Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 385
Najnowszy Użytkownik: krymPL
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Dzikie serce. Wypadek Simony. Żona Octavia rodzi syna
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 104-108 w TV4 od poniedziałku, 27.07.2015, do piątku, 31.07.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 104-108 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 104 - poniedziałek, 27.07.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz zaprasza Octavia na przyjęcie z okazji chrztu Lupity, jednak on nie pojawia się. Strażnicy rancza Simony zatrzymują Caretę i jego kolegę za kradzież kukurydzy. Octavio nie dopuszcza do aresztowania chłopców i każe im, by w razie potrzeby zwracali się do niego. Rivera odkrywa że rachunki od Jose Antonia nie zgadzają się. Informuje Maricruz o brakujących pieniądzach, ale ona w pośpiechu zbywa go.

"Dzikie serce" odcinek 105 - wtorek, 28.07.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz powoli kończą się pieniądze. Kobieta rozmawia z Riverą o nierentowności rancza, które znów przynosi straty, tak jak za czasów, gdy należało do Narvaezów. Zamierza rozmówić się z Jose Antoniem. Ten twierdzi, że dzierżawcy nie wnoszą należnych opłat. Octavio dowiaduje się, że jego była żona jest okradana. Postanawia ją chronić, ale ona nie chce wierzyć oskarżeniom. Morales próbuje zdobyć Maricruz, ale zostaje odrzucony. Esther wyznaje właścicielce rancza, że Jose Antonio ją okrada.

"Dzikie serce" odcinek 106 - środa, 29.07.2015, o godz. 17 w TV4

Simona szuka Octavia. Miguel informuje ją, że brat poszedł na policję. Maricruz ma otrzymać nakaz eksmisji z rancza, ponieważ na jej ziemi także znajdują się pokłady złota, które będą wydobywane. Octavio nie może się pogodzić ze stosunkiem Simony i Miguela do ludzi z Realengo.

Simona jest świadkiem pocałunku Maricruz i Octavio. Urządza narzeczonemu scenę, po czym odjeżdża konno. Octavio podąża jej śladem i wzywa pracowników rancza do pomocy. Jeden z nich znajduje ją nieprzytomną…

"Dzikie serce" odcinek 107 - czwartek, 30.07.2015, o godz. 17 w TV4

Jose Antonio informuje Maricruz, że Simona jest poważnie chora i leży w szpitalu. Na widok Octavia z Maricruz, jego żona czuje, że nie chce już dalej żyć. Miguel rozmyśla o spadku jaki mógłby odziedziczyć po śmierci Simony.

Miguel oskarża Maricruz o podsycanie zazdrości Simony. Doktor Guerra zaleca operację Simony, żeby ratować życie jej i dziecka. Maricruz przyjeżdża do szpitala, żeby osobiście zapytać o zdrowie Simony. Octavio mówi jej, że nie mogą się więcej spotykać. Miguel nie toleruje jej obecności w szpitalu i obarcza winą za wypadek Simony. Simona wydaje na świat syna.

"Dzikie serce" odcinek 108 - piątek, 31.07.2015, o godz. 17 w TV4

Natasha zaczyna podrywać Miguela, a Perico flirtuje z Solitą. Jose Antonio rozmyśla o Maricruz. Simona ma silne bóle głowy, których powodem może być zakrzep w mózgu. W szpitalu, czuwając przy śpiącej żonie, Octavio obiecuje sobie, że będzie całkowicie oddany jej i jej dziecku i zapomni o Maricruz.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 lipiec 2015         0 Komentarzy · 23 Czytań · Drukuj
 
 
Za głosem serca. Jose Luis świadkiem pocałunku Montserrat i Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Za głosem serca" odcinki 31-35 w TV Puls od poniedziałku, 27.07.2015, do piątku, 31.07.2015, o godz. 12.50. Co się wydarzy w telenoweli "Za głosem serca" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Montserrat (Angelique Boyer), Jose Luisa (Luis Roberto Guzman) i Alejandra (Sebastian Rulli)? Kogo wybierze Montserrat? "Za głosem serca" odcinki 31-35 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Za głosem serca"?

Za głosem serca odcinek 31 - poniedziałek, 27.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls

Montserrat sprzecza się z Alejandrem. Mężczyzna nie potrafi zrozumieć, dlaczego żona wciąż pozostaje obojętna na jego zabiegi. Tymczasem Montserrat wyznaje Carlotcie prawdziwy powód, dla którego chce, by Jose Luis powrócił do hacjendy. Kobieta chce wyjawić całą prawdę mężowi i odejść od niego. W międzyczasie Alejandro prosi Montserrat o wybaczenie i przeprasza ją za swój brak zaufania.

Za głosem serca odcinek 32 - wtorek, 28.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls

Maria wyznaje Alejandrowi miłość, po czym całuje go. Dimitrio dowiaduje się, że Jose Luis mieszka i pracuje w hacjendzie Almonte jako brygadzista. Alejandro chce rozmówić się z rywalem. Jose Luis postanawia wyznać całą prawdę mężowi Montserrat. Tymczasem Nadia mówi Victorowi, że w jego obecności bywa bardzo spięta. Mężczyzna całuje ją.

Za głosem serca odcinek 33 - środa, 29.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls

Victor odnajduje Nadię i wyznaje jej miłość. Montserrat pyta Alejandra, czy pozwoli Adolfowi i Dimitriowi przenocować w hacjendzie. Pod osłoną nocy kobieta próbuje dołączyć do Jose Luisa. Zostaje jednak zatrzymana przez Adolfa. Ich szarpaninę widzi Maria, która wyciąga błędne wnioski. Postanawia powiedzieć Alejandrowi, że jego żona romansuje z Adolfem. Wzburzony mężczyzna idzie do pokoju Montserrat.

Za głosem serca odcinek 34 - czwartek, 30.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls

Alejandro prosi Marię, by powiedziała mu wszystko, co wie o romansie jego żony. Dimitrio informuje mężczyznę, że Montserrat próbowała uciec do kochanka. Wściekły mężczyzna, nie zważając na błagania żony, wyrzuca Rosario z domu. Następnie próbuje dowiedzieć się czegoś od swojego brygadzisty, Jose Luisa Alvareza. Tymczasem Nadia udaje się na spotkanie z Victorem.

Za głosem serca odcinek 35 - piątek, 31.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls

Pedro wraca do domu i odkrywa, że Nadia wyszła. Sprawdza ostatnie połączenia w telefonie dziewczyny. Joaquin rozpoczyna poszukiwania Angiliki od domu Alejandra. Tymczasem Jose Luis i Maria widzą, jak Montserrat całuje się z mężem. Przy najbliższej okazji Maria mówi kobiecie, że miała romans z Alejandrem. Tymczasem Montserrat zarzuca Adolfowi brak lojalności.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 lipiec 2015         0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
 
 
Mariana Seoane w duecie z Julio Camejo
Teledyski


Trzy lata po premierze albumu „La Malquerida” meksykańska aktorka i piosenkarka Mariana Seoane wylansowała nowy przebój. Tak, przebój, albowiem miesiąc po premierze teledysku na kanale YouTube odnotował on ponad milion wyświetleń! Utwór „De rodillas te pido” pochodzi z repertuaru zespołu K-Paz de la Sierra. Wersja zaproponowana przez Meksykankę została ograbiona z dźwięków mariachi, zastąpionych nowoczesnymi rytmami, a głos Sergio Gómez zastąpił damsko-męski duet Seoane i aktora Julio Camejo.ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 25 lipiec 2015         0 Komentarzy · 11 Czytań · Drukuj
 
 
„Santa Diabla” i „Za głosem serca” w VOD TV Puls
Informację
hosting

Emitowane od poniedziałku do piątku w godzinach południowych telenowele „Santa Diabla” oraz „Za głosem serca” znalazły się ofercie VOD TV Puls. Począwszy od 22 lipca nowe odcinki obu produkcji będą udostępniane na 48 godzin tuż po premierze telewizyjnej.
Dodał:  Wiola dnia 25 lipiec 2015         0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
 
 
William Levy i wojna kochanek
Notka


Jeden wywiad wystarczył, by kobiety aktora skoczyły sobie do gardeł i rozpętały medialną burzę. Czu naprawdę ta walka ma jakiś sens?

W grudniu 2010 r. były pracownik Williama ujawnił, że aktor jest seksoholikiem i do tamtego czasu zdradził Eli z ponad 40 kobietami. Jeśli to prawda, to dziś ta liczba musi być jeszcze większa.

Na początku czerwca (nr 13 ŚS) pisaliśmy o wywiadzie, którego William Levy udzielił magazynowi "People en español".

- Elizabeth i ja nie jesteśmy już razem! Rozstaliśmy się jako para, ale nie jako rodzina. Nasza decyzja nie była wynikiem ingerencji osób trzecich
- wyznał 34-letni Kubańczyk.
Przegrana walka

Mylił się ten, kto myślał, że tym samym zakończy się medialna telenowela z udziałem Williama. Jak donosi magazyn "TV Notas", wyznanie zaskoczyło wieloletnią partnerkę i matkę dzieci Levy’ego, Elizabeth Gutièrrez, która, wbrew zapewnieniom partnera o wierności, doskonale znała imię winnej rozpadu jej rodziny. To Ximena Navarrete. Mając tę informację, sięgnęła po telefon komórkowy i rozpoczęła ostrą SMS-ową wymianę zdań z kochanką Williama. Co więcej, zapis rozmowy trafił na łamy w.w. magazynu.

- Co z ciebie za kobieta? Gotowa poświęcić czyjąś rodzinę, uwodząc mężczyznę? Ty myślisz, że kiedy nocuje w naszym domu, śpimy oddzielnie? Nigdy nie przestaliśmy uprawiać seksu
- cytuje SMS-y Elizabeth.

A tuż pod nimi odpowiedzi zaatakowanej Ximeny, która nie pozostała jej dłużna:

- Od jakiegoś czasu wiem, gdzie i z kim sypia. Mogę ci wysłać pełno naszych wspólnych zdjęć i wideo. Wiesz, że nie kłamię. William zapewnia, że nie kochacie się od dawna. Daj spokój, wiem, że był z tobą ze względu na dzieci. On idzie do tej, której pragnie!

Opuszczenie gardy

Jak czytamy dalej w artykule, rozmowa trwała ponad godzinę. Po tym poniżającym doświadczeniu i poznaniu innych kłamstw partnera, Eli złożyła broń, pisząc:

- Mam dość tej sytuacji. Nie chcę mężczyzny, który kłamie na każdym kroku. Oddaję ci go! Bądźcie szczęśliwi, a mnie zostawcie już w spokoju!

Ale w tej konwersacji ostatnie słowo należało do Ximeny, która na koniec wbiła rywalce szpilę:

- Znasz go trzynaście lat i udajesz zdziwioną? Przecież nie pierwszy raz cię to spotyka! I co, teraz ja mam być tą winną? Nie wiem, czy wiesz, ale kobieta nie jest w stanie odbić żonatego czy zaręczonego, gdy ten myśli tylko o swojej ukochanej. Dobrze wiesz, że William nie jest mężczyzną, który składa jakiekolwiek obietnice. Jeśli jesteście szczęśliwi, proszę bardzo. Życzę Ci jak najlepiej, ale wiesz, że twoje rodzinne życie dalekie było od idealnego - podsumowała.

Medialna telenowela

Relacja SMS-owa, którą, jak wszyscy podejrzewają, udostępniła Navarrete, została wzbogacona wywiadem z przyjacielem aktora, który rzuca światło na kulisy ostatnich wydarzeń. Informator zdradził, dlaczego Elizabeth tak emocjonalnie zareagowała.

- Po raz pierwszy William zagroził Elizabeth rozstaniem w listopadzie ub.r. Miał za złe, że partnerka chce wrócić do pracy i przyjęła rolę w telenoweli "Que te perdone Dios, yo no". Eli ponownie ugięła się pod jego żądaniami i ostatecznie zrezygnowała z udziału w produkcji. Ale William zmęczył się już robieniem dobrej miny do złej gry. Czy to oznacza, że tym samym Levy odciął się od matki swoich dzieci? Bynajmniej!

- Odsunął się na margines. Prowadzi spokojne życie. Pomieszkuje u mamy, ale nie zerwał relacji z Eli, bo wie, że zawsze będą rodziną. Wdzięczny jest jej za tyle lat miłości i wsparcia. Często odwiedza ich wspólny dom, spędza czas z dziećmi, czasami zostając na noc - kontynuuje kolega. I jak zapewnia, taka sytuacja tylko przyczynia się do kolejnych scysji między Elizabeth a Ximeną.

- Nadal się kłócą. Co więcej, kiedy William jest z jedną, ta dzwoni do drugiej, by ją zdenerwować i udowodnić, że to ona jest tą najważniejszą. William nie dba o to i korzysta z życia... One prowadzą wojnę i nawet nie biorą pod uwagę rozejmu - mówi dalej.

Nadzieja matką...


- Elizabeth jest załamana, a Ximena triumfuje. Nareszcie William obwieścił światu, że jest wolny. Navarrete kocha go i myśli, że nareszcie będą mogli oficjalnie zostać parą. Wierzy, że założy z nim prawdziwą rodzinę. Taką, jakiej Eli z nim nigdy nie miała - kończy przyjaciel aktora i informator "TV Notas". Czy tak będzie?

Wydaje się to wątpliwe, skoro sam zainteresowany cały czas krąży między kochankami, których grono sukcesywnie się powiększa. Mimo to Navarrete naiwnie wierzy, że swoją miłością wpisze do jego słownika pojęcie wierności...


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 24 lipiec 2015         0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
 
 
Za głosem serca. Montserrat nie chce uciec z Jose Luisem, bo pokochała Alejandra
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Za głosem serca" odcinki 26-30 w TV Puls od poniedziałku, 20.07.2015, do piątku, 24.07.2015, o godz. 16.00. Co się wydarzy w telenoweli "Za głosem serca" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Montserrat (Angelique Boyer), Jose Luisa (Luis Roberto Guzman) i Alejandra (Sebastian Rulli)? Kogo wybierze Montserrat? "Za głosem serca" odcinki 26-30 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Za głosem serca"?

Za głosem serca odcinek 26 - poniedziałek, 20.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls
Montserrat odrzuca propozycje ucieczki z Jose Luisem. Tymczasem Juventino włamuje się do pokoju Alejandro chcąc go zabić we śnie. Montserrat w kłótni wyzywa Alejandra od kłamców. Nie długo później Alejandro prosi Montserrat, by spędziła z nim noc…

Za głosem serca odcinek 27 - wtorek, 21.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls
Ojciec Anselmo próbuje przekonać Jose Luisa, że powinien trzymać się z dala od Montserrat. Tymczasem Juventino manipuluje Marią i wmawia jej, że Antonio Olivaresem ma romans z żoną Alejandra, dlatego dostał wypowiedzenie. Angelica zakochuje się w Jose Luisie.

Za głosem serca odcinek 28 - środa, 22.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls
Do hacjendy Almonte przybywa Victor z Esmeraldą. Przybywa też kapitan Robledo, któremu Alejandro chce przedstawić Jose Luisa. Angelica znajduje list w domu Jose Luisa i zdaje sobie sprawę, że ten jest zakochany w Montserrat. Rosario przekazuje Montserrat wiadomość od Antonio Olivaresa, w którym ten informuje ją, że już nigdy nie wróci. Refugio i Jose Luis decydują się ukryć.

Za głosem serca odcinek 29 - czwartek, 23.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls
Tomas Valverde mówi swojej siostrze Josefinie, że Dimitrio ją oszukał. Esmeralda wyznaje Nadii, że nie jest kochanką jej męża, ponieważ ten nie lubi kobiet. Alejandro mówi Victorowi, że widział Jose Luisa z Montserrat.

Za głosem serca odcinek 30 - piątek, 24.07.2015, o godz. 12.50 w TV Puls
Tomas Valverde idzie do domu Mendozów, żeby zabić Dimitrio za to, co ten zrobił jego siostrze. Graciela ostrzega Dimitrio, że ktoś chce go zabić, dlatego mężczyzna ucieka w towarzystwie Adolfo. Alejandro prosi Montserrat do tańca, ale pojawia się Maria, która próbuje ostudzić jego emocje.

Angelica przygotowuje romantyczną kolację dla José Luisa. Montserrat niespodziewanie zagląda do chatki i nakrywa ich na pocałunku.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 lipiec 2015         0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Octavio i Simona będą mieli dziecko
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 99-103 w TV4 od poniedziałku, 20.07.2015, do piątku, 24.07.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 99-103 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 99 - poniedziałek, 20.07.2015, o godz. 17 w TV4
Miguel i Octavio spotykają Natashę, która zaczyna podrywać Octavia, nie zważając na to, że jest żonaty. Simona żali się mężowi, że jest zazdrosna i musi uważać też na Natashę. Jose Antonio poznaje Natashę, która również z nim zaczyna flirtować.

"Dzikie serce" odcinek 100 - wtorek, 21.07.2015, o godz. 17 w TV4
Octavio reanimuje chore na dyfteryt dziecko z Realengo. Wkrótce i u niego pojawiają się objawy choroby. Esther nie chce mieszkać na ranczu Maricruz. Jose Antonio dowiaduje się o stan Octavia i donosi byłej żonie, że mężczyzna jest bardzo chory i może umrzeć. Miguel radzi Simonie, by ogrodziła ranczo drutem kolczastym, żeby nie ludzie z Realengo nie weszli na jej teren. Octavio informuje Maricruz, że Simona spodziewa się dziecka.

"Dzikie serce" odcinek 101 - środa, 22.07.2015, o godz. 17 w TV4
Jose Antonio postanawia wykorzystać fakt, że Maricruz rozdaje pieniądze ubogim z Realengo. Natasha flirtuje z Octaviem na oczach Maricruz. Kobieta jest zazdrosna o byłego męża i gdy go odwiedza, ten prosi ją, by wyszła, zanim zjawi się Simona.

"Dzikie serce" odcinek 102 - czwartek, 23.07.2015, o godz. 17 w TV4
Maricruz jest zła na Octavia, uważa, że interesują go tylko pieniądze Simony. Jose Antonio zapowiada Esther, że odtąd będzie okradał właścicielkę rancza. Nazario żąda od Octavia 300 tysięcy. Jeśli ich nie otrzyma, to doniesie na policję, że Miguel ukrywa się na ranczu Simony. Jose Antonio chce się wzbogacić, by dzięki temu zdobyć Maricruz.

"Dzikie serce" odcinek 103 - piątek, 24.07.2015, o godz. 17 w TV4
Simona wyznaje Ofelii, że jej mąż zdradza ją z Maricruz. Octavio wybiera się na spotkanie z Nazariem. Zapowiada bratu, że postara się, by znów mógł cieszyć się wolnością. Postanawia też nie spotykać się Maricruz, by nie denerwować Simony.

ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 lipiec 2015         0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj
 
 
Zmiany w paśmie "Miłosne roztwerki"
Informację
hosting

Od najbliższego poniedziałku, czyli 20 lipca pasmo telenowel na TV Puls będzie wyglądało następująco:
10:40 Sekret
11:50 Santa Diabla
12:50 Za głosem serca
13:45 Sezon na miłość
Dodał:  Wiola dnia 19 lipiec 2015         0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj
 
 
Rosną słupki oglądalności telenoweli „Dzikie serce”
Informację
hosting

Jak informuje Czwórka, od premiery w marcu emitowana o godz. 17:00 meksykańska telenowela „Dzikie serce”, z Aną Brendą Contreras i Danielem Arenasem w rolach głównych, sukcesywnie zyskuje coraz więcej widzów. W tym miesiącu jej oglądalność utrzymuje się średnio na poziomie 400 tys. osób, natomiast we wtorek 7 lipca sięgnęła nawet 470 tys. dane (Nielsen Audience Measurement). Systematycznie rosną też średnie miesięczne udziały telenoweli w widowni, które z poziomu 2,9% w marcu zwiększyły się do 4,8% w lipcu, a w grupie komercyjnej: z 3% do 5,2%.

Zawiłe losy Maricruz i Octavio przyciągają więcej widzów niż emitowane przez konkurencje seriale „Rodzinka.pl”, „Brzydula” czy „Cobra oddział specjalny”. W nadchodzących tygodniach pojawi się wiele zmian w fabule i obsadzie „Dzikiego serca”. Po tym jak postać Lucíi, kreowana przez Elizabeth Álvarez, została uśmiercona, do udziału zaproszono m.in. Sergio Goyri („Kobieta ze stali”), Arleth Terán i Polkę Mayę Mishalską („Nie igraj z aniołem”).


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 15 lipiec 2015         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
Dzikie serce. Maricruz zniszczy ślub Octavia i Simony
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Dzikie serce" odcinki 94-98 w TV4 od poniedziałku, 13.07.2015, do piątku, 17.07.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 94-98 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 94 - poniedziałek, 13.07.2015, o godz. 17 w TV4
Simona cieszy się, że ukochany ma rozwód za sobą. Jednak wciąż czuje się zagrożona. Maricruz zapewnia Santę, że nie zamierza wrócić do Octavia, ale nie pozwoli mu na szczęście z inną kobietą. Zawiadamia byłego męża, że ich córeczka ma wysoką gorączkę i potrzebuje doktora. Simona uważa, że to pułapka. Nazario wyjawia Lucii, że zamierza zemścić się na Miguelu za śmierć Eusebia.

"Dzikie serce" odcinek 95 - wtorek, 14.07.2015, o godz. 17 w TV4
Lucia ma wypadek samochodowy i jest w stanie krytycznym. Kiedy Miguel zjawia się w szpitalu kobieta każe mu podpalić ranczo. Jose Antonio mówi Maricruz, że Lucię spotkał taki sam los jaki sama zgotowała jej dziadkowi. Simona z niecierpliwością czeka na ślub z Octaviem. On zapewnia ją, że nic ich nie rozdzieli.

"Dzikie serce" odcinek 96 - środa, 15.07.2015, o godz. 17 w TV4
Maricruz wyznaje Octaviowi, że nadal go kocha i że w jej życiu nie ma nikogo innego. Mężczyzna odpowiada, że żeni się z Simoną i powinna trzymać się od niego z daleka. Maricruz zjawia się w kościele i gdy Octavio ma wypowiedzieć przysięgę, robi coś, czego nikt się nie spodziewał.

"Dzikie serce" odcinek 97 - czwartek, 16.07.2015, o godz. 17 w TV4

Esther wyznaje Jose Antoniowi, że w z powodu bogatych złóż pod Realengo, mieszkańcy wioski zostaną wyeksmitowani. Maricruz oddaje wysiedlonym część rancza. Jose Antonio uważa, że było to gest, który miał zrobić wrażenie na Octaviu. Maricruz zapowiada ludziom z Realengo, że Octavio również podaruje im 5 hektarów rancza Simony.

"Dzikie serce" odcinek 98 - piątek, 17.07.2015, o godz. 17 w TV4
Simona zatrudnia ochroniarzy do pilnowania rancza. Octavio odwiedza swoją córeczkę. Maricruz obejmuje go i zaczynają się całować. Miguel jest zdenerwowany, że ludzie z Realengo otrzymali część rancza. Jose Antonio zaczyna być zazdrosny, kiedy pojmuje, że Maricruz nadal kocha Octavia.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 lipiec 2015         0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj
 
 
Za głosem serca. Zamach na Alejandra. Montserrat drży o życie męża
Z odcinka na odcinek
hosting

Serial "Za głosem serca" odcinki 21-25 w TV Puls od poniedziałku, 13.07.2015, do piątku, 17.07.2015, o godz. 16.00. Co się wydarzy w telenoweli "Za głosem serca" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Montserrat (Angelique Boyer), Jose Luisa (Luis Roberto Guzman) i Alejandra (Sebastian Rulli)? Kogo wybierze Montserrat? "Za głosem serca" odcinki 21-25 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Za głosem serca"?

Za głosem serca odcinek 21 - poniedziałek, 13.07.2015, o godz. 16 w TV Puls
Jose Luis wyznaje Montserrat, że to on zabił porucznika Avellaneda. Dziewczyna zwierza się ze swoich zmartwień ojcu Anselmowi. Alejandro pyta Marię, kto pomógł Montserrat w ucieczce z hacjendy. Victor pokazuje mężczyźnie portret pamięciowy Jose Luisa. Alejandro grozi Gracieli, że powie Montserrat, iż była kochanką jego ojca, jeśli nie wyzna mu prawdy na temat śmierci Bruna Gamboi.

Za głosem serca odcinek 22 - wtorek, 14.07.2015, o godz. 16 w TV Puls
Alejandro opowiada Montserrat o swojej przeszłości w hacjendzie Almonte. Josefina i Dimitrio biorą fałszywy ślub. Jose Luis wkrada się do pokoju Montserrat w tym samym momencie, w którym do jej drzwi puka Alejandro. Maria mówi drugiemu z mężczyzn, że może uczynić go szczęśliwym, po czym zdejmuje ubranie.

Za głosem serca odcinek 23 - środa, 15.07.2015, o godz. 16 w TV Puls
Do hacjendy Almonte przybywa Carlota. W domu pojawiają się również Alejandro w towarzystwie Jose Luisa. Pierwszy z mężczyzn został postrzelony. Montserrat prosi Rosario o pomoc w dostarczeniu listu do Jose Luisa. Tymczasem Dimitrio i Josefina spędzają swój miesiąc miodowy na rodzinnym ranczu Adolfa.

Za głosem serca odcinek 24 - czwartek, 16.07.2015, o godz. 16 w TV Puls
Montserrat jest przekonana, że Alejandro zmusił jej matkę do oskarżenia Dimitria o zabójstwo Bruna Gamboi. Josefina jest bardzo rozczarowana zachowaniem męża podczas miesiąca miodowego. Postanawia zniknąć z jego życia. Maria informuje Juventina o swoich podejrzeniach dotyczących romansu Montserrat i Jose Luisa.

Montserrat mówi Jose Luisowi, że stchórzył w obliczu konfrontacji z Alejandrem i prosi go o wyznanie całej prawdy. Ich rozmowę przerywa nadejście Alejandra. Juventino i jego ludzie dokonują zamachu na życie Alejandro. Obecny przy tym Jose Luis dostrzega szansę pozbycia się rywala.

Za głosem serca odcinek 25 - piątek, 17.07.2015, o godz. 16 w TV Puls
Ojciec Anselmo podejrzewa, że to Jose Luis zranił Alejandra. Maria obawia się, że Montserrat planuje zabójstwo męża. Postanawia chronić mężczyznę. Montserrat policzkuje wścibską kobietę. Jose Luis pyta ukochaną, czy zależy jej na mężu. Alejandro ostrzega Carlotę, że jeśli dalej będzie mieszała się w cudze sprawy, usunie ją z hacjendy. Tymczasem Montserrat zaprasza do siebie Nadię.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 14 lipiec 2015         0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 459 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Z kim powinna być Montserrat?

Alejandro

Jose Luis

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

krymPL
30.07.2015
Z początku jakoś nie mogłem załapać czy to coś będzie w końcu się dziać czy nie, ale na 10-tym odcinku już mnie przekonywało że będzie, bo robiło się coraz ciekawiej.smiley Muszę pobrać odcinki Pokojówki

Wiola
29.07.2015
Oj tak smiley czekam na dalsze odcinki z ogromną niecierpliwością smiley

krymPL
29.07.2015
Santa Diabla się rozkręca.smiley

krymPL
28.07.2015
Tak! Królowa Serc to jak na razie dla mnie najlepsze! Przy niej wymiękają niektóre filmy co mają wątek kryminalny. Jestem chłopakiem a Królowa od razu mi się spodobała jak ujrzałem takie wątki. Ale Sa

Wiola
28.07.2015
Niby ma ale moim zdaniem nie umywa się do Królowej serc, zresztą jak większość telek.

krymPL
28.07.2015
No chyba Pokojówka ma wątki kryminalne, przecież tam jest Nicolas Nuñez.smiley

Wiola
27.07.2015
Nie o Pokojówkę na Manhatannie. Santa Diabla bardzo fajnie się zapowiada, lubię telki Telemundo z wątkami kryminalnymi w tle.

krymPL
27.07.2015
Ale chodzi o Santa Diabla?

Wiola
27.07.2015
Widziałam kilka odcinków i mi osobiście nie za bardzo przypadła do gustu fabuła

OllgaXD
27.07.2015
Strasznie podobają mi się wątki Sany i Santiago smiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

11,623,774 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie