Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 842
Najnowszy Użytkownik: AnitaT
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Moje serce bije dla Loli". Nowa godzina emisji! Kiedy można oglądać telenowele TV Puls?
Informację


Spore zmiany czekają widzów serialu "Moje serce bije dla Loli". TV Puls zmienia godzinę emisji telenoweli. Od 13 czerwca serial będziemy mogli oglądać nieco wcześniej.

"Moje serce bije dla Loli" to amerykańska telenowela wyprodukowana przez wytwórnię Telemundo Internacional. W Polsce emitowana od 16 maja przez telewizję TV Puls. Serial przedstawia historię Loli i Andresa, którzy poznali się jako dzieci i od tamtej pory łączy ich miłość. Na drodze staje im jednak ojciec chłopaka - Marcelo, który doprowadza do rozdzielenia zakochanych. Lola trafia do więzienia na kilka lat. Nie chce, by ukochany czekał aż wyjdzie na wolność. Odtrąca go. Jednak ich miłość okazuje się na tyle silna, że rozstanie tylko ją wzmacnia. Niestety, Lola i Andres nie mogą zaznać szczęścia. Ciągle ktoś staje na ich drodze…

Pierwsze odcinki telenoweli emitowano o godz. 15:00. Następnie stacja zdecydowała się przesunąć serial na godzinę 16.00. Teraz miłośników amerykańskiej telenoweli czekają kolejne zmiany, bo stacja ponownie przesuwa emisję serialu.

Od poniedziałku, 13 czerwca serial będziemy mogli oglądać dwie godziny wcześniej, czyli o 14:00. Na razie nie wiadomo, co jest powodem takiej decyzji, oraz czy stacja wróci do nadawania serialu o starej porze. Być może zmiana spowodowana jest zbliżającym się sezonem wakacyjnym.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 06 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 336 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinek 20. Lola jest w ciąży? Kto jest ojcem jej dziecka?
Z odcinka na odcinek


Sprawy między Lolą a Andreasem komplikują się jeszcze bardziej. Już w 20. odcinku serialu "Moje serce bije dla Loli", podczas spotkania z Andreasem, Diogenes wspomni, że jego ukochana spodziewa się dziecka! Co z tego wyniknie?

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 20. WE WTOREK, 14.06.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

W 20. odcinku dojdzie do niemałej sprzeczki między Lolą a Andreasem. Podczas spotkania, mąż dziewczyny - Diogenes stwierdzi, że jego żona jest w ciąży. Dla Andreasa będzie to prawdziwy szok. Mężczyzna nie będzie mógł uwierzyć w słowa lekarza, dlatego spróbuje dowiedzieć się prawdy od Lolity. Dziewczyna w złości potwierdzi, że spodziewa się dziecka Diogenesa, a gdy tylko wróci do domu, zrobi mężowi awanturę za to, co powiedział. Lekarz będzie próbował tłumaczyć swoje zachowanie, ale Lolita nie będzie chciała go słuchać. To wtedy poinformuje męża, że ma zamiar od niego odejść!

Niedługo potem przyjaciółka Loli wyznaje Andreasowi, że dziewczyna nigdy nie zbliżyła się do Diogenesa, więc jeśli naprawdę jest w ciąży, to on będzie ojcem! Santacruz spróbuje raz jeszcze porozmawiać z Lolitą. Poinformuje ją, że jeśli to jego dziecko zrobi wszystko, by zatrzymać ich przy sobie, a gdyby Lola chciała uciec do innego kraju, zwróci się o pomoc do władz kraju!

Czy Lola wyzna Andreasowi prawdę? Kto jest ojcem jej dziecka?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 351 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 10. Kiedy kolejna odsłona przygód w tajemniczym hotelu?
Z odcinka na odcinek


Za nami dziewięć odcinków wciągającego hiszpańskiego serialu "Zagadka hotelu Grand". Na kolejny widzowie będą musieli trochę poczekać. Dlaczego? Kiedy 10. odcinek serialu?

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 10. W PIĄTEK, 17.06.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Wszyscy fani "Zagadki hotelu Grand" muszą uzbroić się w cierpliwość, jeślic hcą zobaczyć kolejny, 10. odcinek cyklu. W dwa najbliże piątki (3 i 10 czerwca) Telewizja Polska pokaże bowiem transmisje z festiwalu w Opolu oraz mecz Francja - Rumunia rozgrywający się w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016.

Zapewniamy jednak, że warto czekać! W 10. odcinku Julio (Yon González) w końcu odkryje, co tak naprawdę stało się z jego siostrą, Cristiną (Paula Prendes)! Javier (Eloy Azorín) będzie chciał zostac dyrektorem hotelu na czas nieobecności Diego (Pedro Alonso), a Belen (Mar a Larralde) odczuje skutki wypica naparu z ruty, którego chciała podać Catalinie.

Serial rozgrywa się w luksusowym Hotelu Grand, który należy do potężnej rodziny Alarcón. To tu przybył Julio Olmedo (Yon González), który na własną rękę chce zbadać okoliczności zaginięcia jego siostry. Pod fałszywym nazwiskiem zatrudnia się jako kelner i prowadzi prywatne śledztwo. W hotelu poznaje piękną Alicię (Amaia Salamanca), córkę właścicielki hotelu. Młodzi zakochują się w sobie bez pamięci. Jednak Alicia jest już zaręczona z zarządcą hotelu, małżeństwo to zaaranżowła jej matka, głowa rodziny, Teresa (Adriana Ozores). Alicia postanawia pomóc Julio. Razem odkrywają mroczne sekrety rodziny Alarcón.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 309 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinek 14. Kłótnia Loli i Andreasa. Rozstaną się na zawsze?
Z odcinka na odcinek


Przed nami kolejny odcinek telenoweli "Moje serce bije dla Loli". Co wydarzy się tym razem w życiu pięknej Lolity?

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 14. W PONIEDZIAŁEK, 6.06.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

Między Andresem i Lolą dochodzi do kłótni. Para próbuje porozumieć się w kwestii ostatnich wydarzeń i rozwiązać problemy, ale bez efektów. Oboje dochodzą do wniosku, że to już najwyższy czas, by rozstać się ze sobą na dobre. Z pomocą przychodzi jednak Rodrigo, który informuje Andresa o prawdziwych przyczynach zaślubin Loli i Diogenesa. Santacruz rozumiejąc już całą sytuację biegnie do Lolity prosić ją o wybaczenie, ale czy dziewczyna będzie chciała z nim rozmawiać?

Tymczasem Diogenes symuluje atak serca, by zatrzymać Lolę przy sobie. Lekarz namawia swojego znajomego po fachu, by zaświadczył przy Loli, jak bardzo poważny jest jego stan, a choroba serca w tak zaawansowanym stadium, że potrzebna jest mu całodobowa opieka. Wkrótce jego szaleństwo na punkcie Loli sprawi, że mężczyzna założy kamery we wszystkich częściach domu. Co z tego wyniknie?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 327 Czytań · Drukuj
 
 
"Oblicza miłości": Rozdzieleni przez los
Notka


Rzadko kiedy bohaterowie telenowel znają swoje korzenie. Zazwyczaj dopiero jako dorośli spotykają biologicznych rodziców...

Betty z "Brzyduli" czy tytułowa bohaterka "Fiorelli" były prawdziwymi szczęściarami.

Obie wychowały się bowiem w pełnych rodzinach i nie musiały zaprzątać sobie głowy zastanawianiem się, kim byli ich rodzice.

Twórcy latynoskich seriali najbardziej cenią sobie jednak schemat, w którym pierwsze chwile życia naszych ulubieńców są owiane tajemnicą, a droga do poznania prawdy o swoim pochodzeniu jest najeżona przeszkodami.

Czy mi wybaczysz?

Najliczniejszą grupę wśród telenowelowych sierot stanowią bohaterowie, którzy zostali porzuceni przez biologicznych rodziców. Esperanza z "Mojej nadziei" dopiero po śmierci Blanki odkrywa, że została przez nią adoptowana. Nie wie jednak, iż jej prawdziwa matka, Clara oddała ją niedługo po porodzie i wstąpiła do klasztoru.

Gdy dochodzi do ich spotkania, Clara, szybko rozpoznaje w młodej dziewczynie swoją córkę, ale nie chce jej wyznać prawdy.

W sprawę wtajemniczony jest też Tomás, jednak on również milczy jak zaklęty. Na razie Esperanza traktuje Clarę jak przyjaciółkę. Czy zaakceptuje ją jako matkę?

Póki co zdradzimy tylko, że dziewczyna zemdleje, gdy pozna prawdziwą tożsamość zakonnicy.

Znamy już natomiast reakcję Fiorelli z "Włoskiej narzeczonej", która także jako niemowlę została oddana do adopcji przez Julietę i Santina. Para dopiero po 20 latach zdecydowała się na poszukiwania dziewczyny. Mimo przeszkód udało im się ustalić, że córka trafiła do Włoch, gdzie zaopiekował się nią Mario. Jednak Fiorella, poznawszy prawdę, miała pretensje do rodziców, że ją porzucili i wybaczenie kosztowało ją sporo wysiłku.

Jeszcze bardziej skomplikowana jest sytuacja Jorgita ("Avenida Brasil..."). Carmina zostawiła go jako kilkulatka na wysypisku śmieci, a po ślubie z Tifonem wróciła, by adoptować chłopca. Przez lata ukrywała przed wszystkimi, że jest jego biologiczną matką i wychodziła ze skóry, by chłopak nie poznał prawdy o swoim pochodzeniu. Zwłaszcza że ojcem Jorgita jest Max, czyli mąż szwagierki Carminy. Teraz ukochany Rity nienawidzi swojej matki za kłamstwa, którymi karmiła go przez lata i nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Podobna niechęć zrodziła się między tytułową bohaterką "Cristiny" a jej matką Lucianą Duval. Obie panie przez długi czas nie wiedziały, że łączą je więzy krwi, a uznana projektantka odgrywała się na początkującej modelce za swoją nieszczęśliwą młodość. Kobieta zaszła w ciążę z klerykiem Juanem de la Cruz i porzuciła córkę, by odnieść sukces. Co ciekawe, Helena Rojo, która wcieliła się w Lucianę, również w "Nie igraj z aniołem!" spotkała po latach swoją dorosłą córkę. Tam jednak Cecilia oddała malutką Marichuy do adopcji, bo nie była pewna, czy przeżyje.

Rozdzieleni przez los

By dodać serialom dramatyzmu, scenarzyści wprowadzają często wątek porwań, a ich ofiarami często padają dzieci. Tak było w przypadku Natalii z "Oblicz miłości", którą własny dziadek odebrał Irene i kazał Tiburciowi się jej pozbyć. Mężczyzna nie był w stanie zabić dziewczynki, dlatego zostawił ją w kościele. Widać tutaj inspirację losami Królewny Śnieżki.

Irene po wyjściu z alkoholizmu rozpoczęła poszukiwania córki, nieświadoma, że jest nią jej współpracownica, a zarazem ukochana bratanka Diega. Teraz ona i Tadeo upewnili się już, iż Natalia to ich dziecko, ale trzymają to w sekrecie, bojąc się reakcji córki. Czy dziewczyna, tak jak Fiorella, w którą również wciela się Livia Brito, równie szybko zaakceptuje biologicznych rodziców?


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 01 czerwiec 2016         0 Komentarzy · 314 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinek 12. Andreas wtargnie na ślub Loli i Diogenesa!
Z odcinka na odcinek


Pojawienie się Andreasa na ślubie Loli i Diogenesa będzie ogromnym szokiem dla wszystkich! Czy jego niespodziewany powrót zmieni decyzję Loli o jej rychłym zamążpójściu?

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 12. W CZWARTEK, 2.06.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

Gdy tylko Andres dowiaduje się o ślubie Loli i Diogenesa postanawia jak najszybciej dotrzeć na miejsce i przeszkodzić w uroczystości. Niestety, gdy dociera do kaplicy okazuje się, że ksiądz zdążył już zatwierdzić małżeństwo jego ukochanej z lekarzem. Zrozpaczona dziewczyna, widząc Andreasa ucieka sprzed ołtarza na cmentarz, gdzie pochowane miały być ciała Laury i jej ukochanego. Tam między kochankami dochodzi do kłótni. Andreas żąda wyjaśnień, ale tłumaczenia Loli zupełnie go nie przekonują.

Sytuację wykorzystuje Debora, która gdy tylko dowiaduje się o powrocie Andresa i ślubie Loli, postanawia odwiedzić ukochanego. Na miejscu spróbuje ponownie się do niego zbliżyć, a co więcej, namówić go do małżeństwa! Co zrobi Andreas? Czy wróci do byłej narzeczonej?


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 30 maj 2016         0 Komentarzy · 294 Czytań · Drukuj
 
 
"Moje serce bije dla Loli" odcinek 10. Lola wyjdzie za Diogenesa?!
Z odcinka na odcinek


W poprzednim odcinku serialu "Moje serce bije dla Loli", Lola otrzymała zaskakującą propozycję od Diogenesa - lekarz zaproponował jej małżeństwo i choć początkowo dziewczyna stanowczo odrzuciła tę ofertę, w 10. odcinku nagle zmieni zdanie!

"MOJE SERCE BIJE DLA LOLI" ODCINEK 10. WE WTOREK, 31.05.2016, O GODZ. 16:10, W TV PULS!

Przy kolejnym spotkaniu z doktorem Diogenesem, zdesperowana Lola zmienia zdanie w kwestii ślubu. Dziewczyna przyjmuje propozycję małżeństwa, ale stawia lekarzowi kilka warunków. W zamian za piękną, młodą żonę, Diogenes ma pomóc jej i Soledad. Mężczyzna przystaje na propozycję Loli. Dziewczyna nie wie jednak, że lekarz, tuż po ustaleniu wszystkich szczegółów, zamontuje w jej pokoju kamery, dzięki którym będzie mógł ją regularnie podglądać!

Rodzina Andreasa nabiera podejrzeń co do jego śmierci. Debora i Sofia postanawiają dowiedzieć się, czy Andres naprawdę zginął w katastrofie samolotu, a może jednak udało mu się uratować.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 30 maj 2016         0 Komentarzy · 306 Czytań · Drukuj
 
 
’50 Najpiękniejszych’ magazynu People en Español
Rankingi


Już po raz kolejnych magazyn People en Espanol wybrał 50 Najpiękniejszych. Na liście znaleźli się m.in
-Cristian de la Fuente
-Rafael Amaya
-Jencarlos Canela
-Diego Boneta
-Thalia
-Ludwika Paleta
-Dulce Maria
-Ximena Duque
-Ana Brenda Contreras
-Livia Brito
-Erick Elias
-Maite Perroni
-Angelique Boyer
-Adamari Lopez
-Kate del Castillo
-Sebastian Rulli
-Eiza Gonzalez
-Marlene Favela
Dodał:  Wiola dnia 29 maj 2016         0 Komentarzy · 310 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Dulce Maria „No Sé Llorar”
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam nowy utwór Dulce Marii pt: „No Sé Llorar”
Dodał:  Wiola dnia 29 maj 2016         0 Komentarzy · 327 Czytań · Drukuj
 
 
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 9. Diego miał romans z Cristiną?
Z odcinka na odcinek


Julio wciąż szuka winnych śmierci swojej siostry. Coraz więcej podejrzeń pada na Diego! Co dyrektor hotelu ma wspólnego z tą sprawą? Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand"!

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 9. W PIĄTEK, 27.05.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Co stało się z Cristiną (Paula Prendes)? Czy jej brat, Julio (Yon González) zdoła rozwikłać tę zagadkę? Nie pomaga mu w tym fakt, iż w hotelu dzieją się różne dziwne rzezy, w które zamieszani są poszczególni członkowie rodziny Alarcón.

W 9. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Sofia (Luz Valdenebro) odmawia przyjęcia dziecka Belen (Marta Larralde) i prosi księdza Laina prowadzącego sierociniec, o znalezienie innej kandydatki. Wkrótce potem w hotelu pojawia się młodziutka Catalina. Sofia informuje ją o warunkach ich umowy i prosi Angelę (Concha Velasco), aby zajęła się dziewczyną. Szefowa pokojówek jest zachwycona - widzi w Catalinie doskonałą kandydatkę na synową. Nie może natomiast powiedzieć tego o Belen, którą zaczyna coraz bardziej szykanować. Natomiast Belen podsłuchuje rozmowę Sofii z Doną Teresą (Adriana Ozores) i dowiaduje się prawdy o ciąży siostry Alicii (Amaia Salamanca)!

Javier (Eloy Azorín), wyzwany na pojedynek przez generała Herrerę, przygotowuje się do niego. Jako swojego sekundanta wybrał Alfredo (Fele Martínez) - to on próbuje nauczyć go strzelać, aby przeżył pojedynek. W sprawę włącza się inspektor Ayala (Pep Antón Muñoz)! Tymczasem, Alicia i Julio znajdują kolejne dowody obciążające Diega (Pedro Alonso), w tym list od Cristyny, w którym dziewczyna wskazuje, jak dobrze opiekuje się nią Diego. W hotelu pojawia się kobieta z naszyjnikiem, który był w rzeczach Cristiny! Olmedo, ryzykując aresztowanie, decyduje się złożyć zeznanie przed sędzią. Nie wie, że przy drodze czeka uzbrojony w pistolet Garrido.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 29 maj 2016         0 Komentarzy · 321 Czytań · Drukuj
 
 
Natalia Oreiro kończy 39 lat! Zobaczcie, jak zmieniła się gwiazda "Zbuntowanego anioła"
Notka
natalia-oreiro-2901-1920x1080.jpg

Natalia Oreiro czyli Milagros z kultowego "Zbuntowanego anioła" obchodzi 39 urodziny!

Natalia Oreiro kończy 39 lat. Aktorka, która w Polsce najbardziej znana jest z roli Milagros w kultowej telenoweli "Zbuntowany anioł" urodziła się w Urugwaju. Oreiro poza karierą aktorską świetnie radzi sobie także w branży muzycznej. Na całym świecie sprzedano ponad 11 milionów egzemplarzy jej płyt!

Natalia Oreiro już jako 8-latka uczęszczała na lekcje aktorstwa, a od 12 roku życia występowała w reklamach. Pierwsza większa rola przyszła jednak w 1996 roku, kiedy Natalia zagrała jedną z głównych bohaterek w serialu "90-60-90 modelos". Natychmiast posypały się kolejne propozycje i już w 1997 roku Oreiro zagrała tytułową bohaterkę w serialu "Valeria".

Największą sławę przyniosła jej rola w "Zbuntowanym aniele", gdzie grała razem z Facundo Aranem. Telenowela została nagrodzona Martin Fierro 1999 w kategorii "Najlepszy serial dramatyczny", a Natalia była nominowana za rolę Milagros do latynoskiego Oskara Martin Fierro.

W 1990 roku Natalia wystąpiła w reklamie tamponów.


1998 rok - Natalia Oreiro w filmie "Argentyńczyk w Nowym Jorku".

Natalia Oreiro zagrała w 2002 roku w telenoweli "Kachorra to ja".

W 2006 roku Natalia znów spotkała się na planie z Facundo w telenoweli "Jesteś moim życiem".

W 2012 roku Natalia wystąpiła w filmie "Anioł śmierci".

Kolejna reklama z udziałem Oreiro. Tym razem z 2010 roku:


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 maj 2016         0 Komentarzy · 348 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 482 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Twoja ulubiona telenowela z obecnie emitowanych to:

Odmienić los

Oblicza miłości

Moja nadzieja

Zranione uczucia

Włoska narzeczona

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mercclassic
26.08.2016
a od kiedy?

Natasia128
22.08.2016
Sekret wraca do TV Puls

Natasia128
18.08.2016
Simplemente Maria od 5 Września w TV4

Mayte
17.07.2016
Co się dzieje ? Nie ma nic nowego . 😥Wogóle podoba mi się Teledysk Anahi 😘.

Wiola
16.05.2016
Niestety nie wiem :/

Mayte
14.05.2016
Ale na internecie bo nie dam rady oglądać w telewizji?

Wiola
09.05.2016
Soy Luna od 16 maja o godz. 18:00 na kanale Disney Channel

Mayte
08.05.2016
A ten nowy film z Tini będzie w lipcu w polskich kinach ?? I gdzie na necie mogę darmowo obejrzeć soy luna ? Proszę o odpowiedz

Wiola
14.04.2016
poszukać innego źródła informacji...

Wiola
14.04.2016
dom, rodzinę dla których też muszę znaleźć czas. Myślę, że czytelnicy którzy są ze mną od dawna to rozumieją, Ty jesteś tu zaledwie miesiąc a już masz jakieś pretensje i roszczenia. Zawsze możesz posz

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2015

15,967,140 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie