkaniu Candelarii, by zabrać Marichuy na kolację do restauracji. Gustavo mówi Vivianie, że Leticia zna już całą prawdę, gdyż Gabriel wszystko jej wyznał. Mężczyzna grozi jej, że jeśli nie opuści jego domu, to zgłosi na policję fakt, że próbowała zabić jego żonę podając jej za dużą dawkę lekarstwa niż zalecił lekarz. Amador jest olśniony wyglądem Marichuy. Viviana opuszcza dom Leticii i Gustavo. Amador i Marichuy zjawiają się w restauracji, gdzie czeka już na nich prasa i reporterzy. Juan Miguel, Estefanía, Beatriz i Eduardo zjawiają się w tej samej restauracji, co Amador i Marichuy. Juan Miguel i Marichuy nie przestają patrzyć w swoją stronę. Purita i Adrian wybierają się na wieczorny spacer. Estefanía proponuje zmianę restauracji. Juan Miguel odmawia. Purita mówi Adrianowi, aby przestał śnić o czymś nieosiągalnym, gdyż Marichuy go nie kocha i nigdy nie pokocha. Vicente odwiedza Rocio. Dziewczyna mówi mu, że musi walczyć, by znowu mógł chodzić. Marichuy chce wyjść, ale Amador się nie zgadza. Gustavo prosi żonę o wybaczenie. Juan Miguel proponuje taniec Estefanii. Para idzie na parkiet. Również Amador i Marichuy udają się na parkiet, by zatańczyć. Marichuy i Juan Miguel nie przestają patrzyć w swoją stronę. Juan Miguel nie wytrzymuje i porywa Marichuy do tańca. Dziewczyna nie chce z nim zatańczyć. Amador bojąc się skandalu prosi ją, by się zgodziła. Leticia wierzy mężowi, że do niczego pomiędzy nim, a Vivianą nie doszło. Para godzi się. Marichuy i Juan Miguel tańczą razem, a Amador tańczy z Estefanią, która jest niezadowolona z takiego obrotu sprawy.

Odcinek 45
Emisja: 11 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 14 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel i Marichuy nadal tańczą, i choć się kłócą to nie przestają na siebie patrzeć jak para zakochanych. Estefanía obraża się i wychodzi. Eduardo i Beatriz odchodzą razem z nią. Juan Miguel zmusza Marichuy do pójścia z nim, by uniknąć kolejnego konfliktu. Amador pozwala jej na to. Estefanía, rozwścieczona, wraca do domu i mówi Isabeli, że Juan Miguel ją poniżył, czego nigdy mu nie wybaczy. Juan Miguel i Marichuy kłócą się w samochodzie. Kiedy Marichuy chce wysiąść, San Roman łapie ją i całuje. Marichuy wykorzystuje jednak chwilę nieuwagi i ucieka tak, że Juan Miguel nie potrafi jej odnaleźć. Nelson i Elsa kłócą się o pieniądze. Nelson zabrania aby Elsa prosiła o pomoc swoich rodziców. Ona zaś sugeruje mu by znalazł sobie porządną pracę. Marichuy wraca do domu zapłakana i opowiada Candelarii o wszystkim, co jej się przydarzyło. Cecilia otrzymuje zaproszenie z sierocińca. Cieszy się, że w końcu będzie miała przyjemność poznać ojca Anselmo. Juan Miguel odwiedza Estefaníę, by ją przeprosić i odkrywa, że Israel pracuje dla rodziny Velarde. Purita zwierza się matce, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy ma zawroty głowy i wyznaje Candelarii, że jest w ciąży.

Odcinek 46
Emisja: 14 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 15 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Candelaria cieszy się na wieść o ciąży Marichuy. Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że to on był tym, któremu powierzyła w opiekę swoją nowonarodzoną córkę. Cecilia opowiada mu o tym, co zrobiła kiedy już wyzdrowiała, oraz o tym jak bardzo cieszy się, że odzyskała Estefaníę. Wspomina również, że jej przyjaciółka Isabela, zabrała dziewczynkę z przytułku i zajęła się jej wychowaniem. Ojciec Anselmo wyjaśnia, że Estefanía nie jest jej córką i padła ofiarą oszustwa. Amador wypytuje Marichuy o to, co zaszło między nią, a Juanem Miguelem oraz proponuje jej rolę w sztuce teatralnej. Adrian radzi Marichuy, by porozmawiała z Juanem Miguelem i powiedziała mu całą prawdę. Marichuy idzie do kościoła by się modlić i spokojnie pomyśleć. Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że Estefanía i Isabela zaplanowały pozbycie się Marichuy i radzi jej, aby odnalazła prawdziwą córkę, która jak nigdy potrzebuje teraz miłości i opieki. Cecilia mówi mu, że Patricio nigdy nie zaakceptuje córki, gdyż jest zbyt dumny z Estefanii. Marichuy decyduje się powiedzieć Juanowi Miguelowi o ciąży. Candelaria obawia się, że być może ten będzie chciał odebrać jej dziecko. Marichuy odpowiada, że zamierza wyjaśnić wszystko Juanowi Miguelowi i pogodzić się z nim.

Odcinek 47
Emisja: 15 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 16 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy mówi Candelarii, że ma zamiar wrócić do Juan Miguela i wszystko mu wybaczyć. Chce mu także powiedzieć o dziecku, którego się spodziewa. Babcia Mariana opowiada Mayicię kolejną ze swoich bajek. Amador zjawia się u Marichuy. Dziewczyna oznajmia mu, że nie ma zamiaru już być artystką, gdyż chce pogodzić się z mężem. Mężczyzna nie kryje swojego zdziwienia. Juan Miguel mówi Balbinie, że chce zarejestrować Kumpla jako ich psa i tym samym sprawić prezent Mayicie. Mężczyzna zjawia się w szpitalu psychiatrycznym, aby pomóc kilku pacjentom. Marichuy zjawia się w domu San Romanów. Balbina informuje ją, że Juan Miguel wyszedł do pracy. Dziewczyna postanawia poczekać na niego. Pielęgniarka prosi Juan Miguela o pomoc. Chodzi o pewną młodą kobietę. Siostra uważa, że San Roman może jej pomóc. Mężczyzna ze zdziwieniem dowiaduje się, że tą kobietą jest jego żona Viviana, którą wszyscy uznali za zmarłą. W domu San Romanów zjawia się Estefanía, która spotyka czekającą na Juan Miguela Marichuy. Kobieta jest niezadowolona widząc tu Marichuy. Dochodzi między nimi do małej wymiany zdań. Juan Miguel próbuje nawiązać rozmowę z Vivianą, ale ona wydaje się nie pamiętać niczego. Mayita widząc Marichuy nabiera obaw, że dziewczyna przyszła po psa Kumpla. Marichuy uspokaja ją mówiąc, że nie ma zamiaru odbierać jej psa. Pielęgniarka opowiada Juan Miguelowi w jakich okolicznościach Viviana trafiła do szpitala psychiatrycznego. Siostra daje San Romanowi kopertę z pierścionkiem, który miała przy sobie Viviana, dzięki czemu Juan Miguel jest już pewien, że kobietą, która trafiła do szpitala jest jego żoną. Marichuy pyta się Mayity czy nie chciałaby mieć braciszka. Dziewczynka odpowiada jej, że tak i wówczas Marichuy mówi jej, że może już niedługo będzie go miała. Cecilia wraca ze spotkania z księdzem Anselmo i chłodno wita się z Estefanią. Kobieta mówi, że Estefanía nie jest jej córką, a jest nią Marichuy. Ta wiadomość wpędza w osłupienie Estefanię i Isabelę. Juan Miguel wraca do domu i spotyka czekająca na niego Marichuy. Elsa odwiedza Eduardo w jego gabinecie. Dziewczyna odwiedza go, gdyż myśli, że jest w ciąży. Juan Miguel bardzo chłodno przyjmuje Marichuy. Cecilia zarzuca Isabeli kłamstwo. Juan Miguel mówi Marichuy, że jest wolną kobietą i nic ich nie łączy ponieważ jego żona Viviana nie zginęła w wypadku. Informuje ją także, że ich małżeństwo jest nieważne, gdyż Viviana wróciła. Marichuy nie może w to uwierzyć. Mayita mówi babci Marianie, że Marichuy ich odwiedziła. Dziewczynka mówi jej także, że być może niedługo Marichuy da jej braciszka. Isabela próbuje ratować sytuację, ale Cecilia chce, aby obie z Estefaníą opuściły jej dom. Patricio dziwi się dlaczego żona chce, aby Estefanía i Isabela opuściły dom. Żona tłumaczy mu, że Isabela ich oszukała i Estefanía nie jest ich prawdziwą córką. Zdradza mu także, że wie to od księdza Anselmo, któremu kiedyś powierzyła niemowlę. Juan Miguel prosi Marichuy, aby odeszła i nigdy nie wracała. Dziewczyna załamana tym, że Viviana żyje odchodzi i nie mówi Juan Miguelowi o ciąży. Eduardo robi badania Elsie. Wynik badań mówi, że dziewczyna nie jest w ciąży. Estefanía jest załamana i wściekła. Obie z Isabelą zastanawiają się, co mają teraz zrobić, aby wybrnąć z tej niekorzystnej dla nich sytuacji. Juan Miguel jest przybity, wspomina wspólnie spędzone chwile z Marichuy. Mężczyzna wspomina również wypadek awionetką. Marichuy wraca do domu zapłakana i o wszystkim opowiada Candelarii. Juan Miguel mówi Eduardo, że Viviana żyje i się odnalazła. Isabela wpada na pewien pomysł. Kobieta prosi siostrzenicę o pomoc w jego realizacji. Marichuy mówi Candelarii, że Juan Miguel nigdy nie dowie się, że będzie miał z nią dziecko.

Odcinek 48
Emisja: 16 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 17 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Patricio pyta się Cecilii, kto jest ich córką. Marichuy wyobraża sobie jak tuli do siebie synka swojego i Juan Miguela. Babcia Mariana mówi Mayicie, że jeśli Marichuy powiedziała jej, że niebawem da jej braciszka, to znaczy, że mówiła prawdę. Dziewczynka nie kryje zadowolenia i zdradza babci, że nie może się już go doczekać. Adrian odwiedza Marichuy i Candelarię. Dziewczyna informuje Adriana, że kończy z karierą artystki. Chłopak jest trochę zdziwiony jej słowami. Juan Miguel opowiada Eduardo w jakich okolicznościach dowiedział się, że Viviana żyje. Zdradza mu także szczegóły swojej rozmowy z Marichuy. Cecilia boi się wyznać mężowi, że Marichuy jest ich córką. Kobieta ma obawy, że mąż nie zaakceptuje jej jako ich córki, gdyż nie jest taka ułożona jak Estefanía. Patricio nalega, aby żona wyznała prawdę i Cecilia mówi mu, że ich córką jest Marichuy. Sędzia jest zaskoczony tą informacją. Marichuy mówi Candelarii, że chce wyjechać z Meksyku. Juan Miguel w rozmowie telefonicznej informuje Rocio, że Viviana żyje i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Marichuy zdradza Candelarii, że ma zamiar poprosić o pomoc w wyjeździe księdza Anselmo. Dziewczyna idzie odwiedzić duchownego. Juan Miguel informuje Mayitę, że jej mama niebawem wróci do domu. Dziewczynka bardzo się z tego powodu cieszy, jednocześnie pyta ojca kiedy Marichuy przyniesie jej braciszka. Cecilia prosi męża, aby zaakceptował Marichuy jako ich córkę. Kobieta ponownie o wszystko obwinia siebie. Marichuy mówi księdzu Anselmo, że pierwsza żona Juan Miguela nie zginęła w wypadku i na dodatek się odnalazła. Eduardo odwiedza w szpitalu psychiatrycznym Vivianę. Mężczyzna mówi jej o mężu, córce i jej matce, ale kobieta nie pamięta nikogo, a na dodatek sprawia wrażenie nieobecnej. Marichuy wyznaje księdzu Anselmo, że spodziewa się dziecka Juan Miguela. Tymczasem Juan Miguel myśli nad tym, co powiedziała mu córka i dochodzi do wniosku, że to kolejna z jej fantazji. Ksiądz Anselmo pyta się Marichuy czy powiedziała o ciąży Juan Miguelowi. Dziewczyna mówi, że nie i teraz tym bardziej mu o tym nie powie, gdyż jego żona żyje, a ich małżeństwo jest nieważne. Marichuy prosi duchownego o pomoc w wyjeździe. Isabela wyznaje Estefanii szczegóły swojego nowego planu. Estefanía ma pewne obawy czy plan ten się powiedzie, jednak nie mając zbytniego wyboru, przystaje na niego. Isabela idzie porozmawiać z Patricio i Cecilią. Ksiądz Anselmo wyznaje Marichuy, że wie kim są jej rodzice. Duchony chce zdradzić jej ich imiona, ale dziewczyna nie chce wiedzieć. Isabela mówi Patricio i Cecilii, że tylko ona jest winna, gdyż wszystkich ich włącznie z Estefaníą oszukała mówiąc, iż ta jest ich prawdziwą córką. Donia Casilda i Chona zauważają na ulicy Puritę i Adriana idących razem. Kobiety źle wyrażają się o matce Purity, Oldzie, mówiąc, że jest ona bezwstydnicą. Cecilia nie wierzy w słowa Isabeli uważając, iż to kolejne z jej kłamstw, natomiast Patricio nie wie, co ma sądzić na ten temat. Sędzia idzie porozmawiać z Estefaníą, a Isabela w tym czasie pakuje swoje rzeczy. Estefanía w rozmowie z sędzią wyznaje, że Isabela ją też oszukała mówiąc, iż oni są jej rodzicami. Donia Casildą i Chona tłumaczą Puricie dlaczego jej matka cieszy się taką złą opinią wśród mieszkańców dzielnicy. Dziewczyna jest zszokowana. Adrian pociesza ją mówiąc, że są to kłamstwa wymyślone przez Donię Casildę. Estefanii udaje się wzbudzić w Patricio litość i jednocześnie przekonać go, że ona również padła ofiarą kłamstwa Isabeli. Sędzia chce porozmawiać z żoną, by ją przekonać do pozostania Estefanii. Purita mówi Oldze o tym, co powiedziała jej Donia Casilda i Chona. Kobieta wyznaje córce, że jest to prawdą. Estefanía prosi Cecilię o wybaczenie i jednocześnie zapewnia ją, że nie wiedziała o tym, co zaplanowała Isabela. Pani Velarde zgadza się, aby Estefanía została. Isabela opuszcza dom sędziego Velarde. Marichuy i Candelaria szykują się do wyjazdu. Kobiety pakują swoje rzeczy. Cecilia mówi mężowi, że chce sprowadzić do domu ich córkę. Sędzia nie może uwierzyć, że dziewczyna tak wulgarna i nieokrzesana jak Marichuy jest ich córką.

Odcinek 49
Emisja: 17 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 18 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador odwiedza Marichuy i Candelarię. Isabela wraca do swojego mieszkania. Estefanía dzwoni do Isabeli. Ciotka radzi jej, by udawała przed sędzią i jego żoną ofiarę jej kłamstwa, aby zostać w ich domu. Onelia odwiedza Juan Miguela w jego gabinecie. Kobieta bardzo cieszy się z tego, że jej córka żyje. Cecilia wybiera się do dzielnicy, w której mieszka Marichuy. Kobieta chce się z nią spotkać i wyznać, że ona i Patricio są jej rodzicami. Na chwilę przed wyjściem z domu Cecilię zatrzymuje Estefanía, prosząc o rozmowę. Amador nalega, aby Marichuy nie rezygnowała z bycia artystką. Mężczyzna zauważa spakowane walizki i pyta się Marichuy i Candelarii, gdzie się wybierają. W rozmowie z Estefanią, Cecilia oznajmia, że zrobi wszystko, aby Marichuy i Juan Miguel się pogodzili. Przez nieuwagę Candelaria zdradza Amadorowi, że Marichuy jest w ciąży. Mężczyzna teraz rozumie dlaczego dziewczyna rezygnuje z szansy bycia artystką. Marichuy oznajmia Amadorowi, że nie chce, aby Juan Miguel dowiedział się o tym, iż jest z nim w ciąży. Informuje go również, że razem z Candelarią wyjeżdża z Meksyku. Juan Miguel przywozi Onelię do szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa Viviana. Viviana nie rozpoznaje matki. Onelia jest załamana stanem córki. Marichuy i Candelaria z pomocą księdza Anselmo wyjeżdżają z Meksyku. Estefanía mówi Patricio, że musi opuścić ich dom ze względu na Marichuy, którą Cecilia chce sprowadzić. Sędzia obiecuje jej pomóc. Chce jeszcze raz porozmawiać z żoną, aby przekonać ją do pozostania Estefanii w ich domu. Cecilia przyjeżdża do dzielnicy, w której mieszka Marichuy, ale nie zastaje jej i Candelarii. Olga informuje ją, że obie wyjechały z Meksyku i nie wiadomo kiedy wrócą. Mówi jej również, że nie powiedziały dokąd wyjeżdżają. Onelia z powrotem wprowadza się do domu Juan Miguela. Juan Miguel chce wynająć kogoś do opieki nad Mayitą. Estefanía zjawia się w domu Juan Miguela i mówi mu, że nie jest córką Patricio i Cecilii Velarde, a wszystko to było kłamstwem Isabeli, która oszukała wszystkich. Kobieta zdradza mu również, że prawdziwą córką sędziego i jego żony jest Marichuy. Cecilia wyznaje Oldze, że Marichuy jest jej córką. Estefanía prosi Juan Miguela o to, by przyjął ją pod swój dach. Ten informuje ją, że nie będzie to możliwe, gdyż jego żona Viviana żyje i się odnalazła. Blanca zauważa w gazecie ogłoszenie, które zamieścił Juan Miguel. Marichuy i Candelaria przyjeżdżają na hacjendę, gdzie pracuje siostra księdza Anselmo, Micaela. Estefanía wyznaje Onelii, że nie jest prawdziwą córką sędziego i jego żony. Onelia jest zaskoczona jej wyznaniem. Jej zaskoczenie jest jeszcze większe jak Estefanía zdradza jej, że Marichuy jest ich prawdziwą córką. Ksiądz Anselmo przedstawia swojej siostrze Marichuy i Candelarię. Duchowny prosi Micaelę o dach nad głową dla nich. Kobieta mówi mu, że musi zapytać o zgodę właściciela hacjendy, Leopardo. Estefanía prosi Juan Miguela, aby zatrudnił ją do opieki nad córką. Ten nie chce ze względu na żonę, po czym odbiera telefon w sprawie ogłoszenia, które zamieścił w gazecie. Cecilia jest przybita. Kobieta zdradza Estefanii, że Marichuy wyjechała z Meksyku. Marichuy wybiera się na spacer podczas którego spotyka Leopardo. Mężczyzna pyta się jej kim jest i co robi na jego hacjendzie.

Odcinek 50
Emisja: 18 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 21 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leopardo biegnie za Marichuy i radzi jej by się usunęła, bo on nie lubi obcych zwłaszcza na swojej ziemi. Juan Miguel przeprowadza rozmowę z Blancą, aby ocenić czy nadaje się na posadę guwernantki. Kobieta spełnia wymagania San Rómana i otrzymuje pracę. Olga dowiaduje się, że to Chona i Casilda namieszały Puricie w głowie i je policzkuje; później mówi Clemencii i Adrianowi, że Marichuy jest córką Velardów. Juan Miguel zgadza się, by Blanca zamieszkała w jego domu, aby być bliżej jego córki i opowiada jej całą historię dziecka. Amador odwiedza Elsę i Nelsona. Przekazuje im wieści o tym, że Marichuy wyjechała oraz że państwo Velarde są jej prawdziwymi rodzicami. Estefanía również przekazuje te informacje Isabeli. Cecilia informuje Patricia o zniknięciu Marichuy. Marichuy zwierza się Candelarii, że przeraża ją hacjenda. Amador udaje się do domu Juana Miguela, aby powiedzieć mu że Marichuy oczekuje jego dziecka. Jednak Estefanii udaje się do tego nie dopuścić. Micaela ostatecznie rozmawia z Leopardem. Mężczyzna zgadza się, by Marichuy i Candelaria zatrzymały się na jakiś czas, o ile nie będą dla niego ciężarem. Juan Miguel dowiaduje się o nieobecności Marichuy. Żałuje, że nie udało mu się wcześniej szczerze z nią porozmawiać. Micaela zwierza się ojcu Anselmo, że Leopardo bardzo się zmienił i niekiedy wzbudza w niej strach. Juan Miguel mówi Mayicie o Blance. Dziewczynka początkowo odrzuca guwernantkę mówiąc, że nie chce widzieć nikogo więcej prócz Marichuy, jednak ostatecznie zgadza się przywitać gościa. Ojciec Anselmo wyjeżdża z hacjendy obiecując, że niebawem wróci. Patricio oskarża Juana Miguela o to, że po pojawieniu się Viviany, ukrywa Marichuy by móc ją dalej kochać. Marichuy po raz kolejny spotyka się z Leopardem. Pyta go, czy jego imię – które znaczy lampart – ma coś wspólnego z prawdziwym lampartem, który atakuje i zabija ludzi.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy kontra Ivan Sanchez. Pojedynek przystojniaków z telenoweli Burza
Notka
>

Telenowela "Burza" w TV4 to historia miłości Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete), o której serce walczy też bezwzględny Hernan (Ivan Sanchez). Widzowie serialu "Burza" nie raz zobaczą ostre pojedynki między przystojniakami z meksykańskiej telenoweli, ale i tak Marina wybierze Damiana. W przypadku starcia Williama Levy i Ivana Sancheza wybór chyba nie jest tak oczywisty. Który aktor z "Burzy" jest przystojniejszy?

Damian i Hernan z telenoweli "Burza". Obaj przystojni, seksowni i uwodzicielscy mogliby wymieniać kobiety jak rękawiczki, ale dla nich liczy się tylko ta jedyna - Marina. Ich dwóch, a ona jedna...

W przypadku takiego konfliktu nie ma mowy o pokojowym załatwieniu sprawy. Tym bardziej, że Hernan to wyjątkowo przebiegły facet, który ma na koncie wiele grzechów.

Dawny kolega ze szkoły Mariny, wpływowy Hernan, kieruje grupą porywaczy, handlujących żywym towarem. Bez wahania eliminuje swoich wrogów.

Jego obsesja na punkcie Mariny ma źródło jeszcze w latach młodzieńczych. Jako chłopiec czuł się niewidoczny. Ernesto jako pierwszy poświęcił mu swoją uwagę i nauczył zasad przeżycia. Z upływem lat jego nauczyciel stał się jego najgroźniejszym rywalem. Hernan nie cofnie się przed niczym, by zdobyć Marinę. Jest gotów nawet mordować z zimną krwią.

Kapitan Damian Fabre to jego zupełne przeciwieństwo. Zuchwały i odważny nie boi się niebezpieczeństw, które czekają na niego na morzu. Z miłości do Mariny będzie gotowy opuścić rodzinne miasteczko. Bliźniacza siostra Mariny, Magdaleny, będzie próbowała go w sobie rozkochać. Jednak w sercy Damiana jest miejsce tylko dla jednej kobiety, Mariny, i zrobi wszystko, aby ją odzyskać.

Wybór między Damianem a Hernanem jest oczywisty, ale jeśli chodzi o aktorów grających w "Burzy" to nie jest już tak łatwo. Willliam Levy czy Ivan Sanchez? Który wygrywa ten pojedynek?


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiana w godz. emisji "Sekretu"
Informację


Od 17 września premierowy odcinek telenoweli "Sekret" można będzie obejrzeć o godzinie 11.30 na TV Puls (powtórka 19.00 TV Puls 2). Natomiast dotychczasową godzinę emisji czyli 14.30 zastąpi powtórkowa emisja telenoweli "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro.
Dodał:  Wiola dnia 11 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
 
 
Eiza Gonzalez pokazała chłopaka!
Newsy


Pamiętacie, jak całowała Liama Hemswotha?
Kto nie jest fanem telenowel "tasiemców", o Eizie Gonzalez usłyszał dopiero wtedy, gdy namiętnie pocałowała Liama Hemswortha (31 l.). Eiza zrobiła się sławna za sprawą roli w Prawdziwym uczuciu i licznych operacji plastycznych. Niedawno Gonzalez przeniosła się z Meksyku do Los Angeles, gdzie szybko dostała rolę w serialu Od zmierzchu do świtu.

Teraz piękna Eiza chwali się nowym chłopakiem. Nie jest nim Liam - związek tych dwojga skończył się równie szybko jak zaczął. Kto zatem skradł serce początkującej aktorce?

Jej przyjaciel z serialu! D.J. Cotrona!

Dowód na to, że piękni ludzie chodzą parami?


ŹRÓDŁO: kozaczek.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Zamach na Damiana. Hernan wyznaje Marinie miłość
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 6-10 w TV4 od od poniedziałeku, 8.09.2014, do piątku, 12.09.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 6-10 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Burza"?

Burza odcinek 6 - poniedziałek, 8.09.2014, o godz. 17 w TV4


Delfina mówi mężowi o odwiedzinach i propozycji Damiana. Fulgencio oznajmia jej, że wolałby widzieć Esthercitę w grobie niż u boku syna jego największego wroga. Ich rozmowę przerywa córka oświadcza im, że kocha kapitana i dlatego oddała mu się. Olinto informuje Hernána, że Marina wypłynęła w morze. Zdesperowany mężczyzna usiłuje skontaktować się ze swoimi ludźmi i odwołać atak na „Burzę”.

Esthercita wyznaje Mayuyi, że jest gotowa na wszystko, by zostać żoną Fabré. Valdivia przekazuje Hernánowi, że nie może wstrzymać operacji, bo już rozpoczęła się. Rozpoczyna się atak na "Burzę". Marina nie wie, co się dzieje. Damian wyjaśnia jej, że za agresją stoi ktoś, kto chce widzieć go martwym. Fulgencio zapowiada córce, że nigdy nie wyrazi zgody na jej ślub z Fabré. Candy sprzeciwia się burmistrzowi. Pomimo gróźb Fulgencia nie zgadza się na dłuższe goszczenie dziewczyn z przemytu w swojej kantynie.

Mercedes pokazuje Sorayi zdjęcie Mariny. Nowa znajoma mówi jej, że znała dziewczynę podobną do tej na fotografii, Magdalenę, ale nie jest pewna. Uprzedza także, że dziewczyna mogła ona pracować w miejscu, gdzie kobiety głodowały, chorowały i może już nie żyć.


Burza odcinek 7 - wtorek, 9.09.2014, o godz. 17 w TV4


Damian znajduje materiały wybuchowe przyczepione do „Burzy”. Przecina kable, żeby uniknąć eksplozji. Jeden z ludzi Hernana zauważa go i strzela do niego z harpuna. Mayuya znajduje w łazience nieprzytomną Esthercitę z zakrwawionymi nadgarstkami. Decyduje się jednak nie wzywać pomocy i mieć drogę wolną do kapitana.

Alicia jest zaniepokojona, widząc zrozpaczoną Mercedes. Soraya uspokaja Mercedes, że być może Magdalena uciekła z kimś. Delfina znajduje nieprzytomną córkę. Mayuya udaje histerię. Mercedes Prosi Sorayę, żeby zabrała ją do miejsca, gdzie przetrzymywali porwane dziewczyny. Valdivia informuje Hernána o niepowodzeniu misji.

Marina opiekuje się Damianem. Kapitan odzyskuje przytomność i dziękuje jej. Bagre kłóci się z Mariną. Zarzuca jej, że drwi z Damiána i nie ma szacunku do niego, a na dodatek przynosi im pecha. Soraya pokazuje Mercedes miejsce przetrzymywania kobiet. Zrozpaczona matka postanawia zdobyć zaufanie kobiet i od nich dowiedzieć się czegoś na temat poszukiwanej córki.

Marina zszywa ranę Damiána. Hernan przyjeżdża do portu po Marinę. Dziewczyna jest zaskoczona i chce wiedzieć, skąd wiedział o ataku. Przyjaciel wymyśla kłamstwo na poczekaniu, a następnie proponuje jej posadę w jednej ze swoich firm.

Delfina naciska na męża, żeby zgodził się na ślub Esthercity z Fabré. Fulgencio jest nieugięty. Damian oznajmia Marinie, że jest pierwszą kobietą, którą wpuścił na pokład i udowodniła mu, że zasługuje na jego szacunek. Dodaje także, że od tej chwili może wypływać w morze, kiedy tylko chcę. Marina docenia jego słowa i wie, ile one znaczą.


Burza odcinek 8 - środa, 10.09.2014, o godz. 17 w TV4


Delfina oznajmia szczęśliwej córce, że Fulgencio zgodził się na jej ślub z Damianem. Hernán sprowadza lekarza dla kapitana. Fabré dziękuje mu, ale woli iść do domu chrzestnej. Merecedes wyznaje Sorayi, że obmyśliła plan szukania Magdaleny, ale będzie potrzebowała jej pomocy.

Bagre próbuje przekonać Damiana do odwołania ślubu z Esthercitą. Dodaje, że dziewczyną, która do niego pasuje jest Marina. Beatriz jest wdzięczna Hernánowi za opiekę nad jej córką. Zdradza mu, że chciałaby, żeby Marina wyszła pewnego dnia za mężczyznę takiego jak on. Wspólnik wypytuje Fulgencio o ślub Esthercity.

Beatriz rozmawia z córką o Damianie i Hernanie. Zauważa, że Marina zmieniła nastawienie do kapitana. Zaczyna podejrzewać, że dziewczyna zakochała się w Fabre. Hernan zarzuca Damianowi, że narażał życie Mariny na niebezpieczeństwo. Przypomina mu także, że dziewczyna jest jego szefową. Damian wręcza Marinie kwiaty i dziękuje jej za pomoc.
Patrz: Burza. La Tempestad z Williamem Levy w TV4 od września. Kulisy nowej telenoweli

Burza odcinek 9 - czwartek, 11.09.2014, o godz. 17 w TV4

Hernan zaprasza Marinę i Beatriz na kolację do swojego domu. Mercedes chce wrócić do miejsca, gdzie przetrzymywane są kobiety, żeby upewnić się, że nie ma wśród nich Magdaleny. Prosi Sorayę, żeby jej zaufała. Fulgencio oświadcza Hernánowi, że nie chce, żeby spotykał się z Mariną.

Esthercita odwiedza Damiána. Mówi mu, że ojciec dał zezwolenie na ich ślub. Zapewnia go także, że od teraz będzie przy jego boku i nie opuści go, gdy będzie jej potrzebował. Na koniec całuje kapitana. Z oddali widzi ich Marina.

Wspólnik obiecuje Fulgencio, że jego uczucie do Mariny nie odciągnie go od realizacji planu zniszczenia przetwórni Mercedes. Marina przerywa pocałunek Dámiana i Esthercity. Prosi kapitana, żeby zajął się swoją pracą.

Kiedy Esthercita odchodzi Marina przypomina Fabré, że praca to nie miejsce schadzek. O zajściu na przystani Esthercita opowiada matce. Delfina ostrzega ją, żeby uważała na Marinę i nie dała odebrać sobie Damiána. Córka oświadcza, że jeszcze nie wiedzą, do czego jest zdolna i lepiej, żeby żadna kobieta nie wchodziła jej w drogę.

Papcito nakrywa Mercedes i Sorayę. Mierzy do nich z broni. Alfons żąda wyjaśnień. Mercedes oświadcza mu, że szuka córki, Magdaleny. Papacito oznajmia jej, że dziewczyna, którą musiał często bić ze względu na jej bunt, uciekła. Nagle pojawia się policja, która aresztuje wyzyskiwacza kobiet.

Marina przyznaje przed matką i Hernánem, że Damian różni się od mężczyzn, jakich do tej pory spotykała na swojej drodze. Kolega jest wściekły, widząc zainteresowanie Mariny kapitanem. Damian informuje Marinę, że nie podobają mu się jej rządy i narzeczona będzie go odwiedzała, kiedy będzie chciała. Na koniec wypomina jej, że jest o niego zazdrosna.

Burza odcinek 10 - piątek, 12.09.2014, o godz. 17 w TV4

Marina zaprzecza, że jest zazdrosna. Kiedy pojawia się Hernan, używa go, żeby wzbudzić zazdrość kapitana. Hernan nie może zrozumieć, co Marina widzi w Damianie. Dziewczyna przyznaje mu rację.

Porucznik Lara sarkastycznie insynuuje, że Damián zdradził narzeczoną z administratorką przetwórni. Kapitan uderza go. Fulgencio słyszy, jak komendant Robles (Sergio Reynoso) odbiera anonimowy telefon z informacją o miejscu nielegalnego przetrzymywania kobiet. Włącza się do rozmowy i opiniuje, że policjant nie powinien przykładać wagi do donosów niewiadomego pochodzenia. Norma zdradza imię mężczyzny, który pomagał uciekać przetrzymywanym dziewczynom – Olinto.

Hernan wyznaje Marinie miłość. Prosi ją, by przyjęła jego propozycję i wyjechała z matką do Miami, do miasta bardziej cywilizowanego. Dziewczyna dziękuje mu za propozycję. Prosi także o trochę czasu, ale zaznacza, że nie widzi w nim nikogo więcej jak przyjaciela.

Fulgencio zleca Valdivii ukrycie Jazmín i innych dziewczyn do czasu, kiedy nie pozbędzie się Roblesa z miasta. Jose zawiadamia Marinę, że Beatriz straciła przytomność. Uspokaja ją, że wszystko jest już dobrze i każe jej iść porozmawiać z lekarzem.

Eusebia zapewnia Marinę, że jej mama czuje się już lepiej. Dziewczyna dziękuje José. Przyjaciel odpowiada, że słowa wdzięczności należą się Damianowi. Marina nie wie, co powiedzieć. Pyta go, czemu jej nie zawiadomił, gdy był kryzysowa sytuacja. Fabre odpowiada, że nie wiedział, gdzie jest, a co więcej, nie chciał przerywać jej randki, gdy lekarz zapewnił, że Beatriz czuje się już lepiej.

Eusebia wyznaje Marinie, że jej ojciec i ojciec Damiána byli bardzo dobrymi przyjaciółmi. Dodaje także, że ona i kapitan znali się już wcześniej, ale tego nie pamiętają.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Violetta" odc.6-10
Streszczenia odcinków
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Odcinek 6
Emisja: 8 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Pomiędzy Germanem a Angie daje się wyczuć napięcie, coraz wyraźniej widać, że przypadli sobie do gustu. Zazdrosny Leon wraz ze swoimi kumplami wywołuje awanturę w Resto, w wyniku której Tomas traci pracę. Na dodatek Ludmiła wyjawia Tomasowi, że Violetta nie jest córką pokojówki, a milionera. Chłopak czuje się oszukany.

Odcinek 7
Emisja: 9 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Angie nie przyznaje się do uczuć wobec Germana. Jednak Jade wyczuwa, że pomiędzy tą dwójką zaczyna coś iskrzyć i atakuje Angie przy każdej nadarzającej się okazji. Pierwszego dnia Violetta zdaje sobie sprawę, że nie wie jak nawiązywać przyjaźnie. Wdaje się również w słowną przepychankę z Ludmiłą, która jest o nią zazdrosna.
W Studio ma się odbyć impreza z okazji początku semestru. Ludmiła zaprasza Violettę, ale wmawia jej, że to bal kostiumowy. Dziewczyna przychodzi przebrana za anioła i staje się dla wszystkich pośmiewiskiem. Nauczyciel Beto słyszy, jak Tomas gra na gitarze przed budynkiem Studio i przyjmuje go na swojego asystenta.

Odcinek 8
Emisja: 10 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Violetta czuje się upokorzona, postanawia, że nigdy już nie wróci do Studio. W jej obronie staje Leon. Chłopak zaczyna czuć coś więcej do Violetty, pomimo, że spotyka się z Ludmiłą. Beto słyszy, jak Tomas gra na różnych instrumentach i namawia go na przystąpienie do egzaminów wstępnych do Studio jednak Tomas wykręca się pracą. Ludmiła wyzywa Violettę na muzyczny pojedynek gitarowo-fortepianowy. Wynik jest ewidentnie remisowy, ale Ludmiła wygrywa fałszując głosowanie.

Odcinek 9
Emisja: 11 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Ludmiła cały czas upokarza Violettę, szydzi z jej anielskiego przebrania i dziwnego stylu. Na szczęście część szkolnej społeczności broni Violetty. Podczas jednego z pokazów choreograficznych wszyscy występują w kostiumach aniołów. Tomas udaje się do domu Violetty, aby wszystko wyjaśnić. Chce powiedzieć, że rozumie dlaczego dziewczyna nie ujawniła mu swojego pochodzenia. Tłumaczy również, że film na którym całował się z Ludmiłą był zmontowany i pokazywał nieprawdziwe zdarzenie. Młodzi zbliżają się do siebie…

Odcinek 10
Emisja: 12 września 2014 godz. 18:00 w TVN 7 i TVN 7 HD

Francesca, najlepsza przyjaciółka Tomasa i córka właścicieli baru Resto, czuje zazdrość kiedy dowiaduje się, że Violetta będzie pomagała Tomasowi w nauce. Okazuje się, że ona też uległa urokowi chłopaka. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej kiedy Ludmiła czeka w ukryciu i rzuca się Tomasowi na szyję. W tym czasie akurat, przechodzi Violetta. Chłopak nie odwzajemnia pocałunku, jednak dziewczyna myśli, że było inaczej i jest zazdrosna. German zabiera Angie na ważną imprezę biznesową. Jade widzi parę w telewizji i wpada we wściekłość. Stawia Germanowi ultimatum: albo ona albo Angie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc.6-10
Streszczenia odcinków


„Burza” – Odcinek 6

Delfina mówi mężowi o odwiedzinach i propozycji Damiána. Fulgencio oznajmia jej, że wolałby widzieć Esthercitę w grobie niż u boku syna jego największego wroga. Ich rozmowę przerywa córka oświadcza im, że kocha kapitana i dlatego oddała mu się. Olinto informuje Hernána, że Marina wypłynęła w morze. Zdesperowany mężczyzna usiłuje skontaktować się ze swoimi ludźmi i odwołać atak na „Burzę”.

Esthercita wyznaje Mayuyi, że jest gotowa na wszystko, by zostać żoną Fabré. Valdivia przekazuje Hernánowi, że nie może wstrzymać operacji, bo już rozpoczęła się. Rozpoczyna się atak na „Burzę”. Marina nie wie, co się dzieje. Damián wyjaśnia jej, że za agresją stoi ktoś, kto chce widzieć go martwym. Fulgencio zapowiada córce, że nigdy nie wyrazi zgody na jej ślub z Fabré. Candy sprzeciwia się burmistrzowi. Pomimo gróźb Fulgencia nie zgadza się na dłuższe goszczenie dziewczyn z przemytu w swojej kantynie.

Mercedes pokazuje Sorayi zdjęcie Mariny. Nowa znajoma mówi jej, że znała dziewczynę podobną do tej na fotografii, Magdalenę, ale nie jest pewna. Uprzedza także, że dziewczyna mogła ona pracować w miejscu, gdzie kobiety głodowały, chorowały i może już nie żyć.


„Burza” – Odcinek 7

Damián znajduje materiały wybuchowe przyczepione do „Burzy”. Przecina kable, żeby uniknąć eksplozji. Jeden z ludzi Hernána zauważa go i strzela do niego z harpuna. Mayuya znajduje w łazience nieprzytomną Esthercitę z zakrwawionymi nadgarstkami. Decyduje się jednak nie wzywać pomocy i mieć drogę wolną do kapitana. Alicia jest zaniepokojona, widząc zrozpaczoną Mercedes. Soraya uspokaja Mercedes, że być może Magdalena uciekła z kimś. Delfina znajduje nieprzytomną córkę. Mayuya udaje histerię. Mercedes Prosi Sorayę, żeby zabrała ją do miejsca, gdzie przetrzymywali porwane dziewczyny. Valdivia informuje Hernána o niepowodzeniu misji.

Marina opiekuje się Damiánem. Kapitan odzyskuje przytomność i dziękuje jej. Bagre kłóci się z Mariną. Zarzuca jej, że drwi z Damiána i nie ma szacunku do niego, a na dodatek przynosi im pecha. Soraya pokazuje Mercedes miejsce przetrzymywania kobiet. Zrozpaczona matka postanawia zdobyć zaufanie kobiet i od nich dowiedzieć się czegoś na temat poszukiwanej córki. Marina zszywa ranę Damiána. Hernán przyjeżdża do portu po Marinę. Dziewczyna jest zaskoczona i chce wiedzieć, skąd wiedział o ataku. Przyjaciel wymyśla kłamstwo na poczekaniu, a następnie proponuje jej posadę w jednej ze swoich firm.

Delfina naciska na męża, żeby zgodził się na ślub Esthercity z Fabré. Fulgencio jest nieugięty. Damián oznajmia Marinie, że jest pierwszą kobietą, którą wpuścił na pokład i udowodniła mu, że zasługuje na jego szacunek. Dodaje także, że od tej chwili może wypływać w morze, kiedy tylko chcę. Marina docenia jego słowa i wie, ile one znaczą.


„Burza” – Odcinek 8

Delfina oznajmia szczęśliwej córce, że Fulgencio zgodził się na jej ślub z Damiánem. Hernán sprowadza lekarza dla kapitana. Fabré dziękuje mu, ale woli iść do domu chrzestnej. Merecedes wyznaje Sorayi, że obmyśliła plan szukania Magdaleny, ale będzie potrzebowała jej pomocy. Bagre próbuje przekonać Damiána do odwołania ślubu z Esthercitą. Dodaje, że dziewczyną, która do niego pasuje jest Marina. Beatriz jest wdzięczna Hernánowi za opiekę nad jej córką. Zdradza mu, że chciałaby, żeby Marina wyszła pewnego dnia za mężczyznę takiego jak on. Wspólnik wypytuje Fulgencio o ślub Esthercity. Beatriz rozmawia z córką o Damiánie i Hernánie. Zauważa, że Marina zmieniła nastawienie do kapitana. Zaczyna podejrzewać, że dziewczyna zakochała się w Fabré. Hernán zarzuca Damiánowi, że narażał życie Mariny na niebezpieczeństwo. Przypomina mu także, że dziewczyna jest jego szefową. Damián wręcza Marinie kwiaty i dziękuje jej za pomoc.


„Burza” – Odcinek 9

Hernán zaprasza Marinę i Beatriz na kolację do swojego domu. Mercedes chce wrócić do miejsca, gdzie przetrzymywane są kobiety, żeby upewnić się, że nie ma wśród nich Magdaleny. Prosi Sorayę, żeby jej zaufała. Fulgencio oświadcza Hernánowi, że nie chce, żeby spotykał się z Mariną. Esthercita odwiedza Damiána. Mówi mu, że ojciec dał zezwolenie na ich ślub. Zapewnia go także, że od teraz będzie przy jego boku i nie opuści go, gdy będzie jej potrzebował. Na koniec całuje kapitana. Z oddali widzi ich Marina.

Wspólnik obiecuje Fulgencio, że jego uczucie do Mariny nie odciągnie go od realizacji planu zniszczenia przetwórni Mercedes. Marina przerywa pocałunek Dámiana i Esthercity. Prosi kapitana, żeby zajął się swoją pracą. Kiedy Esthercita odchodzi Marina przypomina Fabré, że praca to nie miejsce schadzek. O zajściu na przystani Esthercita opowiada matce. Delfina ostrzega ją, żeby uważała na Marinę i nie dała odebrać sobie Damiána. Córka oświadcza, że jeszcze nie wiedzą, do czego jest zdolna i lepiej, żeby żadna kobieta nie wchodziła jej w drogę.

Papcito nakrywa Mercedes i Sorayę. Mierzy do nich z broni. Alfons żąda wyjaśnień. Mercedes oświadcza mu, że szuka córki, Magdaleny. Papacito oznajmia jej, że dziewczyna, którą musiał często bić ze względu na jej bunt, uciekła. Nagle pojawia się policja, która aresztuje wyzyskiwacza kobiet. Marina przyznaje przed matką i Hernánem, że Damián różni się od mężczyzn, jakich do tej pory spotykała na swojej drodze. Kolega jest wściekły, widząc zainteresowanie Mariny kapitanem. Damián informuje Marinę, że nie podobają mu się jej rządy i narzeczona będzie go odwiedzała, kiedy będzie chciała. Na koniec wypomina jej, że jest o niego zazdrosna.


„Burza” – Odcinek 10

Marina zaprzecza, że jest zazdrosna. Kiedy pojawia się Hernán, używa go, żeby wzbudzić zazdrość kapitana. Hernán nie może zrozumieć, co Marina widzi w Damiánie. Dziewczyna przyznaje mu rację. Porucznik Lara sarkastycznie insynuuje, że Damián zdradził narzeczoną z administratorką przetwórni. Kapitan uderza go. Fulgencio słyszy, jak komendant Robles (Sergio Reynoso) odbiera anonimowy telefon z informacją o miejscu nielegalnego przetrzymywania kobiet. Włącza się do rozmowy i opiniuje, że policjant nie powinien przykładać wagi do donosów niewiadomego pochodzenia. Norma zdradza imię mężczyzny, który pomagał uciekać przetrzymywanym dziewczynom – Olinto.

Hernán wyznaje Marinie miłość. Prosi ją, by przyjęła jego propozycję i wyjechała z matką do Miami, do miasta bardziej cywilizowanego. Dziewczyna dziękuje mu za propozycję. Prosi także o trochę czasu, ale zaznacza, że nie widzi w nim nikogo więcej jak przyjaciela. Fulgencio zleca Valdivii ukrycie Jazmín i innych dziewczyn do czasu, kiedy nie pozbędzie się Roblesa z miasta. José zawiadamia Marinę, że Beatriz straciła przytomność. Uspokaja ją, że wszystko jest już dobrze i każe jej iść porozmawiać z lekarzem. Eusebia zapewnia Marinę, że jej mama czuje się już lepiej. Dziewczyna dziękuje José. Przyjaciel odpowiada, że słowa wdzięczności należą się Damiánowi. Marina nie wie, co powiedzieć. Pyta go, czemu jej nie zawiadomił, gdy był kryzysowa sytuacja. Fabré odpowiada, że nie wiedział, gdzie jest, a co więcej, nie chciał przerywać jej randki, gdy lekarz zapewnił, że Beatriz czuje się już lepiej.

Eusebia wyznaje Marinie, że jej ojciec i ojciec Damiána byli bardzo dobrymi przyjaciółmi. Dodaje także, że ona i kapitan znali się już wcześniej, ale tego nie pamiętają.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 58 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc.6-9
Streszczenia odcinków


„Niewinna intryga” – Odcinek 6

Eduardo nie rozumie, dlaczego matka nie powiedziała mu o wypadku Memo, ani zamiarze zabicia mężczyzny. Blanca widzi Rafaela i Ramona w firmie. Adriano rozkazuje zainstalować kamery w pokoju, w którym przebywa Memo. Simona spotyka Memo. Diego wypytuje Marinę o jej związek z Cristobalem. Eduardo opowiada Blance o dziecku, które urodziła mu Valentina. Ramón oświadcza się Karinie. Eduardo i Blanca jadą do szpitala, aby złożyć wizytę Memo. Adriano prosi Blancę, żeby odwiedziła Raquel i wypytała ją o jego dziecko. Blanca odmawia. Melania mówi Eduardo, że Adriano chciał, żeby Valentina dokonała aborcji, a kiedy ona się nie zgodziła, zagroził jej śmiercią. Blanca rezygnuje z pracy dla Adriano z powodu Eduarda. Obawia się, że przez jego intrygę może stracić zaufanie młodego Altamiry. Socorro przekonuje Blancę, żeby porozmawiała z Raquel. Cristóbal organizuje kolację, żeby Mariana mogła rozmówić się z Eduardo i pozostałymi członkami rodziny.

„Niewinna intryga” – Odcinek 7

Mariana wyjaśnia rodzinie Altamira, że musiała opuścić Eduardo i córkę, z powodu szantażu. Zagrożono jej, że w przeciwnym razie oboje zginą. Blanca przychodzi do rezydencji i poznaje Marianę. Podczas rozmowy z Raquel stawia niedyskretne dla kobiety pytania o córkę Adriano i Victorii. Raquel natychmiast domaga się wyjaśnień. Blanca musi jej powiedzieć, że dowiedziała się wszystkiego od Eduardo. Eduardo nie wierzy Marianie i żąda dowodów. Blanca wyjawia Adriano, że Valentina urodziła mu córkę. Adriano prosi ojca Camilo, żeby wyjawił mu jej tożsamość. Leónidas spowiada się przed księdzem. Wyznaje, że żałuje tego, co zrobił w przeszłości i chce odkupić swoje winy. Simona prosi Marianę o pomoc finansową. Raquel czyni wyrzuty Eduardo, że wyjawił Blance sekret o córce Adriano i Valentiny. Leónidas przyprowadza Leticię do rezydencji i oznajmia, że zamieszka razem z nimi.

„Niewinna intryga” – Odcinek 8

Raquel nie podoba się, że Leónidas sprowadził Leticię do ich domu. Musi jednak zaakceptować jego decyzję i oznajmia synom, że Leticia jest córką Melanii oraz z polecenia Leónidasa zamieszka razem z nimi. Blanca odwiedza Marianę, aby upewnić się, czy naprawdę jest matką Sofíi. Raquel mówi Simonie, że będzie lepiej, jeśli Mariana nie pozna Blanki. Eduardo zarzuca Blance, że go zdradziła i wyprasza ją z domu. Victoria poznaje Leticię i słyszy jak Cristóbal pyta Melanię o to, czy Leticia jest córką Leónidasa. Eduardo zgadza się, aby Mariana widywała się z Sofíą. Sofía mówi babci, że Victoria poznała Leticię. Ramón nakrywa Jorge i Karinę w łóżku. Blanca informuje Adriano, że rodzina Altamira ukrywa w domu jakąś kobietę.

„Niewinna intryga” – Odcinek 9

Adriano prosi Blancę, żeby spróbowała porozumieć się z Leticią. Kobieta mogłaby im pomóc w odnalezieniu jego córki. Eduardo szuka Victorii w hotelu, ale jaj tam nie ma. W pokoju znajduje jedynie swoją fotografię.

Blanca mówi Jorge, że zamieszka w jego domu. Adriano celowo uderza w samochód Mariany, aby móc ją poznać. Eduardo bierze Blancę za szpiega i konfrontuje ją. Simona i Karina szperają w rzeczach Jorge i odkrywają jego prawdziwą tożsamość.

Cristóbal informuje Raquel, że jego zabezpieczenia zostały złamane przez hackerów. Kobieta podejrzewa, że stoi za tym Victoria. Blanca dowiaduje się, że Jorge wrócił do rodzinnej rezydencji. Musi czym prędzej ją opuścić, zanim Jorge ją nakryje.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc.6-10
Streszczenia odcinków„Sekret” – Odcinek 6

Pepę ogarnia strach. Przekonana, że postępuje niewłaściwie, odstępuje od zamiaru ucieczki z synem i wraca z powrotem do Casony. W majątku zostaje uznana za bohaterkę i zyskuje sobie przychylność Angustias. Wdzięczna matka zmienia swoje nastawienie do akuszerki. Jednak przybita całą sytuacją Pepa pozostaje obojętna na wyrazy podziękowania. Czuje się w potrzasku – z jednej strony pragnie odzyskać syna, choć wie, że to niemożliwe, a z drugiej nie potrafi przestać myśleć o Tristanie.

Soledad pragnie zaradzić problemom rodziny Castañeda i postanawia za wszelką zdobyć potrzebne pieniądze na lekarstwo dla ojca Juana.

Raimundowi udaje się ocalić ziemie. Podejrzewa, że nagła susza nie pojawiła się przypadkowo, lecz została wywołana przez jego największego wroga – Franciscę. Nie brakuje mu powodów, by utwierdzić się w swoim przekonaniu.

„Sekret” – Odcinek 7

Incydent z ogniem odbija się na stanie psychicznym Angustias. Kobieta zachowuje się podejrzanie, czym wzbudza niepokój Tristana i złości teściową. Z obawy o wnuka, Francisca knuje plan, aby pozbawić synową prawa do opieki nad dzieckiem. Prosi Pepę, żeby była jej cieniem.

Za każdym razem, kiedy Tristán próbuje zbliżyć się do Pepy, ona go odtrąca. Wspomnienie o tragicznych skutkach jej ostatniej przygody miłosnej wciąż zagłusza jej serce.

Raimundo zwołuje juntę, aby walczyć z Franciscą. Niestety, jego przemówienie okazuje się mało przekonujące. Na dodatek w miasteczku pojawia się mężczyzna o nazwisku Antúnez, zainteresowany nabyciem gospody. Raimundo kategorycznie odmawia sprzedaży. Antúnez się nie poddaje i próbuje przekupić burmistrza, aby zmusił Raimundo do zmiany zdania.

Dzięki pomocy Tristana José Castañeda odzyskuje siły. Juanowi nie podoba się, że jego rodzina musi przyjmować pomoc od rodziny Montenegro i obawia się, że zapłaci to jego miłość z Soledad.


„Sekret” – Odcinek 8

Tristán asystuje Pepie przy odbieraniu porodu, a później odprowadza ją do miasteczka. Pepa udaje twardą, ale jej serce coraz mocniej bije na myśl o Tristanie.

Antúnez upiera się przy odkupieniu gospody od Raumindo. On tymczasem nawet nie rozważa propozycji sprzedaży, gdyż ma na głowie inny problem – ziemie. Dowiaduje się od Castañedów, że Francisca rozkazała zmienić kurs rzeki. Kiedy ci postanawiają wykraść dynamit i rozwiązać definitywnie problem z nawadnianiem, on próbuje przemówić im do rozsądku.

Angustias dostaje panincznej obsesji na punkcie ognia. Tristán i Pepa są zaskoczeni jej nieracjonalnym zachowaniem.

Pepa zaczyna drążyć w przeszłości Angustias, aby dowiedzieć się więcej na temat Martína.


„Sekret” – Odcinek 9

Pepa słyszy z ukrycia jak Tristán prawi czuła słówka do swojej żony, Angustias, i zmienia o nim zdanie. Postanawia skupić całą swoją uwagę na Martínie oraz odkryć zatajoną prawdę.

Mauricio znajduje ślady przy zaporze. Francisca myśli, że należą do Raimundo. Nie pojęcia, że domniemany winowajca tak naprawdę zaniechał tragedii.

Emilia odkrywa, że burmistrz działa w zmowie z Antúnezem, który bezskutecznie próbuje namówić Raimundo do sprzedaży gospody.

Raimindo mocno przejmuje się suszą na swoich ziemiach. Na szczęście krople deszczu przynoszą mu odrobinę nadziei.

Rosario martwi się o związek Soledad i Juana. Tristán także spogląda z niezadowoleniem na potajemne spotkania kochanków. Młodzi nie widzą dla siebie innego wyjścia jak uciec z Puente Viejo.


„Sekret” – Odcinek 10

Pepa naciska na Angustias, żeby opowiedziała jej o pożarze, ale jej brakuje na to sił. Tristanowi nie podoba się srogość i brak taktu w rozmowie Pepy z jego żoną.

Francisca upiera się przy zamiarze umieszczenia synowej w szpitalu oraz pozbawienia ją praw do dziecka. Konsultuje się w tej kwestii z lekarzem, aby uzyskać jego zgodę. Tristán nie zgadza się z matką i ma pretensje do Pepy, że popiera jego matkę.

Tristán odkrywa, że jego siostra Soledad planuje ucieczkę. Udaje mu się nakłonić ją do zmiany zdania. W tym samym czasie Juan próbuje wejść do rezydencji, ale zostaje przyłapany przez Mauricio. Tristán wstawia się za nim, aby matka nie dowiedziała się o zamiarze ucieczki.

Raimundo rozważa sprzedaż gospody. Burmistrz wątpi, żeby Antúnezowi udało się wpłynąć na Raimuno.

Angustias odkrywa plany Franciski i próbuje dopuścić się szalonego czynu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 431 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Niewinna intryga"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
21.09.2014
ew_cia a skąd masz takie informacje ?

ew_cia
21.09.2014
Zmienili na prośbę telewidzie którzy o to prosili a Violetta będzie o 7 rano

Wiola
20.09.2014
Naprawdę zmieniają godzinę? Już przez te zmiany nie oglądam Sekretu, na Burzę też będę ledwo zdanrzać z pracy, pozostaje tylko NI.

ew_cia
20.09.2014
Widzę ze wszyscy komentują LI więc nie tylko ja ją oglądam. A już 22.09 będzie o18

Wiola
20.09.2014
Tak przypuszczałam że Leticia to Valentina tak naprawdę

suzy92
20.09.2014
Raquel sama powie, że to dlatego, iż jedynie Eduardojest silny ja Altamira. A Cristobal tak, jest synem Adriano i Raquel.

mercclassic
20.09.2014
cristobal też okaże się synem adriana, podobno rachel kochała się kiedyś w adrianie bardzo i była zazdrosna o siostrę, pewnie go uwiodła kiedyś

dolores
19.09.2014
Tak tylko ciekawe jak to jest bo Raquel źle traktuje swojego syna Cristobala a Eduarda syna znienawidzonej siostry kocha to jest jakieś dziwne troche dla mnie.

suzy92
18.09.2014
No ale to dopiero prawie pod koniec wyjdzie smiley Ogólnie to szkoda mi Valentiny (Leticii) i Adriano.

mercclassic
18.09.2014
nie, nie blanca, ale że to eduardo to też sie nie spodziewałam

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,384,105 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie