Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 388
Najnowszy Użytkownik: Halina
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 54-61
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 54

Cichy poleca Damianowi ukryć rzeczy Agustína tak by ten nie mógł ich odnaleźć. Esmeralda wyjaśnia Virginii, że Cichy nie chce odpuścić jej rodzicom, bo zależy mu na oczyszczeniu nazwiska, które przekaże swojej zaginionej córce. Virginia uważa, że nazwisko odkupionego zemstą i nienawiścią nie jest żadną chlubą. Agustín zarzeka się przed synem, że nigdy nie ugnie się pod naciskami Cichego.

Virginia mówi Centavitowi, że Damián robi wszystko, co w jego mocy, by sąd przyjął jej zeznania. Gisela usiłuje przekonać Pabla do rzucenia Esmeraldy dla dobra jej i jego rodziców. Esmeralda zarzuca kobiecie, że chce ich rozdzielić, bo ma w tym własny interes. Pablo oświadcza Giseli, że kocha Esmeraldę i wyprasza ją. Garabato zmusza Inés do milczenia w sprawie śmierci Casimira. Esmeralda opowiada Jarochy o nieprzyjemnej rozmowie z Giselą.

Damián dochodzi do wniosku, że Mariano zamiast pomagać Pablowi, jeszcze bardziej mu szkodzi. Wytyka mu, że próbuje pogrążyć brata i dodaje, że na szczęście Pablo nie jest zdany tylko na niego. Agustín dostaje cholery, gdy dowiaduje się, że jego rzeczy zostaną wyniesione z domu, a on sam wkrótce może zostać eksmitowany. Inés namawia Garabata, żeby opuścił dzielnicę zanim jego kumple zaczną coś podejrzewać. Więźniowie wszczynają bunt, by zmusić dyrektora do negocjacji. Pablo nie chce brać udziału w ich rebelii i zostaje za to pobity. Agustín przychodzi do domu Cichego i prosi o rozmowę…

Odcinek 55

Cichy zapowiada Agustínowi, że nie spocznie dopóki nie odzyska wszystkiego, co zostało mu skradzione. Rozkazuje mu opuścić jego dom, jeśli nie chce zostać wyrzucony siłą. Agustín oświadcza, że wciąż ma dość sił, by toczyć z nim wojnę, ale to nie robi na Cichym żadnego wrażenia. Więźniowie biorą dyrektora placówki za zakładnika i domagają się przyspieszenia procedur sądowych. Esmeralda wślizguje się do więzienia i widzi jak Pablo jest wzięty na muszkę przed jednego z buntowników.

Pablo proponuje Cuco, żeby wypuścił zakładników, a on poprosi zaprzyjaźnionych adwokatów o poprowadzenie jego sprawy. Damián mówi Cichemu, że za dobę Centavito odzyska wolność. Esmeralda odwiedza Doménika i prosi go, by nie składał zeznań przeciwko Pablowi. Ostrzega go, że powie policji prawdę o tym, że się upił i próbował się do niej dobrać. Centavito odzyskuje wolność. Esmeralda poznaje Micaelę, żonę Doménika. Pojawia się Cichy i odradza córce naciskanie na Włocha. Lupe chce zeznawać przeciwko Doménikowi – żałuje, że mu pomógł, bo postępuje nieuczciwie i urkywał swoją żonę. Doménico grozi, że pośle go za kratki, jeśli zwróci się przeciwko niemu.

Cichy zapewnia Pabla, że wkrótce odzyska wolność i namawia go, by wyjechał gdzieś daleko. Pablo odpowiada, że jeśli ceną za wolność ma być odsunięcie się od Esmeraldy, to woli spędzić za kratkami resztę życia. Cichy wyjaśnia chłopakowi, że chciał jedynie wystawić go na próbę i swoją odpowiedzią przekonał go, że naprawdę kocha Esmeraldę. Daje mu swoje przyzwolenie na jej poślubienie. Mariano namawia brata, żeby przyznał się do winy i okazał skruchę, a otrzyma niższy wyrok. Pablo jest zdziwiony, że jego brat mówi mu coś zupełnie innego niż Cichy. Cichy wyznaje Esmeraldzie, że przekonał się, że Pablo, Mariano i Virginia całkowicie różnią się od swoich rodziców.

Odcinek 56

Damián i Mariano sprzeczają się o to, jak poprowadzić sprawę Pabla. Ten pierwszy zarzuca drugiemu, że umyślnie próbuje zatrzymać brata w więzieniu, bo ma ku temu jakiś powód. Esmeralda cieszy się na wieść, że sędzia przyjął wniosek Damiána i za kilka dni Pablo odzyska wolność. Fela chce poznać powody, dla których jej mąż zwleka z powiedzeniem Esmeraldzie prawdy o łączącym ich pokrewieństwie. Mężczyzna wyjaśnia, że wpierw chce oczyścić nazwisko i obiecuje, że wkrótce na powrót staną się rodziną.

Ojciec Rivas zgadza się udzielić ślubu Pablowi i pożycza mu swój telefon, żeby mógł zadzwonić do Esmeraldy i poprosić ją o rękę. Dziewczyna zgadza się bez namysłu, a następnie chwali się przed Felą, że wychodzi za mąż za ojca swoich dzieci. Micaela obiecuje Doménikowi, że zabierze go z powrotem do swojego miasteczka. Mariano namawia go, żeby zeznawał przeciwko Pablowi. Don Lupe nie zgadza się na taki obrót sprawy i uprzedza Włocha, że powie policji prawdę.

Mariano zawiadamia brata, że zeznania Doménika go pogrążą i ma przed sobą długie lata więzienia. Don Lupe przyznaje się, że sam Doménico rozkazał mu do niego strzelić. Cichy informuje Damiana i Esmeraldę, iż zeznania Doménika są sprzeczne, dlatego Pablo zostanie zwolniony z aresztu. Pablo cieszy się na widok Esmeraldy i dzieci. Mariano z zazdrością przygląda się szczęśliwej rodzinie brata. Pablo dziękuje Cichemu za jego pomoc i obiecuje, że poślubi Esmeraldę, bo jest kobietą jego życia. Mariano żali się Giseli, że jego starania o to, by Pablo nie wyszedł z więzienia poszły na marne. Gisela oświadcza, że jest gotowa odbić Pabla jego narzeczonej, a wtedy on będzie mógł wykorzystać szansę na zdobycie Esmeraldy…

Odcinek 57

Esmeralda rozgląda się za suknią ślubną. Pablo oznajmia Giseli, że odtąd będą ich łączyły jedynie sprawy zawodowe. Przy okazji wypomina jej to, w jaki sposób potraktowała Esmeraldę ostatnim razem. Rita ponownie wróży Esmeraldzie z kart. Nie ma dla niej dobrych wieści; przewiduje, że zostanie sama i bez dzieci.

Gisela próbuje przekonać Pabla, żeby zostali przyjaciółmi. Później zapewnia Lorenzę o tym, że doprowadzi do rozstania jej syna z Esmeraldą. Damián zawiadamia Lorenzę i Agustína o wydanym przez sąd nakazie eksmisji. Gisela wyciąga do Martínezów-Negrete pomocną dłoń.

Cichy postanawia wtajemniczyć Mercedes w swoje plany na wypadek gdyby spotkało go coś niedobrego. Virginia żali się Centavitowi, że rodzice nie chcą jej przygarnąć z powrotem. Mercedes i Jarocha nie pozwalają Pablowi zobaczyć narzeczonej w sukni ślubnej…

Odcinek 58

Doménico zwraca się z pretensjami do Rity o to, że przez cały go oszukiwała, żeby wyciągnąć od niego pieniądze. Kobieta broni się, mówiąc że to nie jej wina, że nie potrafił rozkochać w sobie Esmeraldy. Włoch próbuje ją udusić, ale Chácharas zjawia się w porę i powstrzymuje go.

Pablo oznajmia rodzicom, że za dwa dni weźmie ślub z Esmeraldą i prosi ich o błogosławieństwo. Gisela ponagla Mariana, żeby nie dopuścił do ożenku brata, ale ten rozkłada ręce po wcześniejszych porażkach. Esmeralda przez moment bierze Felę za swoją matkę, ale ona rozwiewa jej nadzieje, wypierając się prawdy.

Pablo przysięga Esmeraldzie, że nic ich już nie rozdzieli. Rita upiera się, że jej karty nie kłamią i Esmeraldzie nie jest pisane szczęście. Pablo prosi brata, żeby był świadkiem na jego ślubie. Gisela wyznaje Pablowi, że go kocha, ale on gardzi jej miłością. Mónica uprzedza Esmeraldę, żeby nie była taka pewna swojego ślubu…

Odcinek 59

Esmeralda skarży się Jarochy, że Mónica próbowała jej dokuczyć. Pablo przypomina Cichemu, że wciąż ma dług wobec Esmeraldy. Mężczyzna zobowiązuje się powiedzieć córce prawdę, gdy oczyści swoje nazwisko z hańby.

Fela wyznaje Mercedes, że lalka, którą nosiła ze sobą przez ostatnie lata, ocaliła ją przed śmiercią oraz podtrzymała nadzieję na odnalezienie córki. Podczas wystawy prac Pabla Gisela próbuje sprowokować Esmeraldę. Mariano chce jej pomóc i prosi Esmeraldę do tańca, a przy okazji prawi jej komplementy. Gisela wykorzystuje okazję, by pokazać Pablowi, że jego brat jest zakochany w Esmeraldzie.

Odcinek 60

Esmeralda i Pablo mają wypadek. Fela przeczuwa, że coś złego stało się jej córce. Jarocha i Mercedes starają się uspokoić kobietę, żartując sobie z jej domysłów. Cichy dowiaduje się o wypadku córki. Lekarz informuje go, że w przeciwieństwie do Pabla, stan dziewczyny jest ciężki i daje jej niewielkie szanse na przeżycie.

Mariano zarzuca Giseli, że to jej pragnienie udaremnienia ślubu Pabla i Esmeraldy ściągnęło na nich nieszczęście. Ona odpiera atak. Lorenza przekazuje Agustínowi wiadomość o wypadku Pabla i Esmeraldy. Ten pyta żonę, czy wybranka ich syna zginęła…

Odcinek 61

Jarocha zwierza się ojcu Rivasowi, że kocha Esmeraldę jak własną córkę i dlatego nie opuści szpitala, dopóki ona nie odzyska przytomności. Lekarz informuje Cichego, że wskutek wypadku doszło do poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego jego córki i nawet jeśli przeżyje, nie odzyska władzy w nogach. Lorenza oferuje Mercedes pomoc w opiece nad własnymi wnukami. Gisela mówi lekarzowi, że Pablo zaczął majaczyć. On uspokaja ją, że to dobry znak i pacjent może niebawem wybudzić się ze śpiączki.

Mariano okazuje przejęcie stanem Esmeraldy i prosi Cichego o informacje. Cichy powtarza Jarochy to, co dowiedział się od lekarza i prosi by nie mówiła nikomu, że Esmeralda będzie sparaliżowana. Mercedes ustępuje naciskom Lorenzy i oddaje jej pod opiekę wnuczęta. Kobieta zabiera je do domu, czym naraża się Agustínowi.

Gisela wpada w złość, gdy Pablo w swoich majaczeniach przywołuje Esmeraldę. Kiedy dowiaduje się, że Esmeralda przeżyje, choć będzie przykuta do wózka, postanawia ją udusić z obawy, że Pablo zechce zostać przy niepełnosprawnej dziewczynie. Cichy nakrywa ją w pokoju córki i wyprasza za drzwi. Pablo odzyskuje przytomność. Opowiada bratu o tym, co się stało tuż przed wypadkiem. Gisela nie dopuszcza Móniki do Pabla. Grozi, że wezwie policję, jeśli sobie nie pójdzie.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 20-32
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 20

Doña Eloisa złości się na Roxanę i Benita po tym jak Federica pokazuje jej nagranie z komisariatu. Osvaldo i Sonia idą na fiestyn z zamiarem przyłapania Fiorelli i Pedra na romansowaniu, by później móc ich wydać donii Eloisie. Pedro prawi komplementy Fiorelli i dziękuje jej za pocałunek. Ona proponuje, żeby o nim zapomnieli i wróci do swoich ról – ona do bycia służącą, a on jej panem.

Roxana wyładowuje swoją złość na Joaquinie. Osvaldo uważa, że razem z Sonią tracą czas na szukanie dowodów przeciwko Pedrowi. Pedro zwierza się Fidelowi ze swoich rozterek – nie rozumie, dlaczego Fiorella go odtrąciła, choć otworzył przed nią swoje serce. Fiorella opowiada siostrze o pocałunku z Pedrem. Gianna namawia siostrę, by wyzbyła się wstydu i przestała dbać o konwenanse.

Osvaldo słyszy jak Pedro z surowością przypomina Fiorelli, że nie wolno jej wchodzić do domu i dochodzi do wniosku, że Sonia błędnie przypisywała im romans. Benito zwierza się Giannie, że jest zakochany w jej siostrze. Doña Eloisa mówi Fiorelli, że Pedro najbardziej ze wszystkich członków rodziny przypomina jej o zmarłym mężu, z którym spędziła najpiękniejsze oraz najgorsze lata swojego życia. Życzy jej, by pewnego dnia spotkała kogoś takiego jak jej wnuk. Osvaldo poniża Sonię przed służbą. Pedro jest zły na Fiorellę, że go odtrąciła i przy pierwszej okazji mówi jej, że żałuje dnia, w którym ich drogi się skrzyżowały.

Odcinek 21

Joaquína jest poruszona przemówieniem Roxany, w trakcie ceremonii na cześć Máxima, która wyznaje, że kochała go jak ojca. Fiorella rozkazuje Benitowi zawieźć ją do Pedra. Tak docierają do placu i znajdują Pedra przy stole szachowym. Fidel zdradza Włoszce, że panicz spędzał w ten sposób wolny czas z dziadkiem. Pedro zwierza się Fiorelli, że czuje się opuszczony przez kobiety, które były dla niego ważne – przez matkę, jego poprzednią narzeczoną Aitanę, Tanię, a teraz przez nią. Fiorella wyjaśnia mu, że wcale go nie rzuciła i prosi o czas na zastanowienie się. Pedro zarzuca jej, że robi mu złudne nadzieje oraz że próbuje się bawić jego uczuciami.

Doña Eloisa także dedykuje kilka słów zmarłemu mężowi. Federica, pijana, przerywa jej przemówienie, by przypomnieć rodzinie, jaki naprawdę był Máximo – wytyka mu, że był skorumpowany i przeżarty ambicją – oraz dać wyraz tego, jak bardzo cieszy się na myśl, że smaży się w piekle. Sonia ma wyrzuty sumienia, że zdradziła męża z Fabiem i postanawia więcej tego nie robić.

Dante złości się na Federikę, bo mogła zaprzepaścić ich plan zdobycia dowodów na to, iż Máximo oszukał ich ojca. Doña Eloisa nie ma żalu do Pedra o to, że nie uczestniczył w rodzinnej ceremonii, bo dobrze wie, gdzie był w tym czasie. Później zwierza się Dantemu ze swoich obaw, iż Federica wie o tym, że Máximo zatrzymał akcje Gabriela. Podczas nieobecność starszej pani w domu Sergio urządza imprezę. Roxana i Gianna sprzeczają się o to, która z nich ma zatańczyć z Benitem. Tymczasem Federica przymierza się do otwarcia sejfu donii Eloisy…

Odcinek 22

Sergio udaremnia Federice dobranie się do sejfu i wyprasza ją z sypialni donii Eloisy, by mógł zabawić się ze swoimi kobietami. Fiorella opowiada Simonie o problemach w dogadaniu się z siostrą. Ta sugeruje jej, że Gianna jest zazdrosna o Pedra. Tymczasem Gianna spiera się z Roxaną o Benita. Doña Eloisa zwierza się Juliecie, że Máximo był jedyną miłością jej życia. Sergio dzwoni do Juliety, by powiedzieć jej, jak wiele dla niego znaczy oraz poprosić o kolejną szansę. Fiorella przyłapuje Giannę i Benita razem i zarzuca chłopakowi, że próbuje wykorzystać jej siostrę. Ramiro donosi Osvaldowi, że widział jak Pedro opuszczał hotel razem z Sonią.

Federica mówi Dantemu, że zdobyła zaledwie jeden dokument, który może im się przydać oraz dodaje, że doña Eloisa przezornie nie trzyma wszystkiego w jednym miejscu. Doña Eloisa jest uradowana przypadkowym spotkaniem z Aitaną. Dziewczyna wypytuje ją o Pedra, swojego byłego narzeczonego. Gianna namawia Fiorellę, żeby zapomniała o zaręczynach z Vittoriem i znalazła szczęście u boku mężczyzny, którego kocha. Podczas polowania Osvaldo strzela do Pedra, a później próbuje wmówić wszystkim, że to był wypadek. Ranny zostaje przewieziony do szpitala…

Odcinek 23

Fiorella wpada w panikę na wieść, że Pedro został postrzelony. Gianna namawia ją, żeby opanowała nerwy, jeśli nie chce zdradzić swoich uczuć do panicza. Federica zawiadamia Dantego, że zrobiła kopię wykradzionego dokumentu. On mówi kobiecie o rzekomym wypadku Pedra i zakazuje jej informować Eloisę. Sonia żąda od Osvaldo wyjaśnień. Kiedy ten unika odpowiedzi, a na dodatek wytyka jej, że poszła do hotelu z Pedrem, domyśla się, że celowo strzelił do kuzyna, bo zżerała go zazdrość.

Roxana ostrzega Benita, że jeśli znów zobaczy go w pobliżu Gianny, zadba o to, żeby obie Włoszki usunięto z ranczo. Fiorella przebiera się za pielęgniarkę, żeby zobaczyć się z Pedrem. Gael zarzuca Osvaldowi, że próbował zabić kuzyna, ale ten zapiera się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Vittorio przedstawia Rynaldowi Dianę jako swoją asystentkę. Zapytana o ciążę kobieta odpowiada, że poroniła.

Lekarz uspokaja rodzinę Pedra, że jego życie nie jest już zagrożone. Dante robi wszystko, żeby policja nie uwierzyła w zapewnienia Osvalda o wypadku. Doña Eloisa traci przytomność, gdy podczas zajęć w ośrodku przypomina sobie o prośbie męża o eutanazję. Pomimo przestrogi Sonii Fiorella zakrada się do pokoju Pedra. Ten budzi się i zobaczywszy ją, wyznaje, że jest kobietą jego życia oraz prosi, żeby go nie opuszczała. Chwilę później do pokoju wchodzi Dante i nakrywa Fiorellę i Pedra na pocałunku.

Odcinek 24

Fiorella myśli, że Pedro majaczy, ale on zapewnia ją, że jest w pełni świadomy tego, co mówi i wyznaje, że chce się z nią ożenić, i założyć rodzinę oraz przysięga, że będzie walczył o to, by doña Eloisa przyjęła ją do rodziny. Policjant uprzedza Osvalda, że dowie się, czy jego zapewnienia o nieumyślnym spowodowaniu wypadku są prawdziwe. Gael zeznaje, że widział jak jego brat upada na ziemię i niechcący oddaje strzał. Osvaldo okazuje mu wdzięczność za to, że go nie wydał. Ten jednak uprzedza, że gdy Pedro odzyska przytomność, będzie musiał powiedzieć mu prawdę.

Gael uświadamia Pedra, że został postrzelony, a później zmusza Osvalda do mówienia. Ten jednak wymyka się od odpowiedzialności i wmawia kuzynowi, że zranił go niechcący oraz prosi, by nie mówił o niczym babci, bo ta mogłaby wyrzucić go z firmy. Pedro obiecuje go kryć, pomimo sprzeciwu Gaela. Dante mówi Federice, że Pedro zakochał się we Fiorelli do tego stopnia, że chce wprowadzić ją do rodziny i namawia wspólniczkę, by ich ze sobą rozdzieliła.

Julieta obawia się, że doña Eloisa nie żyje. Kobieta odzyskuje przytomność i uspokaja ją, mówiąc, że gdyby chciała się zabić, to zrobiłaby to już dawno temu. Później pyta Aitanę, czy wciąż kocha jej wnuka oraz proponuje swoją pomoc, jeśli ta zdecyduje się o niego zawalczyć. Osvaldo dopytuje się Ramira o to, co dokładnie zobaczył wtedy, gdy Pedro i Sonia wychodzili z hotelu. Wpada w złość, gdy ten przyznaje się, że nie widział twarzy mężczyzny, z którym była jego żona. Benito prosi Fiorellę, żeby dała mu szansę udowodnić, jak bardzo ją kocha i próbuje ją pocałować. Włoszka policzkuje go i oznajmia, że w najlepszym razie może zostać jej przyjacielem. Pedro i Fiorella ponownie wyznają sobie miłość i całują się.

Odcinek 25

Pedro zapewnia Fiorellę, że naprawdę ją kocha i będzie o nią walczył. Sonia ponownie umawia się z Fabiem w hotelu. Ramiro dowiaduje się o tym i zawiadamia Osvalda. Ten postanawia rozprawić się z kochankiem żony. Zarzuca mu, że z jego winy o mały włos nie pozbawił życia Pedra. Sonia postanawia wykorzystać ten fakt przeciwko mężowi.

Adela mówi Reynaldowi, że Diana coś przed nimi ukrywa. Doña Eloisa namawia Julietę, żeby rozwiodła się z mężem, jeśli nie jest szczęśliwa. Ostrzega ją, że jeśli postanowi z nim zostać, będzie musiała pogodzić się z myślą, że sypia z kochankami. Aníbal proponuje Fiorelli, że zapewni jej wygodne życie i bogactwo, jeśli wybierze jego zamiast Pedra. Na dowód tego wręcza jej pierścionek i dodaje, że to jedynie namiastka tego, co może jej dać. Fiorella odrzuca wartościowy prezent i domaga się szacunku dla siebie oraz dla jego żony. On jednak nie traktuje jej poważnie i próbuje pocałować. Doña Eloisa oznajmia rodzinie, że postanowiła poszukać najlepszej żony dla Pedra, bo nie chce dłużej czekać na prawnuki!

Odcinek 26

Giana zwierza się Gaelowi, ze jest zakochana i potrzebuje jego rady, bo nie wie, jak ma wyznać swoje uczucia. On przyznaje jej się, że jest w podobnej sytuacji, gdyż zakochał się w Roxanie. Gianna robi się zazdrosna i oznajmia, że nie pogratuluje mu wyboru, bo Roxana jest najgorszą osobą, jaką poznała. Julieta skarży się Aníbalowi, że nie może znaleźć pierścionka sprezentowanego przez ojca. Oświadcza przy tym, że nie spocznie, dopóki go nie odnajdzie.

Dante chwali Federikę za to, że umieściła pierścionek pośród rzeczy Fiorelli. Oboje mają nadzieję, że w ten sposób przyczynią się do wyrzucenia Włoski z rancza. Sergio wypytuje Pedra o jego relacje z Fiorellą. Wspomina, że kiedy leżał w łóżku, dziewczyna nie odstępowała go na krok, a do tego była bardzo przejęta. Pedro przyznaje się, że czuje do niej coś wyjątkowego, czego nie czuł do innych kobiet. Dante oskarża publicznie Fiorellę o kradzież pierścionka. Włoszka zapiera się, że jest niewinna i nie wie, skąd znalazł się w jej rzeczach. Doña Eloisa jest rozczarowana zachowaniem dziewczyny i rozkazuje jej się spakować.

Pedro zastawia pułapkę na Aníbala, żeby zmusić go do mówienia. Ten przyznaje się, że zalecał się do Fiorelli, ale został odtrącony oraz przysięga, że nie podrzucił jej pierścionka. Doña Eloisa pojmuje, że niesłusznie osądziłą Fiorellę, albowiem ktoś po raz kolejny próbował jej zaszkodzić. Postanawia jej zadośćuczynić i mianuje ją swoją asystentką.

Odcinek 27

Cała rodzina Ángeles, za wyjątkiem Pedra i Sergia, wyraża sprzeciw przeciwko decyzji donii Eloisy o tym, by Fiorella była jej osobistą asystentką, ale starsza pani nie liczy się z ich zdaniem. Pedro rozkazuje Dantemu zdemaskować nikczemnika, który chciał zaszkodzić Fiorelli. Fiorella przyznaje się Gianne, że boi się sprawić zawód donii Eloisie. Siostra dodaje jej wiary w siebie i mówi, że jest na tyle inteligentna, że da sobie radę.

Aníbal podejrzewa, że to Federica usiłowała pozbyć się Fiorelli z rancza, choć ta upiera się, że nie miała z tym wspólnego. Pedro mówi Fiorelli, że przebywając w pobliżu donii Eloisy, szybko zdobędzie jej zaufanie, dzięki czemu ta zaakceptuje ją w roli jego narzeczonej. Benito odradza Giannie zadawanie się z Gaelem, ani z nikim innym z jego rodziny. Ona wytyka mu, że sam nie stosuje się do swoich rad i nie spuszcza wzroku z Roxany.

Federica próbuje nastawić Julietę przeciwko Fiorelli. Proponuje jej, żeby wspólnymi siłami wykurzyły Włoszkę z rancza. Pedro nakrywa Federikę w pokoju babci, gdy ta znów próbuje dobrać się do sejfu. Kobieta wykręca się wymówką, w której kwestionuje predyspozycje Fiorelli do sprawowania funkcji asystentki. Później namawia Dantego, by pomógł jej zrzucić podejrzenia na Roxanę. Fiorella słyszy jak Benito oświadcza, że nigdy nie pozwoli Fiorelli odnaleźć Vittoria.

Odcinek 28

Benito stara się ukryć przed Fiorellą, że próbuje nie dopuścić do jej spotkania z Vittoriem. Adela uprzedza Vittoria, że Diana go oszukuje, dlatego powinien mieć na nią oku. Gael zaprasza Giannę na spacer. Roxana dowiaduje się o tym i urządza mu scenę zazdrości. Vittorio proponuje Dianie, żeby przedstawiła mu swoją rodzinę. Kobieta prosi o kilka dni na zorganizowanie kolacji.

Fidel namawia Pedra, żeby zabrał gdzieś Fiorellę i lepiej ją poznał, zanim zdecyduje się powiedzieć babci o tym, co do niej czuje. Sergio i Julieta całują się. Później jednak ona ma wyrzuty sumienia, bo czuje, że zdradziła w ten sposób męża. Pedro idzie za radą Fidela i zabiera Fiorellę na romantyczną kolację, podczas której wyznaje jej, jak bardzo zmieniła jego życie.

Doña Eloisa puszcza Roxanie nagranie, na którym ta obraża Fiorellę i obwinia ją o podrzucenie pierścionka Juliety do jej rzeczy. Simona donosi Benitowi, że Fiorella poszła na kolację z Pedrem do włoskiej restauracji. Vittorio ropoznaje Fiorellę i myśli, że naprawdę został oszukany. Roxana myśli, że Gael chce się na niej zemścić i nastawił babcię przeciwko niej, ale on wszystkiego się wypiera. Vittorio podchodzi do Fiorelli i przedstawia się jako przyjaciel jej ojca.

Odcinek 29

Vittorio dziękuje Pedrowi, że zwrócił mu narzeczoną. Ten zaś, zupełnie zdezorientowany, domaga się wyjaśnień. Roxana żali się babci, że Gael próbuje jej dokuczyć i przysięga, że nie zrobiła niczego złego Włoszkom, jednak starsza pani jej nie wierzy. Benito wyjaśnia Fidelowi, że choć oboje z Pedrem są zakochani w Fiorelli, żaden z nich nie ma u niej szans.

Fiorella tłumaczy Pedrowi, że przyjęła propozycję małżeństwa od Vittoria, żeby ratować chorą siostrę, ale po przylocie do Meksyku zgubiły się i zostały okradzione, a później poznała jego i zakochała się w nim. Diana myśli, że Vittorio ją zostawi po tym, jak odnalazł swoją włoską narzeczoną. Vittorio przyznaje się Fiorelli, że oszukał ją, wysyłając jej fotografię z czasów młodzieńczych, ale mimo to z niej nie zrezygnuje. Fiorella domyśla się, że Benito o wszystkim wiedział i ukrył przed nią prawdę. Chłopak tłumaczy, że zrobił to, bo zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Fiorella ze łzami w oczach oznajmia Giannie, że spotkała Vittoria, gdyż jak się okazało jest właścicielem restauracji, do której poszła na romantyczną kolację z Pedrem i teraz będzie musiała spełnić dane mu słowo, i zostać jego żoną. Na dodatek doña Eloisa wprowadza w życie swój plan zeswatania wnuka z Aitaną i ściąga dziewczynę na swoje ranczo, a następnie przedstawia Fiorelli jako najważniejszą kobietę w życiu Pedra.

Odcinek 30

Doña Eloisa wyjaśnia Fiorelli, że Aitana i Pedro zerwali ze sobą tuż przed ślubem, ale ona postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć im drugą szansę. Dante oznajmia Federice, że nie muszą już martwić się o Pedra i Fiorellę. Fiorella jest zazdrosna o byłą narzeczoną Pedra.

Diana skarży się matce, że Fiorella może pokrzyżować jej plany. Livia przypomina jej, by zajęła się synem, zamiast szukać mężczyzny, który ją utrzyma. Vittorio przyjeżdża po Fiorellę na ranczo. Kiedy spotyka tam Benita, czyni mu wyrzuty, że wiedział, gdzie jest jego Włoszka i nic mu nie powiedział. Ten próbuje wmówić starcowi, że chciał go ustrzec przed Fiorellą, która jest oszustką i złodzieką. Dodaje także, że Fiorella zarzuciła wędkę na panicza Pedra, bo zależy jej na jego pieniądzach. Vittorio nie wierzy w ani jedno słowo i żąda dowodów.

Aitana zauważa, że Pedro traktuje ją z dystansem. Pedro zwierza się Fidelowi, że znienawidził Fiorellę za to, że nie powiedziała mu, że była przyrzeczona innemu. On namawia go, by szczerze porozmawiał z Włoszką, zamiast znów pochopnie ją oceniać. Benito wyjaśnia Giannie, że okłamał Vittoria, żeby chronić Fiorellę. Dziewczyna nie uważa, żeby przypisywanie jej siostrze kradzieży było najlepszym rozwiązaniem i rozkazuje mu się z nią rozmówić. Fiorella wyjaśnia siostrze, że nie zamierza uciekać, ani okłamywać Vittoria, bo jest mu wdzięczna za to, że przyszedł im z pomocą, gdy były zupełnie bezradne. Później powtarza to samo Pedrowi oraz dodaje, jak bardzo boi się, że zacznie ją nienawidzić. Pedro zapewnia ją, że wcale jej nie nienawidzi, ale chce wiedzieć, czy ma jeszcze jakieś szanse.

Odcinek 31

Fiorella nie daje Pedrowi żadnych szans. Oświadcza, że dotrzyma słowa danego Vittoriowi. Osvaldo obraża żonę, mówi że nigdy jej nie kochał oraz że są małżeństwem tylko dlatego, że spodziewała się jego dziecka. Ostrzega ją, by nie spoufalała się z Fabiem, bo jeśli po powrocie z podróży dowie się, że byli razem, zabije ją.

Aníbal postanawia dać sobie i żonie kolejną szansę. Fiorella zmusza Benita, by wycofał wszystkie kłamstwa, jakie wmówił Vittoriowi. Pedro upija się, po czym żali się Fidelowi, że obietnica dana Vittoriowi znaczy dla Fiorelli więcej niż ich miłość. Sonia wykorzystuje to, że Pedro jest pijany i wślizguje się do jego pokoju, a później wmawia mu, że ze sobą spali.

Vittorio zrywa z Dianą, żeby mógł poślubić Fiorellę. Gael widzi jak Sonia opuszcza pokój Pedra. Ona oznajmia, że dała jego kuzynowi tego, czego potrzebował i prosi o dyskrecję. Federica insynuuje donii Eloisie, że Pedrowi wpadła w oko Fiorella. Starsza pani domaga się wyjaśnień od wnuka.

Odcinek 32

Pedro uspokaja babcię, gdy mówi jej, że Fiorella ma narzeczonego. Sergio uważa, że jego matka nie powinna była wtrącać się do relacji Pedra z Aitaną. Vittorio ma wyrzuty sumienia, że zrezygnował z Diany z miłości dla Fiorelli. Reynaldo uświadamia go, że nie może być zakochany w dziewczynie, której zupełnie nie zna oraz że ona z pewnością nie darzy go miłością.

Pedro namawia Fiorellę, żeby nie wychodziła za mąż, jeśli nie jest zakochana. Doña Eloisa oznajmia rodzinie, że Fiorella ma narzeczonego i wkrótce im go przedstawi. Julieta nazywa Fiorellę hipokrytką. Sergio nie rozumie, skąd u niej tak wielka nienawiść do dziewczyny, która mogłaby być jej córką. Pedro zapewnia Fiorellę, że miłość jest ważniejsza niż pochodzenie i dlatego nie powinna przejmować się swoim.

Aitana skrada pocałunek Pedrowi na oczach Fiorelli. Vittoro przyjeżdża na ranczo rodziny Ángeles i oznajmia wszystkim, że za miesiąc poślubi Fiorellę. Włoszka mdleje na tę wiadomość. Pedro chce ją zanieść do pokoju, ale Vittorio mu nie pozwala. Gianna próbuje przetłumaczyć narzeczonemu siostry, że zbyt pochopnie wybrał datę ślubu. Ten odpowiada, że chciał wyznaczyć ją na jeszcze wcześniej, ale się powstrzymał…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj
 
 
"Virginia": W 2001 roku królowała na ekranach
Telenowele


Latem 2001 roku na naszych ekranach królowała Gabriela Spanic. I znowu w podwójnej roli dobrej i złej bliźniaczki.

Uczciwa i pracowita Virginia Martinez (Gabriela Spanic), mająca wulgarną siostrę bliźniaczkę Vanessę, pracuje jako pomoc domowa w rezydencji Rodriga Junquery (Enrique Lizalde). Mężczyzna wie, że wkrótce umrze i martwi się o dalsze losy swojej licznej rodziny. Dlatego żeni się z Virginią, wierząc, że kobieta nie dopuści do tego, by dorobek jego życia został roztrwoniony.

Po śmierci Rodriga członkowie rodziny Junquera uprzykrzają życie młodej wdowie. Jednak Carlos Alberto (Arturo Peniche) zakochuje się w żonie zmarłego ojca. Para bierze ślub, a Virginia zachodzi w ciążę. W tym samym czasie okazuje się, że kobieta ma guza mózgu. Podczas porodu Virginia umiera, a niedługo potem do rezydencji przyjeżdża Vanessa, która postanowiła zerwać z burzliwą przeszłością i rozpocząć nowe życie.

Kobieta powoli zaczyna zajmować w sercu Carlosa Alberta miejsce zmarłej siostry.

Brzydszy i grzeczniejszy


Ignacio Sada Madero, pamiętając sukces "Pauliny", postanowił zaproponować Gaby Spanic kolejną podwójną rolę. Tak jak Salvador Mejía, również sięgnął po scenariusz Ines Rodeny, który wcześniej był już czterokrotnie ekranizowany w Wenezueli.

Poprosił zatem Carlosa Romero o wprowadzenie w scenariuszu zmian w stosunku do pierwowzoru. Początkowo chciał, by głównego bohatera zagrał Luis José Santander, ale aktor zażądał zbyt dużej gaży. Dlatego producent postawił na Artura Peniche, który może nie stanowił wzorca latynoskiej urody, ale chętnie przyjął rolę i nie marudził. Do czasu...

Bunt na pokładzie

Carlos Moreno miał dużą swobodę w tworzeniu charakterów postaci, które nieraz znacznie odbiegały od pierwotnych zamierzeń. Ofiarą tych zabiegów padł Arturo Peniche. Nie spodobało mu się, że grany przez niego Carlos Alberto z biegiem czasu stał się biernym pesymistą.

Aktor chciał, żeby Romero tchnął w jego postać więcej życia, ale na próżno. Poza tym liczba nieszczęść, które spotkały go w serialu, była przesadna - umarli mu rodzice, żona i siostra, został trafiony kulą i raniony nożem, o mało nie zginął w wyniku wypadku samochodowego oraz katastrofy lotniczej, w wyniku której miał poparzoną twarz. Zastrzeżenia do scenarzysty miała również Gaby Spanic oraz Enrique Lizalde, który w pewnym momencie oświadczył, że odchodzi z telenoweli.

Jego rolę przejął Carlos Camara. Kolejną osobą niezadowoloną z charakteru swojej postaci była Chantal Andere - dlatego graną przez nią Raquel uśmiercono. Aktorka nie pojawiła się potem na imprezie urządzonej przez Gaby, podczas której cała obsada oglądała finał serialu.

W "Virginii" doszło jeszcze do dwóch podmian - u Silvii Derbez zdiagnozowano raka płuc, dlatego w dalszej części telenoweli Sagrario grała Barbara Gil. Natomiast Rosita Bouchot zastąpiła Amparo Garrido w roli dyrektorki Villalobos.

Nieprzyjemna muzyka

Na planie telenoweli obyło się bez romansu głównej pary, ponieważ Arturo Peniche od 1983 roku jest wierny żonie Gabrieli Ortiz. Z kolei Spanic w tamtym okresie była bez pamięci zakochana w swoim ówczesnym mężu Miguelu de Leonie i planowała z nim dziecko. Może dlatego niektórzy zarzucali, że ekranowemu związkowi Carlosa Alberta i Virginii/Vanessy brakowało ognia. Iskrzyło za to i serialowo, i prywatnie między Gaby a Laurą Zapatą.

Powód? Muzyka. A konkretnie radio, którego Spanic słuchała w swojej garderobie, według Laury stanowczo za głośno. Siostra Thalii kazała młodszej koleżance ściszyć radioodbiornik. Od tego czasu ich relacje bardzo się ochłodziły. Wprawdzie Gabriela starała się pozytywnie wypowiadać o Laurze, ale ta nie była już tak uprzejma i podczas jednego z wywiadów powiedziała: "Jeśli ktoś taki jak Spanic nie wnosi sobą nic, nie ma potrzeby wypowiadania się na jego temat".

Błędny tytuł

Emisję serialu w TVN zaczęto 3 miesiące po premierze w Meksyku i zatytułowano go od imienia głównej bohaterki. Widzowie byli więc zdezorientowani, gdy Virginia zmarła, a główną postacią stała się... Vanessa.

Niektórzy twierdzili, że członkowie familii Junquera byli przerysowani i źle wystylizowani.

Dominika Paleta miała nadzieję, że grana przez nią Anabel postrada zmysły, jednak scenarzysta miał inne plany.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 16 listopad 2015         0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
 
 
Adriana Campos nie żyje. Kolumbijska aktorka zginęła w wieku 36 lat
Newsy
hosting

Adriana Campos, kolumbijska aktorka i jej mąż Carlos Rincon zginęli tragicznie w wypadku samochodowym w Kolumbii, 3 listopada.

Adriana Campos i jej mąż biznesmen Carlos Rincon jechali samochodem na południowy zachód kraju w kierunku Departamentu Antioquia. W pewnym momencie ukochany kolumbijskiej aktorki stracił kontrolę nad autem, co skończyło się tragicznie. Wpadli do rzeki Cauca pobliżu miasta Salgar, oboje zginęli na miejscu. Nie wiadomo, dlaczego auto wypadło z drogi. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Rincon mógł zasnąć za kierownicą. Campos i jej mąż osierocili rocznego syna.

Adriana Campos miała 36 lat. Urodziła się w niedużym miasteczku Chaparral w południowo-zachodniej części Kolumbii. Gdy miała 20 lat opuściła dom rodzinny, aby zostać aktorką. Debiut przed kamerą zaliczyła w wieku 21 lat. Choć sławę zdobyła dzięki rolom w telenowelach, występowała także w produkcjach filmowych (np "Postales colombianas") oraz sztukach teatralnych.

Nazwisko Adriany Campos pojawiało się już w mediach przed laty w kontekście tragicznych wydarzeń. Przed pięcioma laty spotykała się kolegą z serialu aktorem Mauricio Ochmannem. W 2010 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wkrótce potem Campos poroniła. Mówiło się, że aktorka nie donosiła ciąży przez problemy i stresy na planie. Para rozstała się.

Po 4 latach Campos udało się przezwyciężyć traumę i znów związała się mężczyzną - Carlosem Rinconem. W 2014 roku para powitała na świecie syna Geronimo Rincona Camposa.


ŹRÓDŁO: plotek.pl
Dodał:  Wiola dnia 07 listopad 2015         0 Komentarzy · 41 Czytań · Drukuj
 
 
Nie żyje Adriana Campos, gwiazda telenoweli
Newsy
hosting

Nie żyje kolumbijska aktorka Adriana Campos. Gwiazda latynoamerykańskich telenoweli zginęła 3 listopada w wypadku samochodowym. Miała 36 lat.

Adriana Campos była gwiazdą kolumbijskich telenowel. Polscy widzowie mogą pamiętać ją z ról w takich produkcjach, jak "Miłość na sprzedaż", "Zorro", "Madre Luna" czy "Victoria". Aktorka miała na swym koncie również udział w serialach: "Bella Calamidades", "Vecinos" czy "Sin retorno".

W wypadku, do którego doszło 3 listopada, zginęła nie tylko 36-letnia aktorka, ale również jej mąż Carlos Rincon. Samochód, którym podróżowała para - w niejasnych okolicznościach - wpadł do rzeki Couca w rejonie Antioquia. Ciała Adriany Campos i Carlosa Rincona zostały wyłowione z rzeki. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane i bada je kolumbijska policja.

Wiadomo na razie, że para wracała późnym wieczorem z Medellín do Bogoty. Być może Rincon, który prowadził samochód, zasnął za kierownicą - takie są na razie spekulacje, pojawiające się w mediach.

Kolumbijska gwiazda osierociła rocznego syna Gerónimo.


ŹRÓDŁO: film.interia.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 listopad 2015         0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Włoska narzeczona" odc. 11-19
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 11

Sonia jest zła na Osvalda, że nie broni jej przed swoją rodziną i wypomina mu, że porzuciła karierę, by urodzić i wychodzić jego dziecko. W odwecie on wytyka jej, że celowo zaszła w ciążę, żeby zatrzymać go przy sobie. Pedro dowiaduje się, że Fiorella i jej siostra nie uległy wypadkowi, o którym tak głośno się mówiło. Pojmuje również, że choroba Gianny jest prawdziwa i nie była pretekstem do wprowadzenia się na ranczo. Rozkazuje przygotować dla nich miejsce w pokojach dla służby i postanawia dać Fiorelli upragnioną pracę.

Dante uprzedza doñę Eloisę, że na jej ranczo zamieszkały dwie nowe dziewczyny, które na dodatek próbowały ukraść konia. Kobieta wyjaśnia, że Pedro o wszystkim jej powiedział i rozkazuje mu nie wtrącać się do nieswoich spraw. Pedro obiecuje Fiorelli, że dotrzyma danego słowa i zapewni jej siostrze opiekę medyczną. Uprzedza ją jednak, że robi to tylko dlatego, by zapiski z dziennika Tanii nie dostały się w niepowołane ręce.

Odcinek 12

Fidel informuje Pedra o wynikach autopsji Tanii. Okazuje się, że kobieta nie była w ciąży i nie popełniła samobójstwa, lecz uległa wypadkowi wskutek odurzenia środkami uspokajającymi i alkoholem. Pedro nie do końca wie, jak właściwie zareagować na tę wiadomość. Adela daje do zrozumienia Benitowi, że Vittorio ma prawo wiedzieć o wszystkim, co tyczy się Fiorelli i Gianny. Chłopak wyjaśnia matce, że mężczyzna okłamał Włoszki, wabiąc je swoją fotografią sprzed wielu lat, dlatego o niczym mu nie powie i będzie ich szukał na własną rękę.

Dante postanawia uprzykrzyć Fiorelli życie na ranczo, żeby zmusić ją do wyjazdu. Fiorella uspokaja Giannę, że znajdzie się pod opieką lekarza, który zadba o jej zdrowie. Doña Eloisa zwołuje rodzinę i ogłasza jej członkom, by zastanowili się, w którym sektorze firmy chcą się realizować. Pedro uprzedza babcię, że żadne z nich nie nadaje się do pracy, ale kobieta nie widzi dla nich innej przyszłości. Fiorella dzwoni do Adeli, żeby podziękować jej za gościnę oraz zapewnić, że razem z Gianną mają się dobrze.

Zacarias informuje Vittoria, że ofiarami wypadku z udziałem taksówki nie były Włoszki, które polecił mu odnaleźć. Pedro rozkazuje Fidelowi sprzedać mieszkanie Tanii. Roxana naskakuje na Giannę, gdy ta podlewa rośliny w ogrodzie, za co zostaje oblana wodą. Fiorella omyłkowo bierze doñę Eloisę za odźwierną.

Odcinek 13

Osvaldo i Ramiro wypytują Fidela o mieszkanie Tanii. Oboje sądzą, że Pedro zaciągał do niego swoje kobiety. Fidel wmawia im, że należy do jego kuzynki, która właśnie się przeprowadza i nie chce ich wpuścić do środka. Adela opowiada Pedrowi o chorobie Gianny.

Roxana żali się Dantemu, że Gianna oblała ją wodą i rozkazuje mu pozbyć się dziewczyny. Dante przekazuje Eloisie skargę Roxany, ale ona w ogóle się tym nie przejmuje i ponawia swoje pytanie o stanowiska, jakie chcą zająć w firmie.

Pedro dowiaduje się o pomyłce Fiorelli i zmusza ją, by przeprosiła Eloisę w jego obecności. Fiorella zgadza się to zrobić, czym zyskuje sobie sympatię kobiety. Pedro uprzedza Fiorellę, żeby uważała na to, co robi i mówi, bo następnym razem może pożegnać się z pracą.

Odcinek 14

Federica mówi Juliecie, że Włoszka, która zaszła jej za skórę, zdobyła sympatię Eloisy. Osvaldo wietrzy w tym zagrożenie dla ich rodziny. Sona proponuje, żeby wspólnymi siłami przepędzili Fiorellę z rancza i w pierwszej kolejności sprawdzili, co łączy ją z Pedrem. Aníbal wytyka Juliecie, że stała się zazdrośnicą i manipulantką. Ona uważa, że to jego wina, bo w ogóle nie zwraca na nią uwagi.

Dante wmawia Fiorelli, że musi dostarczyć rodzinie Ángelesów więcej powodów do radości, jeśli chce zatrzymać pracę. Eloisa mówi Pedrowi, że z wiekiem stała się nieufna wobec ludzi, ale potrafi dostrzec dobro w innych i widzi we Fiorelli, dlatego obawia się, że dziewczynę spotka dużo przykrych chwil na ranczo. Osvaldo zakrada się do pokoju Fiorelli i rozkazuje jej wyjechać. Włoszka myśli, że to Pedro próbował ją zastraszyć i zwraca się do niego z pretensjami.

Osvaldo łudzi się, że Fiorella go posłucha i jeszcze tego samego dnia opuści ranczo. Tak się jednak nie dzieje. Pedro obwieszcza pozostałym członkom rodziny, że doszły go słuchy o tym, iż jedno z nich groziło Fiorelli. Zapowiada im, że nie dopuści, by nękano dziewczynę i następnym razem winny zostanie ukarany. Federica wyciąga lekarstwa z torebki Gianny…

Odcinek 15

Pedro skarży się babci, że po tym jak przydzieliła Gaelowi, Roxanie i Sonii stanowiska w firmie, ci zażądali osobnych gabinetów i zdążyli już pokłócić się z całym personelem. Doña Eloisa wybucha śmiechem i przypomina mu, że jako nowy prezes korporacji będzie musiał zająć się problemami, jakich przysporzy mu ta trójka. Gianna wybiera się na spacer konno i nie zdając sobie sprawy, oddala się od rancza. Do tego czuje się źle z powodu braku lekarstwa. Sonia żali się Pedrowi, że Osvaldo wciąż ją poniża. On podpowiada jej, że musi zacząć cenić sama siebie, jeśli chce, żeby inni ją docenili. Dziewczyna z wdzięczności skrada mu pocałunek.

Federica postanawia dokuczyć Fiorelli, dokładając jej obowiązków. Aníbal próbuje osaczyć dziewczynę, ale ona nie daje się wciągnąć w jego gierki. Julieta wypomina Eloisie, że postępuje zbyt surowo wobec swoich wnuków i żony Osvalda. Kobieta wyjaśnia, że chce im dać nauczkę i nazywa ich nierobami, którzy nigdy nie w życiu nie pobrudzili sobie rąk, ale co dwa tygodnie przychodzą do firmy po czek na swoje wydatki. Brak informacji o Giannie niepokoi Fiorellę. Włoszka błaga Pedra o pomoc w odnalezieniu siostry.

Doña Eloisa jest zaniepokojona nieobecnością Pedra podczas kolacji. Osvaldo wyjaśnia jej, że poszedł ratować jedną ze służących. Joaquína donosi kobiecie, że ktoś zabrudził całą pralnie, której czyszczenie zajęło Fiorelli cały dzień. Benito mówi rodzicom, że szuka pracy jako szofer na ranczo Dos Ríos i jeśli ją dostanie, będzie mógł zbliżyć się do Fiorelli, by poprosić ją o przebaczenie. Pedro znajduje Giannę. Dziewczyna jest nieprzytomna. Doña Eloisa jest poruszona przerażeniem, jakie widzi na twarzy Fiorelli. Do tego Dante wmawia roztrzęsionej Włoszsc, że Gianna mogła wpaść do rzeki i się utopić.

Odcinek 16

Pedro przywozi Giannę z powrotem na ranczo po tym jak znalazł ją nieprzytomną nad brzegiem rzeki. Razem z Fiorellą szukają w jej torebce leku, który powinna była zażyć. Kiedy go nie znajdują, Pedro rozkazuje Gaelowi wezwać lekarza. Sergio wypytuje Eloisę o relacje Pedra z Włoszkami. Benito chce zrezygnować z pracy dla Vittoria, choć jego matka namawia go, by tego nie robił.

Podczas kolacji w restauracji Julieta odczytuje wiadomość wysłaną przez kochankę Aníbala. Przekonana, że mąż ją zdradził, w złości oblewa go winem. Dante strofuje Federikę za to, że schowała lekarstwo Gianny. Uświadamia ją, że dziewczyna mogła nawet umrzeć. Pedro prosi Fiorellę o wybaczenie za to, że początkowo nie wierzył w jej zapewnienia o chorobie siostry i oferuje jej swoją bezgraniczną pomoc. Później zwierza się Fidelowi, że Włoszka skradła jego serce, ale obawia się, że babcia nigdy nie zaakceptowałaby Fiorelli w roli jego narzeczonej.

Fiorella obwinia Gaela o zabrudzenie łazienki, a Roxanę o kradzież lekarstwa Gianny. Pedro uspokaja ją oraz prosi, by nie urządzała skandalu. Doña Eloisa włącza się do sporu i staje po stronie Fiorelli. Benito przyjeżdża na ranczo i oświadcza Pedrowi oraz Fiorelli że został nowym szoferem doñii Eloisy.

Odcinek 17

Pedro zgadza się, by Benito zatrzymał posadę szofera, pod warunkiem, że nie wspomni nikomu o Tanii. Fiorella chce się pozbyć Benita, a ponieważ ten nie chce odejść po dobroci, ostrzega go, by trzymał się od niej na dystans. Julieta żali się Sergiowi, że Aníbal ma kochankę. Vittorio ulega wypadkowi, gdy próbuje dostać się na hacjendę Dos Ríos, i zarzuca poszukiwania Fiorelli – mówi Reynaldowi, że od kiedy Włoszka pojawiła się w jego życiu spotykają go same nieszczęścia.

Roxana i Gael sprzeczają się z powodu Włoszek, a właściwie z powodu nieudanych prób dokuczenia nowo przyjezdnym dziewczynom. Gael dochodzi do wniosku, że ktoś usiłuje pozbyć się Fiorelli i Ganny, i zrzucić winę na nich. Aníbal przekonuje Julietę, że wiadomość, którą znalazła w jego telefonie, została wysłana przez jego koleżankę z pracy, a nie kochankę. Sergio nie rozumie, dlaczego Julieta przymyka oko na wyskoki męża. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozmówić się z Aníbalem.

Roxana dokucza Giannie. Pedro wstawia się za dziewczyną i wręcz jej prezent, czym zyskuje sobie wdzięczność Fiorelli. Roxana namawia Gaela, żeby pomógł jej pozbyć się Włoszek, zanim te zdążą się na nich odegrać. Pedro wypytuje ojca o to, dlaczego wziął ślub z kobietą, której nie akceptował jego dziadek. Sergio odpowiada mu, że bardzo kochał jego matkę i był z nią szczęśliwy. Pedro składa różę na grobie Tanii i prosi zmarłą o wybaczenie.

Odcinek 18

Doña Eloisa planuje podtrzymać tradycję zmarłego męża i zorganizować polowanie w dniu jego urodzin. Sama jednak nie chce brać udziału w tym wydarzeniu i proponuje Juliecie, by wspólnie oddały się duchowemu wyciszeniu. Gael zarzuca Giannie, że odegrała teatrzyk, by obarczyć go winą za coś, czego nie zrobił. Dziewczyna zaskakuje go, gdy zamiast się bronić, dziękuje mu za pomoc w chorobie i przytula.

Pedro wyznaje Fiorelli, że chce się do niej zbliżyć. Ona wspomina mu, że przyłapała go na pocałunku z inną kobietą. Niespodziewanie pojawia się Osvaldo i uderza Pedra, a następnie zarzuca mu, że chce zagarnąć dla siebie nie tylko firmę, ale także jego żonę. Pedro tłumaczy się, że to Sonia go pocałowała, a nie na odwrót. Sonia przyznaje się później Osvaldowi, że Pedro ją odtrącił. Pedro wyjaśnia Fiorelli, że wyciągnęła pochopne wnioski co do jego pocałunku z Sonią. Próbuje skraść pocałunek Włoszce, ale Simona im przeszkadza.

Federica jest zła na Dantego, że jeszcze nie zebrał wystarczających dowodów przeciwko Máximowi. Sonia wślizguje się do sypialni Pedra, by poskarżyć mu się na męża. Ten radzi jej, by wzięła rozwód i znalazła sobie innego mężczyznę, a następnie wyrzuca z pokoju. Benito zaleca się do Roxany, bo myśli że jest jedną ze służących. Sonia dowiaduje się z podsłuchanej rozmowy, że Pedro zamierza poderwać Fiorellę.

Odcinek 19

Benito i Roxana zostają zatrzymani przez policję za spożywanie alkoholu. Fiorella niepokoi się zniknięciem siostry. Gael odnajduje dziewczynę na górze skały i zabiera do domu. Pedro gani Osvalda za to, że nie przykłada dość uwagi do swoich obowiązków. Sonia proponuje Osvaldowi, żeby oczernił kuzyna przed doñą Eloisą, wykorzystując jego słabość do Fiorelli. Lekarz ostrzega Giannę, że jeśli nie będzie zażywała lekarstw, stan jej zdrowia znów się pogorszy i skończy na stole operacyjnym. Dziewczyna załamuje się, ale Pedro podnosi ją na duchu. Fiorella i Pedro idą na festyn. Na koniec wieczoru Fiorella wskakuje do rzeki i prowokuje Pedra, żeby przyłączył się do kąpieli…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 listopad 2015         0 Komentarzy · 67 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 84-92
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 84

Santa myśli, że to nie strażniczki, a rodzina Cano ją torturuje. Diabla prosi George’a, żeby znalazł kogoś, kto odpowiednio ją wyszkoli, by mogła stawić czoło Francisce. Hortensia dostaje zawału. Arturo dowiaduje się, że jej stan jest ciężki. Ulises oświadcza Patriciowi, że wcale się go nie boi.

Humberto przychodzi do więzienia z adwokatem Santy i żąda widzenia z żoną. Udaje mu się zabrać ją z karnej celi do ambulatorium, gdzie zostaje z nią na noc. Inés próbuje wyprowadzić dziecko ze szpitala. Hortensia prosi Artura, żeby wezwał Elisę oraz ojca Miltona. Santiago rozpoznaje Santę na zdjęciach, jakie pokazuje mu Inés. Mara mówi Sancie, że słyszała jak strażniczki planowały ją uśpić i wziąć na tortury.

Humberto postanawia dowiedzieć się, kto znęcał się nad jego żoną i wymierzyć mu karę. Hortensia przyznaje się, że próbowała otruć Marę. Diabla przychodzi do domu Canów w poszukiwaniu George’a. Mara uświadamia Santę, że zawdzięcza życie Humbertowi. Inés zawiadamia Humberta, że Santiago żyje i jest z nią.

Odcinek 85

Adwokat Santy informuje Begoñę, że jej córka odzyskała wolność. Hortensia udziela błogosławieństwa Arturowi i Marze. Franco mówi Humbertowi, że jest zainteresowany Santą i radzi, by nie stawał mu na drodze. Iván otrzymuje list pożegnalny od Victorii. Elisa zawiadamia Marę o śmierci Hortensii. Franco zamierza odebrać Santę z więzienia.

Liseth wpada w złość, gdy dowiaduje się, że Hortensia zapisała cały swój majątek ojcu Miltonowi. Arturo cieszy się, że to ksiądz będzie rozporządzał pieniędzmi zmarłej kobiety. Santa pyta otwarcie Franco, jakie ma wobec niej zamiary. Iván przychodzi do „Złotej kończyny”, by utopić swoje smutki w alkoholu.

Humberto uświadamia Santiaga, że współpracował z kartelem narkotykowym i dlatego musi żyć w ukryciu. Paula spotyka Franco w więzieniu, gdy przyjeżdża po Santę, i bierze go za Sebastiána Blanco, narzeczonego Bárbary.

Odcinek 86

Ojciec Milton prosi Artura o wybaczenie i tłumaczy, że nigdy nie zgadzał się z decyzją Hortensii. Inés idzie na komisariat, w którym pracuje Pancho, by ukraść jego pistolet. Santa opuszcza więzienie sama i kieruje się do rezydencji Canów, żeby porozmawiać z Georgem. Liseth zwraca się do Humberta o pomoc w odzyskaniu spadku po Hortensii.

Bárbara naskakuje na Santę, lecz ta nie pozostaje jej dłużna. Inés szuka Santy w mieszkaniu Pauli. Iván upija się. Victoria widzi jak wchodzi później do pokoju jednej z prostytutek. Ulises nie wierzy w to, że Victoria kocha innego mężczyznę. Santiago przypomina sobie, kim jest Franco. Santa śledzi George’a i tak odnajduje Diablę.

Diabla wyznaje jej w sekrecie, że jest córką Franciski. Proponuje także, by zamieszkały razem i wspólnie stawiły czoło Canom. Santiago wypytuje Inés o pistolet, który trzyma w torebce. Elisa udziela Diabli lekcji etykiety. Santiago zawiadamia swojego wspólnika, że wszystko idzie zgodnie z planem…

Odcinek 87

Bárbara zwraca się do Humberta o pomoc prawniczą. Chce wnieść pozew przeciwko Sancie za to, że ją pobiła. Santa próbuje porozmawiać z synem, ale ten nie chce jej nawet widzieć. Inés przyjeżdża do domu Santy i widzi jak rozmawia z Willym. Próbuje ją zastrzelić, ale rani Wlly’ego. Franco słyszy strzał, lecz zamiast pomóc, rzuca się do ucieczki.

Humberto nie zamierza spełnić prośby Bárbary. Santiago prosi Franciskę o pomoc. Tránsito mówi Patriciowi, że Victoria jest chora na raka. Mężczyzna obiecuje, że nie będzie jej więcej zmuszał do prostytuowania się. Willy zostaje przewieziony do szpitala. Elisa wychodzi na wolność. Santa prosi Humberta, żeby dowiedział się, dlaczego Inés próbowała ją zabić.

Odcinek 88

Santa zamierza wnieść pozew przeciwko Inés o usiłowanie zabójstwa. Begoña hamuje ją i radzi, by wpierw upewniła się, kto naprawdę chciał ją zabić – Inés czy Francisca. Humberto postanawia doprowadzić Inés na komisariat policji. Dziewczyna próbuje się bronić, sięga po pistolet i strzela do niego.

Diabla mówi Sancie, że Santiago żyje. Tránsito czuje się w obowiązku powiedzieć Victorii, że jest chora na raka. Kiedy Santa w końcu decyduje się donieść na Inés i idzie na komisariat, spotyka tam Franciskę. Iván otrzymuje kontrakt na wyłączność od wydawnictwa. Santa porywa Franciskę.

Odcinek 89

Patricio podsłuchuje rozmowę Pancha z Ulisesem, podczas której ten pierwszy zobowiązuje się, że będzie śledził Patricia, aż do odnalezienia Victrorii. Santiago uprzedza Inés, że jakaś kobieta z opaską na oku o nią wypytuje. Dziewczyna zaczyna się denerwować, a Humberto doradza jej, by spróbowała uciec z kraju.

Patricio odwozi Victorię do domu. Ulises i Pancho są zaskoczeni jej apatycznym zachowaniem. George usiłuje zgwałcić Bárbarę, ale Iván pojawia się w odpowiednim momencie i ratuje kobietę z opresji. Marca wyrzuca Elisę z domu za to, że zdradziła ją z Lázarem. Franco oświadcza się Sancie. Santa ugina się pod błaganiem Franciski i postanawia zwrócić jej wolność.

Odcinek 90

Pancho przyjeżdża do „Złotej kończyny” z zamiarem przeszukania lokalu. Diabla zawiadamia Santa o śmierci George’a. Inés idzie do banku, by wybrać z konta Vicentego wszystkie jego pieniądze w gotówce. Pancho mówi Tránsicie, że Victoria zeznała, że została porwana przez Patricia, który zajmuje się handlem ludźmi. Patricio zostaje aresztowany. Diabla i Santa porzucają ciało George’a na ulicy. Bárbara wnosi oskarżenie przeciwko George’owi o próbę dokonania na niej gwałtu. Pancho informuje ją o śmierci jej niedoszłego gwałciciela. Franco i jego ludzie nachodzą Diablę w jej domu.

Odcinek 91

Franco szuka Santy w domu Diabli. Kiedy jej tam nie znajduje, kieruje się z tym samym zamiarem do biura Humberta. Pancho mówi Victorii, że Patricio został oskarżony o handel ludźmi. Inés wraca do domu i znajduje Santę w ramionach Santiaga. Postanawia wrócić do szpitala i oddać dziecko pod opiekę Pauli. Franco wpada w złość, gdy dowiaduje się, że Santiago nie umarł.

Bárbara informuje Humberta o śmierci George’a. Humberto uważa, że oboje na niej skorzystają – ona, jako wdowa, otrzyma w spadku jego dom. Victoria szuka Ivána, żeby powiedzieć mu o aresztowaniu Patricia. Franco w końcu odnajduje Santę i rozkazuje swoim ludziom zabić wszystkie osoby, które są razem z nią. Santa powstrzymuje go obietnicą, że zostanie jego żoną i wyjadą razem do Meksyku.

Odcinek 92

Santa prosi Franka o kilka dni na załatwienie swoich spraw. Obiecuje, że później wyjadą razem do Meksyku. Pancho zawiadamia Paulę o śmierci George’a i wypytuje ją o jego wrogów. Ona mówi mu, że miał niespłacone długi oraz że wydzwaniała do niego jakaś kobieta. Santiago odkrywa, że Diabla jest w posiadaniu nagrań wideo z jego rodziną. Podczas pogrzebu George’a Daniela urządza skandal, obwiniając Bárbarę o jego śmierć. Inés podejmuje próbę zabicia Willy’ego, odłączając go od aparatury medycznej. Później dzwoni do Humberta, by poinformować go o swojej zbrodni. Franco grozi Begoñii. Elisa namawia Franciskę, żeby poszła razem z nią na spotkanie z Diablą.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 listopad 2015         0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kotka" odc. 46-53
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 46

Leticia zostaje przewieziona do innego szpitala. Doménico wyjaśnia Lupe, że zapłacił za leczenie dziewczynki z pieniędzy otrzymanych od Pabla. Pablo w końcu odnajduje Esmeraldę i oferuje swoją pomoc dla niej i dla ich dziecka. Mariano obiecuje ojcu, że zdobędzie dowody jego niewinności. Agustín uświadamia syna, że takowe nie istnieją i musi je sfabrykować.

Lorenza chce wykorzystać chorobę Leticii i wysymulowanym przejęciem o życie dziewczynki zjednać sobie Esmeraldę. Pablo i Esmeralda cieszą się, bo stan zdrowia ich córki się polepsza. Doménico próbuje ponowić Esmeraldzie propozycję małżeństwa, ale Mariano mu w tym przeszkadza. María namawia Pabla, żeby przestał wysługiwać się Doménikiem i powiedział Esmeraldzie, że pieniądze na leczenie Leticii pochodzą od niego.

Lorenza przychodzi do szpitala z zamiarem zobaczenia wnuczki i wdaje się w kłótnię z Cichym. Esmeralda wyprasza ich oboje. Virginia zostaje spoliczkowana przez matkę, gdy ta przyłapuje ją na pocałunku z Centavitem. Chłopak wstawia się za swoją dziewczynę, za co także zostaje uderzony, a do tego zastraszony. Pablo proponuje Esmeraldzie, że zastąpi ją w czuwaniu nad ich dzieckiem.

Odcinek 47

Doménico uprzedza Pabla, że będzie z nim rywalizował o względy Esmeraldy. Mercedes jest dumna z Damiana, że ukończył studia prawnicze. Damián prosi Cichego, żeby pozwolił mu partycypować przy jego sprawie przeciwko Agustínowi. Virginia nie chce rozstawać się z Centavitem. Chłopak proponuje, że zabierze ją do chaty Feli.

Lorenza mówi Esmeraldzie i Pablowi, jak bardzo przejmuje się zdrowiem wnuczki i proponuje, że ugości ją w swoim domu, gdy tylko wróci do zdrowia. Pablo jest zaskoczony nagłą troską matki. Agustín trafia do kliniki rehabilitacyjnej. Lorenza wpada w złości, gdy Dorila oznajmia jej, że Virginia odeszła z domu.

Mariano nie chce się przyznać bratu, że zakochał się w Esmeraldzie. Cichy prosi Esmeraldę, żeby zgodziła się zamieszkać z powrotem w jego domu. Jest bliski wyznania jej, że jest jego córką, gdy pojawiają się Rita i Chácharas. Esmeralda zwierza się Jarochy, że czasami czuje się jakby była córką Cichego…

Odcinek 48

Inés udaje życzliwą przed Virginią, żeby zdobyć jej zaufanie. Esmeralda uprzedza Centavita, że pomógł w ucieczce niepełnoletniej dziewczynie i może napytać sobie przez to biedy. Lorenza oskarża Centavita o porwanie jej córki. Chłopak zostaje zatrzymany przez policję.

Pablo chwali się Esmeraldzie, że dostał pracę i stać go na wynajęcie mieszkania, w którym zamieszkają ona i ich dzieci. Esmeralda zdradza Pablowi w tajemnicy, gdzie ukryła się Virginia, żeby mógł ją odwiedzić. Doménico ponawia swoje oświadczyny. Esmeralda uświadamia go, że nie odwzajemnia jego uczuć, bo kocha Pabla. Virginia wpada w rozpacz, kiedy dowiaduje się od Garabata, że Centavito został zatrzymany. Esmeralda myśli, że Pablo znów ją zdradził i z jego winy Centavito trafił na komisariat.

Lorenza naciska na Mariana, żeby zadbał o wysoką karę dla chłopaka, który porwał jego siostrę. Pablo wstawia się za Centavitem i zaświadcza o jego niewinności. Virginia wytyka matce, że potrafi jedynie unieszczęśliwiać innych oraz zapowiada, że będzie czekała na Centavita tak długo, jak to będzie konieczne. Esmeralda przeprasza Pabla za to, że niesprawiedliwie go oceniła i wspomina o tym, że jego rodzina po raz kolejny wyrządziła komuś krzywdę. Centavito nie dostaje zgody na opuszczenie aresztu za kaucją.

Odcinek 49

Esmeralda chce zerwać zaręczyny z Pablem. Jest zmęczona czekaniem na niego i użeraniem się z jego rodziną, która tylko przysparza jej cierpienia, i założyć rodzinę z innym mężczyzną. Pablo domyśla się, że tym innym mężczyzną jest Doménico. Wpada w złość i uderza Włocha, a następnie zmusza go, by powiedział Esmeraldzie, że wszystkie pieniądze na leczenie Leticii przekazywał przez niego.

Agustín informuje Mariana, że kupił śmietnisko, na którym mieszka Esmeralda, i zamierza wypędzić z niego wszystkich ludzi. Doménico wmawia Pablowi, że Esmeralda zgodziła się zostać jego żoną, ale postanowiła utrzymać to przed nim w tajemnicy z obawy, że spróbuje odebrać jej dzieci. Centavito zostaje pobity przez innych więźniów. Pablo mówi Esmeraldzie, że sprzedał wszystkie swoje obrazy, żeby opłacić leczenie ich córki.

Lorenza wydaje nakaz eksmisji mieszkańców śmietniska. Cichy dowiaduje się o tym i chce pobić Agustína. Damián i Mercedes powstrzymują go przed popełnieniem szaleństwa. Garabato wmawia pozostałym mieszkańcom składowiska, że to Pablo, Mariano i Virginia chcą ich wypędzić z ich domów. Esmeralda wstawia się za Pablem i przypomina wszystkim, jak pomagał im w trudnych chwilach. Adwokat Cichego wstrzymuje nakaz wydany przez Agustína. Tymczasem Mariano i Pablo namawiają siostrę, by wróciła do rezydencji, ale ona upiera się, że będzie czekała na Centavita w jego domu.

Odcinek 50

Damián wyjaśnia Cichemu, że sąd wydał nakaz cofnięcia eksmisji, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że prawowitym właścicielem ziem jest on, a nie Agustín. Mariano informuje ojca, że sąd nałożył embargo prewencyjne na jego mienie. Pablo przedstawia Esmeraldzie Giselę. Dziewczyna robi się zazdrosna, bo domyśla się jej prawdziwych intencji.

Mercedes pyta Cichego, czy nie darzy współczuciem Agustína, po tym jak ten doznał uszczerbku na zdrowie. On tłumaczy się, że walczy o odzyskanie tego, co do niego należy i nie będzie litował się nad człowiekiem, który sam nie wie, co to współczucie. Doménico ukrywa się przed Esmeraldą, gdyż boi się przyznać do kłamstw. María zabiera Virginię na spotkanie z Centavitem.

Gisela próbuje kokietować Pabla, lecz on przypomina jej, że kocha Esmeraldę i chce być tylko z nią. Fela naskakuje na Lorenzę, gdy ta przychodzi porozmawiać z Cichym. Mówi jej, że Agustín zemścił się na niej za to, że nie odwzajemniała jego miłości oraz odebrał jej córkę, męża i dom. Pojawia się Esmeralda i rozdziela kobiety.

Odcinek 51

Cichy nie chce przyjąć Lorenzy w swoim domu. Inés i Garabato planują okraść rezydencję Martínezów-Regrete. Liczą na to, że zdobyty łup zapewni im dostatnie życie. Lorenza błaga Cichego o litość dla męża i powołuje się na jego chorobę. On wytyka kobiecie, że nie miała dla niego litości, gdy wspólnie z Agustínem wtrącili go do więzienia i oznajmia, że nawet gdyby błagała go na kolanach, nie zmusi go do zmiany zdania.

Lorenza próbuje dowiedzieć się od męża, czy to, co powiedziała jej Fela jest prawdą. Agustín nie ma odwagi przyznać się do niczego żonie i odpowiada jej, że to tylko chore wymysły kobiety. Jarocha mówi Pablowi, że Esmerlda jest zazdrosna o jego nową przyaciółkę, Giselę. Esmeralda zwraca się z pretensjami do Doménica o to, że okłamał ją i Pabla. Włoch próbuje pocałować ją na siłę, ale pojawia się Pablo i w porę go powstrzymuje. Chwilę później ktoś strzela do mężczyzny i ciężko go rani.

Garabato, Inés i jego ludzie zakradają się do domu Martínezów-Negrete. Grożą Lorenzie, że zabiją jej męża, jeśli nie odda im swojej biżuterii. Policja zatrzymuje Pabla, którego Doménico obwinia o próbę zamachu na jego życie. Esmeralda błaga Ritę, żeby nie zeznawała przeciwko Pablowi. Ona jednak nie zamierza ukrywać przed policją, że Pablo groził Włochowi w jej obecności. Esmeralda widzi jak Inés i Garabato opuszczają dom Martínezów-Negrete.

Odcinek 52

Garabato obawia się, że z winy Inés mogą trafić za kratki. Pablo dowiaduje się, że Doménico zapadł w śpiączkę i jeśli jego stan się pogorszy, znajdzie się w poważnych tarapatach. Esmeralda zapewnia Cichego, że Pablo nie strzelał do Doménika i chce to zeznać policji. Cichy przysięga córce, że pomoże Pablowi. Do Virginii dociera informacja, że jej brat jest posądzany o usiłowanie zabójstwa.

Mariano zawiadamia rodziców o zatrzymaniu brata. Virginia zwierza się Feli, że jest jej wstyd za krzywdy, jakie wyrzącili jej rodzice. Cichy zapewnia ją, że nie ponosi winy za błędy Lorenzy i Agustína, i w przeciwieństwie do nich ma dobre serce. Pablo zostaje przewieziony do tego samego aresztu, w którym przebywa Centavito. Doña Rita składa zeznania przeciwko Pablowi. Cichy zapewnia Damiana i Mariana, że jak tylko Pablo odzyska wolność, pozwoli mu ożenić się z Esmeraldą.

Virginia mówi Esmeraldzie, że jej rodzice sfingowali kradzież, by zatrzymać część mienia, jakie powinno zostać zwrócone Cichemu. Mariano informuje Pabla, że adwokaci Cichego próbują mu pomóc. Mówi mu także, że jego miłość do Esmeraldy jest przeklęta i namawia go, by o niej zapomniał. Cichy składa wizytę Ricie i prosi o rozmowę…

Odcinek 53

Mariano mówi Giseli, że Cichy obiecał mu pomóc w doprowadzeniu do uwolnienia Pabla. Cichy jest zły na Ritę, że złożyła zeznania obciążające Pabla. Rozkazuje jej wrócić do sądu i je zmienić. Lupe przypadkiem zdradza Jarochy, że to nie Pablo strzelał do Doménika, ale nie chce powiedzieć kobiecie niczego więcej.

Esmeralda odwiedza Pabla w więzieniu i przyrzeka mu, że wkrótce odzyska wolność. Mówi mu także, że Cichy w końcu zaakceptował ich związek i zaoferował im swoje wsparcie. Romantyczna aura towarzysząca ich spotkaniu znika wraz z niespodziewanym pojawieniem się Giseli. Kobieta wyjaśnia, że także przyszła złożyć wizytę Pablowi oraz zapowiada, że będzie wracała każdego kolejnego dnia. Próbuje także przekonać Pabla, że nigdy nie zazna szczęścia u boku Esmeraldy i powinien zapomnieć o miłości, która przysparza mu samych problemów.

Esmeralda rozpoznaje biżuterię skradzioną rodzicom Pabla pośród rzeczy Inés. Rita złości się na wnuczkę, wymierza jej policzek, a później zarzuca sobie, że wcześniej tak łagodnie się z nią obchodziła. Damián informuje Cichego, że z powodu embarga nałożonego na majątek rodziny Martínezów-Negrete, sąd nie zgodził się na wypuszczenie Pabla za kaucją. Esmeralda infomuje Cichego, że rodzice Pabla naprawdę zostali okradzeni przez Inés i Garabata. Damián przychodzi do domu Agustína z zamiarem oszacowania jego majątku. Mężczyzna wyładowuje na nim swoją złość, obrzucając go obelgami. Inés mówi Gabatowi, że Esmeralda zabrała skradzioną biżuterię. Garabato wdaje się w bójkę z Casimirem. Mężczyzna upada, uderzając głową o ławkę i umiera.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 listopad 2015         0 Komentarzy · 60 Czytań · Drukuj
 
 
Ostatni koncert „Violetta Live” we Francji
Newsy
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Kilka miesięcy po zakończeniu serialu „Violetta”, dobiega końca światowe tournée z Martiną Stoessel i resztą obsady. Jaka przyszłość rysuje się przed nastoletnią gwiazdą Disneya.

Zaplanowany na 1 listopada koncert „Violetta Live” w Nicei jest ostatnim nie tylko w ramach pożegnalnej trasy koncertowej, ale także w historii ekipy rodem z serialu Disneya. Gdy ucichnie muzyka i zgasną światła, Martina Stoessel i jej przyjaciele rozstaną się na dobre z postaciami, które kreowali przez ostatnie trzy lata, by już niebawem rozpocząć własną ścieżkę kariery. Zanim powiedzą sobie definitywnie „adiós” czeka ich jeszcze praca wspólna nad filmem pełnometrażowym „Tini – El gran cambio de Violetta”, obnażającego pozasceniczne życie nastoletniej gwiazdy.

Zdjęcia do filmu o życiu Tini, według scenariusza Ramona Salazara Hoogersa i reżyserii Juana Pabla Buscariniego, ruszyły jeszcze w październiku, w Sycylii, podczas krótkiej pomiędzy koncertami w Niemczech. Na planie, oprócz samej Martiny, znaleźli się członkowie obsady serialu „Violetta” (Jorge Blanco, Mercedes Lambre i Clara Alonso) oraz młodzi aktorzy z Hiszpanii, Włoch i Holandii. Do udziału zaproszono również hiszpańską aktorkę Ángelę Molinę, kojarzoną z filmów „Mroczny przedmiot pożądania” Luisa Buñuela czy „Drżące ciało” Pedra Almodóvara. Ekipa powróci jeszcze do Włoszech, do Rzymu, by stamtąd udac się do Madrytu i Kadyksu, a na koniec do Buenos Aires, gdzie w połowie grudnia padnie ostatni klaps.

W lutym przyszłego roku Martina poleci do Los Angeles, gdzie spędzi kilka tygodni w studio nagraniowym na kompletowaniu utworów do pierwszego solowego albumu. Sława jaką okryte jest jej nazwisko już teraz jest dla niej przepustką na rynek wydawniczy w całej Ameryce Łacińskiej, Europie i Afryce. Wielbicielom jej talentu pozostaje zatem czekać na premierę płyty i filmu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 05 listopad 2015         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
Adriana Campos zginęła w wypadku
Newsy
hosting

36-letnia aktorka z Kolumbii Adriana Campos („Zorro”) zginęła razem z narzeczonym w wypadku samochodowym.

Kolumbijska aktorka Adriana Campos zginęła wczorajszego wieczora w wypadku samochodowym razem ze swoim partnerem, i ojcem ich dziecka, Carlosem Rincónem – podaje gazeta „El tiempo”. Oboje wracali w nocy samochodem do Bogoty z Medellín, gdzie pojechali rozglądać się za lokalem na swój ślub. Osierocili rocznego syna, którego w ten czas zostawili pod opiekę babci. Ciała aktorki i jej narzeczonego zostały wyłowione z rzeki Cauca dzisiaj nad ranem.

36-letnia Campos kojarzona była przede wszystkim z ról telewizyjnych. Zagrała w licznych serialach i telenowelach, produkowanych przez Telemundo, RCN czy Caracol, tj. „Te voy a enseñar a querer”, „Victoria”, „Bella Calamidades” i „La tusa”. Polscy widzowie mogą kojarzyć ją z postacią Yumalay w „Zorro” oraz Eriki w „Miłości na sprzedaż”. Ostatnio aktorka częściej występowała na deskach teatru. Po ślubie planowała zająć się nie tylko graniem, ale także reżyserowaniem spektaklu opartego na stworzonym przez siebie scenariuszu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 listopad 2015         0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj
 
 
Nie żyje gwiazda telenoweli
Newsy
hosting

36-letnia Adriana Campos i jej mąż Carlos Rincon zginęli w wypadku samochodowym. Pojazd, którym jechali spadł do rzeki w rejonie Antioquia. Kolumbijska gwiazda osierociła rocznego syna.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Para wracała wieczorem z Medellín do Bogoty. Policja podejrzewa, że Rincon, który prowadził samochód zasnął za kierownicą. Ciała małżonków zostały przewiezione do kostnicy w szpitalu Salgar.

Campos zagrała w wielu kolumbijskich telenowelach. Polscy widzowie mogą pamiętać ją z ról "Miłości na sprzedaż", "Zorro", "Madre Luna" czy "Victoria".


ŹRÓDŁO: fakt.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 listopad 2015         0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 467 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Najlepsza z emitowanych obecnie telenowel to?

Kotka

Santa Diabla

Sekret

Włoska narzeczona

Za głosem serca

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
07.11.2015
Jedyna opcja to chomikuj bo tam wstawiają.

Beata
07.11.2015
no właśnie tam gdzie dawali ostatnio, teraz nie wstawiają

Wiola
07.11.2015
Nie wiem :/

dolores
05.11.2015
Wiecie może gdzie można obejrzeć "Sekret" w internecie?

dolores
23.10.2015
To był na szczęście błąd w druku bo już poprawili.

dolores
23.10.2015
No oby to była pomyłka bo tylko zrobią z siebie debili.

Wiola
23.10.2015
No to nieźle. Jeżeli puszczą od tego odcinka to się nieźle zbłaźnią, mam nadzieje że to tylko jakaś pomyłka w druku.

dolores
22.10.2015
"Włoska narzecona" nawet fajna w końcu Jessica Coch gra pozytywną postać ale szkoda , że tak krótko.

dolores
22.10.2015
Z tego co jest napisane w telemagazynie to "Sekret" będzie puszczany od 63 odcinka.

Wiola
21.10.2015
Jak wam się podoba "Włoska narzeczona"?

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

13,353,099 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie