Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Piosenka Dnia - Chayanne "Humanos a Marte"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Chayanne "Humanos a Marte".
Dodał:  Wiola dnia 11 październik 2014         0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Pożar w fabryce! Damian ratuje Marinę i Hernana z ognia
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 21-25 w TV4 od poniedziałku, 29.09.2014, do piątku, 3.10.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 21-25 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 21 - poniedziałek, 29.09.2014

Marina postanawia, że nie bierze poważne obietnic Damiána. Podejrzewa, że Esthercita nigdy nie zgodzi się na rozwód. Valdivia podkłada ogień w fabryce, w której przebywa akurat Marina. Tymczasem Esthercita wpada w szał, gdy znajduje bluzę rywalki w sypialni męża. Jej wyrzuty nie robią na Damianie wrażenia. Oznajmia kobiecie, że ich małżeństwo było pomyłką.

Damian i Hernan dowiadują się o pożarze fabryki. Olinto mówi im, że w budynku była Marina. Rywale ruszają jej na ratunek. W płonącej fabryce dochodzi do eksplozji, który odcina drogę Hernanowi. Mężczyzna każe Damianowi zostawić go i ratować Marinę. Fabre udaje się udzielić pomocy obojgu. Zrozpaczony modli się o zdrowie Mariny.

"Burza" odcinek 22 - wtorek, 30.09.2014

Rebeca ubolewa, że pożar pozbawi pracy wiele osób. Mercedes zapewnia ją, że przetwórnia będzie troszczyć się o swoich pracowników. Beatriz wypytuje szefową córki, jak to się stało, że została właścicielką firmy.

Zazdrosna Esthercita życzy Marinie śmierci. Między nią a mężem dochodzi do kolejnej awantury. Kobieta prosi Damiana, by wyjechali w podróż poślubną i zaczęli wszystko od nowa. Mężczyzna obiecuje to przemyśleć. Marina oznajmia Hernanowi, że muszą odłożyć wyjazd. Nie chce zostawiać Mercedes samej z problemami.

Damian zapewnia Marinę, że może liczyć na jego pomoc w ratowaniu fabryki. Również Hernan deklaruje wsparcie. Chce zostać wspólnikiem i wspomóc przetwórnię finansowo.

"Burza" odcinek 23 - środa, 1.10.2014


Damian prosi Esthercitę, by poczyniła przygotowała do wyjazdu. Uprzedza jednak, że nie będzie to podróż poślubna a ich pożegnanie. Marina mówi Hernanowi, że musi porozmawiać z Mercedes o jego propozycji. Beatriz wyznaje córce, że to Damian uratował jej życie.

Olinto informuje kapitana, że przetwórnia została umyślnie podpalona. Mayuya radzi Esthercicie, by złapała Damiana na dziecko. Tymczasem mężczyzna obiecuje Marinie, że po powrocie z podróży rozwiedzie się. Hernan oznajmia Fulgenciowi, że wkrótce zostanie udziałowcem fabryki.

"Burza" odcinek 24 - czwartek, 2.10.2014

Marina prosi Damiana, by o niej zapomniał. Mężczyzna nie chce o tym słyszeć i całuje ją. Po rozmowie z Mercedes Marina mówi Hernanowi, że przyjmują jego ofertę. Damian uruchamia silnik łodzi. Tymczasem Marina biegnie w jego stronę i woła ukochanego. Na widok rywalki Esthercita całuje męża.

Kapitan portu dzwoni do Damiana i każe mu zawrócić. Gdy zdziwiony mężczyzna pojawia się na brzegu, nadchodzi Marina. Wyznaje mu miłość i obiecuje czekać na jego powrót. Esthercita z wściekłością obserwuje z oddali ich pocałunek. Fulgencio wyznaje w trakcie spowiedzi, że jest ojcem syna Rosario. Komendant Robles oznajmia Jazmin, że zna prawdę o porwaniu jej i siostry.

"Burza" odcinek 25 - piątek, 3.10.2014


Wzburzona Esthercita rzuca się do morza po tym, jak zauważa Marinę w ramionach jej męża. Damian skacze za nią i ratuje jej życie. Żona wyrzuca mu, że całował inną kobietę. Po chwili zapewnia go jednak, że jeszcze zdobędzie jego uczucie. Damian radzi jej, by nie robiła sobie nadziei.

Chivis i Leona informują Mercedes, że widziały dziewczynę podobną do tej, której szuka. Nie mają jednak całkowitej pewności. Fulgencio cynicznie informuje Rosario, że wyznał bratu, że jest ojcem Lazara. Valdivia przyłapuje chłopaka na szpiegowaniu. Chce zaprowadzić go do Fulgencia, ten jednak nie ma ochoty na spotkanie z nim. Każe zabić szpiega, a ciało wyrzucić do morza. Ostatecznie decyduje się jednak zobaczyć schwytanego i z zaskoczeniem rozpoznaje Lazara. Beatriz dowiaduje się, że ma guza, którego nie da się wyciąć.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 październik 2014         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
10 seriali, do oglądania których wstyd przyznać się znajomym
Notka
0229271.jpg

Spójrzmy prawdzie w oczy: Niekiedy po prostu wstyd nam się przyznać, że oglądamy jakiś serial. Rzućcie okiem na nasze zestawienie – czy jest tam serial, którego jesteście fanami? A może wstydzicie się zupełnie innych tytułów?
Opis:

„Zbuntowany anioł”: Ucieleśnienie wszystkiego, o czym myślimy, gdy ktoś mówi „telenowela”. Niemniej prawie cała Polska śledziła zagmatwane losy Milagros. Niektórzy zachowują się jednak, jakby zapomnieli o swojej miłości do tego serialu! Radzimy wyjść z ukrycia!


ŹRÓDŁO: światseriali.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 październik 2014         1 Komentarzy · 38 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Damian i Esthercita biorą ślub. Panna młoda chce się zabić
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 16-20 w TV4 od od poniedziałeku, 22.09.2014, do piątku, 26.09.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 16-20 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 16 - poniedziałek, 22.09.2014

Damian zabrania Hernanowi wprowadzania zmian na statku. Marina przypomina mu, że zrezygnował ze stanowiska i nie ma prawa do podejmowania decyzji dotyczących "Burzy". Jazmin wyznaje Candy, że kocha Lazaro. Ten radzi jej, pozwoliła mężczyźnie znaleźć szczęście u boku dziewczyny, której sytuacja nie jest tak skomplikowana.

Komisarz Lara i Hernan planują zamach na przyszłych nowożeńców. Marina przyznaje matce, że kocha Damiana. Beatriz mówi jej, że powinna walczyć o swoje szczęście. Jose prosi Damiana, by wrócił do pracy i pomógł Marinie w walce o uratowanie przetwórni.

"Burza" odcinek 17 - wtorek, 23.09.2014

Marina mówi Damianowi, że sądziła, iż nigdy się nie zakocha. Pijana dziewczyna zasypia w jego ramionach. W tej pozycji zastaje ich Esthercita. Tymczasem Olinto poszukuje Mariny, by zaprowadzić ją do Mercedes. Udaje im się otrzeźwić kobietę.

Beatriz zwierza się siostrze, że zauważyła silną więź łączącą jej córkę z Mercedes. Hernan uznaje, że nadszedł idealny moment na zniszczenie przetwórni. Razem z Larą knuje intrygę. Esthercita czeka na Damiana przed ołtarzem. Marina i Bagre dostrzegają tymczasem Fabre na statku.

"Burza" odcinek 18 - środa, 24.09.2014

Po przedłużającej się chwili milczenia Damian wypowiada wreszcie słowa ślubnej przysięgi. Następnie informuje pannę młodą, że musi wracać na barkę. W porcie wściekła Esthercita urządza Damianowi awanturę. Policzkuje mężczyznę i życzy mu, by zginął na morzu. Marina znajduje list od Damiana.

Mercedes wyznaje Alicii, że się boi, iż córka nie wybaczy jej, kiedy pozna prawdę. Esthercita robi wyrzuty Olinto. Uważa, że to przez niego Damian musiał wypłynąć w morze w dzień wesela. Mężczyzna tłumaczy, iż termin połowu ustaliła Marina. Panna młoda postanawia zabić rywalkę. Prosi ojca, by zamordował Damian, jeśli jej się to nie uda.

"Burza" odcinek 19 - czwartek, 25.09.2014

Fulgencio wypomina córce, że przynosi mu wstyd. Esthercita jest przekonana, że mąż zdradza ją z Mariną. Hernan użycza jej swojego jachtu, by mogła popłynąć za mężem. Delfina bezskutecznie próbuje ją powstrzymać.

Damian jest zły, że Marina wypłynęła bez niego. Dziewczyna tłumaczy, że nie chciała zakłócać jego wesela. Damian wyznaje Marinie miłość. Mówi, że nie potrafi bez niej żyć. Obiecuje, że po powrocie złoży pozew o rozwód. Hernan i Esthercita postanawiają połączyć siły, by rozdzielić Damiana i Marinę. Wkrótce doganiają ich statek.

"Burza" odcinek 20 - piątek, 26.09.2014

Esthercita chce spędzić noc poślubną na statku z Damianem. Mąż oświadcza jednak, że są tu, aby pracować. Wzburzony przyznaje, że kocha Marinę. Esthercita grozi mu, że prędzej go zabije, niż pozwoli mu zostawić ją dla innej. Robles odkrywa, że Jazmin jest jedną z zaginionych dziewczyn.

Fulgencio jest wściekły na Nereo, że pozwolił jej zjawić się na ślubie. Pracownik wyjaśnia, że dziewczyna uwiedzie komendanta, by wyciągnąć od niego informacje na temat śledztwa.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 11 październik 2014         0 Komentarzy · 22 Czytań · Drukuj
 
 
Eiza Gonzales po tej wypowiedzi zyskała łatkę s*ki
Newsy


Eiza Gonzalez
(24 l.) właśnie strzeliła sobie samobója.

Piękna aktorka dotychczas zasłynęła w show biznesie jako gwiazda Prawdziwego uczucia czy dziewczyna, którą namiętnie całował Liam Hemsworth.

Teraz jednak Eiza pewną nieprzemyślaną wypowiedzią zszargała sobie dobrą opinię. Gonzalez wyznała, że jej poprzedni związek z Pepe Diazem był bardzo skomplikowany - zresztą na jej własne życzenie. Eiza zdradzała swojego lubego z jego rodzonym bratem!

Zdecydowanie nie ma się czym chwalić. Internauci i fani to bardzo surowi sędziowie, więc Eiza może powoli żegnać się ze swoim amerykańskim snem.


ŹRÓDŁO: kozaczkek.pl
Dodał:  Wiola dnia 04 październik 2014         0 Komentarzy · 59 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. William Levy romansuje z Ximeną Navarrete, ale ma jeszcze drugą kochankę!
Notka


William Levy (34 l.) i Ximena Navarrete (26 l.) z telenoweli "Burza" (La Tempestad) od miesięcy mają gorący romans, ale przed całym światem ukrywają, że na planie serialu "Burza" zostali kochankami. Serialowy Damian Fabre z "Burzy" ciężko pracuje na opinię największego latynoskiego uwodziciela i nawet jego partnerka Elizabeth Gutierrez nie wie ile ma kochanek. Ximena Navarrete nie jest jedyną zdobyczą Williama Levy, bo ostatnio musi się nim dzielić z Adrianą Acostą.

Życie prywatne i liczne romanse Williama Levy to gotowy scenariusz telenoweli, bo gwiazdor "Burzy" jest szczególnie wrażliwy na kobiece wdzięki i nie potrafi się oprzeć swoimi partnerkom z planów latynoskich seriali. Kiedy w Meksyku kręcono zdjęcia do telenoweli "Burza" fotoreporterzy nie musieli długo czekać, by przyłapać Williama Levy i Ximenę Navarrete na namiętnych igraszkach.

Ich zdjęcia ze schadzki w hotelu to najlepszy dowód na to, że romans Damina i Mariny z "Burzy" wyszedł poza plan telenoweli. I choć William Levy od kilku lat jest w związku z Elizabeth Gutierrez z którą ma 8-letniego syna Christophera i 4-letnią córkę Kailey, to nie potrafi dochować jej wierności.

Ostatnio latynoskie media zaczęły się rozpisywać o kolejnej kochance Williama Levy. Do grona zdobyczy aktora "Burzy" dołączyła piękna 23-letnia modelka Adriana Acosta, która brała udział w konkursie Miss Latina. Kiedy Elizabeth Gutierrez odkryła erotyczne smsy w telefonie swojego ukochanego postanowiała rozdzielić go z kochanką. William i Elizabeth razem z dziećmi przeprowadzili się z Miami do Los Angeles.

Ponoć romans Williama Levy z Adrianą Acostą był prawdziwym ciosem dla Ximeny Navarrete, która z ledwością znosi myśl, że musi się dzielić swoim kochankiem z jego partnerką. Fani latino od dawna zastanawiają się kiedy Elizabeth Gutierrez rzuci niewiernego Williama, ale jak dotąd przebacza mu każdą zdradę.

Serialowy Damian z "Burzy" pozwala sobie na nowe skoki w bok, a potem znów wraca do swojej partnerki, bo wie, że Elizabeth zawsze go przyjmie z powrotem. Aktorce widać odpowiada taki układ. Ale nie ma się co dziwić - bez Williama u swojego boku nie mogłaby sobie pozwolić na życie w luksusie, bo to on jest prawdziwą gwiazdą.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 180 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Ślub Damiana i Esterchity
Z odcinka na odcinek


Marina (Ximena Navarrete) i Damian (William Levy) z telenoweli "Burza" nie będą razem! Miłość, która od pierwszego wejrzenia połączyła głównych bohaterów serialu "Burza" zatriumfuje dopiero w finale "Burzy". Zanim to nastąpi intrygantka Esterchita (Laura Carmine) robi wszystko, by ich rozdzielić. Już w 17 odcinku telenoweli "Burza" ślub Damiana i Esterchity. Kapitan Fabre długo się waha czy powiedzieć tak, ale w końcu poślubia córkę Fulgencia (Cesar Evora).

Burza" odcinek 17 - wtorek, 23.09.2014, o godz. 17 w TV4


Uczucie, które połączyło Marinę i Damiana z "Burzy" jest tak silne, że pokona nawet intrygi i kłamstwa Esterchity i Hernana (Ivan Sanchez), ale zanim to nastąpi widzowie muszą się przygotować na sporą dawkę emocji i silnych wzruszeń. Oboje długo bronili się przed tą miłością, ale w końcu dają się jej ponieść.
Przeczytaj: Burza. William Levy kontra Ivan Sanchez. Pojedynek przystojniaków z telenoweli Burza

W 17 odcinku serialu "Burza" tuż przed ślubem Damiana i Esthercity pijana Marina wyznaje kapitanowi, że nigdy nie sądziła, że zakocha się. Po chwili zasypia w jego ramionach. Nagle do kantyny wpada Esthercita. Wściekła żąda od narzeczonego, żeby puścił Marinę. Mężczyzna odsyła Esthercitę do domu. Sam chce zająć się śpiącą Mariną.

Esthercita nie zamierza pozwolić, by Marina odebrała jej narzeczonego. Tymczasem Marina uświadamia Bagre, że mają duże zobowiązanie wobec przetwórni i jak się z niego nie wywiążą, zostaną bez pracy, a fabryka padnie.

W dniu ślubu Damiana i Esthercity panna młoda jako pierwsza zjawia się w kościele. Do ołtarza prowadzi ją Fulgencio. Nigdzie jednak nie ma Damiana. W tym czasie kapitan Fabre pracuje na swoim statku "La Tempestad". Rybak wyjaśnia Marinie i Barge, że nie pozwoli, by ktokolwiek został bez pracy i wywiąże się z umowy z przetwórnią.

Mijają kolejne minuty a Damian nie zjawia się w kościele. Esthercita jest u kresu wytrzymałości psychicznej. Wszyscy goście z niepokojem obserwują pannę młodą, która w każdej chwili może wybuchnąć. Damian spędza ostatnie chwile z Mariną w porcie.

Szczęśliwa Marina obiecuje mu, że porozmawiają, jak tylko wróci z miesiąca miodowego. Damian zapowiada jej, że żadnej podróży poślubnej nie będzie i zaraz po ceremonii wróci na pokład, by pracować. W kościele szczęśliwa Esthercita bierze Damiána za męża. Nadchodzi moment złożenia przysięgi przez Fabre, ten waha się…Po dłużej chwili Damian bierze Esthercitę za żonę.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 186 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 61-70
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

61 odcinek

Policja przychodzi do domu Muttich i mówi, że Maritza jest szpiegiem w firmie i ona stoi za kradzieżą formuł w firmie. Marcos jest oburzony jak policja może nawet coś takiego powiedzieć. Maritza wszystkiemu zaprzecza. Policjanci przyjeżdżają po Jun Tobiasa i chcą go zabrać na komisariat bo mają przeciwko niemu dowody. Gbariel chce porozmawiać z Andrade i Marcosem w gabinecie. Juan Tobias mói, że te wszytskie dowody są fałszywe. Paco dzwoni do Juana Tobiasa. Mężczyna mu mówi, że Maritze oskarżają o okropne rzeczy. Tobias stwierdza, że mają jakieś dwody. Paco mówi, że to jest niemożliwe bo Maritza jest w ciązy, Juan Tobias karze jej uciekać na jego ranczo. Andrade pokazuje dowody przeciwko Maritzie. Paco mówi chrześnucy że Juan Tobias radził aby uciekałą bo mają poważne dowody przeciwko niej. maritza nie zgadza się na ucieczkę. Gabriel i marcos w to nie wieżą i twierdzą że to pomyłka. Paco i Luzmila namawiają ją aby uciekała ze względu na dziecko. Kobieta zgadza się uciekają samochodem Paco. Policja zaczyna ich ścigać. Barbara orientuje się, że nie ma biżuteri. Antonia rozmawia z Ninem i tłumaczy mu, że nie wszyscy bogaci są źli i go całuje. Paco i Maritza gubią policje. Mariza nie chce uciekać, bo uważa to z szaleństwo. Kobieta chce aby jej dziecko żyło. Tapia orientuje się, że kończy się paliwo. Dla Nina bardzo dużo znaczył ten pocałunek i chce na poważnie być z Antonią, lecz kobieta nie chce aby na nią naciskał. Antonia chce aby czas zedydował czy będą razem czy nie, na pożegnanie go całuje. Marcos nie wie co myśleć, bo policj powiedziała, ze ma jakie video, chce aby Luzmila mu wszytsko wyjaśniła. Luzmi mówi, że Maritza jest niewinna i jest wściekłą, że Marcos w nią wątpi. Obużona wychodzi z Reginą i dziećmi. Gabriel mówi Marcosow że Alebrto wręczył wszytko policji, Marcos jest wściekły i twierdzi,że za wszelką cene chciał goi rozdzielić z maritzą. Nagle przychodzi Xiomara i mówi, że zostały okardzione przez Mraitze i jej przyjaciół. Paco tankuje na stacji, ale pojawia się kobieta która na nich napada. Marcos przyjeżdża na komisariat i spotka Alberta, jest na niego wściekły i uderza go. Cała 3 ucieka, bandytka karze zatrzymać Tapi auto, ale ten móiw, że tego nie zrobi. Andrade mówi, żeby zobaczyli video i przekonają się, że wszytko co mówią o Maritzie to prawda. Paco nie zatrzymuje samochodu, kobieta strzela do niego. Wszyscy na komisariacie widzą video, na którym Juan Tobias daje pieniądze Maritzy. Regina jest zaskoczona jak Maritza mogła zrobić taką rzecz, Luzmila jej tłumaczy, że Maritza jest niewinna. Barbara mówi, że Maritza przyszła do firmy aby zniszczyć ją i nie dziwi się jakby to ona zabiła Castaniede. Marcos, nie pozwale jaj mówić takich rzeczy. Marcos karze zatrzymać ojcu produkcje kremu, lecz ten mówi że to jest już niemożliwe i że to jest już ich koniec. Bandytka wyrzuca Paco z auta, Maritza nie chce go zostawić, ale kobieta zmusza ją do tego i ma jechac dalej. Maritza przypomina sobie wszystie miłe słowa Tapi i kazre jej wrócić po chrzestnego. Jaun Tobias spotyka na komisariacie Gabriela. Maritza szarpie się z kobietą i mają wypadek, wpadają w przepaść i samochód wybucha.

62 odcinek

Samochód w którym jechała Maritza wybucha. JuanTobias mówi, Gabrielowi, że on nie miał nic z tym wspólnego i jest niewinny. Barbara zrzuca na niego wine. Policja znajduje spalony samochód. Regina jest oburzona, że ktoś z jej rodziny okazał się przestępcą, Luzmila tłumaczy jej że Maritza jest niewinna. Regina jest zadowolona, że Julianita chociaż jest taka brzydka nie przysparza jej problemów. Luzmi mówi kuzynowi, że profesor pomógł uciec Maritzie, Nino dziwi się dlaczego Paco to zrobiła, gdyż prawie nie zna tej dziewczyny, co innego gdyby chodziło o Juliane. Juan Tobias ogląda vide na komisraicie i mówi, że to fotomontaż. Barbara ciągle mówi, że mężczyna jest winny. JuanTobias, każe lepiej spojrzeć na kobiete jaką ma u swjego boku, która stoi za tym wszytski. Plicja uznaje, że zwłoki które spłonęły są maritzy Ferre, gdyż kobieta miałą obrączke i dokumenty. Gabriel jest wciekły na Barbare, że mu nie powiedziała że zna się z Fonsecą. Tobias chce udowodnić, ze to wszytko jest oszustwem. Pewna kobieta znajduje ciało maritzy i chce zabrać jej buty myśląc, że już nie żyje. Maritza jednka się porusza. Kobiueta zabiera ją do swojej chaty i opiekuje się nią. Barbara tłumaczy się że Juan Tobias jest przeszłością o której chce zapomnieć i on robi to wszystko aby ich zniszczyć. Tapie zawożą do szpitala. Maritza majaczy o sowim dziecku. Juan Tobias wypytuje Navarro kto zamontował kamere w jego biurze. Nino zostaje powiadomiony, że Paco jest ranny. Gbariel mówi, że bardzo się rozaczarował na Barbarze i wychodzi. Marcos chce sie dowiedzieć, czy wiadomo coś o maritzy, lecz policja nic nie wie. Marcos przypomina sobie słowa Maritzy i nie moze uwierzyć, że ją oskarżają o takie rzeczy któych nie zrobiła. Pedro kradnie walizke z pieniędzmi Paco. Lekarz mói Nino, że Paco jest w krytycznym stanie i może umrzeć. Kobieta mówi, Maritzie że poroniła, Maritza strasznie rozpacza po utracie dziecka. Nino rozpacza i karze lekarzowi ratować Paco. Regina przypomina sobie, że ten sędzia jest oszustem któy podawał się za lekarza, dzwoni o wszystkim powiedzieć Gabrielowi. Maritza chce umrzeć. Nadhcodzi noc, Maritza przemienia się w Juliane, kobieta która się nią opiekuje myśli, że zwariowała i ucieka. regina i Gabriuel pokazują Barbarze gazete w któej jest oszóst który podawał sie za sędziego i ma pretesje kogo wynajęła. Nino siedzi przy Tapi i prosi go aby przeżył. Gabriel mówi, że jego ślub był farsą i nie dosżło do niego. Marcos nie może w to uwierzyć. Gabriel twierdzi, że notariusz powiedział, że to wszytsko zaplanowała Maritza. JuanTobias spotka kobiete która uratowała Maritze i idzie do jej domu, zastaje tam mnóstwo krwi.

63 odcinek

Maritza czołga sie po polu i rozpacza, że za kłamstwa zapłaciło jej dziecko.Nagle mdlej. Marcos nie moze uwierzyć, że Maritza sprowadziła tego oszuta i uwarza, że to inna osoba pod nią się podszyła. Gabriel mówi Reginie że przykro mu, że tak źle mówią o jej córce. Regina wykorzystuje ten moment i mówi, że Maritza nie jest jej córką. JuanTobias idzie po śladach krwi. Regian mówi, że Maritza bardzo prosiła ją oto by powiedziałą, ze ona jest jej matką i że powiedziano jej, że są spokrewnione co jest oszustwem. Wszyscy są wściekli za te kłamstwa. Ginger zabawia się z Pedrem. Nino siedzi przy Tapi. Juantobias znajduje Juliane i bierze ją na ręce. JuanTobias chce zabrać kobiete do szpitala do miasta, ale ta nie chce. Mężczyzna zabiera ją do pobliskiego szpitala. Xiomara krzyczy na Regine, ale Gabriel nie staje w jej obronie. Kobiecie jest przykro i wychodzi. Lekarz mówi Juanowi, że Juliana poroniła. Juli majaczy przez sen i mdleje. Marcos siedzi załąmany w domu, przypomina sobie słowa Maritzy jak powiedziała że jest inna którą wszyscy pogardzają. Antonia pociesza brata. Julianie przypomina się jak zgodziła się być kobietą z lustra. Andrade przyjeżdża do Muttich. Policjant mówi, że nie ma żadnych dokumentów Maritzy Ferrer i że ona nie istnieje. Marcos jest wściekły i mówi, że jeśli ją znajdą ma zgnić w więzieniu. JuanTobias dzwoni na ranczo ale tam mówią, że Tapia i Maritza jeszcze nie dotarli. JuanTobias siedzi cały czas przy Julianie. Andrade mówi, że Profesor jest ranny i jest w bardzo ciężkim stanie. Stwierdza także że znaleźli rozbity samochód gdzie możliwe że była Maritza Ferrer. Regian przychodiz do szpitala i mówi, że wszytsko jest przez Maritze. Luzmila ją broni. Juliana przypomina sobie wszystkie piękne chwile z Marcosem nagle się budzi i widzi JuanTobiasa. Mężczyna mówi, że poroniła. Juli bardzo cierpi. Tobias mówi Julianie, że czuje do niej coś wyjątkowego. Polcija, oznajmia Muttim że ciało które znaleźli należy do Maritzy. Marcos siada z wrażenia. JuanTobias mówi piękne rzeczy Julianie i ta w nie nie wierzy. Lecz mężczyna przysięga że to prawda i ją całuje. Nagle się podnosi i widzie Maritze i nie ma pojęcia co się stało.

64 odcinek

JuanTobias gdy całuje Juliane, nagle widzi Maritze i nie wie co się stało. Kobieta mówi mu, że ona jest Julianą i Maritzą, lecz on nie może w to uwierzyć. Maritza prosi aby podał jej lusterko. Mężczyzna widzi Juli w lustrze. Marcos nie może uwierzyć w to, ze Maritza nie żyje. Andrade mówi, że Maritza z pewnością postrzeliła Tapie. Marcos staje w jej obronie twierdząc, ze ona Paco uwielbia i wszyscy są w błędzie. Policjant pokazuje, rzeczy jakie zostały po Maritzie, Marcos jest zdruzgotany. Maritza opowada Juanowi, że jej życie jako Juliana było strasznie smutna i opowiada mu historie, jak to się stało, że zmieniła się w Maritze. Marcos nie moze się pogodzić z tym, że maritza i jego dziecko nie żyje, chce jechać do szpitala i porozmawiać z Tapią. Charli i Antonia chcą go powstrzymac, ale Marcos się wyrywa. Luzmila modli się o Juliane, nagle przyjeżdża marcos i karze powiedzieć Luzmi, że to wszystko jest nieprawdą. Kobieta chce wiedzieć oco chodzi, Marcos mówi, że Maritza pojawiła się martwa. Maritza powoli przypomina sobie co się stło i martwi się o Paco, bo nie wie co z nim. Luzmila nie moze uwierzyć, że Maritza nie żyje. Cristina przychodzi do domu Alberta. Luzmi mówi, że to jest niesprawiedliwe, że tak dobrej osobie się to przytrafiło. Marcos mówi, że nie jest taką dobrą osobą bo oszukała ich wszystkich. Luzmila przysięga mu, że kobieta go kochała najmocinej na świecie, lecz Marcois w to nie wierzy. Luzmila karze mu myśleć co tylko chce, lecz ona stwierdza, że by ngdy nie zwątpiła w Maritze. JuanTobais dowiedział się o stanie Paca i mói, Maritze że jest w bardzo cięzkim stanie oraz to, że wszystcy myślą że Maritza Ferrer nie żyje. Maritza chce wrócić i poqwiedzieć wszystkim prawde, że żyje, lecz meżczyzna dobradza jej, żeby się ukrywała dopóki nie udowodni jej niewinności. Luzmila mówi Reginie o śmierci Maritzy. Marcos siedzi smutny w domu i opowiada Charliemu i siostrze, że nie moze uwierzyć, że go zdradziła. Antonia zapewnia brata, ze znajdzie jeszcze kobiete w któej się zakocha, ale Mrcos mówi, że na pewno nie będzie jej tak kochał jak to było z Maritzą i orzeka że chce iść do akademi na czuwanie nad trumną. Barbara daje Romerowi zdjecia i karze mu iść na policje i że to go oczyści ze wszystkich zarzutów. Marcos przychodzi do akademi, Charli robi mu awanture, że tu przychodzi. Luzmila jest zrozpaczona i karze im uszanować pamięć po Maritzy. Marcos rozpacza nad trumną ukochanej i mówi, że zawsze będzie ją kochałi i dzicko któego się spodziewała. Całuje trumne. Juliana rozmawia z JunTobiasem i mówi mu że Marcos jest jedynym mężczyzną któego moize kochać. Marcos rozmawia z Luzmila i wypytuje o Juliane. Andrade przychdozi do akademi i mówi marcosowi, ze Maritza nie była w ciążyy, wściekły mężczyzna wybiega z akademii. Rmero przychodzi na policje i stwierdza, ze on także był ofiarą Maritzy Ferrer. JuanTobais mówi Juli, że zatrudnił najlepszych specjalistów i że Paco na pewno wyzdrowieje. Marcos jest zdruzgotany, niszy swoje mieszkanie, Charli próbuje go powstrzymać. Marcos drze ich zdjecie ze ślubu i przeklina godzine w której ją poznał. Gbariel dzwoni do Antoni i pyta sie o Marcosa. Toniata opowiada mu, że marcos jest w strasznym stanie bo powiedzieli mu, że Maritza nigdy nie była w ciązy. Regina czuwa przy Tapii i nagle mężczyzna się budzi. Nino pociesza Luzmile. Xiomara przychodzi do mieszkania Marcosa. Gabriel przeprasza Romera, że go osądził. Xiomara prosi Marcosa aby się nie zadręczał więcej i zapomniał o Maritzie. Mężczyzna przeprasza Xiomara za wszystkie cierpienia które jej sprawił.Luzmila mwi Tapi, że Juliana nie żyje. Juliana wprowadza się na rancho Tobiasa. Juan przyjeżdża do Paca i mówi mu że Juliana żyje i jest w jego domu. Regina obraża Maritze, Luzmila nie moze tego znieść i mówi jej, że Juliana również nie żyje.

65 odcinek

Regina mówi, że przez Juliana straciła figure, prace i tylko co jej przyniosła to wstyd. Luzmila jest wściekła i mówi, że już nigdy więcej nie będzie musiała się wstydzić za córkę bo Juliana nie żyje. Regina jest w szoku i się załamuje. Strasznie rozpacza. JuanTobias mówi Paco, że wie o Julianie i Maritzie, że to ta sama osoba. Marcos chce wyjść z mieszkania, ale Xiomara mówi aby lepiej odpoczął. Mężczyzna dziękuje jej, że opiekowała nim się przez całą noc, ale musi załatwić coś ważnego. Regina przypomina sbie moment jak spotkała Juliane w domu Muttich i przyznje Luzmili prawde, że widziała ją. Luzmi mówi Reginie, że Juliana chciała jechac tym samochodem z Maritzą bo wierzyła w jej niewinność. Regina jest załamana i zdejmuje peruke swoją. Barbara opowiada Alebrtowi, że była kochanką JuanToibiasa i gdy była o krok od okradnięcia go, on się zorientował. Odbywa się pogrzeb Maritzy, Luzmila żegna się z przyjaciółką, Marcos obserwuje wszystko zza drzewa. Gdy wszyscy odchodzą, żegna się z ukochaną. Marcos rozpacza i mówi, że nie wybacza jej, że oszukała go z ciążą aby wyjść za niego, ale najgorsze jest to, że on ciągle ją kocha. JuanTobias rozmawia z Maritzą i żałuje bardzo, że jej serce już jest zajęte, bo by mogli być bardzo szczęśliwi. Regina siedzi w laboraorium i znajduje recepty jakie miała córka dla niej. Kobieta nie moze uwierzyć, że była tak podła dla córki. Marcos w laboratorium dotyka rzeczy Maritzy, przeszkadza mu Alberto. Do JuanTobiasa przyjeżdża policja. Aleberto chce się pogodzić z Marcosem i pragnie oddac, mu swoje stanowisku w firmie. Marcos nieufnie, ale godzi się z nim. Luzmila opowiada Reginie, że Juliana ją uwielbiała i, że pragnęła zdobyć wiele pieniędzy aby ją uszczęśliwić. Regina chce umrzeć i stwierdza, że to ona powinna być martwa a nie jej córka. Andrade wypytuje czy w firmie pracuje Juliana Soller, lecz tam mówi, że taka osoba nie znajduje się w firmie. JunTobias mówi policjantowi, że udowodni, że video to fotomontaż. Polcijant stwierdza, że ślub Maritzy także był oszustwem. Inwestorzy wycofują się z firmy Muttich. Paco mówi Ninowi, że akademi musi dalej funkcjonowac. Maritza widzi w Tv, jak źle mówią o niej. juanTobias mówi kobiecie, że osobą która chce ją skrzywdzić jest Barbara. Mężczyzna opowiada jej całą historiue o Barbarze. Maritza niue może w to uwierzyć. Antonia i Marcos pocieszają ocja i mówi, że wszytko wyjdzie na prostą, chcą mu oddac swoje akcje, lecz Gabriel chce zostać sam. Luzmila idzie na grób przyjaciólki i jeszcze raz si z nią żegna. Regina boi się,m że przez Maritze, Juliana także sostanie oskarżona i przysięga, że oczyści jej imię. Regina jedzie do Gabriela powiedziec mu, że miała z nim dziecko. Barbara próbuje powstrzymać Regine, aby ta tylko nie powiedziała prawdy Gabrielowi, lecz kobieta jej nie słucha i za wszelką cene chce iść do mężczyzny. Barbara wyciąga broni. Obydwie zaczynaja się szarpać, nagle przychodzi Gabriel i broń wystrzela w niego.

66 odcinek

Broń wystrzela w Gbariela. Barbara zaczyna wmawiać reginie, ze to ona go zastrzeliła i karze jej się wynosić i nie mówić o tym, że ma córke z Gbarielem, bo inaczej będzie się liczyć z konsekwencjami. Jualiana pakuje się i chce się wyprowadzić, aby ostrzec Marcosa przed Barbarą, bo musi go chronić. JuanTobias mówi Juli, że jeśli ujawni się Maritza będzie grozić niebezpieczeństwo ze strony Barbary, nie tylko dla niej ale też dla jej najbliższych. Barbara udaje zrozpaczoną i wzywa pogotowie. Marcos rozmawia z Antonią i jest mu bardzo szkoda ojca, bo nigdy go nie widzial w takim stanie i to wszytsko przez Maritze. Barbara zawiadamia ich o włąmaniu do domu i o tym, ze ich ojciec umiera. Nino rozmawia z Luzmilą i dziwi się, ze tak rozpacza po smierci Maritzy, gdyż jej praktycznie nie znała, co innego jakby chodziło o Juliane. JuanTobias mówi Julianie, że będzie mogła wrócić jak udowodni jej niewinność oraz znajdzie wystarczajace dowody przeciwko Barbarze. Juliana dochodzi do wniosku, ze te wszytskie dokumenty do podpisania dali jej Alberto i Romero. Luzmila mówi, że Juliana wyjechała daleko, Nino radzi kuzynce aby zrezygnowała z pracy i nie pracowała u tych bogaczy. Zaworzą Gbariela do szpitala, Antonia rozpacza przy ojcu. Regina nie ma pojęcia co ma robić. Opowiada o wszytstkim Paco i nie wie co zrobi bez Juliany. Marcos pociesza siostre. Regiuna pragnie cofnąć czas i wynagrodzić wszytsko Julianie, Paco nie moze znieść cierpienia Reginy i chce powiedzieć jej prawde, ale w ostatniej chwili się wycofuje. Kobieta rozpacza, że Paco nie cierpi po stracie siostrzenicy. Juliana modli się o opieke nad Marcosem i jego rodziną. Pojawia jej się ciotka. Mercedes karze jej być silną i że wsyztsko się kiedyś wyjaśni. Antonia wypytuje się Barbare co tak naprawde zaszło. Juliana słyszy jak JuanTobias gra na gitarze. Barbara opowiada Alebrtowi co się tak naprawde wydarzyło i zastanawiają się o jakiej córce chodzi Gabriela. Barbara stwierdza, że Alberto pomoze Gbarielowi umrzeć. Mężczyzna nie chce się zgodizć na to. Marcos spotyka w szpitalu Luzmile, ten opowiada jej co się stało z jej ojcem. Regina napotyka na Barbare w szpitalu. Marcos jest zrozpaczony, bo myśli ze to wszystko jest jego wina, bo ostatnio był smutny przez jego głupoty i związek z Maritzą. Antonia nie chce widzieć reginy i karze jej odejść. Luzmila już nie wie co ma robić by otworzyć oczy marcosowi, mężczyzna mówi że to ona jest zśalepiona bo Maritza była kochanką JuanTobiasa i jedyne co chciała to zniszczyć firmę. Luzmila mówi, że Maritza go kochała i spodziewała się jego dziecka, Marcos mówi że to jest nieprawda bo policja powiedziała, że ona nigdy nie była w ciąży, Luzmila nic nie rozumie. Antonia czuwa przy ojcu. Mężczyzna chce porozmawiać z Marcosem i nagle źle się poczół. Lekarze opanowali stan chorego. Gabriel martwi się o Marcosa i jego siostre. Alberto zdobył zaszczyk i darze go Barbarze. Gbariel prosi Marcosa aby zaopiekował się Antonią i aby więcej nie cierpiał z powodu Maritzy. Barbara zakrada się do pokoju męża, ale on się budzi. Barbara go zagaduje i wszczykuje lek do kroplówki.

67 odcinek

Barbara wstrzykuje truciznę Gabrielowi do kroplówki. Mężczyzna odrazu gorzej się poczuł. Szybko przybiega lekarz i pielęgniarka, Barbara udaje zrozpaczoną. Luzmia mysli nad słowami Marcosa i nie pojmuje jak maritza mogła nie być w ciąży skoro była przy tym gdy lekarz oznajmił, że Maritza spodziewa się dziecka. Kbieta dochodzi do wniosku, że to musiał być ktoś inny. Juliana schodzi do JuanTobiasa i wspomina swoich przyjaciół. Lekarz opanowują sytuacje, chociaż z Gabrielem nie jest za dobrze. Xiomara przychodzi do szpitala. Luzmila rozmawia z Tapią i mói mu, ze ma przeczucie, że Juliana żyje. Refuchio, boi się ze JuanTobiasa aresztują, Juliana zgadza się z tym i uwarza to za niespraweidliwe, że przez nią może coś takiego się stać. Ukradkiem wymyka się z domu. Idąc, zamienia się w Maritze. Regina przegląda fotografie córki i żałuje, ze nie doszczegałą wcześniej w córce tak czystego serca. JuanTobias znajduje Maritze. Kobieta tłumaczy mu, ze nie chca aby miał kłopoty przez nią. Mężczyzna odwozi ją do domu. Refuchio opowiada, że jej szefa szalał gdy się dowiedział, że Julia zniknęła. Maritza rozmawia z Paco przez telefon, nagle wchodzi Andrade do pokoju Paco i chce wiedziec z kim rozmawia. Luzmila przychodzi zrezygnować z pracy w firmie, Marcos nie chce do tego dopuścić, lecz Luzmi nie chce dalej tu pracowac po tym wszystki co się stało z Maritzą. Barbara karze jej się wynosić z firmy, Marcos staje w obronie Luzmlili. Luzmi mówi Barbarze, że ona ma swoją godność i sama potrafi zrezygnować, Baśka się z niej śmieje, Marcos jest zły na Barbare i mówi Luzmili że może na niego liczyć. Regina przychodzi do Paco i żali się, że strciła Juliane, a teraz Gabriel umiera. Barbara wynajmuje Pedra aby pilnoał rancha JuanTobiasa i informował ją o wszytskich jego ruchach. Paco wyznaje Luzmili prawde o tym, że Juliana żyje, Luzmi jest bardzo szczęśliwa i idzie odwiedzić przyjacółke. Pedro widzi żone jak wchodzi na Rancho. Luzmila wita się z Julianą i mówi, że oby dwie wychowają swoje dzieci, lecz przyjaciółka mówi że ona poroniła. Luzmi ją pociesza. Marcos przyjeżdża do szpitala, Antonia mu mówi, że ojciec czuje się dużo lepiej. Marcos stwierdza, że to wszytsko przez JuanTobiasa i postanawia pojechac na jego rancho. Juli wypytuje się o Marcosa. Luzmi mówi, że postrzelili Gbariela, Juliana martwi się o Marcosa i chciała by być przy nim, lecz Luzmi mówi, że on by raczej tego nie chciał. Luzmila wychodząc od przyjaciólki zostaje napadnięta przez Pedra i chce wiedzieć co ona tu robiła. Marcos przyjeżdża do domu JaunTobiasa i napotyka się na Juliane.

68 odcinek

Juliana tłumaczy się Marcosowi tym, ze była w podróży i przyjechał do JuanTobiasa, bo ona nie wierzy w to wszystko co mówią o Maritzie. Marcos mówi, że Maritza jest oszustką i, że uknuła plan razem z JaunTobiasem, Juliana staje w obronie Maritzy. Marcos chce wiedzieć jakie stosunki łączyły Maritze z Juanem. Luzmila mówi Pedrowi, że przyszła w sprawie pracy na rancho. Marcos opowiada, że widział video i, że najgorsze jest to co mu Maritza wmówiła czyli dziecko. Paco prosi, aby Regina nie cierpiała więcej po stracie córki, kobieta żałuje że Maritza nie żyje bo inaczej sama by się zajęła by policja ją złapała. Juliana jest załamana słowami Marcosa jakie mówi o Maritzie. Marcos stwierdza, że nawet jej imie jest fałszywe i ze jej nienawidzi. Antonia rozmawia z ojcem w szpitalu. Marcos mówi Julianie, że Maritza także ją oszukała, Juli stwierdza, ze to co mówi o Maritzie to tak jakby o niej mówił. Marcos nie chce skrzywdzić Juliany, ale chce jej otworzyć oczy. Juli karze jemu otworzyć oczy bo może i pokazali mu dowody, ale to wszytko jest w sercu i że dobrze wiedział o miłości Maritzy. Nagle przychodzi Juan Tobias i chce wiedzieć co robi Mutti u niego w domu. Mężczyzna opowiada Marcosowi, że te wszystkie dowody są fałszywe, lecz on nie wierzy mu. Luzmila odwiedza Tapie i zastanawiają się co powiedzą policji o Maritzy. JuanTobias mówi Marcosowi, aby mieli się na baczności, bo ktoś bardzo blisko nich chce im zrobić krzywde. Marcos wychodzi, a Juliana rozpacza, ze Marcos ją nienawidzi. Pedro karze swoim ludziom aby sprowadzili mu Pedrita jego syna. Luzmila przychodzi na następny dzień do przyjaciółki. Tapia opowiada Andrade o jego wypadku i na koniec dziwi się Luzmili jak jej się udaje tak kłamać. Xiomara siedzi z Marcosem i przychodiz Antonia. Policja mówi Reginie, że Juliana Soler nigdy nie pracowała w firmie Muttich. Luzmila wymyśle kolejną bajeczke. Porywacze się mylą i zabierają Nachita. Marcos mówi Antoni, że chce spełnić wole ojca, który zawsze pragnął aby ożenił się z Xiomarą. I włąsnie to postanawia zrobić. Charli dowiadując się o tym, twierdzi,że jego przyjaciel zwariował.. Bo żeni się z rozpaczy a nie z miłości. A tym bardziej Xiomara jest wariatką. Pedro jest wściekły, że bandycie porwali nie to dziecko. Xiomara naturalnie zgadza się wyjść za Marcosa. Luzmila przychodiz do Pedra i karze jej oddać Nachita. Mijają 3 miesiące i Tapia i Gabriel wychodzą ze szpitala, trwają przygotowania do ślubu. Antonia i Charli rozmawiają o Marcosie. Tonita stwierdza, ze nigdy nie lubiła Xiomary i wolałaby aby marcos ozenił się z Luzmilą. Charli karze zostawić Luzmile w spokoju. Julianie pojawia się ciotka i mówi jej że to jest moment aby udowodnić swoją niewinność i wyjaśnić wszytsko. Juliana zgadza sie z tym i stwierdza, że musi porozmawiać z Marcosem. Xiomara bierze ślub z Macrsosem. Maritza przychodzi do mieszkania Marcosa, lecz ochroniarz stwierdza, że inżynier już tu dawni nie mieszka. Marcos z Xiomarą przyjeżdżają do domu, przed domem stoi Maritza, mężczyzna ją zauważa.

69 odcinek

Marcos nie może uwierzyć, temu co widzi. Maritza ucieka, Marcos biegnie za nią. Juan Tobias cierpi, że Juliana odeszła. Marcos szuka Maritzay, ale nigdzie jej nie widzi, przybiega za nim Charli. Marcos opowiada mu, co widział, przyjaciel mu nie wierzy i karze wrócić i zrelaksować się. Maritza podgląda zza drzewa i jest bardzo smutna, z powodu ślubu Marcosa. Nino nie ma tancerki, Paco radzi mu, aby spytał się Luzmili może się zgodzi z nim tańczyć. Maritza przychodzi do Luzmi i opowiada jej o ślubie ukochanego. Marcos mówi Xiomarze i Charliemu, że widział Maritze, żona wybija mu to z głowy, lecz Marcos upiera się przy swoim i mówi, że widział taki smutek w jej oczach. Gdy Luzmila rozmawia z przyjaciółką chce wejśc Regina, Maritza chowa się w łazience i sucha co jej matka mówi i jak przeklina Maritze. Juliana postanawia się nie ujawniać jeszcze i wrócić na rancho JuanTobiasa. Xiomara całuje męza w ich sypialni, ale ten ją odpycha i mówi, że nie może bo cały czas myśli o Maritzy. Xiomara jest wściekła i mówi, że ona takze widziała Maritze Ferrer bo na każdym kroku ją widzi i ciągle będzie między nimi. Marcos prosi żonę o wybaczenie i wychodzi do innego pokoju nocować. Paco mówi Andrade, że dostał pieniądze i ktoś je musiał ukraść, myśli że to sprawka Pedra. Juliana wraca do JuanTobisa i go przeprasza. Mężczyzna móiw, że ją kocha. Na następny dzień wraca do domu zraniony JuanTobias, Maritza się nim opiekuje. Xomara szykuje obiad dla Marcosa, lecz Rosita mówi, że nie ma jej męża. Marcos przychodzi do akademi i pyta się Luzmili gdzie jest maritza. Luzmi udaje głupią i stwierdza, że nie wie o czym mówi bo jej przyjaciółka nie żyje. Marcos stwierdza, że chyba wariuje, ale to wszystko przez kłąmstwa Maritze i dobrze że nie żyje bo jej nie nawidzi i sam by ją zabił. Luzmila jest wściekła na niego i mówi, że kiedyś pożałuje tych słów i wychodzi. Marcos mówi sam do lusterka, że to nie prawda, bo jeśli by żyła to by ją przytulił i pocałował i pomyślał, że to wszytko było kłamstwem. Maritza szybko wylecza JuanTobiasa i stwierdza, że będzie pracować dla Marbelli. Barbara dzwoni do Pedra i karze się dowiedzieć wszystko co robi JuanTobias. Luzmila spotyka Charliego i nie chce z nim rozmawiać, bo trzyma stronę Marcosa. Pedro podgląda przez lornetkę i zauważa Maritze na ranchu. Pedro namawia Luzmile by zaczęła tańczyć. Regina chce pomóc ludziom przy wodzie. Juliana dzwoni do Luzmi, przyjaciółka radzi Juli by zapomniała o Marcosie bo on jej nie chce znać. Pedro spotyka się z Barbarą i mówi jej, że Maritza żyje. JuanTobias prosi Juliane aby została jego żoną.

70 odcinek

JuanTobias prosi, aby Juliana została jego żoną. Juliana nie wie co powiedzieć, gdyż on wie co ona czuje do Marcosa. Mężczyzna prosi aby Juliana się zastanowiła, nie prosi jej aby go pokochała ale aby go zaakceptowała jako mężczyznę który ją chce uszczęśliwić. Barbara nie może uwierzyć, ze Maritza żyje. Barbara karze dalej pilnowac JuanTobaisa i stwierdza, że pomimo tego ona i tak wygra wojnę. Luzmila trenuje razem z Ninem. Juliana się dziwi, że ktoś oferuje małżeństwo takej kobiecie jaką jest ona. JuanTobias wymienia zalety i piękno Juliany.Kobieta stwierdza, że jej życie by wyglądało zupełnie inaczej gdyby poznała go wcześniej. Xiomara daje prezent Marcosowi. Marcos obiecuje Xiomarze, ze postara się zrobić wszytsko co w jego mocy aby ją uszczesliwić, całuje ją. Juliana siada przed lustrem i przypomina sobie wszystkie brzydkie rzeczy jakie o niej mówili oraz piękne słowa JuanTobiasa. Juliana kłądzie rękne na lustzre prostuje się i stwierdza, ze ona może. Luzmila przychodzi do Maritzy. Maritza opowiada jej o oświadczynach JuanTobiasa, Luzmi jest bardzo szczęśliwa. Barbara mówi Alebrto, że Maritza żyje, przychodiz do nich Andrade i mówi, że film który dostali o Maritzie było fotomontarzem i że będą dalej prowadzić śledztwo, aby odkryć całą pardę. Luzmila mówi Paco, ze Juliana wychodzi za mąż słyszy to JuanTobias i jest bardzo szczęśliwy. Marizta jednak mówi, że jeszcze sie nie zdecydowała, Luzmila tylko tak powiedziała bo bardzo tego pragnie. Paco na osobności mówi Maritzy, że JunatObis jest wspaniałym męzczyzną i aby wyszła za niego. Andrade mówi Marcosowi o tym, że Maritza nie miała nic wspólnego z JuanTobiasem. Gabriel trenuje. Marcos opowiada Antoni o Maritzy i stwierdza, że mimo tego, że Maritza zniszczyła firme cieszy się bardzo ,ze nie miałą nic wspólnego z JuanTobiasem, po czym mówi że moze i Marizta wogóle jest nie winna i dowie się prawdy. Ciotka pojawia się Julianie i mówi skoro Marcos postanowił wziaść ślub to dlaczego ona ma tego nie zrobić. Juliana postanawia wyjść za JuanTobiasa i idzie powiedziec mu o tym. Mężczyzna jest bardzo szczęśliwy. Charli zaprasza Marcos na podryw, ale on mówi, że już wyrósł z tego i ma dużo pracy. Charli ma ochote zobaczyć Luzmile i dziwi się, że przyjaciel zainwestuje swoje pieniadze w firme. Na ranchu świętują, że ich szef sie żeni. Juliana mierzy suknie ślubną, Luzmila mówi jej że wygląda prześlicznie. Tapia uczy tańczyć chrześnice. Luzmila mówi, przyjaciółce że bardzo dobrze robi wychodząc za Juana. Reginie śni się postrzelenie Gabriela. Marcos przybiega do biura Alberta i jest na niego wściekły, że wykupił udziały w firmie. Odbywa sie ślub Juliany i JuanTobiasa na ranchu. Tapia prowadzi panną młodą i oddaje ją Juan Tobiasowi.
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 177 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.181-190
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 181

Mili udaje, że zgadza się na propozycję Rosi skompromitowania Federica. Chce się bowiem przekonać co kobieta planuje. Ivo zaprasza Mili na zabawę ale ona odmawia i prosi by zostawił ją w spokoju. Ivo, załamany jej słowami, źle się czuje i nie chce jeść. Jego zachowanie niepokoi Angelicę, która szczerze rozmawia z wnukiem, każe mu walczyć o miłość i obiecuje pomoc. Ivo proponuje Rocky’emu i Vicky, że będzie świadkiem na ich ślubie. Luisa i Federico godzą się i Andrea musi się wyprowadzić. Marta usiłuje odzyskać Damiana. Marina martwi się o Pabla. Sergio każe Mili wybierać: albo on albo dom Di Carlów. Mili wybiera dom.

Odcinek 182

Mili mówi Ivo’wi i Sergio, że żadnego z nich nie chce znać. Angelica i Costa udzielają swoim wnukom podobnych porad miłosnych. Obaj więc wysyłają Mili najpierw telegramy ze słowami „kocham Cię” a potem kwiaty. Andrea szantażuje Federica ujawnieniem jego grzeszków i on pozwala jej nadal mieszkać w rezydencji. Andrea musi jednak wrócić do pracy. Zarówno dziadek Costa jak i Angelica zachwalają przed Mili zalety swoich wnuków. Mili dowiaduje się o ślubie Rocky’ego i Vicky i zostaje drugim świadkiem. Bernardo zaczyna wątpić czy Rosi jest jego siostrą. Ona jednak wyjaśnia mu, że nie o wszystkim pamięta bo miała wypadek i utraciła część pamięci. Sergio przychodzi do Iva i mówi, że usuwa się ponieważ chce by Mili była szczęśliwa a wie, że ona kocha tylko Iva. Na to wchodzi Mili i pyta dlaczego rozmawiają o niej bez niej. Ivo mówi, że bardzo ją kocha i całuje.

Odcinek 183


Mili odpycha Iva i wybiega za Sergiem. Mówi, że dała mu słowo i nigdy go nie zdradzi. Ivo jest załamany bo Mili wybrała Sergia i już nie chce o nią walczyć. Angelica nic nie rozumie z powstałej sytuacji. Siostra Pulchna robi okropną marmoladę ale nikt nie ma serca jej tego powiedzieć. Mili pomaga jej w sprzedaży tej marmolady ale tak by nikt jej nie kupił. W końcu mówi siostrze prawdę. Mili pomaga Vicky w przygotowaniach do ślubu a Ivo pożycza Rocky’emu smoking. Angelica prosi Sergia by zabrał Mili bo jej obecność sprawia Ivo’wi ból. Mili jednak nie chce odejść. Mówi Angelice, że kocha i Iva i Sergia i nie wie, którego wybrać. Rocky, Vicky, Ivo i Mili wymykają się oknem do klasztoru. Ramon zatrzymuje Bobby’ego, który zaczyna coś podejrzewać. Federico widzi Rosi i mówi Bernardowi, że zna tę kobietę. Rocky i Vicky stoją przed ołtarzem. Ivo przerywa ceremonię i prosi ojca Manuela aby udzielił ślubu także jemu i Mili.

Odcinek 184

Mili protestuje ale po pocałunku Iva także chce za niego wyjść. Ojciec Manuel stwierdza jednak, że przed ślubem trzeba dopełnić pewnych formalności a dodatkowo Ivo jest żonaty. Udziela więc ślubu tylko Vicky i Rocky’emu. Po ślubie cała służba bawi się w restauracji „Wesołe Niokki”. Vicky i Rocky z trudem utrzymują swoje małżeństwo w tajemnicy. Umiera dziadek Costa i Sergio jest załamany. Mili go pociesza. Ivo mówi Angelice, że jest dobrej myśli co do związku z Mili. Jak tylko się rozwiedzie to zaraz się pobiorą. Uszczęśliwiona Angelica idzie do Mili i widzi jak Sergio ją całuje. Pablo grozi Federicowi. Federico udziela wywiadu dla prasy. Rosi wdziera się do jego biura i mówi dziennikarzowi, że Mili ma coś ciekawego do powiedzenia na temat prawdziwego oblicza Federica Di Carlo.

Odcinek 185

Mili mówi, że Federico jest wspaniałym człowiekiem i szefem a Rosi to oszustka. Wściekła Rosi wybiega z gabinetu a Federico jest wdzięczny Mili za jej słowa. Rosi przychodzi do Mili i żąda wyjaśnień. Mili mówi, że broni ojca przed złymi ludźmi i stwierdza, że nie chce jej więcej widzieć. Angelica przeprowadza poważną rozmowę z Sergiem i Ivem o Mili. Pyta Sergia czy jest pewny, że Mili go kocha. Sergio idzie do Mili i pyta ją czy ma na nią czekać. Mili stwierdza, że nie może mu dać pewności. Bobby i Lina wyżalają się przed sobą w dyskotece, że nie mogą znaleźć miłości a potem razem się bawią. Gustawo rozmawia z Ivem o spłacie długu. Ivo mówi Pablowi aby zostawił w spokoju jego i firmę bo w przeciwnym razie powie Marinie czym Pablo się zajmuje. Ivo nazywa Mili tchórzem ponieważ dziewczyna nie chce przyznać, że go kocha. Proponuje jej także by spróbowali trochę ze sobą pomieszkać aby sprwdzić czy się nie pozabijają. Oburzona Mili podejmuje jego wyzwanie i zgadza się. Teraz musi powiedzieć Sergiowi, że wybrała Iva. Jednak Sergio źle rozumie jej słowa, myśli, że Mili chce za niego wyjść i całuje ją. Widzi to Ivo i wychodzi.

Odcinek 186

Sergio, przekonany, że Mili chce za niego wyjść, planuje przyjęcie zaręczynowe. Lina i Bobby idą na randkę. Federico chce zabrać Andreę do Las Vegas ale ona się nie zgadza. Mili próbuje wyjaśnić Ivowi sytuację ale on jej nie chce słuchać. Gloria mówi co zaszło między Sergiem a Mili ale Ivo jej też nie wierzy. Andrea umawia się z Damianem. Vicky pyta Mili o sytuację z Sergiem. Mili jej wszystko opowiada a Ivo ukryty za drzwiami wszystko słyszy. Matka radzi Marinie aby nie pytała Pabla o interesy. Rocky szuka sposobu na spędzenie nocy poślubnej. Ivo przeprasza Mili ale teraz ona go nie słucha. Vicky i Rocky kochają się w sypialni Iva kiedy wchodzi tam Federico. Nowożeńców ratuje trenarka Ana, która udaje, że kocha się z Rocky’m. Pablo chce ożenić Iva z Andreą. Gloria mówi Sergiowi prawdę.

Odcinek 187

Mili mówi Sergiowi, że nie chce by czekał na nią na próżno. Federico przyłapuje Andreę i Damiana w biurze i grozi im bronią. Mili jest zła na Glorię za wtrącanie się w jej sprawy. Pablo i Marina wprowadzają się do rezydencji. Damian prosi Pabla by zlikwidował Ripettiego. Rocky organizuje wieczór horoskopu w dyskotece. Sergio mówi Mili, że z niej nie zrezygnuje. Angelica zaprasza Sergia do dyskoteki. Chce mu w ten sposób pokazać kogo Mili kocha. Mili, przebrana za Cygankę, wróży z ręki a Lina i Gloria wróżą z kart. Bernardo jest cygańskim księciem a Rocky i Damian arabskimi szejkami. Ivo prosi Mili aby mu powróżyła, potem on jej wróży, że się pobiorą. Mili całuje Iva a widzi to Sergio.

Odcinek 188


Sergio jest załamany. Rosi je kolację z Federickiem i Luisą. Mili, Gloria i Lina tańczą na scenie. Ivo prywa Mili, gdyż stwierdza, że jego dziewczyna nie będzie tańczyła półnaga przed tłumem gapiów. Mili dowiaduje się, że Sergio był w dyskotece. Ivo i cała służba starają się zorganizować Vicky i Rocky’emu noc poślubną. Angelica dowiaduje się, że Vicky i Rocky są małżeństwem. Federico spotyka się sam na sam z Rosi. Ivo rozmawia z Sergiem i prosi go by porozmawiał z Mili. Damian i Pablo spotykają się z Ripettim. Sergio mówi Ivowi, że wyjeżdza i każe mu być dobrym dla Mili. Pablo chce by Ripetti załatwił mu koncesję na kasyno. Rosi mówi Bernardowi, że pogodziła się z Federickiem. Sergio żegna się z Mili i każe jej być szczęśliwą z Ivem. Ivo zostaje porwany.

Odcinek 189

Ivo zostaje pobity i ostrzeżony by nie wchodził w drogę szefowi. Jest przekonany, że to sprawka Pabla i chce go pobić. Jednak Pablo twierdzi, że to nie on. Okazuje się, że to Gustawo kazał nastraszyć Iva. Mili jest przygnębiona wyjazdem Sergia. Marina mówi Pablowi, że jest w ciąży. Damian jest załamany, że zostanie dziadkiem. Bernardo zabiera Luisę i Federica do restauracji i mimo pewnych komplikacji, Vicky i Rocky wreszcie spędzają noc poślubną. Ivo mówi Mili, że ją kocha. Wybierają się razem do mieszkania by bawić się w dom. Ku niezadowoleniu Mili, Ivo zabiera materac i stwierdza, że nie ma zamiaru być grzeczny.

Odcinek 190

Ivo i Mili bawią się w dom i ciągle się przy tym kłócą. Ramon i Rocky noszą materac po całym domu by w końcu zawieźć go do mieszkania Iva. Mili, przekonana, że Ivo to zaplanował, wychodzi wściekła. Damian ciągle przeżywa fakt, że zostanie dziadkiem. Ripetti mówi Damianowi, że partia chce by ożenił się z Andreą. Damian odmawia bojąc się reakcji Federica. Jednak Ripetti’emu udaje się przekonać Federica koncesją na budowę autostrady. Ana chce odzyskać Bobby’ego. Ramon daje się oszukać fałszywemu inspektorowi sanitarnemu. Ivo chce porozmawiać z projektantem projektu „Apollo”. Okazuje się, że jest nim atrakcyjna kobieta Carolina, która traktuje Iva bardzo chłodno. Umawia się z nim jednak na kolację aby porozmawiać o projekcie. Ivo nie wie, że Carolina pracuje dla Pabla. Mili widzi jak Federico i Rosi całują się. Ivo prosi Rocky’ego i Ramona aby zorganizowali w dyskotece wieczór Kopciuszka i namówili Mili aby odegrała główną rolę.
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 179 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 51-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 51
Emisja: 21 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 22 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy, która boi się Leoparda, pyta o znaczenie jego imienia. Patricio mówi Cecilii, że Juan Miguel nie wie nic na temat Marichuy. Cecilia chce zwrócić się w tej sprawie do ojca Anselmo. Marichuy poznaje Leoparda, który ostrzega, że za wszelką cenę będzie chronił swojej samotności i nakazuje jej, by nie stawała na jego drodze. Cecilia błaga ojca Anselmo aby powiedział gdzie jest jej córka, jednak ten zarzeka się utrzymując, że to sekret oraz powołując się na decyzję Marichuy, która nie chce znać swoich rodziców. Marichuy i Candelaria chcą zmienić swoje imiona, aby nikt ich nie odnalazł. Estefanía zarzeka się wobec Patricia i Cecilii, że jeśli Marichuy zamieszka pod ich dachem, to ona się wyprowadzi. Nacho i Cosme przyłapuje Pirañę rabującego bydło z ziemi Leoparda. Ten straszy go nożem. Clemencia i Adrian naciskają na ojca Anselmo aby powiedział im gdzie jest Marichuy, jednak ten po raz kolejny odmawia. Marichuy przyłapuje Leoparda gdy ten karze Pirañę batem. Leopardo patrzy na nią z furią. Vicente i Rocío rozmawiają przez telefon. Rocío mówi mu, że przejdzie jeszcze jedną operację i prosi aby ją odwiedził. Omar ostrzega Micaelę, że chce aby Marichuy i Candelaria trzymały się z dala od jego hacjendy. Kobiecie udaje się jednak wybłagać jeszcze jedną szansę. Beatriz odwiedza Fransisca i Luisę. Udaje jej się zdobyć u nich pracę, którą polecił jej Eduardo. Tymczasem Juan Miguel szuka sposobu na wyleczenie Viviany. Nikt nie widzi jak kobieta śmieje się perwersyjnie za ich plecami. Micaela zapewnia Marichuy, że Omar nie jest taki zły na jakiego wygląda. Przestrzega ją również przez groźnym Pirañą. Juan Miguel mówi Onelii, że podjął decyzję o leczeniu elektrowstrząsami. Kobieta krzyczy wystraszona.

Odcinek 52
Emisja: 22 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 23 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel poddaje Vivianę elektrowstrząsom. Kobieta zaczyna krzyczeć. Marichuy mówi Candelarii, że woli nie opuszczać pokoju, gdyż boi się spotkać Leopardo. Dziewczyna obawia się, że ten może je wyrzucić ze swojej hacjendy jak dowie się o jej ciąży. Zradza również Candelarii, że żałuje tego, co się stało, gdyż teraz jej dziecko nie będzie miało ojca. Onelia jest zła na Juan Miguela, że ten poddał jej córkę elektrowstrząsom. Teściowa uważa, że to zamiast pomóc może zaszkodzić jej zdrowiu i życiu. Wieczorem Marichuy postanawia wyjść z pokoju. Dziewczyna spotyka płaczącego Leopardo, któremu oferuje swoją pomoc. Po terapii elektrowstrząsami Viviana rozpoznaje swoją matkę. Kobieta nadal nie rozpoznaje swojego męża i nie pamięta tego, co się z nią działo po wypadku. Leopardo mówi Marichuy, że nie potrzebuje jej pomocy. Mężczyzna pyta się jej o powód dla którego przyjechała na jego hacjendę. Mayita zdradza babci Marianie, że guwernantka, którą zatrudnił jej tata jest jakaś dziwna. Babcia uspokaja wnuczkę. Micaela zdradza Marichuy, że w życiu Leopardo była pewna kobieta, która go zraniła przez co stał się on taki zimny i niedostępny. Dziewczyna wypytuje się o więcej szczegółów lecz Micaela nic więcej nie wie na ten temat. Juan Miguel rozmyśla o Marichuy. Młody psychoanalityk zastanawia się dlaczego dziewczyna wyjechała z Meksyku. W tym samym czasie Marichuy wspomina wspólnie spędzone chwile z Juan Miguelem. Cosme proponuje Omarowi, aby znalazł sobie nową kobietę i ponownie się zakochał. Ten zdrada mu, że miłość nie jest dla niego. Elsa odwiedza w szpitalu Rocío, która czeka na kolejną operację. Dziewczyny nadal nie mogą uwierzyć w to, że Viviana się odnalazła i że żyje. Kuzynka informuje ją także, że Marichuy i Candelaria wyjechały z Meksyku i nikt nie wiem dokąd. Elsa zachęca Nelsona by kontynuował pisanie swojej książki. Mercedes mówi Rocío, że Vicente po wyjściu ze szpitala stał apatyczny i tracił chęć do życia, gdyż boi się, że ta po operacji go zostawi. Rocío zapewnia Mercedes, że tak się nie stanie, gdyż kocha jej syna. Juan Miguel przedstawia siostrze doktora Humberto Tinoco, który ma przeprowadzić jej operację. Marichuy na swoim rowerze wybiera się na przejażdżkę nad rzekę. Dziewczyna nie wie, że cały czas z daleka obserwuje ją Piraña. Po powrocie z przejażdżki Marichuy dzieli się wrażeniami z pobytu nad rzeką z Candelarią. Balbina budzi Blancę ponieważ kobieta zaspała. Juan Miguel odwiedza Vivianę w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta czuje już się znacznie lepiej. Mężczyzna opowiada jej kim dla niej jest. Mówi jej także o córce, którą razem mają po czym pyta się czy chce wrócić z nim do domu. Kobieta odpowiada mu, że tak. Eduardo odwiedza Beatriz, która pracuje w biurze dzięki pomocy rodziców Elsy. Juan Miguel odwiedza Vicente, aby go podnieść na duchu. Młody psychoanalityk informuje go, że Rocío ma jutro zostać poddana kolejnej operacji. Vicente okazuje się być trudnym pacjentem i prosi Juan Miguela żeby zostawił go w spokoju. Estefanía pojawia się w domu San Romanów i poznaje Blancę, guwernantkę Mayity po czym Onelia informuje ją i Blancę, że Viviana wraca do domu. Marichuy po raz drugi wybiera się na przejażdżkę nad rzekę. Leopardo ostrzega ją, aby nie jechała tam sama. Marichuy informuje Candelarię, że znowu jedzie nad rzekę. Kobieta martwi się o nią, gdyż ma złe przeczucie, iż coś złego może się jej przytrafić. Marichuy kąpie się w rzece. Piraña ponownie ją obserwuje z czego dziewczyna nie zdaje sobie sprawy.

Odcinek 53
Emisja: 23 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 24 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel przywozi Vivianę do domu. Mężczyzna ma nadzieje, że powrót do domu pomoże jej przypomnieć sobie wszystko. Jednak kobieta nadal pamięta tylko swoją matkę i nic poza tym. Marichuy po kąpieli w rzece zbiera swoje rzeczy. Po chwili podchodzi do niej Piraña. Dziewczyna jest trochę wystraszona. Juan Miguel prosi Blancę, aby zawiadomiła Mayitę, że jej mama wróciła do domu. Piraña mówi Marichuy, że nie jest złym człowiekiem, a wszystko co o nim mówią na hacjendzie jest nie prawdą. Mayita cieszy się na widok matki, która chłodno się z nią wita. Marichuy wracając znad rzeki stwierdza, że pomoże Pirañii, gdyż nie wygląda na złego człowieka. Cecilia odwiedza księdza Anselmo, którego wypytuje o pobyt Marichuy. Duchowny mówi jej, że nie może zdradzić powodów dla których dziewczyna wyjechała z Meksyku jak również tego, gdzie przebywa, gdyż jest związany obietnicą, której przysiągł dochować. Juan Miguel w rozmowie z Eduardo zdradza, że nie rozumie tego, jakim cudem Viviana była widziana pod szkołą Mayity. Oboje dochodzą do wniosku, że kobieta musiała ucierpieć w jakimś drugim wypadku dlatego straciła pamięć. Mężczyzna obiecuje dowiedzieć się wszystkiego, co działo się z Vivianą przed tym, zanim straciła pamięć. Cecilia cierpi z powodu braku informacji o pobycie Marichuy. Eduardo spotyka się z Amadorem, aby porozmawiać z nim o Beatriz. Amador informuje Eduardo, że nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za dziecko, którego spodziewa się Beatriz. Sugeruje, że skoro on tak bardzo zabiega, by jej dziecko miało ojca, to niech sam się z nią ożeni . Blanca pyta się Juan Miguela czy ma zamiar powiedzieć żonie o Marichuy. Mężczyzna jest zdziwiony skąd guwernantka o tym wie. Kobieta tłumaczy, że powiedziała jej o tym jego córka. Vicente odwiedza Rocío, która jest już po operacji. Dziewczyna bardzo cieszy się z jego wizyty. Viviana wypytuje Onelię o dziewczynę, którą była obecna w ich domu, gdy Juan Miguel przywiózł ją ze szpitala. Matka wyznaje jej, że to Estefanía, która przez pewien czas spotykała się z Juan Miguelem, ale ich związek nie był niczym poważnym. Córka również pyta się jej o Marichuy. Marichuy w rozmowie z Micaelą zdradza, że nie może doczekać się narodzin swojego dziecka. W trakcie dalszej rozmowy Marichuy dowiaduje się, że Omar jest lekarzem. Leopardo wspomina kolegę ze szkoły Juan Miguela San Roman i stwierdza, że bardzo dawno nie ma od niego żadnych wieści. Juan Miguel spotyka księdza Anselmo na szpitalnym korytarzu, który informuje go, że Marichuy ma się dobrze. Nie zdradza mu jednak miejsca pobytu dziewczyny. Juan Miguel wyznaje Rocío, że bardzo kocha Marichuy, ale nie mogą być razem, gdyż Viviana wróciła. Estefanía odwiedza Isabelę, którą informuje o odnalezieniu się żony San Romana. Viviana próbuje pocałować Juan Miguela, który unika jej pocałunku. Później mężczyzna prosi Blancę, aby jego rzeczy przenieść do innego pokoju. Blanca pakuje rzeczy Juan Miguela, by je przenieść do innego pokoju. Viviana wpada w szał. Onelia uspokaja córkę. Amador zjawia się w mieszkaniu Isabeli. Estefanía, Isabela i Amador zastanawiają się dokąd ksiądz Anselmo wywiózł Marichuy. Zapada wieczór, a Juan Miguel nie wrócił jeszcze do domu. Viviana zastanawia się gdzie i z kim przebywa jej mąż. Tymczasem Juan Miguel przebywa w lokalu, gdzie poznaje piękną nieznajomą. Amador odwiedza księdza Anselmo, którego pyta się o pobyt Marichuy. Leopardo podczas konnej przejażdżki spotyka Marichuy, która idzie nad rzekę. Mężczyzna pyta się jej czy się nie boi sama tam chodzi. Dziewczyna odpowiada mu, że nie. Marichuy zjawia się nad rzeką. Piraña obserwuje ją z oddali.

Odcinek 54
Emisja: 24 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 25 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Piraña obserwuje kąpiącą się w rzece Marichuy. Mężczyzna zostawia na skale owoce dla niej. Juan Miguel mówi Blance, że minionego wieczoru poznał kobietę, która była bardzo do niej podobna. Piraña częstuje Marichuy owocami, które przyniósł. Mayita przychodzi ze swoim psem do pokoju Viviany. Dziewczynka mówi matce, że psa podarowała jej Marichuy, która niedługo da jej również braciszka. Marichuy czuje się senna i osłabiona. Okazuje się, że owoce, które przyniósł jej Piraña były nasączone środkami nasennymi. Leopardo pyta się Micaeli jak długo Marichuy i Candelaria mają zamiar zostać na jego hacjendzie. Piraña wykorzystuje sytuację, że Marichuy jest osłabiona i chce ją wykorzystać. Micaela wypytuje Omara o kobietę, która tak bardzo go zraniła. Po rozmowie z Micaelą, Omar jedzie na konną przejażdżkę. Marichuy próbuje uciec Pirañii, ale upada na ziemię, a ten zarzuca na nią sieć rybacką. Dziewczyna zaczyna krzyczeć. Jej krzyki słyszy Leopardo, który rzuca się jej na pomoc. Estefanía odwiedza Vivianę w domu San Romanów. Estefanía opowiada żonie San Romana historię związku Marichuy i Juan Miguela. Podczas dalszej rozmowy Viviana zdradza się przypadkowo. Estefanía mówi żonie San Romana, że podejrzewała ją, o to, iż tylko udaje amnezję przed wszystkimi. Leopardo ratuje Marichuy z rąk Pirañii. Mężczyzna orientuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Viviana przyznaje się Estefanii do tego, że wszystkich okłamała udając amnezję. Estefanía obiecuje jej nie zdradzić. Omar i Marichuy wracają na hacjendę. Zsiadając z konia dziewczyna traci przytomność. Leopardo zdradza Candelarii i Micaeli, że Piraña próbował wykorzystać Marichuy. Viviana przychodzi do pokoju Blancy. Kobieta zauważa, że guwernantka ma drogie perfumy po czym pyta się jej skąd ta je ma. Wieczorem Juan Miguel zabiera Vivianę na kolację do restauracji. Podczas wspólnego tańca mężczyzna wypytuje żonę o telefony, które wykonywała do domu. Kobieta udaje, że nie wiem o czym ten mówi. Purita odwiedza księdza Anselmo. Dziewczyna żali się duchownemu, że jej matka cieszy się złą opinią wśród sąsiadów dzielnicy. Viviana wypiera się wszystkiego mówiąc, że niczego nie pamięta. Juan Miguel wypytuje się żony, gdzie przez ten cały czas po wypadku przebywała. Kobieta denerwuje się i wychodzi z restauracji. Następnego dnia rano Juan Miguel rozmyśla o Marichuy, która w tym samym czasie myśli o nim. Blanca mówi Juan Miguelowi, że w jej pokoju dzieją się dziwne rzeczy. Guwernantka zdradza San Romanowi, że ktoś zostawił perfumy w jej pokoju, które nie należą do niej. Estefanía, Isabela i Amador śledzą księdza Anselmo. Chcą się tym samym dowiedzieć, gdzie duchowny wywiózł Marichuy. Blanca mówi Juan Miguelowi, że podejrzewa Vivianę o to, że zostawiła swoje perfumy w jej pokoju. Micaela informuje Marichuy i Candelarię o wizycie księdza Anselmo. Kobiety bardzo się cieszą. Viviana mówi Juan Miguelowi, że z każdym dniem czuje się lepiej i już niedługo ona sama zajmie się ich córką, domem oraz nim. Estefanía, Isabela i Amador jadą za samochodem księdza Anselmo i trafią na hacjendę Leopardo.

Odcinek 55
Emisja: 25 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 28 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Ojciec Anselmo przyjeżdża na hacjendę. Amandor, Estefanía i Isabel podążają za nim i w ten sposób dowiadują się gdzie przebywa Marichuy. Cecilia rozmawia z Patricio. Mężczyzna jest zdania, że Marichuy nadal będzie ich odrzucać, nie wiedząc nawet kim są jej rodzice. Elsa kłóci się z Nelsonem. Luisa odwiedza Elsę i mówi jej, że Beatriz pracuje teraz w banku jej ojca i mieszka razem z nimi. Proponuje córce również wsparcie ekonomiczne. Juan Miguel zwierza się Eduardo, że wciąż szaleje za Marichuy i spotyka się z Ivette, którą jest tak na prawdę Blanca, tylko po to by jak najszybciej o niej zapomnieć. Leopardo wręcza kwiat Marichuy i przyznaje, że dręczą go koszmary bo zabił dwie niewinne osoby. Estefanía i Isabela knują przeciwko Marichuy. Nie mogą dopuścić do tego, by ta wykorzystała swoje dziecko jako pretekst do odzyskania Juana Miguela. Cosme mówi Marichuy, że tylko swoją miłością ocali Leoparda. Ivette przysięga Juanowi Miguelowi, że sprawi iż się w niej zakocha. Humberto zawiadamia Rocío, że nazajutrz zdejmie jej bandaże z twarzy. Juan Miguel opowiada Blance o swojej miłości do Marichuy. Ona rozumie jego uczucia, jednak to w żaden sposób nie zmieni miłości jaką go darzy. Viviana wypytuje Juana Miguela o Marichuy. Amador zjawia się na hacjendzie aby odnaleźć Marichuy. Viviana jest wzburzona słysząc jak Juan Miguel przyznaje, że wciąż kocha Marichuy. Leopardo i Marichuy rozmawiają. Dziewczyna dziękuje mu za wszystko co dla niej zrobił i prosi o wybaczenie za swoje wybryki. Candelaria jest zaskoczona jej zachowaniem i pyta ją potem czy zakochała się w Leopardzie.

Odcinek 56
Emisja: 28 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 29 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Candelaria podejrzewa, że Marichuy stopniowo zakochuje się w Leopardzie. Onelia prosi Estefaníę by odwiedziła Vivianę, która chce zadać jej kilka pytań odnośnie przeszłości Juana Miguela i Marichuy. Cosme pyta Leoparda czy jest zainteresowany Marichuy, jednak ten stanowczo zaprzecza. Estefanía informuje Vivianę, że Marichuy spodziewa się dziecka Juana Miguela. Wskazuje jej również miejsce w którym ta się ukrywa. Marichuy opowiada Leopardowi o tym, jak jako dziecko została porzucona przez matkę. Viviana dowiaduje się również, że Cecilia i Patricio są prawdziwymi rodzicami Marichuy. Decyduje się wręczyć Estefanii pieniądze na pozbycie się dziecka. Ojciec Anselmo uspokaja Cecilię, że jej córka ma się dobrze, choć nadal nie chce wiedzieć kim są jej rodzice. Dzięki pieniądzom matki Elsy, Nelson wydaje swój tomik z wierszami, jednak wcale się z tego nie cieszy. Viviana mówi Juanowi Miguelowi, że chce zapomnieć o tym, co zdarzyło się w przeszłości i jest już bliska pocałowania go, kiedy zjawia się Blanca. Leopardo wręcza kolejny bukiet kwiatów Marichuy. Mówi jej, że jest piękna i pyta o to jak ma imię. Ta okłamuje go podając się za Lirię. Elsa zrywa z Nelsonem i mówi mu, że ich związek już się skończył. Humberto zdejmuje Rocío bandaże. Wszyscy są zadowoleni z odniesionych rezultatów. Amador zawiadamia Estefaníę i Isabelę, że znalazł już odpowiednią osobę, która wcieli w życie ich plan dotyczący Marichuy. Jest nią ktoś, kto już raz ją zaatakował. Marichuy prosi Leoparda by to on odebrał jej poród. Ten jednak się nie zgadza. Mayita szuka Blanci. Okazuje się, że kobieta znikła z domu. Leopardo postanawia skontaktować się z idealnym kandydatem do roli lekarza, który sprowadzi dziecko Marichuy na świat. Jest nim jego stary przyjaciel, Juan Miguel.

Odcinek 57
Emisja: 29 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 30 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leopardo planuje zaprosić swojego kolegę Juan Miguela na hacjendę, który zająłby się prowadzeniem ciąży Marichuy. Ivette zaprasza Juan Miguela do swojego mieszkania. Na ścianach w mieszkaniu Ivette wisi dużo masek, sztyletów oraz mieczy, co budzi zainteresowania nimi San Romana. Kobieta uwodzi młodego psychoanalityka. Marichuy zdradza Candelarii, że przedstawiła się Leopardo jako Lirio. Cecilia nadal bardzo cierpi z powodu tego, że Marichuy nie chce wiedzieć kim są jej prawdziwi rodzice. Juan Miguel przychodzi do pokoju Blanci, aby zapytać się jej, gdzie była. Mężczyzna zdradza, że wszyscy jej szukali. Kobieta mówi mu, że wyszła do ogrodu. Viviana daje pieniądze Estefanii. Kobieta zdradza żonie San Romana, że teraz będą mogli zapłacić Pirañii, aby wykradł dziecko Marichuy kiedy tylko się urodzi. Omar wybiera się w podróż. Marichuy mówi mu, że nie chce, by wyjeżdżał. Viviana mówi Estefanii, iż wie, że ta jest zakochana w jej mężu. Leopardo pyta się Marichuy o ojca jej dziecka. Dziewczyna nie zdradza mu jego imienia. Wyjawia mu tylko, że była mężatką. Viviana informuje Estefanię, aby ta nie robiła sobie nadziei, co do jej męża, gdyż nie ma zamiaru go zostawić. Elsa opuszcza Nelsona mówiąc mu, że między nimi wszystko skończone. Dziewczyna wraca do domu swoich rodziców. Omar opowiada Marichuy o kobiecie, w której był zakochany, a która zniszczyła mu życie zostawiając go. Juan Miguel opowiada Eduardo o spotkaniu z Ivette, która wywarła na nim pozytywne wrażenie. Przyjaciel jest zaskoczony, jednak Juan Miguel zdradza mu, że nigdy już nie pokocha innej kobiety. Amador odwiedza Estefanię w domu sędziego Velarde, która przekazuje mu pieniądze dla Pirañii. Oboje rozmawiają na temat Marichuy nie zauważając nadchodzącej Cecilii. Kobieta pyta się Amadora czy wie, gdzie przebywa jej córka. Ten jednak mówi, że nic nie wie na jej temat. Candelaria mówi Marichuy, że Amador wie, gdzie przebywają. Viviana zdradza Onelii, że nigdy nie straciła pamięci. Córka wyjawia jej także, że po wypadku zniknęła, gdyż miała dosyć nudnego życia u boku męża. Juan Miguel ponownie spędza miło czas w towarzystwie Ivette. Onelia pyta się córki, gdzie przez ten czas po wypadku przebywała. Viviana zdradza jej, że używała życia dobrze się bawiąc. Onelia mówi Vivianie, że może stracić męża, gdy ten odkryje całą prawdę. Tuż przed wyjazdem, Leopardo żegna się z Marichuy. Estefanía informuje Isabelę o tym, że zdobyła pieniądze od Viviany na realizację planu pozbycia się dziecka Marichuy tuż po jego urodzeniu się. Amador przyjeżdża spotkać się Pirañą i jego wspólnikiem, aby omówić szczegóły planu. Marichuy ma złe przeczucia, że coś złego dzieje się w domu San Romanów. Dziewczyna zamierza zadzwonić, aby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Juan Miguel zdradza Onelii, że ma zamiar poddać Vivianę hipnozie, by dowiedzieć się, gdzie przebywała przez cały ten czas po wypadku. Mężczyzna prosi teściową o pomoc. Marichuy dzwoni do domu San Romanów. Telefon odbiera Balbina. Podczas rozmowy zjawia się Juan Miguel, który słysząc imię Marichuy, odbiera Balbinie słuchawkę i pyta się dziewczyny, gdzie przebywa. Mężczyzna wyznaje jej, że nadal ją kocha.

Odcinek 58
Emisja: 30 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 31 lipca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel w rozmowie telefonicznej wyznaje Marichuy, że wciąż ją kocha. Dziewczyna mówi, że mu nie wierzy. Informuje go, że ma się dobrze i nie chce, by ten wiedział, gdzie przebywa po czym rozłącza się. Marichuy mówi Candelarii, że zadzwoniła do domu San Romanów, gdyż martwiła się o nich. Patricio i Estefanía wybierają się na kolację do restauracji. Cecilia nie czuje się najlepiej i nie ma ochoty na wspólne wyjście razem z nimi. Piraña obserwuje Marichuy z ukrycia. Dziewczyna go zauważa i ucieka przerażona myśląc, że widziała oczy diabła. Luisa, matka Elsy informuje Francisco, Beatriz i Eduardo, że dziewczyna odeszła od swojego męża i z powrotem zamieszka z nimi w domu. Juan Miguel pije drinka przy barze czekając na Ivette. Mężczyzna wypytuje o nią kelnera, który mówi mu, że kobieta jest bardzo tajemnicza. Późnym wieczorem Adrian przychodzi porozmawiać z Puritą. Olga informuje go, że córka już śpi więc chłopak przekazuje kobiecie, że jeśli Purita nie wróci do pracy, to zostanie zwolniona. Purita z pokoju słyszy całą rozmowę. Juan Miguel i Ivette piją drinka przy barze rozmawiając. Viviana jest wściekła, że jej mąż znowu wyszedł wieczorem, a ona nie wie dokąd i z kim. Kobieta żali się swojej matce. Patricio i Estefanía przychodzą na kolację do restauracji, w której jest Juan Miguel z Ivette. Estefanía od razu ich zauważa i zastanawia się kim jest ów nieznajoma. Onelia informuje córkę, że Juan Miguel chce poddać ją hipnozie. Kobieta uważa, że oszustwo Viviany może wkrótce się wydać, czym ją denerwuje. Sędzia Velarde i Estefanía podchodzą do Juan Miguela i Ivette, aby się przywitać. Juan Miguel nie kryje zaskoczenia. Purita mówi Oldze, że nie chce widzieć Adriana i nie ma zamiaru wrócić do pracy. Onelia wypytuje Vivianę o pieniądze, które wypłaciła z banku i oto, co z nimi zrobiła. Po rozmowie z matką, Viviana idzie do pokoju Blancy. Kobieta uważa, że guwernantka Mayity jest osobą bardzo dziwną. W tym samym czasie Ivette wraca do domu i przez okno zauważa Vivianę w swoim pokoju. Viviana zastanawia się, gdzie jest Blanca. Juan Miguel wraca do domu. Żona informuje go, że Blancy nie ma w swoim pokoju, co dla niej wydaje się bardzo dziwne. Marichuy nie może zasnąć. Dziewczyna cały czas ma złe przeczucia. Viviana wypytuje Juan Miguela, gdzie i z kim był. Mężczyzna wyznaje, że był w restauracji na drinku i że rozmawiał z pewną kobietą. Żona nie kryje złości. Estefanía po powrocie ze wspólnej kolacji z Patricio, dzwoni do Viviany, aby przekazać jej, że spotkała Juan Miguela w towarzystwie pięknej, francuskiej nieznajomej kobiety. Amador informuje Estefanię i Isabelę, że potrzebuje więcej pieniędzy, aby móc zapłacić wspólnikowi Pirañii. Cała trójka postanawia poprosić o pieniądze Vivianę, po czym Estefanía i Isabela odwiedzają żonę San Romana. Adrian odwiedza księdza Anselmo. Chłopak prosi duchownego o pomoc w sprawie Purity. Amador pojawia się na hacjendzie Leopardo i spotyka Marichuy, która nie jest zadowolona z jego wizyty. Patricio zdradza Cecilii, że razem z Estefanią spotkali Juan Miguela w towarzystwie pięknej, nieznajomej francuski. Wieczorem Viviana wypytuje Juan Miguela czy ma zamiar znowu wyjść i wrócić późno. Gdy mężczyzna potwierdza, że tak, kobieta wpada w złość. Postanawia wyjść i śledzić męża, by dowiedzieć się kim jest ów nieznajoma kobieta. O wszystkim informuje Onelię.

Odcinek 59
Emisja: 31 lipca 2014, godz. 17:00 w TV6; 1 sierpnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy mówi Candelarii o wizycie Amadora, która napędziła ją obawami. Viviana jest już gotowa. Kobieta chce się dowiedzieć kim jest ów nieznajoma kobieta, którą poznał jej mąż. Onelia próbuje przekonać córkę, że nie jest to dobry pomysł. Ivette ponownie przyprowadza Juan Miguela do swojego mieszkania. Viviana przychodzi do restauracji, w której Estefanía i sędzia Velarde widzieli Juana Miguela z piękną nieznajomą, ale ich tam nie zastaje więc wraca do domu. Elsa wraca do domu rodziców. Francisco i Luisa przyjmują córkę bardzo ciepło. Dziewczyna prosi rodziców o wybaczenie. Viviana wypytuje matkę, co zaszło w przeszłości pomiędzy Juan Miguelem, a Marichuy. Po długich naleganiach Onelia wyjawia jej wszystko po czym Viviana stwierdza, że ma teraz męża w garści. Elsa opowiada Beatriz jak wyglądało jej małżeństwo u boku Nelsona. Dziewczyna żałuje, że porzuciła Eduardo dla niego. Blanca informuje Juan Miguela, że Estefanía przekazała Vivianie, że on spotkał się z piękną, nieznajomą kobietą w restauracji. Estefanía odwiedza Isabelę i opowiada jej o tajemniczej, nieznajomej, z którą widziała Juan Miguela. Mija kilka miesięcy. Marichuy jest już w zaawansowanej ciąży. Dziewczyna martwi się o poród, gdyż w okolicy nie ma nikogo, kto mógłby odebrać poród jej dziecka. Cecilia odwiedza Vivienę w nadziei, że ta wie coś o Marichuy. Marichuy dostaje skurczy, a Candelaria i Micaela wpadają w panikę. Alarm okazuje się jednak fałszywy. Amador odwiedza Isabelę. Oboje stwierdzają, że zbliża się czas porodu dziecka Marichuy i Juan Miguela. Są zgodni, że zaraz po jego urodzeniu wprowadzą w życie swój plan mający na celu wykradzenie noworodka. Marichuy ma sen, w którym jest szczęśliwa, gdyż tuli do siebie dziecko, a u jej boku jest Juan Miguel. Nacho i drugi pracownik hacjendy jadą do miasteczka, aby sprowadzić lekarza do Marichuy. Juan Miguel oznajmia Vivianie, że wcześniej czy później dowie się, co działo się z nią po wypadku. Eduardo odwiedza Juan Miguela. Przyjaciel zdradza mu, że ma zamiar poddać żonę hipnozie, gdyż podejrzewa, że ta go oszukuje. Viviana zdradza Onelii, że ma wrażenie, iż Juan Miguel podejrzewa, że nie cierpi na amnezje. San Roman mówi Eduardo, że jeśli Viviana naprawdę jest chora, to zajmie się jej leczeniem, a jeśli nie jest, to ją zdemaskuje. Isabela informuje Estefanię, że niebawem wprowadzą swój plan w życie. Przekazuje jej także, że ma on duże szansę na powodzenie, gdyż właściciel hacjendy wyjechał w podróż dzięki czemu nikt im nie przeszkodzi. Cecilia wraca podłamana z domu San Romanów. Estefanía udaje, że chce ją pocieszyć. Lekarz, którzy przybył do Marichuy informuje ją, że za jakieś 15 dni przyjdzie na świat jej dziecko. Cecilia wypytuje Estefanię czy ta, aby na pewno nie wie nic o miejscu, w którym przebywa Marichuy. Dziewczyna wypiera się mówiąc, iż nic nie wiem. Amador ponownie przyjeżdża na hacjendę Omara. Micaela informuje go, że za jakieś 15 dni Marichuy powije dziecko. Juan Miguel poddaje żonę hipnozie.

Odcinek 60
Emisja: 1 sierpnia 2014, godz. 17:00 w TV6; 4 sierpnia 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Estefanía dzwoni do Viviany aby poinformować ją, że Marichuy niebawem urodzi. Viviana wciąż udaje amnezję. Udaje jej się przekonać Juana Miguela na wspólny wypad. Po powrocie, Juan Miguel kładzie się spać, a Viviana wykorzystuje sytuację oraz fakt, że ten wypił kilka kieliszków, wmawiając mu na drugi dzień, że namiętnie się kochali. Juan Miguel jej nie wierzy, lecz ona zapiera się i twierdzi, że życie małżeńskie może ją wyleczyć. Juan Miguel tłumaczy, że zgodzi się na to tylko jeśli wpierw ona podda się hipnotyzacji. Na hacjendzie, Marichuy śnią się koszmary. Przeczuwa, że ktoś będzie chciał skraść jej dziecko tuż po porodzie. Na dodatek martwi ją nieobecność jej jedynego obrońcy, Leoparda. Marichuy, będąc świadomą stojącego za tym ryzyka, chce, by jeśli urodzi się chłopiec, nosił imię Juan Miguel. Amador odwiedza Marichuy i udaje mu się zdobyć jej zaufanie. Dziewczyna nie wie nic o planie Amadora, Estefanii, Isabeli i Viviany, którzy spiskują, aby zranić ją jak najmocniej. Rocío wraca ze szpitala. Viviana udaje, że jej nie zna. Prosi również, by przeniesiono rzeczy męża do jej pokoju. Juanowi Miguelowi nie podoba się ten pomysł, bo wciąż nie do końca wierzy słowom Viviany. Zdaje sobie również sprawę z tego, że jej nie kocha, zaś tą, którą darzy największym z uczuć jest Marichuy. Mayita skarży się babci Marianie, że nikt nie zwraca na nią uwagi. Babcia uspokaja ją zapewniając, że niebawem wszystko się zmieni na lepsze. Leopardo wraca na hacjendę, co bardzo raduje Marichuy. Juan Miguel pyta Estefaníę dlaczego powiedziała Vivianie o sprawach, których nie powinna była wiedzieć. Ta jednak, chcąc udowodnić mu, że potrafi dotrzymać tajemnicę, przyznaje iż zna miejsce pobytu Marichuy, choć nie podaje dokładnego adresu.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 208 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Violetta" odc. 11-17
Streszczenia odcinków
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Odcinek 11

Violetta unika Tomasa od chwili, gdy dowiedziała się, że chłopak spodobał się Francesce. Nastolatka nie chce stracić pokrewnej duszy. Tymczasem Leon chce zbliżyć się do Violetty i zaprasza ją na randkę. Dziewczyna jednak odrzuca jego Tomas podchodzi do pierwszej części egzaminu ze śpiewu. Początkowo paraliżuje go trema, prosi Violettę, aby dołączyła do niego na scenie. Patrząc jej głęboko w oczy śpiewa napisaną specjalnie dla niej piosenkę.

Odcinek 12

Violetta próbuje zwalczyć w sobie uczucie do Tomasa, ponieważ nie chce urazić Franceski. Tymczasem chłopak przekonuje Violettę, że powinna uczęszczać na wszystkie zajęcia w Studio, a nie tylko indywidualne lekcje fortepianu. Jade i jej brat Matias próbują pozbyć się Angie, dlatego oskarżają ją o kradzież. Natomiast Ramallo odkrywa, że German czuje coś do Angie.

Odcinek 13

Violetta chce przystąpić do egzaminu wstępnego do Studio. Jednak aby studiować dziennie musiałaby okłamywać swojego ojca, aby wyjaśnić swoją nieobecność w domu. Dziewczyna chce również chronić swoją przyjaźń z Franceską, dlatego oświadcza Tomasowi, że nic do niego nie czuje. W domu Violetty giną różne rzeczy i wszystko wskazuje na to, że winna jest Angie.

Odcinek 14

Tomas nie może pogodzić się z decyzją Violetty o rozstaniu, już zaczyna za nią tęsknić. Dziewczyna wpada w furię na swojego ojca, gdy odkrywa, że przez cały czas ukrywał na strychu rzeczy jej zmarłej matki.

Odcinek 15

German próbuje wyjaśnić córce, że ukrył rzeczy matki dla jej dobra, ponieważ nie chciał, aby żyła przeszłością. Violetta nie może mu wybaczyć. Jednocześnie zastanawia się nad przystąpieniem do egzaminów wstępnych ze śpiewu. Jednak dopiero pamiętnik mamy, w którym pisze o zamiłowaniu do śpiewu pomaga podjąć jej pozytywną decyzję. Olga wyjawia, że prawdziwą winowajczynią „kradzieży” była Jade, która nie zgadza się z tym osądem. Violetta coraz więcej przebywa z Leonem, aby oddalić się od Tomasa, nie chce wchodzić w drogę Francesce.

Odcinek 16

Leon i Tomas śpieszą z gratulacjami dla Violetty. Zazdrosna Ludmiła wymyśla plan, który ma uniemożliwić Violetcie przystąpienie do egzaminu z tańca. Z pomocą Naty zamyka ją w składziku i zabiera jej telefon. Violetta nie wie, kto ją tam wepchnął. Bliscy zaczynają szukać Violetty, jednak zamiast niej znajdują Ludmiłę z jej telefonem i pamiętnikiem matki. Ludmiła twierdzi, że przedmioty znalazła i że nie wie, gdzie jest Violetta.

Odcinek 17


Po niemałych przeciwnościach Violetcie udaje się zdążyć na egzamin. Dziewczyna zbiera gratulacje ponieważ dostała się do Studio. A sam Leon odwiedza Violettę w domu i przytula dziewczynę na oczach Tomasa. Tymczasem Gregorio, zły nauczyciel, fałszuje wyniki egzaminu Tomasa, ponieważ nie chce dopuścić go do grona studentów szkoły. German przypadkowo wspomina Ramallo, że czuje do Angie coś więcej, niż tylko przyjaźń.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2014         0 Komentarzy · 193 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 432 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy oglądasz telenowelę "Niewinna intryga"?

Tak

Nie

Czasami

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dolores
21.10.2014
Ale chyba będzie go grał ten sam aktor.

dolores
21.10.2014
Wiolu to prawda juan z " Sekretu " umarł naprawdę ponieważ Soledad w późniejszych odcinkach zwiąże się z jakimś Simonem.

Wiola
20.10.2014
Czy ktoś wie czy Juan z Sekretów faktycznie umarł czy to tylko kłamstwo?

gaviota
13.10.2014
W internecie można oglądać kiedy się chce a tvn7 jeszcze z 5 razy zmieni godzinę emisji Impostory...nie rozumiem czemu nie ma oglądalności...straciłam nadzieję na La patronę i inne hity TM.

dolores
10.10.2014
Cóż mamy jeszcze od biedy TVN Player w necie.

suzy92
10.10.2014
No masakra jakaś z tym. Ja oglądam tylko LI, a teraz okazuje się, że leci jedynie o 10 oO

Wiola
09.10.2014
A ja już nie oglądam żadnej telki przeniesienie Niewinnej Intrygi i Sekretu na rano to porażka a na Burzę nie zdanrzam z pracy :/

dolores
08.10.2014
To są jakieś kpiny z tą " Niewinną intrygą" puszczają jakieś gówno kryminalne !!!!!

dolores
07.10.2014
A mi się podoba nwet ta "Burza" moim zdaniem jest w niej trochę akcji ale bardziej podoba mi się "Niewinna intryga" serial super.

mercclassic
06.10.2014
strasznie irytująca, żaden facet by takiej nie zniósł

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

6,786,955 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie