Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 387
Najnowszy Użytkownik: Beata Myszor
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Streszczenia odcinków - "Za głosem serca" odc. 61-73
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 61

María czyta, a potem drze list napisany przez Montserrat do Alejandra. Joaquín zamierza powiedzieć Alejandrowi, gdzie ukrył się José Luis Álvarez. María planuje definitywnie zlikwidować swoją rywalkę i sięga po broń. Ojciec Anselmo uprzedza dziewczynę, że Alejandro ją rzuci, jak tylko upewni się, że dziecko Montserrat jest jego.

Graciela jest zaskoczona wiadomością o rozstaniu Amelii i Joaquína, a jeszcze bardziej o ślubie José Luisa z Angéliką. Ezequiel prosi Pedra o zgodę na zalecanie się do Esmeraldy. On daje mu ją i dodaje, że domniemana kochanka już go nie interesuje. Esmeralda wypomina Nadii, że Pedro pobił ją z jej winy. José Luis i Angélica znajdują szczęście w nowym domu. Ona chce przepisać cały swój majątek na nazwisko męża.

Dimitrio pakuje swoje rzeczy i opuszcza Josefinę. Matka na próżno namawia go na powrót do żony. Montserrat cieszy się na myśl o zbliżających się narodzinach jej pierworodnego dziecka. Ezequiel zwraca się do Refugia z zaskakującą propozycją…

Odcinek 62

Adolfo naśmiewa się z Dimitria, że jego męskość zawiodła w kontaktach z Josefiną. Radzi przyjacielowi, żeby następnym razem lepiej się postarał, jeśli chce wciąż marzy o pieniądzach swojej żonki. Josefina i Nadia obdarowują Montserrat prezentami dla jej przyszłego dziecka. Montserrat oznajmia matce i ciotce, że wystąpiła o rozwód z mężem i zrezygnowała zarówno z prawa do jego majątku, jak i nazwiska dla dziecka. Graciela wpada w złość i namawia Carlotę, żeby przemówiła jej do rozsądku. Sama tymczasem zamierza porozmawiać z Alejandrem.

Dimitrio po raz drugi zawodzi w kontaktach intymnych z Josefiną. Rozgniewany ucieka się do szantażu, by wyciągnąć od niej pieniądze, lecz ona odmawia, wytykając mu jego impotencję. Esmeralda nie zostaje wpuszczona do pracy z polecenia Ezequiela. Kobieta lamentuje nad faktem, że została zwolniona. Refugio proponuje jej, żeby zajęła się tym, co potrafi najlepiej i udzielała lekcji tańca. Ona postanawia wpierw rozmówić się z Ezequielem. Ten z kolei zdradza jej, że wyświadczył przysługę swojemu kuzynowi.

María podpowiada Alejandrowi, żeby przeszukał dom byłego zarządcy. Mężczyzna reaguje gniewem, gdy obok zdjęcia Montserrat znajduje jej bieliznę. María wykorzystuje okazję, by namówić go do rozwodu z żoną i obiecuje, że obdaruje go dziećmi. Alejandro kontaktuje się ze swoim adwokatem, by wszcząć postępowanie rozwodowe, gdy pojawia się adwokat Montserrat z takim samym zadaniem. Kiedy dowiaduje się, że żona chce go pozbawić prawa do dziecka, odmawia podpisania dokumentów. Macario i ojciec Anselmo uświadamiają Alejandra, że wciąż kocha żonę i namawiają do spotkania z Montserrat, zanim będzie na to za późno. Pierwsza konfrontacja Gracieli z Maríą nie okazuje się przyjemna dla tej drugiej…

Odcinek 63

Graciela uprzedza Alejandra, że wkrótce narodzi się jego potomek i powinien przyjechać do Agua Azul, by rozwiać swoje wątpliwości co do ojcostwa, albowiem może stracić połowę majątku. María usiłuje wymusić na nim obietnicę, że nie zbliży się do żony, ale nie udaje jej się. Dominga informuje zawczasu Maríę, że Alejandro pozbędzie się jej, jak tylko dziecko Montserrat przyjdzie na świat. Macario uświadamia Alejandra, że z własnej winy może zgotować synowi taki sam los, jakim uraczył go Benjamín.

Angélica spotyka podczas spaceru Montserrat. Kobiety składają sobie wzajemnie gratulacje. Virginia i Dimitrio umawiają się po kryjomu w bibliotece. Virginia wręcza mu czek, nie podejrzewając, że jemu zależy wyłącznie na jej pieniądzach. José Luis symuluje brak zainteresowania, gdy żona opowiada mu o spotkaniu z Montserrat. Esmeralda prowokuje narzeczonego i odstawia taniec przed marynarzami. Refugio próbuje ją wyprowadzić, ale ona urządza mu awanturę – wytyka mu, że nie akceptuje jej taką, jaka jest. Ezequiel próbuje wykorzystać ich kłótnię, by zyskać w oczach Esmeraldy.

Adolfo proponuje Josefinie, żeby wzbudziła zazdrość u męża, a wtedy ten zacznie ją szanować. María podejmuje próbę zabicia Montserrat. Przeszkadza jej Víctor, który spieszy ciężarnej kobiecie z pomocą, gdy dostaje bóle porodowe. Montserrat zostaje odwieziona do szpitala…

Odcinek 64

Josefina próbuje skontaktować się telefonicznie z mężem, żeby powiedzieć mu o narodzinach dziecka Montserrat, ale on nie odbiera – jest zajęty Virginią. Rosario prosi Carlotę, żeby napisała list do ojca Anselma, a być może ten przekona Alejandra do złożenia wizyty żonie i synowi. Nadia nalega, żeby Víctor zachował do niej dystans, bo nie chce narobić sobie problemów z mężem.

Angélica podejrzewa, że między Montserrat i Alejandrem nie układa się najlepiej. José Luis przeczuwa, że Montserrat go okłamała w sprawie Alejandra, żeby mógł poślubić Angélikę. Montserrat mówi Rosario, że jest dumna z takiej teściowej jak ona i obiecuje dochować sekretu. Víctor próbuje zawiadomić Alejandra o narodzinach syna, lecz María skutecznie mu to uniemożliwia. Udaje się to jednak Gracieli. Niestety, Alejandro nie okazuje zainteresowania dzieckiem.

Mija kilka dni. Angélica składa wizytę Montserrat, żeby nakłonić ją do szczerej rozmowy, ale ona ukrywa przed nią prawdę i życzy jej szczęścia u boku męża. Rozradowany ojciec Anselmo przychodzi do Alejandra, by złożyć mu życzenia z okazji narodzin syna. Ten próbuje unikać tematu. Niespodziewanie pojawia się Joaquín i oznajmia Alejandrowi, że José Luis wziął ślub z jego córką, a po jej śmierci zagarnie całą fortunę. Alejandro dochodzi do wniosku, że Montserrat celowo zrezygnowała z jego pieniędzy, gdyż u boku José Luisa będzie ich miała w nadmiarze.

Odcinek 65

Ojciec Anselmo nie potrafi pohamować żądzy zemsty na José Luisie, która rozpiera Alejandra. José Luis wyznaje żonie, że kocha Montserrat i gdyby dowiedział się wcześniej o jej separacji z mężem, nie doszłoby ich do ślubu. Angélica obiecuje mu, że zaopiekuje się Montserrat, której przyszło samotnie wychowywać syna. Alejandro odnajduje swojego rywala i naskakuje na niego, zaś Angélice radzi porzucić męża, który umiera z miłości do innej kobiety.

Carlota namawia siostrzenicę, żeby pojechała do Alejandra, ale Montserrat odmawia, gdyż nie chce narażać się na kolejne upokorzenie. Graciela próbuje zmusić Dimitria, żeby przekonał Josefinę do wycofania pełnomocnictwa danego bratu, bo kończą im się pieniądze. Angélica proponuje Montserrat, że ona i José Luis zostaną rodzicami chrzestnymi jej syna i pomogą jej finansowo. Prosi ją także, by rozmówiła się z mężem, bo ten pała nienawiścią do José Luisa i może zrobić coś szalonego…

Adolfo wręcza Josefinie różę. Ona przegania go, żeby nie napytać sobie biedy. Ezequiel i Esmeralda przyłapują ich razem. Víctor przyjmuje Alejandra, który przyjeżdża do swojej rezydencji, by wyrównać rachunki z José Luisem. Pedro okazuje wdzięczność Ezequielowi i Joaquínowi za pomyślne rozwiązanie spraw. José Luis karci przyjaciela za niewłaściwe zachowanie podczas akcji. Ten przyznaje się, że jest rozbity po rozstaniu z Esmeraldą. Víctor stara się przekonać przyjaciela, że żona go nie zdradziła. Pojawia się Montserrat i prosi Alejandra o rozmowę w cztery oczy.

Odcinek 66

Montserrat rozkazuje Alejandrowi zostawić José Luisa w spokoju ze względu na jego chorą żonę. Mężczyznę złości fakt, że jego żona przyszła wstawić się za swojego kochanka i odmawia spełnienia jej żądania. Pedro odreagowuje swoją frustrację na żonie po tym jak okazuje się, że jego kontrkandydat został mianowany nowym gubernatorem. Graciela postanawia dopomóc córce zostać wdową i zastawia pułapkę na jej męża.

Montserrat prosi Rosario, żeby przekonała Alejandra, że Lauro jest jego synem. Dimitrio chce się kochać z Virginią w samochodzie, lecz podczas całowania zapomina się i nazywa kochankę imieniem swojej żony. Wraca do domu i spotyka w nim Adolfa. Robi się zazdrosny i zakazuje przyjacielowi składania wizyt jego żonie, gdy jego nie ma w domu. Adolfo wytyka Dimitriowi, że zaniedbuje Josefinę, a to wystarczający powód, by ta przyprawiła mu rogi. Dimitrio temu zaradzić.

Alejandro otwiera list napisany przez Gracielę, w którym ta, podając się za córkę, umawia go na spotkanie. Víctor obarcza Maríę odpowiedzialnością za zachowanie jego przyjaciela. Dziewczyna usiłuje namówić Alejandra do powrotu na hacjendę, lecz ten odmawia. José Luis desperacko pragnie zobaczyć się z Montserrat. Refugio radzi mu, żeby dobrze przemyślał, co zrobi, bo może zranić Angélikę. Dimitrio przyznaje się matce, że poszedł do łóżka z Josefiną, choć zrobił to z wielkim poświęceniem. Graciela ostrzega syna, żeby nie zrobił dziecka swojej żonie. Ich rozmowie przysłuchuje się Josefina, która po wyjściu teściowej, daje mężowi wyraz swojego niezadowolenia.

Odcinek 67

Dimitrio skarży się matce, że Josefina nie zamierza anulować pełnomocnictwa danego bratu. Graciela chce rozmówić się z synową, ale Dimitrio zakazuje jej wtrącać się do jego życia. Rosario przychodzi do domu Alejandra, żeby z nim porozmawiać, ale María wyrzuca ją za drzwi.

Montserrat nerwowo oczekuje na przyjście męża. Kiedy w progu staje José Luis, wpada w panikę i nakazuje mu wyjść przez tylne wyjście. Alejandro widzi jak kochanek żony opuszcza jej dom i mierzy do niego z pistoletu. José Luis domyśla się, że oboje wpadli w zasadzkę. Kiedy Alejandro mu ubliża, urażony wyzywa go na pojedynek. Montserrat na próżno błaga męża, by nie przyjmował wyzwania.

Pedro proponuje Nadii, żeby postarała się o dziecko ze swoim kochankiem i uprzedza żonę, że nigdy nie da jej rozwodu. Carlota prosi Ezequiela, żeby powstrzymał José Luisa i Alejandra. Niestety, przybywają za późno. Mężczyźni zdążyli już oddać strzały…

Odcinek 68

José Luis trafia do szpitala. Jego życie jest podwójnie zagrożone, albowiem Ezequiel próbuje go udusić. Niespodziewane pojawienie się Esmeraldy udaremnia mężczyźnie dokonanie morderstwa. Rosario odwiedza Alejandra w więzieniu. Ten myśli, że kobieta przyszła wstawić się za Montserrat. Ona tymczasem wyznaje mu prawdę o łączącej ich więzi krwi. Alejandro całuje ją w czoło i nazywa matką.

Amelia próbuje uspokoić Angélikę, zaniepokojoną brakiem wieści o mężu. Montserrat osobiście informuje ją o pojedynku José Luisa i Alejandra oraz ranach, jakie odniósł ten pierwszy. Rosario usiłuje przekonać Alejandra, że mylnie osądził Montserrat, lecz on ma wątpliwości. Te rozwiewają się, gdy Montserrat przynosi mężowi wyniki testu na ojcostwo. María obarcza Montserrat winą za uwięzienie Alejandra. Montserrat wyjaśnia jej, że José Luis nie zamierza wnosić oskarżenia i Alejandro wkrótce odzyska wolność.

Odcinek 69

Montserrat odwiedza José Luisa w szpitalu, żeby dowiedzieć się o jego zdrowie. Angélika wyjaśnia jej, że lekarze muszą usunąć płyn z jamy opłucnej, który przedostał się na skutek postrzału. Joaquín usiłuje przekonać Alejandra, żeby wydzierżawił mu część swoich terenów. Po powrocie do domu mężczyzna wypytuje Amelię o sekret, który Graciela przez długie lata ukrywała przed mężem, żeby mógł go wykorzystać przeciwko Alejandrowi.

Graciela nie jest zadowolona z tego, że Montserrat interesuje się José Luisem i wypomina córce, że znów trafiła na języki mieszkańców miasteczka. Alejandro odwiedza José Luisa, żeby zapytać go, czy utrzymywał romans z jego żoną. Ten z początku milczy, a później zarzuca mu, że nie kocha Montserrat, bo gdy by tak było, nie wątpiłby w jej uczciwość. Alejandro proponuje Angélice, że pokryje koszty leczenia jej męża, ale ona uświadamia go, że pieniędzmi nie kupi sobie niczyjego przebaczenia.

Amelia uprzedza Gracielę, że Pedro i Joaquín próbują odkryć jej wielki sekret i przezornie pyta, czy ktoś jeszcze wie, o tym, co musiała zrobić, żeby poślubić Laura. Graciela odpowiada, że nie. Żadna z nich nie domyśla się, że ich rozmowie przysłuchuje się Dimitrio, który później konfrontuje matkę, w obecności siostry i ciotki, i zarzuca jej, że przez tyle lat ukrywała, iż jest synem jej kochanka, Benjamína Almontego.

Odcinek 70

Alejandro przychodzi do domu Mendozów i prosi o rozmowę z żoną. Graciela posyła Carlotę po córkę, a Rosario odsyła do kuchni. Alejandro wyjaśnia teściowej, że Rosario jest jego matką i prosi, by traktowała ją z należnym jej szacunkiem. Graciela zaprowadza zięcia do pokoju wnuka. Alejandro po raz pierwszy okazuje troskę o syna i błaga Montserrat na kolanach, by mu przebaczyła. Ona odpowiada, że to niemożliwe, gdyż stracił do niej zaufanie i wystawił na pośmiewisko. Alejandro próbuje skruszyć ją, powołując się na ich syna, ale Montserrat uparcie odmawia i rozkazuje mężowi odejść.

Alejandro opuszcza dom teściów i zabiera ze sobą matkę. Przed wyjściem Graciela zaczepia go i upomina się o alimenty na Montserrat i syna. Lekarz informuje Refugio, że leczenie antybiotykami nie przyniosło efektów i prosi, żeby wezwał bliskich José Luisa, żeby przyszli go pożegnali, albowiem jego godziny są policzone. Adolfo próbuje zwabić Josefinę do swojego domu, a następnie uwieść. Para cudem unika zderzenia z Dimitriem.

Alejandro jest przygnębiony z powodu odrzucenia przez Montserrat. Rosario przekonuje go, żeby był cierpliwy, bo jego żona potrzebuje czasu na zagojenie ran. Carlota próbuje złagodzić dumę Montserrat, ale ta pozostaje nieugięta. Esmeralda i Refugio przychodzą do niej, by powiedzieć o tym, że José Luis jest umierający i prosi o rozmowę. Carlota usiłuje zatrzymać siostrzenicę, ale Montserrat jej nie słucha…

Odcinek 71

Dimitrio przychodzi do domu Alejandra, by żądać połowy spadku po Benjamínie Almonte, jego biologicznym ojcu. José Luis prosi Montserrat, żeby przyznała się, że wciąż go kocha. Alejandro przypadkowo słyszy ich rozmowę, po czym wychodzi na ulicę i zadręcza się myślami o tym, że jego żona i jej kochanek mogliby znów być razem. Ogarnięty złością uderza przypadkowego przechodnia. Pedro aranżuje spotkanie Nadii z Víctorem. Kobieta odkrywa, że wpadła w pułapkę męża i wraca do domu z pretensjami. Kiedy zastaje go w towarzystwie Ezequiela, kąpiących się w jacuzzi, myśli o najgorszym…

María naskakuje na Rosario, gdy widzi ją nakrywającą do stołu. Macario wytyka dziewczynie, że zachowuje się z wyższością, ale ona go ignoruje i spieszy donieść Alejandrowi, że Rosario weszła do ich domu bez pozwolenia. Ten wyprowadza ją z błędu i wyjaśnia, że sam wprowadził matkę do domu oraz rozkazuje jej odnosić się do niej z szacunkiem. Graciela przychodzi do Alejandra, by odebrać obiecany czek. Kiedy dowiaduje się, że zięć podpisał już papiery rozwodowe, zapowiada, że nie pozwoli mu tak łatwo pozbyć się Montserrat. Alejandro wyjaśnia teściowej, że to jej córka zabiegała o ich rychły rozwód.

Odcinek 72

Ezequiel posyła Carlocie bukiet orchidei z zaproszeniem na kolację. Nadia przychodzi do jego gabinetu, żeby porozmawiać o mężu. Ezequiel wyjaśnia jej, że jest w błędzie, jeśli myśli, że łączy go coś z Pedrem. Montserrat dzwoni do domu Alejandra, żeby prosić o rozmowę i zostaje przyjęta. Graciela skarży się synowi, że Montserrat rozwiodła się z mężem, lecz zrzekła się należnego jej majątku. Usiłuje namówić go, by pomógł zaradzić tej sytuacji, ale Dimitrio odwraca się do niej plecami.

Ezequiel mówi Esmeraldzie, że Nadia posądza go o romans ze swoim mężem. Esmeralda śmieje się, po czym przyznaje, że Pedro zachowuje się dość dziwnie. Alejandro oznajmia Montserrat, że podpisał już dokumenty rozwodowe i od teraz są wolnymi ludźmi. Zapytany, dlaczego to zrobił, odpowiada, że z miłości.

José Luis odzyskuje przytomność i znajduje żonę leżącą na ziemi. Wstaje z łóżka, żeby jej pomóc. Kiedy pojawia się Refugio, wyjaśnia mu, że Angélica straciła przytomność i prosi, by szybko wezwał lekarza. Alejandro oświadcza Montserrat, że choć jest świadom jej miłości do José Luisa, nie zrezygnuje z niej. Ona dziękuje mu, że zwrócił jej wolność, bo tylko tak może podjąć niewymuszoną decyzję o tym, z kim chce spędzić resztę życia. Jej wybór pada na… Alejandra.

Odcinek 73

Pedro informuje Ezequiela, że Joaquín jest gotów rozpocząć prace na ziemiach Alejandra i potrzebuje wsparcia jego uzbrojonych ludzi. Ezequiel wykorzystuje okazję, by powiedzieć przyjacielowi o niepochlebnym komentarzu jego żony. Rosario cieszy się z powrotu Montserrat do Alejandra. Montserrat namawia męża, żeby skonsumowali swoją miłość jeszcze przed nocą poślubną.

Graciela wraca wspomnieniami do spowiedzi u ojca Anselmo, podczas której wyznała, że jej dziecko, owoc romansu z Benjamínem Almonte, umarło. Nie zdradziła mu jednak, w jaki sposób doszło do zgonu niemowlęcia. Pedro rozkazuje Esmeraldzie natychmiast wyjechać z Agua Azul i grozi, że gorzko pożałuje, jeśli go nie posłucha. Kobieta szuka pomocy u Refugio, ale ten nie chce z nią rozmawiać.

Ezequiel i Carlota spotykają się w restauracji. Po krótkiej rozmowie, mężczyzna przystępuje do wyznania swoich uczuć. Alejandro zadręcza się tym, co usłyszał podczas podsłuchanej rozmowy Montserrat z José Luisem w szpitalu. Montserrat wytyka mu, że wciąż ma do niej uraz. Adolfo prosi Nadię o pożyczkę pieniędzy, ale ona odmawia. Kiedy pojawia się jej mąż, korzysta z okazji, by powiedzieć mu, że Dimitrio jest synem Benjamína Almontego. María czeka na Alejandro w jego domu, by się z nim pożegnać. Podczas rozmowy ten odkrywa, że jego przyjaciółka i była kochanka podcięła sobie żyły. María traci przytomność.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 53 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Santa Diabla" odc. 44-56
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 44

Santa mówi Francisce, że Guillermo jest jej synem, a jego ojciec został zabity. Humberto przyznaje się matce, że o wszystkim wiedział. Pancho zostaje mianowany nowym szefem policji. Humberto rozmawia z Panchem o sprawie Ivana. Santiago proponuje Vicente, żeby wyznaczył datę ślubu dla niego i Inés. Paula oznajmia Sancie, że ceremonia odbędzie się już następnego dnia.

Lucy otwiera drzwi do chatki Robledo. Iván prosi Humberta, żeby pomógł Victorii ustrzec się przed Patriciem. George przychodzi do hotelu na umówione spotkanie z Bárbarą i nakrywa ją z dwójką innych mężczyzn. Liseth prosi Victorię o wybaczenie za sytuację z Carlosem. Fransisca wypomina Santiagowi, że okłamał ją w sprawie syna Amandy. Amanda słyszy jak Vicentemu mówi Francisce, że Humberto jest jego synem i pomoże mu rozwiązać problemy finansowe, żeby nie stracił domu.

Odcinek 45

Santa zasypuje Inés pytaniami o Willy’ego. Pancho przesłuchuje Patricia. Tránsito potwierdza jego alibi. Lucy informuje Inés, że w domu dzieje się coś dziwnego. George pragnie zemścić się na rodzinie Cano. Santa mówi Begoñii i Pauli, że Inés nie ma pojęcia o śmierci Willy’ego. Kobieta podejrzewa, że jej zmarły mąż miał z nią romans. Pancho oznajmia Liseth i Humbertowi, że wkrótce rozpocznie się rozprawa przeciwko Ivanowi. Vicente zajmuje się przygotowaniami do ślubu Santiaga i Inés. Inés prosi Humberta, żeby zrobił jej dziecko. Santiago zabiera Santę do domu rodziny Robledo. Okazuje się, że mężczyzną uwięzionym w piwnicy jest Willy!

Odcinek 46

Santiago i Santa spędzają noc w domu Robledów. Willy wspomina Vicentemu o przyjeździe Santy. Humberto wypytuje żonę o to, gdzie spędziła minioną noc, ale ona nie udziela mu wyjaśnień. Inés zyskuje sympatię Ivana po pierwszym spotkaniu. Hortensia obawia się, że Liseth straci ciążę przez problemy z Ivánem.

Ojciec Milton prosi Santę, by wyjaśniła mu, dlaczego ukryła przed mężem fakt, iż Begoñia jest jej matką. Vicente zaprasza Elisę na ślub Inés i Santiaga. Ulises przekazuje Victorii prośbę Ivána o spotkanie. Kobieta rozważa, czy powinna się zgodzić. Rodzina Cano przyjdzeżdża do domu rodziny Robledo, gdzie ma odbyć się ślub Inés i Santiaga. Santa prosi Inés o namiary na Willy’ego Delgado.

Odcinek 47

Patricio zmyśla historyjkę o śmierci jego brata bliźniaka, żeby zatrzymać Victorię w domu i udaremnić jej spotkanie z Ivánem. Inés i Santiago pobierają się. Humberto wypytuje Vicentego o relacje jego rodziny z Willym Delgado. Mężczyzna namawia go, by wspólnymi siłami zniszczyli Santę Martínez. Bárbara i Daniela są zaniepokojone faktem, iż Inés znała Willy’ego.

Daniela informuje Humberta, że jego nowa szwagierka sypiała z nauczycielem muzyki. Elisa domyśla się, że Vicente wpadł w oko Hortensii. Humberto zasypuje żonę pytaniami o ojca Guillerma. Pancho odbiera telefon z informacją o znalezieniu zwłok kobiety. Humberto otrzymuje nakaz eksmisji. Vicente nalega na spotkanie z Elisą. Inés otwiera drzwi prowadzące do piwnicy i spotyka w niej Willy’ego.

Odcinek 48

Willy wyjaśnia Inés, że Vicente uwięził go w piwnicy po tym, jak odkrył, że będą mieli dziecko. Tránsito zaprzecza jakoby znała prostytutkę, którą znaleziono martwą. Elisa uprzedza Vicente, że będzie musiał się postarać, żeby ją zdobyć. Santa mówi Santiago, że stracą rezydencję. Bárbara nakrywa ich na pocałunku. Victoria myśli, że Iván ją oszukał.

Santa nie kryje niezadowolenia z faktu, iż Guillermo nazywa Santiaga swoim ojcem. Inés przynosi Willy’emu jedzenie, żeby odzyskał siły, a w przyszłości wolność. Rozpoczyna się rozprawa przeciwko Ivanowi. Oskarżony obarcza Patricia winą za śmierć Carlosa. Inés proponuje Willy’emu, żeby zrobił jej dziecko, a ona pomoże mu wyjść z piwnicy. Santa słyszy jak Vicente mówi Francisce, że Humberto jest ich synem.

Odcinek 49

Patricio mówi Humbertowi, że Carlos dowiedział się o romansie Ivana i Victorii oraz ich planowanej ucieczce. Santa zdradza Begoñii, że Humberto jest synem Franciski i Vicentego, ale o niczym nie wie. Prokurator przesłuchuje Victorię. Kobieta potwierdza wcześniejsze zeznania Patricia.

Humberto domyśla się, że Tránsito kryje Patricia i próbuje zmusić ją do powiedzenia prawdy. Vicente przynosi Willy’emu jedzenie i wodę, żeby mógł się umyć. Uwięziony mężczyzna wykorzystuje jego chwilową nieuwagę i atakuje go. Liseth czyni wyrzuty Victorii za to, co zrobiła Ivanowi. Iván zostaje uznany za winnego i skazany na 35 lat więzienia.

Po powrocie Vicentego do domu Santiago i Inés zauważają ranę na jego szyi. George zabiega o względy Pauli. Patricio wręcza sędziemu łapówkę za wydanie skazującego wyroku na Ivanie. Bárbara donosi Humbertowi, że widziała jak Santiago i Amanda się całują.

Odcinek 50

Humberto nie przyjmuje z radością nowiny, jaką ma dla niego Bárbara. Inés nie udaje się zatrzymać Santiaga na noc. Santa dowiaduje się z podsłuchanej rozmowy męża z Vicente, że to on jest jego wspólnikiem. Santa, Begoña i Paula zbierają się, by wspólnie ustalić, jak odpłacą się Vicentemu za to, co zrobił Willy’emu.

Patricio stopniowo przejmuje interesy Carlosa, poczynając od handlu żywym towarem. Iván trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze i już pierwszego dnia jest maltretowany. Willy korzysta z telefonu komórkowego, jaki zostawił Vicente, i dzwoni do Santy. Santiago jest rozczarowany, gdy odkrywa, że Santa wciąż kocha męża.

Inés namawia Willy’ego do seksu. On myśli, że była kochanka pomoże mu odzyskać wolność. Hortensia strzela do Lázaro, bo omyłkowo bierze go złodzieja. Mężczyzna chce wnieść przeciwko niej oskarżenie o usiłowanie zabójstwa. Ulises opuszcza Victorię i życzy jej szczęścia z Patriciem. Vicente otrzymuje anonim, w którym ktoś przypomina mu, że jest ojcem Humberta Cano.

Odcinek 51

Na prośbę Mary Lázaro odstępuje od zamiaru pozwania Hortensii. Santa i Paula grożą Vicentemu, że zapłaci za skrzywdzenie Willy’ego. Vicente opuszcza rezydencję Canów i nie kwapi się do pomocy Humbertowi w eksmisji. Santa i Paula porywają go, żeby się na nim zemścić. Santa stawia mężczyznę przed lustrem i mówi mu, żeby spojrzał na najgorsze zwierzę, jakie żyje na świecie – siebie samego. Uprzedza go, że to dopiero początek koszmaru, z którego nieprędko się wybudzi. Rezydencja Canów zostaje zajęta przez nowego właściciela. Humberto dowiaduje się z dokumentów, że jest nim George. Inés zmusza Willy’ego do seksu. W więzieniu Iván pisze list do Victorii. Santa nakrywa Paulę na pocałunku z Georgem.

Odcinek 52

George wyjaśnia Sancie, że został nowym właścicielem rezydencji Canów. Santa zakazuje Pauli się z nim spotykać. Vicente desperacko szuka Elisy. Begoña przysłuchuje się rozmowie Danieli i Bárbary na temat Willy’ego. Później informuje Santę, że Willy romansował nie tylko z Inés, ale także z Danielą!

Ojciec Milton podpowiada Victorii, żeby dała sobie szansę na szczęście z Patriciem. Santa prosi Santiaga, żeby się od niej odsunął. Elisa nie zgadza się na potajemne spotykanie z Vicentem. Liseth odwiedza Ivana w więzieniu, ale on nie chce jej widzieć. Begoña prosi Paulę i Santę, żeby na jakiś czas zostawiły Canów w spokoju.

Mija kilka miesięcy. Inés zachodzi w ciążę z Willym. Vicente zdradza Willy’emu, że Santa wyszła ponownie za mąż za Humberta Cano, adwokata, który zlecił jego pobicie w więzieniu. Santiago otrzymuje anonimowy list. Jego nadawca grozi mu śmiercią…

Odcinek 53

Vicente uświadamia Willy’ego, że został uznany za zmarłego, a jego żona poślubiła jego największego wroga. Victoria proponuje Patricii, żeby przełożyli datę ślubu na późniejszą. Inés prosi Humberta, żeby prześwietlił Santiaga i wspomina mu o niepokojącym anonimie. Willy nalega na Vicentego, żeby zapytał Inés, kim jest ojciec dziecka, którego się spodziewa.

Santiago myśli, że to Santa wysłała do niego anonim i szuka jej, żeby się z nią rozmówić. Iván zostaje przeniesiony do karnej celi. Vicente uprzedza Inés, że nie pozwoli jej urodzić dziecka Willy’ego Delgado. Hortensia przychodzi do Mary, żeby powiedzieć jej o tym, że Arturo obudził się ze śpiączki i wciąż powtarza jej imię.

Nieznany mężczyzna uprzedza Santiaga, żeby on i jego rodzina są w niebezpieczeństwie, albowiem Franco García Herrera w końcu ich odnalazł. Santa podsłuchuje intrygującą rozmowę Vicentego z Humbertem…

Odcinek 54

Santa mówi matce, że Humberto od początku znał jej prawdziwą tożsamość. Begoña namawia ją, żeby porzuciły plan zemsty i uciekły jak najdalej, bo grozi im niebezpieczeństwo. Humberto zleca śledzenie Santiago oraz mężczyzny, który go szukał. Mara odwiedza Artura w szpitalu. On prosi ją, żeby do siebie wróci i obiecuje rozwieść się z Liseth. Bárbara proponuje Francisce, żeby wspólnymi siłami pozbyły się George’a, tak jak zrobiły to z nauczycielem muzyki.

Inés jedzie do chatki. George natyka się na Santę, gdy przychodzi z wizytą do Pauli. Mara przedstawia Arturowi Lázaro i mówi, że już zdążyła ułożyć sobie z nim życie. Santiago wraca do domu po swoje rzeczy i szykuje się do ucieczki z Marrero. Willy zapowiada Inés, że nie pozwoli, by ich dziecko nosiło nazwisko Cano. Dziewczyna strzela do niego. Kiedy później Vicente schodzi do piwnicy, by przynieść Willy’emu jedzenie, okazuje się, że jego już tam nie ma.

Odcinek 55

Vicente szuka Inés. Ona tymczasem zwraca się do Lucy o pomoc w ukryciu Willy’ego w bezpiecznym miejscu. Paula wyznaje George’owi, że jest w ciąży. Lucy pomaga Inés usunąć kulę z ciała Willy’ego, a później zostaje, by się nim zaopiekować. Santa mówi matce, że Paula je oszukała. Santiago niepokoi się zniknięciem Inés. Santa pyta otwarcie męża o powody, dla których ją poślubił.

Victoria idzie do „Złotej kończyny”, by zaprosić Tránsito na swój ślub z Patriciem. Hortensia nie chce dziecka Liseth. Humberto znajduje ściany swojego gabinetu oblepione fotografiami jego i Vicentego. Vicente myśli, że to sprawka Willy’ego, ale Humberto podejrzewa swoją żonę. Inés znajduje walizkę Santiaga schowaną pod łóżkiem. W obecności Santy, Begoñii i Pauli Daniela informuje Bárbarę, że narzeczona George’a spodziewa się dziecka.

Odcinek 56

Paula pęka przed Santą i mówi jej, że ma dość zemsty i życia w nienawiści. Humberto przysłuchuje się ich rozmowie. George wyznaje Hortensii, że Paula jest jego kobietą i obdarzy go dzieckiem, co oznacza, że ma prawo do połowy majątku Canów. Patricio uderza Tránsitę z winy Victorii i grozi jej śmiercią. Santiago zdobywa fałszywy paszport, żeby uciec z Marrero.

Vicente domyśla się, że Inés coś przed nim ukrywa i próbuje sprowokować ją do mówienia. Lucy opiekuje się Willym, który ma wysoką gorączkę i majaczy o Sancie. Humberto wspomina Vicentemu o kłótni Santy z Paulą. Vicente sugeruje mu, by wykorzystali ich spór i zniszczyli Santę. Santa dosypuje jakiś środek do szampana Vicentego. Inés pyta Vicentego i Franciskę, czy to prawda, że mają syna. Kobieta zaprzecza, lecz on mówi jej prawdę – oboje są rodzicami Humberta.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 69 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 266-274
Streszczenia odcinków


Odcinek 266

Raimundo zdaje się wierzyć pogłoskom oskarżającym Pepę. Tristán próbuje pocieszyć akuszerkę, lecz podejrzliwość Raimundo nie wróży niczego dobrego. Juan okazuje się być nowym właścicielem karczmy i zapewnia Alfonso i Emilię, że ich problemy dobiegły końca. Raimundo nie cieszy się z takiego obrotu sprawy, a rozmowa z Juanem w niczym nie pomaga. Rosario ma złe przeczucia co do nowego pomysłu syna.

Soledad podejrzewa, że Olmo stoi za plotkami, które godzą w godność Pepy. Nie myli się. Do tego jej narzeczony zatrudnił okrytego sławą inspektora Zamalloa i polecił mu wyjaśnić okoliczności śmierci matki. Paquito jest zadowolony z pracy u nowo osiadłych aptekarzy. Don Anselmo uprzedza Gregorię i Manuela, że mieszkańcom Puente Viejo grozi epidemia, której pierwsze ognisko pojawiło się w domu publicznym w miasteczku Puebla. Życie wielu osób jest zagrożone i konieczne jest natychmiastowe działanie.

Odcinek 267

Zamalloa rozpoczyna śledztwo swoje śledztwo. Pepa nie widzi w tym nic niepokojącego, albowiem sama nie ma nic do ukrycia. Detektyw przeszukuje pokój Águedy, a następnie przesłuchuje Pepę i Olmo, który raczy go swoją wersją wydarzeń.

Don Anselmo nalega, by Gregoria i Manuel czym prędzej zajęli się pacjentami z chorobami wenerycznymi. Enriqueta wręcz Marianie w prezencie kolczyki, żeby podnieść ją na duchu. Z ich powodu Francisca wyśmiewa służącą przy pierwszej okazji.

Alfonso uważa, że rodzina Ulloa powinna przyjąć ofertę Juana, lecz Raimundo podtrzymuje swój sprzeciw, a Emilia milczy. Juan nalega na brata, żeby przekonał żonę i teścia do zmiany zdania. Soledad jest zaniepokojona wizytą Zamalloi. Olmo zapewnia ją, że opracował plan, który dowiedzie o winie Pepy. Zamalloa znajduje pośród lekarstw Águedy pipetkę…

Odcinek 268

Pepa ma złe przeczucia co do zawartości pipetki znalezionej w pokoju jej zmarłej matki. Raimundo przyjmuje propozycję pomocy od Juana. Inaczej sprawę widzi Emilia. Paquito próbuje zaimponować Marianie, lecz ona nie zwraca na niego uwagi.

Enriqueta przekonuje Marianę, żeby spróbowała odmienić swój los i nie pozwalała sobą pomiatać. Po incydencie z Franciską dziewczyna rezygnuje z pracy w Casowie. Pani Montenegro usiłuje oczernić Pepę w oczach inspektora Zamalloa, lecz on nie wierzy w winę akuszerki. Gregoria obawia się, że wyniki analizy substancji z pipetki mogą zaszkodzić Pepie, ale czuje się zobligowana do powiedzenia prawdy…

Odcinek 269

Gregoria wyjaśnia działanie trucizny, jaką Águeda otrzymywała w niewielkich dawkach. Pepa dziękuje jej za profesjonalne przeprowadzenie badań. Emilia przepytuje Enriquetę, żeby dowiedzieć się, jakie są prawdziwe intencje Juana. Jej zdaniem, brat Alfonsa nie gra uczciwie i swoimi intrygami zburzy rodzinną atmosferę, z jakiej słynie karczma rodziny Ulloa.

Mariana uparcie odmawia powrotu do pracy dla Franciski Montenegro. Rosario wstawia się za nią u szefowej, która łaskawie daje dziewczynie ostatnią szansę. Tristán wyjaśnia Zamalloi, że Pepa jest jego przyrodnią siostrą. Soledad podejrzewa, że Olmo miał swój niemały udział w tragicznej śmierci Águedy. Pepa i Tristán analizują ostatnie odkrycia i postanawiają zweryfikować wersję wydarzeń opisaną przez Olmo. Po rozmowie ze stajennym dochodzą do wniosku, że mężczyzna podał nieprawdziwą godzinę swojego wyjazdu. Dwa kwadranse to aż nadto, by popełnić jedno morderstwo…

Odcinek 270

Zamalloa przesłuchuje Olmo. Mężczyzna podważa słowa stajennego i przekonuje inspektora swoim wytłumaczeniem. Następnie wytyka siostrze, że razem z Tristanem zajęła się prowadzeniem własnego dochodzenia. Pepa wyjaśnia bratu, że zależy jej na dotarciu dla prawdy. Tristán wstawia się za nią, czym zyskuje sobie nieprzychylność Olmo.

Gregoria nalega na aptekarzy, by czym prędzej otworzyli laboratorium. Podczas rodzinnego spotkania Emilia oświadcza, że nie będzie pracowała dla Juana. Zamalloa znajduje pod łóżkiem Águedy strzępy testamentu. Wynika z niego, że przed śmiercią kobieta zmieniła zdanie co do Pepy i postanowiła ją wydziedziczyć…

Odcinek 271

Pepa odbiera zarzuty i przysięga, że nigdy nie widziała nowego testamentu matki, znalezionego przez Zamalloę w jej pokoju. Francisca prosi syna, żeby zapomniał raz na zawsze o akuszerce i zajął się pielęgnowaniem związku z Gregorią. Mariana proponuje, że przejmie obowiązki Emilii w karczmie podczas jej nieobecności.

Pepa wypytuje Raimundo o nowy testament Águedy. Olmo przyznaje się Soledad, że podrzucił sfałszowany dokument pod łóżko matki. Alfonso próbuje uspokoić Emilię. Przy pierwszej okazji dziewczyna wyładowuje swój żal i gniew na ojcu. Pepa czuje się przygnębiona i zwierza się księdzu Anselmo ze swoich trosk – w tym momencie najmocniej doskwiera jej nieobecność Tristana. Ksiądz ma związane ręce, albowiem nie może wyjawić jej prawdy o tym, że nie są rodzeństwem.

Sytuacja nowych aptekarzy pogarsza się. Manuelowi nie udaje się sporządzić preparat rtęciowy, którego pilnie potrzebuje Gregoria. Olmo opowiada Zamalloi swoją teorię na temat śmierci Águedy, według której to Pepa dokonała morderstwa!

Odcinek 272

Olmo wspomina inspektorowi o kłótni Pepy z jego matką, której świadkiem był Tristán. Ten ostatni potwierdza, że doszło do sprzeczki, ale nie jest w stanie powiedzieć, czego dotyczyła. Raimundo oznajmia Juanowi i Alfonsowi, że Emilia nie zamierza wracać do pracy w karczmie.

Pepa dostrzega dystans, jaki Tristán próbuje zachować w stosunkach do niej. Nie wie, że ten postanowił pójść za radą matki, która popycha go w stronę Gregorii. Pani doktor traci cierpliwość do nowych aptekarzy i przy pierwszej okazji wytyka Manuelowi, że zaniedbuje swoje obowiązki. Pepa zdradza Zamalloi o co spierała się z matką tamtego dnia, ale w zamian prosi o pokazanie jej nowego testamentu.

Odcinek 273

Zamalloa pokazuje Pepie złożony ze strzępów testament jej matki i odkrywają, że został sporządzony przez innego adwokata, niż tego, z którego usług dotąd korzystała kobieta. Pepa oprowadza inspektora po miasteczku. Pokazuje mu fontannę, okryta legendą, która głosi, iż każdy, kto skosztuje wody zeń płynącej, bezpamiętnie zakocha się w Puente Viejo. Soledad ma wątpliwości co do zamiarów Olmo, który za wszelką cenę próbuje obwinić Pepę o śmierć Águedy. Fransisca dostrzega zaniepokojenie u córki, gdy w trakcie rozmowy porusza temat spadku Mesíów.

Manuel wyjeżdża z Puente Viejo, by rozwiązać problem z dostawą rtęci i uspokoić Gregorię. Podczas jego nieobecności María Cristina zaprzyjaźnia się z Paquito. Emilia wyznaje Alfonso, że zamierza szukać pracy daleko od karczmy. Alfonso jest niepocieszony. Pepa opowiada Tristanowi o ostatnim odkryciu. Ten oferuje jej swoją pomoc w dotarciu do notariusza, który złożył podpis na testamencie.

Tristán całuje Gregorię z zaskakującą namiętnością. Kobieta nie podejrzewa, że jego myśli w tym momencie krążą wokół innej kobiety…

Odcinek 274


Gregoria jest szczęśliwa, bo myśli, że Tristán odwzajemnia jej miłość. Tymczasem on wyznaje księdzu podczas spowiedzi, że gdy całował panią doktor, miał grzeszne myśli o Pepie. Mariana sprawdza się jako pracownica w karczmie. Do tego chce się pogodzić z Paquito, lecz on ucieka myślami do nowej aptekarki. Raimundo czuje się winny odejścia Emilii, która uparła się, by poszukać pracy w innym miejscu, choć wcale nie przychodzi jej to z łatwością.

Manuelowi udaje się dotarczyć pani doktor obiecane preparaty oraz uspokoić jej strzępione nerwy. Gregoria może wreszcie ochłonąć, zwłaszcza, że Tristán zaprosił ją na wspólny wyjazd do teatru do Requejo. Niespodziewanie Pepa przyłącza się do nich, gdy odkrywa, że w Requejo mieszka człowiek, który odwiedził jej matkę tuż przed śmiercią.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj
 
 
Widzowie walczą o przywrócenie telenoweli "Santa Diabla" do TV Puls
Newsy
hosting

TV Puls ze względu na słabą oglądalność postanowiła zakończyć emisję telenoweli "Santa Diabla". Fani serialu protestują i walczą o przywrócenie produkcji na antenę TV Puls.

TV Puls postanowiła zakończyć emisję nowej telenoweli "Santa Diabla" ze względu na słabą oglądalność. Serial można obecnie oglądać na platformie PlayPuls.pl. Taka decyzja bardzo rozczarowała fanów telenoweli, który walczą o przywrócenie "Santa Diabli" do telewizji.

Na Facebooku powstały już strony i wydarzenia takie jak "NIE dla chamstwa ze strony telewizji TV Puls!", "Walczymy o telenowele w polskiej TV", czy "Chcemy dalszej Emisji Santa Dabla w Puls". Na stronach tych możemy znaleźć m.in. takie zarzuty internautów wobec stacji TV Puls:

Telenowele i seriale, które zostały przez stację skasowane mają sporą rzeszę fanów w Polsce. Telewizja Puls nie traktuje nas jednak poważnie od bardzo dawna co rusz zmieniając godziny emisji swoich produkcji po czym zdejmuje je z anteny bez wcześniejszego uprzedzenia - robią to od tak. Dziś jest - jutro nie ma. Produkcja Sekret (El secreto de Puente Viejo) wycofana została w połowie wydarzeń - przez co my - fani nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się co dalej wydarzyło się z naszymi bohaterami. Podobny los spotkał Santę diablę. Nie wiemy co z Za głosem serca, ale po ostatnich praktykach stacji można wnioskować, że także nie zostanie dokończona. Zaczynając oglądać coś na tej stacji trzeba liczyć się ze świadomością, że stracimy swój czas na obejrzenie 40,50 czy 100 odcinków po czym telewizja z dnia na dzień bez uprzedzenia przerywie emisję. Mówimy zdecydowane NIE takim praktykom. TV Puls najwyraźniej zapomniała, że istnieje dzięki nam - swoim telewidzom. Chyba nadszedł czas, abyśmy się za to porządnie wzięli.


TV PULS traci oglądalność!!! uwielbiałam ten film, żadna szanująca się tv nie zrobiłaby widzom czegoś takiego, aby przerwać transmisję serialu.

Czy internautom uda się wywalczyć przywrócenie ulubionego serialu? TV Puls na razie nie zapowiada zmiany swojej decyzji, ale być może ze względu na krytyczne komentarze stacja nie zdecyduje się na przerwanie emisji następnej produkcji, której oglądalność nie będzie zadowalająca.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 16 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 56 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce": Ana Brenda Contreras wyśmiewa eksmęża!
Notka
k,NDUwMjc2NTUsNDgzNzgwNTY=,f,ana-brenda-547x314.jpg

Jeszcze niedawno wydawało się, że Ana Brenda wróci do byłego męża. Teraz przedrzeźnia w internecie jego nową dziewczynę. Dlaczego?

Maricruz z "Dzikiego serca" nie ma szczęścia w miłości. Również grająca ją Ana Brenda pechowo ulokowała swoje uczucia.

Gdy w marcu 2013 roku, korzystając z przerwy wielkanocnej, postanowiła poślubić Alejandra Amayę w Las Vegas, wydawało się, że była to przemyślana decyzja. Szczególnie że wkrótce małżonkowie zaczęli planować wystawną kościelną ceremonię.

Niestety, w ostatniej chwili uroczystość została odwołana. Ana początkowo nie chciała przyznać, że zaledwie kilkumiesięczne małżeństwo z przystojnym torreadorem już przechodzi kryzys. Dopiero w kwietniu 2014 r. oświadczyła, że są w separacji i skasowała z portali społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcia z Alejandrem.

Zazdrosne byłe?

W lutym 2015 r. paparazzi przyłapali Anę Brendę na spacerze z byłym mężem. Zaczęto wtedy spekulować, że aktorka postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Z drugiej strony jednak coraz głośniej było o namiętnych scenach, jakie grała z Ivanem Sanchezem na planie "Lo imperdonable". Aktorka zbywała te doniesienia śmiechem. Cierpliwość skończyła się jej jednak, gdy Alejandro zaczął randkować z Barbarą Coppel, która przez lata była w lesbijskim związku z Montserrat Oliver.

Gdy zakochani zaczęli wrzucać na Instagram romantyczne fotki, Ana Brenda i Montserrat zamieściły wspólne zdjęcie opatrzone kąśliwym komentarzem.

Czyżby Contreras była zazdrosna o swojego eks? Z pewnością humor psuje jej fakt, że nawet gorące sceny z Ivanem Sanchezem nie poprawiają słabych wyników oglądalności "Lo imperdonable".

Poza tym w czołówce telenoweli zmieniono wykonywaną przez Anę piosenkę na utwór śpiewany przez Pabla Montera. Artystka nie została o tym poinformowana i odkryła podmianę dopiero wtedy, gdy obejrzała odcinek serialu w telewizji.

Aktorka zapewnia, że Ivan jest tylko wspaniałym kumplem i nie ma mowy o żadnym romansie.

Montserrat i Ana Brenda wyśmiały w komentarzu pod zdjęciem słodką dedykację Barbary.

Ana Brenda i Alejandro byli parą tylko przez półtora roku. Podobno torreador regularnie ją zdradzał.

Z okazji urodzin Alejandra Barbara wstawiła na Instagram ich wspólną fotkę z życzeniami.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 09 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj
 
 
Santa Diabla znika z anteny
Informację
hosting

Od poniedziałku 14 września, serial Santa Diabla znika z anteny TV Puls. Oto oświadczenie stacji w tej sprawie:

"Szanowni Państwo,

Z powodu licznych pytań dotyczących emisji telenowel „Santa Diabla” i „Sekret” czujemy się zobowiązani zabrać głos w tej sprawie.

Choć była to dla nas bardzo trudna decyzja, widząc wyniki oglądalności, musieliśmy zrezygnować z dalszej emisji telenoweli „Santa Diabla”. Telenowelę tę będzie można dalej oglądać na naszej platformie VOD PlayPuls.pl. Głęboko wierzymy, że nowy serial, który Państwu proponujemy – „To moje życie!” – przypadnie Państwu do gustu. Jeśli chodzi o telenowelę „Sekret”, której 4. sezon właśnie się zakończył, informujemy, że jesteśmy w trakcie negocjacji zakupu kolejnego, 5. sezonu.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa zainteresowania Telewizją Puls i aktywności na Facebooku. Bardzo nas to cieszy. Czytamy wszystkie komentarze, pytania i – w miarę możliwości – odpowiadamy na nie.

Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnia zaistniałą sytuację oraz potwierdza, że absolutnym priorytetem TV Puls są jej widzowie."
Dodał:  Wiola dnia 09 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 99 Czytań · Drukuj
 
 
Kotka. Maite Perroni i Daniel Arenas w nowym serialu TV4. Kim są aktorzy z Kotki?
Notka
hosting

Maite Perroni i Daniel Arenas, czyli odtwórcy głównych ról w serialu "Kotka" (La Gata) to latynoskie gwiazdy największego formatu. Aktorzy z telenoweli "Kotka" mają na koncie wiele sukcesów. Maite Perroni, serialowa Esmeralda z "Kotki", sławę zdobyła jako Marichuy w "Nie igraj z aniołem", a Daniela Arenasa właśnie możemy oglądać w inym serialu TV4 "Dzikie serce".

"Kotka" (La Gata) - nowy serial w TV4 od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 16

Kim jest Maite Perroni - Esmeralda z serialu "Kotka"?

32-letnia Maite Perroni to słynna meksykańska aktorka, piosenkarka i autorka tekstów. W Polsce znana z ról w telenowelach "Zbuntowani", "Nie igraj z aniołem, "Mój grzech" oraz "Triumf miłości". Międzynarodową sławę zyskała jako członkini latynoskiej grupy pop RBD.

Z zespołem RBD Maite Perroni wydała 9 albumów w językach hiszpańskim, portugalskim i angielskim, które sprzedały się w nakładzie 15 mln egzemplarzy na całym świecie, a także koncertowała z zespołem w Ameryce Łacińskiej i Europie.

Jako solowa wokalistka nagrała jedną płytę - "Eclipse de luna" i 6 singli, m.in. "A Partir De Hoy" z Marco di Mauro do telenoweli "Triumf miłości". Do serialu "Kotka" zaśpiewa piosenkę przewodnią "Vas a querer volver".

Była zaręczona z piosenkarzem Mane de la Parra, a później związała się z Koko Stambukiem, który współpracował z nią przy płycie "Eclipse de Luna".

Kim jest Daniel Arenas - Pablo z serialu "Kotka"?

36-letni aktor pochodzi z Kolumbii z miasta Bucaramanga. Jego ojciec Jorge Enrique jest emerytowanym chirurgiem, który ukończył Harvard. Był jednym z chirurgów, którzy przeprowadzili pierwsze operacje na otwartym sercu. Z kolei matka Leonor zajęła się wychowaniem szóstki dzieci. Rodzice zawsze byli dla niego wzorem do naśladowania.

Daniel Arenas od ponad dwóch lat jest sam. Należy do mężczyzn, którzy są stali w uczuciach. - Pierwszą dziewczynę miałem w wieku 19 lat i byliśmy razem cztery lata, potem byłem jeszcze w trzech związkach: dwa i pół roku oraz osiem miesięcy i ostatni, który trwał półtora roku - powiedział w jednym z wywiadów".

Jego ideałem kobiety jest "kapłanka ogniska domowego, wierząca, pracowita, szczera i kobieca". Chciałby kiedyś założyć rodzinę i mieć co najmniej dwójkę dzieci, ale na razie skupia się na karierze.

W Polsce Daniel Arenas stał się znany dopiero po emisji telenoweli "Dzikie serce" gdzie gra główną rolę.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 01 wrzesień 2015         0 Komentarzy · 74 Czytań · Drukuj
 
 
Pierwsze przymiarki do roli Alicii w „Gran Hotel”
Newsy
k,NDUwMjc2NTUsNDgzNzgwNTY=,f,ana-brenda-547x314.jpg

Zuria Vega, Cecilia Suárez, Ana Brenda Contreras, Ximena Navarrete, Ximena Herrera i Danna García – każda z nich chce być Alicią, główną bohaterką meksykańskiej adaptacji hiszpańskiego serialu „Gran Hotel”, której producentem jest Roberto Gómez Fernández. W miniony piątek aktorki zleciały się do studio Televisy niczym pszczoły do miodu, by przywdziać koronkowy strój, podobny do tego, jaki nosiła Amaia Salamanca.

Ana Brenda jako jedyna przyznała się, że widziała pierwowzór. „To piękny serial. Oglądałam go, gdy mieszkałam w Hiszpanii. Bardzo dobrze go znam i podoba mi się” – powiedziała do kamer tuż po przesłuchaniach. „Kiedy dowiedziałam się, że będą go kręcić tutaj, jeszcze nie było wiadomo, kiedy to nastąpi. Spotkałam się z Robertem i powiedział mu, że chce wziąć udział w castingu” – dodała. Z podobnym entuzjazmem podeszła Ximena Herrera. „Roberto zawsze stawia na jakość, a Francisco Franco jest wyśmienitym reżyserem, z którym bardzo chciałabym pracować” – wyznała.

O rolę w telenoweli zabiegają także aktorzy, m.in. Erick Elías, Mark Tacher, Jorge Poza i Marcelo Córdoba. W rozmowie z mediami ten pierwszy wskazywał mocne strony scenariusza. „Jest w nim wszystko: tajemnice, akcja, miłość, dramaturgia, postaci, które ulegają niskim popędom, co czyni ich jeszcze bardziej interesującymi” – wymieniał. Dla Jorge Poza największym atutem jest umiejscowienie akcji sto lat wstecz. „Poziom trudności projektu jest wyższy niż zazwyczaj, bo chodzi o telenowelę kostiumową” – powiedział.

Jedno jest pewne. Meksykańska produkcja nie będzie tak kosztowna jak hiszpańska czy włoska, kręcona dla Rai 1 (zwiastun poniżej). Luksusowe wnętrza Pałacu Magdaleny w Santander, z początku XX wieku, który otworzył swoje drzwi przed ekipą produkcyjną z Hiszpanii zastąpią kartonowe pokoje, które już budowane są w studio Televisy. Mówi się, że telenowela ma trafić w pierwszej kolejności do widzów amerykańskiej stacji Univision, zaś dopiero potem zawita do Meksyku, po zakończeniu emisji „A que no me dejas”. My natomiast możemy cieszyć się ostatnimi odcinkami trzeciego sezonu „Gran Hotelu”, emitowanymi w każdy wtorek po godzinie 21:00 na kanale AXN White.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 31 sierpień 2015         0 Komentarzy · 65 Czytań · Drukuj
 
 
"Kotka": Miłość wśród śmieci
Telenowele
hosting

Esmeralda jako niemowlak została porzucona na wysypisku śmieci. Od wczesnych lat musiała zarabiać na swoje utrzymanie, przez co ma silne i buntownicze usposobienie. Jej życie komplikuje się, gdy zakochuje się w Pablu.

Przyjaźń między Pablem (Daniel Arenas) a Esmeraldą (Maite Perroni) zaczęła się już w dzieciństwie. Oboje musieli spotykać się w tajemnicy, ponieważ on pochodził z bogatej rodziny, natomiast Esmeralda mieszkała na wysypisku śmieci i była zmuszana do ciężkiej pracy przez Ritę (Pilar Pellicer). Mijają lata. Dziewczyna, znana jako "Kotka", zdaje sobie sprawę z tego, że zakochała się w Pablu.

Mężczyzna wkrótce uświadamia sobie, że odwzajemnia jej uczucie. Oświadcza rodzicom, że się z nią ożeni. Jego ojciec, Agustin (Juan Verduzco), udaje, że akceptuje tę decyzję.

Radzi synowi, by wyjechał z kraju i tam zarobił na utrzymania rodziny. Natomiast matka, Lorenza (Laura Zapata), pragnie, by Pablo zapomniał o Esmeraldzie u boku Moniki (Paloma Ruiz de Alda). Wkrótce po wyjeździe ukochanego "Kotka" odkrywa, że spodziewa się dziecka. Agustin, Lorenza i Rita uniemożliwiają jej jednak skontaktowanie się z Pablem. Z drugiej strony rodzice wmawiają mu, że Esmeralda go zdradziła. Ciężarna kobieta nie może zatem liczyć na wsparcie przyszłego tatusia. Z pomocą przychodzi jej "Jarocha" (Leticia Perdigón) oraz Fela (Erika Buenfil).

Historia z potencjałem

To już jedenasta adaptacja scenariusza Inés Rodeny "La Gata". W Polsce widzieliśmy trzy wcześniejsze wersje - "Kopciucha" z Sonyą Smith i Guillermem Davilą (TVP Regionalna), "Tajemnice pocałunku" z Natalią Esperon i Victorem Noriegą (TVN) oraz "Szmacianą lalkę" z Adrianem Delgado i Kariną Orozco (Zone Romantica).

Widzów czeka jednak wiele niespodzianek, ponieważ producentka Nathalie Lartilleux dodała wiele wątków z nieemitowanej u nas "Rubi Rebelde". Tytułową "Kotką" bez żadnych castingów została Maite Perroni. Dłużej czekano z ujawnieniem nazwiska jej partnera, którym został Daniel Arenas. Aktor nie posiadał się z radości, ponieważ od dawna marzył o tym, by zagrać u boku "Majki". Z kolei Laura Zapata zdecydowała się na udział w serialu, ponieważ jej negocjacje z konkurencyjną Azteką zakończyły się fiaskiem.

Wśród śmieci

Lartilleux poruszyła opinię publiczną, gdy ujawniła, że część scen telenoweli będzie kręcona na wysypisku śmieci. Aktorzy i ekipa filmowa przenieśli się do Borde de Xiochaca, gdzie spotkali się z życzliwym przyjęciem mieszkających tam ludzi. Dużym problemem były słabe warunki sanitarne i ciągła groźba zakażenia.

Chociaż starano się, by śmieci, w których grzebali aktorzy, były odpowiednio spreparowane i wyczyszczone, a także dostarczano im maseczki chirurgiczne, nie obyło się bez chorób skórnych i problemów żołądkowych. Niektórzy byli wręcz o krok od zrezygnowania z udziału w telenoweli, zwłaszcza gdy pewnego dnia wśród mieszkańców wysypiska wywiązała się strzelanina.

Mimo trudności aktorzy jednogłośnie stwierdzili, że praca w trudnych warunkach była dla nich cenną lekcją pokory. Żeby upodobnić Erikę Buenfil do serialowej córki Esmeraldy, przefarbowano jej jasne włosy na ciemny brąz. Aktorka nie była zadowolona z metamorfozy i nie mogła się doczekać końca telenoweli, by wrócić do blondu.

Maite była tak przekonująca na ekranie, że ludzie mieszkający na wysypisku okrzyknęli ją swoją królową.


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 29 sierpień 2015         0 Komentarzy · 81 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Anahí - Rumba ft. Wisin
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Anahí "Rumba" ft. Wisin. Teledysk do piosenki miał swoją premierę w sieci w dniu wczorajszym.
Dodał:  Wiola dnia 29 sierpień 2015         0 Komentarzy · 68 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Dzikie serce" odc. 110-132
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 110

Maricruz wyjaśnia Vargasowi swoją sytuację ekonomiczną. Miguel namawia brata do wspólnego wyjazdu z Simoną. On jednak nie chce stać się niewolnikiem swojej żony. W tej sytuacji Miguel postanawia obrać inną taktykę i skłócić ze sobą małżonków. José Antonio przyznaje się przed Maricruz do romansu z Natashą.

Simona skarży się Ofelii, że przyczyną jej dolegliwości są problemy, jakie przysparza jej Maricruz. Po kolejnej kłótni Simony z Octavio Miguel radzi szwagierce, żeby wystąpiła o rozwód. Román i Álvaro składają wizytę Maricruz, żeby poinformować ją, iż na jej ziemi znajdują się pokaźne złoża złota. Rivera wspomina Octavio o problemach finansowych Maricruz.

Herminio mówi José Antonio, że Maricruz wkrótce straci ranczo. Kiedy Esther dowiaduje się o tym, uśmiecha się i dodaje, że w ten sposób śmierć Lucíi zostaje pomszczona. Następnie przekazuje wiadomość Simonie, która uważa ją za godną celebracji i proponuje Octavio i Miguelowi, by wznieśli toast za rychłą eksmisję Maricruz.

Odcinek 111

José Antonio proponuje Maricruz, że zostawi Esther, żeby poślubić ją i razem opuszczą ranczo. Morales zapowiada Vargasowi, że nie dopuści do tego, by on albo jego ludzie eksmitowali Maricruz. Simona przyznaje się przed szwagrem, że jej małżeństwo z Octavio okazało się pomyłką.

Octavio biegnie do Maricruz, żeby obiecać jej, że o nią zadba, by nigdy więcej nie cierpiała z głodu. Oferuje jej swoją pomoc, ale ona ją odrzuca, albowiem nie chce przyjmować pieniędzy jego żony. Simona dostaje silnych bóli głowy. Solita ucieka przed Nazario, gdy ten pyta ją o José Antonia. Simona oznajmia Octavio, że chce rozwodu. Octavio nie zgłasza sprzeciwu. Santa zawiadamia Maricruz, że o złym samopoczuciu Solity. Nazario daje do zrozumienia José Antonio, że wie o jego oszustwach.

Simona skarży się Ofelii, że po ostatnim bólu głowy ma problemy z widzeniem na jedno oko. Ta przekazuje wiadomość Octavio. Maricruz zezwala Perico na spotkanie z Solitą. Mężczyzna składa obietnicę Bogu, że jeśli Solita wyzdrowieje, on pokocha ją i jej dziecko. Maricruz wypytuje Perico o jego relacje z Natashą. Radzi mu, żeby zostawił Solitę w spokoju, jeśli nie zamierza otoczyć jej miłością, której potrzebuje.

Odcinek 112

Álvaro mówi Románowi, że muszą porozmawiać z zarządem firm wydobywczych w sprawie wysiedlenia mieszkańców Realengo i rancza Maricruz. Simona ukrywa przed wszystkimi prawdę, że oślepła na jedno oko. Álvaro proponuje Maricruz, żeby zatrudniła adwokata, który będzie bronił ją przed utratą ziemi.

José Antonio przychodzi do Simony, żeby prosić o pozwolenie na zamieszkanie na swoim ranczo. Ona odpowiada, że nie pozwoli mu okradać się tak jak zrobiła to Maricruz. Santa mówi Maricruz, że Solita nie chce brać lekarstw od nikogo innego poza Perico. Maricruz szuka w Jaime sprzymierzeńca w walce o ranczo. Simona ostatecznie dochodzi do porozumienia z José Antonio, jeśli w zamian ten będzie donosić jej o tym, co robi Octavio na ranczo Maricruz.

Maximinio zgadza się na współpracę z Maricruz. Octavio oskarża José Antonio o problemy Maricruz. Simona odmawia zjedzenia obiadu w towarzystwie męża i szwagra. Octavio grozi, że jeśli nie zejdzie do jadalni, odejdzie z domu na zawsze. Simona żali się mężowi, że powoli traci wzrok. José Antonio obawia się, że któryś z dzierżawców może go wydać. Maricruz prosi Moralesa, żeby nie utrudniał jej próby ratowania ranczo.

Odcinek 113

Álvaro zwierza się ojcu Juliánowi, że jest zakochany w Maricruz i prosi go, by wystawił mu dobre rekomendacje. Morales obiecuje Maricruz, że nie będzie się wtrącał w jej walkę o ziemie. Simona skarży się Ofelii i Octavio, że zupełnie straciła wzrok. Octavio zabiera żonę do lekarza. Ten stwierdza, iż ślepota w jednym oku może być nieodwracalna i sugeruje wizytę u neurologa. Miguel myśli, że problemy Simony mogą mieć podłoże psychologiczne.

Santa namawia Maricruz do ponownego ślubu. Natasha wypomina José Luisowi, że nie przyszedł na umówione spotkania i wyznaje mu miłość. Simona zapowiada Ofelii, że nie będzie dłużej męczyć Octavio swoją zazdrością. Później, w rozmowie z Miguelem, obiecuje, że zmieni swoje nastawienie do męża, żeby zatrzymać go przy sobie. Maricruz mówi Sancie, że zaprosiła Álvaro i ojca Juliána na obiad. Octavio mówi bratu, że zdaniem okulisty coś niepokojącego dzieje się w mózgu Simony.

Álvaro prawi komplementy Maricruz. Kobieta zwierza się Sancie, że mężczyzna wzbudził jej zainteresowanie. José Antonio przygląda się z zazdrością jak Álvaro i Maricruz przechadzają się po hacjendzie. Miguel przekazuje Octavio plotki o tym, że Maricruz ma narzeczonego. Octavio wpada w złość i postanawia osobiście się o tym przekonać. Po dotarciu na ranczo Maricruz Santa oznajmia mu, że pani je obiad w towarzystwie Álvaro.

Odcinek 114

Santa zawiadamia Maricruz, że Octavio oczekuje, aż zostanie przyjęty. Ona zmusza go do czekania, za co później przeprasza, podkreślając przy tym, że była zajęta towarzystwem Álvaro. Simona dostaje silnych zawrotów głowy. Na szczęście, Ofelia przychodzi jej z pomocą. Simona prosi ją, by nie wspominała o niczym mężowi. Octavio prosi Maricruz o pozwolenie na widzenie z córką. Ona się zgadza, a sama zostaje by kontynuować rozmowę z Álvaro. Po wyjściu gościa, Octavio daje wyraz swojej zazdrości i przyznaje, że tak naprawdę przyszedł przekonać się na własne oczy, czy plotki o jej romansie są prawdziwe. Maricruz wyjaśnia, że Álvaro to dobry człowiek, który zaoferował jej swoją pomoc przy ratowaniu ranczo. Octavio zapowiada, że nie zrzeknie się prawa do Lupity, ani nie pozwoli innemu mężczyźnie zająć miejsce należne jemu jako ojcowi.

José Antonio proponuje Nazario zapłatę w wysokości dziesięć tysięcy pesos, jeśli sprawi, że Álvaro nigdy więcej nie przyjdzie na hacjendę Maricruz. Álvaro zwierza się ojcu Juliánowi, że chciałby ożenić się z Maricruz. Octavio mówi Maricruz, że jeśli poprosi go, żeby rozwiódł się z Simoną i ożenił z nią ponownie, on zrobi to bez wahania. Ofelia łamie obietnicę daną Simonie i informuje Octavio o zawrotach głowy jego żony. Octavio dochodzi do wniosku, że nie może zostawić żony w takim stanie. José Antonio siłą zmusza Solitę do pocałunku. Ona wyrywa mu się z rąk i w popłochu wraca do domu.

Maricruz uprzedza Santę, że zamierza uciec z Octavio. Octavio zabiera się do pakowania walizki, gdy Simona pojawia się, by powiedzieć mu, że ma problemy z utrzymaniem równowagi. José Antonio próbuje wmówić Maricruz, że Álvaro ją oszukuje i tylko on może jej pomóc. Do tego zapewnia ją, że Octavio nigdy nie pokocha jej tak jak on. Doktor Guerra podejrzewa, że Simona ma nowotwór mózgu.

Odcinek 115

Miguel uświadamia brata, że po śmierci Simony zostanie milionerem. Perico mówi Sancie, że ktoś siłą zobligował Solitę do pocałunku i próbuje dowiedzieć się, kto to zrobił. Miguel uprzedza Maricruz, że Octavio nie przyjdzie na ich spotkanie. Rozkazuje jej zostawić w spokoju Octavio przez wzgląd na jego żonę. Neurolog potwierdza wcześniejsze przypuszczenia: Simona ma raka mózgu, którego nie można zoperować. Po wyjściu ze szpitala kobieta postanawia sporządzić testament.

Octavio mówi Maricruz, że w obecnej sytuacji nie może zostawić żony. Ona odpowiada, że nie będzie na niego czekała i wyjdzie za mąż za innego mężczyznę – za Álvaro. Nazario zapowiada José Antonio, że pomści śmierć swojego brata. Perico chwali się Natashy, że ma dziewczynę. Ofelia domyśla się, że Simonie dokucza coś więcej niż nerwy. Octavio uświadamia ją, że jego żona jest nieuleczalnie chora. Solita wskazuje na José Antonio jako tego, który zmusił ją do pocałunku. Santa postanawia nie mówić o niczym Maricruz.

Odcinek 116

Maricruz uważa, że będzie lepiej, jeśli Perico nie dowie się, kto próbował dobrać się do Solity. Octavio oznajmia bratu, że zerwał definitywnie z Maricruz i już nigdy więcej się nie zobaczą. Perico zgadza się pozować do portretu Natashy. Simona żali się Ofelii, że Octavio traktuje ją z litością i domyśla się, że może to mieć związek z jej chorobą.

Perico nie może przestać myśleć o Natashy. Mówi Sancie, że nie chce być dłużej chłopakiem Solity. Esther zawiadamia José Antonio, że może wrócić do pracy na ranczo Simony jako peon. On jednak nie godzi się na takie warunki. Álvaro zapowiada ojcu Juliánowi, że wkrótce poprosi o rękę Maricruz. José Antonio informuje Maricruz, że Perico wrócił do Natashy. Mówi jej także, że będzie pracował na ranczo Simony.

Octavio uważa, że razem z Miguelem powinni zwrócić Maricruz pieniądze, jakie zapłaciła za ranczo i wspomina o swoim pomyśle Simonie. Ona protestuje. Nilda planuje odszukać córkę po śmierci Abelardo. Maricruz nakrywa Perico gdy pozuje dla Natashy. Chłopak oświadcza, że nie będzie więcej widywał się z Solitą.

Odcinek 117

Miguel planuje znaleźć osobę zdolną zabić Maricruz. Perico obiecuje Maricruz odwiedzać Solitę, co nie uśmiecha się Natashy. Simona przejmuje się tym, że Octavio zagląda do kieliszka. Santa mówi José Antonio, że Maricruz zamierza poślubić Álvaro. Miguel zawiadamia Simonę i Octavio o ślubie Maricruz. Octavio uważa, że jego była żona dokonała właściwego wyboru.

Simona przyznaje się Ofelii, że pogodziła się z myślą, iż jej mąż nigdy nie zapomni o Maricruz. Octavio oznajmia Maricruz, że zwróci jej pieniądze, jakie zapłaciła za ranczo Narváezów. Miguel uświadamia José Luisa, że dni Simony są już policzone. Santa uprzedza Maricruz, że Perico nie chce jej więcej widzieć. Miguel donosi Octavio, że José Antonio był kochankiem Maricruz. Simona wyznaje mężowi, że chciałaby mieć więcej dzieci. Maricruz odkrywa, że Rivera nie odebrał należnego mu wynagrodzenia.

Odcinek 118

Maricruz opowiada ojcu Julianowi o Perico i Natashy. Ksiądz postanawia interweniować. Clorinda mówi Esther, że Simona jest nieuleczalnie chora. Uważa, że to zasłużona kara za jej egoistyczną postawę wobec bliźnich. Simona prosi Miguela, żeby powiedział jej, na co naprawdę choruje. Octavio planuje odebrać Maricruz prawa do opieki nad Lupitą. Wpierw jednak chce wiedzieć, czy Simona zaakceptuje jego córkę.

Perico jest zły na księdza, że wtrąca się do jego relacji z Natashą. Miguel spotyka Álvaro i Maricruz podczas spaceru i postanawia ich śledzić. José Antonio próbuje wmówić Octavio, że miał romans z Maricruz. Ten jednak nie do końca wierzy jego insynuacjom. Ojciec Julián zgadza się pozować do portretu, jeśli w zamian Natasha zostawi Perico w spokoju. Miguel ściąga brata, żeby zobaczył jak jego była żona obściskuje się z nowym narzeczonym. Octavio złości się, a po powrocie do domu oświadcza żonie, że zabierze Lupitę spod opieki Maricruz.

Odcinek 119

Natasha wspomina Tomasicie, że planuje domalować swój wizerunek na portrecie ojca Juliana jako symbol grzesznicy. Kobieta przyznaje, że zależy jej tylko na sławie i nie będzie przebierała w środkach, by ją zdobyć. Octavio wyjaśnia bratu, że nie zamierza pozwolić Maricruz na sprowadzenie ich córki na złą drogę, dlatego będzie walczył o odebranie jej prawa do dziecka. Miguelowi udaje się przekonać Simonę, żeby zaakceptowała córkę Octavio. Kobieta widzi w tym sposobność do zemsty na rywalce.

Abelardo zapowiada Nildzie, że będzie jego niewolnicą aż do śmierci. Maricruz zabiera Solitę do kliniki w miasteczku. Perico dołącza do nich, żeby dodać otuchy dziewczynie. Ona mdleje w jego ramionach. Morales zapowiada Vargasowi, że prędzej zrezygnuje ze stanowiska niż dopuści do wysiedlenia mieszkańców z Realengo i rancza Maricruz.

Álvaro wyznaje Maricruz swoje uczucia i proponuje, żeby została jego narzeczoną. Ona prosi go o czas na poukładanie swoich myśli. Mecenas Riquelme oznajmia Románowi, że jego ludzie będą walczyć o prawa wysiedlonych. Miguel jest skłonny zapłacić José Antonio, jeśli ten zdoła wmówić Octavio, że miał romans z Maricruz.

Odcinek 120

Octavio proponuje byłej żonie, że zajmie się Lupitą, by ona mogła poukładać swoje życie. Maricruz odmawia i grozi, że go zabije, jeśli ośmieli się odebrać jej córkę. Miguel pyta Simonę, czy zapłaciłaby pięćdziesiąt tysięcy pesos za fałszywy dowód zdrady Maricruz. Maricruz mówi Sancie, że Octavio wciąż ją kocha i traktuje Lupitę jako pretekst, by się z nią widywać. Miguel próbuje odciągnąć brata od zamiaru przygarnięcia Lupity, ale ten go nie słucha.

Maricruz zamierza zeswatać Perico z Solitą. Román uprzedza Álvaro, że ma trzy miesiące na usunięcie mieszkańców z rancza Narváezów i sąsiadujących z nim terenów. Mężczyzna staje po stronie wysiedleńców i przekazuje wiadomość o terminie ekstradycji Maricruz. José Antonio wręcza Miguelowi list, który dowodzi o jego romansie z Maricruz. Rivera ostrzega Santę, by uważała na Octavio, bo może spróbować wykraść Lupitę. José Antonio rozkazuje Esther zatrudnić do pomocy służącą.

Simona zamierza wygospodarować miejsce dla Lupity w pokoju Miguelito. Po tym jak maszyny wydobywcze przyjeżdżają pod ranczo Maricuz, jej nadzieje na udaremnienie wysiedlenia upadają. Álvaro otrzymuje rozkaz wyznaczenia terenów do pracy eksploatacyjnej. Abelardo nakrywa Nildę na próbie otwarcia sejfu. Za namową Simony Octavio zwraca się do Álvaro z prośbą o pomoc w przekonaniu Maricruz, żeby oddała Lupitę pod jego opiekę. Rozmowa między mężczyznami kończy się bójką.

Odcinek 121

Álvaro chce zrezygnować z gościny w domu Maricruz. Ona namawia go do zmiany zdania i pyta, czy zastanowił się już nad ich ślubem. Octavio mówi żonie, że Álvaro planuje poślubić Maricruz i wychować Lupitę jak swoją córkę. Miguel nie zgadza się na to, by Lupita dzieliła pokój z Miguelito. Simona aranżuje scenę z listem od José Antonio tak, by zainteresować nim męża. Octavio wczytuje się w jego treść i odkrywa romans Maricruz. Esther podejrzewa, że José Antonio okrada Simonę.

Simona wyjaśnia mężowi, że odkupiła list, żeby mógł wykorzystać go do odebrania córki Maricruz. Octavio wybiega z domu i kieruje się na hacjendę byłej żony. Simona prosi Miguela, żeby poszedł za bratem. Miguel usiłuje przetłumaczyć Octavio, że powinien walczyć o córkę w legalny sposób. Mężczyzna zaczyna wątpić w wiarygodność listu. Mimo to, realizuje swój zamiar i wydziera Lupitę z rąk Santy…

Odcinek 122

Octavio przywozi Lupitę na ranczo Simony i oznajmia żonie, że nigdy nie zwróci dziewczynki Maricruz. Prosi ją także, by poleciła ustawić łóżko jego córki obok kołyski Octavito. Z rozkazu Simony Herminio nie wpuszcza Maricruz na ranczo Simony. Maricruz zwraca się o pomoc do porucznika Camposa, lecz ten umywa ręce. Simona radzi mężowi, żeby zatrudnił nianię dla Lupity. Miguel zapowiada José Antonio, że spróbują posłużyć się jego listem, by pozbawić Maricruz prawa do opieki na córką. José Antonio protestuje i uprzedza, że zaprzeczy jakoby był jego autorem.

Maricruz szuka pomocy u Vargasa. Niestety i on odwraca się od niej plecami, albowiem jest zastraszany przez Camposa. Maricruz zostaje odesłana do mecenasa Moralesa. Esther dowiaduje się o tym, co zrobił Octavio i rozkazuje mężowi oddać Lupitę jej matce. Morales wymusza na Herminio pozwolenie wjazdu na ranczo Simony, razem z Maricruz, Perico i Vargasem. Następnie zmuszę Simonę, by wezwała Octavio i grozi, że jeśli tego nie zrobi, postara się o nakaz aresztowania jej męża. Esther donosi ojcu Julianowi, że Octavio porwał córkę Maricruz. Morales rozkazuje Octavio zwrócić Lupitę. Gdy ten odmawia, do akcji wkracza Maricruz…

Odcinek 123

Maricruz grozi Octavio, że jeśli nie zwróci jej córki, powie jego żonie o ich planowanej ucieczce. Miguel sugeruje bratu oddanie Lupity jej matce. Octavio ustępuje, lecz później oznajmia żonie, że nie zrezygnuje tak łatwo odebrania byłej żonie praw do opieki nad Lupitą. Maricruz opuszcza ranczo Simony razem z córką. Álvaro wyjaśnia Maricruz, że całe zamieszanie wywołane przez Octavio było podyktowane jego zazdrością. Simona próbuje dowiedzieć się od Miguela, czy Octavio rzeczywiście planował uciec z Maricruz. Szwagier w sekrecie potwierdza jej przypuszczenia. Wyznaje jej także, że jest nieuleczalnie chora na raka mózgu.

Perico wyznaje Solicie, że chciałby mieć z nią dzieci. Natasha zapowiada ojcu Julianowi, że wyśle jego portret do Nowego Jorku. Simona domyśla się, że Octavio został przy niej, żeby po jej śmierci zagarnąć całą fortunę. Kobieta postanawia poświęcić resztę swojego życia na dokuczanie Maricruz. Ofelia wspomina Esther, że jej zdaniem Miguel ma złe zamiary wobec szwagierki. Miguel proponuje José Antonio sowitą zapłatę, jeśli wykradnie Lupitę i odda ją Octavio. Maricruz zwierza się José Antonio, że rozważa przyjęcie propozycji małżeńskiej od Álvaro. Simona zdradza mężowi, że pragnie odebrać Maricruz jej córkę.

Odcinek 124

Simona i Octavio planują wspólnie odebrać Maricruz jej córkę. Maricruz chce wydać przyjęcie weselne Vargasa na hacjendzie. Carrillo proponuje Románowi, żeby skorzystają z usług adwokackich kancelarii Riquelme – tej samej, do której zwróciła się Maricruz -, żeby zdobyć zezwolenie na przeprowadzenia prac wydobywczych na ranczo Narváezów. José Antonio podpowiada Miguelowi, by zakradł się na hacjendę Maricruz w dniu ślubu Vargasa i porwał Lupitę.

Octavio sugeruje Simonie, żeby zapomnieli o Lupicie i wyjechali w długą podróż. Ona odpowiada, że najpierw chce zobaczyć, jak Maricruz cierpi. Santa dzieli się z Maricruz swoim spostrzeżeniem – Perico na dobre zapomniał o Natashy. Abelardo wypytuje Nildę o to, co zrobi po jego śmierci. Przestrzega ją, by nie próbowała go zabić, bo jeśli przyczyny jego zgonu będą niejasne, zostanie wykonania autopsja. José Antonio zakłada, że jeśli dojdzie do porwania, a on zwróci Maricruz jej córkę, zyska sobie jej dozgoną wdzięczność.

Simona zakazuje Ofelii mówić o jej chorobie. Octavio dostrzega dziwne zachowanie żony i pyta Miguela, czy powiedział Simonie o jej chorobie. Maricruz oznajmia José Antonio, że postanowiła wyjść za mąż za Álvaro. On sugeruje jej, żeby pozbyła się kłopotu i oddała córkę Octavio, ale Maricruz odmawia. Esther uświadamia Amadora, że Lina pochorowała się z braku miłości. Simona proponuje Miguelowi, by po porwaniu ukryli Lupitę w oddalonej chatce. Kiedy Octavio zgłasza sprzeciw, Simona próbuje zmusić go do zmiany zdania, powołując się na swoją chorobę.

Odcinek 125

Álvaro zapowiada ojcu Julianowi, że wkrótce udzieli kolejnego ślubu – Solicie i Perico. Simona obwinia Maricruz o swoją chorobę i dlatego chce odebrać jej córkę, nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Octavio wyjaśnia bratu, że chociaż pozwoli Simonie na ukrycie w Lupity daleko od hacjendy, nie zostawi dziewczynki samej.

Nadchodzi dzień ślubu Vargasa. Simona przygotowuje się na konfrontację, by wyglądać na zdrową i silną. Octavio przyjeżdża na hacjendę Maricruz i wyczekuje, aż José Antonio wskaże mu drogę do miejsca, w którym znajdzie Lupitę. Rivera dostrzega nerwowe zachowanie José Antonio i wspomina o tym ojcu Julianowi. Esther zgadza się zaopiekować Lupitą, choć nie popiera działań Octavio i Simony. Juanita zawiadamia Maricruz o zniknięciu jej córki. Kobieta natychmiast podejrzewa, że Octavio ponownie usiłuje rozdzielić ją z Lupitą.

Simona zakazuje mężowi przyznawać się przed Maricruz do porwania. Ojciec Julián jedzie na ranczo Simony. José Antonio oznajmia Esther, że woli patrzeć na cierpienie Maricruz niż widzieć ją szczęśliwą w ramionach innego mężczyzny. Miguel zdradza ojcu Julianowi, że Octavio porwał Lupitę. Nilda chce odejść od Abelardo, lecz on jej nie pozwala – jeśli to zrobi, straci całą fortunę. Miguel nie chce powiedzieć Maricruz, co się stało z Lupitą.

Odcinek 126

Miguel informuje brata o przyjeździe Maricruz na hacjendę. Octavio wmawia sobie, że postępuje właściwie, odbierając Lupitę z rąk Maricruz. Nilda wyznaje Abelardo, że ma córkę. Ten obiecuje pomóc jej w poszukiwaniach. Álvaro i ojciec Julián zamierzają oskarżyć Octavio o porwanie Lupity. José Antonio zdradza Esther, że zwróci dziewczynkę jej matce, by zyskać w jej oczach.

Simona mówi Ofelii, że chciałaby zobaczyć jak Maricruz umiera przed nią. José Antonio udaje przed Santą zaskoczonego wiadomością o zniknięciu Lupity. Kobieta domyśla się, że ją oszukuje. Ofelia uprzedza Octavio, że Simona plecie trzy po trzy, jakby była szalona. Mężczyzna przekonuje się o tym na własnej skórze, gdy słyszy jak żona opowiada mu o „aniele śmierci”, który wkrótce zabierze Maricruz. Ojciec Julián namawia Maricruz, by nie odkładała daty ślubu na później. Miguel jest zaskoczony, gdy Simona wypytuje go o jego zmarłą żonę.

Santa proponuje Maricruz, żeby opuściła hacjendę jak tylko odzyska córkę. Simona wyrzeka się Octavito i nakazuje mężowi usunąć dziecko z jej domu. Ojciec Julián próbuje zmusić Miguela do mówienia, pokazując mu nakaz sędziego. Dochodzi do sporu, który przerywa pojawienie się Simony. Kobieta wskazuje palcem na księdza i nazywa go „czarnym aniołem śmierci”. Álvaro ryzykuje własną posadą, nie zgadzając się przeniesienie, do którego zmusza go firma.

Odcinek 127

Ojciec Julián wraca na hacjendę Maricruz bez dobrych wieści. Miguel namawia Octavio, by umieścił żonę w szpitalu psychiatrycznym i położył w końcu ręce na jej fortunie. Sugeruje mu także zwrócenie Lupity, ale on odmawia. Simona nie uważa Octavio za swojego męża. Maricruz zwraca się do José Antonio o pomoc w odzyskaniu córki.

Natasha chwali się Tomasicie, że portret ojciec Juliana odniósł wielki sukces i zabiega o niego kilku kupców. Abelardo wyznaje Nildzie, że wkrótce umrze. Ojciec Julián prosi Vargasa, żeby odnalazł Octavio i wręczył mu wydany przez sędziego nakaz zwrócenia Lupity jej matce. Simona nie chce widzieć syna na oczy i grozi Ofelii, że wyrzuci niemowlę przez okno, jeśli je nie zabierze. Perico informuje Natashę o zamiarze poślubienia Solity i prosi, żeby przestała go więcej nachodzić.

Simona znów rozprawia o Lucíi w obecności Miguela. José Antonio przywozi Maricruz jej córkę. Później próbuje usprawiedliwić swój czyn przed Octavio. Román rozkazuje Vargasowi natychmiastowe wysiedlenie mieszkańców ranczo Narváezów. Doktor Guerra egzaminuje stan zdrowia Simony i stwierdza jej zupełną poczytalność.

Odcinek 128

Solita przyjmuje oświadczyny Perico. Román próbuje przekupić Vargasa lepszą posadą w mieście. Octavio informuje Miguela o rozbieżnych opiniach lekarzy na temat zachowania Simony. Simona opuszcza hacjendę, by złożyć niezapowiedzianą wizytę Maricruz, którą bierze za Lucíę i wypytuje o sprawy ranczo oraz Miguela.

Miguel i Octavio wyruszają na poszukiwania Simony. Ten pierwszy odradza bratu wjazd na hacjendę Maricruz. Perico proponuje Solicie, by pobrali się w sekrecie. Santa prosi Riverę, żeby obserwował Maricruz na wypadek, gdyby potrzebowała pomocy. Octavio czuje się odpowiedzialny za zniknięcie żony. Abelardo prosi Nildę, żeby nie zapomniała o nim po jego śmierci i odwiedzała jego grób. Maricruz chce, żeby José Antonio odwiózł Simonę na jej hacjendę.

Odcinek 129

Clorinda alarmuje ojca Juliana, że nadrzeczni mieszkańcy planują wzniecić bunt przeciwko władzom z powodu braku lekarstw i jedzenia. Vargas rozważa propozycję przeprowadzki do stolicy. Octavio mówi Miguelowi, że teraz rozumie, jak mocno cierpiała Maricruz z braku wieści o córce. Miguel sugeruje bratu, by zamknął żonę w pokoju z kratami w oknach, jeśli nie chce umieszczać jej w zakładzie dla psychicznie chorych.

Vargas prosi ojca Juliana, żeby uprzedził Maricruz o konieczności opuszczenia ranczo. Maricruz i Álvaro wyjaśniają księdzu, że nie dadzą się nastraszyć. Nilda rozpoczyna poszukiwania córki. Simona podejrzewa, iż Octavio ożenił się z nią tylko dla pieniędzy i mówi o tym Ofelii. Álvaro proponuje Maricruz, żeby zgodziła się zostać jego żoną. Ona jest skłonna przyjąć jego oświadczyny.

José Antonio uprzedza Octavio o planowanym ślubie Maricruz z Álvaro. Octavio postanawia nie dopuścić do tego, by Maricruz wywiozła jego córkę. Zamierza znów ją porwać i zabrać gdzieś daleko. Miguel proponuje bratu, że zajmie się zarządzaniem ranczo Simony. Juanita chce wezwać lekarza do Solity, po tym jak ta wymiotowała. Lekarz stwierdza u dziewczyny ciążę.

Odcinek 130

Perico zobowiązuje się wobec Maricruz, że będzie ciężko pracował na utrzymanie Solity i rodziny, którą wspólnie założą. Nilda wypytuje we wsi o swoją głuchoniemą córkę, ale nikt nie potrafi jej pomóc. Perico oznajmia Solicie, że zostaną rodzicami. Natasha zapowiada Tomasicie, że przekaże ojcu Julianowi pieniądze za obraz, żeby rozdał je potrzebującym. Perico zaczyna obawiać się, że jego dziecko będzie tak samo głuchonieme jak jego matka. W rozmowie z Maricruz wyznaje, że w tej sytuacji wolałby, aby umarło przed porodem.

Esther zwierza się Miguelowi ze swoich obaw, iż José Antonio wciąż kocha Maricruz. Nilda rozpoznaje Santę i opowiada jej o tym, jak porzuciła córkę w nadziei, że spotka ją lepszy los. Ranny i nieprzytomny José Antonio zostaje odstawiony przez kilku mężczyzn do domu. Esther jest przerażona. Miguel wzywa lekarza. Perico prosi ojca Juliana, żeby udzielił mu ślubu z Solitą. Esther myśli, że José Antonio został ranny z winy Maricruz. Doktor Guerra uprzedza Octavio, że musi zawiadomić władze o postrzale. Okazuje się, że sprawcą był jeden z dzierżawców ranczo Narváezów. Simona wpada w złość na widok syna leżącego w kołysce.

Odcinek 131

Octavio przekazuje Miguelowi prawo do zarządzania ranczem Simony. Santa informuje Maricruz i ojca Juliana, że spotkała matkę Solity, która błądzi po okolicy w poszukiwaniu głuchoniemej córki. Simona czuje się zazdrosna o własne dziecko i zamierza się go pozbyć – bierze je na ręce i wynosi z domu. José Antonio wyznaje Esther, że został postrzelony przez Basilio Hernándeza. Winny postrzału zgłasza się na policję i usiłuje wmówić Vargasowi, że razem z José Antonio jedynie załatwiali swoje sprawy po męsku. José Antonio ma nadzieję, że mężczyzna go nie zdradzi, bo mógłby przez to stracić zaufanie Maricruz.

Ofelia zawiadamia Octavio o zniknięciu jego syna. Ojciec Julián radzi Maricruz, żeby spotkała się z Nildą i dowiedziała o jej intencje. Santa zdradza Nildzie, że wie, gdzie przebywa jej córka i opowiada kobiecie o ludziach, którzy ją przygarnęli. Simona udaje zdezorientowaną, gdy mąż wypytuje ją o Octavito. José Antonio zeznaje Vargasowi, że został ranny, gdy próbował wyrównać rachunki z Hernándezem i nie zamierza wnosić przeciwko niemu oskarżenia. Esther nie kryje zaskoczenia jego decyzją.

Simona denerwuje się luką w pamięci i prosi Octavio, żeby opowiedział jej o ich przeszłości. Nilda spotyka się z Maricruz, by podziękować jej za wychowanie Solity. Ojciec Julián i Maricruz opowiadają kobiecie o gwałcie, jaki doświadczyła jej córka oraz jej szczęśliwym zakochaniu i ciąży z Perico.

Odcinek 132

Solita jest zdezorientowana widokiem matki, tak samo jak Perico. Nilda prosi córkę o wybaczenie i przytula ją. Ofelia zawiadamia Miguela o zniknięciu Octavito. Octavio podejrzewa, że to nie Simona lecz Maricruz zabrała Lupitę. Nilda oznajmia Maricruz, że zabierze Solitę do kliniki, żeby przerwać zagrażającą jej życiu ciążę, a także odsunie od niej narzeczonego. Maricruz ostrzega kobietę, że jeśli to zrobi, wyrządzi Solicie niewybaczalną krzywdę. Perico obiecuje Solicie, że nie pozwoli ich ze sobą rozdzielić.

Miguel myśli, że Simona udaje szaloną i wypytuje ją o Octavita. Kobieta zarzeka się, że nie wie, o kim mówi i wytyka mu, że razem z bratem tylko czekają aż umrze, żeby zagranąć jej majątek. Álvaro proponuje Maricruz, że porozmawia z Nildą na temat Solity. Maricruz zastanawia się, czy gdyby była na miejscu Nildy nie postąpiłaby identycznie. Perico chce przyspieszyć swój ślub z Solitą. Natasha postanawia wyjechać do stolicy i obiecuje, że wyśle ojcu Julianowi pieniądze z nagrody.

Álvaro prosi ojca Juliana, żeby zapobiegł aborcji dziecka Solity. Octavio jest zdesperowany zniknięciem syna. Melquiades oznajmia Miguelowi, że wystawiono nakaz eksmisji i lada dzień Maricruz będzie musiała opuścić ranczo. Pérez dowiaduje się o nakazie i prosi Santę, żeby uprzedziła Maricruz. Miguel namawia Octavio, by czym prędzej pojechał do domu Maricruz i rozejrzał się na synem, zanim dojdzie do eksmisji.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 sierpień 2015         0 Komentarzy · 102 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 464 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Którą z telenowel chcesz zobaczyć po "Dzikim sercu"?

Amor De Barrio

A que no me dejas

La vecina

Amores con trampa

Tierra De Reyes

Lo imperdonable

En otra piel

Los Miserables

Antes Muerta Que Lichita

El color de la pasion

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
18.09.2015
Tej telki akurat się nie spodziewałam ale para protagonistów fajna

paulineczka
18.09.2015
Od 16 października o 17 na Tv4 Włoska narzeczona. Źródło: PolsatMedia

maita-lukresja2000
18.09.2015
Uważam że powini puścić El color de la pasion ze wzgledu że minął rok od jej zakonczenia

dolores
18.09.2015
Wydaje mi się , że jak pisali , że nowość to raczej " Lo imperdonable".

Wiola
17.09.2015
A ja bym chciała Lo imperdonable smiley

maciek290
16.09.2015
el color de la pasion albo muchacha italiana viene a casarse

Wiola
16.09.2015
Po Dzikim sercu mają puścić jakąś telkę która jest również nowością w Meksyku. Macie jakieś typy?

dolores
13.09.2015
Obyś się myliła ale szczerze mówiąc ja też coś tak czuję no ale masz rację zobaczymy co z tego wyniknie.

Wiola
13.09.2015
Wydaje mi się że tak tylko napisali żeby uspokoić ludzi po tym zakończeniu Santy a przyjdzie co do czego to nie puszczą dalej, no ale zobaczymy...

dolores
13.09.2015
No ale zobaczymy co z " Sekretem''.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

12,728,384 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie