Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 929
Najnowszy Użytkownik: JasonRom
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Ranking najładniejsz...
Kochamm
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [16]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Trzy razy Ana". Najseksowniejszy aktor 2016 roku w nowym serialu w Czwórce
Newsy


Uznany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, Sebastián Rulli, m.in. dwukrotnie – zarówno w mijającym, jak i w poprzednim roku – wybrany zwycięzcą w plebiscycie na najseksowniejszego żyjącego aktora, ma szansę podbić teraz serca Polek.

Już od 2 stycznia będzie go można oglądać na antenie Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 w jego najnowszej roli - w serialu "Trzy razy Ana".

Serial opowiada o trzech siostrach i ich uczuciowych perypetiach, a Sebastián Rulli wciela się w nim w rolę mężczyzny rozdartego między nieudanym małżeństwem z jedną sióstr a uczuciem do drugiej.

Aktor gra tu u boku swojej obecnej życiowej partnerki, Angelique Boyer. Zanim zostali oficjalnie parą połączył ich romans, który próbowali utrzymać w tajemnicy. W serialu "Trzy razy Ana" po raz pierwszy pojawili się razem po tym jak ich związek wyszedł na jaw.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 grudzień 2016         0 Komentarzy · 283 Czytań · Drukuj
 
 
Polska premiera serialu „Trzy razy Ana” – 2 stycznia w Czwórce.
Premiery w Polsce


2 stycznia Czwórka zaprasza na polską premierę serialu „Trzy razy Ana”, który po udanym tegorocznym debiucie w Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. Widzowie Czwórki będą go mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17.
W tytułowej roli zobaczymy piękną Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w ubiegłym roku – uznany został za najseksowniejszego żyjącego aktora.

„Trzy razy Ana” to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku.

Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły.
Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.
Całkowitym przeciwieństwem siostry jest Ana Leticia - drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Odnalezienie Any Lucii to ostatnia rzecz jakiej zachłanna Ana Leticia by sobie życzyła – nie zamierza z nikim więcej dzielić majątku po rodzicach ani miłości i uwagi otoczenia, a zwłaszcza Mariana, do którego żywi niezdrowe uczucia.
Mężem Any Leticii jest Marcelo (Sebastián Rulli) – inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Jako świetnemu detektywowi udaje mu się wpaść na trop Any Lucii. Nie wie jednak, że jego żona gotowa jest posunąć się bardzo daleko, by nie dopuścić do odnalezienia własnej siostry.

Mimo zbrodniczych intryg Any Leticii i zabiegów Soledad, obawiającej się, że na jaw wyjdzie fakt, że przywłaszczyła sobie cudze dziecko, drogi Marcela i Any Lucii w końcu się krzyżują… Czy Ana Lucia będzie potrafiła walczyć o odzyskanie należnego jej miejsca w rodzinie i o szczęście u boku Marcela? Co zrobi Ana Leticia, by temu zapobiec? Czy Ana Laura przeciwstawi się bezwzględnej siostrze?


ŹRÓDŁO: TV 4 - Czwórka
Dodał:  Wiola dnia 28 grudzień 2016         0 Komentarzy · 266 Czytań · Drukuj
 
 
Entrada "Trzy razy Ana'
Entrady


Entrada z telenoweli "Trzy razy Ana", w której główne rolę grają Angelique Boyer i Sebastian Rulli.
Dodał:  Wiola dnia 17 grudzień 2016         0 Komentarzy · 225 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana". Poznaj bohaterów nowej telenoweli
Telenowele


"Trzy razy Ana" to nowa telenowela, którą będzie można oglądać na TV4 od 2 stycznia 2017. Kto jest kim w serialu? Poznaj bohaterów "Trzy razy Ana".

„Trzy razy Ana” to historia trzech sióstr, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, w wypadku samochodowym. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku. Czy los znów połączy siostry?

Poznaj bohaterów "Trzy razy Ana".

Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką.

Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką.

Ana Leticia
- drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Odnalezienie Any Lucii to ostatnia rzecz jakiej zachłanna Ana Leticia by sobie życzyła – nie zamierza z nikim więcej dzielić majątku po rodzicach ani miłości i uwagi otoczenia, a zwłaszcza Mariana, do którego żywi niezdrowe uczucia.

Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira - czy ten odwzajemni jej uczucia?

Marcelo (Sebastián Rulli) – mąż Any Leticii. Inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Jako świetnemu detektywowi udaje mu się wpaść na trop Any Lucii. Nie wie jednak, że jego żona gotowa jest posunąć się bardzo daleko, by nie dopuścić do odnalezienia własnej siostry.

Ramir (David Zepeda), syn zarządcy rodzinnego majątku, w którym skrycie kocha się Ana Laura. Kobieta jest jednak przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.

Ernestina (Susana Dosamantes) razem z Mariano (Ramiro Fumazoni) wychowywali Anę Leticię i Anę Laurę, ale nigdy nie stracili nadziei na odnalezienia Any Lucii.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 17 grudzień 2016         0 Komentarzy · 242 Czytań · Drukuj
 
 
"Trzy razy Ana". Nowa telenowela od stycznia w TV4
Informację


2 stycznia Czwórka zaprasza na polską premierę serialu „Trzy razy Ana”, który po udanym tegorocznym debiucie w Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. Widzowie Czwórki będą go mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

"Trzy razy Ana" od 2 stycznia 2017 w TV4 o godz. 17:00

W tytułowej roli zobaczymy piękną Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w ubiegłym roku – uznany został za najseksowniejszego żyjącego aktora.

„Trzy razy Ana” to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku.

Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły.

Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 grudzień 2016         0 Komentarzy · 237 Czytań · Drukuj
 
 
Claudia Alvarez. Kim jest Maria z telenoweli TV4?
Notka


Claudia Alvarez gra główną w telenoweli "Po prostu Maria". Kim jest aktorka wcielająca się w Marię w tym meksykańskim serialu? W jakich produkcjach jeszcze występowała?

Claudia Alvarez jest meksykańską aktorką i modelką. Urodziła się w 1981 roku i jako 14-latka zaczęła swoją telewizyjną przygodę występując w reklamach. W 2004 roku zadebiutowała w telenoweli "Las Juanas", gdzie grała Juanę Prudencię. Następnie, po raz pierwszy pojawiła się jako czarny charakter w "Amores Cruzados", gdzie grała z kolumbijskimi gwiazdami Aną Lucíą Domínguez i Patricią Vásquez.

W 2011 roku Claudia wystąpiła w dwóch telenowelach wyprodukowanych przez Televisię: "El Equipo", w której zagrali także Zuria Vega i Alberto Estrella oraz w "Dos Hogares". Alvarez zagrała jeszcze w takich produkcjach jak "Porque el amor manda" i "Hasta el fin del mundo".

W 2015 roku Claudia dostała swoją pierwszą główną rolę w "Simplemente Maria" czyli "Po prostu Maria", którą obecnie można oglądać na TV4. Według doniesień aktorka bardzo poważnie potraktowała swój pierwszoplanowy debiut i tuż po wygraniu castingu zaczęła przygotowywać się do tej roli. Claudia wybrała się w podróż do meksykańskiego miasta Cuetzalan, gdzie wciąż są kultywowane dawne tradycje i rzemiosło. W tej miejscowości powstały także zdjęcia plenerowe do pierwszych odcinków serialu "Po prostu Maria".


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 15 listopad 2016         0 Komentarzy · 428 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Dulce María & Joey Montana "Volvamos"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Dulce Marii „Volvamos”, który meksykanka zaśpiewala razem z Joey’em Montaną.
Dodał:  Wiola dnia 09 listopad 2016         0 Komentarzy · 515 Czytań · Drukuj
 
 
"Po prostu Maria" odcinek 44. Alejandro ma inną kobietę? Co na to Maria?
Z odcinka na odcinek


Karina nadal jest wściekła po ostatniej awanturze z Marią i postanawia powiedzieć jej, że Alejandro ma inną kobietę. Jak na te rewelacje zareaguje Maria? Sprawdź, co wydarzy się w 44. odcinku serialu "Po prostu Maria".

"Po prostu Maria" odcinek 44. - TV4, poniedziałek, 7 listopada 2016, godz. 16:00

Po tym jak Karina (Carmen Becerra) zobaczyła całujących się Marię (Claudia Álvarez) i Alejandra (José Ron) urządziła karczemną awanturę Marii. Kobieta przyszła do zakładu Marii i wykrzyczała, że Alejandro nigdy nie będzie ze służącą. Maria nie wytrzymała i spoliczkowała rywalkę. Emocje wzięły górę obu pań i doszło do rękoczynów. W ostatniej chwili pojawił się Alejandro i rozdzielił rywalki. Mężczyzna przy Karinie zadeklarował, że kocha Marię i bez względu na wszystko będzie z nią.

W 44. odcinku serialu "Po prostu Maria" główna bohaterka w szczerej rozmowie z ukochanym wypomina mu, że zakazał jej kontaktów z Cristobalem (Ferdinando Valencia), a sam po rozstaniu znalazł nową kobietę. Alejandro prosi Marię o zaufanie i nie wspomina już o Cristobalu.

Karina wciąż nie może otrząsnąć się po awanturze z Marią. Kobieta postanawia dopiec jej jeszcze bardziej. Karina nachodzi Marię i mówi jej, że Alejandro ma inna kobietę! Maria może o tym przekonać się idąc na ślub siostry Alejandra...

Czy Maria uwierzy Karinie? Czy Alejandro rzeczywiście spotyka się z kimś jeszcze?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 08 listopad 2016         0 Komentarzy · 542 Czytań · Drukuj
 
 
Najseksowniejsi aktorzy z latynoskich telenowel
Rankingi


Aktorzy z latynoskich telenowel są wyjątkowi. Chodzi tu nie tyle o sposób zachowywania się, co o ich wygląd. Bohater serialu z Ameryki Południowej musi być nieziemsko przystojny, wysportowany i wyjątkowo zadbany. Którzy latynoscy aktorzy mają w sobie najwięcej seksapilu?

Latynoskie telenowele rządzą się swoimi prawami. Najchętniej oglądają je kobiety, bo mogą utożsamić się z bohaterkami. Jest jednak także inny powód. Obok pięknych kobiet pojawiają się tu przecież przystojni mężczyźni. Latynoscy aktorzy szczególnie dbają o siebie i pragną wyglądać jak najlepiej. Polki wzdychały do bohaterów pojawiających się w takich produkcjach jak "Esmeralda", "Gorzka zemsta" czy "Zbuntowany anioł". Który z latynoskich aktorów jest najseksowniejszy? Zobacz ich wszystkich w naszej galerii!

Fernando Colunga

Urodził się w 1966 roku w Meksyku. Przez lata to on królował w rankingu najprzystojniejszych, najseksowniejszych i najbardziej pożądanych mężczyzn nie tylko w Meksyku, ale także wszędzie tam, gdzie emitowane były telenowele z jego udziałem. A było ich sporo. Najpopularniejsze to: "Marimar" (1994), "Maria z przedmieścia" (1995), "Esmeralda" (1997), "Paulina" (1998), "Nigdy cię nie zapomnę" (1999), "W niewoli uczuć" (2000), "Kobieta ze stali (2010).

Mario Cimarro

Urodzony w 1972 roku w stolicy Kuby, Hawanie, Mario to prawdziwy twardziel. Co ciekawe, zadebiutował na dużym ekranie w szekspirowskiej adaptacji dramatu "Romeo i Julia" z Leonardo DiCaprio i Claire Danes. Polscy widzowie znają go z takich telenowel jak m.in. "Paulina" (1998), "Gorzka zemsta" (2003) czy "Prawo pożądania" (2005).

Facundo Arana

Ten aktor jest przykładem tego, że uroda to nie wszystko. Nie ulega bowiem wątpliwości, że nie należy do najprzystojniejszych mężczyzn, a przynajmniej - nie przypomina typowego macho z Ameryki Południowej. Urodził się w 1972 r. w Buenos Aires, a kiedy w 1998 roku zagrał Ivo w "Zbuntowanym Aniele" u boku Natalii Oreiro, cały żeński świat oszalał na jego punkcie. Później mogliśmy go oglądać jeszcze w "Jesteś moim życiem" (2006) - znowu w duecie z Oreiro.

Eduardo Santamarina

Ten meksykański aktor urodzony w 1969 roku uważany był wielokrotnie za ideał mężczyzny - silny, postawny, przystojny. Oglądać go mogliśmy w takich telenowelach jak m.in. "Cena miłości" (2000), "Przyjaciółki i rywalki" (2001), "Biały welon" (2003). Serca telewidzów podbił jednak rolą Alejandro Cardenasa w telenoweli "Cena marzeń" (2004).

Pablo Montero


Jego prawdziwe imię to Oscar Daniel Hernández Rodriguez. Urodził się w 1974 roku w Meksyku i jest nie tylko aktorem, ale także znanym w wielu krajach świata piosenkarzem. Swoje wdzięki roztaczał na ekranie w telenowelach "Nigdy cię nie zapomnę" (1999), "W niewoli uczuć" (2000), "Miłość i nienawiść" (2002) czy "Triumf miłości" (2011).

Sebastian Rulli

Argentyński aktor i model urodził się w 1975 roku. Sławę w wielu krajach świata zdobył dzięki roli Héctora Ferrera w telenoweli "Cena marzeń" (2004) i trzeba przyznać, że miał co pokazać. Pojawił się także w takich serialach jak m.in. "Sidła namiętności" (2007), "Kiedy się zakocham..." (2010), "Teresa" (2010), "Za głosem serca" (2013).

Alfonso Baptista

Znany również jako "el gato" ("ciasteczko") urodził sie w 1976 r. w stolicy Wenezueli, Caracas. Po wyjeździe do Hiszpanii, wziął udział w programie "Mira quien baila" (hiszpański odpowiednik "Tańca z gwiazdami"), dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Znalazł się na liście "Najpiękniejszych mężczyzn świata" magazynu Cosmopolitan. Sławę zapewnił mu udział w dwóch telenowelach "Gorzka zemsta" (2003) i "Kobieta w lustrze" (2004).

David Zepeda

Urodził się w 1974 roku w Meksyku. Oprócz telenowel (np. "Zaklęta miłość " 2009, "Kobieta ze stali" 2010, "Otchłań namiętności" 2012) zagrał także w serialach "Buffy: Postrach wampirów" (2002), "Boston Public" (2002) czy "Detektyw Monk" (2004).

William Levy

Urodził się na Kubie w 1980 roku. Studiował aktorstwo w Miami, Los Angeles i Meksyku. Po raz pierwszy wystąpił w telewizji w reality show "Isla de la tentación". Następnie podpisał kontrakt z agencją modeli "Next Models". Największe hity z jego udziałem to "Sidła namiętności" (2007), "Nie igraj z aniołem" (2008), "Triumf miłości" (2010) i "Burza" (2013). Wystąpił też w teledysku Jeniffer Lopez "I'm into you".

Daniel Arenas

Kolumbijski aktor urodzony w 1979 roku. Grał w różnych spektaklach, jednak to telenowele dały mu rozpoznawalność. Mogliśmy go oglądać w "Teresie" (2010), "Dzikim sercu" (2013) i "Kotce" (2014).

Mariano Martínez

Pochodzący z Argentyny aktor urodził się w 1978 roku. Karierę zawodową rozpoczął mając 17 lat w telenowelach: "Mała kobieta" (1995) i "Dziecko" (1996). Uczestniczył w kampanii reklamowej Levi's. Polskich widzów ujął jako targany namiętnościami ksiądz Tomás w "Mojej nadziei" (2015).

José Ron

Urodził się w 1981 roku w Meksyku i jest także tancerzem i wokalistą. Rozpoczął karierę od niewielkich, epizodycznych ról w telenowelach "Serce z kamienia" (2004) i "Zbuntowani" (2005). Pierwsza główna rola, u boku Any Brendy Contreras w "Zakazane uczucie" (2011-2012), otworzyła mu drzwi do kariery. Zagrał we "Włoskiej narzeczonej" (2014-2015), wystąpił na scenie w roli Miguela Ángela w musicalu "Perfume de Gardenia" (2013) i jako Jezus w musicalu Stephena Schwartza "Godspell" (2014). obecnie możemy go oglądać w roli Alejandro w "Po prostu Maria" (2015).

Horacio Pancheri

Argentyński aktor i model urodzony w 1982 roku to nowa twarz dla fanów telenowel. W 2016 r. został najlepszym aktorem na gali Kids Choice Awards México. Gra Carlosa w nowej telenoweli "Droga do szczęścia" (2016).


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 listopad 2016         0 Komentarzy · 528 Czytań · Drukuj
 
 
"Po prostu Maria" odcinek 43. Konfrontacja Marii i Kariny! Alejandro wkracza do akcji!
Z odcinka na odcinek


Karina nie może się uspokoić po tym, jak zobaczyła całujących się Marię i Alejandra. Kobieta postanawia działać. Sprawdź, co wydarzy się w 43. odcinku "Po prostu Maria".

"Po prostu Maria" odcinek 43. - TV4, piątek, 4 listopada 2016, godz. 16:00

Maria (Claudia Álvarez) nie może ukryć swojej radości po wspólnych chwilach z Alejandrem (José Ron). W szczerej rozmowie z Cristobalem (Ferdinando Valencia) mówi mu, że obiecała ukochanemu zakończyć ich przyjaźń. Wówczas Cristobal przyznaje się Marii, że spotkał się z Alejandrem i to on przekonał go do uszanowania decyzji Marii o pozostaniu w pensjonacie. Kobieta jest wściekła na ukochanego.

Później Alejandro odwiedza Marię. Ta wita go zdenerwowana! Para rozstaje się w złości.

Karina (Carmen Becerra) nie może znieść wspomnienia o pocałunku Marii i Alejandra, dlatego odwiedza Marię i urządza jej karczemną awanturę. Wykrzykuje, że Alejandro nigdy nie ożeni się ze służącą i Maria powinna o nim zapomnieć. Kobietom puszczają nerwy i dochodzi do rękoczynów. W ostatniej chwili zjawia się Alejandro, który uspokaja atmosferę. Mężczyzna przy Karinie wyznaje, że kocha Marię niezależnie od tego, czy to podoba się jego ojcu czy nie.

Jak zakończy się ta historia?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 listopad 2016         0 Komentarzy · 544 Czytań · Drukuj
 
 
"Po prostu Maria" odcinek 42. Karina widzi namiętny pocałunek Marii i Alejandra
Z odcinka na odcinek


Cristobal postanowił odsunąć się od Marii, dzięki czemu będzie mogła związać się z Alejandrem. Kiedy kochankowie namiętnie się całują i wyznają miłość, z ukrycia obserwuje ich Karina. Sprawdź, co wydarzy się w 42. odcinku "Po prostu Marii".

"Po prostu Maria" odcinek 42. - TV4, czwartek, 3 listopada 2016, godz. 16:00

Cristobal (Ferdinando Valencia) postanowił odsunąć się o Marii (Claudia Álvarez) po szczerej rozmowie z Alejandrem (José Ron). Wszystko wskazuje na to, że Alejandro zrozumiał, że to on powinien wziąć odpowiedzialność za Marię.

W 42. odcinku "Po prostu Maria" Yolanda (Daniela Basso) organizuje spotkanie Marii i Alejandra. Zakochani od razu rzucają się sobie w ramiona i namiętnie całują. Wyznają sobie miłość i zatracają się w romantycznej chwili. Całą sytuację z ukrycia obserwuje Karina (Carmen Becerra). Czy będzie próbowała zniszczyć ich związek?

Maria i Alejandro spędzają ze sobą namiętne chwile. Kiedy Cristobal widzi szczęśliwą Marię, jest przekonany, że podjął dobrą decyzję, aby odsunąć się od niej. Z drugiej jednak strony chciałby, aby jego ukochana uśmiechała się z jego powodu. Cristobal prosi matkę, aby nie wspominała Marii o jego spotkaniu z Alejandrem.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 listopad 2016         0 Komentarzy · 561 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 485 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Trzy razy Ana"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
05.02.2017
Oczywiście postaram się i uwzględnię też Twoje oczekiwania smiley

Mayte
05.02.2017
No rozumiem . No trudno . Mam nadzieję jednak że znajdziesz czas by dalej umieszczać jak najwięcej newsow smiley

Wiola
04.02.2017
Co do jednej informacji na miesiąc to chyba troszkę przesadziłaś, zawsze jest kilka postów w miesiącu.

Wiola
04.02.2017
Mayte rozumiem ale stronę tą prowadzę już od ponad 6 lat. W moim życiu od tego czasu wiele się zmieniło. Mam dużo mniej czasu niż wcześniej. Mimo to staram się.

Mayte
04.02.2017
Strasznie rzadko są dodawane i na tematy które mnie nie interesują . Np nie ma nic o Anahi ,serialu Poprostu Maria ani 3 razy Ana . Kiedyś ta strona lepiej działała. A teraz 1 informacja na miesiąc .:

Winstonsoync
03.02.2017
thanks for this colossal revealing website, obstruct up the momentous jobless check out this [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] offers


Wiola
01.02.2017
Mayte oczywiście że aktualna newsy są przecież dodawane. Nie rozumiem pytania?

Mayte
29.01.2017
Ta strona wogole jest aktualna ??

Mayte
29.12.2016
Według mnie nie moga tak sobie usunoc poprostu ,jak chcą to niech przesunąć na inną porę ale nie powinni usuwać .Nie wierzę że mogą to tak poprostu przerwać smiley

Wiola
26.12.2016
Mayte podobno to prawda, ale Czwórka w tej sprawie uparcie milczy.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2016

17,800,761 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie