Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Galeria
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 379
Najnowszy Użytkownik: klaudiarzew
Statystyka strony
Wyświetleń: Liczniki na stonę
Ostatnie Artykuły
Navidad czyli święta...
Halloween po meksyka...
Jak Meksykanki obcho...
Telenowela nie jedno...
Uspołecznieni - serc...
Na Forum
Najnowsze Tematy
Telenowele
Kochamm
Ranking najładniejsz...
Opinie
Zdjęcia z sesji
Najciekawsze Tematy
Zdjęcia z sesji [29]
Zdjęcia z sesji [23]
Zdjęcia z sesji [21]
Zdjęcia z sesji [19]
Ranking najładnie... [14]
Aktorki Latino
Abril Schreiber
Adamari Lopez
Adela Noriega
Adriana Campos
Adriana Fonseca
Adriana Louvier
Africa Zavala
Aisslin Derbez
Aleida Nunez
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alessandra Rosaldo
Blanca Soto
Mariana Torres
Monica Spear
Marlena Favela
Zuria Vega
Aktorzy Latino
Aaron Diaz
Abraham Ramos
Alejandro Chaban
Alex Sirvent
Juan Soler
Mark Tacher
William Levy
Telenowele
Bananowa młodzież
Chwytaj dzień
Cud miłości
Czerwony orzeł
Diabeł wie lepiej
Dom po sąsiedzku
Dwie twarze
Dziki kwiat
Eva Luna
Gorzka zemsta
Kiedy się zakocham
Kobiety morderczynie
Ktoś Cię obserwuje
Luz Maria
Lynch
Miłość i przeznaczenie
Młodzieńcza miłość
Morze miłości
Mój grzech
Nieposkromiona miłość
Osaczona
Paloma
Pieska miłość
Podwójne życie Angeliki
Pokojówka na Manhattanie
Popland
Santa Diabla
Teresa
Triumf miłości
Ukryta miłość
Violetta
Zakazane uczucie
Zaklęta miłość
Zakład o miłość
 
"Rosalinda": Amanci z policyjnej kartoteki
Notka


Zdjęcia latynoskich przystojniaków widnieją w modnych magazynach i na plakatach, ale jak się okazuje, nie tylko. Część z nich może pochwalić się równie bogatą galerią w policyjnych aktach...

"Rosalinda": Ostatnia telenowelowa rola Carrillo. Razem z Thalíą stworzyli niezapomniany duet, który pokochali widzowie na całym świecie. Dla niej było to także definitywne pożegnanie z telewizją

Kolejny telenowelowy gwiazdor na bakier z prawem! Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku (12 listopada). 45-letni wówczas Fernando Carrillo został zatrzymany za napaść seksualną na pracownicę hotelu, Belinę Castor. Trafił do aresztu, skąd wyszedł 11 godzin po tym, jak przyznał się do winy i wpłacił kaucję równą prawie 1500 dolarów 7 kwietnia sprawa trafiła na wokandę sądu w Miami.

- Chwycił rękoma jej głowę i siłą pocałował w usta - mówił oskarżyciel, a sąd skazał gwiazdora na 40 dni aresztu domowego. Ostatnio jednak wycofał się ze swojej decyzji, ale aktora wkrótce czeka sprawa sądowa. Jeśli Fernando zostanie uznany za winnego, grozi mu deportacja z USA.

- Chcę iść do sądu, zostać wysłuchany i dostać sprawiedliwy wyrok - mówił po wyjściu z przesłuchania. Co ciekawe, kilka tygodni wcześniej na łamach "TV Notas" wypierał się wszystkiego: - To kłamstwo! Ona nawet nie jest w moim typie.

To nie nowość, że Fernando Carrillo ściąga na siebie uwagę mediów. Na przestrzeni lat aktor ciężko zapracował na etykietkę „trudnego i sprawiającego kłopoty”. W 2000 r., po wielu kłótniach z produkcją i opuszczaniu dni zdjęciowych, został wyrzucony w atmosferze skandalu z telenoweli „Siempre te amaré”. W 2008 r. głośno było o jego powrocie do pracy – nakręcił pilota „El Juramento” u boku Gaby Espino. I na tym się skończyło. Kaprysił i stracił kontrakt z Telemundo.

Jazda na dopalaczach

To nie pierwszy raz, kiedy aktor popadł w konflikt z prawem. W 1999 r. Carrillo został zatrzymany (również w Miami) za szybką jazdę pod wpływem narkotyków. Trafił do aresztu, który opuścił po kilkunastu godzinach, uiszczając 1000 dol. kaucji. - Jestem niewinny. Wszyscy popełniamy błędy. Nie sądzę, by to odbiło się negatywnie na mojej karierze - mówił wówczas dla "Orlando Sentinel".

Z czasem sprawa ucichła. Podobnie jak w przypadku jego meksykańskiego kolegi, Pabla Montero, którego 31 sierpnia 2007 r. policja w Miami zatrzymała za przejazd na czerwonym świetle, a podczas przeszukiwania auta znalazła narkotyki (torbę kokainy!). Miesiąc później sąd orzekł jednak, że Montero nie jest winny stawianych mu zarzutów i wysłał go jedynie na odwyk. To jednak nie uchroniło Pabla przed więzieniem, bo kilka miesięcy później trafił na kilka dni za kratki za niedostosowanie się do sądowego wyroku. Po wyjściu na wolność od razu udał się na leczenie, którego zakończenie świętował 20 lutego 2009 r.

40-letni aktor i piosenkarz Pablo Montero często gości na łamach brukowców. Cechuje go wybuchowy temperament, a na swoim koncie ma, prócz konfliktów z prawem, głośne romanse i udział w seksaferach.

Damski bokser

O wiele dłużej w celi siedział Osvaldo Ríos, który trafił do więzienia dwukrotnie! Za każdym razem uznano go za winnego znęcania się nad swoimi partnerkami. W 1996 r. jego dziewczyna Daisy Santiago oskarżyła go o "ugryzienie jej w nogę, wielokrotne uderzenia w głowę i zakneblowanie, by uniemożliwić jej wezwanie pomocy". Kilka tygodni po zajściu rozpoczęła się walka sądowa pomiędzy ekskochankami. - Nie tylko mnie bił, ale też zmuszał do seksu w trójkącie z przedstawicielami różnych płci - oskarżała Daisy. - Jestem całkowicie niewinny. Ktoś chce zarobić moim kosztem. To żenująca sytuacja - bronił się oskarżony.

Przepychanki na wokandzie trwały kilka lat. Przełom nastąpił pod koniec 2003 r., kiedy po stronie kobiety stanęła żona aktora - Geraldine Fernández, która także oskarżyła męża o stosowanie przemocy fizycznej.

- To chory człowiek, który potrzebuje pomocy. W marcu 2004 r. sąd uznał Ríosa za winnego i skazał go na dziewięć miesięcy więzienia, z którego, dzięki pomocy prawnika, wyszedł po... pięciu godzinach.

- Jestem gotów zasięgnąć pomocy i zrehabilitować się - zapewniał kilka godzin później na antenie portorykańskiej telewizji. Obietnice na nic się zdały. W czerwcu pojawił się kolejny świadek oskarżenia - żona nr 2, Carmen Dominicci. 8 czerwca Osvaldo trafił do więzienia Bayamón, w którym spędził trzy miesiące.

Gdy zrobiło się gorąco (2003 r.), Osvaldo Ríos stracił specjalnie dla niego napisaną rolę w „Zaklętym sercu”.

Zakazana metryka

Głośnym echem odbiła się również sprawa innego latynoskiego gwiazdora - Mauricia Islasa, który w 2005 r. został oskarżony o gwałt na 17-letniej wówczas koleżance z telenoweli "Prisionera", Génesis Rodríguez. Do przestępstwa doszło 28 czerwca, gdy Mauricio i nastoletnia aktorka, w stanie upojenia alkoholowego opuścili imprezę z okazji premiery telenoweli i zaszyli się w jednym z hotelowych pokoi. - W miejscach intymnych powódki znaleziono ślady dowodzące, że odbyła stosunek z oskarżonym - brzmiała podstawa pozwu wniesionego przez rodziców nastolatki. 12 sierpnia Islas został zatrzymany w trakcie pracy na planie telenoweli. Trafił do aresztu, z którego wyszedł po 20 godzinach za kaucją (7500 $). Jego życie zmieniło się w koszmar. Wisiało nad nim widmo od 5 do 10 lat pozbawienia wolności. Rok później (2006 r.) mógł odetchnąć - sąd uniewinnił go z powodu braku dowodów.

Mauricio Islas z powodu skandalu stracił rolę w „Prisionerze”. Jego miejsce u boku Gaby Spanic zajął Gabriel Porras.

W 2012 r., po siedmiu latach milczenia, 41-letni dziś Mauricio odniósł się do sprawy w jednym z telewizyjnych wywiadów. - Cała ta sytuacja sprawiła, że popadłem w depresję. Potrafiłem zamknąć się w łazience, siedzieć w niej przez kilka godzin i płakać. Moim życiem rządziły stres i strach. To było trudne. Ja miałem swoją wersję, druga strona miała inną, a tę prawdziwą znał tak naprawdę tylko ktoś tam na górze. Z podobnymi zarzutami spotkał się jego były kolega po fachu z Telemundo, Didier Van den Hove. 30 lipca 41-letni wówczas aktor został wyprowadzony w kajdankach z hotelu, gdzie policja nakryła go na spotkaniu z dwoma 17-letnimi... chłopcami, których, jak się okazało, poznał na jednej ze stron internetowych.

- Kto komu dał prawo wypowiadać się o seksualności, gdy wszystko odbyło się bez przymusu i za całkowitym przyzwoleniem? - bronił się Van den Hove, zapewniając, że jeden z nastolatków jest jego chłopakiem. Adwokat Didiera wybronił go, zarzucając systemowi prawnemu w Chile homofobię - wiek uprawniający gejów do współżycia wynosił wciąż 18 lat, kiedy dla osób hetero jedynie 14...


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 15 maj 2015         0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
 
 
"Violetta": Martina Stoessel kocha polską publiczność
Wywiady
anunciopequeno-novelapl-violetta.jpg

Świeżo po koncertach, które odbyły się w łodzi w ramach trasy „Violetta Live”, porozmawialiśmy z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i innymi aktorami z młodzieżowego hitu.

Jakie są wasze wrażenia po koncertach w Łodzi?

Martina Stoessel: Bez żadnej przesady mogę powiedzieć, że to były najlepsze koncerty w moim życiu. Publiczność krzyczała podczas całego show, płakała, śpiewała razem z nami.

Alba Rico: Nie spodziewaliśmy się tak gorącego przyjęcia. W pewnym momencie widownia uniosła kartki, które utworzyły flagę Polski, na której było napisane po hiszpańsku "Dziękujemy". Śpiewałam wtedy "Ser mejor" i płakałam jak bóbr.

Facundo Gambandé: Ten gest bardzo nas zaskoczył. Wszyscy staraliśmy się powstrzymać łzy. Cieszę się, że jeszcze tu wrócimy w sierpniu.

Diego Dominguez: Publiczność była cudowna. Spodziewałem się, że zostaniemy mile przyjęci, ale rzeczywistość przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.

Jorge Blanco: Chciałem bardzo podziękować polskiej publiczności za koncerty. Wasz kraj to jedno z najlepszych miejsc, gdzie występowaliśmy. Zaskoczyła mnie pozytywna energia, która płynęła od publiczności. Również to, że widzowie śpiewali po hiszpańsku, chociaż nasze języki tak bardzo się różnią.

Jak podchodzicie do swojej popularności?

FG: Dla mnie to trudne do zrozumienia, ponieważ nigdy nie byłem niczyim fanem. Gdy weszliśmy do studia, żeby zacząć nagrywać "Violettę", nie spodziewaliśmy się, że serial stanie się tak wielkim hitem. Nasze życie w krótkim czasie zmieniło się o 180 stopni.

AR: To wspaniały dar, który dostaliśmy od życia, ponieważ mogliśmy dotrzeć do tylu osób i miejsc, poznać różne kultury. Nie mogę się doczekać, gdy kiedyś opowiem moim wnukom, że występowałam na scenie przed tysiącami fanów (śmiech).

DD: Jestem bardzo zamknięty w sobie. Czasami zaczepiają mnie fani na ulicy. Mogą wtedy pomyśleć, że jestem gburem lub dziwakiem, ale ja po prostu się wstydzę. Pochodzę z prostej i skromnej rodziny, moim domem jest wieś. Dopiero tam czuję się naprawdę sobą.

W trzecim sezonie pojawiła się u was polska aktorka, Justyna Bojczuk...

MS: Nauczyła nas mówić po polsku "Kocham Was" (śmiech). Gdy przyjechała do Buenos Aires, nie znała ani słowa po hiszpańsku. Dlatego byliśmy zaskoczeni, że po dwóch tygodniach od przyjazdu porozumiewała się z nami bez problemu. Miała naprawdę trudne zadanie. Nie tylko musiała mówić w obcym języku, ale także interpretować swoją postać. Teraz mogłyśmy się znów spotkać, ponieważ prowadziła nasze koncerty w Polsce.

Co nas czeka w kolejnych odcinkach "Violetty"?

FG: Finał serialu został nagrany w Sewilli w Hiszpanii. To będą bardzo emocjonujące odcinki, w których zobaczycie nowe piosenki i układy taneczne. León nie chce znać Violetty, ponieważ przez długi czas go oszukiwała. Czy jej wybaczy?

JB: Z jednej strony go rozumiem - tak się nie postępuje. Mam jednak nadzieję, że pogodzą się i będą razem szczęśliwi. Nie chodzi mi tylko o miłość, ale o uzgodnienie tego, co chcą robić w przyszłości.

Fani często piszą w internecie, że powinieneś związać się z Martiną. Co o tym sądzisz?


JB: Bardzo mnie to bawi. Wiadomo, że widzowie chcieliby, żeby pary filmowe czy serialowe spotykały się też w prawdziwym życiu. Szczególnie, że nasi fani są bardzo młodzi. Myślę, że po zakończeniu "Violetty" ja, Martina czy Diego zaangażujemy się w inne projekty i ludzie zaczną odróżniać nas od bohaterów, których gramy. Dlatego umieszczam w internecie swoje prywatne nagrania wideo i zdjęcia, żeby poznali mnie jako Jorge i zrozumieli, że nie jestem Leonem. Przyjaźnię się z Martiną, ale mam dziewczynę, a Tini też jest z kimś związana. W trzecim sezonie Diego zapomina o Violetcie i zakochuje się we Francesce.

DD: Bardzo podoba mi się ta para, ponieważ jej losy są bardzo wiarygodnie pokazane. Takie historie często zdarzają się w życiu. Świetnie gra mi się z Lodovicą, od razu bardzo się zaprzyjaźniliśmy, traktuję ją jak siostrę. Ostatnio nawet ludzie z produkcji pogratulowali nam tego, jak rozwinęliśmy nasz wątek.

Podobno dwa razy brałeś udział w castingu...


DD: W pierwszym sezonie starałem się o rolę Tomasa, którą dostał mój przyjaciel Pablo Espinosa, bo miał przyjemniejszy wyraz twarzy (śmiech). Powiedziano mi wtedy, że powinienem grać czarne charaktery. Na tym castingu poznałem moją byłą dziewczynę, z którą wciąż się przyjaźnię. Z perspektywy czasu oceniam, że zaprezentowałem się wtedy bardzo źle (śmiech).


ŹRÓDŁO: Świat Seriali
Dodał:  Wiola dnia 15 maj 2015         0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 57. Maricruz i Octavio całują się na przyjęciu u emira
hosting

Chemia między Maricruz, która wciąż ukrywa się pod imieniem Maria Alejandra, a Octaviem widoczna jest na każdym kroku. Ich namiętności nie da się ukryć.

"DZIKIE SERCE" ODCINEK 57. W CZWARTEK, 21.05.2015 O GODZ. 17:00 W TV4!

Maria Alejandra, która zjawiła się na przyjęciu u emira Karima, ściąga na siebie uwagę wszystkich. Oczu nie może oderwać od niej także Octavio, który przyszedł w towarzystwie Doris i jej ojca.

W 57. odcinku "Dzikiego serca" Octavio zaczepia Marię Alejandrę. - Proszę, zatańcz ze mną i nie rób awantury. Jesteś tutaj najpiękniejsza. Zatańcz ze mną - zwraca się do kobiety. Maricruz początkowo jest niechętna. Po chwili zgadza się jednak na wspólny taniec.

Spojrzenia wszystkich gości, w tym Doris i samego emira, skierowane są na nich. W pewnym momencie Maricruz prosi Octavia, aby ją pocałował. Ich namiętny pocałunek, który trwa dłuższą chwilę, szokuje obecnych na przyjęciu. Karim jest wściekły. Nakazuje wstrzymać muzykę. Mimo to, Maricruz i Octavio wciąż tańczą, czule się obejmując. Doris łapie Octavia za ramię i odciąga od Maricruz, a Karim zaciąga Marię Alejandrę w ustronne miejsce. Kobieta tłumaczy mu, że pocałunek był po to, aby zdenerwować córkę gubernatora i jest to sprawa między nimi dwiema.

Po przyjęciu emir nakazuje swoim ludziom siłą zabrać Maricruz do jego prywatnego odrzutowca. Kobieta krzyczy błagając o pomoc. Octavio rusza jej na ratunek. Między nim a Karimem dochodzi do szarpaniny. Dzięki Octavio i gubernatorowi Maricruz udaje się uciec.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
 
 
Kiepskie początki „Lo imperdonable”
Newsy
hosting

Salvador Mejía po raz kolejny zawiódł szefostwo Televisy, które dało mu kredyt zaufania, oddając najlepsze pasmo antenowe. Już w pierwszym tygodniu emisji telenoweli „Lo imperdonable” słupki oglądalności nie wzbiły się dostatecznie wysoko. O ile premierowy odcinek zanotował 21.4 punktów, o tyle kolejne były już o trzy lub cztery oczka niższe.

Tuż przed premierą meksykański producent zapewniał media, że „z piętnastu telenowel, jakie prowadził w paśmie prime-time, tylko trzy nie spełniły oczekiwań”. W swoim podsumowaniu Mejía zapomniał dodać, że owe trzy fiaska były jego ostatnimi propozycjami: „Dzikie serce”, „Triumf miłości” i „Burza”.

„Lo imperdonable”, z Aną Brendą Contreras i Ivanem Sánchezem w rolach głównych, miała zmienić złą passę. Producent przyznał, że praca nad „Burzą” uświadomiła go w kilku kwestiach. „Publiczność nie lubi wątków traktujących o handlu ludźmi, nie oczekuje niespodziewanych zwrotów akcji. Dlatego przygotowaliśmy historię, która rządzi się innymi prawami. Ma być porywająca, lecz w innym znaczeniu, nie tak realistycznym” – przyznał kilka dni przed premierą. Pierwsze epizody pokazały, że producent i scenarzyści postawili na wierną rekonstrukcję scenariusza pierwowzoru, jakim jest „Kłamstwo i miłości”. Lecz absolutna przewidywalność okazała się równie nieskuteczna co jej drugie ekstremum.

Meksykańskie media informują o zebraniu z ekipą, jakie zwołał kilka dni temu Mejía, żeby omówić strategię, która pomoże telenoweli „wejść na właściwy tor”. Czy to wykonalne?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
 
 
Maite Perroni protagonistką „Antes muerta que Lichita”
Newsy
__MG_1357-1-9a51670c-9058-1030-91a3-0019b9d5c8dfwiWcbIJFB.jpg

Według wstępnych zapowiedzi jeszcze w maju Maite Perroni i Arath de la Torre wskoczą na plan nowej produkcji Rosy Ocampo pt. „Antes muerta que Lichita”. W obsadzie znaleźli się także Sherlyn, Eduardo Santamarina, Chantal Andere i Sylvia Pasquel. Telewizyjna premiera telenoweli (w Meksyku) zapowiedziana jest na październik br.

Dla roli Lichity Maite wywróciła do góry nogami swoje dotychczasowe plany. Od kilku miesięcy jej domem było Los Angeles, a kariera toczyła się wokół występów przed publicznością, która przychodziła jej posłuchać. Piosenkarka i aktorka przyznała, że skusiła ją nie tylko sama rola, ale także partner, Arath de la Torre. „Już teraz wiem, że wiele się od niego nauczę. Będę czerpać z jego doświadczenia, żeby odnaleźć sposób wyrażania samej siebie” – powiedziała podczas skromnej konferencji prasowej.

Perroni prawdopodobnie zaśpiewa także jeden z tematów muzycznych telenoweli. „Spróbujemy wykorzystać wszechstronny talent Maite” – zapowiedziała producentka.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
"Dzikie serce" odcinek 51. Miguel strzela do Eusebia. Pójdzie do więzienia?
Z odcinka na odcinek
hosting

Eusebio pozwala sobie na coraz więcej. Wkrótce spróbuje zgwałcić Lucię.

Eusebio nie zważa na nic i próbuje posiąść to, czego zapragnie. Tym razem jego wybór padł na Lucię, którą postanowił zwabić nad rzekę i zgwałcić.

W 51. odcinku "Dzikiego serca" pijany Eusebio rzuca się na Lucię. Wykrzykuje, że kobieta zawsze mu się podobała, a teraz ona będzie należeć do niego. Lucia próbuje wyzwolić się z ramion brutala. Prosi o pomoc, wzywając imię męża. W tym momencie Miguel przybywa na koniu. Gdy widzi, jak Eusebio napastuje jego żonę, odruchowo sięga po broń i strzela. Trafia oprawcę, który pada na ziemię martwy. Para jest przerażona.

Wkrótce Lucia mówi Ofelii, że Eusebio próbował ją zgwałcić. Zdradza jej także, że mężczyzna leży martwy nad rzeką. Suarez przesłuchuje ją. Lucia oznajmia, że to jej mąż odpowiada za zbrodnię. W tym czasie Miguel wyznaje bratu, że zastrzelił Eusebia i prosi go o pomoc. Octavio postanawia zabrać Miguela na Isla Dorada, by policja nie mogła go schwytać.


ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
 
 
Anahí wyszła za mąż!
Newsy


To zdecydowanie wydarzenie roku w Latinowoodzie. Miało być spektakularnie, hucznie i… 2 maja. Tymczasem jedna z najbardziej popularnych par w Meksyku pobrała się na przekór – po cichu, nie wśród elity, a zwykłych ludzi i bez kilku kreacji ślubnych.

W sobotę (25.04), ku zaskoczeniu wszystkich, o godzinie 10:00 odbyła się ceremonia zaślubin Anahí i Manuela Velasco. W skromnej uroczystości w katedrze San Cristóbal de las Casas wzięło udział 100 gości.

Po uroczystości nowożeńcy udali się na małe przyjęcie w gronie najbliższych i zaszyli się w domu. Wcześniej już zapowiadali, że na razie nie mają w planach miesiąca miodowego.

„Dzielę się z wami zdjęciami z ogromną radością. Niektórzy ludzie mówią, osądzają i myślą, że mogą ranić innych, zapominając, że tak jak oni inni także mają uczucia i serce. Jestem szczęśliwa! Dziś obudziłam się obok mojego MĘŻA i pierwsze, co zrobiłam, podziękowałam Bogu. Udało nam się urzeczywistnić nasze marzenie. Trzy lata razem, a dwa i pół, marząc o ślubie. I stało się! Nasze największe marzenie. Spełniło się! W tym ważnym dniu towarzyszyła mi rodzina. Czego chcieć więcej? Nie mięliśmy wielkiej imprezy, ani też nie jesteśmy obecnie w drodze na naszą podróż poślubną. W życiu jest o wiele więcej ważniejszych rzeczy. Jesteśmy dwójką odpowiedzialnych ludzi. Obecnie mój mąż musi ciężko pracować na rzecz swojego regionu. Będę obok niego i całym sercem wspierać go, jak tylko będę mogła. Ja także jestem na etapie rozpoczynania nowych projektów związanych z moją karierą, której NIE MAM ZAMIARU PORZUCAĆ! Każde z nas ma swoją drogę zawodową, o którą walczy od lat. Miłość to także wspieranie drugiej osoby w realizacji marzeń. Dziękuje za przeczytanie tej wiadomości i wszystkie szczere życzenia. Nowe życie rozpoczyna się dziś! To nie żadna bajka, to życie dwójki ludzi, które rozpoczyna życie razem jako rodzina” – napisała szczęśliwa mężatka na swoich portalach społecznościowych.

W jednym z wywiadów po rozpoczęciu nowego etapu w swoim życiu 31-letnia aktorka i piosenkarka wyznała, że pod koniec roku zamierza zajść w ciąże. W związku z tym w najbliższych jej planach zawodowych brak jest miejsca na telenowelę. Ale nie odwraca się od muzyki i już szykuje dla swoich fanów kilka niespodzianek na najbliższe miesiące.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj
 
 
Spektakularny sukces „El señor de los cielos”
Newsy


Narcotelenowele produkowane przez Telemundo nigdy nie miały się lepiej. Trzecia odsłona przygód Aurelio Casillasa gromadzi przed telewizorami jeszcze więcej Amerykanów, niż dwie poprzednie. Według danych firmy badawczej Nielsen pierwszy odcinek trzeciego sezonu „El señor de los cielos” obejrzało średnio 2,681 milionów widzów. Była to najlepiej oglądana pozycja programowa w języku hiszpańskim tego dnia oraz w historii stacji.

Stacja Telemundo przewidziała sukces „pana przestworzy” i jeszcze przed premierą rozpoczęła szeroką kampanię promocyjną. Przygotowano m.in. specjalną aplikację dostępną przez Facebooka, która umożliwia użytkownikom portalu zajrzeć do celi, w której zamknięty jest fikcyjny bohater, ekskluzywny komiks oparty na scenariuszu serialu oraz specjalny program „Los secreto de El señor de los cielos” dostępny na stronie telemundo.com.

Współprodukowany przez Telemundo Studios i Argos Television trzeci sezon „El señor de los cielos” opowiada dalsze losy Aurelio Casillasa (w tej roli niezmiennie Rafael Amaya), jednego z największych meksykańskich dilerów narkotykowych w latach 90.. Mężczyzna przebywa w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze, gdzie poddawany jest torturom. Tęskni za wolnością i zrobi wszystko, żeby wydostać się z więziennego piekła.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
 
 
David Zepeda i Gabriel Soto w „Simplemente María”
Newsy


Jeśli wierzyć tabloidom, David Zepeda i Gabriel Soto ugięli się namowom Ignacio Sady do udziału w odświeżonej wersji klasycznej telenoweli „Simplemente María”. Powodem jest korzystny dla obu aktorów termin rozpoczęcia zdjęć, zaplanowany na koniec 2015 roku. Zarówno Zepeda jak i Soto zakończyli niedawno żmudną pracę na planie w studio nagraniowym Televisy – odpowiednio w „Hasta el fin el mundo” i „Yo no creo en el hombres” -, i potrzebują kilka miesięcy przerwy.

Jeszcze trzy tygodnie temu spekulowano, iż David Zepeda został skreślony z listy kandydatów do głównej roli ze względu na skandal z kompromitującym nagraniem wideo, który miał mu zamknąć drogę do kolejnych projektów. Jego miejsce miał zająć Gabriel Soto. Tak się jednak nie stało. „Dzięki Bogu, na moim biurku wciąż leży stos propozycji i pojawiają się kolejne. Nachito Sata od początku nalega, żebym zgodził się u niego zagrać i wciąż ponawia zaproszenie” – wyznał aktor w wywiadzie dla Zeleb.

Jedno jest pewne. W „Simplemente María” nie zagra, typowana od samego początku, Maite Perroni. Aktorka ostatecznie przyjęła od Rosy Ocampo propozycję wystąpienia w „Antes muerta que Lichita”. Główna rola kobieca jest wciąż do wzięcia. O czyje serce będą tym razem zabiegać dwaj amanci z telenowel?


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
 
 
Julián Gil zagra Świętego Jakuba Apostoła
Newsy


Pomysł na film w przypadku niektórych filmowców bywa równie zaskakujący co dobór obsady. W połowie maja w Santiago de Compostela padnie pierwszy klaps na planie filmu „Santiago Apóstol, hijo del trueno” w reżyserii Meksykanina Alana Cotona. W tytułowej roli Świętego Jakuba Apostoła wystąpi kojarzony dotąd wyłącznie z ról w telenowelach Argentyńczyk Julián Gil.

„Wcielenie się w postać biblijną jest wyzwaniem dla każdego aktora. Mnie napełnia ogromną radością” – wyznał szczęśliwy Gil w wywiadzie dla „El nuevo día”. „Święty Jakub wiele znaczy dla Hiszpanów, tak samo jak i dla całego świata. Czuję się zaszczycony, że mogę go zagrać. To wielka odpowiedzialność i błogosławieństwo” – dodał. Co ciekawe, Argentyńczyk spędził ostatnio kilka dni w Izraelu, kolebki chrześcijaństwa, na zaproszenie Ministerstwa Kultury. A wszystko za sprawą sukcesów telenowel Televisy z jego udziałem. Oprócz zaplanowanych wydarzeń promocyjnych, aktor miał okazję uprawiać turystykę. Wybrał się między innymi nad rzekę Jordan, by odbyć chrzest, czym pochwalił się później na swoim Instagramie.

Obsadę filmu kompletują przeważnie nazwiska aktorów telewizyjnych tj. Ivonne Reyes, Marjorie de Sousa, Marlene Favela, José Ron, Livia Brito, Jorge Aravena, Salvador Zerboni, Ana Lorena Sánchez czy Hiszpanka Ana Obregón. Ekipa produkcyjna będzie pracować przez około 15 dni w Galicji, aby później przenieść się na południe Hiszpanii, do Almerii. Premiera jeszcze w tym roku.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj
 
 
„Królowa Południa” od 11 maja w Tele 5
Informację


Oparta na motywach powieści Arturo Pereza-Reverte amerykańska telenowela „Królowa Południa”, z Kate del Castillo („Pod jednym księżycem”) w roli głównej, zagości od poniedziałku 11 maja w ramówce Tele 5. Zamkniętą w 63 odcinkach opowieść o Teresie Mendozie, zwykłej dziewczynie przemytnika która staje się największą organizatorką transportu narkotyków na Morzu Śródziemnym, będzie można śledzić w dni powszednie o godz. 14:50.

Pewnego dnia Teresa Mendoza (Kate del Castillo) odbiera telefon. Głos w słuchawce informuje, że jej narzeczony Raymundo „El Güero” Davila Parra (Rafael Amaya) nie żyje. Mężczyzna, handlarz narkotykami, zginął z rąk gangsterów. Co gorsza, okazuje się, że mafia poluje również na Teresę. Z pomocą wuja Raymundo (Humberto Zurita) kobieta ucieka do Hiszpanii. Tu, zdesperowana, rozpoczyna współpracę z przemytnikiem tytoniu i haszyszu, Santiago Fisterrą (Iván Sánchez). Gdy ten ginie, Teresa trafia do więzienia i poznaje Patty O’Farrell (Cristina Urgel).Biseksualna przemytniczka zakochuje się w Mendozie. Wkrótce w zakładzie karnym wybucha pożar. Patty ratuje życie Teresie, a następnie obie korzystają z okazji i uciekają. Na wolności Teresa odnajduje ukrytą w jaskiniach Hiszpanii kokainę. Obie z Patty rozpoczynają interesy z Rosjanami. W ciągu kilku miesięcy Teresa przeradza się w narkotykową Królową Południa. Odkrywa, że człowiek, którego uważała za przyjaciela, zdradził. Pewna swojej władzy, zrobi wszystko, by się zemścić.


ŹRÓDŁO: novela.pl
Dodał:  Wiola dnia 12 maj 2015         0 Komentarzy · 23 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 453 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Facebook
Ankieta
Twoja ulubona bohaterka "Sekretów" to

Pepa

Francisca

Emilia

Mariana

Soledad

Virtudes

Angustias

Agueda

Gregoria

Dolores

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Beata
19.05.2015
No właśnie, mam nadzieje że tak zrobią i nie skończą emisji z dnia na dzieńsmiley

dolores
18.05.2015
Chociaż niech puszczą do śmierci Pepy.

Wiola
18.05.2015
Sezon czwarty rozpoczął się od 197 odcinka czyli jeszcze jakieś 50-60 odcinków przed nami smiley

Wiola
18.05.2015
Na razie wiadomo tylko tyle że od 1 czerwca zmieniają emisję Sekretu na godzinę 11.00 więc chyba dokupili kolejne odcinki.

dolores
18.05.2015
Wiola to tak jak dla mnie. Ale ciekawe co w takim razie będzie z "Sekretem"?

Wiola
18.05.2015
Szkoda że TV Puls zrezygnował z telenowel Telemudno. Mogli kupić coś w stylu Królowa Serc. Telki z mafią w tle są bardzo ciekawe jak dla mnie.

dolores
18.05.2015
Od lipca w TV puls będzie "Lo que la vida me robo"

dolores
16.05.2015
TV puls od 1 czerwca emituje nowy serial pod tytułem " Sezon na miłość " i jest on turecki w dodatku o godzinie 14:00 , więć ciekawe co się stanie z "Królową serc".

dolores
16.05.2015
Moim zdaniem nie powinni uśmiercać głównej bohaterki tylko powinien się odnaleźć Martin i powinien się skończyć serial ślubem Tristana i Pepy.

dolores
16.05.2015
Dla mnie serial jest dobry do momentu śmierci Pepy później jest już kiepski.

Archiwum
Top Site
AlfonsoHerrera.pl egoistki.blogspot.com Elizabeth Gutierrez MaitePerroniBeorlegui.pl RBD Fan Strefa
Świat Latino Telenovelas y Revista
Prawa Autorskie
Świat Latinowoodu Bez Tajemnic jest stroną tworzoną dla fanów. Nie mam prywatnego kontaktu z gwiazdami latino. Teksty są objęte prawami autorskimi, więc prosimy o nie kopiowanie ani przywłaszczanie cudzej pracy, jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś fragmentu strony - daj credit. Dziękuje. Copyright © 2011-2014
Katalog stron Mark1

Copyright © 2011-2014

10,784,201 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie