Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 370
Najnowszy Użytkownik: Rudzia12345
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
7 ciekawostek o serialu "Zbuntowany anioł"
Czy wiesz, że?
0229271.jpg

Sprawdź, czy na pewno wszystko wiesz o serialu "Zbuntowany anioł". Poznaj 7 ciekawych faktów o telenoweli.

Serial "Zbuntowany anioł" bił rekordy popularności. Niedawno wrócił na antenę i nadal cieszy się świetną oglądalnością.

Poznaj 7 ciekawostek na temat "Zbuntowanego anioła".

Produkcja "Zbuntowanego anioła" trwała w latach 1998-1999. Natalia Oreiro miała wówczas 21 lat,a Facundo Arana - 26.

"Zbuntowany anioł" dwa lata z rzędu wygrał najważniejszą argentyńską nagrodę Martin Fierro w kategorii najlepsza telenowela. W 2000 roku w Izraelu otrzymał również statuetkę statuetką VIVA.

Stacja Telemundo wyemitowała inne intro niż
to, które znamy z polskiej telewizji. Czołówka była zmontowana z wybranych fragmentów serialu, a piosenkę zaśpiewał zespół MDO.

To nie jedyny raz, kiedy Natalia Oreiro i Facundo Arana zagrali razem w produkcji. W 2006 roku para spotkała się na planie "Jesteś moim życiem'', a w 2011 roku Oreiro pojawiła się gościnnie w telenoweli "Kiedy się uśmiechasz", gdzie Arana grał główną rolę.

Wszystkie telenowele, w których wystąpili Natalia Oreiro i Facundo Arana były emitowane w Polsce.

Milagros i Ivo spędzili romantyczne chwile na Ibizie. Podczas pobytu na wyspie Natalia Oreiro była gościem programu rozrywkowego "El Rayo".

Natalia Oreiro i Facundo Arana poznali się jeszcze przed rozpoczęciem produkcji "Zbuntowanego anioła". Oboje widywali się w klubie, w którym Facundo grywał na saksofonie.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 21 listopad 2014         0 Komentarzy · 22 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 91-100
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 91

Juliana jest zadowolona, że jej matka jest zakochana w Gabrielu, ale chce wiedzieć kiedy go dokładnie poznała. Luzmila jest oschła dla Charliego. Policja przeszukuje pokój Ginger, ale Pedro ukrywa się pod łóżkiem i go nie znajdują. Andrade znajduje pudełko o którym mówił Gabriel i chce zaskoczyć Alberto, ale pudełko jest już opróżnione i nie ma w nim czarnej rękawicy. Armando mówi Gabrielowi, że to Pedro uderzył Charliego, ten oznajmia o tym dzieciom. Juliana pyta się matki czy jak poznała Gabriela, ona już się urodziła. Pedro przychodzi do syna i mówi mu, że jest bardzo blisko i pilnuje ich. Policja wypytuje Alberta o wszystko. Regina stwierdza, że nie pamięta czy ona juz sie urodziła, lecz Juliana dochodzi po datach, że to się wszystko toczyło 9 miesięcy przed jej urodzeniem i chce wiedzieć czy Gabreiel Mutti jest jej ojcem. Regina jednak twierdzi, że Gbariel nie mógł mieć dzieci i że ona nie jest jego córką. Policja jednak znajduje w domu Aberta pistolet i czarną rękawice oraz odważne zdjęcia Barbary. Alberto boi się, że policja odkryje, że on i Barbara byli kochankami. Gbariel idzie do Barbary ta otwiera oczy i mówi mu, że skończy z jego rodziną i traci przytomność. Pedrito mówi Luzmili, że zrozumiał, że jego ojciec jest podły i zrobił dużo złego. Luzmila rozmawia z Maritza o tym wszystki co się wydarzyło, Maritza wierzy że może coś zaistnieć między Marcosem i Julianą. Marcos rozmawia z Gbarielem i mówi mu, że odkrył, że Regina jest matką Juliany Soler. Stwierdza, że Regina jest piękną kobietą a jej córka pewnie odziedziczyła urode po ojcu. Romero mówi ALbertowi, że wdową po JuanTobiasie jest Juliana Soler. Policja przychodzi aresztować Alberta za współudział w morderstwie Julia Castanedy, mężczyzna się tego wypiera i mówi ze Barbara go zabiła. Gbariel i Andrade idą do szpitala do Barbary i odkrywają, że kobieta zniknęła. Maritza kończy formułę w laboratorium i nagle wchodzi Marcos. Mężczyzna prosi kobietę aby dali sobie drugą szansę i całują się. Robi im zdjęcie Xiomara i mówi, że to jest dowód aby udowodnić jego zdradę.

Odcinek 92

Maritza pyta się Xiomary jak śmie takie coś robić po tym jak próbowała kupić dziecko Gisell, kobieta orientuje się, ze to Maritza ją wydała i uderza ją. W łózku gdzie leżała Barbary znajduje się pobity mężczyzna. Marcos wyrzuca Xiomare z laboratorium. Andrade mówi Gbarielowi że wszytsko wskazuje na to, że Barbara i Alberto byli kochankami. Alberto dowiaduje się że Barbara zniknęła ze szpitala i jest przerażony. Marcos prosi Maritze aby dali sobie jeszcze jedną szanse, on stwierdza że ją kocha i że ona go też kocha bo czuł to w pocałunku. Maritza przyznaje się do tego, ale stwierdza, że Maritza Ferrer nigdy nie powinna go poznać. Romero mówi do nie przytomniej Barbary, że popełnił wszystkie szaleństwa bo ją kocha i dla niej to wszystko robił. Barbara się budzi i wypytuje gdzie jest. Ginger bije się z Luzmiilą. Maritza prosi mężczyznę aby znalazł sobie kobiete, która go pokocha i oddała by życie za niego. Marcos mówi Maritzie że ona dla niego jest przeszłością, teraźniejszością, przyszłością, wszystkim i aby poszukała jakiejś drobi aby mu wybaczyć. Marcos ze łzami w oczach błaga aby go nie usuwała go ze swojego życia. Lecz Maritza stwiewrdza, że nie może wybczyć ani sobie ani jemu i prosi go aby to był ostatni raz jak się widzą. Marcos płacząc obiecuje jej, że to jest ostatni raz jak się widzą i odchodzi. Maritza strasznie rozpacza. Ludzi z akademi rozdzielaja Ginger i Luzmile. Luzmi tłumaczy że to Ginger ściągnęła do akademi Pedra i przez nią on teraz lezy w szpitalu. Tą rozmowę podsłuchuje Pedrito. W telewizji i radiu mówią o ucieczce Barbary. Barbara mówi Romerowi, że jeśli ją koch to niech pomoże jej się szybko wyleczyć bo chce się spotkać, twarza w twarz z Maritza Ferrer. Maritza rozpacza i chce stłucz lustro. Marcos zastanawia się dlaczego Maritza go odrzuca, skoro go kocha. Pedrito chce iść do szpitala przeprosić Charliego. Barbara chce się przejrzeć w lustrze. Maritza chce rozbić lustro gdy nagle pojawia się ciotka i mówi, że jesli zbije lustro pozostanie Maritzą na zawszę. Marcos domyśla się, że Maritza za pewne miała na mysli Juliane, meżczyzna stwiedza, że teraz widzi Juliane inaczej, ale nie może nic do niej czuć bo on kocha z całej duszy Maritze. edrito idzie z Luzmila do szpitala i przeprasza Charliego za swoje zachowanie. Ciotka mówi Julianie, że już niedługo przestanie być Maritzą, ale ta próba która nadejdzie będzie najgorsza ze wszystkich. Juliana nie wie co jeszcze gorszego może jej się przydarzyć. Barbara dzwoni do Gabriela i mówi mu, że skończy teraz z jego rodziną. Policja odkrywa, że Romero porwał Barbare ze szpitala. Marcosowi ktoś wrzuca anonim pod drzwi do laboratorium, w którym pisze, że bestia nadchodzi by zabić piękną w parku i że ma nie zawiadamiać policji. Alberto przychodzi do akademii i pyta się o Juliane. Idzie do laboratorium i spotka tam ją.

Odcinek 93

Alberto przychodzi do Juliany i mówi jej że przyszedł zaproponować układ. Barbara mówi Gbarielowi, że zaczyna się wojna i skończy się w dniu gdy go zabije własnymi rękoma. Pedrito i Luzmila rozmawiają gdy nagle przychodzi Gissel i mówi mężczyźnie że zostanie ojcem. Albnerto mówi Julianie że wie o tym, że ona jest wdową po JuanTobiasie, Gisel mówi Charliemu, że nie chce tego dziecka, ale je urodzi gdy Charli będzie za wszystko płacił. Alberto rozmawia z Julianą gdy nagle przychodzi dwóch mężczyzn i zabiera Alberta. Xiomara zanosi na policje zdjęcie całującego się jej meza z Maritzą, lecz Andrade stwierdza, że to żaden dowód. Ludzie którzy porwali Alebrta byli to ochroniarze Gbariela Mężczyźnie się biją. Juliana rozmawia z Luzmila i nagle zjawia się Marcos i oznajmia, że musi się widzieć z Maritzą gdyż jest to sprawa życia lub śmierci, przyjeżdża za nim Andrade, który zauważa czarną rękawice w samochodzie Marcosa i stwierdza, że to on jest tym sławnym mordercą. Romero mówi Barbarze, że znajdują się w podziemiach w firmie Muttich. Marcos mówi, że Barbara uciekła i że musi ją chronić. Juliana chce porozmawiać na osobności z Marcosem Luzmila zostawia ich samych. Gabriel mówi Albertowi aby się strzegł bo będzie śledził każdy jego ruch. Romero mówi Barbarze, że Alebrto ją zdradził. Antonia spaceruje po ogrodzie i przychodzi do niej Nino, ochroniarze myślą, że to jakiś przestępca i go uderzają. Juliana mówi Marcosowi, że Alebrto był u niej. Juliana wręcza Marcosowi recepture która pomoże im wyjść z kryzysu. Marcos dziekuje Julianie, przytula ją i potem się całują. Antonia opiekuje się Ninem. Marcos stwierdza, że nie powinmo dojść do tego pocałunku.Juliana obiecuje, że nie powie o niczym Maritzy. Marcos chce aby produkt ten nosił nazwe jej imienia. Marcos na następny dzień przyjeżdża do akademii pyta się gdzie jest Maritza. Luzmila mówi, żeby był spokojny bo jest z Paco, gdyż nagle wchodzi Tapia. Marcos jedzie do parku. Maritza już tam się znajduje, celuje do niej pewna osoba z pistoletu, podgląda to wszystko Andrade. Maritza stwierdza, że Marcos wymyśla coś, aby z nią się zobaczyć. Andrade dopada osobe, która okazuje się przestępcą, ale ta go postrzela. Barbara zdejmuje bandaże i zmusza, aby Romero przyniósł jej lusterko.

Odcinek 94

Romero pokazuje Barbarze lustro. Pewna osoba zabija Andrade. Barbara przegląda się w lustrze, wygląda okropnie i zaczyna krzyczec. Marcos i Maritza przybiegają do Andrade, za drzewami widac Xiomarę. Nino rozmawia z Antonią a zaraz potem przychodzi do nich Gabriel i robi awanture. Barbara przypomina sobie chwile, gdy miała ładną twarz. Później chce popełnic samobójstwo, lecz w ostatniej chwili przypomina sobie przemiane Maritzy w Julianę i magiczne lustro. Postanawia ukraśc lustro, a ma pomóc jej w tym Romero. Charlie przychodzi do Luzmili. Maritza i Marcos całują się w samochodzie „po raz ostatni”. Luzmila i Charlie rozmawiają o dziecku Gisell lecz później wchodzi Nino i wyrzuca Charliego. Barbara tłumaczy Romero jak ma ukraśc lustro. Ginger mówi Pedro że jeśli się nie wyniesie to powie wszytkim że ukrywa się w akademii. Do Alberta przychodzi Xiomara i mówi że śledziła Maritzę ale to nie ona chciała ją zabic. Romero spotyka Pedra w dzielnicy La Concordia i mówi mu żeby wziął lustro z laboratorium Juliany. Marcos rozmawia z Gabrielem o usiłowaniu zabicia Maritzy. Później obaj dowiadują się że Alberto wykupił 30% akcji w Marbelli. Marcos sugeruje że Maritza i Alberto są kochankami. Pedro wkrada się do laboratorium, zabiera lustro i daje je Romero wzamian za pieniądze, później zwija komuś motor i jedzie za Romero. Barbara dzwoni do Alberta grożąc mu. Nino i Ginger rozmawiają, przychodzi Antonia i proponuje Nino wyjazd do Europy. Maritza przychodzi do Gabriela. Romero przynosi Barbarze lustro. Barbara przegląda się w nim…

Odcinek 95

Barbara patrzy w lustro i po chwili pyta się Romera, czy jej wygląd się zmienił i czy wygląda tak jak kiedyś. Romero pyta się ukochanej czy dobrze się czuje. Barbara jest wściekła, że nie zadziałało.Marcos i Gabriel wymuszają od Maritzy aby powiedziała, kto będzie prezesem firmy, kobieta mówi, że będzie nią Juliana Soler.Antonia chce wiedzieć, czy Nino pojedzie z nią do Europy. Nino stwierdza, że to mężczyzna powinien utrzymywac kobiete,a nie na odwrót. Antonia się na niego denerwuje i stwierdza, że on jej wcale nie kocha i odchodzi. Barbara przypomina sobie, że Mritza mówiła cos o ciotce. Stwierdza, że Maritza będzie jej to musiała wytłumaczyć. Marcos pyta się Maritzy jak długo będą trwać te tajemnice. Gabriel zostawia ich samych. Nino biegnie za Antonią i pyta się jej czy chce wyjść za niego. Maritza mówi Marcosowi, że ona nie ma nic wspólnego z Albertem i nigdy nie miała. Marcos wspomina o Julianie i mówi Maritzie, że pomylił się co do jej oceny, bo Juliana nigdy nie grała z jego uczuciami i ma jeszcze większe serce od niej. Barbara karze Romerowi wrócić do akademii i sprowadzić jej Maritze Ferrer.Marcos komplementuje Juliane i Maritza się pyta czy coś pomiędzy nim i Julianą iskrzy, lecz mężczyzna stwierdza, że to jest niemożliwe bo ciągle ją kocha. Maritzy jest przykro, że ich związek zakończy się tak źle i odchodzi. Nino karze się zastanowić Antonii i jeśli się zdecyduje niech do niego przyjdzie. Rmero przypadkowo napotyka się na Maritze i ją śledzi, jedzie za nimi Pedro. Maritza dzwoni z butki do matki i mówi, że ją bardzo kocha. Romero porywa Maritze i zaprowadza ją do piwnic firmy Muttich. Marcos przychodzi do domu Reginy i chce się zobaczyć z Julianą. Marcos prosi Regine by dała mu identyfikator Juliany. Romero wiąże Maritze do krzesełka, ujawnia się Barbara. Obydwie wyjaśniają sobie co się stało w biurze adwokata. Barbara chce wiedzieć jak działa lustro Maritzy i kim jest sławna „ciocia”. Xiomara zakopuje broń, widzi to wszystko szofer Gbariela. Antonia przychodzi do ojca aby się pogodzić, mężczyzna chce dać stanowisko córce w firmie. Maritza nie chce nic powiedzieć, Barbara wysyła Romera do akademii, aby skrzywdził jej bliskich. Maritza mówi, że powie prawde tylko żeby nie skrzywdzić jej bliskich. Maritza mówi Barbarze, że musi zamknąć oczy, pomyśleć jaką osobą chce na prawde być i położyć ręke na lustrze. Barbara stwierdza, że nie może powrócić do swojego poprzedniego wyglądu, bo policja ją ściga i chce być Maritzą Ferrer. Antonia mówi ojcu, że chciała by wyjść za mąż za Nina. Marcos chce zarejestrowac formułę na Julianę i spotyka Nestora. On i Charli podsłuchują rozmowe Nestora z adwokatem. Barbara mówi, że chce być Maritzą Ferer i kładzie ręke na lutrze. Maritza zamienia się w Juliane, a Barbara w Maritze.

Odcinek 96

Barbara zamienia się w Maritze. Barbara mówi, że nie wyobrażają sobie co czuje przeglądając się w lustrze i widząc swojego największego wroga, ale stwierdza, że świetnie to wykorzysta. Marcos mówi Nestorowi, że przez przypadek słyszał jego rozmowę z adwokatem i pyta się co ma wspólnego Juliana z JuanTobiasem. Gabriel mówi córce, że chce jak najlepiej dla niej i stwierdza, że uszanuje jej decyzję. Romero nic nie rozumie i pyta się co Maritza zrobiła z Barbarą, kobieta go policzkuje i mówi, że ona jest Barbarą Montesinos. Barbara stwierdza, że jako Maritza Ferer będzie bardzo łatwo wszystkich oszukiwać. Marcos nie uwierzył Nestorowi i swierdza, że ten coś ukrywa. Alberto napada Armanda, który wykopał broń Xiomary. Mężczyźni się biją. Maritza stwierdza, że jeśli Juliana zacznie gadać o tym co się stało za płacą za to jej bliscy i niech się przygotuje jak będzie całować Marcosa. Barbara chce poznać sekrety Maritzy oraz kto zna prawde o niej. Kobieta wyżywa się na Romerze który nazywa ją Maritzą. Barbara stwierdza, że kto by pomyślał, że ona i Marcos kiedyś wylądują razem w łóżku, Romero i JUlianą są zazdrośni. Marcos i Charli jadą do akademii bo Marcos chce się dowiedzieć jaka jest tajemnica Maritzy. Pedro ucieka przed policją i przyjeżdża pod akademie, bierze jako zakładnika swojego syna. Alberto przychodzi do Xiomary aby powiedzieć jej, że Armando ją śledził przy zakopywaniu broni. Kobiecie spada ręcznik z ciała. Pedro wchodzi do domu Reginy i przetrzymuje ją i Pedrita. Juliana stwierdza, że teraz płaci za wszystkie kłamstwa. Xiomara i Alberto wylądowali razem w wannie. Pedro karze sprowadzić Maritze Ferer, wtedy nikomu nic sie nie stanie. Romero oświadcza Maritzie i Julianie, że Pedro porwał Regine i jest gotów je zabić. Barbara przypomina sobie Regine i stwierdza, że to Juliana jest córką Gabriela Mutti. Pedro mówi, że Maritza Ferrer musi mu wytłumaczyć o co chodzi z lustrem. Barbara stwierdza, że pójdzie do akademii i uratuje jej matkę i to dziecko i stanie się bohaterką. Xiomara chce się wprowadzić do mieszkania Marcosa, ale tam znajduje się Antonia. Romer pilnuje Julianie, lecz ten zasypia i kobieta się uwalnia i ucieka. Maritza podjeżdża taksówką do akademii, biegnie do niej Marcos. Mężczyzna się cieszy, że przyjechała pomóc Pedritowi i Reginie. Maritza podchodzi do niego i mówi mu do ucha, że jeśli wszystko skończy się dobrze, chce aby Marcos ożenił się z nią kiedy tylko będzie chciał. Marcos jest w szoku.

Odcinek 97

Marcos nie może uwierzyć, ze Maritza mówi poważnie, lecz kobieta stwierdza, ze to jest prawda i że później o tym pogadają bo musi się zająć prasą. Antonia kłóci się z Xiomarą w mieszkaniu Marcosa. Juliana widzi w telewizji wywiad jaki udziela Maritza. Luzmila dziękuje przyjaciółce że chce jej pomóc, lecz ta jej karze nie dramatyzować i pomorze temu chłopcu i tej kobiecie. Luzmila nie poznaje zachowania przyjaciółki. Juliana ucieka ze związanymi rękoma, pewien mężczyzna jej pomaga. Xiomara chce uderzyć Antonie lecz ta się broni i Xio sama obrywa. Policja daje instrukjce jak ma się zachowywać Maritza. Marcos stwierdza, że to jest bardzo niebezpieczne, aby kobieta tm wchodziła, Maritza mu dziękuje za troskę, Marcos zerka na nią bardzo podejrzliwym wzrokiem. Romero śledzi Julianę. Maritza mówi Marcosowi, że chce aby nigdy tego nie zapomniał i go całuje. Wszyscy wokół są zaskoczeni. Kobieta wchodzi do domu. Juliana chowa się przed Romerem. Maritza wchodzi do domu i milczy. Pedro ją uderza, kobieta oddaje mu policzek. Wszyscy przed domem słuchają co Pedro mówi, Luzmila modli się by nikomu nic się nie stało. Maritza pierwsze słowa jakie wypowiada to do Reginy, że dawno się nie widzieli. Maritza idzie do pokoju Reginy i odkrywa teatrzyk poczym przecina przewody od podsłuchu. Marcos chce wejsć do domu lecz policja go powstrzymuje. Barbara wyzywa Pedra i mówi, że nie przyszła dlatego bo on jej kazał tylko, dlatego, że miła ochotę go uratować. Maritza przeszukuje pokój Reginy. Armando znajduje w rzeczach Xiomary pistolet. Pedro ma dosyć zachowania Maritzy i ją uderza, kobieta zaczyn go bić i szuka dalej w rzeczach Reginy. Odkrywa, że Regina była zawsze zakochana w Gabrielu i że Juliana jest jedyną córką Gabriela. Barbara mówi Pedrowi, że wyjdą z tąd żywi i żeby nikomu nic się nie stało i nie zabije go dlatego, bo jest jej potrzebny. Pedro stwierdza, że ona nie jest Maritzą Ferrer. Kobieta stwierdza, że oczywiście, że nie jest Maritzą tylko Barbarą Montesionos i przedstawia mu plan. Gabriel przyjeżdża do mieszkania Marcosa. Xiomara mówi, że ten pistolet jest jego syna. Pedro wystawia Barbarę do okna, kobieta karze mu to robić bardziej realistyczniej. Wszyscy wokół są przerażeni. Maritza przekazuje żądania Pedra, gdy nagle zauważa Julianę.

Odcinek 98

Barbara zauważa Juliana i przekazuje policji kolejne żądanie, że jeśli Juliana pojawi się to Pedro zabije Regine. Romero odnajduje Julianę. Policja podstawia wóz dla Pedra pod dom Reginy. Julianie udaje się wyrwać od Romera, Juli spotyka Marcosa. Marcos mówi kobiecie, że wszystko będzie dobrze dzięki Maritzie i lepej żeby poszła bo Pedro zabije jej matkę. Juliana bardzo smutnieje po słowach Marcosa. W mieszkaniu Marcsa toczy się ciągle rozmowa miedzy Ximara, Gabrielem i Antonią. Pedro upewnia się, że Maritza to Barbara. Juliana pyta się czy nie zauważył nic dziwnego w zachowaniu Maritzy, lecz ten mówi, że Maritza była zdenerwowana i dlatego troche dziwnie się zachowywała. Gabriel dzwoni do syna i mówi mu, że Xiomara miała jego broń, Marcos mówi, że nie może rozmawiać bo Pedro porwał Rewgina i Pedrita. Juliana odchodzi od Marcosa niespostrzeżenie. Pedrito i Regina wychodzą cali z domu. Pedro wychodzi z Maritzą i kobieta mówi policji, że mężczyzna ją wypuści jak nikt ich nie będzie śledził. Marcos nie może powstrzymać nerwów. Barbara i Pedro wsiadają do samochodu, Barbara prowadzi. Luzmila jest wściekła na Pedra bo stwierdza, że Maritza nie umie prowadzić samochodu, a ten ją do tego zmusił. Romero więzi Juliane w podziemiach firmy, Juliana bardzo rozpacza. Pedro wyskakuje z samochodu, a Maritza powoduje specjalnie wypadek. Drze swoje ubranie, aby wyglądało na to, że jest ranna. Pedrito pyta Luzmili czemu wyszła za ojca skoro jest taki podły. Luzmi odpowiada mu, że życie nie zawsze jest takie o jakim marzymy i prosi go o wybaczenie. Luzmila i Paco zastanawiają się jak Marcos mógł widzieć Julianę, skoro Juliana i Maritza to ta sama osoba. Nino przychodzi z wieścią, że Maritzy nic się nie stało. Antonia i Gabriel przyjeżdżają do akademii, mężczyzna wita się z Reginą. Ginger stwierdza, że zrobbią wielki tanieć, aby podziękować Maritzy za to wszystko co zrobiła. Maritza przychodzi do akademii, Marcos i Luzmila dziękuje kobiecie. Maritza mówi Marcosowi, że go kocha i całuje go. Pedro przychodzi do Romera i Juliany, aby się ukryć. Maritza jest ukryta za kurtyną, wszyscy skandują jej imię, kobieta nagle przemienia się w potwora. Zasłona się odsłania lecz Maritzy tam już nie ma, nikt nie ma pojęcia co się z nią stało.

Odcinek 99

Wszyscy są zaskoczeni zniknięciem Maritzy, lecz Luzmila się domyśla, że nastała noc i Maritza zamieniła się w Juliane. Marcos chce wiedzieć co się stało z Maritzą. Barbara ukrywa się w laboratorium, Luzmila domyśla się, że jest tam Juliana i puka do drzwi. Pedro mówi Romero, że Barbara sama dała mu klucz aby tu przyszedł i od tej pory Barbara i on będą jego szefami. Luzmila mówi cały czas do Juliany, ale nie uzyskuje odpowiedzi, Barbara stwierdza, że Juliana ją okłamała i się wścieka. Marcos martwi się o Julianę i chce wiedzieć gdzie jest. Luzmila mówi do Juliany, że strasznie dziwnie się zachowuje, Barbara karze jej odejść. Luzmila mówi Marcosowi, że Juliana znajduje się na górze i że źle sie czuje, kobieta namawia go aby poszedł do Juliany. Gabriel i Regina rozmawiają, meżczyzna mówi, że myślał dużo o niej. Regina mówi Gabrielowi że Juliane i jego syna coś łączy. Marcos przychodzi do laboratorium i zastaje otwarte okno, boi się, że kobieta zrobiła jakieś głupstwo. Marcos zdaje sobie sprawę, że w laboratorium brakuje lustra. Pedro chce skrzywdzić Juliane, lecz Romero staje w jej obronie. Gabriel mówi Reginie, że Marcos od dawna jest zakochany w Maritzie, lecz kobieta stwierdza, że ich dzieci parą. Romero i Pedro się szarpią i nagle wystrzela broń. Marcos zauważa od tyłu Maritze i chce wiedzieć co się dzieje, kobieta milczy i podczas wsiadania do taksówki mówi, że Juliana jest bardzo zła. Gbariel chce wie3dzieć kiedy Regina przedstawi mu Juliane. Pedro został postrzelony. Marcos pyta się Luzmili co sie dzieje z Maritzą, bo przed chwilą ją spodkał a ta się do niego nie odzywała. Luzmila nie rozumie jak Marcos mógł widzieć Maritze. Marcos mówi, że jeszcze go zdziwiło to, że nie ma lustra w laboratorium. Luzmila sprawdza w laboratorium i stwierdza, że tu się dzieje coś bardzo dziwnego. Luzmila i Charli zaczynają się sprzeczać. Marcos mówi, że Mariza przed wejsciem do taksówki powiedziała, że Juliana jest zła. Juliana prosi Romera aby ją rozwiązał, by mogła pomóc Pedrowi. Luzmila i Marcos stwierdzają, że jej głos był bardzo dziwny. Luzmi karze już iść mężczyzną. Lekarz opowiada Albertowi o jego impotencji i że teraz może uprawiać sex normalnie. Regina zaprasza Gbariela do domu i chce go oprowadzić po nim. Juliana szuka coś aby opatrzeć Pedra i znajduje telefon, dzwoni do Luzmili. Luzmi robi jej wymówki co ona wyprawia, lecz Juli mówi jej ,że została porwana przez Barbare, nagle wchodzi Barbara i wyrywa jej telefon. Gabriel i Regina wchodzą do pokoju kobiety i zastają ogromy bałagan. Kobieta przeprasza go za to, Gabriel znajduje, pełno jego zdjęć. Luzmila mówi Marcosowi, że Barbara porwała Maritze. Barbara jest wściekła, że lustro nie działa i chce zbić lustro. Juliana mówi jej, że jeśli zbije lustro zostanie potworem na zawsze.

Odcinek 100

Juliana mówi Barbarze, że jeśli zbije lustro zostanie na zawsze potworem. Barbarze ciężko uwierzyć w słowa kobiety i stwierdza, ze to kolejne kłamstwo. Gabriel znajduje swoje zdjecia u Reginy i chce wyjaśnienia od kobiety. Kobieta mówi, ze go podziwia i że to stało się jej obsesją. Barbara jest wściekła na Romera, ze postrzelił Pedra, Juliana mówi, żeby jej dali odpowiednie rzeczy o ona go wyleczy. Barbara wysyła Romera po wszystkie produkty. Marcos karze Aemando zawiadomić policje o porwaniu Maritzy. Regina nie rozumie dlaczego Pedro podarł zdjęcie na którym była z Gabrielem. Regina wyznaje mężyczyźnie że kocha go od pierwszego dnia jak go ujrzała, Gabriel mówi, że Regina też jest bardzo ważna dla niego i całują się, przerywa im Marcos który chce porozmawiac z ojcem. Juliana wyjaśnia Barbarze, że magia lustra działa tylko w dzień. Barbara stwierdza, że jeśli zbije lustro w dzień zostanie Maritzą już na zawsze. Regina po wyjściuu Marcosa i Gabriela szaleje w domu. Juliana wypomina Barbarze, ze zabiła JuanTobaisa, jedynego mężczyzne który ją kochał,. Barbara ją uderza. Kobieta stwierdza, ze z checia by ją zabiła, ale nie może bo jej potrzebuje, gdyż zostanie milionerką. I że Juliana zrobi prezent swojej najlepszej przyjaciółce Maritzy Ferrer i przepisze cały majątek. Alberto zaprasza Ginger do siebie i się z nią zabawia. Gbariel mówi Marcosowi, że Antonia przyłapała Xiomare ze swoim kochankiem i jest nim Alberto Gutierez. Alberto chce aby Ginger opowiedziała mu o Julianie. Barbara mówi Julianie, że dowiedziała się, że Tapia tez zna prawde o przemianie Maritzy oraz, ze miłością jej matki jest Gabriel Mutti, ale także kto jest jej ojcem. Alberto mówi Ginger że z czasem Juliana otrzyma ogromną fortunę. Luzmila radzi Paco aby walczył o miłość Reginy. Marcos pyta się ojce czy łączy go coś z Reginą, mężczyzna stwierdza, że na razie nic szczególnego i apropo związków Regina powiedziała mu, że on i Juliana się spotykają. Marcos mówi, ze to jest nie możliwe bo on kcha Maritze i stwierdza, że kobieta się bardzo zmieniła i nawet postanowiła do niego wrócić. Juliana chce coś zrobić aby Marcos poznał prawde. Barbara budzi się i staje się Maritzą Ferrer. Armando mówi Marcosowi przez telefon, że nic nie wiadomo o Maritzy. Mężczyzna staje przed lustrem i mówi, ze znajdzie Maritze i nie zamierza jej ponownie stracić. Regina jest przerażona że Juliana nie wróciła na noc. Maritza postanawia zadzwonić do Reginy. Nestor mówi Navarro i Albertowi, że za 3 dni będzie odczytanie testamentu. Maritza mówi Reginie, że zpędziła noc u Luzmili lezz kobieta stwierdza,m że to kłamstwo. Lyzmiula bierze słuchawke i myśląc, że rozmawia z Julianą pyta się czy Barbara ją porwała. Kobieta zaprzecza temu i karze przyjaciółce uspokoić jej matkę. Paco przychodzi do Gabriela i karze mu się przygotować na walkę o Regine, bo Paco mówi, że on ją bardzo kocha. Juliana prosi Romera o pomoc i mówi, że ma plan, to wszystko podsłuchuje Pedro. Maritza przychodzi do Marcosa. Marcos zadaje jej dłużo pytań i kobieta stwierdza, że jest tylko jedna odpowiedź i całuje go. Kobieta mówi mu, że bardzo się zmieniła i pyta go czy chce się z nią ożenić. Marcos mówi jej, że jesli to prawda, że kobieta się zmieniła niech spędzą ich pierwszą noc razem i jeśli się zgodzi jutro się mogą pobrać.
Dodał:  Wiola dnia 20 listopad 2014         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 81-90
Streszczenia odcinków


Odcinek 81
Emisja: 2 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 3 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Podczas gdy Marichuy jest zdecydowana raz na zawsze zapomnieć o Juanu Miguelu, ten dowiaduje się o uczuciu jakim Humberto darzy jego siostrę, oraz o jego planach poślubienia Rocío, po tym jak ta zerwała z Vicente. Vicente ochoczo przechodzi rehabilitację z nadzieją na odzyskanie Rocío. Dziewczyna jest przybita po zerwaniu z Vicente. Cecilia prosi Patricio, by wspólnie pojechali po córkę. Estefanii i Amadorowi nie podoba się taki obrót sprawy. Micaela i Candelaria martwią się, że Marichuy natrafi na gazetę i dowie się o problemach Juana Miguela. Agenci policyjni przesłuchują Juana Miguela w sprawie śmierci człowieka, którego mogła zabić Viviana kiedy przebywała poza krajem. Juan Miguel jest wstrząśnięty. Adwokat informuje Blancę, że zostanie przewieziona do więzienia oraz, że znany jest już termin pierwszej rozprawy. Blanca zaczyna się denerwować. Patricio odnajduje hacjendę, w której ukrywa się Marichuy i mówi o tym Cecilii. Marichuy tęskni za głosem Juana Miguela, jednak nie chce zawieść Omara. Ojciec Anselmo, przy okazji składania gratulacji Vicente za wysiłek włożony w rehabilitację, zdradza mu, że Marichuy niebawem wyjdzie za mąż. Ta wiadomość dociera do Rocío i Juana Miguela, który reaguje na nią z płaczem. Estefanía obiecuje Cecilii zawieźć ją do Marichuy. Marichuy dowiaduje się z gazet o śmierci Viviany oraz o zarzutach postawionych przeciwko Juanowi Miguelowi i Blance. W rozmowie z Candelarią zapiera się, ze Juan Miguel nie jest zdolny do popełnienia takiej zbrodni. Marichuy chce wrócić do Juana Miguela. W tym samym czasie, Cecilia i Estefanía wyruszają na hacjendę. Marichuy zapewnia, że nadal kocha Juana Miguela. Candelaria pyta ją, czy w takim razie, zapomniała o Leopardzie.

Odcinek 82
Emisja: 3 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 4 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

W drodze na hacjendę, Cecilia pyta o drogę do La Escondida. Candelaria pyta Marichuy o to, co będzie ze ślubem z Leopardem i jej wdzięcznością do niego. Dziewczyna wyjaśnia, że nadal kocha Juana Miguela, a ponieważ on jest prawowitym ojcem jej dziecka, toteż nie może pozbawić go prawa do bycia z synem. Onelia stawia się Rocío i Juanowi Miguelowi na wieść o oskarżeniu Viviany. Uważa, że San Román chce w ten sposób zbezcześcić pamięć jej córki by wygrać sprawę w sądzie. Marichuy zapewnia Candelarię, że bardzo ją boli to jak skrzywdziła Leoparda, lecz jest przekonana, że teraz nic nie stanie na przeszkodzie by mogła odzyskać Juana Miguela. Babcia opowiada Mayicie bajkę o Syrence. Marichuy i Candelaria żegnają się z Micaelą i proszą o całkowitą dyskrecję. Podczas jazdy, ich taksówa mija się z samochodem Estefanii, w którym jedzie Cecilia. Leopardo, po wyjeździe z lotniska, kieruje się prosto na hacjendę. Nie może doczekać się spotkania z przyszłą żoną. Cecilia przedstawia się na hacjendzie jako matka Marichuy. Micaela informuje ją, że Marichuy zdążyła już wyjechać, niestety na zawsze. Leopardo również zjawia się na hacjendzie. Jest wstrząśnięty wiadomością o wyjeździe Lirii. Onelia nie może uwierzyć, że jej córka była zabójczynią. Candelaria i Marichuy docierają do domu, gdzie zostają ciepło przywitane przez Olgę. Kobieta jest zaskoczona widokiem dziecka, które niesie Marichuy. Marichuy wspomina jak wyjechała ze złamanym sercem i pustymi rękoma, a teraz, w tych samych dłoniach trzyma własnego syna.

Odcinek 83
Emisja: 4 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 5 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy cieszy się radością życia jakie daje jej trzymanie na rękach syna. Cecilia jest załamana fiaskiem swojej podróży. Sądzi, że straciła jedyną nadzieję na odnalezienie córki. Rozpoczyna się rozprawa o zabicie Viviany. Onelia otwarcie wypowiada Juanowi Miguelowi wojnę. Leopardo cierpi z powodu straty Marichuy. Tymczasem dziewczyna udaje się do posiadłości San Romána na spotkanie z Juanem Miguelem. Isabela i Estefanía cieszą się z porażki Cecilii. Cecilia jest przekonana, że to Marichuy jechała taksówką, którą minęły w drodze na hacjandę. Leopardo chce odnaleźć Lirię i zmusić ją by zapłaciła za swoją zdradę. Juan Miguel dociera do sądu, podczas gdy Maita z uśmiechem na twarzy wita Marichuy. Estefanía odkrywa gdzie przebywa Marichuy. Postanawia poinformować ją o tym, że Juan Miguel planuje poślubić guwernantkę, jak tylko ta wyjdzie na wolność. Dodatkowo okłamuje ją zapewniając, że San Román wie wszystko zarówno o niej, jak i o dziecku. Blanca staje przed sądem w celu złożenia pierwszych zeznań. Juan Miguel nie zostaje do niej dopuszczony. Mayita opowiada babci Marianie o wizycie Marichuy. Ich rozmowa toczy się wokół braciszka, którego ta obiecała jej przynieść. Omar wspomina o tym jak Liria, widząc go przybitego, obiecała mu być przy nim. Micaela nie może dłużej patrzeć na cierpienie Omara i decyduje się wyznać mu prawdę. Rocío, przekonana o rychłym ślubie Marichuy, potwierdza plany Juana Miguela dotyczące Blanci oraz wspomina o tym, że Viviana była w ciąży kiedy została zabita. Blanca zeznaje, że jest niewinna. Marichuy, w płaczu, opowiada Candelarii o tym, że Juan Miguel już jej nie kocha. Candelaria radzi jej wrócić czym prędzej na hacjendę do Leoparda. Cecilia wpada na pomysł by poszukać córki w jej starym domu.

Odcinek 84
Emisja: 5 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 8 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Candelaria chce wezwać taksówkę aby zabrała ich z powrotem na hacjendę, lecz Marichuy ją powstrzymuje. Jak twierdzi, nie może dłużej korzystać z czułości i opieki Omara i sama musi nauczyć się żyć. Cecilia jest zdesperowana tym, że nie może odnaleźć Marichuy. Zastanawia się nad tym kto mógłby jej pomóc. Juan Miguel nie przestaje myśleć o Marichuy i pragnie ją znowu zobaczyć. Tymczasem, Marichuy tłumaczy synkowi dlaczego ona i Juan Miguel nie mogą być razem, choć tak bardzo go kocha. Cecilia przeczuwa, że Marichuy mogła ukryć się w swoim poprzednim domu. Kiedy ktoś puka do drzwi, Marichuy nakazuje Candelarii nie otwierać drzwi. Obie czekają, aż Cecilia sobie pójdzie. Leopardo przygotowuje się do poszukiwań Lirii w stolicy Meksyku. Prosi Micaelę o adres do ojca Anselmo. Cecicilia wraca do domu przybita kolejną porażką. Patricio próbuje ją pocieszyć. Kobieta jest jednak pewna siebie i nie zamierza zaniechać poszukiwań. Marichuy mówi Candelarii, że chce poszukać pracy, aby utrzymać ją i dziecko. Estefanía i Isabela myślą, że Marichuy wróciła na hacjendę. Purita zwierza się ojcu Anselmo ze swojego zamiaru zostania zakonnicą. Onelia zeznaje przeciwko Blance i oskarża Juana Miguela o współudział oraz nazywa go kochankiem guwernantki. Juan Miguel nalega by Patricio za wszelką cenę ocalił Blancę, gdyż tylko on będzie potrafił ją wyleczyć. Patricio ostrzega go, że w ten sposób może zniszczyć samego siebie. Cecilia przyznaje ojcu Anselmo, że w poszukiwaniach córki dotarła aż na hacjendę La Escondida.

Odcinek 85
Emisja: 8 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 9 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy odwiedza Amandora i prosi go o pracę. Mariana radzi Mayicie by słuchała się Rocío. Cecilia zawiadamia ojca Anselmo, że Marichy opuściła hacjendę. Marichuy tłumaczy Amadorowi dlaczego zdecydowała się na powrót do Meksyku. Mówi również, że jej decyzja jest definitywna. Cecilia błaga ojca Anselmo, by wskazał jej miejsce w którym ukrywa się Marichuy. Casilda zawiadamia ojca Anselmo o powrocie Marichuy do sąsiedztwa. Amador proponuje Marichuy by zamieszkała w innym miejscu, razem z synkiem i Candelarią. Onelia wskazuje Marichuy jako świadka, który mógłby potwierdzić niemoralność Juana Miguela, gdyż ten już raz kiedyś się do niej dobierał. Candelaria opowiada ojcu Anselmo o ich powrocie oraz anulowanym ślubie. Marichuy przekazuje Candelarii informację o przeprowadzce. Leopardo odwiedza ojca Anselmo i prosi by powiedział mu gdzie ukrywa się Liria, gdyż musi z nią porozmawiać. Candelaria jest zdumiona na wieść, że to Amador zaproponował Marichuy nowe mieszkanie. Marichuy z nostalgią żegna się ze swoim dotychczasowym domem.

Odcinek 86
Emisja: 9 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 10 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador zabiera Marichuy i Candelarię do ich nowego mieszkania. Juan Miguel wyjaśnia adwokatowi kim jest Marichuy, jak wpłynęła na jego życie i dlaczego nikt prócz ojca Anselmo nie wie gdzie obecnie przebywa. Ojciec Anselmo i Leopardo udają się do sąsiedztwa, w którym Marichuy schroniła się po powrocie, jednak jej tam nie zastają. Onelia martwi się, że Marichuy nie zechce zeznawać przeciwko Juanowi Miguelowi, bo już raz tak zrobiła. Juan Miguel dowiaduje się, że poprzednim razem Marichuy zeznawała w sądzie na jego korzyść. Onelia prosi adwokata by jednak nie wzywano Marichuy. Eduardo potwierdza Juanowi Miguelowi swoje wcześniejsze przypuszczenia, iż Viviana nie była w ciąży. Adwokat Blanci upiera się, że w momencie zbrodni, kobieta nie była świadoma swoich czynów i dlatego jest niewinna. Ojciec Anselmo zawiadamia Marichuy o przyjeździe Leoparda do stolicy. Raport medyczny złożony w sądzie przez Juana Miguela zostaje odrzucony. Juan Miguel pragnie odnaleźć Marichuy, choć ta już go nie kocha.

Odcinek 87
Emisja: 10 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 11 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel myśli o Marichuy. Mężczyzna nie może zapomnieć o niej i o uczuciu jakie do niej żywi. Marichuy odwiedza sierociniec. Dzieci cieszą się z jej wizyty. Dziewczyna przynosi podopiecznym mleko. Przesłuchanie w sprawie morderstwa Viviany trwa nadal. Onelia zeznaje na niekorzyść Blanci. Purita informuje matkę o tym, że chce wstąpić do zakonu. Obrońca Blanci próbuje udowodnić przed sądem, że kobieta cierpi na rozdwojenie osobowości. Onelia twierdzi, że jest to nie prawdą, mającą na celu oczyszczenie kobiety. Uważa ona, że Blanca wcale nie jest chora. Vicente wspomina wypadek na motorze, który spowodował, że on stał się inwalidą, a Rocío miała oszpeconą twarz. Beatriz pyta się Elsy czy ta nadal kocha Nelsona. Dziewczyna stwierdza, iż nie chce o tym teraz rozmawiać tym bardziej, że jest on umierający. Amador proponuje Marichuy występ w sztuce teatralnej „Mundo de Cristal”. Mężczyzna twierdzi, że dzięki tej sztuce dziewczyna odniesie sukces i stanie się sławna. Juan Miguel odwiedza Blancę w więzieniu. Młody psychoanalityk informuje ją, że jej sprawa trochę się skomplikowała. Vicente nie poddaje się. Chłopak robi wszystko, aby znowu móc chodzić, intensywnie ćwicząc podczas rehabilitacji. Blanca pyta się Juana Miguela, czy ten nadal chce ją poślubić. Mężczyzna jest zdziwiony jej pytaniem. Rocío odwiedza Elsę i Nelsona. Dzięki rehabilitacji Vicente robi postępy, z czego chłopak bardzo się cieszy. Juan Miguel informuje Rocío, że została powołana na świadka w sprawie morderstwa Viviany. Brat chce, aby siostra zeznała w sądzie całą prawdę. Psycholog sądowy przeprowadza wywiad z Blancą. Mężczyzna wypytuje ją o okoliczności śmierci jej siostry. Kobieta bardzo denerwuje się zadawanymi przez psychologa pytaniami. Purita mówi Adriana, że nie może być jego narzeczoną, gdyż chce wstąpić do zakonu. Chłopak nie kryje zdziwienia na swej twarzy, uważając jej słowa za kiepski żart. Po wizycie u Blanci, psycholog udaje się do domu San Romanów, aby porozmawiać z Juanem Miguelem. Mężczyzna uważa, że Blanca przyczyniła się do śmierci swojej siostry. Informuje również San Romana, że może być przez to bardzo niebezpieczna. Rocío zeznaje w sądzie w sprawie morderstwa Viviany. Dochodzi do spotkania Marichuy i Juana Miguela. Para spotyka się na ulicy. Oboje stoją na czerwonym świetle.

Odcinek 88
Emisja: 11 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 12 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Rocío zeznaje przed sądem, że Viviana okłamała wszystkich, co do swojej rzekomej śmierci, a później udawała amnezję. Dziewczyna wyznaje również, iż denatka nie była ani dobrą żoną, ani matką. Juan Miguel proponuje rozmowę Marichuy. Dziewczyna stwierdza jednak, że nie mają o czym rozmawiać, wówczas zmieniają się światła i rusza na swoim rowerze. Juan Miguel jedzie za nią samochodem. Rocío zeznaje na korzyść Blanci. Dziewczyna potwierdza, że kobieta cierpi na rozdwojenie osobowości. Marichuy mówi Juanowi Miguelowi, że już go nie kocha. Wypomina mu również to, iż ma zamiar się ożenić z guwernantką swojej córki. Juan Miguel wypytuję Blancę o wywiad z psychologiem oraz okoliczności śmierci jej siostry. Amador przygotowuje Marichuy do sztuki teatralnej. Rocií zeznaje przed sądem, iż to, że Blanca cierpi na rozdwojenie osobowości może potwierdzić ojciec Anselmo. Juan Miguel naciska na Blancę, aby ta powiedziała mu o swojej siostrze, ale ta nie chce. Mayita idzie do babci Mariany, która opowiada jej kolejną ze swoich bajek. Tym razem jest to bajka o Syrence. Rocío opowiada Juanowi Miguelowi o szczegółach przesłuchania. Młody psychoanalityk zdradza siostrze, że Blanca miała siostrę. Marichuy opowiada Candelarii o sztuce teatralnej, w której wystąpi. Dziewczyna zdradza jej również, iż spotkała Juana Miguela. Purita mówi matce, że powiedziała Adrianowi, iż chce wstąpić do klasztoru. Adrian jest przygnębiony. Przyznaje się przed matką, że Purita chce zostać zakonnicą. Estefanía wyznaje Patricio, iż wie, gdzie jest Marichuy. Sędzia nie kryje zaskoczenia. Marichuy opowiada Candelarii o okolicznościach, w jakich spotkała Juana Miguela. Sędzia Velarde jest zdziwiony, że pomimo cierpienia Cecilii Estefanía nic nie powiedziała wcześniej. Onelia jest zła na Rocío, iż ta zeznawała na korzyść Blanci. Patricio żąda, by Estefanía wyznała mu miejsce pobytu Marichuy. Isabela jest zła na Estefaníę, iż ta wspomniała sędziemu na temat Marichuy. Leopardo spotyka w restauracji Amadora, którego rozpoznaje. Amadorowi towarzyszą Estefanía i Isabela. Olga wyznaje Marichuy, że Purita chce zostać zakonnicą. Dziewczyna obiecuje porozmawiać z Puritą, aby ta zmieniła zdanie. Omar żąda od Amadora, aby ten zdradził mu, gdzie przebywa Lirio. Marichuy próbuje przekonać Puritę, by nie wstępowała do zakonu. Amador mówi Leopardo, że nie wie, gdzie przebywa Lirio. Juan Miguel rozmyśla o Marichuy.

Odcinek 89
Emisja: 12 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 15 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że wstawi się za nią u Marichuy. Duchowny zostaje wezwany do sądu by złożyć zeznania w sprawie przeciwko Blance. Adrián bezskutecznie stara się przekonać Puritę do zmiany zdania. Para rozstaje się. Ojciec Anselmo chce wyjawić Marichuy kim są jej rodzice, jednak dziewczyna nie pozwala mu na to, gdyż ma do nich żal i nie chce ich znać. Rocío przyznaje się Juanowi Miguelowi, że nie wspominała mu o wizycie Marichuy aby nie dodawać mu kolejnych zmartwień. Juan Miguel prosi Blancę by przypomniała sobie kogoś z przeszłości, kto zna ją jako Ivette. Estefanía przychodzi do teatru by spotkać się z Marichuy i opowiedzieć jej o Leopardo. Proponuje by ta napisała liściki, który następnie oferuje się mu dostarczyć. Patricio pyta Isabelę o Marichuy, jednak ta zarzeka się, że nic nie wie. Mężczyzna ostrzega ją, że jeśli Estefanía go okłamała, to nigdy jej nie wybaczy. Przyznaje również, że stracił do niej zaufanie. Candelaria komentuje Marichuy, iż Amador nie powinien trzymać kluczy do ich mieszkania i radzi, by je od niego odebrała. Isabela i Estefanía chcą pojechać na hacjendę by powiedzieć Leopardo gdzie ukrywa się Marichuy. Juan Miguel i Cecilia rozmawiają i oboje są przekonani, że Marichuy wkrótce weźmie ślub. Tymczasem Marichuy zastanawia się dlaczego Juan Miguel tak zaciekle broni Blanci. Dochodzi również do wniosku, że nigdy nie przestała go kochać.

Odcinek 90
Emisja: 15 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 16 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy zastana się dlaczego Juan Miguel tak zaciekle broni kobiety, która zabiła jego żonę. Dochodzi również do wniosku, że nigdy nie przestała go kochać. Candelaria zaprowadza Adriána do Marichuy. Marichuy bardzo cieszy się na jego widok. Adrián poznaje synka Marichuy i Juana Miguela. Eduardo i Nelson rozmawiają. Eduardo mówi mu, że może czuć się spokojny, gdyż nie razi do niego urazy za to, iż został wybrankem Elsy. Nelson jest przekonany, że ją stracił gdyż ta nie chce mieć z nim dziecka. Vicente nabiera odwagi i chce wrócić do malowania. Ta wiadomość bardzo raduje jego matkę, Mercedes. Ojciec Anselmo zeznaje na korzyść Blanci. Jest przekonany, że kobieta nie może odpowiadać za śmierć Viviany. Adrián opowiada Marichuy o swoich perypetiach z Puritą: o tym jak się rozstali, jak jego własna matka nie chciała jej zaakceptować gdyż uważała to jako powód do wstydu. Estefanía i Isabela udają się na hacjendę La Escondida, jednak nie zastają tam Leoparda. Proszą Miacelę by nie ukrywała dłużej prawdziwej tożsamości Marichuy. Juan Miguel i Omar spotykają się po latach. Omar opowiada San Románowi, że jego wizyta w stolicy związana jest z poszukiwaniami pewnej dziewczyny. Juan Miguel nie wie, że chodzi o Marichuy. Sergio spotyka się z Vicente. Vicente prosi by ten pomógł mu stanąć na nogi. Cecilia nie ustaje w poszukiwaniach córki. Patricio nie daje jej dużych szans na odnalezienie Marichuy, lecz mimo to zgadza się pomóc aby ulżyć żonie w cierpieniu. Z gazety dowiadują się, że Marichuy wróciła na deski teatru i niebawem zagra w sztuce. To daje Cecilii nowe nadzieje. Nie zważając na komentarze Estefanii, Cecilia idzie na spotkanie z córką. Marichuy jest zaskoczona jej widokiem.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 20 listopad 2014         0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.211-220
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 211

Victoria dowiaduje się, że została Królową Wiosny dzięki Mili i jest na nią wściekła. Jest też zazdrosna o miłość ojca do Mili. Angelica spotyka się z ojcem Manuelem, psychiatrą i notariuszem. Potwierdzają oni, że jest ona w pełni władz umysłowych. W ich obecności Angelica podpisuje testament a Bernardo wszystko nagrywa na video. Luisa jest niemiła dla Mili i Ivo staje w jej obronie. Ivo, Mili, Gloria, Chamuco, Lina, Bobby, Vicky, Rocky i Ana jadą na wycieczkę do Luhan gdzie miło spędzają czas. Mili romawia z Vicky i dziewczyny dochodzą do porozumienia. Ivo robi Mili niespodziankę i w obecności przyjaciół daje jej pierścionek zaręczynowy i prosi ją o rękę.

Odcinek 212

Mili i Ivo są bardzo szczęśliwi. Ponieważ Rocky ma odejść z domu Ramon wpada na pomysł jak go zatrzymać. Wmawia Federicowi i Luisie, że Rocky wygrał na loterii i jest milionerem. Nie pozwalają oni Rocky’emu odejść, są dla niego bardzo mili i przekonują Vicky, że powinna wybaczyć mężowi. Vicky się nie zgadza i każe Rocky’emu odejść. Rosi mówi Bernardowi, że nie jest jego siostrą. Damian chce wyciągnąć od Federica dużo pieniędzy na rzekomą produkcję kremu. Ivo i Mili ogłaszają zręczyny przy całej rodzinie. Niezadowolona Luisa wyrzuca go z domu.

Odcinek 213

Ivo unosi się honorem i wyprowadza się do mieszkania. Mili próbuje przekonać Luisę by tak nie postępowała z Ivem, ale ona nie zmienia zdania. Mili czuje się winna zaistniałej sytuacji. Pablo mówi Luisie, że wie jak rozdzielić Iva i Mili a Luisa zgadza mu się w tym pomóc. Bernardo przyłapuje Federica na wlewaniu lekarstwa do cherbaty Angelicy. Federico odkrywa, że Damian oszukał go co do kremu. Luisa mówi Mili , że zgadza się na jej ślub z Ivem i chce się pogodzić z synem. Mili idzie do mieszkania. Czeka tam na nią Andrea, która uśpiła Iva proszkiem nasennym. Razem z Pablem przenieśli go do łóżka a Andrea położyła się obok. Mili przeżywa szok widząc ich razem i jest przkonana, że Ivo ją zdradził.

Odcinek 214

Mili jest załamana i zupełnie rozbita. Chce zniknąć i nikogo nie chce widzieć. Kiedy dociera do domu spotyka Pabla, który oferuje jej pomoc. Mili przebiera się w rzeczy Mariny a Pablo odwozi ją do klasztoru. Damian pomaga Andrei ubrać Iva. Ivo budzi się rano i nic nie pamięta. Szuka Mili w domu ale Gloria i Lina nie wiedzą gdzie ona jest. Na polecenie Luisy, Marta pyta Pabla czy to sukienka, którą znalazła w jego pokoju należy do Mariny. Pablo mówi, że tak ale Lina rozpoznaje sukienkę Mili. Mili prosi ojca Manuela i siostrę Pulchną by mówili wszystkim, że nie ma jej w klasztorze. Federico i Luisa robią wszystko by Vicky pogodziła się z Rocky’m. Wraca Domenico Rizzo i prosi swego syna by zemścił się na Ivie i Pablu za zniszczenie życia Florencji i Marinie. Mili cały czas rozpacza. Pablo mówi Glorii i Linie, że Ivo zdradził Mili. Ojciec Manuel prosi Mili by pomogła przełamać pewnemu chłopcu po wypadku, strach przed chodzeniem bez kul. Ivo odnajduje Mili ale ona nie chce z nim rozmawiać.

Odcinek 215

Ivo nie rozumie zachowania Mili. Pyta Andreę co się stało wieczorem a ta mówi, że usnął rozmawiając z nią. Vicky dowiaduje się dlaczego rodzice chcą by pogodziła się z Rocky’m. Udaje więc, że mu wybaczyła a wtedy Luisa i Federico dowiadują się, że Rocky nic nie ma. Federico chce wyrzucić Rocky’ego ale Vicky grozi, że odejdzie z mężem. Luisa mówi Andrei, że oddaje jej Iva jeśli zostawi Federica. Mili ciągle rozpamiętuje „zdradę” Iva. Ojciec Manuel chce zorganizować piknik z okazji pierwszego dnia wiosny a Ivo obiecuje mu w tym pomóc. Luisa mówi Ivowi, że zgadza się na jego ślub z Milagros i prosi aby wrócił do domu. Syn Rizzo idzie do klasztoru, przedstawia się jako Daniel i oferuje pomoc. W czasie pikniku Ivo i Mili grają w piłkę w przeciwnych drużynach. Mili ciągle kopie Iva aż w końcu nie może on grać.

Odcinek 216

Ivo nie może zrozumieć dlaczego Mili nie chce go znać. Mili przypomina sobie wszystkie wspaniałe chwile, które spędziła z Ivem i cierpi jeszcze mocniej. Daniel przychodzi do klasztoru, zyskuje sympatię Mili i zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Bernardo widzi jak Federico wkrapla coś do kawy Angelicy. Angelica każe mu oddać tą kawę do zbadania. Federico chce by Damian wynajął pielęgniarkę, która potwierdzi, że Angelica ma demencję. Ivo pyta Mili co jej zrobił a ona mówi, że widziała go w łóżku z inną. Ivo jej nie wierzy. Lina sporządza listę ślubnych prezentów. Ivo prosi Federica by oficjalnie uznał Mili za córkę i sprowadził ją do domu.

Odcinek 217

Federico jest zaskoczony prośbą Iva i nie chce jej spełnić . Rocky próbuje wyleczyć Ramona ze strach przed małżeństwem. Damian chce by Marta była pielęgniarką Angelicy. Mili pomaga chłopcu chodzącemu o kulach zaczać chodzić. Wraca Ripetti, który stracił wszystkie pieniądze i prosi Damiana i Federica o pomoc. Ivo jeszcze raz prosi Federica by oficjalnie uznał Mili za córkę. Federico przyprowadza do domu Mili i mówi przy całej rodzinie, że ma zamiar oficjalnie potwierdzić, że jest jej ojcem. Mili stwierdza, że nie chce być Di Carlo ani po ojcu ani po mężu.

Odcinek 218

Angelica jest dumna z postawy Mili. Victoria rozmawia z Mili o Ivie ale niczego się nie dowiaduje. Fabrizio, syn Rizzo, podający się za Daniela, zdobywa zaufanie Mili. Damian chce wiedzieć kto był wspólnikiem Ripettiego. Bobby mówi Linie, że po ślubie zamieszkają w Hiszpani, gdzie będzie prowadził interesy ojca. Badania nie wykazują żadnej substancji w kawie Angelicy. Federico odkrywa, że podawał matce wodę a Damian był w zmowie z adwokatem. Federico jest wściekły na obu i żąda zwrotu pieniędzy. Mili wraca do rezydencji. Mówi Ivowi, że wyjmuje dumę z pudełka i dla niego przestaje istnieć.

Odcinek 219

Ivo nie może zrozumieć decyzji Mili. Angelica instruuje Mili jak ma się zachować na kolejnym zebraniu akcjonariuszy. Marta wymiotuje i podejrzewa, że jest w ciąży. Pablo chce by Ripetti wyjechał. Mili nie wie jaką decyzję podjąć w sprawie budowy kasyna. Rosi mówi Damianowi, że nie jest matką Mili. Damian podsłuchuje, że Marta jest w ciąży i chce wyjechać. Ivo mówi Mili, że kocha ją do szaleństwa. Fabrizio przyjeżdza po Mili a Ivo pyta ją czy to dla tego faceta go zostawiła.

Odcinek 220

Mili stwierdza, że to nie Iva interes i idzie z Fabriziem do kawiarni. Ponieważ Chamuco nie ma pieniędzy, Bernardop postanawia mu pomóc i szkoli go na swego następcę. Wszyscy sobie z nich żartują a Gloria jest przerażona upodobnieniem się Chamuca do Bernarda. Soccoro mówi Damianowi, że musi zaopiekować się Martą. Mili mówi Ivo’wi, że żyje pod szklanym kloszem. Mili głosuje za kasynem. Rocky zaczyna pracować w firmie. Mili idzie z Fabriziem do dyskoteki. Ivo widzi ich razem i z wściekłości i zazdrości upija się. Po powrocie do domu awanturuje się i nie chce iść spać. Mili wprowadza go do sypialni a Ivo każe jej wyjść.
Dodał:  Wiola dnia 20 listopad 2014         0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
 
 
Piosenka Dnia - Enrique Iglesias ft. Descemer Bueno, Gente de Zona "Bailando"
Teledyski


Na dzisiejszą piosenkę dnia wybrałam utwór Enrique Iglesias ft. Descemer Bueno, Gente de Zona "Bailando". Piosenka jest tematem przewodnim telenoweli "Królowa serc", która już od 3 grunia zagości na antenie TV Puls.
Dodał:  Wiola dnia 20 listopad 2014         0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
 
 
Metryki pełne kłamstw
Notka


Wiek bywa umowny, szczególnie dla producentów seriali. Czasem jednak zdecydowanie przesadzają, każąc nam wierzyć, że trzydziestoletnia kobieta jest nastolatką.

Chociaż magia ekranu jest potężna, czasem zastanawiamy się, czy aktorzy zostali dobrze dobrani do swoich ról pod kątem wieku. I mamy rację, ponieważ często odtwórcy są zdecydowanie starsi lub młodsi od postaci, w które się wcielają.

Warkoczyki i okulary

W Latinowoodzie przekłamania dotyczące wieku są na porządku dziennym. Producenci chętnie zatrudniają dojrzałe gwiazdy, które przed kamerami udają, że są dużo młodsze. Często ma im w tym pomagać zmiana fryzury czy charakteryzacja. Np. w "Miłości jak tequila" 47-letni Eduardo Yañez wcielał się w dwudziestoletniego studenta. W metamorfozie miały mu pomóc... okulary.

Gdy 49-letnia Victoria Ruffo grała w "Triumfie miłości" dwudziestoletnią niewinną Victorię, odmładzającą charakteryzację zastąpiono dwoma warkoczykami przeplecionymi wstążkami. Osobną kategorią są zbyt małe różnice wieku między serialowymi rodzicami a ich dziećmi. Leticia Calderón, która w "Miłości i przeznaczeniu" zagrała matkę Davida Zepedy, w rzeczywistości jest od niego starsza zaledwie o 5 lat.

Ciekawym przypadkiem była również Laura Flores. Jej syna z "Dzikiego serca" grał Yañez, który tak naprawdę jest starszy od swojej serialowej mamy o trzy lata! Również w młodzieżowym hicie, czyli "Violetcie" wiek bohaterów może nas zmylić. Chociaż Clara Alonso gra Angie, nauczycielkę Ludmiły (Mercedes Lambre), między obiema aktorkami są tylko dwa lata różnicy.


ŹRÓDŁO: Świat seriali
Dodał:  Wiola dnia 20 listopad 2014         0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
 
 
Telenowela "Królowa serc" w TV Puls od 3 grudnia!
Premiery w Polsce
hosting

W środę, 3 grudnia, TV Puls rozpocznie emisję nowej telenoweli „Królowa serc” produkcji Telemundo. Będzie to premiera telewizyjna tej amerykańskiej produkcji w Polsce.

Akcja telenoweli "Królowa serc” (Reina de Corazones) rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Licząca 140 odcinków telenowela będzie emitowana w paśmie „Zbuntowanego anioła”, czyli od poniedziałku do piątku, o godz. 13:30.

Premiera: środa, 3 grudnia, godz. 13:40
Emisja: poniedziałek-piątek, ok. godz. 13:30


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 listopad 2014         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
Enrique Iglesias w czołówce nowej telenoweli "Królowa serc"
Newsy
hosting

Zobacz czołówkę nowej telenoweli, którą będzie można oglądać już od 3 grudnia w TV Puls. Piosenkę przewodnią śpiewa sam Enrique Iglesias!

W czołówce "Królowej serc" pojawia się latynoski wokalista Enrique Iglesias, którego piosenka "Bailando" została wykorzystana jako muzyczny temat przewodni telenoweli.ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 19 listopad 2014         0 Komentarzy · 34 Czytań · Drukuj
 
 
Polscy widzowie walczą o emisję nowego serialu z Natalią Oreiro
Newsy
Natalia-3-natalia-oreiro-26917036-1024-768.jpg

Fani Natalii Oreiro chcą, aby w Polsce można było oglądać serial "Solamente vos" ("Tylko ty"), w której aktorka gra główną rolę. Uda się?

"Solamente vos" to argentyńska telenowela z 2013 roku. W rolach głównych występują Natalia Oreiro i Adrián Suar. W kwietniu 2014 roku na Facebooku powstała polska strona Chcemy emisji "Solamente Vos" w Polsce, która zrzesza fanów Natalii Oreiro, walczących o emisję telenoweli w Polsce.

Serial spotkał się z życzliwym przyjęciem nie tylko w Argentynie, przez co przedłużono czas kręcenia odcinków. Na oglądalność wpływa także fakt, że Natalia wykonuje w nim kilka swoich piosenek, m.in. "Como una loba", "Abre la puerta" czy "Mi vida eres tú".

Telenowela pojawiła się właśnie w rosyjskiej telewizji, wciąż jednak brak odzewu ze strony polskich kanałów telewizyjnych. W Polsce emitowano do tej pory pięć seriali z Natalią Oreiro w roli głównej: "Zbuntowany Anioł", "Valeria", "Kachorra to ja", "Jesteś moim życiem" i "Amanda O".


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 46-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 46

Ernesto świętuje fakt, że wkrótce zostanie ojcem. Przyjaciele stają w obronie Damiána, kiedy ma zostać zabrany do więzienia. Fulgencio triumfuje. Mercedes zapowiada mu, że zrobi wszystko, by udowodnić niewinność Fabré. El Papacito odnajduje Magdalenę i mówi jej o Mercedes. Dziewczyna jest gotowa na wszystko, by tylko pomógł ukryć się jej przed matką. Rebeca opowiada Candy, że Hernán bardzo ładnie zachował się w sądzie. Koleżanka radzi jej, by uważała na niego i nie wierzyła w jego dobre intencje.

Mercedes oznajmia Hernánowi, że wie z dobrego źródła, że jest przywódcą organizacji przestępczej. Każe mu zniknąć z fabryki i życia Mariny. Mężczyzna broni się i zapewnia, że udowodni jej, że jego pieniądze pochodzą z legalnych źródeł. Rosario dowiaduje się o profesji Jazmín. Obraża ją i każe się jej trzymać od Lázara z daleka. Dziewczyna próbuje się jej wytłumaczyć, ale kobieta nie daje jej dojść do słowa.

Mercedes nie może uwierzyć, że Robles nie żyje. Lázaro wspiera Jazmín. Zapewnia ją, że gdy matka pozna całą prawdę, zaakceptuje ich związek. Fulgencio oznajmia Mercedes, że pewnego dnia poprzysiągł zemstę na Fabré za to, że ten odebrał mu jego miłość i teraz przyszedł czas jej realizacji. Kobieta ripostuje, że poruszy niebo i ziemię, by wyciągnąć kapitana z więzienia. Marina życzy szczęścia Damiánowi.

Odcinek 47

Candy i Rebeca ustalają ostatnie szczegóły show, które przygotowują w barze. Úrsula oferuje im swoją pomoc. Oznajmia, że dobrze śpiewa i tańczy. Tak naprawdę chce jednak zbliżyć się do ludzi, którzy przyjaźnią się z Damiánem i Hernánem. Damián zostaje przewieziony do więzienia. Marina wykrzykuje mu swoją miłość. Mercedes dowiaduje się o ucieczce Magdaleny ze szpitala. Natychmiast rusza na jej poszukiwania. Robles zdradza przełożonemu swój plan działania. Lucrecia i Rosario obrażają Marinę. Hernán staje w jej obronie. Gdy dziewczyna dziękuje mu za pomoc, ponownie wyznaje jej miłość.

W więzieniu Damián poznaje Claudia (René Casados). Ten radzi mu, żeby trzymał się z daleka od kłopotów i wprowadza go w zasady panujące w zamknięciu. Niestety, Damián już pierwszego dnia wyładowuje swoją złość na jednym z zaczepnych więźniów. Beatriz namawia córkę na wyjazd. Marina odmawia, argumentując, że musi wywiązać się z kontraktu z Mercedes.

Hernán proponuje, by obwieścili światu, że są zaręczeni i zamierzają się pobrać. Uważa, że w ten sposób uspokoją ludzi w miasteczku. Po namyśle Marina zgadza się, ale zaznacza, żeby przyjaciel nie robił sobie nadziei, bo jej serce nadal należy do Damiána. Fulgencio rozmawia z Lázaro o wykonanym przez niego zadaniu. Damián pisze list do Mariny, w którym przeprasza za zranienie jej i wyznaje powody swojego postępowania.

Odcinek 48

Fulgencio radzi Lázaro, by odszedł z mafii. Chłopak doskonale wie, że z organizacji wychodzi się tylko w trumnie. Burmistrz obiecuje mu, że jeśli będzie chciał odejść nic mu się nie stanie, a dopóki będzie trzymał buzię na kłódkę, Jazmín będzie dla niego. Rebeca ostrzega siostrzenicę przed Hernánem. Nie wierzy, że mężczyzna zmienił się i uważa, że chce jedynie manipulować Mariną.

Úrsula naciska na Hernána, by zaprosił ją na rejs swoją motorówką, ale mężczyzna odmawia. Lázaro rozmawia z Jazmín o propozycji Fulgencio. Hernán jest wściekły na Fulgencia. Chce wiedzieć, dlaczego wspólnik tak bardzo troszczy się o Lázara. Rosario zapowiada synowi, że nigdy nie zgodzi się na jego związek z Jazmín. Zdecydowany chłopak postanawia się wyprowadzić od matki. Claudio radzi Damiánowi, by na siebie uważał.

Lázaro żali się Fulgencio na matkę. Mężczyzna wyznaje mu, że jego ojciec żyje i zachęca go, by stawił czoło matce. Macario zdradza Hernánowi, że Ernesto postanowił poślubić Hadę, bo ta spodziewa się jego dziecka. Marina oświadcza Hernánowi, że idzie odwiedzić Damiána. Mężczyzna wpada w szał. Dziewczyna jest zaskoczona jego zachowaniem.

Odcinek 49

Mayuya mówi Delfinie o planowanych występach Úrsuli w kantynie Candy. Początkowo kobieta oponuje, chcąc uniknąć kolejnego skandalu w rodzinie, ale mąż przekonuje ją, że siostrzenica nie przyniesie im wstydu. Jazmín opowiada o. Tomasowi swoją historię. Marina odwiedza Damiána. Informuje go, że postanowiła dać szansę Hernánowi. Kapitan życzy jej szczęścia.

Hernán uprzedza Fulgencia, że powiadomił szefa o wszystkim i zapowiada, że jeśli Lázaro piśnie choć słowo, będzie musiał zabić go. Damián cierpi po wizycie Mariny. Zarzuca sobie, że sam pchnął ukochaną w ramiona Hernána. Opowiada Claudio o swoim poświęceniu. Rosario żali się o. Tomasowi, że syn odszedł z domu przez prostytutkę. Duchowny radzi jej, by dała szansę i poznała Jazmín i przypomina jej, że w przeszłości sama popełniała błędy.

Ernesto zgadza się zaufać Fulgencio w kwestii Lázaro. Hade wzywa Hernána. Przypomniała sobie swoje prawdziwe imię i prosi go, by dopowiedział jej resztę. Mercedes widzi Magdalenę w towarzystwie Papacita. Zamierza śledzić córkę. Marina opowiada Hernánowi o swojej wizycie w więzieniu.

Odcinek 50

Lázaro chce, by Fulgencio zdradził mu tożsamość jego ojca. Burmistrzowi nie podoba się ton chłopaka i wyrzuca go. Claudio ostrzega Damiána, że Dragón może coś knuć. Papacito ma dość Magdaleny i wyrzuca ją z domu. Gdy dziewczyna nie chce wyjść, stosuje wobec niej przemoc. Nagle pojawia się Mercedes w towarzystwie policji. Aresztują Papacito. Magdalena nie chce iść z matką. Osłabiona mdleje. Guerrero każe Lázaro zdobyć telefon Nereo, by dowiedzieć się, gdzie przebywa siostra Jazmín. Chłopak podejmuje się zadania, ale zaznacza, że będzie to ostatnia rzecz, jaką zrobi, bo już nie pracuje w organizacji.

Rosario każe Fulgencio trzymać się z daleka od jej syna. Burmistrz przypomina jej, że jest ojcem Lázara i naciska ją, by w końcu wyznała chłopakowi prawdę. Marina wychodzi na spacer z Hernánem. Widzą ich przyjaciele Damiána i nie mogą uwierzyć, gdy widzą dziewczynę idącą za rękę z Saldañą. Marina rozdziela obowiązki na pokładzie “Burzy”. Rybach zgadzają się pracować jak wcześniej. Lola chce jednak wiedzieć, czy to prawda, że jest dziewczyną Hernána. Ona nie odpowiada, ale pyta, czy znają powód, dla którego Damián przestał ją kochać. Eusebia mówi Roasrio, że Lázaro wypytywał ją o ojca. Uważa, że nadszedł czas, by chłopak poznał prawdę. Ojciec Tomas zapowiada Mayuyi, Rosario, Lucrecii i innym kobietom, że jeśli nie przestaną źle mówić o Marinie, nie chce widzieć ich w kościele.

Marina i Beatriz idą na spacer. Są zaskoczone, gdy mijają kobiety, a te nie obrzucają Mariny wyzwiskami. Matka uważa, że to dzięki narzeczeństwu z Hernánem. Mercedes błaga córkę, by jej wysłuchała. Obiecuje, że jeśli po poznaniu prawdy nadal nie będzie chciała mieć z nią do czynienia, uszanuje jej decyzję. Mayuya podsłuchuje kłótnię Rosario z Fulgenciem. Dowiaduje się, że Lázaro jest synem burmistrza. W trakcie meczu koszykówki Damián zostaje ranny. Eusebia ma złe przeczucia.

Odcinek 51

Po wysłuchaniu prawdy Mercedes Magdalena zgadza się zostać z matką. Stawia jednak warunek: nie zamknie jej w ośrodku rehabilitacyjnym. Eusebia opowiada Bagre i Oso o swojej wizji: widziała Damiána rannego na podłodze. Tymczasem on prosi Claudia, by wyznał Marinie prawdę, jeśli nie uda mu się przeżyć. Przyjaciel zapewnia go, że wyjdzie cało z opresji.

Ernesto mówi Hernánowi, że nazajutrz żeni się z Hadą. Dziewczyna chce za wszelką cenę znać prawdę o sobie. Hernán każe jej uzbroić się w cierpliwość. Zdradza, że nazywa się Esthercita Salazar i mieszka w Pueblo de Nuestra Señora del mar. Lekarz ostrzega Mercedes przed trudnymi momentami, które przeżyje z Magdaleną. Eusebia i przyjaciele chcą widzieć się z Damiánem, ale nie zostają wpuszczeni ze względu na porę. Chrzestna zostawia dla rannego kopertę.

Robles pojawia się w klubie, gdzie pracuje Belen. Zatrzymuje wielu członków mafii i obiecuje dziewczynie, że wkrótce spotka się z siostrą. Rosario, widząc syna z Jazmín, urządza mu awanturę. Lázaro zapowiada, że nie ma zamiaru wracać do domu. Jazmín dowiaduje się, że jej siostra jest wolna. Damián myśli o Marinie, kiedy ona wyrzuca do śmieci naszyjnik, który od niego dostała.

Odcinek 52

Rebeca zdradza José, że Damián nigdy nie przestał kochać Mariny. Odsunął się od niej, żeby ją chronić. Chrześniak prosi Eusebię, by nie mówiła Marinie o zajściu w więzieniu. Marina powierza obowiązki kapitana Bagre. Ernesto i Hada biorą ślub. Úrsula odwiedza Damiána w więzieniu. Przypomina mu, że znają się z okresu dzieciństwa i proponuje przyjaźń. Mayuya szantażuje Fulgencia: grozi, że jeśli nie będzie traktował jej lepiej, wszyscy dowiedzą się, że jest ojcem Lázara.

Jacobo Souza (Andrés Gutiérrez) przedstawia się Damiánowi jako jego adwokat. Obiecuje mu, że wkrótce wyjdzie na wolność. Hernán całuje Marinę, ale dziewczyna studzi jego zapał. Fulgencio idzie do łóżka z Mayuyą. W trakcie miłosnych uniesień dusi kochankę. Hernán informuje Beatriz i Rebecę, że Marina dała mu szansę. Matka dziewczyny jest szczęśliwa, ale ciotka pyta go, czy jeśli Damián wyjdzie na wolność, pozwoli Marinie na szczęście z ukochanym.

Odcinek 53

Marina nie chce rozmawiać o Damiánie z ciotką. Mercedes zleca Jacobowi wyciągnięcie Fabré z więzienia. Ma nadzieję, że adwokatowi uda się zmusić kapitana portu do wyznania prawdy. Uprzedza go jednak, żeby uważał na Fulgencia. Damián ponownie wdaje się w bójkę z Dragónem. Toribio zawiadamia Delfinę i Fulgencia, że znalazł Mayuyę martwą. Jest przekonany, że chodzi o nieszczęśliwy wypadek. Magdalena ma kryzys. Grozi, że popełni samobójstwo, jeśli nie dostanie alkoholu.

Hernán mówi Fulgencio o adwokacie zatrudnionym przez Fulgencia. Radzi, żeby pozbyć się kapitana portu. Burmistrz obiecuje się zająć sprawą – zastraszyć świadka i znaleźć bezwzględnego prawnika w Meksyku. Valdivia informuje szefa, że właściciel sprzedał przystań i wyjechał z rodziną do stolicy. Rebeca wyznaje Marinie, że jest przekonana, że Damián nadal ją kocha. Radzi, by dobrze przemyślała swój związek z Hernánem, żeby później nie żałowała. Mercedes zabiera córkę do ośrodka rehabilitacyjnego. Úrsula radzi Delfinie, że powinna odejść od męża. Kobieta nie bierze takiej możliwości pod uwagę.

Fulgencio składa Mercedes propozycję: wycofa zarzuty wobec Damiána, jeśli kobieta da mu szansę. Następnie całuje ją. Mercedes policzkuje go i kategorycznie odrzuca jego ofertę. Jacobo informuje pracodawczynię, że odnalazł właściciela przystani, ale ten zastraszony boi się cokolwiek powiedzieć. Mercedes prosi go, by zapewnił mu ochronę, jakiej potrzebuje i wyciągnął od niego na piśmie odwołanie swoich zeznań.

Odcinek 54

Show w kantynie Candy odnosi sukces. Mija pół roku. Mercedes odwiedza Damiána. Informuje go, że nadszedł czas, żeby złożyć apelację. Fabré nastawiony jest sceptycznie. Toribio ma dość rządów Fulgencia. Namawia Marcelino, by tym razem nie ustawiali wyborów w miasteczku. Hernán prosi Marinę o rękę. Dziewczyna zgadza się.

Beatriz kibicuje związkowi córki. Wściekły Fulgencio zawiadamia Hernána, że Damián wyszedł na wolność. Tymczasem Fabré jedzie do Mariny i prosi ją o rozmowę. Dziewczyna odkłada ją na później. Narzeczona mówi Hernánowi o wizycie Damiána i prosi, by wstrzymali się z przyjęciem zaręczynowym. Przebrany za włóczęgę Robles spotyka się z Lázaro. Mówi mu o kontynuowaniu swojego śledztwa.

Hernán mówi Damiánowi o swoim ślubie z Mariną i każe mu się trzymać od niej z daleka. Rebeca namawia siostrzenicę, by wysłuchała Damiána. Tymczasem Úrsula zaprasza go do kantyny na swój występ.

Odcinek 55

Za namową o. Tomasa Lázaro wyciąga rękę do zgody do matki. Rosario jest jednak nieugięta. Każe synowi zerwać z Jazmín. Fulgencio idzie z synem do Nereo. Lázaro płaci alfonsowi za uwolnienie Jazmín. Burmistrz ostrzega syna, że jeśli on lub dziewczyna zdradzą go, nie będzie miał litości.

Nereo chce wiedzieć, dlaczego Fulgencio chroni Lázara. Úrsula namawia ciotkę, by odeszła od męża. Jest przekonana, że Delfina ma pieniądze swojej rodziny. Kobieta wyznaje je, że oddała je wszystkie dla męża i sama nie ma ani grosza. Eusebia nakrywa Larę i Valdivię na porywaniu kobiet. Fulgencio każe ją zabić. Nereo spycha kobietę do wąwozu. Na przyjęciu zaręczynowym Damián pojawia się w towarzystwie Úrsuli. Marina jest zdenerwowana. Rebeca radzi jej, by porozmawiała z Fabré i zakończyła absurdalne zaręczyny z Hernánem. Informuje dziewczynę, że Damián czeka, by z nią porozmawiać, a José zadba o to, by Hernán nie przeszkodził im.

Marina wyraża nadzieję, że Damián nie nalegał na spotkanie z nią, by potwierdzić, że jej nie kocha. Mężczyzna wyjaśnia jej powody swojego postępowania. Przeprasza za swoje zachowanie, prosi o kolejną szansę i całuje ją.

Odcinek 56

Marina odpycha Damiána. Mówi mu, że zrezygnował z nich, okłamując i zrywając z nią. Zapowiada, że nie ma zamiaru zrywać zaręczyn z Hernánem i prosi, by potraktował ich pocałunek jako pożegnanie. Hernán chce wiedzieć, gdzie była narzeczona. Gdy dowiaduje się, że rozmawiała z Damiánem wpada w szał. Marinie nie podoba się ton jego wypowiedzi. Rebeca jest zaskoczona, widząc, że Marina nie wybaczyła kapitanowi.

Detektyw Archila informuje Mercedes, że Hernán prowadzi legalne interesy i nie ma kartoteki. Magdalena zawiadamia matkę, że gotowa jest podjąć stanowisko kierownicze w barze. Mercedes studzi jej zapał, proponując jej posadę asystentki kelnerów – chce, by córka nauczyła się doceniać pracę i nabrała pokory. Damián niepokoi się nieobecnością Eusebii. Z przyjaciółmi szuka na poszukiwania chrzestnej. Hernán proponuje Úrsuli sojusz i prosi, by pomogła mu raz na zawsze rozdzielić Marinę i Damiána.

Hernán przeprasza Marinę za swoje zachowanie. Narzeczona mówi mu o rozmowie z Fabré i pocałunku. W trakcie poszukiwań Lázaro zauważa Eusebię w wąwozie.

Odcinek 57

Hernán prosi Marinę, by obiecała mu, że więcej nie będzie zbliżać się więcej do Damiána. Beatriz mówi siostrze, że krople, które dała jej Eusebia bardzo jej pomogły. Rebeca opowiada jej o spotkaniu Mariny z Damiánem i wyjawia prawdziwe powody, dla których Fabré rzucił jej siostrzenicę. Nereo zawiadamia Fulgencio, że Eusebia przeżyła. Burmistrz każe zamordować kobietę, bo zagraża ona ich interesom.

Tymczasem lekarz przekazuje Damiánowi smutną wiadomość: nie jest w stanie nic więcej zrobić dla Eusebii. Chrzestna żegna się z Fabré, obiecuje, że zawsze będzie chronić go i umiera. Hernán wpada w szał, gdy dowiaduje się, że Marina uczestniczy w poszukiwaniach Eusebii. Zakazuje Marinie iść do kaplicy pod pretekstem pośmiewiska, które z siebie zrobi. Dziewczyna zauważa, że narzeczony troszczy się tylko dumę. Mówi, że lepiej będzie, jak rozstaną się i zwraca mu pierścionek zaręczynowy. Hernán prosi ją o wybaczenie i drugą szansę.

Beatriz tłumaczy Hernána i radzi córce, by wróciła do narzeczonego. Dziewczyna odmawia. Wyznaje matce i ciotce, że jest pewna część Hernána, która jej się nie podoba. Rebeca każe jej jak najszybciej zakończyć związek z Saldañą. Hernán każe trzymać się Damiánowi z daleka od Mariny. Fabré zapowiada, że jeśli okaże się, że dziewczyna nadal kocha go, nic i nikt ich nie rozdzieli. Mercedes, Úrsula i José składają chrześniakowi Eusebii kondolencje.

Odcinek 58

Damián prosi przyjaciół o wyrozumiałość. Chce zostać sam. Marina zapewnia go, że może liczyć na jej wsparcie. Beatriz nie podoba się, że córka została z Damiánem. Rebeca ma dość upierania się siostry przy Hernánie i każe dać siostrzenicy wolność wyboru. Delfina pyta męża o dziwne napięcie między nim a Mercedes. Fulgencio zarzuca jej przewidzenia. Nagle dostaje bóli. Mercedes prosi Beatriz, by nie sprzeciwiała się związkowi Mariny z Damiánem i zaufała sercowym wyborom córki.

Marina i Damián spotykają się nad grobem Eusebii. Mężczyzna ponownie wyznaje jej miłość. Lekarz informuje Delfinę, że mąż miał zawał. Obiecuje jej, że po krótkim czasie wróci do pełni sił. Marina dzwoni do Hernána i ostatecznie zrywa z nim. Porzucony mężczyzna pyta Esthercitę, czy jest gotowa na powrót do domu. Ernesto zauważa rozmowę Hernána z żoną.

Hernán wraca do miasteczka. Marina oddaje mu pierścionek zaręczynowy i oświadcza, że nie wyjdzie za niego. Wściekły mężczyzna brutalnie chwyta ją i oznajmia jej, że potrzebuje go i nie pozwoli jej na szczęście u boku innego. Marina zauważa, że nie jest to pierwszy raz, kiedy zmienia się i to tylko utwierdza ją w przekonaniu, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wracając natyka się na Dámiana. Rozmawiają. Wyznają sobie miłość i postanawiają dać sobie kolejną szansę.

Odcinek 59

Wściekły Hernán wraca do domu i daje upust swojej furii. Poprzysięga, że zniszczy Damiána. Rebeca obmyśla plan, jak pogodzić Marinę i Damiána ze sobą. José chciałby, żeby sobie również dała szansę na szczęście. Zgadza się czekać na nią i póki co stosować do reguł, które wyznaczyła. Beatriz przez przypadek wyrzuca kroplę od Eusebii.

Ernesto radzi Mercedes, by przestała mieszać się w jego interesy, bo gorzko tego pożałuje. Marina informuje matkę, że wróciła do Damiána. Rosario udaje, że syn i jego dziewczyna mogą u niej zamieszkać. Hernán naciska na Fulgencia, żeby zabić Damiána. Úrsula pociesza Hernána i uwodzi go.

José znajduje romantyczne miejsce dla Mariny i Damiána. Dziewczyna mówi ukochanemu o niespodziance, którą dla nich przygotowali. Marina proponuje, żeby porozmawiali o przyszłości. Wyznaje, że pragnie zostać jak najszybciej jego żoną.

Odcinek 60

Lázaro wybiera datę ślubu z Jazmín. Rosario próbuje przekonać go, by poczekał trochę z decyzją. Fulgencio zleca Larze, by zakradł się do przetwórni i zepsuł lodówki. Magdalena chce wiedzieć, kim był jej ojciec. Jest przekonana, że to Ernesto, którego matka wsadziła do więzienia. Kobieta zapewnia ją, że jej ojcem nie jest Ernesto i zdradza jej, że jej ojciec nie żyje. Obiecuje, że pewnego dnia powie córce całą prawdę.

Úrsula probuje uświadomić Hernánowi, że nie kocha Mariny, ale jest ona dla niego wyzwaniem i dlatego chce wygrać z Damiánem walkę o nią. Marina i Damián spędzają romantyczne chwile w domku. Fulgencio wyznaje żonie, że na pogrzebie Eusebii martwa patrzyła na niego z nienawiścią. Żona zaczyna niepokoić się stanem męża wzywa duchownego.

Ojciec Tomas radzi Fulgencio, by wyznał swoje grzechy. Burmistrz wpada w szał i wyrzuca księdza z domu. Marina i Damián po raz kolejny wyznają sobie miłość.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc. 45-60
Streszczenia odcinków


Odcinek 45

Blanca dopomina się o nagrania od Mariany. Mariana nagrywa ich rozmowę telefonem. Adriano zastaje swoje mieszkanie w nieładzie i widzi, że jego ludzie zostali pobici. Socorro mówi mu o telefonie od Fernandy, która powiedziała jej, że jest śledzona. Raquel zabiera Rafaela do magazynu, gdzie przetrzymuje Fernandę.
Lekarz potwierdza Adriano, że Rafael jest jego synem. Ramón mówi Eduardo, że Catalian nakryła Cristóbala i Marianę w łóżku, i dlatego miało nie dojść do ślubu. Blanca dzwoni do Raquel. Proponuje, że podda się, jeśli zwróci wolność Fernandzie. Ramón prosi Catalinę, żeby nie wychodziła za Cristóbala i wyznaje jej miłość.
Blanca mówi Eduardo, że choć bardzo go kocha, nie mogą być razem. Raquel mówi Fernandzie o propozycji, jaką złożyła jej Blanca. Kobieta jest gotowa zwrócić wolność porwanej, jeśli obieca jej, że zniknie na zawsze.

Odcinek 46

Raquel zmusza Fernandę, żeby powiedziała Adriano przez telefon, że wyjeżdża z kraju. Blanca nagrywa swoje wyznanie, w którym wyjaśnia, dlaczego zgodziła się udawać inną osobę i oskarża Raquel o zabicie ojca. Rafael informuje Titę, że wyjeżdża razem z Adriano do Nowego Jorku.
Tita nie chce już dłużej kłamać i ma pretensje do syna, że zmusił ją do udziału w swojej intrydze. Mariana sprzecza się z Eduardo o Sofíę. Kobieta domaga się widzenia z córką. Fernanda dzwoni do Blanki i namawia ją do ucieczki. Arnaldo informuje Raquel, że Fernanda ją zdradziła. Eduardo słyszy jak Blanca czyni wyrzuty Marianie, że szantażem zobligowała ją do zerwania z nim.
Blanca przychodzi na umówione spotkanie z Fernandą i widzi jak ktoś próbuje ją zabić. Osłania kobietę własnym ciałem i zostaje ciężko ranna. Karina pokazuje Rafaelowi nagranie, jakie zostawiła Blanca. On zatrzymuje je dla siebie i prosi Karinę, żeby nikomu o nim nie mówiła. Raquel już wie, że Victoria została ranna. Fernanda dzwoni do Adrianio, żeby powiedzieć jej o wypadku. Ten z kolei przekazuje wiadomość Eduardowi.

Odcinek 47

Adriano mówi Karinie o wypadku Blanki i prosi, żeby była silna, a przede wszystkim nie odwiedzała jej w szpitalu. Fernanda błaga Raquel, żeby darowała jej życie. Obiecuje, że wyjedzie gdzieś daleko i już nigdy nie wróci. Arnaldo znajduje Fernandę i zabiera ją ze sobą.
W obecności Cristóbala i Jorge Adriano zarzuca Raquel, że zleciła zabicie Victorii. Adriano wyjaśnia Eduardowi, że Victoria została zmuszona do udawania jego narzeczonej. Mariana wykorzystuje nieobecność Eduardo, który pojechał do szpitala w odwiedziny do Blanki, i manipuluje Cristóbalem, aby pomógł jej zabrać Sofíę do siebie.
Catalina mówi Cristóbalowi, że całowała się z Ramonem. Mariana grozi Eduardo, że odbierze mu córkę. Cristóbal proponuje Catalinie, żeby zapomnieli o wszystkim, co dotyczy Ramona i Mariany, i kontynuowali przygotowania do ślubu.

Odcinek 48

Eduardo mówi matce, że Adriano i Victoria nigdy nie byli parą, że to farsa zmyślona na żądanie Mariany. Raquel pyta Marianę, dlaczego zmusiła Victorię do kłamstwa. W odpowiedzi słyszy, że Victoria chciała otrzymać nagranie Tuerto. Jorge wypytuje Karinę o Blankę. Kobieta musi kłamać, że wyjechała.
Raquel odwiedza Victorię w szpitalu. Adriano zakazuje kobiecie zbliżać się do Victorii. Simona próbuje wmówić Jorge, że spodziewa się jego dziecka. Mariana zjawia się w domu Altamirów z nakazem zabrania Sofíi. Cristóbal oświadcza Raquel, że jeśli weźmie ślub z Cataliną to nie dlatego, że ją kocha, ale po to, żeby ją zadowolić.
Ramón pyta Catalinę, czy jest zdecydowana na ślub z Cristóbalem i obiecuje, że poprze każdą jej decyzję. Eduardo mówi córce, że zamieszka przez jakiś czas z matką, ale wkrótce znowu będą razem. Rafael odwiedza Blancę, żeby dodać jej sił. Eduardo zastaje go nad łóżkiem ukochanej.

Odcinek 49

Karina i Simona kłócą się, ponieważ Karina nie wierzy w ciążę Simony. Clemente wypytuje Raquel o Leticię Rodríguez. Kobieta próbuje uniknąć odpowiedzi. Simo słyszy jak Sofía mówi Hugo, że Victoria leży w szpitalu, a jej stan jest ciężki.
Clemente bez trudu zauważa niezadowolenie na twarzy Cataliny z powodu niechcianego ślubu i mówi, żeby go odwołała. Sofía ucieka z domu Mariany i biegnie do kościoła, w którym ma się odbyć ślub Cristóbala. Dziewczynka rozpoznaje Rafaela, ale Mariana wmawia jej, że się pomyliła. Simona odwiedza Blancę w szpitalu i spotyka Adriana. Mówi mu o tym, że jest w ciąży i prosi o pomoc dla siebie, i dla Blanki.
Ramón przychodzi na ślub Cataliny i Cristóbala. Hugo słyszy jak Jorge mówi Raquel, że Blanca zaginęła. Simona prosi Marianę, żeby pomogła jej w sfingowaniu ciąży.

Odcinek 50

Cristóbal upija się i jest zazdrosny, gdy widzi Marianę tańczącą z Eduardo. Rafael prosi Marianę o informacje na temat Ivana Montenegro, gdyż Rafael pragnie się z nim spotkać. Adriano słyszy jak Rafael obraża Titę, Karinę i Ramona. Eduardo wręcza Blance pierścionek zaręczynowy, gdy ta budzi się ze śpiączki.
Socorro odwiedza Leticię w więzieniu i opowiada jej o kobiecie, która mieszka w domu Altamirów i podaje się za nią. Simona próbuje przekonać Jorge o ciąży przy pomocy fałszywych dowodów. Jorge dzieli się z Rafaelem i Leónidasem wiadomością, że zostanie ojcem. Socorro mówi Domingo, że podejrzewa, że Valentina żyje. Rafael pragnie za wszelką cenę udowodnić Adriano swoją lojalność.

Odcinek 51

Socorro chce złożyć Leticii życzenia urodzinowe i prosi Raquel, żeby powiedziała jej, gdzie ją znajdzie. Blanca budzi się ze śpiączki. Jorge i Karina jadą do szpitala, żeby ją odwiedzić. Eduardo dowiaduje się, że Blanca straciła pamięć. Raquel oferuje Simonie pieniądze, jeśli pozbędzie się dziecka, które spłodziła z Jorge.
Adriano prosi Karinę, żeby poszukała zdjęć Blanki z czasów dzieciństwa. Ferrer zamierza wmówić Blance, że nazywa się Victoria San Marino. Simona idzie do lekarza, by prosić o operację piersi. Eduardo nie życzy sobie, żeby Adriano blisko Blanki dla jej bezpieczeństwa.
Blanca opuszcza szpital. Eduardo zabiera ją do rezydencji Altamirów. Domingo składa wizytę Blance. Pyta ją, czy mówi jej coś imię Blanki Guerrero oraz ostrzega, żeby uważała na Raquel.

Odcinek 52

Adriano prosi Domingo, żeby zabrał Blancę z domu Altamirów. Raquel usiłuje wmówić Eduardo, że Adriano ponosi winę za śmierć Memo Guerrero oraz zamach życie Blanki. Jorge zwraca się z pretensjami do Simony o to, że przyjęła czek od jego matki.
Domingo i Adriano przyjeżdżają do rezydencji Altamirów, aby zabrać stamtąd Blancę. Eduardo nie zgadza się spełnić ich żądania. Blanca także odmawia opuszczenia domu, albowiem życzy sobie zostać z Eduardo. Jorge oskarża Raquel o zabicie Memo Guerrero i ojca Camilo. Raquel zostaje zabrana na rozmowę z Ivanem Montenegro.
Simona proponuje Jorge, że urodzi jego dziecko, jeśli się z nią ożeni. Rafael spotyka Blancę w domu Altamirów. Iván pozbywa się Ricchi.

Odcinek 53

Eduardo mówi Rafaelowi, że Adriano jest mordercą i jest w posiadaniu twardych dowodów potwierdzających jego zbrodnie. Clemente próbuje wycofać się z planu Raquel. Tłumaczy kobiecie, że nie mógłby posłać niewinnego człowieka za kratki. Simona szantażuje Jorge, że usunie ciążę, jeśli się z nią nie ożeni. Karina odradza Jorge ślub z kobietą, której nie kocha.
Rafael naciska na Raquel, żeby odstąpiła od zamiaru wsadzenia Adriano do więzienia. Ona wyjaśnia mu, że osobą zdeterminowaną do oskarżenia Ferrera jest jej syn, Eduardo. Sofía pokazuje Hugo zdjęcie Victorii i mówi, że straciła pamięć. Mariana rozpoznaje na fotografii Blankę. Blanca słyszy jak Karina rozmawia z Raquel o aborcji. Rafael uprzedza Adriano, że Eduardo zamierza wnieść oskarżenie przeciwko niemu.
Blanca znika z rezydencji Altamirów. Ucieka do domu Adriano i mówi mu, że nie ma amnezji. Adwokat informuje Jorge i Ramona, że działania banku są zgodne z prawem i nie mogą już w żaden sposób ocalić domu. Raquel i Eduardo są zaniepokojeni zniknięciem Blanki. Raquel prosi Marianę, żeby przekonała Ivana Montenegro do zainwestowania w jej firmę. Wyjawia jej także, że Ricchi nie żyje.

Odcinek 54

Mariana jest zaniepokojona wiadomością o śmierci Ricchiego. Eduardo udaje się na spotkanie z Blancą nad rzeką. Mariana podaje Raquel prywatny numer telefonu do Ivana z zastrzeżeniem, żeby nie mówiła mu, że dostała go od niej. Catalina chce wrócić do pracy, ale nie do firmy Altamirów. Simona żąda więcej pieniędzy od Adriano.
Raquel mówi Blance, że mogłaby pomóc Eduardo odzyskać prawa do opieki nad Sofíą, wychodząc za niego za mąż. Kobieta przyznaje, że chciałaby mieć ją za synową. Socorro informuje Adriano o wynikach analizy lekarstw, jakie podawano Leticii. Kobieta była faszerowana specyfikami, które ograniczały jej zdolności myślenia. Jorge jest zdecydowany poślubić Simonę, jeśli to uratuje jego dziecko przed aborcją. Dzieli się swoim postanowieniem z Simoną oraz dodaje, że matka pozbawiła go majątku.
Mariana zdobywa zdjęcie prawdziwej Blanki. Tym samym odkrywa, że Victoria i Blanca to ta sama osoba. Raquel nalega na syna, by poślubił Victorię. Blanca zostaje zmuszona do opowiedzenia Marianie całej prawdy o sobie. Iván kontaktuje się z Raquel. Mariana czyni wyrzuty Rafaelowi, że ukrywał przed nią prawdziwą tożsamość Victorii San Marino. Eduardo oświadcza się Blance.

Odcinek 55

Blanca odrzuca oświadczyny Eduardo, zasłaniając się rzekomą amnezją. Adriano uprzedza Raquel, że nie uda jej się wtrącić go do więzienia, bo jest niewinny. Catalina zobowiązuje się pomóc Ramonowi i Jorge w ocaleniu domu. Proponuje, żeby zwrócili się o pomoc do Adriano. Simona prosi lekarza, żeby wykonał dwie operacje za jednym razem.
Adriano informuje Blancę o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Mariana dowiaduje się od Adriano, że zatrudnił Blancę, żeby udawała inną osobę. Eduardo zawiadamia policję o zamiarze opuszczenia kraju przez Adriano. Ta zjawia się w mieszkaniu Ferrera, ale poszukiwany zdążył już uciec. Raquel spotyka się z Ivanem. Mężczyzna dzieli się z nią swoim życzeniem o współpracy z Victorią San Marino.
Mariana zjawia się w rezydencji Altamirów i razem z Hugo, bratem Blanki, próbuje zdemaskować oszustkę na oczach Eduardo. Blanca stara się przetłumaczyć bratu, jak trafiła do rodziny Altamira. Adriano informuje telefonicznie Rafaela, że policja depcze mu po piętach. Hugo mówi Simonie, że widział Blancę w domu Altamirów. Blanca zgadza się poślubić Eduarda, jeśli to może zapobiec rozdzieleniu go z córką.

Odcinek 56

Eduardo obiecuje Blance, że dowie się, gdzie przebywa Leticia. Mariana i Simona zawierają umowę słowną: Mariana pomoże jej w znalezieniu mężczyzny, który spłodzi jej dziecko, jeśli w zamian powie Eduardo, że Blanca udaje Victorię San Marino. Adriano zostaje zabrany do domu Ivana Montenegro. Okazuje się, że mężczyźni są przyjaciółmi. Ferrer wyznaje mu, że Raquel jest w posiadaniu dowodów, które mogą pozbawić go wolności.
Raquel kontaktuje się telefonicznie z Marianą, by podziękować jej za to, że nakłoniła Montenegro do współpracy biznesowej. Mariana odpowiada, że nie miała z tym nic wspólnego i ostrzega Raquel, aby uważała na Ivana. Ana mówi Raquel, że Eduardo i Victoria wypytywali ją o Leticię. Montenegro składa wizytę Marianie, aby ją nastraszyć. Adriano bezskutecznie próbuje skontaktować się z Blancą, żeby opowiedzieć jej o tym, co go spotkało.
Eduardo mówi Blance, że Adriano jest poszukiwany przez policję za zabójstwo. Mariana wyrzuca Sofíę z domu. Blanca i Eduardo śledzą Anę, i tak docierają do miejsca, w którym przebywa Valentina. Blanca próbuje uświadomić Valentinę, że jest karmiona niewłaściwymi lekami.

Odcinek 57


Sofía wraca sama do rezydencji i mówi Catalinie oraz Cristobalowi, że Mariana wygoniła ją ze swojego mieszkania. Blanca pokazuje Socorro zdjęcie Leticii. Okazuje się, że kobietą z fotografii jest Valentina, a Raquel i Leónidas sfingowali jej śmierć. Mariana boi się zemsty Ivana i proponuje Rafaelowi, żeby wyjechali gdzieś daleko.
Blanca zostaje zabrana do domu Montenegro, gdzie czeka na nią Adriano. Ferrer ogląda zdjęcie, jakie zrobiła Blanca i dowiaduje się, że Valentina żyje. Leónidas namawia Raquel, żeby powiedziała Eduardo prawdę, ale ona wmawia mu, że Leticia jest córką Leónidasa i Melanii.
Adriano nie boi się konfrontacji z Raquel i zamierza wytknąć jej, że okłamała go w sprawie Valentiny. Catalina domyśla się, że Cristóbal poszedł do Mariny. Blanca pomaga Adriano wydostać się z rezydencji Altamirów, otoczonej przez policję. Adriano prosi Rafaela, żeby pomógł mu uratować Valentinę.

Odcinek 58

Rafael mówi Raquel, że Adriano dowiedział się, że Valentina żyje. Raquel planuje zastawić pułapkę na Adriano i wtrącić go do więzienia. Blanca informuje Adriano, że Raquel zaczyna tracić do niej zaufanie. Rafael pomaga Raquel w ujęciu Adriano; wmawia mężczyźnie, że Raquel próbuje wywieźć Leticię.
Mariana nie chce przyjąć córki z powrotem pod swój dach. Raquel uprzedza syna, gdzie będzie Adriano, aby mógł go schwytać. Blanca czyni wyrzuty Jorge z powodu ciąży Simony. Clemente nie zamierza popierać decyzji Catalii o rozwodzie i nalega, żeby pogodziła się z mężem.
Jorge znajduje taśmę z nagraniem, na którym Fernanda wyznaje Blance, że Adriano jest winny śmierci Memo Guerrero. Adriano wpada w pułapkę zastawioną przez Raquel i zostaje aresztowany na lotnisku.

Odcinek 59

Blanca krytykuje Rafaela za to, co zrobił. Nie ma pojęcia, że Raquel im się przygląda. Valentina śni o Adriano i budzi się roztrzęsiona. Ana uspokaja ją, mówiąc, że Adriano żyje i wie także, że ona nie umarła. Jorge pokazuje bratu nagranie wideo, na którym Fernanda obarcza Adriano winą za śmierć Memo.
Blanca odwiedza Adriano na komisariacie i spotyka tam Eduardo. Rafael obawia się, że Adriano już mu nie ufa. Raquel proponuje, żeby zatrudnił adwokata, który rzekomo będzie pomagał Ferrerowi. Eduardo chce pokazać Blance dowody przeciwko Adriano.
Raquel i Clemente pokazują jej nagranie z dnia śmierci Memo, na którym widać Adriano. Po jego obejrzeniu Blanca czuje się źle i prosi Eduardo, żeby zostawił ją samą. Adriano jest zadowolony z pani adwokat, którą przyprowadził mu Rafael, ale przyjmuje jej pomoc. Raquel przedstawia rodzinie Ivana Montenegro.

Odcinek 60

Adriano prosi Estradę, żeby porozmawiał z Valentiną. Rafael stara się przekonać Jorge, że wręczył Ramonowi pieniądze na dom, a on sobie je przywłaszczył. Blanca pyta Adriano, czy zabił jej ojca. Estrada szuka potwierdzenia od Blanki, że Adriano przekonał ją, aby udawała Victorię. Ferrer zostaje uznany za winnego śmierci Memo Guerrero i skazany na 40 lat więzienia.
Karina mówi Jorge, że znalazła na koncie bankowym Ramona pieniądze, jakie dał mu Rafael. Valentina prosi Leónidasa, żeby zmienił jej lekarstwa na inne, bo po tych źle się czuje. Domingo spieszy się do baru, aby powstrzymać Blancę przed zdradzeniem swojej tożsamości młodemu Altamirze.
Jorge oskarża Ramona o kradzież pieniędzy od Rafaela. Ramón udaje, że nie wie, o czym mówi. Domingo próbuje przekonać Blancę o niewinności Ferra. Rafael posuwa się groźby, aby zakazać Blance odsłaniać się przed Raquel.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 18 listopad 2014         0 Komentarzy · 54 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 436 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać nową telenowelę „Królowa serc” (Reina de corazones)

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
26.11.2014
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA FB ZNAJDZIECIE TAM JUŻ WKRÓTCE MNÓSTWO NOWYCH ZDJĘĆ GWIAZD I WIĘCEJ NEWSÓW smiley

Wiola
23.11.2014
Jutro coś napiszę o niej smiley

Mayte
23.11.2014
co tam słychac u dulce mari?

dolores
14.11.2014
Mercclassic z tego co mi wiadomo to o 13:30.

aj301076
14.11.2014
co się stało. żadnych nowinek na tej stronie?

Natasia128
14.11.2014
Na Pulsie Będzie Reina De Corazones

mercclassic
14.11.2014
na pulsie ma być nowa telenowela od 3 grudnia o 14.30

dolores
10.11.2014
Wiolu nie ma za co.

Wiola
10.11.2014
Natasia128 córka Natalii ma na imię Gia. Bardzo oryginalnie smiley

Wiola
10.11.2014
Dolores to świetna wiadomość, dzięki za info smiley

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

7,253,228 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie