Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Telenowela "Królowa serc" w TV Puls od 3 grudnia!
Premiery w Polsce
hosting

W środę, 3 grudnia, TV Puls rozpocznie emisję nowej telenoweli „Królowa serc” produkcji Telemundo. Będzie to premiera telewizyjna tej amerykańskiej produkcji w Polsce.

Akcja telenoweli "Królowa serc” (Reina de Corazones) rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Licząca 140 odcinków telenowela będzie emitowana w paśmie „Zbuntowanego anioła”, czyli od poniedziałku do piątku, o godz. 13:30.

Premiera: środa, 3 grudnia, godz. 13:40
Emisja: poniedziałek-piątek, ok. godz. 13:30


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 listopad 2014         0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj
 
 
Enrique Iglesias w czołówce nowej telenoweli "Królowa serc"
Newsy
hosting

Zobacz czołówkę nowej telenoweli, którą będzie można oglądać już od 3 grudnia w TV Puls. Piosenkę przewodnią śpiewa sam Enrique Iglesias!

W czołówce "Królowej serc" pojawia się latynoski wokalista Enrique Iglesias, którego piosenka "Bailando" została wykorzystana jako muzyczny temat przewodni telenoweli.ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 listopad 2014         0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
 
 
Polscy widzowie walczą o emisję nowego serialu z Natalią Oreiro
Newsy
Natalia-3-natalia-oreiro-26917036-1024-768.jpg

Fani Natalii Oreiro chcą, aby w Polsce można było oglądać serial "Solamente vos" ("Tylko ty"), w której aktorka gra główną rolę. Uda się?

"Solamente vos" to argentyńska telenowela z 2013 roku. W rolach głównych występują Natalia Oreiro i Adrián Suar. W kwietniu 2014 roku na Facebooku powstała polska strona Chcemy emisji "Solamente Vos" w Polsce, która zrzesza fanów Natalii Oreiro, walczących o emisję telenoweli w Polsce.

Serial spotkał się z życzliwym przyjęciem nie tylko w Argentynie, przez co przedłużono czas kręcenia odcinków. Na oglądalność wpływa także fakt, że Natalia wykonuje w nim kilka swoich piosenek, m.in. "Como una loba", "Abre la puerta" czy "Mi vida eres tú".

Telenowela pojawiła się właśnie w rosyjskiej telewizji, wciąż jednak brak odzewu ze strony polskich kanałów telewizyjnych. W Polsce emitowano do tej pory pięć seriali z Natalią Oreiro w roli głównej: "Zbuntowany Anioł", "Valeria", "Kachorra to ja", "Jesteś moim życiem" i "Amanda O".


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 46-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 46

Ernesto świętuje fakt, że wkrótce zostanie ojcem. Przyjaciele stają w obronie Damiána, kiedy ma zostać zabrany do więzienia. Fulgencio triumfuje. Mercedes zapowiada mu, że zrobi wszystko, by udowodnić niewinność Fabré. El Papacito odnajduje Magdalenę i mówi jej o Mercedes. Dziewczyna jest gotowa na wszystko, by tylko pomógł ukryć się jej przed matką. Rebeca opowiada Candy, że Hernán bardzo ładnie zachował się w sądzie. Koleżanka radzi jej, by uważała na niego i nie wierzyła w jego dobre intencje.

Mercedes oznajmia Hernánowi, że wie z dobrego źródła, że jest przywódcą organizacji przestępczej. Każe mu zniknąć z fabryki i życia Mariny. Mężczyzna broni się i zapewnia, że udowodni jej, że jego pieniądze pochodzą z legalnych źródeł. Rosario dowiaduje się o profesji Jazmín. Obraża ją i każe się jej trzymać od Lázara z daleka. Dziewczyna próbuje się jej wytłumaczyć, ale kobieta nie daje jej dojść do słowa.

Mercedes nie może uwierzyć, że Robles nie żyje. Lázaro wspiera Jazmín. Zapewnia ją, że gdy matka pozna całą prawdę, zaakceptuje ich związek. Fulgencio oznajmia Mercedes, że pewnego dnia poprzysiągł zemstę na Fabré za to, że ten odebrał mu jego miłość i teraz przyszedł czas jej realizacji. Kobieta ripostuje, że poruszy niebo i ziemię, by wyciągnąć kapitana z więzienia. Marina życzy szczęścia Damiánowi.

Odcinek 47

Candy i Rebeca ustalają ostatnie szczegóły show, które przygotowują w barze. Úrsula oferuje im swoją pomoc. Oznajmia, że dobrze śpiewa i tańczy. Tak naprawdę chce jednak zbliżyć się do ludzi, którzy przyjaźnią się z Damiánem i Hernánem. Damián zostaje przewieziony do więzienia. Marina wykrzykuje mu swoją miłość. Mercedes dowiaduje się o ucieczce Magdaleny ze szpitala. Natychmiast rusza na jej poszukiwania. Robles zdradza przełożonemu swój plan działania. Lucrecia i Rosario obrażają Marinę. Hernán staje w jej obronie. Gdy dziewczyna dziękuje mu za pomoc, ponownie wyznaje jej miłość.

W więzieniu Damián poznaje Claudia (René Casados). Ten radzi mu, żeby trzymał się z daleka od kłopotów i wprowadza go w zasady panujące w zamknięciu. Niestety, Damián już pierwszego dnia wyładowuje swoją złość na jednym z zaczepnych więźniów. Beatriz namawia córkę na wyjazd. Marina odmawia, argumentując, że musi wywiązać się z kontraktu z Mercedes.

Hernán proponuje, by obwieścili światu, że są zaręczeni i zamierzają się pobrać. Uważa, że w ten sposób uspokoją ludzi w miasteczku. Po namyśle Marina zgadza się, ale zaznacza, żeby przyjaciel nie robił sobie nadziei, bo jej serce nadal należy do Damiána. Fulgencio rozmawia z Lázaro o wykonanym przez niego zadaniu. Damián pisze list do Mariny, w którym przeprasza za zranienie jej i wyznaje powody swojego postępowania.

Odcinek 48

Fulgencio radzi Lázaro, by odszedł z mafii. Chłopak doskonale wie, że z organizacji wychodzi się tylko w trumnie. Burmistrz obiecuje mu, że jeśli będzie chciał odejść nic mu się nie stanie, a dopóki będzie trzymał buzię na kłódkę, Jazmín będzie dla niego. Rebeca ostrzega siostrzenicę przed Hernánem. Nie wierzy, że mężczyzna zmienił się i uważa, że chce jedynie manipulować Mariną.

Úrsula naciska na Hernána, by zaprosił ją na rejs swoją motorówką, ale mężczyzna odmawia. Lázaro rozmawia z Jazmín o propozycji Fulgencio. Hernán jest wściekły na Fulgencia. Chce wiedzieć, dlaczego wspólnik tak bardzo troszczy się o Lázara. Rosario zapowiada synowi, że nigdy nie zgodzi się na jego związek z Jazmín. Zdecydowany chłopak postanawia się wyprowadzić od matki. Claudio radzi Damiánowi, by na siebie uważał.

Lázaro żali się Fulgencio na matkę. Mężczyzna wyznaje mu, że jego ojciec żyje i zachęca go, by stawił czoło matce. Macario zdradza Hernánowi, że Ernesto postanowił poślubić Hadę, bo ta spodziewa się jego dziecka. Marina oświadcza Hernánowi, że idzie odwiedzić Damiána. Mężczyzna wpada w szał. Dziewczyna jest zaskoczona jego zachowaniem.

Odcinek 49

Mayuya mówi Delfinie o planowanych występach Úrsuli w kantynie Candy. Początkowo kobieta oponuje, chcąc uniknąć kolejnego skandalu w rodzinie, ale mąż przekonuje ją, że siostrzenica nie przyniesie im wstydu. Jazmín opowiada o. Tomasowi swoją historię. Marina odwiedza Damiána. Informuje go, że postanowiła dać szansę Hernánowi. Kapitan życzy jej szczęścia.

Hernán uprzedza Fulgencia, że powiadomił szefa o wszystkim i zapowiada, że jeśli Lázaro piśnie choć słowo, będzie musiał zabić go. Damián cierpi po wizycie Mariny. Zarzuca sobie, że sam pchnął ukochaną w ramiona Hernána. Opowiada Claudio o swoim poświęceniu. Rosario żali się o. Tomasowi, że syn odszedł z domu przez prostytutkę. Duchowny radzi jej, by dała szansę i poznała Jazmín i przypomina jej, że w przeszłości sama popełniała błędy.

Ernesto zgadza się zaufać Fulgencio w kwestii Lázaro. Hade wzywa Hernána. Przypomniała sobie swoje prawdziwe imię i prosi go, by dopowiedział jej resztę. Mercedes widzi Magdalenę w towarzystwie Papacita. Zamierza śledzić córkę. Marina opowiada Hernánowi o swojej wizycie w więzieniu.

Odcinek 50

Lázaro chce, by Fulgencio zdradził mu tożsamość jego ojca. Burmistrzowi nie podoba się ton chłopaka i wyrzuca go. Claudio ostrzega Damiána, że Dragón może coś knuć. Papacito ma dość Magdaleny i wyrzuca ją z domu. Gdy dziewczyna nie chce wyjść, stosuje wobec niej przemoc. Nagle pojawia się Mercedes w towarzystwie policji. Aresztują Papacito. Magdalena nie chce iść z matką. Osłabiona mdleje. Guerrero każe Lázaro zdobyć telefon Nereo, by dowiedzieć się, gdzie przebywa siostra Jazmín. Chłopak podejmuje się zadania, ale zaznacza, że będzie to ostatnia rzecz, jaką zrobi, bo już nie pracuje w organizacji.

Rosario każe Fulgencio trzymać się z daleka od jej syna. Burmistrz przypomina jej, że jest ojcem Lázara i naciska ją, by w końcu wyznała chłopakowi prawdę. Marina wychodzi na spacer z Hernánem. Widzą ich przyjaciele Damiána i nie mogą uwierzyć, gdy widzą dziewczynę idącą za rękę z Saldañą. Marina rozdziela obowiązki na pokładzie “Burzy”. Rybach zgadzają się pracować jak wcześniej. Lola chce jednak wiedzieć, czy to prawda, że jest dziewczyną Hernána. Ona nie odpowiada, ale pyta, czy znają powód, dla którego Damián przestał ją kochać. Eusebia mówi Roasrio, że Lázaro wypytywał ją o ojca. Uważa, że nadszedł czas, by chłopak poznał prawdę. Ojciec Tomas zapowiada Mayuyi, Rosario, Lucrecii i innym kobietom, że jeśli nie przestaną źle mówić o Marinie, nie chce widzieć ich w kościele.

Marina i Beatriz idą na spacer. Są zaskoczone, gdy mijają kobiety, a te nie obrzucają Mariny wyzwiskami. Matka uważa, że to dzięki narzeczeństwu z Hernánem. Mercedes błaga córkę, by jej wysłuchała. Obiecuje, że jeśli po poznaniu prawdy nadal nie będzie chciała mieć z nią do czynienia, uszanuje jej decyzję. Mayuya podsłuchuje kłótnię Rosario z Fulgenciem. Dowiaduje się, że Lázaro jest synem burmistrza. W trakcie meczu koszykówki Damián zostaje ranny. Eusebia ma złe przeczucia.

Odcinek 51

Po wysłuchaniu prawdy Mercedes Magdalena zgadza się zostać z matką. Stawia jednak warunek: nie zamknie jej w ośrodku rehabilitacyjnym. Eusebia opowiada Bagre i Oso o swojej wizji: widziała Damiána rannego na podłodze. Tymczasem on prosi Claudia, by wyznał Marinie prawdę, jeśli nie uda mu się przeżyć. Przyjaciel zapewnia go, że wyjdzie cało z opresji.

Ernesto mówi Hernánowi, że nazajutrz żeni się z Hadą. Dziewczyna chce za wszelką cenę znać prawdę o sobie. Hernán każe jej uzbroić się w cierpliwość. Zdradza, że nazywa się Esthercita Salazar i mieszka w Pueblo de Nuestra Señora del mar. Lekarz ostrzega Mercedes przed trudnymi momentami, które przeżyje z Magdaleną. Eusebia i przyjaciele chcą widzieć się z Damiánem, ale nie zostają wpuszczeni ze względu na porę. Chrzestna zostawia dla rannego kopertę.

Robles pojawia się w klubie, gdzie pracuje Belen. Zatrzymuje wielu członków mafii i obiecuje dziewczynie, że wkrótce spotka się z siostrą. Rosario, widząc syna z Jazmín, urządza mu awanturę. Lázaro zapowiada, że nie ma zamiaru wracać do domu. Jazmín dowiaduje się, że jej siostra jest wolna. Damián myśli o Marinie, kiedy ona wyrzuca do śmieci naszyjnik, który od niego dostała.

Odcinek 52

Rebeca zdradza José, że Damián nigdy nie przestał kochać Mariny. Odsunął się od niej, żeby ją chronić. Chrześniak prosi Eusebię, by nie mówiła Marinie o zajściu w więzieniu. Marina powierza obowiązki kapitana Bagre. Ernesto i Hada biorą ślub. Úrsula odwiedza Damiána w więzieniu. Przypomina mu, że znają się z okresu dzieciństwa i proponuje przyjaźń. Mayuya szantażuje Fulgencia: grozi, że jeśli nie będzie traktował jej lepiej, wszyscy dowiedzą się, że jest ojcem Lázara.

Jacobo Souza (Andrés Gutiérrez) przedstawia się Damiánowi jako jego adwokat. Obiecuje mu, że wkrótce wyjdzie na wolność. Hernán całuje Marinę, ale dziewczyna studzi jego zapał. Fulgencio idzie do łóżka z Mayuyą. W trakcie miłosnych uniesień dusi kochankę. Hernán informuje Beatriz i Rebecę, że Marina dała mu szansę. Matka dziewczyny jest szczęśliwa, ale ciotka pyta go, czy jeśli Damián wyjdzie na wolność, pozwoli Marinie na szczęście z ukochanym.

Odcinek 53

Marina nie chce rozmawiać o Damiánie z ciotką. Mercedes zleca Jacobowi wyciągnięcie Fabré z więzienia. Ma nadzieję, że adwokatowi uda się zmusić kapitana portu do wyznania prawdy. Uprzedza go jednak, żeby uważał na Fulgencia. Damián ponownie wdaje się w bójkę z Dragónem. Toribio zawiadamia Delfinę i Fulgencia, że znalazł Mayuyę martwą. Jest przekonany, że chodzi o nieszczęśliwy wypadek. Magdalena ma kryzys. Grozi, że popełni samobójstwo, jeśli nie dostanie alkoholu.

Hernán mówi Fulgencio o adwokacie zatrudnionym przez Fulgencia. Radzi, żeby pozbyć się kapitana portu. Burmistrz obiecuje się zająć sprawą – zastraszyć świadka i znaleźć bezwzględnego prawnika w Meksyku. Valdivia informuje szefa, że właściciel sprzedał przystań i wyjechał z rodziną do stolicy. Rebeca wyznaje Marinie, że jest przekonana, że Damián nadal ją kocha. Radzi, by dobrze przemyślała swój związek z Hernánem, żeby później nie żałowała. Mercedes zabiera córkę do ośrodka rehabilitacyjnego. Úrsula radzi Delfinie, że powinna odejść od męża. Kobieta nie bierze takiej możliwości pod uwagę.

Fulgencio składa Mercedes propozycję: wycofa zarzuty wobec Damiána, jeśli kobieta da mu szansę. Następnie całuje ją. Mercedes policzkuje go i kategorycznie odrzuca jego ofertę. Jacobo informuje pracodawczynię, że odnalazł właściciela przystani, ale ten zastraszony boi się cokolwiek powiedzieć. Mercedes prosi go, by zapewnił mu ochronę, jakiej potrzebuje i wyciągnął od niego na piśmie odwołanie swoich zeznań.

Odcinek 54

Show w kantynie Candy odnosi sukces. Mija pół roku. Mercedes odwiedza Damiána. Informuje go, że nadszedł czas, żeby złożyć apelację. Fabré nastawiony jest sceptycznie. Toribio ma dość rządów Fulgencia. Namawia Marcelino, by tym razem nie ustawiali wyborów w miasteczku. Hernán prosi Marinę o rękę. Dziewczyna zgadza się.

Beatriz kibicuje związkowi córki. Wściekły Fulgencio zawiadamia Hernána, że Damián wyszedł na wolność. Tymczasem Fabré jedzie do Mariny i prosi ją o rozmowę. Dziewczyna odkłada ją na później. Narzeczona mówi Hernánowi o wizycie Damiána i prosi, by wstrzymali się z przyjęciem zaręczynowym. Przebrany za włóczęgę Robles spotyka się z Lázaro. Mówi mu o kontynuowaniu swojego śledztwa.

Hernán mówi Damiánowi o swoim ślubie z Mariną i każe mu się trzymać od niej z daleka. Rebeca namawia siostrzenicę, by wysłuchała Damiána. Tymczasem Úrsula zaprasza go do kantyny na swój występ.

Odcinek 55

Za namową o. Tomasa Lázaro wyciąga rękę do zgody do matki. Rosario jest jednak nieugięta. Każe synowi zerwać z Jazmín. Fulgencio idzie z synem do Nereo. Lázaro płaci alfonsowi za uwolnienie Jazmín. Burmistrz ostrzega syna, że jeśli on lub dziewczyna zdradzą go, nie będzie miał litości.

Nereo chce wiedzieć, dlaczego Fulgencio chroni Lázara. Úrsula namawia ciotkę, by odeszła od męża. Jest przekonana, że Delfina ma pieniądze swojej rodziny. Kobieta wyznaje je, że oddała je wszystkie dla męża i sama nie ma ani grosza. Eusebia nakrywa Larę i Valdivię na porywaniu kobiet. Fulgencio każe ją zabić. Nereo spycha kobietę do wąwozu. Na przyjęciu zaręczynowym Damián pojawia się w towarzystwie Úrsuli. Marina jest zdenerwowana. Rebeca radzi jej, by porozmawiała z Fabré i zakończyła absurdalne zaręczyny z Hernánem. Informuje dziewczynę, że Damián czeka, by z nią porozmawiać, a José zadba o to, by Hernán nie przeszkodził im.

Marina wyraża nadzieję, że Damián nie nalegał na spotkanie z nią, by potwierdzić, że jej nie kocha. Mężczyzna wyjaśnia jej powody swojego postępowania. Przeprasza za swoje zachowanie, prosi o kolejną szansę i całuje ją.

Odcinek 56

Marina odpycha Damiána. Mówi mu, że zrezygnował z nich, okłamując i zrywając z nią. Zapowiada, że nie ma zamiaru zrywać zaręczyn z Hernánem i prosi, by potraktował ich pocałunek jako pożegnanie. Hernán chce wiedzieć, gdzie była narzeczona. Gdy dowiaduje się, że rozmawiała z Damiánem wpada w szał. Marinie nie podoba się ton jego wypowiedzi. Rebeca jest zaskoczona, widząc, że Marina nie wybaczyła kapitanowi.

Detektyw Archila informuje Mercedes, że Hernán prowadzi legalne interesy i nie ma kartoteki. Magdalena zawiadamia matkę, że gotowa jest podjąć stanowisko kierownicze w barze. Mercedes studzi jej zapał, proponując jej posadę asystentki kelnerów – chce, by córka nauczyła się doceniać pracę i nabrała pokory. Damián niepokoi się nieobecnością Eusebii. Z przyjaciółmi szuka na poszukiwania chrzestnej. Hernán proponuje Úrsuli sojusz i prosi, by pomogła mu raz na zawsze rozdzielić Marinę i Damiána.

Hernán przeprasza Marinę za swoje zachowanie. Narzeczona mówi mu o rozmowie z Fabré i pocałunku. W trakcie poszukiwań Lázaro zauważa Eusebię w wąwozie.

Odcinek 57

Hernán prosi Marinę, by obiecała mu, że więcej nie będzie zbliżać się więcej do Damiána. Beatriz mówi siostrze, że krople, które dała jej Eusebia bardzo jej pomogły. Rebeca opowiada jej o spotkaniu Mariny z Damiánem i wyjawia prawdziwe powody, dla których Fabré rzucił jej siostrzenicę. Nereo zawiadamia Fulgencio, że Eusebia przeżyła. Burmistrz każe zamordować kobietę, bo zagraża ona ich interesom.

Tymczasem lekarz przekazuje Damiánowi smutną wiadomość: nie jest w stanie nic więcej zrobić dla Eusebii. Chrzestna żegna się z Fabré, obiecuje, że zawsze będzie chronić go i umiera. Hernán wpada w szał, gdy dowiaduje się, że Marina uczestniczy w poszukiwaniach Eusebii. Zakazuje Marinie iść do kaplicy pod pretekstem pośmiewiska, które z siebie zrobi. Dziewczyna zauważa, że narzeczony troszczy się tylko dumę. Mówi, że lepiej będzie, jak rozstaną się i zwraca mu pierścionek zaręczynowy. Hernán prosi ją o wybaczenie i drugą szansę.

Beatriz tłumaczy Hernána i radzi córce, by wróciła do narzeczonego. Dziewczyna odmawia. Wyznaje matce i ciotce, że jest pewna część Hernána, która jej się nie podoba. Rebeca każe jej jak najszybciej zakończyć związek z Saldañą. Hernán każe trzymać się Damiánowi z daleka od Mariny. Fabré zapowiada, że jeśli okaże się, że dziewczyna nadal kocha go, nic i nikt ich nie rozdzieli. Mercedes, Úrsula i José składają chrześniakowi Eusebii kondolencje.

Odcinek 58

Damián prosi przyjaciół o wyrozumiałość. Chce zostać sam. Marina zapewnia go, że może liczyć na jej wsparcie. Beatriz nie podoba się, że córka została z Damiánem. Rebeca ma dość upierania się siostry przy Hernánie i każe dać siostrzenicy wolność wyboru. Delfina pyta męża o dziwne napięcie między nim a Mercedes. Fulgencio zarzuca jej przewidzenia. Nagle dostaje bóli. Mercedes prosi Beatriz, by nie sprzeciwiała się związkowi Mariny z Damiánem i zaufała sercowym wyborom córki.

Marina i Damián spotykają się nad grobem Eusebii. Mężczyzna ponownie wyznaje jej miłość. Lekarz informuje Delfinę, że mąż miał zawał. Obiecuje jej, że po krótkim czasie wróci do pełni sił. Marina dzwoni do Hernána i ostatecznie zrywa z nim. Porzucony mężczyzna pyta Esthercitę, czy jest gotowa na powrót do domu. Ernesto zauważa rozmowę Hernána z żoną.

Hernán wraca do miasteczka. Marina oddaje mu pierścionek zaręczynowy i oświadcza, że nie wyjdzie za niego. Wściekły mężczyzna brutalnie chwyta ją i oznajmia jej, że potrzebuje go i nie pozwoli jej na szczęście u boku innego. Marina zauważa, że nie jest to pierwszy raz, kiedy zmienia się i to tylko utwierdza ją w przekonaniu, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wracając natyka się na Dámiana. Rozmawiają. Wyznają sobie miłość i postanawiają dać sobie kolejną szansę.

Odcinek 59

Wściekły Hernán wraca do domu i daje upust swojej furii. Poprzysięga, że zniszczy Damiána. Rebeca obmyśla plan, jak pogodzić Marinę i Damiána ze sobą. José chciałby, żeby sobie również dała szansę na szczęście. Zgadza się czekać na nią i póki co stosować do reguł, które wyznaczyła. Beatriz przez przypadek wyrzuca kroplę od Eusebii.

Ernesto radzi Mercedes, by przestała mieszać się w jego interesy, bo gorzko tego pożałuje. Marina informuje matkę, że wróciła do Damiána. Rosario udaje, że syn i jego dziewczyna mogą u niej zamieszkać. Hernán naciska na Fulgencia, żeby zabić Damiána. Úrsula pociesza Hernána i uwodzi go.

José znajduje romantyczne miejsce dla Mariny i Damiána. Dziewczyna mówi ukochanemu o niespodziance, którą dla nich przygotowali. Marina proponuje, żeby porozmawiali o przyszłości. Wyznaje, że pragnie zostać jak najszybciej jego żoną.

Odcinek 60

Lázaro wybiera datę ślubu z Jazmín. Rosario próbuje przekonać go, by poczekał trochę z decyzją. Fulgencio zleca Larze, by zakradł się do przetwórni i zepsuł lodówki. Magdalena chce wiedzieć, kim był jej ojciec. Jest przekonana, że to Ernesto, którego matka wsadziła do więzienia. Kobieta zapewnia ją, że jej ojcem nie jest Ernesto i zdradza jej, że jej ojciec nie żyje. Obiecuje, że pewnego dnia powie córce całą prawdę.

Úrsula probuje uświadomić Hernánowi, że nie kocha Mariny, ale jest ona dla niego wyzwaniem i dlatego chce wygrać z Damiánem walkę o nią. Marina i Damián spędzają romantyczne chwile w domku. Fulgencio wyznaje żonie, że na pogrzebie Eusebii martwa patrzyła na niego z nienawiścią. Żona zaczyna niepokoić się stanem męża wzywa duchownego.

Ojciec Tomas radzi Fulgencio, by wyznał swoje grzechy. Burmistrz wpada w szał i wyrzuca księdza z domu. Marina i Damián po raz kolejny wyznają sobie miłość.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 53 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc. 45-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 45

Blanca dopomina się o nagrania od Mariany. Mariana nagrywa ich rozmowę telefonem. Adriano zastaje swoje mieszkanie w nieładzie i widzi, że jego ludzie zostali pobici. Socorro mówi mu o telefonie od Fernandy, która powiedziała jej, że jest śledzona. Raquel zabiera Rafaela do magazynu, gdzie przetrzymuje Fernandę.
Lekarz potwierdza Adriano, że Rafael jest jego synem. Ramón mówi Eduardo, że Catalian nakryła Cristóbala i Marianę w łóżku, i dlatego miało nie dojść do ślubu. Blanca dzwoni do Raquel. Proponuje, że podda się, jeśli zwróci wolność Fernandzie. Ramón prosi Catalinę, żeby nie wychodziła za Cristóbala i wyznaje jej miłość.
Blanca mówi Eduardo, że choć bardzo go kocha, nie mogą być razem. Raquel mówi Fernandzie o propozycji, jaką złożyła jej Blanca. Kobieta jest gotowa zwrócić wolność porwanej, jeśli obieca jej, że zniknie na zawsze.

Odcinek 46

Raquel zmusza Fernandę, żeby powiedziała Adriano przez telefon, że wyjeżdża z kraju. Blanca nagrywa swoje wyznanie, w którym wyjaśnia, dlaczego zgodziła się udawać inną osobę i oskarża Raquel o zabicie ojca. Rafael informuje Titę, że wyjeżdża razem z Adriano do Nowego Jorku.
Tita nie chce już dłużej kłamać i ma pretensje do syna, że zmusił ją do udziału w swojej intrydze. Mariana sprzecza się z Eduardo o Sofíę. Kobieta domaga się widzenia z córką. Fernanda dzwoni do Blanki i namawia ją do ucieczki. Arnaldo informuje Raquel, że Fernanda ją zdradziła. Eduardo słyszy jak Blanca czyni wyrzuty Marianie, że szantażem zobligowała ją do zerwania z nim.
Blanca przychodzi na umówione spotkanie z Fernandą i widzi jak ktoś próbuje ją zabić. Osłania kobietę własnym ciałem i zostaje ciężko ranna. Karina pokazuje Rafaelowi nagranie, jakie zostawiła Blanca. On zatrzymuje je dla siebie i prosi Karinę, żeby nikomu o nim nie mówiła. Raquel już wie, że Victoria została ranna. Fernanda dzwoni do Adrianio, żeby powiedzieć jej o wypadku. Ten z kolei przekazuje wiadomość Eduardowi.

Odcinek 47

Adriano mówi Karinie o wypadku Blanki i prosi, żeby była silna, a przede wszystkim nie odwiedzała jej w szpitalu. Fernanda błaga Raquel, żeby darowała jej życie. Obiecuje, że wyjedzie gdzieś daleko i już nigdy nie wróci. Arnaldo znajduje Fernandę i zabiera ją ze sobą.
W obecności Cristóbala i Jorge Adriano zarzuca Raquel, że zleciła zabicie Victorii. Adriano wyjaśnia Eduardowi, że Victoria została zmuszona do udawania jego narzeczonej. Mariana wykorzystuje nieobecność Eduardo, który pojechał do szpitala w odwiedziny do Blanki, i manipuluje Cristóbalem, aby pomógł jej zabrać Sofíę do siebie.
Catalina mówi Cristóbalowi, że całowała się z Ramonem. Mariana grozi Eduardo, że odbierze mu córkę. Cristóbal proponuje Catalinie, żeby zapomnieli o wszystkim, co dotyczy Ramona i Mariany, i kontynuowali przygotowania do ślubu.

Odcinek 48

Eduardo mówi matce, że Adriano i Victoria nigdy nie byli parą, że to farsa zmyślona na żądanie Mariany. Raquel pyta Marianę, dlaczego zmusiła Victorię do kłamstwa. W odpowiedzi słyszy, że Victoria chciała otrzymać nagranie Tuerto. Jorge wypytuje Karinę o Blankę. Kobieta musi kłamać, że wyjechała.
Raquel odwiedza Victorię w szpitalu. Adriano zakazuje kobiecie zbliżać się do Victorii. Simona próbuje wmówić Jorge, że spodziewa się jego dziecka. Mariana zjawia się w domu Altamirów z nakazem zabrania Sofíi. Cristóbal oświadcza Raquel, że jeśli weźmie ślub z Cataliną to nie dlatego, że ją kocha, ale po to, żeby ją zadowolić.
Ramón pyta Catalinę, czy jest zdecydowana na ślub z Cristóbalem i obiecuje, że poprze każdą jej decyzję. Eduardo mówi córce, że zamieszka przez jakiś czas z matką, ale wkrótce znowu będą razem. Rafael odwiedza Blancę, żeby dodać jej sił. Eduardo zastaje go nad łóżkiem ukochanej.

Odcinek 49

Karina i Simona kłócą się, ponieważ Karina nie wierzy w ciążę Simony. Clemente wypytuje Raquel o Leticię Rodríguez. Kobieta próbuje uniknąć odpowiedzi. Simo słyszy jak Sofía mówi Hugo, że Victoria leży w szpitalu, a jej stan jest ciężki.
Clemente bez trudu zauważa niezadowolenie na twarzy Cataliny z powodu niechcianego ślubu i mówi, żeby go odwołała. Sofía ucieka z domu Mariany i biegnie do kościoła, w którym ma się odbyć ślub Cristóbala. Dziewczynka rozpoznaje Rafaela, ale Mariana wmawia jej, że się pomyliła. Simona odwiedza Blancę w szpitalu i spotyka Adriana. Mówi mu o tym, że jest w ciąży i prosi o pomoc dla siebie, i dla Blanki.
Ramón przychodzi na ślub Cataliny i Cristóbala. Hugo słyszy jak Jorge mówi Raquel, że Blanca zaginęła. Simona prosi Marianę, żeby pomogła jej w sfingowaniu ciąży.

Odcinek 50

Cristóbal upija się i jest zazdrosny, gdy widzi Marianę tańczącą z Eduardo. Rafael prosi Marianę o informacje na temat Ivana Montenegro, gdyż Rafael pragnie się z nim spotkać. Adriano słyszy jak Rafael obraża Titę, Karinę i Ramona. Eduardo wręcza Blance pierścionek zaręczynowy, gdy ta budzi się ze śpiączki.
Socorro odwiedza Leticię w więzieniu i opowiada jej o kobiecie, która mieszka w domu Altamirów i podaje się za nią. Simona próbuje przekonać Jorge o ciąży przy pomocy fałszywych dowodów. Jorge dzieli się z Rafaelem i Leónidasem wiadomością, że zostanie ojcem. Socorro mówi Domingo, że podejrzewa, że Valentina żyje. Rafael pragnie za wszelką cenę udowodnić Adriano swoją lojalność.

Odcinek 51

Socorro chce złożyć Leticii życzenia urodzinowe i prosi Raquel, żeby powiedziała jej, gdzie ją znajdzie. Blanca budzi się ze śpiączki. Jorge i Karina jadą do szpitala, żeby ją odwiedzić. Eduardo dowiaduje się, że Blanca straciła pamięć. Raquel oferuje Simonie pieniądze, jeśli pozbędzie się dziecka, które spłodziła z Jorge.
Adriano prosi Karinę, żeby poszukała zdjęć Blanki z czasów dzieciństwa. Ferrer zamierza wmówić Blance, że nazywa się Victoria San Marino. Simona idzie do lekarza, by prosić o operację piersi. Eduardo nie życzy sobie, żeby Adriano blisko Blanki dla jej bezpieczeństwa.
Blanca opuszcza szpital. Eduardo zabiera ją do rezydencji Altamirów. Domingo składa wizytę Blance. Pyta ją, czy mówi jej coś imię Blanki Guerrero oraz ostrzega, żeby uważała na Raquel.

Odcinek 52

Adriano prosi Domingo, żeby zabrał Blancę z domu Altamirów. Raquel usiłuje wmówić Eduardo, że Adriano ponosi winę za śmierć Memo Guerrero oraz zamach życie Blanki. Jorge zwraca się z pretensjami do Simony o to, że przyjęła czek od jego matki.
Domingo i Adriano przyjeżdżają do rezydencji Altamirów, aby zabrać stamtąd Blancę. Eduardo nie zgadza się spełnić ich żądania. Blanca także odmawia opuszczenia domu, albowiem życzy sobie zostać z Eduardo. Jorge oskarża Raquel o zabicie Memo Guerrero i ojca Camilo. Raquel zostaje zabrana na rozmowę z Ivanem Montenegro.
Simona proponuje Jorge, że urodzi jego dziecko, jeśli się z nią ożeni. Rafael spotyka Blancę w domu Altamirów. Iván pozbywa się Ricchi.

Odcinek 53

Eduardo mówi Rafaelowi, że Adriano jest mordercą i jest w posiadaniu twardych dowodów potwierdzających jego zbrodnie. Clemente próbuje wycofać się z planu Raquel. Tłumaczy kobiecie, że nie mógłby posłać niewinnego człowieka za kratki. Simona szantażuje Jorge, że usunie ciążę, jeśli się z nią nie ożeni. Karina odradza Jorge ślub z kobietą, której nie kocha.
Rafael naciska na Raquel, żeby odstąpiła od zamiaru wsadzenia Adriano do więzienia. Ona wyjaśnia mu, że osobą zdeterminowaną do oskarżenia Ferrera jest jej syn, Eduardo. Sofía pokazuje Hugo zdjęcie Victorii i mówi, że straciła pamięć. Mariana rozpoznaje na fotografii Blankę. Blanca słyszy jak Karina rozmawia z Raquel o aborcji. Rafael uprzedza Adriano, że Eduardo zamierza wnieść oskarżenie przeciwko niemu.
Blanca znika z rezydencji Altamirów. Ucieka do domu Adriano i mówi mu, że nie ma amnezji. Adwokat informuje Jorge i Ramona, że działania banku są zgodne z prawem i nie mogą już w żaden sposób ocalić domu. Raquel i Eduardo są zaniepokojeni zniknięciem Blanki. Raquel prosi Marianę, żeby przekonała Ivana Montenegro do zainwestowania w jej firmę. Wyjawia jej także, że Ricchi nie żyje.

Odcinek 54

Mariana jest zaniepokojona wiadomością o śmierci Ricchiego. Eduardo udaje się na spotkanie z Blancą nad rzeką. Mariana podaje Raquel prywatny numer telefonu do Ivana z zastrzeżeniem, żeby nie mówiła mu, że dostała go od niej. Catalina chce wrócić do pracy, ale nie do firmy Altamirów. Simona żąda więcej pieniędzy od Adriano.
Raquel mówi Blance, że mogłaby pomóc Eduardo odzyskać prawa do opieki nad Sofíą, wychodząc za niego za mąż. Kobieta przyznaje, że chciałaby mieć ją za synową. Socorro informuje Adriano o wynikach analizy lekarstw, jakie podawano Leticii. Kobieta była faszerowana specyfikami, które ograniczały jej zdolności myślenia. Jorge jest zdecydowany poślubić Simonę, jeśli to uratuje jego dziecko przed aborcją. Dzieli się swoim postanowieniem z Simoną oraz dodaje, że matka pozbawiła go majątku.
Mariana zdobywa zdjęcie prawdziwej Blanki. Tym samym odkrywa, że Victoria i Blanca to ta sama osoba. Raquel nalega na syna, by poślubił Victorię. Blanca zostaje zmuszona do opowiedzenia Marianie całej prawdy o sobie. Iván kontaktuje się z Raquel. Mariana czyni wyrzuty Rafaelowi, że ukrywał przed nią prawdziwą tożsamość Victorii San Marino. Eduardo oświadcza się Blance.

Odcinek 55

Blanca odrzuca oświadczyny Eduardo, zasłaniając się rzekomą amnezją. Adriano uprzedza Raquel, że nie uda jej się wtrącić go do więzienia, bo jest niewinny. Catalina zobowiązuje się pomóc Ramonowi i Jorge w ocaleniu domu. Proponuje, żeby zwrócili się o pomoc do Adriano. Simona prosi lekarza, żeby wykonał dwie operacje za jednym razem.
Adriano informuje Blancę o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Mariana dowiaduje się od Adriano, że zatrudnił Blancę, żeby udawała inną osobę. Eduardo zawiadamia policję o zamiarze opuszczenia kraju przez Adriano. Ta zjawia się w mieszkaniu Ferrera, ale poszukiwany zdążył już uciec. Raquel spotyka się z Ivanem. Mężczyzna dzieli się z nią swoim życzeniem o współpracy z Victorią San Marino.
Mariana zjawia się w rezydencji Altamirów i razem z Hugo, bratem Blanki, próbuje zdemaskować oszustkę na oczach Eduardo. Blanca stara się przetłumaczyć bratu, jak trafiła do rodziny Altamira. Adriano informuje telefonicznie Rafaela, że policja depcze mu po piętach. Hugo mówi Simonie, że widział Blancę w domu Altamirów. Blanca zgadza się poślubić Eduarda, jeśli to może zapobiec rozdzieleniu go z córką.

Odcinek 56

Eduardo obiecuje Blance, że dowie się, gdzie przebywa Leticia. Mariana i Simona zawierają umowę słowną: Mariana pomoże jej w znalezieniu mężczyzny, który spłodzi jej dziecko, jeśli w zamian powie Eduardo, że Blanca udaje Victorię San Marino. Adriano zostaje zabrany do domu Ivana Montenegro. Okazuje się, że mężczyźni są przyjaciółmi. Ferrer wyznaje mu, że Raquel jest w posiadaniu dowodów, które mogą pozbawić go wolności.
Raquel kontaktuje się telefonicznie z Marianą, by podziękować jej za to, że nakłoniła Montenegro do współpracy biznesowej. Mariana odpowiada, że nie miała z tym nic wspólnego i ostrzega Raquel, aby uważała na Ivana. Ana mówi Raquel, że Eduardo i Victoria wypytywali ją o Leticię. Montenegro składa wizytę Marianie, aby ją nastraszyć. Adriano bezskutecznie próbuje skontaktować się z Blancą, żeby opowiedzieć jej o tym, co go spotkało.
Eduardo mówi Blance, że Adriano jest poszukiwany przez policję za zabójstwo. Mariana wyrzuca Sofíę z domu. Blanca i Eduardo śledzą Anę, i tak docierają do miejsca, w którym przebywa Valentina. Blanca próbuje uświadomić Valentinę, że jest karmiona niewłaściwymi lekami.

Odcinek 57


Sofía wraca sama do rezydencji i mówi Catalinie oraz Cristobalowi, że Mariana wygoniła ją ze swojego mieszkania. Blanca pokazuje Socorro zdjęcie Leticii. Okazuje się, że kobietą z fotografii jest Valentina, a Raquel i Leónidas sfingowali jej śmierć. Mariana boi się zemsty Ivana i proponuje Rafaelowi, żeby wyjechali gdzieś daleko.
Blanca zostaje zabrana do domu Montenegro, gdzie czeka na nią Adriano. Ferrer ogląda zdjęcie, jakie zrobiła Blanca i dowiaduje się, że Valentina żyje. Leónidas namawia Raquel, żeby powiedziała Eduardo prawdę, ale ona wmawia mu, że Leticia jest córką Leónidasa i Melanii.
Adriano nie boi się konfrontacji z Raquel i zamierza wytknąć jej, że okłamała go w sprawie Valentiny. Catalina domyśla się, że Cristóbal poszedł do Mariny. Blanca pomaga Adriano wydostać się z rezydencji Altamirów, otoczonej przez policję. Adriano prosi Rafaela, żeby pomógł mu uratować Valentinę.

Odcinek 58

Rafael mówi Raquel, że Adriano dowiedział się, że Valentina żyje. Raquel planuje zastawić pułapkę na Adriano i wtrącić go do więzienia. Blanca informuje Adriano, że Raquel zaczyna tracić do niej zaufanie. Rafael pomaga Raquel w ujęciu Adriano; wmawia mężczyźnie, że Raquel próbuje wywieźć Leticię.
Mariana nie chce przyjąć córki z powrotem pod swój dach. Raquel uprzedza syna, gdzie będzie Adriano, aby mógł go schwytać. Blanca czyni wyrzuty Jorge z powodu ciąży Simony. Clemente nie zamierza popierać decyzji Catalii o rozwodzie i nalega, żeby pogodziła się z mężem.
Jorge znajduje taśmę z nagraniem, na którym Fernanda wyznaje Blance, że Adriano jest winny śmierci Memo Guerrero. Adriano wpada w pułapkę zastawioną przez Raquel i zostaje aresztowany na lotnisku.

Odcinek 59

Blanca krytykuje Rafaela za to, co zrobił. Nie ma pojęcia, że Raquel im się przygląda. Valentina śni o Adriano i budzi się roztrzęsiona. Ana uspokaja ją, mówiąc, że Adriano żyje i wie także, że ona nie umarła. Jorge pokazuje bratu nagranie wideo, na którym Fernanda obarcza Adriano winą za śmierć Memo.
Blanca odwiedza Adriano na komisariacie i spotyka tam Eduardo. Rafael obawia się, że Adriano już mu nie ufa. Raquel proponuje, żeby zatrudnił adwokata, który rzekomo będzie pomagał Ferrerowi. Eduardo chce pokazać Blance dowody przeciwko Adriano.
Raquel i Clemente pokazują jej nagranie z dnia śmierci Memo, na którym widać Adriano. Po jego obejrzeniu Blanca czuje się źle i prosi Eduardo, żeby zostawił ją samą. Adriano jest zadowolony z pani adwokat, którą przyprowadził mu Rafael, ale przyjmuje jej pomoc. Raquel przedstawia rodzinie Ivana Montenegro.

Odcinek 60

Adriano prosi Estradę, żeby porozmawiał z Valentiną. Rafael stara się przekonać Jorge, że wręczył Ramonowi pieniądze na dom, a on sobie je przywłaszczył. Blanca pyta Adriano, czy zabił jej ojca. Estrada szuka potwierdzenia od Blanki, że Adriano przekonał ją, aby udawała Victorię. Ferrer zostaje uznany za winnego śmierci Memo Guerrero i skazany na 40 lat więzienia.
Karina mówi Jorge, że znalazła na koncie bankowym Ramona pieniądze, jakie dał mu Rafael. Valentina prosi Leónidasa, żeby zmienił jej lekarstwa na inne, bo po tych źle się czuje. Domingo spieszy się do baru, aby powstrzymać Blancę przed zdradzeniem swojej tożsamości młodemu Altamirze.
Jorge oskarża Ramona o kradzież pieniędzy od Rafaela. Ramón udaje, że nie wie, o czym mówi. Domingo próbuje przekonać Blancę o niewinności Ferra. Rafael posuwa się groźby, aby zakazać Blance odsłaniać się przed Raquel.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 37 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 45-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 45

Don Anselmo nakazuje Angustias przysiąc, że nie zabije Pepy. Kobieta obiecuje, że nie zrobi tego sama, unikając tym samym zakazu księdza. Życie Pepy wciąż jest zagrożone. Alberto jest bliski wyznania Pepie swojej miłości, ale ona studzi jego zapał.
Markiz obwieszcza Francisce, że tuż po ślubie z Soledad wyjadą do Ameryki. Tak naprawdę, mężczyzna ma zupełnie inne plany i opowiada je Mercedes: zamierza sprzedać Soledad za oceanem do domu publicznego.
Wychodzi na jaw, że ów bestią, która sieje postrach wśród mieszkańców Puente Viejo jest Juan, syn Castañedów.
Sebastián odkrywa wiązkę listów miłosnych napisanych przez kiedyś Franciskę i jego ojca. Młodzieniec domyśla, że ich lektura pomoże mu odkryć, dlaczego tych dwoje tak bardzo się nienawidzi.
Felisa dotrzymuje danego słowa i przygotowuje zasadzkę na Pepę. Zamierza wmówić akuszerce, że Martín jest w niebezpieczeństwie i zwabić ją do kapliczki. Tymczasem to Angustias niespodziewanie wpada w sidła Felisy. Pepa i ksiądz Anselmo znajdują ją leżącą nieprzytomnie na ziemi, a spod jej czoła wylewa się krew.

Odcinek 46

Pepa opatruje rany Angustias. Kobieta obarcza ją winą na spowodowanie wypadku. Pepa przypomina jej, że stała w przedsionku z ojcem Anselmo i przybiegła na wołanie Felisy. Tymczasem Felisa naciska na Martína, żeby kłamał odnośnie tego, co zdarzyło się w kapliczce.
Pepa obawia się, że rany, jakie odniosła Angustias mogą zagrozić jej ciąży. Jej przypuszczenia szybko się potwierdzają. Angutias odchodzą wody…
Markiz żąda od Franciski wypłaty połowy posagu Soledad jeszcze przed ślubem. Mariana spotyka się z Juanem i opowiada mu o Soledad. Mówi mu, ile przepłakała, gdy dowiedziała się o jego śmierci i napiera go, żeby wyszedł z ukrycia.
Hipólito wyznaje ojcu, że robi „pikantne” zdjęcia. Po zobaczeniu rezultatów, mężczyzna aprobuje zachowanie syna. Tymczasem Raimundo zostaje wybrany zwycięzcą na festynie rolniczym. Bardziej niż duma z owocnej pracy, raduje go zwycięstwo nad Franciscą Montenegro. Rozzłoszczona kobieta nie zamierza stać z założonymi rękami i planuje zemstę.

Odcinek 47

Angustias wyrzuca Pepę i nie chce, żeby odbierała jej poród. Życzy sobie opieki prawdziwego lekarza. Pepa czuje się urażona i opuszcza pokój ciężarnej. Bardziej niż zachowanie Angustias, wzburza ją bierność Tristana, który nie potrafił uciszyć żony.
Pojawiają się komplikacje, wobec których Alberto czuje się bezrady. Lekarz nalega, żeby Pepa była obecna podczas porodu.
Markiz manipuluje Soledad, wmawiając jej, że po wyjeździe do Ameryki zakosztuje prawdziwej wolności. Mercedes odkrywa, że Markiz chce pomścić swoją siostrę, która popełniła samobójstwo, kiedy Salvador Castro poślubił Fraciscę Montenegro. Obiecuje zachować milczenie, jeśli zostanie sowicie wynagrodzona.
Emilia znajduje listy, jakie uprzednio odkrył Sebastián, w których opisana jest miłość ich ojca do Franciski.

Odcinek 48

Przychodzi na świat dziecko Angustias. Niemowlę przez chwilę nie oddycha i jego szanse na przeżycie są znikome. W Casonie panuje zatrważająca cisza. Pepa próbuje pocieszyć Tristana, zrozpaczonego złym stanem dziecka, i skrada mu pocałunek. Świadkiem zdarzenia jest Alberto.
Hipólito ma wyrzuty sumienia, że robił zdjęcia nagim kobieto. W przeciwieństwie do Pedro, który bardziej niż poczuciem moralnym, skupia się na efektach. Te są więcej niż satysfakcjonujące.
Raimundo pragnie uczcić swoje zwycięstwo w konkursie i wydać z tej okazji przyjęcie. Sebastián obawia się, że Francisca zechce pokrzyżować jego plany, wybierając ten sam dzień na inaugurację przetwórni. Soledad i Markiz podpisują umowę małżeńską. On przekonuje jej, żeby wznieśli toast. Soledad upija się, co sprytnie wykorzystuje Markiz: zrzuca z niej ubranie, układa nagą w łóżku, a później chce się z nią kochać.
Felisa i Angustias, której stan zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia, planują pozbyć się akuszerki. Przyspieszony poród jedynie spotęgował nienawiść Angustias do Pepy. Kobieta jest teraz gotowa na wszystko.

Odcinek 49

Soledad budzi się naga w łóżku obok Markiza. Jest zła, że mężczyzna wykorzystał ją, kiedy była pijana. Mercedes usiłuje jej wmówić, że to ona kokietowała Markiza, a nie odwrotnie. Soledad jest smutna i szuka samotności, zaszywając się w szopie. Ku wielkiemu niedowierzaniu, zastaje w środku Juana.
Francisca, naturalnie, ustala datę inauguracji przetwórni w ten sam dzień, w którym Raimundo zamierza wydać swoją uroczystość. Ma nadzieję nie tylko pozbawić swojego rywala gości z miasteczka, ale także własne syna, który będzie musiał stawić się na inauguracji, aby udowodnić jej swoją lojalność.
Don Anselmo udziela chrztu dziecku Angustias, na wypadek gdyby to nie przeżyło. Felisa zauważa zażyłość między księdzem a akuszerką i natychmiast donosi o tym Angustias.

Odcinek 50

Dochodzi do ponownego spotkania Soledad i Juana. Dziewczyna ukrywa przed nim incydent z Markizem. Mówi mu jedynie o swoich zaręczynach i obiecuje, że je zerwie, aby mogli być razem. Kiedy Markiz słyszy prośbę Soledad o anulowanie ślubu, udaje urażonego i prosi o czas.
Tristán widzi jak Alberto wyznaje Pepie swoją miłość. Dziedzic Montenegro i lekarz wiedzą już, że są rywalami o względy tej samej kobiety. Psoty Hipólito ściągają na niego uwagę pewnej kobiety, która zwraca się do niego z prośbą o zrobienie zdjęcie oraz coś jeszcze… Francisca osiąga swój cel. Jadalnia, która miała się wypełnić gośćmi Raimundo jest pusta. Wszyscy udali się na uroczystość wydaną przez panią Montenegro. Postanawia zrobić to samo, aby wesprzeć syna.
Tristán życzy sobie, żeby akuszerka czuwała nad jego synem, przez co naraża się Angustias. Kobieta oskarża męża o próbę odebrania jej dziecka. Tristán na próżno usiłuje przemówić jej do rozsądku, tłumacząc, że nikt nie zajmie się nim lepiej niż Pepa.
Pepa spełnia prośbę Tristana. Felisa obserwuje ją, a kiedy ta na chwilę wychodzi zakrada się do pokoju. Po powrocie Pepa widzi, że twarz niemowlęcia jest przykryta poduszką. Ktoś próbował je udusić. Tristán wchodzi do pokoju i zastaje akuszerkę z poduszką w dłoniach. Podchodzi do kołyski i widzi, że jego syn nie żyje.

Odcinek 51

Raimundo odzyskuje listy, jakie napisał przed laty do Franciski. Wie już, że syn i córka poznali już jego sekret z przeszłości. Nie zamierza jednak dzielić się z nimi żadnym kolejnym wspomnieniem i odmawia złożenia wyjaśnień, o które prosi go jego Sebastián.
Pepa nie może przywrócić życia niemowlęciu. Angustias oskarża ją o zabicie jej dziecka. Tristán postawia oszczędzić synowi cierpienia i planuje zabrać go do domu krewnych. Powątpiewa także w niewinność akuszerki, czym udaje mu się ją urazić. Pepa zrywa z Tristanem.
Markiz prosi Mercedes, żeby obserwowała zachowanie Soledad oraz udawała przygnębioną z powodu odwołania ślubu. Soledad wyznaje jej, że odstąpiła od zamiaru poślubienia Markiza, bo dowiedziała się, że Juan żyje.

Odcinek 52


Wierna markizowi Mercedes wypytuje Soledad o kryjówkę Juana. Markiz jest gotowy zerwać zaręczyny pod warunkiem, że spotka się z Juanem i osobiście odstąpi mu jej rękę. Soledad nie podoba się ten pomysł.
Robotnicy pracujący w przetwórni skarżą się Raimundo, że jego syn jest dla nich zbyt okrutny. Mężczyzna źle reaguje na skargi i dostaje zawrotów głowy. Alberto obawia się, że złe samopoczucie Ramimundo może być przesłanką poważnych problemów zdrowotnych.
Pracownik zakładu pogrzebowego chce, żeby rodzina Mirañarów dostarczyła przesyłkę do stolicy. Ów paczka może ściągnąć na niego kłopoty, ale także uczynić go bogatym. Hipólito nie jest przekonany, czy podjąć się zadania i obawia się reakcji Dolores.
Angustias budzi się po tym jak lekarz podał jej środki uspokajające z obawy o reakcję na wiadomość o śmierci syna. Odziwo, Angustias jest bardzo spokojna, jakby niczego nie pamiętała. Alberto informuje Pepę o wynikach autopsji, które przemawiają na jej niekorzyść. Pedro zatrzymuje akuszerkę pod zarzutem zabicia dziecka Angustias.

Odcinek 53

Tristán stoi z założonymi rękami i obserwuje jak Pepa zostaje aresztowana. Choć nie może pogodzić się z tym, co widzi, wątpi w jej niewinność. W przeciwieństwie do niego Alberto wierzy, że akuszerka została niesłusznie oskarżona.
Felisa informuje Angustias, że Pepa zabiła jej dziecko. Rozżalona kobieta odwiedza akuszerkę w celi, aby ją przekląć i zagrozić. Pepa nie pozostaje jej dłużna i zarzuca, że przywłaszczyła sobie prawa do dziecka, którego nie spłodziła.
Alberto podejrzewa u Raimundo obrzęk mózgu. Sebastián prosi, żeby przeprowadził badania, aby potwierdzić postawioną diagnozę.
Mercedes doprowadza do spotkania Juana z markizem, na przekór Soledad. Mariana mówi Francisce o nocy, jaką markiz spędził z jej córką. Tym samym argumentem markiz planuje pozbyć się Juana.

Odcinek 54

Angustias przysięga Pepie, że spędzi w więzieniu resztę swojego życia. Francisca także zamierza pociągnąć za sznurki, tak by akuszerka otrzymała należną karę za zabicie jej wnuka.
Pepa może jednak liczyć na pomoc don Anselmo. Osoba Felisy budzi podejrzenia księdza, dlatego zamierza bacznie jej się przyjrzeć. Tymczasem Sebastián zamierza poszukać dobrego adwokata, który będzie bronił Pepie.
Juan jest zrozpaczony po tym, co usłyszał o Soledad i o markizie. Mariana potwierdza, że nakryła ich razem nagich w łóżku. Kiedy Soledad dowiaduje się, że Juan już wie o nocy, jaką spędziła z markizem, biegnie go szukać. Niestety, jego już nigdzie nie ma…

Odcinek 55

Angustias przechodzi kolejne załamanie. Francisca zamierza przekonać Tristana, że choroba jego żony jest nieuleczalna i najlepszym wyjściem jest umieszczenie jej na stałe w szpitalu psychiatrycznym.
Tristán odwiedza Pepę w więzieniu. Ich rozstanie jest definitywne, albowiem akuszerka nie potrafi pogodzić się z faktem, że jej ukochany w nią zwątpił. Tristán mówi Martínowi o śmierci jego brata. Don Anselmo poznaje mroczną przeszłość Felisy. Kobieta zabiła swoje własne potomstwo i może powtórzyć zbrodnię. Życie Martína jest zagrożone. Felisa słyszy jak Martín mówi ojcu, że widział jak Felisa udusiła jego braciszka.
Raimundo odmawia rozpoczęcia leczenia, zaleconego przez lekarza, gdy dowiaduje się, że koszty ma pokryć jego syn. Zwraca także Francisce wszystkie listy miłosne. Tymczasem Hipólito przekazuje rodzicom paczkę, którą mają podarować w Madrycie królowi z okazji koronacji.
Soledad prosi Marianę i Rosario, żeby umówiły ją z Juanem. One namawiają ją, żeby pogodziła się z prawdą i zapomniała o Juanie. Soledad jest jednak uparta i oświadcza, że nie opuści szopy dopóki nie zobaczy się z Juanem. Juan spełnia prośbę Soledad. Przeklina ją, wypomina zdradę i mówi, że nie chce jej więcej widzieć. Zadowolony z obrotu sprawy markiz prosi Franciscę o wyznaczenie daty ślubu.

Odcinek 56

Tristán prosi syna, aby opisał mu dokładnie, co zobaczył. Chłopiec opowiada mu o tym jak Felisa zakradła się do pokoju z kołyską i nakryła głowę niemowlęcia poduszką. Felisa przysłuchuje się rozmowie z ukrycia, po czym postanawia zaczaić się na Martína. Don Anselmo dowiaduje się od doktora Mendibila, że Felisa uciekła ze szpitala psychiatrycznego i jest niebezpieczną kobietą, zdolną nawet zabić.
Juan przygotowuje się do opuszczenia Puente Viejo. Nie zależy mu już na Soledad, która tak naprawdę wcale nie chce poślubić markiza. Francisca zaczyna podejrzewać, że markiz ma jakiś ukryty cel i dlatego chce przyspieszyć zaręczyny z jej córką. Data ślubu zostaje wyznaczona na kolejny tydzień.
Rodzina Mirañarów zostaje oskarżona o usiłowanie zabicia króla. Prasa nazywa ich zdrajcami. Hipólito obawia się, że z jego winy rodzice mogą zostać rozstrzelani.

Odcinek 57

Tristán, Anselmo, doktor Mendíbil i Francisca nakrywają Felisę, gdy próbuje wejść do pokoju Martína. Kobieta zostaje zabrana z powrotem do szpitala. Przed opuszczeniem domu Montengrów wyznaje, że Angustias zmusiła ją do wszystkiego, bo chciała pozbyć się akuszerki. Tristán żąda od żony wyjaśnień. Francisca życzy sobie, aby lekarz umieścił w szpitalu także jego synową. Jej prośba zostanie spełniona, gdy Angustias odzyska siły po porodzenie.
Sebastián szuka więcej ludzi do pracy, aby zrealizować pierwsze zlecenie. Francisca proponuje mu, żeby zmusił pracowników do dodatkowej pracy zamiast szukać innych.
Markiz zadręcza Soledad. Mówi jej, że zostanie jego żoną nawet wbrew własnej woli. Soledad także domyśla się, że markiz ma jakiś ukryty zamiar i zaczyna objawiać swoje prawdziwe oblicze. Tymczasem Juan odstępuje od planu opuszczenia Puente Viejo.
Tristán nalega na matkę, żeby wycofała oskarżenia przeciwko Pepie. Akuszerka zaprzyjaźnia się z koleżanką z celi, Florą. Alberto przyjeżdża po Pepę, aby zabrać ją z więzienia. Tristán widzi z daleka jak się obejmują.

Odcinek 58

Tristán prosi Pepę, żeby wróciła razem z nim i byli razem. Ona odmawia, tłumacząc, że ich miłość jest niemożliwa, gdyż zbyt długo wątpił w jej niewinność. Angustias prosi Tristana o dowód miłości, ale on deklaruje, że już jej nie kocha. Angustias wpada w rozpacz, ale mimo to postanawia działać. Planuje zabić akuszerkę, zanim zabiorą ją do szpitala psychiatrycznego.
Markiz szantażuje Franciscę. Jeśli Soledad nie wyjdzie za niego za mąż, on i tak odbierze jej połowę hacjendy, a do tego zbezcześci dobre imię rodu Montenegro. Francisca boi się, że markiz spełni swoją groźbę i prosi Tristana, aby pomógł jej wpłynąć na decyzję Soledad.
Juan wychodzi z ukrycia i pojawia się w miasteczku. W przetwórni dochodzi do przykrego incydentu: jeden z pracowników zostaje ranny podczas pracy po godzinach. Raimundo zgadza się na wykonanie badań. Jego choroba pogłębia się, a on nie może jej powstrzymać. Nie udaje mu się natomiast pogodzić z synem. Ich relacje stają się coraz bardziej napięte.

Odcinek 59

Zamiast zabić Pepę Angustias popełnia samobójstwo, wbijając sobie nóż w pierś. Chce w ten sposób zrzucić winę na akuszerkę. Alberto nie daje kobiecie żadnych szans na przeżycie. Ksiądz udziela jej namaszczenia. Kobieta życzy sobie pożegnać się z synem na osobności i odmawia rozmowy z mężem. Tristán sprzeciwia się jej woli. Angustias przeklina go, a następnie kona.
Tristán czuje się odpowiedzialny za śmierć żony. Kiedy spotyka się z Pepą, ich rozmowa toczy się wokół przyszłości Martína. Tristán myśli, że Angustias zabrała do grobu tajemnicę o pochodzeniu Martína, kiedy Pepa zaskakuje go wiadomością, że jest jego matką.
Raimundo obarcza Sebastiana winą za incydent w fabryce i namawia rannego, żeby pozwał jego syna. Juan pragnie położyć kres niesprawiedliwości w miasteczku i staje na czele rewolucji. Francisca zamierza pozbyć się go definitywnie, a markiz oferuje jej swoją pomoc.
Francisca łamie obietnicę daną synowi i zamiast przeprosić Pepę, obwinia ją o nieszczęścia, jakie spadły na jej dom. Ponieważ akuszerka zakończyła już swoją pracę, odpłaca się kobiecie tym samym i nazywa ją żmiją. Tak rozpętuje się między kobietami wojna.

Odcinek 60

Tristán pyta Pepę o ojca Martína. Akuszerka nie chce mu powiedzieć, że to jego brat. Emilia potwierdza Tristanowi wersję Pepy. Mężczyzna nie chce po raz kolejny zawieść Pepy – już tyle razy zwątpił w jej słowa –, dlatego postanawia z nią porozmawiać. Pepa idzie do jego domu, aby zobaczyć się z Martínem. Chłopiec nie chce jej widzieć z winy Angustias, która wmówiła mu, że Pepa zabiła jego brata.
Francisca obiecuje Sebastianowi swoją bezwarunkową pomoc w sprawie rannego pracownika. Tym samym próbuje zaskarbić sobie jego zaufanie i serce…
Juan zostaje skazany na śmierć. Mariana jest zrozpaczona. Prosi Soledad, żeby poślubiła markiza i uratowała życie jej bratu. Soledad zgadza się na takie poświęcenie. Wyniki badań Raimundo nie pozostawiają żadnych złudzeń; mężczyzna jest umierający. Raimundo postanawia nie mówić nikomu o swojej chorobie.
Pedro przedstawia oficjalną wersję zatrzymania: Dolores upadła na monarchę podczas wybiegu. Zataja przed wszystkimi prawdę o tym, że pikantne zdjęcia, jakie zabrał ze sobą, pomogły mu wyjść z więzienia.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.201-210
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 201

Mili i Ivo są bardzo szczęśliwi. Mili prosi Rosi by pomogła jej w przygotowaniach do ślubu. Luisa jest załamana faktem, że Vicky jest żoną Rocky’ego. Marta odchodzi z pracy. Damian dowiaduje się, że chce go zniszczyć. Carolina chce się wycofać ale Pablo grozi jej śmiercią. Dzwoni więc do Iva i prosi go o rozmowę. Mili idzie do klasztoru i ma tam spędzić noc ale zmienia zdanie i wraca do domu. Angelica ostrzega Pabla by nie bił Mariny. Carolina usiłuje pocałować Iva i mówi mu, że ciągle o nim myśli. W tym momencie do pokoju Iva wchodzi Mili. Ivo usiłuje się tłumaczyć ale Mili nie chce go słuchać.

Odcinek 202

Ivo jest załamany i opowiada o wszystkim Angelice. Postanawia ona pomóc wnukowi i wymyśla plan pogodzenia go z Mili. Każe Ivowi spełnić prośbę Federica i polecieć do Hiszpani a Mili prosi o przysługę, którą jest zawiezienie pewnej przesyłki do Hiszpani do jej znajomej. Na lotnisku ma czekać na nią ktoś z kartką z jej nazwiskiem. Mili się zgadza. Rocky dostaje od „siostry” pieniądze i samochód. Jego słowa o utworzeniu firmy i zatrudnieniu seksownej sekretarki słyszy Vicky i jest na niego wściekła. Kłótnię Rocky’ego i Vicky słyszą Luisa i Federico i są zadowoleni. Ripetti dostaje pieniądze od Gustava i od Federica a potem spotyka się z Pablem bo okazuje się, że obaj to zaplanowali. Marta robi sobie zdjęcia z dzieckiem. Mili i Ivo lecą tym samym samolotem ale każde w innej klasie. Na lotnisku Mili widzi karteczkę ze swoim nazwiskiem. Kiedy podchodzi bliżej okazuje się, że trzyma ją Ivo.

Odcinek 203

Mili jest niezadowolona ze spotkania z Ivem. A kiedy Ivo mówi jej, że zaplanował jej wyjazd do spółki z Angelicą, Mili uważa babcię za zdrajczynię. Ivo ciągle powtarza Mili, że ją kocha i chce by mu wybaczyła. W końcu Mili daje się przebłagać i zwidzają razem zabytki miasta. „Siostra” umawia się z Rocky’m w dyskotece, upija go i zawozi do mieszkania Federica gdzie czekają na nich dwie dziewczyny. Federico zawozi tam Vicky i widzi ona Rocky’ego z dwiema dziewczynami. Vicky jest załamana i zgadza się z matką, że powinna się rozwieść. Pablo szuka Mili. Federico i Damian dowiadują się o ucieczce Ripetti’ego. Rano Rocky wraca do domu i nic nie pamięta. Mili i Ivo idą na plażę. Ivo namawia Mili by opalała się topless a kiedy ona zdejmuje stanik, zasłania ją by nikt jej nie zobaczył.

Odcinek 204

Mili stwierdza, że lubi kiedy Ivo jest o nią zazdrosny. Oboje świetnie się bawią na plaży a wieczorem idą do dyskoteki. Vicky wynajmuje adwokata. Rocky nie chce rozwodu ale w końcu zatrudnia adwokata znalezionego przez Ramona. Marina pyta Pabla czy jej ojciec był w mafi a on zaprzecza. Mówi też Angelice by powiedziała Marinie, że ją okłamała co do jej ojca. Wmawia jej, że w przeciwnym razie Marina popełni samobójstwo. Marta wraca do domu. Adwokaci Rocky’ego i Vicky dyskutują o podziale majątku. Bobby prosi Linę o rękę a ona mówi tak. Po wyjściu z dyskoteki, Mili i Ivo spacerują po plaży a potem się kochają.

Odcinek 205

Mili jest bardzo szczęśliwa po nocy spędzonej na plaży. Oboje z Ivem nie chcą wracać do domu, do prawdziwego życia. Rocky zaczyna pić. Mili i Ivo wracają z Ibizy. Angelica cieszy się ich szczęściem. Damian dogaduje się z Martą, która zdradza mu swego wspólnika. Ojciec Manuel zaczyna się źle czuć podczas odwiedzin u Mili. Wezwany lekarz chce go zabrać do szpitala na badania ale ojciec Manuel ucieka. Rocky ustala z Federickiem warunki rozwodu. Damian mówi Federicowi, że to Rosi była wspólnikiem Marty. Mili, Ivo i Gloria szukają ojca Manuela i znajdują go nieprzytomnego.

Odcinek 206

Ojciec Manuel zostaje odwieziony do szpitala i musi poddać się opracji serca. Ivo cały czas wspiera Mili. Marina idzie na USG a towarzyszy jej Vicky. Zrażona zachowaniem Pabla Marina postanawia go opuścić. Rocky i Ramon organizują w dyskotece wybory Królowej Wiosny. Operacja ojca Manuela przebiega bez komplikacji. Damian mówi Pablowi, że to Gustawo chciał go zniszczyć. Pablo rozmawia z Gustawem, który stwierdza, że to był test, którego Pablo nie zdał. W związku z tym przestaje kierować mafią. Rosi mówi Mili, że nie jest jej matką a została wynajęta przez Gustawa do odgrywania takiej roli. W ten sposób chciał on kierować Mili po tym jak zniszczy Federica a Mili odziedziczy majątek.

Odcinek 207

Mili jest wstrząśnięta wyznaniem Rosi ale postanawia dochować tajemnicy. Luisa namawia Iva by ożenił się z Mili. Marina odchodzi od Pabla zostawiając mu list. Luisa zgadza się traktować Martę jak damę jeśli Damian porozmawia z księdzem o ślubie Vicky. Vicky i Rocky udają przed sobą, że rozwód nie miał dla nich żadnego znaczenia. Ivo kupuje obrączki i pierścionek zaręczynowy. Carolina odchodzi z pracy. Mili chce wyjść gdzieś z Federickiem aby poczuć, że ma ojca.

Odcinek 208

Federico czuje się staro. Damian chce wyłudzić od niego pieniądze i poleca mu drogi, cudowny eliksir odmładzający. Federico i Mili wychodzą na długi spacer jak ojciec z córką. Mimo starań Rocky’ego, Vicky zostaje wybrana jedną z kandydatek na Królową Wiosny. Pablo mówi Damianowi, że nie kocha Mariny. Federico mówi Vicky, że Mili jest jej siostrą. Vicky zarzuca Mili szantażowanie Federica. Ivo jest zaskoczony wyznaniem Federica.

Odcinek 209

Ivo nie wie jak zareagować na fakt, że Mili jest córką Federica. Vicky nie chce zaakceptować Mili jako swojej siostry i posądza ją o interesowność. Damian przygotowuje krem dla Federica i każe sobie za niego drogo zapłacić. Angelica zmusza Federica by przekazał dużą kwotę na klasztor. Marta jest zmuszona znowu założyć fartuszek. Rosi mówi Luisie, że nie jest milionerką. Mili chce podpisać dokument, w którym zrzeknie się praw do majątku. Ivo i Mili ogłaszają, że chcą się pobrać.

Odcinek 210

Cała rodzina Di Carlo jest wstrząśnięta oświadczeniem Iva i Mili. Vicky ciągle odrzuca Mili jako siostrę. Mili zostaje kolejną kandydatką na Królową Wiosny. Mili podsłuchuje, że marzeniem Vicky jest zostać Królową Wiosny i tak wszystko aranżuje, że Vicky nią zostaje. Pablo udaje, że żałuje za wszystko i przeprasza Iva. Federico szuka sposobu na pozbycie się Angelicy i przejęcie jej majątku. Angelica każe Mili zdjąć fartuszek i ubierać się jak panienka. Vicky prosi Rocky’ego by odszedł z domu. Ivo mówi Mili, że jest królową jego życia i daje jej koronę.
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 81-90
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 81

Regina przeszkadza bandycie w celnym oddaniu strzału. Maritza i Marcos upadają. Wszyscy uciekają z akademii. Nestor mówi, że chce jak najszybciej by testament został odczytany, adwokat nie wie co ma robić. Kula przedziurawiła szarfe Maritzy. Marcos pyta się ukochanej czy dobrze się czuje. Paco karze im wyjść z akademii a on znajdzie Regine. Pedro dzwoni do Barbary i mówi, że nie udało się zabić Maritzy. Kobieta karze mu dokończyć to co zaczął i Maritza ma dzisiaj nie żyć. Maritza wszędzie szuka matki oddala się od tłumu by ją znaleźć. Napada na nią Pedro i chce ją zabić. Nagle pojawia się Marcos i karze puścić Maritze. Zbiegają się wszystkie osoby z akademii. Pedrito szarpie ojca i udaje się uwolnić Maritzie. Pedro ucieka wszyscy go gonią. Gabriel obiecuje Xiomarze że porozmawia z synem. Ludzie dopadają Pedra i wszyscy go biją. Policja zabiera pobitego mężczyzne. Maritza rozmawia z matką w akademii. Alberto robi zdjęcia Barbarze, lecz kobieta nie ma na to ochoty i dzwoni do Pedra. Mężczyźnie wypadł telefon i znajduje go Marcos. Barbara pyta sie czy zabił już Maritze Ferre. Marcos słyszy to wszystko i rozpoznaje głos Barbary. Kobieta przerażona się rozłącza. Marcos sprawdza w telefonie z jakiego numeru było dzwonione i poznaje numer macochy. Maritza odprowadza Regine do domu. Barbara jest w szoku, Alberto ją uderza, aby kobieta się opanowała. Barbara nie wie co teraz będzie i stwierdza, że jest zgubiona. Marcos widzi Maritze i chce z nią porozmawiać. Mężczyzna stwierdza, że wie kim jest osoba któa chce ją skrzywdzić i że tą osobą jest Barbara. Luzmila pociesza syna i nagle wchodzi do ich pokoju Charli. Pedrito go wyrzuca i nie chce aby się do nich zbliżał. Marizta stwierdza, że już jest późno i musi iść. Marcos uwarza że to jest bardzo ważna sprawa. Umawiają się na jutro aby o tym porozmawiać. Barbara wraca do domu i opowiada Gabrielowi bajeczkę, że śledziła Marcos i spotkał się z Maritza. Nino jest wsciekły na Luzmile, że wiedziała, że Pedro jest w akademii i nic mu nie powiedziała. Andrade chce się dowiedzieć od Pedra kto kazał mu zabić Maritza ale on nic nie mówi. Xiomara przychodzi do Gbariela i Barbary i stwierdza, że słyszała wszystko i że Marcos cięągle był z Maritza. Pedro dzieli celę z Romero. Juliana mówi Luzmili, że Barbara kazała ją zabić. Pedro bije Romero. Regine nie może uwierzyć, że Pedro jest taki podły Juliana jest zła na matke, że wpuściła mężczyznę do domu. Marcos wraca z Antonią do domu. Xiomara pyta męża gdzie był, mężczyzna stwierdza, że już doskonale wiedza bo Barbara im powiedziała. Barbara stwierdza, że nie wie o czym on mówi. Gabriel mówi synowi, że Barbara mu powiedziała, że ciągle się widuje z Maritzą, Marcos stwierdza, że zapewne tez powiedziała, że kazała zabić Maritze Ferrer.

Odcinek 82

Barbara udaje zdziwioną i stwierdza, jak Marcos może takie coś wymyślać. Gabriel zgadza się z Barbarą jak moze takie coś mówić, lecz mężczyzna stwierdza, że ma dowody. Pokazuje telefon Pedra. Barbara jest w szoku, b tego nie przewidziała. Romero bije się z Pedrem w więzieniu. Marcos karze sprawdzić ojcu w telefonie ostatnio wykonane połączenia, Gabriel mówi że to nie będzie potrzebne i prosi Barbare o wyjaśnienie. Barbara się oburza że Gabriel jej nie wierzy, Marcos karze jej się przyznać, Barbara ma dosyć tego i mówi jeśli chcą znać prawde to im powie, że to zrobiła i wysłała człowieka aby zrobił krzywdę Maritzy. Gabriel jest wściekły. Barbara tłumaczy się, że zrobiła to wszystko dla dobra rodziny i żaden z nich nie ma prawa jej osądzać i odchodzi. Regina mówi córce, ze Barbara była u nich w domu i jej groziła, Barbara jest w sypialni i nie wie co robić dzwoni do Alberta i ten jej karze kontynuować plan. Nestor przychodzi do Juliany. Marcos przeprasza ojca że powiedział mu taką złą wiadomość. Gabriel idzie porozmawiać z Barbarą. Barbara się pakuje, Gabriel pyta się co to wszystko ma znaczyć, kobieta stwierdza, że odchodzi. Barbara żali się przed mężem i mówi co takiego zrobiła dla niego i dla firmy. Gabriel jednak nie powstrzymuje żony i zgadza się z jej odejściem. Nestor chce aby odczytanie testamentu było jutro. Gabriel mówi żonie że jak policja zbada sprawe i gdy okażę sie że ona jest niewinna on i jego dzieci ją przeproszą i porroszą o powrót do domu. Barbara wrsca się i mówi mu że moze być za późno. Juliana dziwi się czemu Nestor tak się spieszy z tym testamentem. Juliana mówi mu że adwokatowi grożą. Nestor domyśla się, że to sprawka Barbary. Barbara rozmawia z Xiomarą i mówi jej że gdy bedzie właścicielką Marbelli i firmy Muttich wszyscy przyjdą błagać ją o wybaczenie, w szczególności Marcos który będzie błagał ją na kolanach. Xiomara chce odejść z kuzynką, ale ta jej karze zostac i mówi że potem jej pomoże coś wymyślić z ciążą, lecz Xio stwierdza, że Gisel jest w ciąży. Nino przychodzi do Ginger i chce wiedzieć dlaczego ściągnęła Pedra do akademii. Barbarze nie podoba się pomysł Xiomary, ale życzy jej powodzenia. Barbara wprowadza się do Alberta i przysięga zemste i że z jako pierwszą wyrówna rachunki z Maritzą. Na następny dzień Barbara odwiedza Pedra w więzieniu. Kobieta chce się dowiedzieć co się wczoraj stało i gdzie jest Maritza Ferrer. Regina mówi córce, że zaczyna po mału widzieć. Gbariel karze Andrade sprawdzic jego żonę. Maritza rozmawia z Luzmilą i przychodzi Marcos do akademi. Luzmi zostawia ich samych. Zaczynają rozmowe, gdy nagle wchodzi Barbara, kobieta ukrywa się i podsłuchuje ich. Marcos stwierdza, że nadszedł moment aby sobie wybaczyli. Maritza mówi Marcosowi, że Barbara zabiła JuanTobiasa, Marcos mówi, że nie mają na to dowodów, lecz kobieta stwierdza, że jest tego pewna bo JaunTobias opowiedział jej o wszystkich okropnościach Barbary. Marcos nie może uwierzyć co Maritza mówi o Barbarze. Lecz kobieta mówi że gdyby ją kochał naprawdę nigdy by nie uwierzył w te kłamstwa. Marcos chce aby kobieta mu wybaczła. Maritza mówi, że się zmieniła a poza tym ma sekret którego mu nigdy nie wyjawi. Marcos chce wiedziwć o co chodzi, lecz kobieta nie chce o tym rozmawiać i karze mu zapomnieć o niej i odchodzi. Barbara ucieka do laboratorium i chowa się w szafie. Marcos stwierdza, że Barbara zapłaci mu za wszystko. Maritza również idzie do laboratorium i mówi do Luzmili że nie chce być już kobietą z lustra. To wszystko słyszy Barbara. Andrade dzwoni do Gabriela i mówi mu, że kobieta która zapłaciła sędziemu to Barbara Montesinos. Marcos przyjeżdża do więzienia do Pedra i chce wiedzieć kto kazał mu zabić Maritza. Pedro stawia warunek, że jeśli go uwolni powie wszystko co wie. Maritza odsłania lustro i mówi że to było jej nieszczęście, Nagle nadchodzi noc i kobieta zmienia się w Julianę to widzi Barbara i jest przerażona.

Odcinek 83

Barbara widzie przemiane Maritzy. Juliana chce zbić lustro, lecz Luzmila ją powstrzymuje. Juli opowiada przyjaciółce, że ma zarządzać ogromną firmą bo jutro będzie odczytanie testamentu. Barbara ukryta w szafie wszystko słyszy. Kobiety wychodzą. Pedro mówi Marcosowi że jak go wyciągnie wszystko mu wyśpiewa. Gabriel ma zamiar jechać na posterunek i dowiedziec się wszystkiego o Barbarze. Barbara nic nie rozumie z tym lustrem. Andrade mówi Marcosowi że to nie Pedro strzelał do Maritzy. Gabriel przyjeżdża na posterunek. Juliana i Maritza idą złożyć zeznania na policjie i karzą Reginie nikomu nie otwierać. Kobiety wyczuły zapach z kuchni idą sprawdzić co to, Barbara wchodzi do ich domu. Luzmi i Juli wychodzą z domu. Andrade oznajmia Marcosowi i Gabrielowi przeszłość Barbary, między innymi to że była prostytutką. Oby dwjoe mężczyźni są zszokowani tymi wieściami. Barbara karze pwoiiedzieć Reginie co ma wspólnego Juliana z Maritzą i czy są t samą osobą. Regina nie wie o czym kobieta mówi Barbara wpada w szał i bije Regine. Paco słyszy krzywki w miezkaniu. Gabriel jest wciekły. Nestor z Paco wchodzą do mieszkania, Nestor zabiera jej broń. Kobieta mówi że z przyjemnością zabijała jego syna. Nestor chce ją zabić. Marcos spotyka przed komisariatem Juliane i chce z nią porozmawiać. I mówi jej, że Maritza nigdy mu nie wybaczy ale chociaż oczyści jej imię i mói takze że była tdla niego to kobieta wyjątkowa która nauczyła go kochać. Paco przeszkadza Nestorowie i Barbara ucieka. Gbariel przyjeżdża do Alberta. Regina opowiada co mówiła jej Barbara. Alberto rozmawia z Gbarielem i nagle wbiega Barbara. Gbariel wyzywa żone od prostytutek. Barbara nie pozwala sie obrażać i wyrzuca go z domu. On jednak odchodzi z własnej woli. Romero pobity przez Pedra leży w innym pomieszczeniu i ucieka. Barbara ucieka z domu Alberta. Na następny dzień Maritza idzie do adwokata i zastaje go martwego. Gabriel wpłaca kałcię za Pedra. Marcos przychodiz do akademi i chce porozmawiać z Maritzą. Nestor dzwponi do luzmili, żeby pojechała sprawdzić co z Julianą bo on stoi w korkach. luzmila zabiera ze sobą Marcosa. Barbara wiąże Maritze i polewa całe biuro benzyną. Podpala biuro, ktoś zamyka od drugiej strony drzwi. Barbara chce wyjść ale drzwi sa zamknięte. Zaczyna się palić.

Odcinek 84

Barbara zaczyna się palić i wypada przez okno. Marcos podjeżdża samochodem i zaczyna gasić swoja marynarką kobiete. Odkrywa, że to Barbara i biegnie na góre na pomoc Maritzie. Wywarza drzwi i wyciąga ukochaną z płomieni. Pedro mówi Gabrielowi, ze Barbara kazała zabić Maritze i napad na ich dom to również była sprawka Barbary. Marcos zanosi Maritza do karetki. Ginger znajduje w hotelu pieniądze Pedra. Nestor przyjeżdża do szpitala i Luzmila opowiada mu co się stało. Regina odwiedza lekarza i co raz lepiej widzi. Nestor nie chce rozmawiać z Marcosem bo jest Mutti i od strony Barbary, któa zabiła jego syna. Ginger ucieka z pieniędzmi ale napotyka się na Pedra. Marcos dzwoni do ojca i mówi, że Barbara próbowała zabić Maritze. Policja bada miejsce wypadku. Marcos opowiada Gabrielowi, że Barbara zabiła JuanTobasa. Gabriel spotka Nestora i przeprasza go za wszystko, le mówi, że on nie miał nic wspólnego z podłością Barbary. Pielęgniarka mówi, że Maritza czuje się lepiej i dzisiaj wyjdzie ze szpitala, Gabriel pyta się o żonę. Alberto i Xiomara przyjeżdżają do szpitala. Lekarka mówi rodzinie, że Barbara została oszpecona na całym ciele. Andrade przesłuchuje Luzmile i Marcosa. Policjant nie może uwierzyć jak mogło dojsć do zamknięcia drzwi na klucz. Marcos jest oburzony, że Andrade rzuca podejrzenia na Maritze. Andrade bierze takze na przesłuchanie Nestora. Maritza wychodzi do recepcji i Marcos pyta się jak się czuje. Xiomara pyta się co to wszystko ma znaczyć. Maritza dziękuje Marcosowi za uratowanie życia. Xiomara robbi awanture, że wszyscy uważają Maritze za ofiara a tak na prawde to ona zrobiła krzywdę Barbarze. Gabriel prosi Maritze o wybaczenie za wszystkie krzywdy jakich doznała od jego rodziny. Xiomara wychodzi. Maritza oznajmia, że potrzebuje więcej czasu aby zapomnieć o tym wszystkim, bo ciągle ją to boli a w szczególności utrata dziecka.Kobieta chce odejść, lecz Marcos ją powstrzymuje i prosi o rozmowę. Gissel chce od Xiomary jeszcze dziś pieniądze za dziecko. Marcos prosi Maritze aby sobie przypomniało co się wydarzyło w tym gabinecie. Kobieta nie chce o tym rozmawiać. Rmero przychodzi do szpitala do Barbary. Marcos mówi ukochanej ze nie zostawi jej w spokoju do póki mu nie wybaczy i nie powie czegoś ze swojego życia.

Odcinek 85

Maritza nie rozumie na co Marcosowi jej wybaczenie skoro to nic nie zmieni i nie cofnie czasu. Mężczyzna stwierdza po to żeby mógł żyć i jeśli mu nie wybaczy to on nie przestanie jej nachodzić. Maritza wobec tego mu przebacza, lecz Marcos pragnie przebaczenia prosto z serca. Romero przeraża się wyglądem Barbary i stwierdza, że lepiej by było gdyby umarła niż tak wyglądać. Marcos pyta się jak ma o niej zapomnieć i opowiada, że pierwsze co jego w niej zauroczyła to uroda, ale potem zaczął odkrywać jej cudowne wnętrze. Xiomara nie wie skąd zdobyć pieniądze dla Gisell. Maritza mówi marcosowi, ze wyrządził jej ogromną krzywde, mężczyzna pyta się czy ona nigdy nie popełniła błędów i Maritza mówi, że ona cała jest kłamstwem, Marcos nie rozumie czemu ona znowu zaczyna o tych swoich tajemnicach. Przerywa im Andrade, Marcos odchodzi. Regina ma zamiar wyznać Gabrielowi prawde, że Juliana jest jego córką. Andrade przesłuchuje Maritze. Marcos siedzi na schodach i przypomina sobie słowa ukochanej. Przychodzi do niego Charli, mężczyzna mówi mu, że musi zapomnieć o Maritzy chociaż pęka mu serce. Andrade nie moze uwierzyć w zeznania Maritzy i wsyztsko wydaje mu się dziwne. Stwierdza, że nie mają ani jednego dokumentu o niej i chce wiedzieć kima tak na prawde jest Maritza Ferer. Gabriel przeraża się na widok żony. Xiomara podrabia podpis Gabriela, aby zdobyć pieniądze. Xiomara szykuje się, aby pojechać dla Gabriela. Gbariel dowiaduje się prawdy o Albercie, mężczyzna opowiada mu o Barbarze. Maritza opowiada Luzmili, że policjant zrzuca na nią wine za podpalenie biura. Mówi też jak Marcos ładnie się w stosunku do niej zachował. Xiomara z podrobionym dokumentem, prosi pracownika by wypłacił jej pieniądze, ten jednak konsultuje się z Marcosem. Gisel przychodzi do Xiomi i mówi jej że skoro nie ma pieniędzy, może sobie zapomnieć o dziecku. Regina przyjeżdża do Gbariela. Mężczyzna pomaga jej wejść do domu. Marcos przychodzi z dokumentem do Xiomary i pyta sie co to wszystko ma znaczyć. Gisell przychodzi do domu Maritzy i mówi jej że Xiomara nie jest w ciąży.

Odcinek 86

Gisell mówi Maritzie, że Xiomara nie jest w ciąży. Maritzie ciężko w to uwierzyć. Xiomara mówi Marcosowi, że potrzebowała tych pieniędzy aby uciec od niego. Marcos stwierdza, że Xiomara z pewnością była wspólniczką Barbary. Regina opowiada Gbarielowi, że była w tamtym dniu gdy go postrzelili u niego w domu bo miała coś bardzo waznego mu do powiedzenia. Marcos zwalnia żonę z firmy. Regina jednak nie wyznaje prawdy o córce. Xiomara dostaje furii i idzie odwiedzić kuzynkę do szpitala, napotyka tam się na Andrade, plicjant pyta się gdzie ona była podczas pozary w kancelarii. Juliana opowiada przyjaciółce o tym co jej powiedziała Gisell. Marcos żali się Cahrliemu, że zostawił taką cudowną kobiete jaką jest Maritza na Xiomara która okazała się złodziejką. Andrade podejrzewa Xiomara o zamknięcie drzwi w biurze. Charli przyjeżdża do akademii i opowiada co się dzieje w firmie i u Marcosa. Juli stwierdza, że Xiomara może wcale nie jest w ciąży. Charli obiecuje Luzmili, że bedzie się starał aby Pedrito go zaakceptował i aby mogli być razem. Xiomara podsłuchuje rozmowę Gbariela i Marcosa. Paco prosi o rade, co ma zrobić by zbliżyc sie do ukochanej osoby. Luzmila orientuje się że chodzi o Regine. Luzmila karze mu troche zmienić swój styl. Gabriel mówi synowej, że go rozczarowała,, kobieta udaje, że źle się czuje. Regina mówi córce, że jej ojciec żyje. Juliana chce wiedziec coś więcej. Regina opowada, że dowiedziała się, że ma dwójkę dzieci i nic mu nie powiedziała o niej. Regina stwierdza, że nadeszła pora by juliana dowiedziała się kto jest jej ojcem, lecz Juli nie chce znać prawdy. Gabriel mówi Antoni, że miał romans z Reginą. Maritza myśli o Marcosie i nagle przypomina sobie słowa Gisell i stwierdza, że Marcos musi się dowiedzieć prawdy. Marcos również przypomina sobie ukochaną. Tajemnicza osoba zakrada się do Barbary i zakreca ten. Maritza umawia się z Antonią w restauracji i mówi jej, że Xiomara nie jest w ciąży.

Odcinek 87

Maritza mówi Antoni, ze Xiomara nie jest w ciąży. Antonia nie może w to uwierzyć i postanawia się upewnić z Maritzą. Marcos jest wściekły na Barbare bo dowiaduje się nowych rzeczy o niej i że ukradła dużo więcej pieniędzy niż się spodziewali. Lekarz znajduje, przy łóżku Barbary czarną rękawice. Alberto przyjeżdża do szpitala i napotyka się na Andrade. Antonia podstępem sprawdza, że Gisel jest w ciąży. Xiomara wymyka się z domu. Regina siedząc przy lustrze odzyskuje wzrok. Alberto boi się że policja zacznie szukać u niego i postanawia pozbyć siuę wszystkich dowodów. Antonia bierze adres z zeszytu Xiomary jej lekarza. Marcos przychodzi do Alebrta i chce się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna dostawał wszystkie upoważnienia od Barbary. Marcos chce wychodzić i nagle zauważa na komputerze Alberta rzeczy związane z marbellą. Nestor mówi Navarro, że prezesem firmy zostanie wdowa po JuanTobiasie. Maritza i Antonia chcą iść do lekarza Xiomary, ale stwierdzają, że to niebezpieczne i że muszą wziąść kogoś silnego aby zmusił lekarza do mówienia. Alberto wyrzuca Marcosa z domu, lecz Marcos stwierdza, że prawda i tak wyjdzie na jaw. Andrade mówi Gabrielowi że Romero uciekł z więzienia. Romero przypatruje się zdjęciam Barbary i przytula do manekina ukochanej. Xiomara chce kłócić w sklepie poduszke, aby było widać, że jest w ciąży. Nino, Maritza i Antonia przychodzą do lekarza i chcą poznać prawde o ciaży Xiomary. Lekarz nie chce mówić, Nino go do tego zmusza. Antonia dziękuje Maritzy, że pomogła jej odkryć prawde. Maritza prosi Antonie by nie mówiła Marcosowi, że to ona jej powiedziała o tym. Gabriel dziękuje synowi za to, że przeznaczył swoje pieniadze na firme, lecz nie zgadza się z tym. Przerywa im Antonia która mówi że Xiomara nie jest w ciąży. Marcos stwierdza, że Xiomara nie będzie kpiła z niego i jego rodziny. Regina oznajmia Paco i Luzmili, że widzi. Pedro mówi Ginger, że ma plan i ona musi mu pomóc. Marcos idzie po Gissell. Ginger przychodzi do akademii do Nina i prosi o pomoc stwierdzając, że Pedro jest bardzo zły. Przynosi ze sobą walizke z pieniędzmi i pozkazuje Nino. Barbara budzi się i pierwsze słowa jakie wypowiada to Maritza Ferrer. Maritza wraca do domu i wita się z matką. Regina pyta sie co to wszytko ma znaczyć i dlaczego nazywa ją mamą. Xiomara wkłada sobie poduszkę pod bluzkę. Marcos przychodzi do żony i mówi, że ma dla niej niespodziankę. Przyprowadza Gisell i mówi, że zna całą prawdę i wyciąga jej poduszkę z pod bluzki.

Odcinek 88

Xiomara wszystkiemu zaprzecza i stwierdza, że to pułapka Gisell, atakuje modelke. Gabriel i Antonia rozdzielają je. Regina chce wiedzieć, dlaczego Maritza nazwała ją matką. Luzmlia tłumaczy, że Maritza uwielbia żartować i to był tylko żarcik. Ginger mówi Nino, że Pedro jest okropnym człowiekiem i boi się i prosi aby pozwolił jej zamieszkać w akademii. Gabriel i Marcos karzą się wyprowadzić Xiomarze z domu. Ginger dziękuje Nino za to że jej pomaga, przytula go widzi to Luzmila i Maritza. Marcos mówi ojcu, że rozwiedzie się z żoną. Antonia chce wiedzieć kto jest ojcem dziecka Gisell. Ginger pokazuje dziewczynom pieniądze które ukradł Pedro Tapii. Maritza jest miło nastawiona do Ginger, lecz Luzmila wogóle jej nie wierzy. Andrade przychodzi d Barbary i pyta się kobiety, kto chciał ją zabić ona mówi że tą osobą była Maritza Ferrer. Luzmila rozmawia z Maritza i przychodzi do nich Andrade. Policjant mówi że Barbara wybudziła sie ze śpiączki i pierwsze co powiedziała to Maritza Ferrer. Luzmila jest wściekła na Andrade, że podejrzewa jej przyjaciółke i mówi, że jeśli chce aresztowac Maritze tą ją tez musi. Navarro mówi Albertowi, że Marbella będzie miałą nowego prezesa i będzie nią wdowa po JuanTobiasie. Juliana stwierdza, że stworzy nową formułe aby pomóc firnie Muttich. Luzmila mówi przyjaciółce że pora aby Juliana zbliżyła się do Marcosa i wręczyła mu formułe nie jako Maritza, tylko Juliana. Policja zabiera Xiomara po tym jak próbowała skrzywdzić Gisell i jak zraniła Antonie butelką. Marcos chce wiedzieć skąd Antonia wiedziała, że Xiomara nie jest w ciąży, siostra nic nie mówi ale Gisell się wygaduje i mówi że od Maritzy. Modelka troche gorzej się poczuła Antonia pmaga jej. Marcos rozmawia z ojcem i stwierdza, że po mimo wszystkich krzywd jakie zrobili Maritzy ona ciągle im pomaga. Luzmila ciągle mówi Juli, że nadszedł jej moment i że z pewnością Marcos coś czuje do niej.Ginger opowiada Pedro, że wszystko się udało. Charli przebiera się za pajaca i rozśmiesza dzieci w akademii. Alberto przyjeżdża do Gabriele i zwraca mu udziały i stwierdza, że jutro dostanie jego rezygnację. Gisell mówi Antoni, że ojcem jej dziecka jest Charli. Alberto wsiada do samochodu i już czeka na niego tam Romero. Juliana tworzy recepture i mówi na głos, że może Marcos w niej się za kocha bo w głębi duszy kocha ją od wewnątrz. Juliana powtarza, że go kocha i nagle wchodzi do laboratorium Marcos.

Odcinek 90

Regina karze odejść Marcosowi. Mężczyzna dziwi się, że Regina jest matką Juliany. Regina mówi, że nigdy więcej się nie wyprze córki. Alberto karze się wynosić Gabrielowi z jego domu, lecz ten go nie słucha i zaczynają się bić.Juliana dziękuje Marcosowi za kwiaty. Regina wpada w szał i krzyczy, że to jest niemożliwe i że oni nie mogą mieć żadnego romansu. Regina rzuca w Marcosa tymi kwiatami które przyniósł Julianie i chce wiedzieć, czy doszło coś pomiędzy nimi. Marcos przypomina sobie noc spędzoną z Julianą, ale milczy. Kobieta stwierdza, że to kara boska i mdleje. Gabriel przez przypadek zauważa u Alberta pistolet i czarną rękawice. Charli prosi Luzmile by została jego dziewczyną. Nino idzie do samochodu Antoni, ta go policzkuje. Regina stwierdza, że mężczyzna nie daje kobiecie od tak kwiatów. Juli mówi matce, że nikt nie zapobiegnie temu, że ona i Marcos będą przyjaciółmi. Antonia mówi Nino, że nie chce go więcej widzieć. Luzmila zgadza się zostać dziewczyną Charliego, przychodzi do nich Pedro. Regina rozmyśla, co ma robić w tle pojawia się ciotka Mercedes i zrzuca zdjęcie Paco. Regina idzie do niego, aby pomógł jej rozwiązać tą sprawę. Marcos pyta się Juliany, czy gdzies wychodzi, bo bardzo ładnie wyglada. Juliana mówi mu, że jest inną Julianą dla niego, Marcos stwierdza, że nie chce jej skrzywdzić. Pedro uderza Charliego pałką. Regina mówi Paco, że Juliana przespała się ze swoim własnym bratem. Antoniua przybiega do Luzmili i nieprzytomnego Charliego. Paco mówi Reginie, że Marcos nie jest prawdziwym synem Gabriela. Regina przybiega do domu i mówi, że jest taka szczęśliwa, że Marcos i juliana są parą. Marcos jest przerażony, zachowaniem kobiety. Mężczyzna tłumaczy Reginie, że on i Juliana są dobrymi przyjaciółmi. Regina stwierdza, że Marcos jest takim samym dżentelmenem co Gabriel. Marcos całuje Juliane w polik i wychodzi. Juliana chce wyjaśnień od matki. Gabriel mówi na policji, że widział taką samą rękawice u Alberta jaką zostawił ten morderca. Pedro przychodzi do Ginger się ukryć. Regina przeprasza córkę. Marcos przyjeżdża do szpitala i pyta się siostry co się stało Charliemu. Marcos rozmawia z Antonią o dziecku Charliego podsłuchuje ich Luzmila. Marcos pociesza Luzmilę. Policja przyjeżdża przeszukać dom Alberta. Juliana chce wiedzieć, kim jest mężczyzna w którym jej matka jest zakochana. Regina mówi, że jest nim Gabriel Mutti.
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
 
 
"Zbuntowany anioł": Victoria Onetto, zmysłowa Argentynka
Notka
hosting

Jako „Motylek” w „Zbuntowanym aniele” Victoria Onetto zaskakiwała oryginalnymi fryzurami. Co się z nią teraz dzieje?

Ta zmysłowa argentyńska aktorka przyszła na świat w cieniu wielkiej rodzinnej tragedii. Jej ojciec, Manuel Belloni, należał do militarnej jednostki peronistów i został zastrzelony, gdy jego żona była w ciąży z Victorią. Dużą rolę w życiu dorastającej Onetto odegrała babcia Lili Massafera, która mocno zaangażowała się w działalność rewolucyjną.

To ona popierała Vicky, gdy ta zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową do argentyńskiej edycji Playboya w 2006 roku.

Jak się potem okazało, aktorka była już wtedy w ciąży, a 7 miesięcy później przyszła na świat jej córka Eva.

Chociaż Victoria obiecywała, że po porodzie zrobi sobie dłuższą przerwę od eksponowania ciała, już w 2007 roku wzięła udział w programie "Showmatch", w którym seksownie tańczyła na rurze w skąpych stringach i przezroczystym staniku.

W 2010 roku, po prawie 8 latach związku poślubiła swojego partnera, Juana Blasa Caballero. W ubiegłym roku aktorka spotkała się na planie z Natalią Oreiro. Onetto w kilku odcinkach zagrała młodszą siostrę głównej bohaterki "Solamente vos".

Podczas kręcenia "Zbuntowanego anioła" Vicky zaprzyjaźniła się z Marianą Arias i do dziś często się spotykają.

41-letnia Victoria ostatnio wyznała, że chciałaby urodzić jeszcze jedno dziecko, ale na razie nie udaje jej się zajść w ciążę.


ŹRÓDŁO: Świat seriali
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 22 Czytań · Drukuj
 
 
„Królowa serc” od grudnia w TV Puls
Informację
hosting

3 grudnia TV Puls rozpocznie emisję nowej telenoweli „Królowa serc” (Reina de corazones) produkcji Telemundo. W rolach głównych Eugenio Siller („Pokojówka na Manhattanie”), Paola Núñez („Morena”), Juan Soler („Kiedy się zakocham”), Catherine Siachoque („Dom po sąsiedzku”) i Laura Flores („Ukryta miłość”). Licząca 140 odcinków telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 13:30 TV Puls oraz o godz. 23:30 na kanale PULS 2.

Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Marina zrywa z Hernanem i wraca do Damiana
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 54-58 w TV4 od poniedziałku, 17.11.2014, do piątku, 21.11.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 54-58 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 54 - poniedziałek, 17.11.2014, o godz. 17 w TV4

Mija pół roku od czasu sukcesu show w kantynie Candy. Mercedes odwiedza Damiana w więzieniu. Chce złożyć apelację w jego sprawie, lecz mężczyzna jest sceptycznie nastawiony. Toribio I Marcelin postanawiają nie pomagać więcej Fulgenciowi w wygraniu wyborów na burmistrza. Marina przyjmuje oświadczyny Hernana. Tymczasem z więzienia wychodzi Damian. Chce natychmiast zobaczyć się z ukochaną. Marina jest zdezorientowana I nie czuje się gotowa, by go wysłuchać. Hernan mówi rywalowi o swoich planach matrymonialnych I każe mu trzymać się z daleka od jego narzeczonej.


"Burza" odcinek 55 - wtorek, 18.11.2014, o godz. 17 w TV4


Fulgencio pomaga synowi uwolnić Jazmin od zobowiązań wobec alfonsa. Ostrzega jednak Lazara, że jeśli go zdradzi, nie będzie miał litości. Nereo próbuje się dowiedzieć, czemu Fulgencio pomaga chłopakowi. Eusebia jest świadkiem jak Lara i Valdivia porywają kobiety. Burmistrz postanawia się jej pozbyć. Ursula usiłuje przekonać ciotkę, by odeszła od męża. Ta przyznaje jednak, że pozostałaby wówczas bez grosza. Damian pojawia się na przyjęciu zaręczynowym Mariny w towarzystwie Ursuli.

"Burza" odcinek 56 - środa, 19.11.2014, o godz. 17 w TV4

Marina odpycha Damiana i oświadcza mu, że to on zniszczył ich związek. Zapewnia mężczyznę, że nie zamierza zrywać zaręczyn z Hernanem. Tymczasem narzeczony Mariny wpada w szał, gdy dowiaduje się o jej spotkaniu z byłym ukochanym. Magdalena chce zostać kierowniczką baru. Mercedes proponuje je, by zaczęła od posady kelnerki. Damian wraz z przyjaciółmi poszukuje Eusebii. Hernan proponuje Ursuli, by wspólnie rozdzielili Marinę i Fabre.

"Burza" odcinek 57 - czwartek, 20.11.2014, o godz. 17 w TV4

Hernan próbuje wymusić na Marinie obietnicę, że nie spotka się więcej z Damianem. Nereo zawiadamia Fulgencia, że Eusebia przeżyła. Burmistrz każe ją zamordować. Tymczasem lekarz mówi Damianowi, że nie może więcej zrobić dla kobiety. Eusebia żegna się Damianem, obiecuje chronić go zza grobu I umiera. Hernan wpada w szał, gdy dowiaduje się, że narzeczona uczestniczyła w poszukiwaniach zaginionej kobiety. Zabrania Marinie iść do kaplicy. Zaskoczona dziewczyna oświadcza mu, że lepiej będzie, jak się rozstaną i zwraca mu pierścionek zaręczynowy.

"Burza" odcinek 58 - piątek, 21.11.2014, o godz. 17 w TV4

Delfinę niepokoi dziwne napięcie, które da się wyczuć między jej mężem a Mercedes. Pyta o to Fulgencia, lecz ten ją zbywa. W tej samej chwili dostaje ataku bólu. Okazuje się, że burmistrz ma zawał. Marina i Damian spotykają się nad grobem Eusebii. Mężczyzna ponownie wyznaje jej miłość. Hernan pyta Esthercitę, czy jest gotowa, by wrócić do domu. Marina oddaje narzeczonemu pierścionek zaręczynowy. Hernan staje się agresywny. Zapowiada, że nie pozwoli jej na szczęście u boku innego. Marina i Damian postanawiają dać sobie kolejną szansę.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 435 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać nową telenowelę „Królowa serc” (Reina de corazones)

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Mayte
23.11.2014
co tam słychac u dulce mari?

dolores
14.11.2014
Mercclassic z tego co mi wiadomo to o 13:30.

aj301076
14.11.2014
co się stało. żadnych nowinek na tej stronie?

Natasia128
14.11.2014
Na Pulsie Będzie Reina De Corazones

mercclassic
14.11.2014
na pulsie ma być nowa telenowela od 3 grudnia o 14.30

dolores
10.11.2014
Wiolu nie ma za co.

Wiola
10.11.2014
Natasia128 córka Natalii ma na imię Gia. Bardzo oryginalnie smiley

Wiola
10.11.2014
Dolores to świetna wiadomość, dzięki za info smiley

dolores
09.11.2014
Mayte Magdalena na końcu będzie już normalna i będzie z tym co gra w " Niewinnej intrydze" z tym Jorge synem Raquel.

Mayte
09.11.2014
Dziewczyny mam pytanie o burze. Co na koncu stanie sie z magdaleną?

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

7,203,285 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie