Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 372
Najnowszy Użytkownik: markzelezny
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
Poznaj bohaterów nowej telenoweli "Królowa serc"!
Telenowele
hosting

Już w środę, 3 grudnia na antenie TV Puls pojawi się nowa telenowela, która zastąpi "Zbuntowanego anioła". Poznaj bohaterów "Królowej serc"!

W "Królowej serc" główną bohaterką jest Reina (Paola Nunez), która zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje niczym Kopciuszek wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które ciągle jej dokuczają. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa (Eugenio Siller) - przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera.

Mężczyzna trafi jednak do więzienia, a po pewnym czasie zostanie uznany za zmarłego. Osiem lat później znów pojawi się w życiu Reiny jako tajemniczy agent Javier Bolívar, spragniony zemsty na niej i na mafioso Víctorze de Rosasie, przez którego został pozbawiony wolności.

Akcja telenoweli rozgrywa się w Las Vegas, a pozostałymi bohaterami są: Estefania (Catherine Siachoque) - gwiazda filmów porno, znana pod pseudonimem Królowa Diamentów oraz Sara Smitn (Laura Flores) - szefowa Służb Specjalnych, która odpowiada za wyszkolenie Nicolasa na tajnego agenta służb specjalnych. Jego misją jest złapanie szajki przemytników biżuterii.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 grudzień 2014         0 Komentarzy · 177 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Królowa serc" odc. 1
Streszczenia odcinków
hosting

Odcinek 1

Rok 2014. Nicolás otrzymuje od agentki Sary Smith nową tożsamość. Víctor i Regina stają przed ołtarzem. Nicolás pojawia się w progu kościoła, aby zobaczyć nowożeńców, po czym wychodzi. Reina zauważa go i wybiega za nim na zewnątrz. Nierozważnie wchodzi na jezdnię i zostaje potrącona przez samochód.

Rok 2006. Estefanía przymierza suknię ślubną, ale nie jest zadowolona z efektu. Reina dodaje jej kreacji więcej elegancji, czym zdobywa zaproszenie na ślub. Nicolás idzie do łóżka z Camilą. Wieczorem pojawia się na ślubie Estefanii, gdzie poznaje Reinę. Oboje sprawiają wrażenie ludzi bogatych i żadne z nich nie mówi prawdy o sobie. Estefanía wychodzi za Artemio, właściciela sieci kasyn w Las Vegas. Camila urządza Nicolasowi awanturę, a później ulega wypadkowi. Susana odkrywa zdradę męża. Nicolás jedzie za Reiną i zaprasza ją do wspólnego wyjścia. Miriam oznajmia Lázaro, że zostanie ojcem. Mężczyzna dzieli się wiadomością z Reiną. Artemio umiera w noc poślubną.

Delfina wykrada suknię Reiny, którą miała włożyć na wyjście z Nicolasem. Nicolás i Reina całują się podczas pierwszej randki, a później idą do łóżka. Artemio dzieli spadek pomiędzy syna i świeżo poślubioną żonę. Reina odkrywa, że Nicolás zajmuje się parkowaniem samochodów. On także poznaje prawdę o Reinie: dziewczyna jest szwaczką. Camila popełnia samobójstwo. Reina i Nicolás odbywają szczerą rozmowę, w której opowiadają sobie wzajemnie o swoim życiu. Víctor zleca zabicie Nicolasa w zemście za śmierć córki. Reina chwali się Connie, że planuje poślubić Nicolasa. Nicolás zostaje postrzelony.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 03 grudzień 2014         0 Komentarzy · 247 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Ślub Mariny i Damiana. Esthercita zjawia się w kościele
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 64-68 w TV4 od poniedziałku, 1.12.2014, do piątku, 5.12.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 64-68 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"? Wybucha skandal na ślubie Mariny i Damiana.

"Burza" odcinek 64 - poniedziałek, 1.12.2014, o godz. 17 w TV4

Beatriz zarzuca Mercedes, że chce jej odebrać córkę. Kobieta opowiada jej swoją historię. Zapewnia, że chce, by razem chroniły Marinę przed Ernestem. Tymczasem dziewczyna jest coraz bardziej zazdrosna z powodu znajomości Damiana z Ursulą. Hernan myli Magdalenę z Mariną. Odkrywa, że kobiety są bliźniaczkami. Musi jeszcze dowiedzieć się, kto naprawdę jest ich matką. Lazaro wyznaje Damianowi prawdę o swojej pracy dla organizacji.

"Burza" odcinek 65 - wtorek, 2.12.2014, o godz. 17 w TV4

Damián prosi Lazara, by opowiedział mu o organizacji. Chłopak zabiera go do Roblesa. Policjant przyjmuje ofertę pomocy kapitana. Nereo upija Jazmin i porzuca ją w parku. Delfina przeprasza męża za awanturę, którą mu urządziła. Fulgencio daje Lazarowi dużą sumę pieniędzy w prezencie ślubnym. Ten odrzuca jego gest. Oświadcza, że wolałby poznać tożsamość swojego ojca. Jazmin i Lazaro biorą ślub. Beatriz wyznaje siostrze, że Mercedes jest biologiczną matką Mariny. Prosi, by po jej śmierci pomogła chronić dziewczynę. Hernan planuje wykorzystać do swoich celów informację o siostrze Mariny.

"Burza" odcinek 66 - środa, 3.12.2014, o godz. 17 w TV4

Marina popiera decyzję Damiana, który przywrócił do pracy zwolnioną załogę. Każe Hernowi konsultować z nią wszystkie decyzje. Gurrero chce wiedzieć, co robił Fulgencio po opuszczeniu baru. Delfina okłamuje władze, twierdząc, że była z mężem w sypialni. Esthercita rodzi syna. Damian oświadcza się Marinie. Kobieta zawiadamia matkę o zaręczynach. Beatriz próbuje wybadać, jaki córka ma stosunek do Mercedes. Esthercita wyznaje Hernanowi, że chce uwolnić się od męża i dziecka. Wspólnik obiecuje jej pomóc. Marina dzwoni do Mercedes, by poinformować ją o zaręczynach z Damianem. Telefon odbiera Magdalena.

"Burza" odcinek 67 - czwartek, 4.12.2014, o godz. 17 w TV4

Marina opowiada Damianowi o tajemniczej kobiecie, która odebrała telefon w domu Mercedes. W klubie Macario usiłuje poderwać Magdalenę. Mercedes ostrzega przed nim córkę. Ernesto i Fulgencio uznają, że nie mogą już ufać Hernanowi. Podczas przyjęcia policja federalna organizuje nalot na dom przestępcy. Ernesto zostaje ranny, lecz udaje mu się uciec. Macario korzysta z sytuacji i porywa dziecko. Mercedes obawia się, że jej i jej córkom zagraża niebezpieczeństwo. Mówi Beatriz, że Marina i Magdalena powinny poznać prawdę o swoim pochodzeniu.

"Burza" odcinek 68 - piątek, 5.12.2014, o godz. 17 w TV4

Beatriz sprzeciwia się Mercedes, która chce wyznać Marinie prawdę o jej pochodzeniu. Zamierza przeprowadzić rozmowę z córką po jej ślubie z Damianem. Tymczasem Beatriz dowiaduje się, że zostało jej już niewiele czasu. Hernan mówi Esthercitcie, że Damian zaplanował jej śmierć, by uciec z kochanką. Kobieta przypomina sobie Marinę. Delfina, która znalazła zdjęcie Mercedes w rzeczach męża, uważa, że to z winy kobiety Fulgencio nigdy jej nie kochał. Postanawia rozmówić się z rywalką. Nadchodzi dzień ślubu Mariny i Damiana. Nagle w kościele zjawia się Esthercita.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 28 listopad 2014         0 Komentarzy · 204 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Niewinna intryga" odc. 61-66
Streszczenia odcinków


Odcinek 61

Ramón żąda od Rafaela wyjaśnień w sprawie pieniędzy, które wpłacił na swoje konto bankowe. Jorge składa pozew przeciwko Ramonowi. Leónidas prosi Blancę, żeby pomogła mu ocalić Leticię. Blanca angażuje się w dochodzenie w sprawie Valentiny. Raquel oznajmia Clemente, że zajęła się już Ramonem. Ramón jest rozczarowany brakiem zaufania Kariny i tym, że posądza go o kradzież.

Clemente uprzedza Catalinę, że Ramón znalazł się w poważnych tarapatach, bo Jorge powiadomił policję. Ramón zostaje zatrzymany do przesłuchania. Victoria idzie do biura Raquel i zastaje ją z Ivanem. Prosi Raquel, żeby pozwoliła jej porozmawiać z Leticią, ale ona się nie zgadza. Raquel przekonuje Blancę, że Adriano ją oszukał, a Leticia jest zbyt niebezpieczna.

Blanca uprzedza Raquel, żeby uważała na Ivana, bo jest wspólnikiem Adriano. Ramón odwiedza Adriano w więzieniu, by powiedzieć mu, że Rafael działa na jego szkodę. Simona próbuje oczernić Ramona, pokazując Ticie fakturę na 50 tysięcy dolarów. Domingo prosi Blancę, żeby nie ufała Raquel.

Odcinek 62

Raquel prosi Ivana, żeby udowodnił jej swoją lojalność, zabijając Adriano Ferrera. Sofía daje Cristobalowi adres do Mariany. Karina pokazuje Jorge fakturę za aparat fotograficzny wystawioną na nazwisko Ramona. Estrada zagania Blancę do kontynuowania dochodzenia, aż nie zdobędzie dowodów na to, że przebywająca w zamknięciu kobieta to nie Valentina.

Pojawia się kolejny dowód, który łączy Ramona z kradzieżą. Blanca mówi Eduardo, że ma dowody na to, że jego ciotka Valentina żyje. Mariana uprzedza Ivana, że Raquel dowiedziała się od Blanki o jego przyjaźni z Adriano Ferrerem. Rafael mówi Raquel, że Adriano przestał mu ufać z winy Ramona. Ramón zostaje zatrzymany przez policję i oskarżony o kradzież pieniędzy.

Cristóbal nakrywa matkę w łóżku z Rafaelem. Ramón broni się, że wpadł w pułapkę i nie przyznaje się do przestępstwa. Iván czyni wyrzuty Blance, że zdradziła go Raquel. Karina prosi Catalinę, żeby pomogła Ramonowi. Ramón trafia do więzienia, tego samego, w którym przebywa Adriano.

Odcinek 63

Cristóbal krytykuje matkę za jej romans z Rafaelem. Raquel wyznaje mu w tajemnicy, że Rafael nie jest synem Valentiny i Adriana. Socorro zabiera Eduarda do więzienia na spotkanie z prawdziwą Leticią, córką Melani. Catalina prosi Clemente, żeby pomógł jej wyciągnąć Ramona z więzienia. Iván prosi Marianę, żeby wróciła do Meksyku.

Tita odwiedza Ramona, a wychodząc, napotyka Raquel. Simona oznajmia Rafaelowi, że dotrzymała już swoją część umowy i teraz on musi pomóc jej zajść w ciążę. Eduardo mówi Estradzie, że Valentina żyje i prosi, żeby sprawdził tożsamość więźniarki o nazwisku Rodríguez.

Raquel chce sprowokować Adriano: wręcza mu nóż, aby ją dźgnął. Simona dowiaduje się, że Rafael nie jest synem Ferrera. Adriano atakuje Raquel, za co zostaje przeniesiony do celi karnej. Tita mówi Rafaelowi, że nie rozumie, dlaczego zdradził Ramona, skoro byli przyjaciółmi.

Odcinek 64

Raquel wyjawia synowi i Blance cel swojej wizyty u Adriano: chciała nakazać mu, żeby zostawił Victorię w spokoju oraz powiedzieć, że odkryła jego spisek z Ivanem. Mariana wraca do Meksyku i od razu pojawia się w rezydencji Altamirów. Catalina obiecuje Ramonowi, że znajdzie dla niego najlepszego adwokata.

Mariana przysięga Sofíi, że nigdy więcej już jej nie zostawi. Raquel chwali się Rafaelowi, że jej wszystko poszło po jej myśli i udało się jej sprowokować Adriano. Domingo namawia Blancę do porzucenia planu i ucieczki, zanim wszystko zwróci się przeciwko niej.

Raquel prosi Ivana, żeby pozbył się Adriano. Mężczyzna zgadza się spełnić jej prośbę, kiedy rozpoczną transport broni. Sam tymczasem zleca Marianie nowe zadanie: ma wyeliminować argentyńskiego ministra, który przyleciał z wizytą do Meksyku. Eduardo żąda, by matka opowiedziała mu całą prawdę o Valentinie. Kobieta zrzuca winę na Leónidasa. Valentina ucieka z więzienia. Raquel uprzedza Leónidasa, że nie da się zamknąć za kratkami.

Odcinek 65

Catalina pokazuje Jorge wyciąg z konta Ramona. Oskarżony nie tknął ani centa z pieniędzy, jakie rzekomo ukradł i wszystko wskazuje na to, że ktoś faktycznie próbuje go wrobić. Estrada mówi Adriano, że Valentina żyje i dlatego Raquel oraz Leónidas zostaną wezwani w celu złożenia zeznań. Eduardo prosi matkę, żeby powiedziała mu prawdę jeszcze przed rozmową z policją.

Leónidas próbuje zdobyć adres Eduardo. Eduardo dowiaduje się o ucieczce Valentiny. Podczas przesłuchania Raquel zrzuca całą winę na Leónadas i prosi Estradę, żeby był dla niego łaskawy przez wzgląd na jego wiek. Estrada nie daje się udobruchać i uprzedza Raquel, żeby poszukała dobrego adwokata.

Mariana zabija ambasadora, a następnie pozbawia życia jego ochroniarza, żeby wydostać się z hotelu. Montenegro w nagrodę zezwala kobiecie na rozmowę z Raquel. Mariana w końcu może powiedzieć jej prawdę o Victorii San Marino. Leónidas zostaje aresztowany i trafia do więzienia, w którym przebywa Adriano.

Odcinek 66

Leónidas mówi Adriano, że boi się Raquel oraz tego co zrobi jemu i Valentinie, jeśli ją zdradzi. Blanca odwiedza Adriano, żeby zapytać go, czy miał coś wspólnego ze zniknięciem Valentiny. Valentina włóczy się po ulicach. Karina informuje Blancę, że Mariana zabrała z jej domu jakieś zdjęcia. Blanca żąda od Mariany zwrotu skradzionych fotografii. Mariana chytrze nagrywa całą ich rozmowę, w której zmusza Blancę do wyznania powodów, dla których zgodziła się być impostorem.

Karina odkrywa kłamstwo Simony i natychmiast mówi Jorge, że został oszukany w sprawie ciąży. Mariana pojawia się na ceremonii zaręczyn Eduardo i Victorii, i mówi Raquel, że ma dla niej wiadomość od Ivana. Adriano informuje Leónidasa, że Valentina uciekła z miejsca, w którym przetrzymywała ją Raquel. Próbuje namówić go, żeby powstrzymał Raquel zanim skrzywdzi Valentinę.

Cristóbal mówi Catalinie, że Rafael jest kochankiem Raquel. Mariana odtwarza Raquel nagranie z rozmową z Blancą. Blanca obawia się, że Mariana wyda ją Raquel. Simona odmawia zrobienia testu ciążowego.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 listopad 2014         0 Komentarzy · 229 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Sekret" odc. 61-66
Streszczenia odcinków


Odcinek 61

Pepa chce powiedzieć Martínowi prawdę, ale chłopiec ucieka. Tristán planuje pochować żonę w Asturias. Martín chce jechać razem z nim na pogrzeb matki; mógłby zamieszkać w domu kuzynostwa. Pepa myśli, że Tristán chce rozdzielić ją z synem.

Postawiona w sytuacji bez wyjścia Soledad oddaje się markizowi, żeby ocalić Juana. Raimundo wyznaje ojcu, że jest śmiertelnie chory. Postanawia zataić prawdę przed synem i córką.

Pozycja Pedro jako burmistrza jest zagrożona przez oskarżenia rewolucjonistów, opisane także na łamach prasy. Kiedy gubernator dowiaduje się o sytuacji, chce zniszczyć Mirañara.

Juan dalej nawołuje pracowników do wszczęcia strajku. Francisca dowiaduje się, że Sebastián został pozwany przez rannego pracownika i oferuje wspólnikowi swoją bezgraniczną pomoc. Alberto namawia Pepę, żeby podeszła do egzaminu. Ale to nie wszystko. Prosi ją także, żeby została jego żoną.

Odcinek 62

Pepa odrzuca propozycję małżeństwa Alberto. Brakuje jej jednak, żeby powiedzieć o tym Emilii, która zadłużyła się w lekarzu. Próbuje za to zniechęcić przyjaciółkę, która szuka sposobu, aby przykuć uwagę Alberto.

Alberto odkrywa, że Pepa jest matką Martína. Ponawia swoje oświadczyny i przekonuje ją, że jako mężatka miałaby większe szanse na odzyskanie syna. Pepa po raz drugi odtrąca lekarza, lecz tym razem nie udaje jej się zataić niczego przed Emilią.

Raimundo podpowiada Hipólito, jak powstrzymać gubernatura. Emilia próbuje przekonać brata, żeby pogodził się z ojcem. Francisca przysłuchuje się rozmowie Mercedes z markizem. Jej podejrzenia o tym, że markiz ukrywa jakiś sekret potwierdzają się. Postanawia zmusić Mercedes szantażem do mówienia.

Sebastián zostaje oczyszczony z zarzutów dzięki Francisce. Juan dowiaduje się o tym, co zrobiła Soledad, żeby ocalić jego życie.

Odcinek 63

Emilia czyni wyrzuty Pepie, że nie powiedziała jej o oświadczynach lekarza. Alberto wręcza Emilii skromny podarunek, czym rozbudza jej nadzieję. Pepa radzi przyjaciółce, żeby udawała twardą, bo to przyciąga mężczyzn.

Francisca i markiz sprzeczają się. Teraz, gdy kobieta przejrzała jego zamiary, nie zamierza odstępować mu posagu córki. Postanawia zwrócić się do Mauricia o pomoc w pozbyciu się natrętnego gościa. Mauricio wyjawia Juanowi prawdziwe zamiary markiza wobec Soledad. Chłopak wyzywa markiza na pojedynek na pistolety.

Tristán szuka informacji o przeszłości Pepy. Zakonnica, która dawniej służyła w posiadłości jego brata, Carlosa Castro, początkowo odmawia współpracy. Później potwierdza wersję Pepy: Martín jej jest synem. Po rozmowie z Tristanem, zakonnicę zaczepia okryty cieniem mężczyzna z poparzeniami na ciele.

Pracownicy rozpoczynają strajk, który może opóźnić wykonanie konserw zamówionych do Levante. Sebastián ma pretensje do ojca, że trzyma stronę robotników. Mówi mi, że jeśli fabryka przestanie działać, jego marzenie legnie w gruzach. Pepa dowiaduje się, gdzie przebywa jej syn.

Odcinek 64

Markiz i Juan uzgadniają termin pojedynku. Juan jest na straconej pozycji. Raimundo uważa, że pomysł na pojedynek wyszedł od Franciski. Nie myli się. Pani Montenegro zamierza rozstawić Mauricio i jego ludzi z tyłu, aby zabili obu przeciwników, na wypadek gdyby oddali niecelne strzały.

Ezequiel, krewny Tristana, nie zezwala Pepie na spotkanie z Martínem. Pepa zaczyna się obawiać, że nigdy więcej nie ujrzy syna. Raimundo próbuje doprowadzić do odwołania pojedynku. Dolores pilnie potrzebuje opieki akuszerki.

Alberto podtrzymuje zdanie, że ślub z Pepą może pomóc jej odzyskać Martína. Propozycja pracy w Madrycie przyniesie mu sławę, a dyplom za zdany egzamin zapewni pracę akuszerce. Pepa ma wątpliwości i nie wie, co zrobić.

Tristán wraca w pośpiechu do Puente Viejo. Po drodze zamierza zabrać Martína od kuzynostwa. Ku jego zdziwieniu, chłopiec zniknął.

Odcinek 65

Tristán domyśla się, gdzie schował się Martín. Chłopiec ukrył się przed Pepą, której dalej nie chce widzieć. Tristán uspokaja go i przygotowuje na rozmowę z jego prawdziwą matką.

Markiz zastawia pułapkę na Juana: chce mu dać ślepe naboje. Rosario odkrywa jego plan na czas i naboje zostają podmienione na właściwe. Przed pojedynkiem zostają ujawnione oszustwa markiza. Juan obiecuje darować mu życie, jeśli zwróci Francisce połowę hacjendy i odwoła ślub z Soledad. Alfonso i Ramiro nakrywają Mauricio i jego ludzi schowanych za krzakami, skąd mieli strzelać do pojedynkowiczów.

Pedro zachowuje pozycję burmistrza dzięki zdjęciom Hipólito. Chłopak chce pozbyć się fotografii i poszukać sobie innego zajęcia. Juan zrywa z Soledad z powodu pochodzenia. Francisca dowiaduje się od księdza Anselmo, że Raimundo jest umierający. Rozkazuje przyprowadzić go do jej domu. Dawni kochankowie wyjaśniają sobie nieporozumienia, a nawet więcej… Nagle Raimundo dostaje ataku i traci przytomność.

Pepa musi podjąć natychmiastową decyzję: zostaje w Puente Viejo czy wyjeżdża z Alberto. Prosi o radę księdza Anselmo, gdyż targają ją wyrzuty sumienia z powodu Emilii. Ostatecznie przyjmuje propozycję lekarza. Emilia przeżywa wielkie rozczarowanie, gdy dowiaduje się o jej planach. Tristán zjawia się zbyt późno i przygląda się scenie, w której Alberto oświadcza się Pepie. W porywach złości Emilia zasiada do pisania listu do Franciski, w którym zdradzi wszystkie jej sekrety…

Odcinek 66

Emilia przychodzi do Casony. Jest zdecydowana wydać Pepę, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec jest umierający, zapomina o liście i biegnie do niego. Sebastián pozostaje obojętny na stan zdrowia Raimundo.

Pepa zaręcza się z Alberto. Jej związek z Tristanem rozpada się. Juan angażuje się w politykę. Soledad chce się z nim spotkać i prosi Marianę o pomoc. Dolores wyznaje Pedro, że spodziewa się dziecka. List Emilii trafia do rąk Franciski. Jeśli kobieta go przeczyta, pozna wszystkie sekrety akuszerki…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 listopad 2014         0 Komentarzy · 209 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Burza" odc. 61-66
Streszczenia odcinków


Odcinek 61

Marina oddaje się Damiánowi. Mercedes opowiada Magdalenie o tym, jak sama oddała Marinę po tym, jak mężczyzna zabrał jej Magdalenę. Córka zarzuca jej, że jest złą matką. Ernesto planuje uderzyć Mercedes w jej czuły punkt – jej córki. Lázaro odwiedza Fulgencia w szpitalu. Chce mu jakoś pomóc. Ojciec każe mu zabić Damiána.

Hernán dowiaduje się od Rebeci o wyjeździe Mariny i Damiána. Wściekły obiecuje, że ich szczęście nie potrwa długo. Hernán obwinia Olinto o awarię w przetwórni i zwalnia go. Stan zdrowia Beatriz pogarsza się. Rebeca próbuje skontaktować się z Mariną. Hernán zwalnia wszystkich marynarzy po tym, jak nie chcą wyjawić mu, gdzie są Marina i Damián. Saldaña dowiaduje się o stanie Beatriz. Proponuje Rebece, że pojedzie po Marinę.

Doktor San Miguel zawiadamia Rebecę, że stan jej siostry jest poważny. Kobieta obwinia się, że oddaliła Marinę od matki. José wspiera ją w ciężkich chwilach. Rebeca bezskutecznie próbuje skontaktować się z siostrzenicą.

Odcinek 62

Beatriz wzywa Marinę. Mimo nacisków Fulgencia Lázaro odmawia zabicia Damiána. Ernesto pojawia się w klubie nocnym. Prosi Magdalenę o rozmowę. Gdy dziewczyna chce z nim wyjść, Hector zabrania jej. Ernesto zleca Macario śledzenie Magdaleny. Rebeca jest świadkiem, jak siostra zaczyna dusić się. Lekarze śpieszą pacjentce na ratunek. Rebeca mówi Hernánowi, gdzie znajdzie Marinę i Damiána. Prosi, by przywiózł dziewczynę.

Lekarz informuje rodzinę, że Beatríz musi zostać przewieziona do szpitala w stolicy. Hector opowiada Mercedes o wydarzeniach w klubie. Kobieta domyśla się, że Ernesto próbuje uderzyć ją tam, gdzie zaboli ją najbardziej – córki. Macario wraca do klubu i próbuje zaprzyjaźnić się z Magdaleną. Marina jest w szoku, widząc Hernána. Były narzeczony mówi jej, że Beatríz umiera.

Úrsula jest zła, że Hernán pojechał po Marinę. Ma zamiar o niego walczyć. Damián wraca do chaty i dowiaduje się, że ukochana pojechała z Hernánem. Beatríz błaga córkę, by przysięgła jej, że zapomni o przetwórni i wyjedzie z Pueblo Nuestra Señora del Mar.

Odcinek 63

Marina obiecuje matce, że wrócą do tematu wyjazdu, jak wydobrzeje. Damián nie chcąc wdawać się w konflikt z Hernánem, postanawia nie jechać do Meksyku. Bagre informuje kapitana, że Saldaña zwolnił całą załogę. Mercedes przyjeżdża do szpitala i oferuje Marinie swoje wsparcie. Fabré oznajmia przyjaciołom, że to on jest kapitanem “Burzy” i to on decyduje, kto pracuje na jej pokładzie.

Ornelas zdradza Fulgenciowi, że znalazł dowody i wkrótce on i Hernán Saldaña trafią za kratki. Burmistrz czeka na policjanta przed kantyną. Kiedy ten wychodzi, potrąca go samochodem. Lekarz informuje Marinie i Rebece, że stan Beatríz ustabilizował się. Fulgencio zakrada się do pokoju Ornelasa i zabiera dowody. Úrsula zbliża się do Damiána, wzbudzić zazdrość w Marinie. Sama chce mieć Hernána tylko dla siebie. Delfina i Fulgencio rozmawiają o swoim małżeństwie, które jest tylko z wygody i korzyści dla obojga. Mężczyzna nie ma nic przeciwko rozwodowi, ale uprzedza żonę, że wówczas zostanie bez niczego.

Ernesto wysyła bukiet kwiatów Mercedes. Tymczasem ona odwiedza Beatríz. Umierająca kobieta prosi ją, by rozwiązała umowę z Mariną. Mercedes odmawia. Hernán jest w szoku, widząc Magdalenę w szpitalu. Mercedes wyznaje Beatríz, że jest biologiczną matką Mariny.

Odcinek 64

Beatríz zarzuca Mercedes, że chce odebrać jej córkę. Kobieta opowiada jej swoją historię i mówi, że wyznała jej prawdę, bo razem muszą połączyć siły i chronić Marinę przed Ernestem. Matka dziewczyny zgadza się, ale nie chce, by córka poznała prawdę. Hernán bierze Magdalenę za Marinę. Hernán przeprowadza śledztwo i odkrywa, że Marina i Magdalena są siostrami bliźniaczkami. Nie wie jedynie, czy ich matką jest Beatríz, czy Mercedes. Przy spotkaniu z Mercedes sarkastycznie rzuca uwagę, że traktuje Marinę jak swoją córkę.

José informuje pracodawczynię o spotkaniu Hernána i Magdaleny. Beatríz prosi córkę, by zapomniała o jej prośbie i razem z nią wróciła do miasteczka. Marina rozmawia z Damiánem. Nie kryje swojej zazdrości o Úrsulę. Mercedes idzie do Ernesta. Każe mu trzymać się z daleka od swoich córek, bo w innym przypadku, gotowa jest go nawet zabić.

Ernesto wściekły jest, widząc Hadę rozmawiającą w tajemnicy przed Hernánem. Kiedy żona okłamuje go, policzkuje ją. Damián zauważa dziwne zachowanie Lázara. Chłopak wyznaje mu prawdę o swojej pracy dla organizacji i zdradza, że Robles żyje.

Odcinek 65

Damián prosi Lázaro, by powiedział mu wszystko, co wie na temat organizacji. Robles dostaje e-mail z informacją o śmierci Ornelasa. Natchmiast zawiadamia Guerrero i każe mu przyjrzeć się sprawie. Hernán udaje obrażonego brakiem zachowania Ernesta. Szef przeprasza go i żonę, za to, że ją uderzył. Lázaro zabiera Damiána do Roblesa. Policjant przyjmuje ofertę pomocy kapitana, ale zaznacza, że nie może zrobić nic bez wcześniejszej konsultacji z nim.

Nereo upija Jazmín i porzuca ją w parku. Delfina przeprasza męża za awanturę, którą mu urządziła. Fulgencio daje Lázaro dużą sumę pieniędzy w prezencie ślubnym. Chłopak nie przyjmuje, woli poznać tożsamość swojego ojca. Rosario oddaje pieniądze Fulgencio i każe mu się trzymać z dala od jej syna. Jazmín i Lázaro biorą ślub. Beatriz, czując zbliżającą się śmierć, wyznaje siostrze, że Mercedes jest matką Mariny. Prosi, by po jej śmierci pomogła chronić dziewczynę przed pewnym mężczyzną, który chce ją skrzywdzić.

Hernán obmyśla plan, jak wykorzystać informację o siostrze Mariny. Fulgencio składa Lázaro i daje mu ponownie pieniądze, które oddała mu Rosario. Nagle pojawia się Guerrero i aresztuje burmistrza.

Odcinek 66


Hernán ma za złe Damiánowi, że przywrócił do pracy zwolnionych przez niego pracowników. Fabré staje w obronie przyjaciół. Do rozmowy włącza się Marina, która również uważa, że wspólnik nie miał podstaw do wyrzucenia z pracy Olinto i innych. Prosi Hernána, żeby od tej pory każdą decyzję konsultował z nią. Gurrero chce wiedzieć, co robił Fulgencio po opuszczeniu baru, bo był osobą, która rozmawiała z Ornelasem. Burmistrz zapewnia, że wrócił do domu. Nagle pojawia się Delfina, która okłamuje władze, twierdząc, że była z mężem w sypialni. Esthercita rodzi syna.

Damián oznajmia Marinie, że nie chce, by wchodziła w jego konflikt z Hernánem, ale prosi ją, by nie ufała przyjacielowi. Kapitan oświadcza się ukochanej. Marina zawiadamia matkę o zaręczynach. Beatriz rozmawia z córką o Mercedes. Zauważa, że dziewczyna bardzo ceni i lubi kobietę. Marina wyjaśnia jej, że, odkąd poznała ją, czuje z nią jakąś dziwną więź. Detektyw Archila zawiadamia Mercedes, że dzięki dowodom, które im dostarczyła, prowadzą śledztwo w sprawie prania pieniędzy przez Ernesta.

Esthercita wyznaje Hernánowi, że chce uwolnić się od męża i dziecka. Wspólnik obiecuje jej, że wkrótce zabierze ją do Nuestra Señora del Mar. Hernán zdradza Macario, że jego żona i córka nigdy go nie opuściły, zostały zabite przez Ernesta. Wyznaje, że to samo zrobił z jego rodzicami. Proponuje mu połączenie sił i porwanie syna Ernesta. Marina dzwoni do Mercedes, by poinformować ją o swoich zaręczynach z Damiánem. Telefon odbiera Magdalena…


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 listopad 2014         0 Komentarzy · 240 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Zbuntowany anioł" odc.221-230
Streszczenia odcinków
0229271.jpg

Odcinek 221

Ivo mówi Mili, że jest histeryczką a ona się obraża i wychodzi. Na drugi dzień Ivo nic nie pamięta i dziwi się, że wszyscy są na niego źli. Bernardo jest smutny bo nikt nie pamięta o jego urodzinach. Dowiaduje się o tym Chamuco i mówi o tym wszystkim. Mili postanawia zorganizować przyjęcie dla wujka. Aby się nie zorientował Vicky mówi mu, że to impreza z okazji awansu Rocky’ego. Ivo zmusza Glorię aby mu powiedziała dlaczego Mili z nim zerwała. Bernardo jest szczęśliwy kiedy okzuje się, że przyjęcie jest dla niego. Vicky postanawia pogodzić Mili i Iva. Ivo przebiera się w kostium Rocky’ego a Vicky organizuje zabawę w butelkę.

Odcinek 222

Mili ma pocałować Iva ale odmawia i opuszcza przyjęcie. Jest zła na Vicky za pułapkę. Ivo prosi ojca Manuela o pomoc w odzyskaniu Mili. Damian i Federico odkrywają, że wspólnikiem Ripettiego był Pablo. Okazuje się, że piniądze i tak ma Ripetti a odda je za oczyszczenie swego imienia. Vicky i Rocky kochają się. Angelica zatrudnia nauczyciela, który ma nauczyć Mili zarządzania firmą. Jest nim Ivo. Mili uwodzi go a potem wybiega krzycząc zboczeniec. Mili się nudzi i znowu zaczyna sprzątać. Mili idzie do klasztoru. Stwierdza, że Ivo chce zająć jej miejsce w drużynie piłkarskiej. Wyzywa go więc na mecz.

Odcinek 223

Drużyna Iva przegrywa i Mili mu dokucza. Gloria i Soccoro przygotowują kostium na wieczór panieński Liny. Damian wmawia Ripettiemy, że oczyścił jego imię i każe mu przelać pieniądze na swoje konto. Potem Damian i Federico wydają go policji. Federico zastanawia się jak pozbyć się Rocky’ego. Przyjaciele organizują Bobby’emu i Linie przyjęcie w dyskotece. Mili tańczy na nim z Fabriziem. Fabrizio mówi przy Ivie o Florencji. Mili, Lina i Gloria spędzają noc w klasztorze. Ivo przyjeżdza po Mili. Podczas rozmowy w samochodzie, Ivo patrzy na Mili i powoduje wypadek. Ivo wychodzi z niego bez większych obrażeń ale Mili nie zapięła pasów i w ciężkim stanie trafia na intensywną terapię.

Odcinek 224

Mili odzyskuje przytomność. Nikt nie wie gdzie ona jest bo Ivo nic nie pamięta. Wszyscy się o nią martwią i modlą o jej życie. Pielęgniarka dzwoni do Daniela, który zawiadamia ojca Manuela, że Mili jest w szpitalu. Daniel zawozi Mili do klasztoru. Lina prosi Ramona by został jej świadkiem. Mili chce udawać utratę pamięci. Wiedzą o tym ojciec Manuel, Gloria i Angelica i pomagają jej w tej mistyfikacji. Kiedy Ivo przyjeżdza do klasztoru, Mili udaje, że go nie zna i mówi, że Daniel jest jej narzeczonym.

Odcinek 225

Ivo jest wściekły bo uważa, że Fabrizio oszukał Mili i wmówił jej, że jest jej narzeczonym. Ivo i Vicky chcą by Federico sprowadził Mili do domu ale on się nie zgadza. Angelica radzi Ivowi by jeszcze raz zdobył Mili. Ana podrywa Rocky’ego a Vicky uważa, że to Rocky uwdzi jej przyjaciółkę i jest na niego wściekła. Mili dochodzi do wniosku, że Bóg ją uratował by została zakonnicą. Ivo ogląda zdjęcia ze ślubu Mariny i Pabla. Ku swemu zdumieniu widzi na nich Daniela. Pablo mówi Fabriziowi, że wie kim jest i każe mu powiedzieć prawdę ojcu Manuelowi. Lina i Bobby stresują się przed ślubem. Ivo daje Mili kwiaty. Po jego pocałunku Mili mówi jego imię a potem go nokałtuje.

Odcinek 226

Mili wmawia Ivowi, że nie odzyskała pamięci a był to jedynie przebłysk wspomnień. Ponieważ Vicky ciągle się gniewa, Ramon i Rocky idą na kurs malarstwa, gdzie Rocky udaje malarza i podrywa jedną z modelek. Lina się martwi czy będzie dobrą żoną. Damian pociesza Rosi, która się boi śmierci z rąk mafi. Andrea sugeruje Federicowi aby pozbył się Rocky’ego wywołując u Vicky zazdrość o Mili. Dlatego Federico sprowadza Mili do domu i jest dla niej bardzo czuły. Fabrizio mówi Mili prawdę o sobie. Rocky ukrywa modelkę w pokoju Iva. Rozżalona Vicky chce aby Rocky ją pocieszył. W tym czasie do swego pokoju wraca Ivo. Mili idzie za nim chcąc mu przebaczyć. Wchodzi do pokoju Iva i zastaje tam półnagą dziewczyną.

Odcinek 227

Mili jest wściekła na Iva i nie słucha jego wyjaśnień. Ivo dowiaduje się, że sprawcą całego zamieszania jest Rocky. Ale Rocky nie chce narażać się Vicky i wszystkiego się wypiera. Gloria jest zazdrosna o Chamuca i uważa, że zdradza on ją z Luisą. Lina boi się, że nie spodoba jej się małżeństwo. Damian chce pomóc Rosi mimo, że Pablo mu to odradza. Luisa i Federico robią wszystko by Vicky była zazdrosna o Mili. Ferderico i Luisa chcą wyremontować dom. Ponieważ Mili nie chce słuchać Iva ten prosi o pomoc dzieci z klasztoru. Wszystkie stają przed domem Di Carlów i krzyczą, że Ivo jest niewinny.

Odcinek 228

Mili określa starania Iva krótkim stwierdzeniem: idiota. Angelica nie chce dłużej pomagać Mili w udawaniu amnezji bo to rani Iva. Rocky i Ramon zakładają kolejną firmę pod nazwą „Alibi”. Ich pierwszym klijentem ma być Federico. Marta odkrywa, że Damian ukrywa w swoim pokoju Rosi i domaga się by ją wyrzucił. Mama Bobby’ego daje Linie listę rzeczy, które mu szkodzą. Vicky jest nieszczęśliwa. Lina stresuje się ślubem. Mili i Gloria wyciągają ją do dyskoteki w przedślubny wieczór. Ponieważ Bobby szuka ją tam Lina musi się ukrywać. Mili tańczy z Ivem i jest dla niego miła. Jednak na ślub Mili idzie z Fabriziem i Ivo jest zawiedziony. Po ślubie odbywa się przyjęcie w ogrodzie Di Carlów. Mili chce poprawić Ivowi nastrój.

Odcinek 229

Mili i Ivo zakładają się. Jeśli Mili uda się rozweselić Iva to zje z nim kolację. I oczywiście udaje jej się to. Lina i Bobby wyjeżdzają. Damian prosi Rosi o rękę. Rocky’emu i Ramonowi nie udaje się zapewnić Federicowi alibi na wyjazd z Andreą. Zazdrosna Marta idzie do mafii zdradzić kryjówkę Rosi. Lina przysyła Mili swój bukiet ślubny. Mili i Ivo jedzą kolację w mieszkaniu Iva. Kiedy zaczyna się robić romantycznie po Mili przychodzi Fabrizio.

Odcinek 230

Po wyjściu Mili Ivo stwierdza, że ma dosyć i przestaje o nią walczyć. Kiedy dzwoni do niego Andrea, zaprasza ją do mieszkania i spędzają razem noc. Ana przekonuje Vicky, że Rocky jej nie zdradził a wszystko wyreżyserował Federico. Luisa przeprasza Iva, że nie była dobrą matką. Ivo chce zapomnieć o Mili i ją unika. Kiedy Mili mówi mu, że odzyskała pamięć, Ivo stwierdza, że teraz on chce zapomnieć. Zaskoczona Mili widzi w jego pokoju Andreę.
Dodał:  Wiola dnia 26 listopad 2014         0 Komentarzy · 179 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Nie igraj z aniołem" odc. 91-100
Streszczenia odcinków


Odcinek 91
Emisja: 16 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 17 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Leopardo opowiada Juanowi Miguelowi o tym, że szuka dziewczyny, która mieszkała u niego, po czym uciekła do miasta. Juan Miguel deklaruje się pomóc przyjacielowi w poszukiwaniach. Oferuje mu również schronienie w swoim domu oraz zwierza się ze swoich problemów prosząc zarazem by towarzyszył mu w wizycie u Blanci. Leopardo nie odrzuca propozycji Juana Miguela, jednak zmuszony jest wracać do hacjendy. San Román przedstawia Leopardowi adwokata, który prowadzi sprawę Blanci Silvy. Ten mówi, że oskarżona wspomniała raz imię Omara, lecz to mógł być jedynie zbieg okoliczności. Marichuy zostaje otoczona pytaniami dziennikarzy, którzy niespodziewanie zjawiają się z wizytą w teatrze. Cecilia w końcu widzi się z Marichuy. Dziewczyna nie chce rozmawiać z kobietą i karze jej odejść. W tej sytuacji Cecilia nie ma odwagi wyznać Marichuy iż jest jej matką. Amador spotyka Cecilię wychodzącą z teatru i mówi jej, iż wie kim jest. Beatriz przygotowuje się do uroczystości chrztu. Jej największe obawy budzi niepożądana obecność Amadora, który grozi przyjściem na ceremonię. Onelii nie podoba się wizyta Omara w domu Juana Miguela, na co Rocío tłumaczy, że jeśli nie odpowiada jej takie towarzystwo, to drzwi są otwarte. Estefanía ma za złe Patricio, że pomógł Cecilii w odnalezieniu Marichuy. Sędzia jest zdania, że niemoralne byłoby ukrywanie przed nią tej prawdy. Rocío dzwoni do Vicente. Mężczyzna, choć nadal ją kocha i cieszy się słysząc jej głos, mówi iż nie musiała się fatygować i do niego dzwonić.

Odcinek 92
Emisja: 17 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 18 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Sędzia Velarde otrzymuje telefon ze szpitala, że jego żona Cecilia miała wypadek samochodowy, a jej stan jest dość poważny. Marichuy opowiada Candelarii o spotkaniu z panią Velarde. Dziewczyna zdradza także, iż była trochę niemiła dla niej. Candelaria postanawia odwiedzić Olgę, a Marichuy chce, aby została ona jej asystentką w teatrze. Patricio martwi się stanem żony, lekarze nie chcą go do niej wpuścić. Estefanía wykorzystuje sytuację i o cały wypadek Cecilii obwinia Marichuy. Marichuy rozmyśla o spotkaniu z Cecilią. Ma wyrzuty sumienia, iż była oschła w stosunku do niej. Lekarz informuje sędziego o stanie zdrowia Cecilii. Estefanía życzy Cecilii śmierci. Dziewczyna ma nadzieje, że wypadek okazał się na tyle poważny, iż kobieta go nie przeżyje. Podczas odwiedzin Candelarii u Olgi zjawia się Juan Miguel, który chce porozmawiać z Marichuy. Cecilia odzyskuje przytomność. Kobieta mówi mężowi, gdzie przydarzył się jej wypadek. Wyznaje mu także, że spotkała się z Marichuy, która nią wzgardziła. Juan Miguel wypytuje Candelarię o miejsce ich pobytu lecz ta nie chce mu go zdradzić. Marichuy z Juanitem zjawiają się u Olgi. Zauważa ona Juana Miguela. Jednak w porę udaje jej się razem z dzieckiem ukryć przed nim. Mayita opowiada babci Marianie o zbliżających się chrzcinach synka Beatriz. Candelaria informuje Juana Miguela, że Marichuy niebawem wyjdzie za mąż. Juan Miguel również wyznaje, że wkrótce się ożeni. Estefanía udaje przed Patriciem, że martwi się stanem Cecilii. Marichuy wyznaje Candelarii, że nadal kocha Juan Miguela i nie może go zapomnieć. Mercedes odwiedza Vicente. Kobieta bardzo się cieszy, że dzięki rehabilitacji chłopak może znowu chodzić. Rocío, Mayita i doktor Tinoco idą na chrzciny dziecka Beatriz. Na chrzcinach zjawia się także Amador, którego pojawienie się rodzi niezdrową atmosferę. Między Eduardo a Amadorem dochodzi do kłótni. Martirio dzwoni do domu San Romanów, aby poinformować ich o wypadku pani Velarde. Olga odwiedza Puritę w klasztorze. Dziewczyna mówi matce, że jest szczęśliwa. Balbina informuje Juana Miguela o wypadku Cecilii. Amador zostaje wyproszony z domu Elsy, w którym odbywają się chrzciny synka Beatriz. Na chrzcinach zjawia się Vicente. Amador w rozmowie z Marichuy wyznaje, że, gdy Juan Miguel dowie się, iż ma z nim synka, to najprawdopodobniej będzie chciał jej go odebrać.

Odcinek 93
Emisja: 18 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 19 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Ksiądz Anselmo i Candelaria dowiadują się z gazety o wypadku pani Velarde. Vicente zjawia się w domu Elsy, gdzie odbywają się chrzciny synka Beatriz. Chłopak zauważa Rocío i doktora Tinoco. Amador mówi Marichuy, że San Roman może odebrać jej synka, gdy dowie się o jego istnieniu. Pani Velarde zostaje przewieziona do prywatnej kliniki, jednak jej stan nadal jest poważny. Sędzia bardzo martwi się o nią. Marichuy informuje Amadora, że nikt nie odbierze jej synka, gdyż on jest tylko jej. Juan Miguel odwiedza Cecilię. Dzięki temu mężczyzna dowiaduje się od sędziego, że Marichuy przygotowuje się do nowej sztuki teatralnej. Rocío mówi doktorowi Tinoco, że go nie kocha. Wyznaje, że nadal kocha Vicente, który siedzi przy stoliku dalej i przysłuchuje się ich rozmowie. Olga odwiedza Marichuy i Candelarię. Candelaria informuje je o wypadku pani Velarde. Patricio wyznaje Juanowi Miguelowi, że Marichuy jest winna temu, co przydarzyło się jego żonie. Vicente podchodzi do Rocío, która jest zaskoczona, że chłopak chodzi. Marichuy czuje się źle z powodu wypadku Cecilii. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia, iż przyczyniła się do niego. Isabela i Estefanía wznoszą toast. Kobiety mają nadzieje, że Cecilia nie przeżyje wypadku, a one po jej śmierci będą mogły dobrać się do majątku Velardów. Tomas cieszy się, że Vicente znowu może chodzić. Radość jest większa, gdy oboje z Mercedes dowiadują się, że Rocío i Vicente znowu są razem. Ksiądz Anselmo odwiedza Cecilię w szpitalu. Duchowny obiecuje jej porozmawiać z Marichuy. Leopardo nadal chce odnaleźć Lirio. Marichuy nadal przygotowuje się do swojego debiutu w teatrze. Juan Miguel wyznaje Eduardo, że ma zamiar pójść do teatru, aby zobaczyć debiut Marichuy. Adwokat, który zajmuje się obroną Blanci odwiedza ją w więzieniu. Juan Miguel kupuje dwa bilety na debiut teatralny Marichuy. Chce, aby Omar towarzyszył mu tego wieczoru. Marichuy dzwoni do domu sędziego Velarde, by zapytać o stan zdrowia Cecilii. Telefon odbiera Dora, służąca Velardów.

Odcinek 94
Emisja: 19 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 22 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy zdobywa potrzebne informacje na temat szpitala, w którym leży Cecilia. Juan Miguel mówi Rocío, że zamierza zobaczyć wieczorem Marichuy w teatrze. Podczas odwiedzin u Blanci, spotyka Estefaníę, która również będzie składać swoje zeznania. Lekarz informuje Patricia, że najbliższe godziny będą decydujące dla życia jego żony. W sądzie Estefanía zeznaje, że Blanca nie jest chora co tłumaczy tym, iż jest znakomitą aktorką. Marichuy, w kłótni z Amadorem, rzuca pracę w teatrze i karze mu poszukać innej aktorki na jej miejsce. Estefanía dowiaduje się o pobycie Omara w domu San Romána i ich bliskiej przyjaźni. Cecilia budzi się i widzi ojca Anselmo. Mariana opowiada Mayicie kolejną bajkę. Cecilia mówi ojcu Anselmo o debiucie aktorskim Marichuy i prosi o przysługę. Marichuy zmienia zdanie i wraca do teatru. Isabela i Estefanía knują plan by zdemaskować Marichuy w oczach Juana Miguela i Omara. Marichuy jest bardzo przejęta premierą. Na dodatek grupka dziennikarzy chce z nią zrobić wywiad. Juan Miguel i Omar zjawiają się w teatrze. Omar ma przeczucie, że to właśnie tutaj spotka Lirię. Spektakl się rozpoczyna. Omar opuszcza salę tuż przed tym jak Marichuy wchodzi na scenę. Ojciec Anselmo prosi Cecilię by walczyła o życie i nie dała sobie odebrać córki drugi raz. Spektakl kończy się sukcesem. Publiczność oklaskami gratuluje Marichuy. Dziewczyna, by uciec przed dziennikarzami, skrywa się w swojej garderobie. Zastaje w niej Juana Miguela.

Odcinek 95
Emisja: 22 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 23 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Marichuy zostaje nagrodzona gromkimi brawami. Onelia dowiaduje się o wyjściu Juana Miguela do teatru. Tymczasem San Román spotyka się z Marichuy w jej garderobie. Dziewczyna nie chce jednak z nim rozmawiać. Tego wieczora otrzymuje również bukiet kwiatów od matki, z życzeniami sukcesu. Omar otrzymuje telegram z adresem, pod którym mieszka ta, którą szuka. Estefanía odwiedza Cecilię w szpitalu. Juan Miguel proponuje towarzyszyć Omarowi w spotkaniu z Lirią. Marichuy wyczytuje z gazet pozytywne komentarze na temat sukcesu jej wczorajszego występu. Omar i Juan Miguel zjawiają się w mieszkaniu Amadora, zastając w nim Marichuy i Candelarię. Patricio w rozmowie z Estefaníą wyrzuca swoją złość w stosunku do Marichuy, która przysporzyła im tyle bólu. Marichuy ucieka na widok Omara. Juan Miguel nie zdradza przyjacielowi jej prawdziwej tożsamości. Blanca zaczyna myśleć o Omarze jako o człowieku, który mógłby dowieść prawdy o istnieniu Ivette, zanim doszło do jej spotkania z Juanem Miguelem. Amador rozmawia z Marichuy o sukcesie spektaklu i jasno zaznacza, że gdyby nie on, byłaby nikim. Juan Miguel wpada w złość na myśl, że jego przyjaciel też kocha Marichuy, zwłaszcza teraz, kiedy dowiaduje się o jej dziecku. Marichuy mówi Amadorowi o niezapowiedzianej wizycie Omara i Juana Miguela. Juan Miguel wraca do Marichuy i chce zobaczyć dziecko.

Odcinek 96
Emisja: 23 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 24 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel wyrzuca w twarz Marichuy, że jest hipokrytką i kłamczuchą oraz żąda by pozwoliła mu zobaczyć się z synem. Israel dzwoni do Estefanii. Przyznaje otwarcie, że ją kocha i pragnie zdobyć pieniądze, które ją zadowolą. Juan Miguel mówi Marichuy iż ma nadzieję, że przyzna się przed Omarem do swoich oszustw. Ta zwala go z nóg informacją, że jego syn umarł. Leopardo po raz kolejny pragnie spotkać się z Marichuy i w tym celu wybiera się do teatru. Patricio prosi Cecilię by zapomniała raz na zawsze o Marichuy. Leopardo prosi Candelarię by zabrała ze sobą Lirio i wróciły na hacjendę. Rocío zapewnia Vicente, że nadal go kocha i będą na zawsze razem. Ivette udaje się zawładnąć umysłem Blanci. Kobieta wzywa Omara, aby przyszedł jej na pomoc. Dzięki Onelii, Omar dowiaduje się o relacjach Marichuy z ojcem Anselmo. Juan Miguel odwiedza Blancę w celi. Kobieta mówi, że czuje się osamotniona, po tym jak nie przyszedł jej wczoraj odwiedzić. Marichuy śni się koszmar, w którym widzi Cecilię. Obawiając się o jej życie, dzwoni do szpitala. Clemencia otrzymuje list od Adriána. Chłopak nie żywi juz urazy do matki, jednak nie potrafił zapomnieć o Puricie. Leopardo błaga Marichuy, by powiedziała mu prawdę o sobie. Estefanía pyta Cecilię, czy gdyby miała wybierać między Patriciem a Marichuy, to na kogo by wskazała. Amador zjawia się w swoim mieszkaniu, zastając tam Marichuy i Leoparda. Leopardo myśli, że to Amador jest powodem, dla którego go zostawiła.

Odcinek 97
Emisja: 24 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 25 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Amador przerywa rozmowę Leoparda i Marichuy. Leopardo myśli, że to Amador jest ojcem jej dziecka. Cecilia przyznaje, że gdyby rzeczywiście miała wybierać pomiędzy Marichuy, a Patricio to wybrałaby córkę. Juan Miguel zwierza się Eduardo ze swojego odkrycia. Opowiada mu o tym jak to Marichuy, podając się za Lirio, rozkochała w sobie jego przyjaciela, Omara. Eduardo radzi mu by zdecydował się między Blancą lub Marichuy. Amador radzi Marichuy by dla spokoju, pozwoliła Leopardowi myśleć, że coś ich ze sobą łączy. Kiedy Leopardo opowiada Juanowi Miguelowi o swoim spotkaniu z Lirio, ten zdaje sobie sprawę, że Marichuy po raz kolejny go okłamała mówiąc, że ich dziecko zmarło. Ojciec Anselmo karci Marichuy za ukrywanie prawdy przed Leopardem. Becky, Rocío i Vicente wybierają się z wizytą do teatru, w którym występuje Marichuy. Rocío i Vicente informują ją o swoim ślubie. Juan Miguel udaje się do mieszkania, które wynajmuje Marichuy. Kiedy ta zjawia się w nim, San Román wyrzuca jej kłamstwo o śmierci ich syna, którym spławiła go ostatnim po czym rozwścieczony odchodzi. Lozada zawiadamia Blancę, że ten dzień będzie bardzo znaczącym dla toczącego się wokół niej procesu. Estefanía mówi Patricio o tym jaką odpowiedź usłyszała od Cecilii na temat ewentualnego wyboru między nim a Marichuy. Juan Miguel jest zaskoczony zmianą planów przyjaciela, który zdecydował się nie wracać na hacjendę, choć miał zamiar to zrobić. Eduardo zeznaje, że Viviana Mayer de San Román w chwili śmierci nie była w ciąży. Leopardo zwierza się Juan Miguelowi, że nie chce zamierza wracać na hacjendę bez Lirio. W tej sytuacji, Juan Miguel decyduje się powiedzieć mu całą prawdę o tej, którą zna jako Lirio.

Odcinek 98
Emisja: 25 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 26 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Juan Miguel mówi Leopardo, że Lirio jest z kimś innym. Marichuy zwierza się Amadorowi z wizyt Juana Miguela. Juan Miguel próbuje przekonać Leoparda by zapomniał o Lirio. Ten jednak nie nadaje się namówić, gdyż szczerze ją kocha. Amador zgadza się udawać ojca dziecka Marichuy. Juan Miguel zeznaje w sądzie. Oskarżenie zarzuca mu zaplanowanie zabójstwa razem z oskarżoną. Patricio rozmawia z Cecilią na temat tego, co usłyszał od Estefaníi. Jak twierdzi, zanadto ją kocha aby kazać jej wybierać w tak okrutny sposób i dodaje, że może liczyć na jego wsparcie. Juan Miguel, w sposób bardzo przekonywujący, przedstawia swoją teorię o podwójnej tożsamości Blanci. Leopardo ponownie spotyka się z Marichuy. Proponuje jej by zapomnieli o tym co zaszło i wróciła z nim na hacjendę. Marichuy zwierza się Candelarii z trudnej sytuacji w jakiej postawił ją Leopardo. Leopardo nie rozumie dlaczego Juan Miguel nie wspiera go w jego walce o Lirio, skoro sam tak zażarcie broni Blanci Silvy. Amador uważa, że historyjka o podwójnej tożsamości Blanci byłaby dobrym pomysłem na scenariusz do spektaklu. Juan Miguel kłóci się z Onelią. Cecilia chce spróbować zbliżyć się do Marichuy. W tym celu prosi Rocío by dowiedziała się gdzie ta mieszka.

Odcinek 99
Emisja: 26 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 29 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Prokurator przesłuchuje Blancę. Zdesperowana kobieta, ulega naciskom wywołanym przez jej drugie „ja” i pozwala Ivette zawładnąć swoim umysłem. Leopardo ponownie nachodzi Lirio proponując wspólne wyjście wieczorem. Dziewczyna odrzuca zaproszenie. W szarpaninie, Ivette kradnie jednemu z policjantów pistolet i wymierza go przeciwko zebranym na sali osobom. Leopardo mówi Lirio o wypadku Cecilii oraz tym, że jakaś Marichuy jest córką sędziego Velarde. Dziewczyna jest wstrząśnięta tą informacją i nie potrafi uwierzyć słowom Leoparda. Kiedy Juan Miguel próbuje przekonać Ivette do złożenia broni, ta celuje nią prosto w niego i oddaje strzał. Patricio prosi Cecilię, by zapomniała o Marichuy i wybrała między nim, a córką. Blance powraca przytomność i rozprawa toczy się dalej. Kobieta zostaje warunkowo wypuszczona na wolność i oddana pod opiekę Juanowi Miguelowi, który ma zająć się jej leczeniem. Po rozmowie z Candelarią, Marichuy udaje się do ojca Anselmo aby upewnić się co do tego kim są jej rodzice. Kiedy jednak go nie zastaje, kieruje się w stronę domu rodziny Velarde. W rozmowie z Patriciem wyrzuca mu, że ten mimo iż znał prawdę, to wciąż traktował ją z poniżeniem. Pyta go prosto w twarz, czy jest jej ojcem.

Odcinek 100
Emisja: 29 września 2014, godz. 17:00 w TV4; 30 września 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

Patricio przytakuje na pytanie Marichuy o to czy jest jej ojcem. Dodaje jednak, iż pragnąłby aby nie istniała między nimi żadna więź. Juan Miguel zabiera Blancę do swojego domu, a Onelii daje czas na wyniesienie się do niedzieli. Marichuy wyrzuca sędziemu Velarde wszystkie chwile, w których poczuła na własnej skórze jego odrzucenie, poniżenie i tym samym jasno zaznacza, że nie oczekuje niczego ani od niego, ani od jego żony gdyż jest w stanie sama o siebie zadbać. Onelia zaczyna się pakować. Swoje zniknięcie tłumaczy Mayicie długą podróżą. Blanca opowiada Rocío o tym, co zdarzyło się w sądzie. Kobieta boi się, że sytuacja może się powtórzyć. Marichuy poznaje Ramóna, który będzie jej partnerował w kolejnej sztuce. Juan Miguel przedstawia Blance Leoparda. Leopardo widzi w niej ogromne podobieństwo do złej kobiety, którą poznał niegdyś we Francji. Amador zmusza Marichuy do wyjścia na scenę i radzi jej, by przedłożyła swoją karierę ponad wszystkie inne sprawy, a w szczególności zapomniała o rodzicach. Onelia wyznaje Isabeli, że nie zamierza opuścić domu i planuje zemścić się na Juanu Miguelu i Blance. Rocío przekonuje Blancę do kupna nowych ubrań i całkowitej zmiany imagu na bardziej nowoczesny. Ojciec Anselmo odwiedza Juana Miguela. Jest zły dowiadując się o kolejnym kłamstwie Marichuy dotyczącym ojcostwa jej syna. Jednocześnie potwierdza San Románowi, że to on jest ojcem. Juan Miguel niezwłocznie udaje się do mieszkania Marichuy. Dziewczyna przyznaje, że skłamała gdyż nadal czuje do niego wielką miłość.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 26 listopad 2014         0 Komentarzy · 153 Czytań · Drukuj
 
 
Streszczenia odcinków - "Kobieta w lustrze" odc. 111-120
Streszczenia odcinków
bg-crop.jpg

Odcinek 111

Luzmila mówi Pedritowi, ze ma się nie zbliżać do Maritzy. Marcos pyta się dlaczego tak mówi synowi. Luzmila tłumaczy się, że nie chce by Pedrito przyjmował coś czego ona nie może mu dać i prosi o wybaczenie Maritze. Javier pyta się Juliany co robiła u Pedra. Juliana wybucha płaczem i stwierdza, że ona już tego nie zniesie. Dedektyw chce wiedzieć o co chodzi kobiecie. Juli mówi, że ona nie może pozwolic by zrobili krzywde jej mamie oraz osobom z akademii. Detektyw pociesza Juliane i chce wiedzieć kto wykorzystuje Juliane, prosi aby kobieta mu zaufała. Juli jednak jeszcze bardziej płacze, Javier ją przytula. Luzmila mówi Maritzie, że traktuje ją jak siostre, Baritza chce wiedzieć więc dlaczego kobieta nie pozwala by jej syn przyjął prezenty od niej. Luzmila wymyśla, że jest na nią zła bo nie chciała jej pożyczyć komórki w sklepie. Marcos karze się kobietą pogodzić. Oby dwie przytulają się z obrzydzeniem. Juliana uspokaja się dzięki Javierowi i detektywa powraca do pytania. Juli mówi, że ten mężczyzna zrobił dużą krzydę jej bliskim i poszła mu to wygarnąć. Javier chce wiedzieć czy jest jeszcze coś. Regina kłóci się s Paciem o Gbariela. Luzmila mówi do Baritzy że się ściemnia i za moment zamieni się w Juliane, kobieta żegna się z Marcosem. Marcos prosi Luzmile aby pogadała z Julianą bo się bardzo boi o nią. Juli mówi Javierowi że nic wiecej nie wie. Do laboratorium przychodzi Luzmila, Javier wychodzi. Marcos spotyka się jeszcze z Barotzą w akademii i nadaje na Barbare. Baritza chce porozmawiac o nich. Marcos mówi jej o pomyśle, żeby zrobić przyjęcie w akademii. Kobieta stwierdza, że chyba sobie żartuje, bo ona chce wesele z pompą. Marcos mówi, że myślał, że en pomysł się jej spodoba. Baritza wykręca się, że lepiej by było gdyby ślub był zdala od Juliany i dobrze by było by Juliane umieścić w szpitalu. Luzmila rozmawia z Julianą w laboratorium, Juli żali się, że nie może tak żyć. Marcos stwierdza, że Baritza mówi nie poważnie, że co prawda z Julianą teraz nie jest najlepiej, ale to nie powód aby ją umieszczać w szpitalu. Baritza próbuje nadal przekonać Marcosa, ale przerywa im Javier. Javier i Baritza rozmawiają na osobności. Nino proponuje Antoni by wzięli ślub po kryjomu. Javier nie wierzy słowom Baritzy. Alberto przychodzi do Ginger bo chce się dowiedzieć, co kobieta mu chciała wcześniej powiedzieć, nagle wchodzi Marcos, ale oni jego nie widzą. Ginger mówi, że chce mu powiedzieć o Julianie Soler i Gabrielu Mutti, Alberto dziwi się co ta dwójka ma ze sobą wspólnego. Ginger chce mu powiedzieć, ale nagle zauważa Marcosa. Wymyśla głupoty, aby Marcos odszedł. Gdy mężczyzna odchodzi ta mówi Albertowi, że Juliana jest córką Gabriela. Luzmila rozmawia z Julianą i dziwi się jak to możliwe, że Barbarze wszystko dobrze wychodzi. Alberto nie wierzy Ginger. Chce aby powiedziała mu coś o Maritzy. Ta opowada co Pedro kazał jej zrobić i Alberto stwierdza, że Barbara i Maritza działają razem. Baritza później potka Ginger i chce wiedzieć czy Alberto pytał o nią. Na następny dzień Barbara kłóci się z Romerem. Mężczyzna przeciwstawia się jej. Nestor mówi Julianie, że nie będzie na odczytaniu testamentu. Marcos przypomina sobie jak Baritza uderzyła Juliane, jak źle ją traktowała oraz to jak proponowała by umieścić Juli w szpitalu. Marcos smutny pyta się co się stało z Julianą i dlaczego Maritza tak źle traktowała Julianę. Nagle przychodzi Rosita i przekazuje wiadomość o testamencie. Gbariel dzwoni do Javiera i mówi mu, że skoro jest tak pewny detektyw, że Barbara ukrywa się w firmie on wie gdzie ona jest. Po chwili przejeżdża policja i wchodza do piwnicy w firmie Muttich. Orientują się że Barbara tu przebywała. Baritza i Juliana są u adwokata. Baritza dziękuje przyjaciłce za to, że chce jej przekazać swoje dobra. Zaczyna się odczytanie testamentu, gdy nagle przychodzi Marcos i za nim Alberto. Kobiety nie mogą uwierzyć własnym oczom, Baritza patrzy z wyrzutem i nienawiścią na Julianę.

Odcinek 112

Baritza pyta się Marcosa co tu robi. Marcos mówi, że dostał zaproszenie i że myślał, że to ona wysłała, Alberto mówi tak samo, Baritza patrzy z nienawiścią na Julianę. Gabriel i policja rozglądają się po piwnicy i zauważają wiadomość która została im zostawiona. Baritza nie wierzy Julianie i myśli, że to ona wysłała zaproszenia. Juli postanawia to udowodnić i karzy odejść mężczyzną z gabinetu. Marcos nie chce widzieć w takim stanie Juliany i zgadza się wyjść, lecz Alberto stwierdza, że nie ruszy się z tego miejsca. Luzmila widzi kogoś za zasłoną i myśli, że to złodziej i grozi mu, okazuje się, że to Charli przyszedł z kwiatami. Alberto wychodzi z Marcosem z gabinetu. Gabriel dostrzega, że Javier nie ufa Maritzy. Notariusz czyta testament, z którego wynika, że JuanTobias prawie cały swój majątek zostawił Julianie. Marcos jest pewny, że Maritza jest spadkobierczynią i Alberto mu mówi, że doczeka się wielkiej niespodzianki. Xiomara zostaje napadnięta przez Romera. Juliana pod szantażem Baritzy podpisuje dokument że przekazuje wszystko Maritzie Ferrer. Romero mówi Xiomarze, że teraz Barbarą jest Maritza i zabiera kobiecie samochód. W komputerze w piwnicy policja znajduje zdjęcia Pedra, Romera i Juliany. Gabriel dziwi się co robiła tutaj Juliana. Javier się domyśla, że dlatego tak źle się ostatnio czuła i że Julianą zajmie się osobiście. Baritza mówi Marcosowi, że z Julianą jest co raz gorze i nie wie co z nią robić, Marcos mówi ukochanej, że znaleźli ślady po Barbarze. Xiomara idzie do biura Gabriela i mówi mu i Javierowi, ze Romera ją napad i ukradł auto. Do domu Reginy przychodzą zbiry Pedra i mówią, że przyszli od Pedra i po dług jaki ma Juiana wobec niego. Alberto chce wiedzieć co jest z Julianą, lecz ta karze aby zostawił ją w spokoju. Baritza mówi Marcosowi, że dzisiaj zasiądzie jako prezes Marbelli. Marcos bardzo dziwi się zachowaniu Baritzy, ale życzy jej szczęścia. Regine ratują sygnały nadjeżdżającej policji. Cristina bardzo się rządzi i wydaje polecenia Xiomarze, po czym wychodzi. Charli i Luzmila spędzają upojne chwile w łóżku i rozmawiają o dziecku Gisell. Baritza przychodzi do Nestora i karze mu zwołać wszystkich udziałowców. Nestor zauważa, że kobieta bardzo dziwnie się zachowuje. Marcos idzie do poradę do lekarza i stwierdza, że Juliana potrzebuje aby lekarz ją zbadał. Charli odwiedza Pedra w więzieniu i mówi, że jeśli powie mu gdzie jest Nachito może negocjować jego uwolnienie. Akcjonariusze już się zebrali i Nestor ogłasza, że nowym prezesem firmy jest Maritza Ferrer, Alberto jest w szoku. Javier przychodzi do domu Reginy i pyta się o Juliane, Juli właśnie wchodzi do domu i Javier mówi, że wiedzą o tym, że ona była w miejscu gdzie ukrywała się Barbara.

Odcinek 113

Javier chce wiedzieć co Juliana robiła w tamtym miejscu i co ją łączy z Barbarą. Regina stwierdza, że to musi być jakiś błąd. Javier mówi, że wie, że Juliana jest dobrą osobą, ale musi mu wyznać prawdę. Juliana przyznaje się, że była w tej piwnicy. Alberto jest zdumiony widokiem Maritzy i stwierdza, że to jest nie możliwe, że ona jest prezesem, bo wdową po Juan Tobiasie jest Juliana Soler. Marcos opowiada lekarzowi o Julaianie. Doktor mówi, że lepiej by było gdyby ona przyjechała do niego, Marcos stwierdza, że postara się ją przekonać.Juliana wybucha płaczem i mówi, że już nie może i że wszystkie osoby które kocha są w niebezpieczeństwie przez nią. Javier karze jej się uspokoić i obiecuje, że jej pomorze. Nagle wchodzi do domu Luzmila i zauważa Javiera, przeprasza i chce wyjść, lecz Juliana karze jej zostać ponieważ jej potrzebuje i powie całą prawde detektywowi. Juli opowiada, że Barbara ją porwała i maltretowała, Javier dziwi się dlaczego właśnie Juliane i czego Barbara chciała w zamian. Nestor pokazuje Albertowi, że Baritza jest jedyną dziedziczką majątku JuanTobiasa. Juliana mówi, że ją porwała ponieważ jej nienawidzi od pierwszego dnia w którym ją poznała. Javier się dziwi i stwierdza, że Barbara nienawidzi Maritzy, ale czemu jej i chce aby wszystko Julian mu opowiedziała dla własnego bezpieczeństwa. Gabriel mówi synowi, że Juliana znajdowała się w piwnicy razem z Barbarą. Potem pyta się Marcosa czy jest pewien, że chce się ożenić z Baritzą, bo Javier ma dużo wątpliwości dco do nie. Baritza wygłasza przemówienie na posiedzeniu i mówi, że ich głównym celem jest zniszczenie firmy Muttich. Alberto znowu protestuje i stwierdza, że to pułapka Maritzy, ponieważ ona wychodzi za Marcosa. Baritza stwierdza, że ona chce wykupić udziały Muttich które są za grosze i dużo na tym zarobią. Alberto karze się ocknąć udziałowcom, bo Baritza kłamie, bo chce złączyć dwie firmy w jedną. Po zakończeniu zebrania Baritza zostaje sama z Albertem i mu mówi, że sytuacja się zmieniła i że albo jest z nią, abo przeciwko. Luzmila nie chce aby Javier dłużej męczył jej przyjaciółkę i wyrzuca go z domu. Sekretarka wręcza czarnej rękawiczki kopie testamentu Juan Tobiasa. Alberto mówi Maritzie, że ona musi mieć coś wspólnego z Barbarą, a tym momencie kobieta go całuję. Alberto rozpoznaje ten pocałunek i stwierdza, że ona jest Barbarą. Baritza kpi z Alberta i karze mu się jej dobrze pryjrz3eć i pyta się czy ona przypomina Barabre. Mężczyzna cche wiedzieć gdzie się ukrywa jego kochanka. Baritza mówi mu na ucho, że jest bliżej niż sobie to wyobraża. Luzmila opowiada Juli o przygodzie z Charlim gdy nagle przychodzi Marcos z kwiatami. Luzmila zostawia ich samych i Marcos mówi, że te kwiatki są dla Juli. Marcos karze zapomnieć Julianie o całym świecie i żeby sobie wyobraziła, że w tym momencie nic ne istnieją są tylko oni we dwoje. Javier zastanawia sie nad odciskami i jest prawie przekonany, że tych co nie moga odkryć, że należą do Maritzy Ferrer. Marcos mówi Julianie, że chce aby powróciła kobieta tą któą była wcześniej, taka piękna, miła, która powiedziała że on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Charli mówi Luzmi, że był u Pedra lecz ten nic nie chce powiedzieć, chyba że go wyciągnie z wiezienia. Marcos mówi Julianie, że dobrze by było go gdyby poszła do lekarza i powiedziała mu wszystko o myśli. Lecz Juliana mówi ,że to co jej dolega nie wyleczy żaden lekarz, ani lekarstwa. Marcos mówi Julianie, że ją bardzo kocha i nie chce jej widzieć w takim stanie. Juliana cieszy się ze słów jakie powiedział Marcos, lecz mężczyzna prosi by nie myliła jego słów, bo ona wie o jakie uczucie mu chodzi. Juliana zgadza sie iść dla niego do lekarza, ale prosi aby Maritza nigdy się o tym nie dowiedziała. Juliana zwierza się troche lekarzowi, ale nie zbyt dużo, bo stwierdza, że to jest trudne do wyjaśnienia. Luzmila napada Ginger w akademii i wypytuje ją gdzie jest Nachito. Lekarz mówi Marcosowi, że z Julianą jest źle i moze popełnić jakieś głupstwo. Marcos dziękuje lekarzowi i Juliana pyta się Marcosa co powiedział jemu lekarz. Mężczyzna chce to ukryć, ale mówi jej, że potrzebuje pomocy i on jest po to aby pomóc jej we wszystkim. Marcos całuję ją w rękę i przytula. (śliczna scena) Regina przytula Paco i nagle wchodzi Gabriel. Javier przyjeżdża do Marbelli, Navarro pokazuje mu gdzie Baritza siedziała. Detektyw zauważa szklankę i stwierdza, że będzie mógł zdobyć potrzebujące odciski. Marcos i Julianą są w domu i dzwoni Baritza, Juli nie chce aby odbierał, lecz on mówi, że lepiej aby odebrał wtedy nic nie będzie podejrzewać. Marcos mówi kobiecie, że jest w firmie z ojcem. Nagle do drzwi ktoś puka i otwiera Marcos, okazuje się że to Baritza, kobieta chce wiedzieć co on tu robi.

Odcinek 114

Baritza robi awanturę i stwierdza, że ostrzegała Juliane i że nadszedł czas aby porozmawiały jak kobieta z kobietą. Gabriel widzi Regine i Paco razem i stwierdza, że porozmawiają kiedy indziej i wychodzi, Regina biegnie za nim. Alberto spotyka się z Javierem w firmie i mówi, że Maritza zachowuje się w sposób bardzo dziwny. Baritza krzyczy na Juliane w jej pokoju i mówi, że nie dotrzymała umowy i jeszcze dzisiaj stanie się coś jej matce, uderza Julianę. Juli prosi by zostawiła jej matkę w spokoju a ją morze ukryć gdzie chce. Regina szaleje ze szczęścia po tym jak się dowiaduje że Gabriel był zazdrosny. Baritza mówi Julianie, że ma zniknąć na zawsze i wtedy zostawi jej matkę w spokoju i ma czekać na jej instrukcje. Marcos wchodzi do pokoju Juliany i tłumaczy, że to on jest wszystkiemu winny. Baritza udaje obrażoną i mówi, że jego tylko obchodzi Juliana i że ona nie ma co tutaj szukać i wychodzi. Przyszły wyniki odcisków i wychodzi na jaw, że nieznane odciski należą do Maritzy.Marcos biegnie za Baritzą i przeprasza ją. Tłumaczy się, że zawiózł Juliane do lekarza. Baritza się cieszy z tej wiadomości i chce porozmawiac o ślubie. Marcos nie chce aby tak było, ale zgadza się i mówi, że niedługo się pobiorą ponieważ to ona jest kobietą w której się zakochał i która będzie matką jego dzieci. Do Baritzy dzwoni Romero i pyta się czy nie tęskniła za nim. Wszyscy w akademii robią ogłoszenia aby znaleźć Nachita. Nino i Antonia potajemnie biorą ślub. Javier przychodzi do domu Muttich i mówi, że teraz ma większe podstawy do wątpienia w Maritze, gdyż na przebywała tam gdzie ukrywała się Barbara. Baritz wręcza Romero kluczyki do samochodu i mówi mu, że pozostanie na hacjendzie Juan Tobiasa, bo nikt go tu nie zna. Marcos nie moze się pogodzić z tym co mówi Javier, nagle ma telefon i dzwoni do niego Barbara. Kobieta mówi, że porwała Maritze i Julianę aby się n nich zemścić i że jej nigdy nie znajda. A jak odkryją już prawdę będzie za późno. Juliana przypomina sobie Marcosa i płaczę. Baritza dzwoni do Juliany i karze jej wyjsć z domu za 30 min, bo Romero po nią przyjedzie i tym samym odejdzie na zawszę. Juliana zostawia Reginie list pożegnalny. Nelson widzi jak Juliana odchodzi z walizką i odjeżdża z Romerem. Antonio i Nino oznajmiają rodzinie, że są już po ślubie. Barbara umieszcza Juliane w stodole ze zwierzętami w ranczu Juan Tobiasa. Regina i Luzmila znajdują list Juliany, Luzmi przypomina sobie słowa Juliany i stwierdza, że to prawda o jej odejściu. Mija miesiąc, Marcos szykuje się do ślubu. Regina i Luzmila rozmawiają o tym, że nie dostały zaproszenia na ślub, Regina ma nadzieje, że Juliana nie dowie się o małżeństwie. Paco jest pijany i chce się zrzucić z budynku. Xiomara mówi że nie została zaproszona na ślub, ale da im najlepszy prezent i sięga po pistolet. Romero wyciąga Julianie ze stodoły i zaprowadza do środka. Nagle wychodzi Baritza w suknie ślubnej i karze sobie pogratulować.

Odcinek 115

Baritza oznajmia Julianie, że dzisiaj wychodzi za Marcosa, Juliana jest załamana. Baritza mówi, że ma dla niej niespodziankę. Alberto przychodzi do Xiomary, aby zapobiec aby kobieta poszła na ślub. Marcos przypomina sobie Juliane i mówi ojcu, że chciałby mieć ją blisko. Baritza pokazuje Julianie nagranie, w której Marcos dziękuje Juli za krem i mówi, że wszyscy za nią tęsknią, a drugim prezentem jest zaproszenie na ślub, na który i tak nie pójdzie. Juliana bardzo cierpi i nie może zrozumieć dlaczego Baritza jej to wszystko robi. Alberto wsypuje środek usypiający do szklanki Xiomary, kobieta podstępem je podmienia i udaje, że zasypia. Po wyjściu Alberta z domu, ona wstaje i również wychodzi. Regina przeprasza Paco, ze była tak ślepa i że go tak traktowała. Marcos rozmawia z Charlim i dziwi się, że jego przyjaciel jeszcze nie jest ubrany. Charli stwierdza, że nie wybiera się na jego ślub, bo Baritza nie zaprosiła Luzmili, Marcos stwierdza, ze nie przyjmuje odmowy i że ma przyjść z Luzmi na ślub. Nino nie chce iść na ślub, Antonia na niego krzyczy i rozkazuje mu iść. Baritza pozwala Julianie zadzwonić do domu, lecz tam nikt nie odbiera. Paco nie chce współczucia Reginy i rzuca się z balkonu. Romero zaprowadza Juliane do kurnika, ale tej udaje się wydostać z niego i postanawia coś zrobić aby zapobiec ślubowi Marcosa i Baritzy. Romero jest zły że jego pani wychodzi za Marcosa, kobieta się z niego śmieje i stwierdza, że byłby ostatnim mężczyzną na ziemi, na którego by spojrzała. Pogotowie zabiera Paco do szpitala, Regina jedzie z nim. Na policje zostaje przysłana skrzyneczka od czarnej rękawiczki, znajduje się tam kopia testamentu JuanTobiasa. Javier dowiaduje się, że dziedziczką jest Juliana Soler. Juliana ucieka z rancha i idzie zapobiec ślubowi. Lekarz mówi Reginie, że nic nie jest Paco i pyta się o jej córke Juliane. Marcos czeka w Kościele i zauważa Alberta chce go pobić, ale nagle wchodzi Baritza prowadzona przez Nina. Charli prosi Luzmile aby szła z nim na ślub. Luzmi odmawia, lecz Charli namawia ją aby zrobili to dla Marcosa. Juliana skrada się do Kościoła. Po pewnym czasie wchodzi Juliana. Baritza wydaje się być znudzona ślubem. Ochroniarz chce aby Xiomara pokazała mu zaproszenie, ale ta udaje oburzoną i mówi, że jest bardzo ważnym gościem. Marcos przed ołtarzem przypomina sobie pierwsze spotkanie z Maritzą, [...]. oraz wyznanie uczuć Juliany, po czym stwierdza, że to nie moment aby myśleć o innych rzeczach. Javier odwiedza Nestora i pyta się go dlaczego JuanTobias zostawił majątek Julianie, skoro był żonaty z Maritzą i dlaczego Juliana wszystko przepisała na Maritze. Nestor nie wie co powiedzieć. Xiomara wyciąga broń i chce jej użyć, gdy nagle powstrzymuje ją Juliana. Xiomara rozpoznaje Juliane jako Maritze i patrzy na nią ze strachem i przerażeniem. Paco chce aby Regina została jego żoną. Xiomara rozumie, że przed ołtarzem stoi Barbara jest przerażona i wybiega z krzykiem z Kościoła i zostawia Julianie pistolet. Nestor mówi Javierowi że Juliana i Maritza to t sama osoba. Baritza bierze za meża Maritze, Marcos Baritze, ksiądz się pyta czy jest ktoś kto zna powód aby zapobiec temu ślubowi. Nagle Juliana z bronią w ręku krzyczy, że ta kobieta nie jest Maritzą Ferrer tylko Barbarą Montesionos. Wszyscy patrzą się na Juliane, a Baritza jest zadowolona z biegu wydarzeń.

Odcinek 116

Marcos podchodzi do Juliany, która powtarza, że kobieta z którą bierze ślub jest Barbara Montesinos i chce ich wszystkich skrzywdzić. Marcos stara się ją uspokoić i prosi, by oddała mu broń. Baritza jest bardzo zadowolona, bo Juliana wpadła w jej pułapkę.Pijany Paco w szpitalu prosi Reginę o rękę. Tymczasem Javier pyta Nestora, jak to możliwe, że Juliana i Maritza są tą samą osobą, jeśli on widział je obie w tym samym czasie. Nestor stwierdza, że to niemożliwe, ale potem stara się wykręcić i mówi, że miał na myśli jedynie to, że obie bardzo kocha i dla niego są jakby jedną osobą. Javier nadal stara się dowiedzieć, dlaczego to Julianie Juan Tobías zapisał cały majątek i dlaczego ta scedowała go na Maritzę. Nestor odpowiada, że Juliana czuła, że nie powinna zatrzymać całego majątku i dlatego oddała go Maritzie. Ale detektyw w to nie wierzy.Juliana w kościele tłumaczy, że to nie jej pistolet, tylko Xiomary, która przyszła zabić Maritzę, ale ona go jej odebrała. Baritza stwierdza, że Xiomara nie została zaproszona na ślub i nikt jej tu nie widział, że to ona, Juliana, chciała ją zabić, żeby zdobyć miłość Marcosa. Nikt nie wierzy w zapewnienia Juliany, która trzyma broń przy skroni. Charlie w akademii czeka na Luzmilę i w międzyczasie rozmawia z Ginger, która zapewnia go, że pewnego dnia ta szkoła będzie jej. W końcu przychodzi wystrojona Luzmila i razem z Charlim wychodzą. Do kościoła w końcu wchodzą ochroniarze, ale Marcos nie pozwala im zbliżyć się do Juliany. Baritza chce z tym skończyć, nie zamierza pozwolić, żeby jej ślub zniszczył taki skandal – pyta Julianę co chciała osiągnąć przychodząc do kościoła i mówiąc, że jest Barbarą, a nie Maritzą. Wtedy Juliana wyciąga w jej kierunku rękę, w której trzyma broń i mówi, że ukradła jej lustro i zmieniła się w Maritzę. Prosi Marcosa, żeby uwierzył, że kobietą, którą kochał była ona. Wszyscy się z niej śmieją, sądzą, że zwariowała i boją się, że wystrzeli. Juliana mówi, że zrobiła wszystko, żeby zapobiec temu ślubowi, uciekła Barbarze, która trzymała ją w zamknięciu. Marcos stara się ją uspokoić – mówi, że jej wierzy i wie, że nie chce nikogo skrzywdzić. Ale Juliana czuje, że Marcos traktuje ją jak wariatkę i mówi tak tylko po to, żeby oddała broń i naprawdę wcale jej nie wierzy. Prosi, żeby choć przez chwilę pomyślał, że to co niemożliwe mogło się jednak zdarzyć.Przed kościołem Romero spotyka Xiomarę, która siedzi na ziemi i jest przerażona i prosi mężczyznę, żeby ją zabił. W kościele Marcos zbliża się do Juliany, bo wierzy, że ona nikogo nie skrzywdzi. Juliana oddaje pistolet Marcolowi, a ten ją przytula i prosi, by nie wzywano policji. Juliana mówi mu, że Maritza jest kobietą z lustra i prosi, by nie pozwolił jej, żeby ją skrzywdziła. Baritza już nie jest tak zadowolona z wizyty Juliany na ślubie – nazywa ją manipulatorką, która chce zrujnować najważniejszy dzień w jej życiu. Juliana prosi Marcosa, żeby, kiedy zabiorą ją do więzienia, opiekował się jej mamą. Juliana ucieka przez zakrystię, a za nią biegną ochroniarze. Poszukiwanie Juliany przed kościołem obserwuje Romero, którego zauważa Gabriel. Baritza zostaje sama w kościele i dzwoni do Romero. Każe mu złapać Julianę i zrobić to, co planowali, a potem wychodzi na zewnątrz i domaga się dokończenia ślubu. Luzmi w drodze na ślub, mówi, że jedzie tam tylko na chwilę, bo nie chce oglądać Maritzy. Potem rozmawiają o Nachito.W kościele kończy się ślub. Kiedy Marcos ma pocałować Maritzę i odwraca się w jej stronę, zamiast Maritzy widzi zapłakaną Julianę. Baritza każe mu przestać myśleć o tej kobiecie. Wychodzą przed kościół i się całują, co widzi Juliana ukryta w samochodzie fotoreporterów. Marcos wszędzie rozgląda się za Julianą, ale w końcu daje się przekonać do odjazdu sprzed kościoła. Za nimi jadą reporterzy w samochodzie, w którym schowała się Juliana. W domu Gabriela odbywa się przyjęcie. Kiedy Nestor składa życzenia Baritzie mówi jej o wizycie Javiera i jego pytaniach. Przyjeżdżają Charlie i Luzmila. Luzmi zauważa swoją przyjaciółkę w samochodzie reporterów i pyta co się stało.W szpitalu budzi się Paco i pyta o Reginę. W akademii Ginger prowadzi lekcję tańca, kiedy przychodzi Regina i oskarża ją o stan Profesora Tapii. Ginger oznajmia, że wie, że ojcem Juliany jest Gabriel Mutti. Na przyjęciu Nestor żegna się z Maritzą i mówi, że martwi się o podejrzenia Rosalesa. Kiedy wychodzi zjawia się detektyw. Charlie pyta Giselle, skąd wie, że dziecko, którego się spodziewa jest jego.Marcos sądzi, że Luzmila nie chciała wejść, bo Maritza jej nie zaprosiła, więc wychodzi po nią na zewnątrz, gdzie widzi Julianę opowiadającą przyjaciółce o tym co zaszło. Juliana prosi Marcosa o pomoc.

Odcinek 117

Spotkanie Marcosa i Juliany widzi Romero. Juliana mówi Marcosowi, że była bardzo przestraszona i dlatego schowała się w tej furgonetce, stara się przekonać ukochanego, że wszystko, co powiedziała w kościele jest prawdą, ostrzega go przed Maritzą, ale on nie chce tego słuchać.Na przyjęciu Charlie nadal rozmawia z Giselle o dziecku, którego się spodziewa. Proponuje jej zrobienie testu na ojcostwo i Giselle się zgadza.Pogawędkę ucinają sobie także Baritza i det. Rosales. Baritza wytyka Javierowi, że ciągle ją podejrzewa, mimo, że był przy tym, kiedy Barbara dzwoniła do Marcosa i przyznała się do porwania Juliany i jej – Maritzy. Rosales dziwi się, że jest tak dobrze poinformowana o posunięciach Montesinos. Zwraca jej uwagę, że nie odpowiedziała na jego pytania, ale on poczeka i porozmawia z nią kiedy wróci z podróży poślubnej.W akademii Regina rozmawia z Ginger i zaprzecza, że Gabriel jest ojcem Juliany i ją policzkuje. Tymczasem Juliana stara się usprawiedliwić przed Marcosem – mówi, że sprawia mu same problemy i byłoby lepiej gdyby nigdy jej nie spotkał. Mężczyzna zaprzecza – opowiada o dobrych stronach ich znajomości – o przyjaźni jaka ich połączyła, o tym, że tylko dzięki niej firma Muttich uniknęła bankructwa i za to jest jej bardzo wdzięczny. Luzmila prosi go, żeby zabrał Julianę gdzieś daleko, gdzie nikt jej nie skrzywdzi, bo ona mówi prawdę. Ale Marcos znów się denerwuje i stwierdza, że chyba nie wie co mówi. Potem zwraca się do Juliany i mówi, że nie może teraz wyjechać podróż poślubną, bo nie może przestać o niej myśleć i martwić się, że ktoś ją skrzywdzi. Jest bardzo zmartwiony i mówi jej, że musi na jakiś czas zniknąć. Popiera go Luzmi i Marcos w końcu decyduje się zawieść gdzieś Julianę. Niestety śledzi ich Romero.Zdenerwowana Luzmila wchodzi do domu Muttich i prosi Charliego o pomoc w ukrywaniu nieobecności Marcosa. Baritza denerwuje się nie widząc gdzie jest jej mąż. Romero zawiadamia ją, że śledzi Marcosa i Julianę. Gabriel rozmawia z Cristiną i chwali jej osiągnięcia zawodowe. Jakieś panienki obgadują Nina, a wtedy Antonia przedstawia go jako swojego męża. Także Gabriel szuka Marcosa. Luzmila jako powód jego nieobecności podaje problemy z samochodem jednego z gości. Seńor Mutti jest bardzo zdziwiony, ale zmienia temat i wyraża niezadowolenie z obecności Alberto, który rozmawia z Baritzą.Tymczasem Marcos zawozi Julianę do kliniki dla psychicznie chorych. Stara się ją przekonać, że zrobił to dla jej dobra, bo potrzebuje pomocy, a on chce widzieć ją zdrową. Juliana nie może uwierzyć, że zrobił jej coś takiego. Marcos mówi, że jej do niczego nie zmusza, ale martwi się o nią i wie, że potrzebuje odpoczynku, spokoju. Juliana stwierdza, że była głupia myśląc, że ktokolwiek uwierzy w historię, którą opowiedziała, bo ona sama by nie uwierzyła. Marcos obiecuje jej, że po powrocie z miesiąca miodowego odwiedzi ją i postara się załatwić sprawę zdarzenia w kościele. Juliana zgadza się zostać w psychiatryku pod warunkiem, że nikt, absolutnie nikt, się nie dowie gdzie przebywa, a zwłaszcza Maritza.Na przyjęciu Baritza nadal rozmawia z Alberto i przekonuje go, że jest wspólniczką Barbary, ale ten jej nie wierzy i pyta dlaczego, jeśli mówi prawdę, wyszła za Marcosa. Natomiast Baritza chce się dowiedzieć, co zrobił z pieniędzmi Barbary. Pijany Nino świetnie się bawi na przyjęciu, razem Antonią dają popis tańca. Ciąg dalszy rozmowy Alberto z Baritzą – mężczyzna stwierdza, że wie już dlaczego Juliana powiedziała, że jest Barbarą i chciałby wiedzieć co jej zrobiły, że doprowadziły ją do tego stanu. Baritza kończy rozmowę zapewnieniem o jej kontynuacji po powrocie z podróży poślubnej.Ich wymianę zdań uważnie śledzi Cristina.Lekarz pokazuje pokój Julianie i Marcolowi, który wierzy, że dziewczyna z pomocą specjalistów wyzdrowieje i stanie się tą samą Julianą, co dawniej. Lekarz zostawia ich samych i Marcos zaczyna się żegnać z Julianą. Ta dziękuje mu za uchronienie przed więzieniem, ale Marcos mówi, że miedzy przyjaciółmi nie ma długów. Siadają na łóżku i Juliana prosi, żeby zamknął oczy i przypomniał sobie dzień pierwszej komunii Pedrita, kiedy pierwszy raz kochał się z Maritzą. Kiedy Juliana opowiada o tym dniu Marcos zbliża się do niej i ją całuje. Potem nawzajem się przepraszają. Marcos zbiera się do wyjścia, ale obiecuje, że jak tylko wróci z podróży poślubnej odwiedzi ją.Na przyjęciu Baritza flirtuje ze zdziwionym Gabrielem. Charlie, Luzmila, Antonia i Nino rozmawiają o Nachito.Gdzieś w szklarniach z kwiatami pewien fotograf robi zdjęcia i zauważa Nachito. Zastanawia się skąd zna to dziecko.W klinice Juliana znów stara się przekonać Marcosa, że mówiła prawdę i Maritza przetrzymywała ją na ranczu Juana Tobíasa. I jeśli jej nie wierzy, niech tam pojedzie i sprawdzi. Ale Marcos nie chce już o tym rozmawiać. Wtedy Juliana prosi go, żeby uwierzył choć w jedną rzecz – że go kocha. Marcos w końcu wychodzi i Juliana zostaje sama.Romero dzwoni do Baritzy, żeby ją poinformować gdzie przebywa Juliana. Baritza jest bardzo zadowolona i chce, żeby Juliana na zawsze już pozostała zamknięta i każe mu kogoś przekupić, żeby to osiągnąć.Marcos w drodze do domu postanawia zajrzeć do domu Juana Tobíasa, zastanawia się czy Juliana naprawdę jest tak szalona.Na przyjęciu Luzmila rozmawia z Baritzą, która brak zaproszenia tłumaczy dbałością o stan jej finansów, bo wie, że ubranie i fryzjer dużo kosztują, a ona nie ma pieniędzy.Na ranczu Marcos nie zauważa niczego dziwnego i żal mu Juliany, bo myśli, że naprawdę zwariowała.Luzmila prosi Marcosa, żeby powiedział jej dokąd zawiózł Julianę, ale ten chce dotrzymać słowa danego przyjaciółce i nie zdradza miejsca jej pobytu. Państwo młodzi wyjeżdżają.Tymczasem człowiek, który widział Nachita, przypomina sobie, że jest on poszukiwany.W szpitalu Juliana zauważa Romero rozmawiającego z pielęgniarzem.W hotelu Baritza z Marcosem są razem w jacuzzi. Marcos mówi, że zrobiłby wszystko dla swojej żony i wtedy Baritza prosi go, żeby przekonał ojca, żeby przekazał jej prezesurę w firmie Muttich. Marcos jest zszokowany i nie wierzy w to co właśnie usłyszał.

Odcinek 118

Marcos uznał, że Baritza żartuje, ale ona wraca do sprawy i mówi, że byłoby dobrze, żeby oba przedsiębiorstwa były zarządzane przez jedną osobę. Marcos rozmarza się i stwierdza, że byłoby pięknie, gdyby połączonymi firmami zarządzał jego ojciec. W szpitalu Romero oferuje pieniądze pielęgniarzowi w zamian za informacje o jednej pacjentce, dokładniejsze instrukcje ma przekazać później.W akademii Charlie i Luzmila zaczynają pieszczoty, ale dziewczyna nie może przestać martwić się o Julianę i nie może zrozumieć czemu jej przyjaciółka nie chce, żeby wiedziała gdzie przebywa. Przychodzi Pedrito z Chelą, która informuje Luzmi o fałszywych telefonach dotyczących Nachito. W hotelu Baritza cały czas mówi o połączeniu firm. Marcos stwierdza, że są w podróży poślubnej i nie powinni rozmawiać o interesach. Zaczynają się kochać. W szpitalu Juliana obejmując poduszkę stara się uspokoić. Chce, żeby po powrocie Marcos zastał ją w dobrym zdrowiu, chce mu udowodnić, że nie jest szalona, żeby uwierzył w jej historię. Staje się jeszcze bardziej smutna, gdy uświadamia sobie, że jej ukochany jest w tej chwili z Barbarą. Następnego dnia Regina siedzi sama przy stole, kiedy przychodzi Martín z gazetą. Ponieważ Regina czuje się samotna zaprasza go na wspólne śniadanie. Dziękuje mu za gazetę, ale twierdzi, że nigdy ich nie czyta, bo przekazują tylko złe wiadomości – otwiera gazetę i podaje przykład – „Kobieta z pistoletem niszczy ślub Marcosa Mutti i Maritzy Ferrer” i w tym momencie widzi zdjęcie swojej córki.Juliana budzi się w klinice, przychodzi do niej lekarz i pyta, czy wypoczęła. Ona odpowiada, że dobrze jej się znów spało w łóżku. On zdziwiony pyta, gdzie spała do tej pory i dowiaduje się, że w kurniku, razem ze zwierzętami. Doktor nie wierzy, ale się nie sprzeciwia, tylko informuje ją, że ma spotkanie z doktor Rodriguez. Na komisariacie det. Rosales przegląda gazety i jest zły, że chociaż był wczoraj na weselu, nikt nie raczył go poinformować o zajściu w kościele. Mówi podwładnemu, że dla niego Maritza jest coraz bardziej podejrzana. Prosi również o znalezienie aktu ślubu Juana Tobíasa, bo ma pewne podejrzenia i chce je sprawdzić. Kiedy w hotelu Baritza się budzi w łóżku nie ma Marcosa.W szpitalu Doktor oznajmia Julianie, że on zajmie się fizyczną stroną badań, a doktor Rodriguez psychiczną. Kiedy wchodzi lekarka, informuje Julianę, że jest do niej telefon. To Marcos, który dzwoni, żeby jej życzyć dobrego dnia i spytać jak się czuje. Juliana dziękuje mu za pamięć i mówi, że jest spokojniejsza i że kiedy on wróci ona będzie już całkiem zdrowa.Wtedy na balkon, gdzie Marcos rozmawia przez telefon, wchodzi Baritza i pyta z kim rozmawia. Marcos nie wie co powiedzieć, ale Juliana podpowiada, żeby powiedział, że rozmawia z Javierem. Baritza wykonuje odwrót do pokoju, bo nie chce rozmawiać z detektywem.Na komisariacie Javier patrząc na zdjęcie Maritzy nagrywa swoje spostrzeżenia. Wchodzi inny policjant i mówi, że z urzędu przyszła informacja o ślubie Juana Tobíasa. Detektyw uśmiecha się, bo jego podejrzenia okazały się słuszne – teraz ma dowód, że to nie Maritza, a Juliana była żoną Fonseci. Człowiek w czarnych rękawiczkach przygotowuje kolejny anonim.Regina czytając gazetę wchodzi do akademii tańca, nie może uwierzyć w to, co czyta o swojej córce. Wtedy wchodzą Nino i Antonia, która mówi, że Gabriel jest na zewnątrz i chce z nią porozmawiać.Baritza dzwoni do Romero, żeby zapytać, czy znalazł kogoś, kto im pomoże i przekazuje mu następne rozkazy. Marcos cały czas rozmawia z Julianą, ale boi się, że Baritza wejdzie i go nakryje. Juliana widzi przez okno Romero i mówi o tym Marcosowi, boi się, że stanie się jej coś złego, ale Marcos nie wierzy, że Romero może tam być, bo tylko on wie, gdzie ona przebywa. Złości się, bo uważa, że Juliana wymyśla niestworzone rzeczy, żeby nim manipulować. Romero informuje Baritzę, że Juliana go zauważyła.Gabriel rozmawia z Reginą o wydarzeniach na ślubie a potem ją przytula.Juliana ciągle rozmawia z Marcosem, który jest coraz bardziej zły, prosi Julianę, żeby porozmawiała o swoich obsesjach z lekarzem i kończy rozmowę. Wchodzi Baritza i pyta o czym rozmawiał z Rosalesem, że jest tak zmartwiony. Ten odpowiada, że o niczym ważnym, ale Baritza zdaje się mu nie wierzyć.Wszyscy współczują Reginie i proponują jej pomoc. Luzmila mówi, że Juliana na pewno ma się dobrze, ale kiedy Regina pyta ją, czy rozmawiała z jej córką, ta zaprzecza i wychodzi z Antonią na zewnątrz. Regina pyta Gabriela, czy Juliana trafi do więzienia. Ale on mówi, żeby nie martwiła się o jej obronę. Regina nie chce przyjąć pieniędzy, ale Gabriel mówi, że należą się jej córce za formułę kremu.W klinice Juliana pyta lekarkę o ochronę budynku. Pani doktor jest ciekawa z jakiego powodu i Juliana opowiada jej o swoim lęku przed Barbarą i Romero. Rodriguez udaje, że jej wierzy, ale w rozmowie z Arboledą (ten doktor) stwierdza, że pacjentka cierpi na manię prześladowczą. Juliana nadal martwi się o swoje bezpieczeństwo, bo widzi, że lekarze jej nie wierzą.Na ranczu Juana Tobíasa Nestor rozmawia z Refugio i pyta czy zauważyła coś dziwnego w zachowaniu i wyglądzie swojej pracodawczyni, ale służąca nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, za to opowiada o prawie łysym dziwaku, który sypiał na zewnątrz.Gabriel pociesza Reginę, która obwinia siebie o to co się stało jej córce, mężczyzna stara się ją uspokoić, obejmuje i całuje.W hotelu Marcos i Baritza pakują walizki. Rozmawiają o swoim miesiącu miodowym, ale Marcos czuje się winny i opowiada Baritzie, że kiedy zniknął z przyjęcia był z Julianą i że ona nie czuje się dobrze.Tymczasem Alberto przegląda wyciągi z kont, które założyli z Barbarą. Wtedy przychodzi Xiomara i mówi, że Maritza i brzydula są jedną osobą.Do pokoju Juliany wchodzi opłacony przez Romero pielęgniarz i podaje jej tabletki. Juliana nie chce ich połknąć, ale pielęgniarz przekonuje ją, że jeśli chce szybko opuścić szpital powinna stosować się do zaleceń lekarza.Alberto stwierdza, że Xiomara jest tak samo szalona jak Juliana. Tłumaczy, że Maritza i Barbara są wspólniczkami i że udało im się wszystkich oszukać. Xiomara wyznaje, że to ona chciała zabić Maritzę w kościele. W tej samej chwili człowiek w czarnych rękawiczkach wsuwa pod drzwiami wiadomość.Na komisariacie Armando przekazuje Javierovi pistolet zabrany Julianie. Rosales nie wierzy w złe zamiary Juliany, uważa ją za osobę niezdolną do takiej agresji. Zgadza się z nim Gabriel i dlatego chce wiedzieć, na kogo jest zarejestrowana broń.Do akademii przychodzi człowiek, który widział Nachita.W klinice Juliana po zażyciu lekarstw jest w bardzo złym stanie. Romero przekazuje dalsze instrukcje pielęgniarzowi.W hotelu Marcos informuje Baritzę, że muszą przełożyć miesiąc miodowy. Baritza jest wściekła.

Odcinek 119

Marcos mówi Maritzie, że jest mu przykro, ale nie pojedzie i że muszą przełożyć ich miesiąc miodowy. Baritza jest oburzona. Marcos tłumaczy się, że nie może zostawić tak Juliany. Kobieta jest wściekła, że znowu wszystko przez Juliane i pyta się Marcosa czy zakochał się w Julianie Soler. Juliana źle się czuje i wyobraża sobie Barbare, Pedra i Romera jak chcą ją skrzywdzić. Luzmila jest szczęśliwa z wiadomości, że fotograf wie gdzie jest Nachito idzie z ludźmi z akademii po niego. Javier wysyła broń do zbadania, aby sprawdzić do kogo należy. Marcos stwierdza, że jak Baritza może wygadywać takie rzeczy skoro dopiero co z nią się ożenił. Mężczyzna stwierdza, że martwi się o Juliane ponieważ mówił, że widziała Romera w tym miejscu w którym się ukrywa. Baritza chce wiedzieć co to za miejsce, ale Marcos stwierdza, że obiecał Julianie, że nikomu nie powie. Alberto dzwoni do Baritzy i mówi, że otrzymał anonim i że muszą szybko porozmawiać. W firmie Cristina z modelkami śmieją się przeglądając prasę ze skandalu jaki był na ślubie.Alberto chce wiedzieć czy to Baritza albo Barbara przysłały do niego anonim, lecz Baritza stwierdza że to nie ona. Lekarz mówi przez telefon Marcosowi że Juliana miała kryzys. Baritza przeprasza Marcosa i oznajmia, że go rozumie dlatego przełożą ich miesiąc miodowy. Wszyscy z akademii szukają Nachita. Paco stwierdza, że to nie możiwe aby Juliana i Maritza były razem w Kościele, Regina mówi, że ona sama widziała i że Gabriel mówił… Paco stwierdza, że już wie oco chodzi o Gabriela, Regina jest na niego gdyż jego córka zaginęła a on tylko mówi o tym, że Gabriel przyszedł ją odwiedzić. Przerywa im Chela. Alberto dowiaduje się od Xiomary, że jego pistolet ona zabrała do Kościoła i Juliana z nim została. Javier dostaje wiadomość, że pistolet jest zarejestrowany na Alberta Gutiereza. Marcos odwiedza Juliane w szpitalu i orientuje się, że kobieta jest w fatalnym stanie, jest przerażony. Juliana majaczy, że go kocha. Romero płaci pielęgniarzowi. Alberto jest wściekły na Xiomarę. Marcos opiekuje się Julianą, gdy nagle przychodzi pielęgniarz i daje tabletki Julianie. Marcos przypomina sobie słowa Juliany gdy mówiła mu o Romerze i przykro mu jest, że Juliana myśli, że wszyscy chca ją skrzywdzić gdy nagle mężczyzna zauważa Romera. Chce iść za nim, ale pielęgniarz go powstrzymuje, Marcos zastanawia się czy to był Romero. Britza czyta anonim na którym pisze, bez Barbary Montesinos nie możesz wyciągnąć pieniędzy z banku, które ukradłeś Muttim. Alberto stwierdza, że musi wiedzieć gdzie jest Maritzy wspólniczka bo bez niej nie może wyciągnać pieniędzy, wszystko podsłuchuje Xiomara. Armando dzwoni do Gabriela i mówi mu, że Maritza znajduje się w domu Alberta. Marcos mówi lekarzowi, że Juliana wspominała, że widziała Romera w szpitalu i że on też go tu widział, ale lekarza zapewnia go że to jest niemożliwe. Alberto chce aby Barbara podpisała dokument bo on straci te wszystkie pieniądze. Baritzaa stwierdza, że Barbare nie interesują już te pieniądza i teraz nikt jej nie rozpozna, ponieważ Barbarą Montesinos jest ona. Alberto jest przerażony tą wiadomością i Xiomara również. Alberto zaczyna dopiero jej wierzyć, gdy Baritza po kolei wymienia banki w których są zamieszczone pieniądze, Baritza orientuje się, że za drzwiami jest Xiomara. Gabriel zawiadamia syna, że jego żona znajduje się w apartamencie Alberta. Javier przychodzi do Nestora i mówi mu, że jego syn nigdy nie ożenił się z Maritzą Ferrer tylko z Julianą Soler. Luzmila zauważa w ukryciu Nachita. Barbara bije Xiomare. Xio z Albertem są w ogromnym szoku i niewiedzą co myśleć, do drzwi dobija się Marcos i karze otworzyć drzwi.

Odcinek 120

Marcos dobija się do drzwi, nikt nie ma zamiaru mu otworzyć, ale jednak decyduje się na to Xiomara. Marcos chce wiedzieć co się tam dzieje. Luzmila idzie po Nachita, ale zbirzy Pedra ją łapią, z pomocą idą Nino, Antonia i Charli i Nelson. Baritza się tłumaczy że przyszła załatwić pewne sprawy jakie łaczą ją z Albertem, Marcos chce wiedzieć o jakie sprawy chodzi. Xiomara karze kobiecie powiedzieć mężowi to samo co powiedziała im, Alberto zabiera Xiomare. Marcos karze Baritzy mówić to o czym wspominała jego była żona. Antonia zresztą wdają się w bujkę, bandyci uciekają i Luzmila idzie do Nachita. Przed akademii szykuj kioski, aby móc sprzedawać kremy Juliany. Baritza się tłumaczy, ze dzwonili do niej z banku, ze Alberto chce zrobić przelewy bez jej zgody. Marcos znajduje rachunki, na których są powypisywane sumy jakie są w różnych bankach na Barbare i Alberta. Lekarze nie wiedz co jest przyczyną tak złego stanu Juliany i postanawiaj zmienić leki. Marcos ma pretensje do ALbera o pieniądze które ukradł razem z Barbarą z firmy Muttich. Baritza karze,a by Alberto im to wyjaśnił. Pielęgniarz mówi Julianie, że to są nowe leki któe Marcos kazał za stosować. Marcos bije się z Albertem, Baritza jest zadowolona. Wszyscy w akademii są szczęśliwi z powrotu Nachita. Javier zastanawia się jaki związek ma Juliana, Maritza i Alberto i kim tak na prawdę jest Alberto Gutierez. Baritza powstrzymuje Marcosa i mówi, żeby lepiej poszli z domu tego szczura. Alberto mówi, że ona jest dużo gorsza od niego, kobieta go policzkuje. Alberto wyrzuca ich z domu, Marcos uprzedza mężczyznę że doniesie na niego i zgnije w więzieniu. Luzmila mówi Paco, że teraz Maritzą Ferrer nie jest Juliana tylko Barbara Montesinos. Tapia martwi się o chrześnicę. Juliana ukrywa tabletki i myśli, że Marcos chce ją skrzywdzić i doprowadzić do wariactwa. Marcos mówi Baritzie, że Juliana jest w szpitalu psychiatrycznym i że jest z nią źle. W akademii jest przyjęcie zorganizowane z okazji powrotu Nachita. Wspólnicy Pedra odbijają go gdy zostaje przewożony. Baritza i Marcos mówi Gabrielowi, że znaleźli dokumenty u Alberta które na których było wypisane ile pieniędzy ukradli z ich firmy. Gabriel jest wściekły. Charli dzwoni do Marcosa i mói ,ze odnaleźli Nachita. Marcos chce jechać do akademii z Baritzą, ale ta mówi że źle się czuje. Javier odwiedza Alberta i mówi o pistolecie który miała Juliana na ślubie i który należy do niego. Policjant zawiadamia Javiera, ze Pedro uciekł. Barbara karze Romerowi znaleźć Pedra i mają odkryć kim jest osoba która przesłała Alberto anonim. Romero stwierdza, że wie kim jest ta osoba. Marcos mówi Luzmi, że Juliana znajduje się w wariatkowie. Luzmila prosi by mężczyzna zabrał ją do niej. Juliana nie moze uwierzyć, że Marcos chce ją skrzywdzić, gdy wchodzi pielęgniarz udaje że źle się czuje. Pielęgniarz stwirdza, ze przyszedł się upewnic, ze lecenie któe zalecił Mutti daje efekty i mówi ,ze dostał duże pieniądze za to. Po wyjściu mężczyzny Juliana stwierdza, że Marcos jest manipulowany przez Maritze. Baritza bije Romera i karze powiedzieć prawdę, Romero mówi że czarna rękawiczka przyszła do niego i chciała aby on ją zdradził, ale on nigdy by tego nie zrobił bo ją kocha, mówi także że twarzy nie widział tej osoby. Marcos wchodzi z Luzmilą do pokoju Juliany, kobieta karze mu odejść bo on chce ją skrzywdzić. Marcosowi jest bardzo przykro.
Dodał:  Wiola dnia 26 listopad 2014         0 Komentarzy · 139 Czytań · Drukuj
 
 
Adriana Campos
Życiorys
hosting

Adriana Campos kolumbijska aktorka urodzona 27 lutego 1979 roku w Chaparral w Kolumbii. Pracowała głównie dla RCN Televisión i Caracol Televisión. Adriana został dwukrotnie nominowany do Nagrody TV y Novelas dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w serialu "Vecinos" i dla najlepszej antagonistki za rolę w telenoweli "Bella Calamidades".


Filmografia
-Amo de casa jako Yaneth Camacho (2013)
-Confidencial jako Sara (2011)
-Bella Calamidades jako Priscila Cardona (2009-2010)
-Vecinos" jako Nicole (2008)
-Ostatnia godzina("Tiempo final") jako Mara (2008)
-Victoria (2007)
-Madre Luna jako Zulma Moreno (2007)
-Zorro(Zorro: La espada y la rosa") jako Regina (2007)
-Miłości na sprzedaż
-Gringo Wedding jako Claudia (2006)
-Te voy a enseñar a querer (2004)
-Dziedzictwo Luny (Luna la heredera)
-El inutil jako Jackie Ruiz (2001)
-Se armó la gorda jako Lucia Galan (2000)
-A donde va Soledad" jako Marina Restrepo (2000)

Ciekawostki
-Była w ciąży z Mauriciem Ochmannem, którą poroniła.
Dodał:  Wiola dnia 22 listopad 2014         0 Komentarzy · 162 Czytań · Drukuj
 
 
Burza. Marina i Damian spędzają razem noc. Mercedes wyznaje Beatriz, że jest matką Mariny
Z odcinka na odcinek


Telenowela "Burza" odcinki 59-63 w TV4 od poniedziałku, 23.11.2014, do piątku, 28.11.2014, o godz. 17.00. Co się wydarzy w serialu "Burza" ("La Tempestad")? Jak potoczą się losy Damiana (William Levy) i Mariny (Ximena Navarrete). "Burza" odcinki 59-63 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Burza"?

"Burza" odcinek 59 - poniedziałek, 24.11.2014, o godz. 17 w TV4

Hernan daje upust swojej wściekłości z powodu rozstania z Mariną. Poprzysięga, że zniszczy Damiana. José radzi Rebece, by dała sobie szansę na szczęście. Beatriz przypadkiem wyrzuca kroplę od Eusebii. Ernesto ostrzega Mercedes, by nie wtrącała się w jego sprawy. Marina informuje matkę, że zdecydowała się wrócić do Damiana. Tymczasem Hernan planuje z pomocą Fulgencia pozbyć się rywala. Porzuconego mężczyznę próbuje uwieść Ursula. Jose znajduje romantyczne miejsce dla Mariny i Damiana. Para rozmawia o swojej przyszłości. Marina wyznaje ukochanemu, że pragnie zostać jego żoną.

"Burza" odcinek 60 - wtorek, 25.11.2014, o godz. 17 w TV4

Lazaro planuje datę ślubu z Jazmin. Rosario próbuje nakłonić go do zmiany zdania. Fulgencio zleca Larze, by zepsuł lodówki w przetwórni. Magdalena chce wiedzieć, kim był jej ojciec. Podejrzewa, że to Ernesto, którego matka posłała do więzienia. Mercedes zapewnia ją, że to nie prawda. Obiecuje, że pewnego dnia opowie jej o ojcu. Marina i Damian spędzają romantyczne chwile w domku i ponownie wyznają sobie miłość. Fulgencio wyznaje żonie, że na pogrzebie Eusebii, widział jak martwa patrzy na niego z nienawiścią. Żona zaczyna się o niego niepokoić. Prosi o pomoc ojca Tomasa.

"Burza" odcinek 61 - środa, 26.11.2014, o godz. 17 w TV4

Marina spędza noc z Damianem. Mercedes wyznaje Magdalenie, że po jej zaginięciu oddała jej siostrę. Dziewczyna zarzuca jej, że jest złą matką. Ernesto planuje pokonać Mercedes, wykorzystując jej córki. Lazaro odwiedza Fulgencia w szpitalu. Ojciec każe mu zabić Damiana. Hernan dowiaduje się o wspólnym wyjeździe Mariny i Damiana. Odgraża się, że ich szczęście nie potrwa długo. Stan zdrowia Beatriz pogarsza się. Rebeca próbuje skontaktować się z Mariną. Dr San Miguel zawiadamia ją, że stan jej siostry jest poważny. Hernan zwalnia marynarzy, którzy nie chcą wyjawić mu, gdzie są Marina i Damian.

"Burza" odcinek 62 - czwartek, 27.11.2014, o godz. 17 w TV4

Lazaro odmawia zabicia Damiána. Ernesto pojawia się w klubie nocnym i prosi Magdalenę o rozmowę. Hector zabrania jej wyjść z mężczyzną. Ernesto zleca Macariowi śledzenie Magdaleny. Rebeca jest przerażona, widząc, jak siostra zaczyna się dusić. Lekarze próbują pomóc pacjentce. Rebeca mówi Hernanowi, gdzie znajdzie Marinę i Damiana. Prosi, by jak najszybciej przywiózł dziewczynę, gdyż Beatriz jest w coraz gorszym stanie. Gdy Hector opowiada Mercedes o wydarzeniach w klubie, kobieta domyśla się, że Ernesto będzie próbował skrzywdzić jej córki. Hernan odnajduje Marinę. Mówi zszokowanej dziewczynie, że jej matka jest umierająca. Gdy Damian wraca do chaty, dowiaduje się, że ukochana odjechała z Hernanem.

"Burza" odcinek 63 - piątek, 28.11.2014, o godz. 17 w TV4

Damian postanawia nie jechać do Meksyku, by nie wdawać się w konflikt z Hernanem. Bagre informuje kapitana, że Saldana zwolnił całą załogę. Mercedes przyjeżdża do szpitala i oferuje Marinie wsparcie. Ornelas zdradza Fulgenciowi, że ma dowody, które obciążają jego i Hernana. Burmistrz zamierza pozbyć się policjanta, pozorując wypadek. Ursula zbliża się do Damiana, wzbudzić zazdrość Mariny. Umierająca Beatriz prosi Mercedes, by rozwiązała umowę z jej córką i pozwoliła jej opuścić miasteczko. Kobieta wyznaje jej, że jest biologiczną matką Mariny.


ŹRÓDŁO: superseriale.se.pl
Dodał:  Wiola dnia 22 listopad 2014         0 Komentarzy · 155 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 437 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook
Reklamy
Ankieta
Czy będziesz oglądać nową telenowelę „Królowa serc” (Reina de corazones)

Tak

Nie

Nie wiem

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Wiola
19.12.2014
Tego się nie spodziewałam, szkoda że kolejne odcinki dopiero od 6 stycznia smiley

dolores
17.12.2014
No i jeszcze ją zgwałci

Wiola
16.12.2014
Widziałam gdzieś na necie fotkę właśnie jak więzi Pepe czy coś w tym stylu czekam z niecierpliwością na rozwój akcji

dolores
14.12.2014
Ale ten Alberto z sekretu to świnia zobaczycie potem jaki on będzie

Wiola
26.11.2014
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA FB ZNAJDZIECIE TAM JUŻ WKRÓTCE MNÓSTWO NOWYCH ZDJĘĆ GWIAZD I WIĘCEJ NEWSÓW smiley

Wiola
23.11.2014
Jutro coś napiszę o niej smiley

Mayte
23.11.2014
co tam słychac u dulce mari?

dolores
14.11.2014
Mercclassic z tego co mi wiadomo to o 13:30.

aj301076
14.11.2014
co się stało. żadnych nowinek na tej stronie?

Natasia128
14.11.2014
Na Pulsie Będzie Reina De Corazones

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

7,741,396 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie